Strona Główna FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Państwowe Gimnazjum Św. Marii Magdaleny w Poznaniu 1921/22

 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POGLĄDÓW I INFORMACJI Strona Główna -> INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JanuszStankiewicz
SITE ADMIN
SITE ADMIN


Dołączył: 07 Lut 2005
Posty: 602
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Wto Sie 08, 2006 18:21    Temat postu: Państwowe Gimnazjum Św. Marii Magdaleny w Poznaniu 1921/22 Odpowiedz z cytatem

.
Poniżej przedstawiam Spis uczniów i abiturientów Państwowego Gimnazjum Św. Marii Magdaleny w Poznaniu; wg. Sprawozdania za rok szkolny 1921/22,opublikowanego w WBC.:
Lista zawiera 580 nazwisk.

Może ktoś z państwa odnajdzie swoich bliskich:



      Adamczewski Włodzimierz ; kl. Ia ; ;
      Adamski Leon ; kl. V R ; ;
      Andrzejewski Bronisław ; kl. VIa ; ;
      Andrzejewski Czesław ; kl. III ; ;
      Andrzejewski Leonard ; kl. Ia ; ;
      Babski Kazimierz ; kl. IV R ; ;
      Babst Kazimierz ; kurs maturalny ; ur. 1.3.1901 Poznań ; matura 12.04.1922
      Badurski Bohdan ; kl. VI R ; ;
      Ballenstedt Tadeusz ; kl. II R ; ;
      Banaszak Adam ; kl. V ; ;
      Banaszak Henryk ; kl. VII R ; ;
      Bankiewicz Edward ; kl. VII R ; ;
      Bartkowiak Edmund ; kl. III ; ;
      Bączkowski Kazimierz ; kl. III ; ;
      Bąk Roman ; kl. Ia ; ;
      Belakowicz Tadeusz ; kurs maturalny ; ur. 23.07.1901 Rudnicze ; matura 12.04.1922
      Beychler Henryk ; kl. II ; ;
      Białas Stefan ; kl. VII R ; ;
      Biały Marjan ; kl. IV R ; ;
      Biegański Antoni ; kl. VIII R ; ;
      Bielski Mieczysław ; kl. III ; ;
      Błaszczyk Marjan ; kl. IV R ; ;
      Boberski Józef ; kl. VIb ; ;
      Boesche Kazimierz ; kl. VIa ; ;
      Boesche Zygmunt ; kl. Ib ; ;
      Bogajewski Tadeusz ; kl. Ia ; ;
      Bogajewski Zdzisław ; kl. V R ; ;
      Bogajewski Zenon ; kl. II ; ;
      Borkowski Bogdan ; kl. II ; ;
      Borkowski Jan ; kl. V R ; ;
      Borowiak Władysław ; kl. III R ; ;
      Borowicz Artur ; kl. VII ; ;
      Borowicz Czesław ; kl. V ; ;
      Brettschneider Wacław ; kl. II ; ;
      Bręczewski Marjan ; kl. Ia ; ;
      Brzeski Alfred ; kl. II R ; ;
      Brzeski Stanisław ; kl. IV ; ;
      Brzeskwiniewicz Felicjan ; kl. V R ; ;
      Budziński Ludomir ; kl. VIb ; ;
      Buettner Rafał ; kl. VIa ; ;
      Bukczyński Wacław ; kl. IV R ; ;
      Burchardt Bohdan ; kl. V ; ;
      Burchardt Janusz ; kl. Ib ; ;
      Buttner Witold ; kl. IV R ; ;
      Bylina Zdzisław (hosp.) ; kl. VII ; ;
      Bzdawka Aleksander ; kl. VII R ; ;
      Bzdawka Zdzisław ; kl. IV ; ;
      Bzdęga Stefan ; kl. VII R ; ;
      Chłapowski Henryk ; kl. VIII ; ur. 9.10.1903 Poznań ; matura 31.05.1922
      Chociszewski Marjan ; kl. IV ; ;
      Choynacki Stanisław ; kl. IV ; ;
      Choynacki Zygmunt ; kl. II ; ;
      Chylewski Marjan ; kl. II ; ;
      Cichy Henryk ; kl. Ia ; ;
      Ciesielski Wacław ; kl. Ib ; ;
      Cieślewicz Mieczysław ; kl. IV R ; ;
      Cieślewicz Stanisław ; kl. V R ; ;
      Ciudziński Franciszek ; kl. Ib ; ;
