Nowicki Jan/ Salno, Łysek Jozef/Bodziejowice

Forum przeznaczone do umieszczania ogłoszeń o poszukiwanych osobach należących do rodziny oraz wszelkich spraw związanych z KONKRETNYMI NAZWISKAMI.
(Witryna specjalnie wydzielona do tego typu wpisów, aby nie dokonywać ich w Księdze Gości…)

alluta
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK
POCZĄTKUJĄCY UŻYTKOWNIK

Nowicki Jan/ Salno, Łysek Jozef/Bodziejowice

Postautor: alluta » pt gru 31, 2010 01:12

Witam Państwa,
i jak na wstępie napisałam poszukuję bliskich i dalekich krewnych. Jeżeli ktoś z Państwa jest potomkiem lub krewnym niżej wymienionych osób proszę o kontakt::
Nowicki Jan (Joannes) + Marianna z.d. Górska
Zamieszkiwali w Salnie k.Bydgoszczy.
Ich synowie:
Michał Nowicki (rolnik) ur.1854r. + Catharina Wieland
Jan Nowicki (rolnik) ur.1858r. + Franciszka z.d. Bociek 1865r.
Piotr Nowicki (posiadał restaurację w Inowrocławiu) ur.1864r.

Łysek Jozef + Marianna z.d.Machelska (druga żona) – zam. we wsi Bodziejowice potem przenieśli się na pomorze:
Dzieci z tego małżeństwa:
Antonina, Maria, Kazimiera-zostala zastrzelona przez UB-ka, Jan, Stefan, Anna, Antoni-lotnik dywizjonu 302- zestrzelony nad kanalem La Manche i Aniela
Dzieci z pierwszego małżeństwa Jozefa Łyseka: Genefka i chlopiec-imienia nie pamietam.

Pozdrawiam Państwa i mam nadzieję, że tą drogą uda mi się poznać bliskich i dalekich jak rowniez uzyskac cenne informacje o mniej znanych galeziach rodziny.

Pozdrawiam z uszanowaniem Aluta

Wróć do „POSZUKUJESZ WIADOMOŚCI O RODZINIE ?”