Serafin, Wac, Pokrątka, Tymkiewicz, Kwaśniewicz-Czukiew

Forum przeznaczone do umieszczania ogłoszeń o poszukiwanych osobach należących do rodziny oraz wszelkich spraw związanych z KONKRETNYMI NAZWISKAMI.
(Witryna specjalnie wydzielona do tego typu wpisów, aby nie dokonywać ich w Księdze Gości…)

dd
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Serafin, Wac, Pokrątka, Tymkiewicz, Kwaśniewicz-Czukiew

Postautor: dd » wt lip 14, 2009 22:37

Poszukuję informacji o rodzinach: Serafin, Wac, Pokrątka, Tymkiewicz, Kwaśniewicz z Czukwi k. Sambora.
Dorota

jzaborski
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK

Pokratki

Postautor: jzaborski » pt lis 20, 2009 17:36

Pokratki z Czukwi to moja rodzina teściowie i moja rodzina tam się urodzili.Teraz mieszkamy w Tychach.a kto poszukuje ?????????

cymjan
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

WAC

Postautor: cymjan » wt lis 24, 2009 09:04

Znam kolegę o nazwisku Wac mieszka w Głubczycach woj opolskie jest na portalu nasza klasa Pozdrawiam Jan
Jan

joannayvona2302
AKTYWNY UŻYTKOWNIK
AKTYWNY UŻYTKOWNIK

Serafin

Postautor: joannayvona2302 » sob sty 02, 2010 08:41

Swego czasu uczyłam się z osobą o nazwisku Serafin .
Asiok

gacek
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK

Postautor: gacek » sob sty 23, 2010 22:43

też nazywam się serafin mój dziadek michał mieszkał w czukwi wyprowadził się w 1934 był piłsudczykiem

dd
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Michał Serafin

Postautor: dd » pn sty 25, 2010 21:33

Mój dziadek tez nazywał się Michał Serafin (Czukiew). Podaj proszę( (jesli znasz) dokładniejsze dane ( na PW) dot. "swoich" Serafinów - pradziadkowie, rodzeństwo dziadka, moze dojdziemy do czegos.
Dorota

kasiak
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Postautor: kasiak » wt paź 04, 2011 22:49

Mój dziadek też nazywał się Michał Serafin ożenił się z Karoliną z domu Maciąg, prawdopodobnie babcia była z Cmolasu, a dziadek z Poręb Dymarskich. Ich ślub to był mezalians.Ona była córką jakiegoś możnego "pana" , a dziadek prawdopodobnie był chłopem. Pobrali się i osiedlili w Buku Góralskim koło Jabłonowa Pomorskiego. Mieli 9 dzieci. Babcia miała siostry, prawdopodobnie 3. Kuzyn mojej babci Karoliny Paweł osiedlił się w Londynie, jego mama Maria wyszła za mąż po raz drugi za Ludwika Kolbuszowskiego. Jeśli te strzępki informacji komuś coś mówią bardzo proszę o kontakt.

kasiak
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Postautor: kasiak » wt paź 04, 2011 22:49

Mój dziadek też nazywał się Michał Serafin ożenił się z Karoliną z domu Maciąg, prawdopodobnie babcia była z Cmolasu, a dziadek z Poręb Dymarskich. Ich ślub to był mezalians.Ona była córką jakiegoś możnego "pana" , a dziadek prawdopodobnie był chłopem. Pobrali się i osiedlili w Buku Góralskim koło Jabłonowa Pomorskiego. Mieli 9 dzieci. Babcia miała siostry, prawdopodobnie 3. Kuzyn mojej babci Karoliny Paweł osiedlił się w Londynie, jego mama Maria wyszła za mąż po raz drugi za Ludwika Kolbuszowskiego. Jeśli te strzępki informacji komuś coś mówią bardzo proszę o kontakt.

kasiak
UŻYTKOWNIK
UŻYTKOWNIK

Postautor: kasiak » wt paź 04, 2011 22:50

Wróć do „POSZUKUJESZ WIADOMOŚCI O RODZINIE ?”