      Cukierski Kazimierz ; kl. VI R ; ;
      Cukierski Tadeusz ; kl. II ; ;
      Cyba Mieczysław ; kl. VII R ; ;
      Czwojdziński Roman ; kl. V R ; ;
      Daniel Marian ; kl. IV R ; ;
      Danielewski Bohdan ; kl. VI R ; ;
      Dąbroś Zygmunt ; kl. III ; ;
      Dąbróś Edmund ; kl. Ia ; ;
      Długołęcki Jerzy ; kl. VII R ; ;
      Dobkiewicz Antoni ; kl. III R ; ;
      Dobrogowski Stanisław ; kl. VIa ; ;
      Dobrowolski Wojciech ; kurs maturalny ; ur. 23.04.1901 Inowrocław ; matura 12.04.1922
      Dobrzycki Włodzimierz ; kl. II ; ;
      Domański Stanisław ; kl. VII R ; ;
      Dominik Henryk ; kl. III R ; ;
      Dowbór Muśnicki Piotr ; kl. III R ; ;
      Drobnik Jan ; kl. Ia ; ;
      Drygas Heljodor ; kl. VII R ; ;
      Drzewiecki Zenon ; kl. V R ; ;
      Dubas Tadeusz ; kl. III ; ;
      Dymalski Antoni ; kl. VII R ; ;
      Dziennik Tadeusz ; kl. VIa ; ;
      Dziurzyński Stanisław (hosp) ; kl. VIII ; ur. 21.4.1904 Stanisławów ; matura 31.5.1922
      Emst Zbigniew ; kl. III ; ;
      Feldman Stanisław ; kl. VII ; ;
      Filipowski Marjan ; kl. VII ; ;
      Fischer Feliks ; kl. III R ; ;
      Florkowski Antoni ; kurs maturalny ; ur. 12.10.1901 Żerków ; matura 12.04.1922
      Foerster Janusz ; kl. Ia ; ;
      Foerster Stanisław ; kl. II ; ;
      Fraszczyk Teodor ; kl. V R ; ;
      Frąckowiak Edward ; kl. V R ; ;
      Gabryelewicz Stanisław ; kl. Ib ; ;
      Gajewczyk Alfons ; kl. VIb ; ;
      Galas Czesław ; kl. VIII R ; ;
      Galuba Henryk ; kl. V ; ;
      Gardzielewski Hubert ; kl. III ; ;
      Garstecki Tadeusz ; ekstarneusz ; ur. 2.10.1901 Poznań ; matura 9.12.1921
      Garyantesiewicz Alfons ; kl. V ; ;
      Gawęcki Leonard ; kl. VII R ; ;
      Gawlak Stefan ; kl. IV R ; ;
      Gąsiorowski Łucjan ; kl. III ; ;
      Geisler Tadeusz ; kl. IV R ; ;
      Geissler Łucjan ; kl. IV ; ;
      Gertych Marceli ; kl. IV ; ;
      Giera Władysław ; kl. V ; ;
      Giera Zbigniew ; kl. Ib ; ;
      Gintrowicz Janusz ; kl. VIII ; ur. 20.02.1903 Buk ; matura 31.05.1922
      Globisz Józef ; kl. III R ; ;
      Globisz Włodzimierz ; kl. Ia ; ;
      Goderski Kazimierz ; kl. III ; ;
      Goldmann Bolesław ; kl. VIII R ; ur. 15.8.1902Inowrocław ; matura 31.05.1922
      Gołembski Maksymiljan ; kl. VIa ; ;
      Gorgol Djonizy ; kl. V R ; ;
      Gościński Stefan ; kl. IV ; ;
      Góra Wacław ; kurs maturalny ; ur. 25.09.1901 Kościelec ; matura 12.04.1922
      Górczak Tadeusz ; kl. III R ; ;
      Górnicki Stefan ; kl. IV ; ;
      Górski Edmund ; kl. III ; ;
      Górski Jarosław ; kl. Ib ; ;
      Górzyński Henryk ; kl. VIII R ; ;
      Grabowski Czesław ; kl. VIa ; ;
      Grabowski Zbigniew ; kl. VIII ; ur. 22.12.1903 Kraków ; matura 31.05.1922
      Graczyński Bogdan ; kl. VIb ; ;
      Gramziński Marjan ; kl. IV R ; ;
      Gromadziński Tadeusz ; kl. II R ; ;
      Grzelczak Leon ; kl. VIa ; ;
      Grzybowski Bogdan ; kl. II R ; ;
      Gustowski Lech ; kl. VII ; ;
      Gustowski Tadeusz ; kl. V ; ;
      Hanyż Andrzej ; kurs maturalny ; ur. 3.10.1901 Gościeszyn ; matura 12.04.1922
