Strona 1 z 1

Poszukuję rodziny.

: pt lut 18, 2011 14:53
autor: nianiamilcia
Serdecznie witam!!! :D
Mam na imię Emilia i zwracam się z prośbą o pomoc w odnalezieniu mego rodzeństwa noszącego nazwisko Becler,które wraz z moimi biologicznymi rodzicami (imion ich nie znam) w latach 1956- 1957 przebywali na terenie Bobolic dawne woj. Koszalin a obecne woj. zachodniopomorskie.
Ja urodziłam się w kwietniu 1957r w Bobolicach.
W listopadzie 1956r. zmarł mój biologiczny ojciec i został pochowany na tamtejszym cmentarzu ,o tym fakcie dowiedziałam się z rozmowy z księdzem, z tamtejszej parafii.Gdy miałam 3 miesiące zostałam ochrzczona i oddana do domu dziecka.
W wieku 2,5 roku zostałam adoptowana przez W i K Kropidłowskich(oboje rodzice adopcyjni już nie żyją) z którymi do 5 roku życia mieszkałam w ich rodzinnej miejscowości Bytowie.Od 5 roku życia mieszkam na terenie woj. zachodniopomorskiego a byłego koszalińskiego.
Bardzo bym była szczęśliwa gdyby ktoś mi pomógł w odnalezieniu rodziny lub udzielił jakichkolwiek informacji na ten temat.

Dziękuje bardzo za pomoc .
Z poważaniem E. Bluj.

Becler.

: wt mar 01, 2011 22:41
autor: ZEFIR454
Witam!
Sprawa dosyć skomplikowana, ale nie beznadziejna. Otóż to rzadkie nazwisko ma w naszym kraju zaledwie 5 osób! Jedna z nich mieszka w Nowym Dworze Mazowieckim, a pozostałe cztery w Warszawie. Tyle wiem z wyszukiwarki Moich Krewnych. Wystarczy teraz znaleźć książkę telefoniczną woj. mazowieckiego i szukać! Ja nie mam takiej możliwości, ale proszę napisać do kogoś, kto mieszka w tamtym rejonie o sprawdzenie. Na pewno ktoś pomoże.
Pozdrawiam
Józek :lol: