Pochowani na cmentarzu W Solcu Kujawskim(stary)

Indeksacja Akt Stanu Cywilnego, listy i spisy osób
WYSZUKIWARKA nazwisk także na Stronie Głównej !!!

Zapraszam do umieszczenia not biograficznych, wspomnień o osobach występującach na listach !
PAMIĘĆ O NICH NIE MOŻE ZAGINĄĆ !!!
Awatar użytkownika
Boguslawa_Matusiak
ZAAWANSOWANY UŻYTKOWNIK
ZAAWANSOWANY UŻYTKOWNIK
Posty: 22
Rejestracja: ndz cze 24, 2007 23:06
Lokalizacja: Solec Kujawski
Kontaktowanie:

Pochowani na cmentarzu W Solcu Kujawskim(stary)

Postautor: Boguslawa_Matusiak » czw mar 31, 2011 00:24

Spis osób pochowanych na cmentarzu przy parafii Św. Stanisława w Solcu Kujawskim

Cmentarz obecnie nieużywany, dysponuję niektórymi fotografiami płyt nagrobnych. Można je obejrzeć w Galerii na stronie:
http://rodzinamat.xaa.pl/index.php?option=com_joomgallery&func=viewcategory&catid=2&Itemid=54


1 Baron Andrzej 15.10.1886 7.05.1954
2 Baron Karol 16.04.1905 10.07.1954
3 Błaszczak Edmund 1923 1926
4 Bobrowski Paweł data nieczytelna data nieczytelna
5 Bobrowski Julian 3.06.1883 31.12.1940
6 Boczkaja Marcin 5.11.1874 1.04.1941
7 Borkowska z d/ Jaworska Anna 23.07.1867 1.04.1924
8 Borowiak Alma 5.10.1896 22.06.1928
9 Brodowski Jan 23.06.1891 24.07.1947
10 Brzezińska Anastazja 1891 1942
11 Czarnecki Franciszek 27.10.1887 18.11.1927
12 Danielska z d/Handt Michalina 20.09.1874 10.12.1960
13 Danielski Jan 10.06.1872 5.02.1916
14 Drzyzga Leon 6.11.1927 2.09.1928
15 Dyrda Michał powstaniec Jaksice- zg.1919
16 Flaum Józef 16.03.1857 12.01.1923
17 Flaum z d/Jeżewska Pelagia 10.11.1859 24.11.1932
18 Furman z d/ Zielińska Julia 23.07.1870 12.11.1927
19 Gątkowska Katarzyna 1880 1940
20 Grabowska z d/Falenik Maria 22.12.1871 13.01.1947
21 Grill Agnieszka 19.01.1905 2.04.1928
22 Gwoździewiczowa Aleksandra (Dzień nieczytelny)-kwiecień 1862 5.05.1931
23 Haremza Leon 1910 1928
24 Jędrzejczak Jan 23.05.1919 23.10.1941
25 Kaźmierczak Stanisław 21.10.1916 9.10.1941
26 Kielian Władysława 10.05.1928 15.09.1928
27 Klimczak Karol 11.01.1893 21.11.1923
28 Kociemski Mieczysław 19.03.1923 11.10.1929
29 Kokot z d/ Skonieczna Stanisława 5.05.1883 11.12.1945
30 Komowska Gertruda 17.03.1906 23.07.1923
31 Komowska Jadwiga 18.12.1908 9.01.1940
32 Kordus Stefan 21.09.1912 19.12.1928
33 Kosz Albin data nieczytelna data nieczytelna
34 Kowal Antoni 11.09.1886 12.06.1948
35 Kozłowski Wincenty 5.05.1871 6.07.1930
36 Kruger Urszula 1.02.1927 5.03.1928
37 Kusiewicz Antoni 27.10.1884 25.12.1940
38 Lewandowski Jan Lesław 20.10.1947 20.10.1947
39 Lulewicz Jan 22.05.1947 27.02.1948
40 Maksymowicz z d/Głowacka Anna 1915 1946
41 Makuch Stanisław 30.05.1907 9.09.1928
42 Malinowska Eugenia data nieczytelna Data nieczytelna
43 Marciniak Antoni 27.03.1874 20.05.1936
44 Markiewicz Antonina przeżyła lat 86 nie ma dat
45 Mazurkowa Anastazja 18.02.1885 19.05.1928
46 Medlewski Edmund 11.08.1921 29.04.1948
47 Megger Zygmunt 28.03.1920 8.03.1946
48 Michaelis Ferdynand 2.02.1865 11.03.1940
49 Napierała Stanisław 1851 23.04.1901
50 Naskręt Jadwiga 3.12.1899 29.09.1941
51 Nowicka Maria Antonina 13.06.1937 11.03.1945
52 Ochlińska Marianna 27.10.1881 15.02.1924
53 Ochliński Władysław 20.06.1875 12.12.1941
54 Ostrogowska Katarzyna 11.02.1846 5.10.1932
55 Ostrogowski Franciszek 5.09.1845 27.04.1934
56 Ostrowska z d/Donaj Marja 2.02.1878 29.02.1928
57 Ostrowski Józef 14.12.1874 5.09.1957
58 Pazgrat Franciszek 29.09.1900 5.10.1939
59 Piotrowski Franciszek powstaniec Pąchowo - zg 1919
60 Polzin Władysław 1901 1946
61 Polzin Wojciech 27.09.1890 18.04.1934
62 Purol Zofia 17.12.1896 2.03.1948
63 Radomski Franciszek 16.08.1863 29.06.1928
64 Redman Elżbieta data nieczytelna data nieczytelna
65 Reich Marian 1892 1941
66 Romanowska z d/ Grząbka Balbina 31.03.1867 26.08.1945
67 Romanowski Karol 7.03.1869 27.07.1911
68 Rybicki Henryk 19.01.1879 27.08.1937
69 Sadecka Klara 9.08.1854 10.08.1940
70 Sarnowski Eugeniusz 4.02.1936 10.03.1947
71 Schiller Augus 7.11.1835 9.09.1920
72 Schiller z d/ Wolska Klara 23.11.1810 22.04.1929
73 Senper Adam 24.11.1917
74 Siemieniuch Antoni 1869 17.04.1948
75 Strosin Amelia 24.03.1923 7.07.1941
76 Suchalski Remigiusz 13.10.1846 13.10.1847
77 Szczepańska Teresa 3.08.1940 20.05.1941
78 Szczygłowski Maksymilian data niepodana 13.05.1937
79 Szefke z d Sikora Anna 16.02.1904 27.09.1940
80 Szulc Paweł 23.07.1943 28.02.1945
81 Szymczak z d/Marciniak Anna 20.07.1904 30.04.1942
82 Wachowiak Maciej 23.09.1945 22.12.1945
83 Wesołowski Lew 6.09.1911 3.05.1917
84 Wojtalewicz Ignacy 30.10.1880 12.11.1947
85 Wysocki Jerzy 27.07.1905 12.05.1976
86 z d/ Haragasz Maria 1870 14.08.1926
87 Zawalińska z d/Siwek Pelagia 10.02.1906 26.11.1971
88 Zielińska Dorota 17.08.1947 11.11.1947
89 Zieliński Jan 12.05.1895 29.11.1914
90 Ziętek Stanisław 13.09.1875 27.11.1940
91 Żurek Stanisława 12.02.1919 27.07.1946
BogusiaM

Wróć do „INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Yahoo [Bot] i 6 gości

cron