      Hańczewski Edmund ; kl. VIb ; ;
      Haszkiewicz Feliks ; kl. III R ; ;
      Hawelski Zdzisław ; kl. IV R ; ;
      Hejnowicz Mieczysław ; kl. IV ; ;
      Herzog Hieronim ; kl. IV R ; ;
      Hoehle Mieczysław ; kl. VIII ; ur. 31.3.1903 Poznań ; matura 31.05.1922
      Hoffman Tadeusz ; kl. V R ; ;
      Hryniewiecki Marcin ; kl. V ; ;
      Hubert Stefan Brunon ; ekstarneusz ; ur. 26.5.1902 Sanniki ; matura 20.1.1922
      Hybiak Bruno ; kurs maturalny ; ur. 11.10.1900 Międzychód ; matura 12.04.1922
      Igler Leon ; kl. VIb ; ;
      Igliński Bronisław ; kurs maturalny ; ur. 5.02.1900 Szembowo ; matura 12.04.1922
      Jabłoński Zbigniew ; kl. VIa ; ;
      Janiszewski Henryk ; kl. VII ; ;
      Janiszewski Jerzy ; kl. VII ; ;
      Janiszewski Karol ; kl. VII ; ;
      Jankiewicz Heljodor ; kl. V R ; ;
      Jankiewicz Wojciech ; kl. VII R ; ;
      Jankowiak Michał ; kl. VIb ; ;
      Jankowski Edmund ; kl. VI R ; ;
      Jankowski Henryk ; kl. VIII R ; ;
      Jankowski Seweryn ; ; ur. 8.1.1903 Miłosław ; matura 31.05.1922
      Jankowski Zdzisław ; kl. II ; ;
      Januszczak Marjan ; kl. V ; ;
      Jańczak Alfons ; kl. V R ; ;
      Jańczak Stefan ; kl. II ; ;
      Jaraczewski Mieczysław ; kl. IV R ; ;
      Jaroszyk Alojzy ; kl. Ib ; ;
      Jaskólski Czesław ; kl. VIII R ; ur. 16.3.1903 Cieślin ; matura 31.05.1922
      Jaśkiewicz Antoni ; kl. VIb ; ;
      Jaśkiewicz Leonard ; kl. VIII ; ur. 5.11.1903 Poznań ; matura 31.05.1922
      Jaśkowski Marjan ; kl. II ; ;
      Jawiński Karol ; kl. VII ; ;
      Jawornik Adam ; kl. II R ; ;
      Jaworski Jerzy ; kl. III R ; ;
      Jądrzyk Jan ; kl. VII R ; ;
      Jerzykiewicz Alfred ; kl. Ib ; ;
      Jerzykiewicz Zbigniew ; kl. Ia ; ;
      Jeszka Lech ; kl. IV R ; ;
      Jeszke Konrad ; kl. IV ; ;
      Jeszke Witold ; kl. Ib ; ;
      Jezierski Tadeusz ; kl. Ia ; ;
      Jordan Leszek ; kl. VIa ; ;
      Jordan Zbigniew ; kl. II R ; ;
      Jurdziński Edmund ; kl. V R ; ;
      Jurek Kazimierz ; kl. II ; ;
      Jurek Marjan ; kl. IV ; ;
      Kaczmarek Benon ; kl. II R ; ;
      Kaczmarek Bolesław ; kurs maturalny ; ur. 1.1.1901 Poznań ; matura 12.04.1922
      Kaczmarek Józef ; kl. Ib ; ;
      Kaczmarkiewicz Jan ; kl. VIb ; ;
      Kadzidłowski Marjan ; kl. VIb ; ;
      Kaniasty Marjan ; kl. VI R ; ;
      Kaniewski Janusz ; kl. VIa ; ;
      Kaniewski Stefan ; kl. IV ; ;
      Kantorski Antoni ; kl. II ; ;
      Kapalski Piotr ; kl. V R ; ;
      Kapalski Władysław ; kl. III R ; ;
      Karczewski Kazimierz ; kurs maturalny ; ;
      Karolczak Tadeusz ; kl. II R ; ;
      Karolewski Edward ; kl. III ; ;
      Kasprowicz Władysław ; kl. II ; ;
      Kegel Jan ; kl. II R ; ;
      Kędzia Lech ; kl. Ia ; ;
      Kędzia Zdzisław ; kl. III ; ;
      Kiełczewski Kazimierz ; kl. V R ; ;
      Kiełczewski Stefan ; kl. VIII R ; ur. 27.8.1903 Pakosław ; matura 31.05.1922
      Kiełczewski Wiktor ; kl. VI R ; ;
      Kierczyński Juljan ; kurs maturalny ; ur. 6.11.1901 Bonn ; matura 12.04.1922
      Kirschke Tadeusz ; kl. III ; ;
      Kitka Jan ; kl. II ; ;
      Kitka Klemens ; kl. III R ; ;
      Klinge Marjan ; kl. VIb ; ;
      Kluz Stanisław ; kl. II R ; ;
      Knaack Paweł ; kl. II R ; ;
      Koliński Aleksander ; kl. VII ; ;
      Koliński Zbigniew ; kl. IV ; ;
      Kolszewski Bohdan ; kl. II R ; ;
      Kołodziejczak Bazyli ; kl. VI R ; ;
      Kompf Henryk ; kl. VIa ; ;
      Kompf Janusz ; kl. Ib ; ;
      Koniecki Stefan ; kl. III ; ;
      Konieczek Mieczysław ; kl. Ia ; ;
      Konieczny Adam ; kl. VIb ; ;
      Konieczny Bolesław ; kl. Ia ; ;
      Konieczny Marjan ; kl. II R ; ;
      Konieczny Stanisław ; kl. III R ; ;
      Konopiński Alfons ; kl. VII ; ;
      Konwerski Zdzisław ; kl. VIII R ; ur. 17.8.1902 Poznań ; matura 31.05.1922
      Konwiński Hieronim ; kl. VI R ; ;
      Konwiński Wacław ; kl. IV R ; ;
      Kopczyński Antoni ; kl. VIII R ; ur. 5.10.1902 Osiek ; matura 31.05.1922
      Kopczyński Mieczysław ; kl. VIII R ; ur. 25.10.1904 Polanowo ; matura 31.05.1922
      Kopeć Cyryl ; kl. II R ; ;
      Kordus Zygmunt ; kl. Ib ; ;
      Kordylewski Kazimierz ; kl. VIII ; ur. 11.10.1903 Poznań ; matura 31.05.1922
      Kordylewski Tadeusz ; kl. VII R ; ;
      Korek Zdzisław ; kl. Ib ; ;
      Kościelecki Edmund ; kurs maturalny ; ur. 13.9.1901 Żnin ; matura 12.04.1922
      KotJiński Bolesław ; kl. II ; ;
      Kratochwill Bohdan ; kl. VI R ; ;
      Krokowski Stanisław ; kl. II ; ;
      Krotoski Ludwik ; kl. VII ; ;
      Królikowski Zdzisław (hosp.) ; kl. VIII R ; ur. 30.6.1903 Poznań ; matura 30.5.1922
      Krukowski Henryk ; kurs maturalny ; ur. 3.6.1901 Żułków ; matura 12.04.1922
      Kruszczyński Jarogniew ; kl. III ; ;
      Kruszczyński Kajetan ; kl. III ; ;
      Kruszka Edmund ; kurs maturalny ; ur. 9.9.1900 Poznań ; matura 12.04.1922
      Krysiński Edmund ; kl. VIa ; ;
      Kryszak Wacław ; kl. VI R ; ;
      Kryśkiewicz Masymiljan ; kl. II ; ;
      Krzemieniecki Teodor ; kl. VI R ; ;
      Krzyżanowski Marjan ; kl. III R ; ;
      Książkiewicz Eugenjusz ; kl. V R ; ;
      Kubicki Karol ; kl. Ib ; ;
      Kubicki Zbigniew ; kl. VII ; ;
      Kubis Edmund ; kl. VIa ; ;
      Kubliński Edmund ; kl. Ia ; ;
      Kubliński Zygmunt ; kl. V ; ;
      Kucnerowicz Henryk ; kl. VII R ; ;
      Kuffel Władysław ; kl. II ; ;
      Kurpisz Wiktor ; kl. VII ; ;
      Kwak Tadeusz ; kl. II R ; ;
      Kwaśniewski Tadeusz ; kl. VIb ; ;
      Langer Bogumił ; kurs maturalny ; ur. 18.8.1902 Rudki ; matura 12.04.1922
      Latanowicz Mieczysław ; kurs maturalny ; ur. 17.11.1901 Dolsko ; matura 12.04.1922
      Latanowicz Rudolf ; kl. Ia ; ;
      Latowski Adam ; kl. III R ; ;
      Laurentowski Aleksander ; kl. VIb ; ;
      Leciejewski Henryk ; kl. VIa ; ;
      Lehman Józef ; kurs maturalny ; ur. 3.2.1901 Kłecko ; matura 12.04.1922
      Leitgeber Andrzej ; kl. II R ; ;
      Leitgeber Witold ; kl. Ib ; ;
      Leśniewicz Ludwik ; kl. VI R ; ;
      Leśny Alojzy ; kl. IV ; ;
      Lewandowski Teodor ; kl. III ; ;
      Libera Henryk ; kl. Ia ; ;
      Liersch Henryk ; kl. III R ; ;
      Linkowski Michał ; kl. IV ; ;
      Lis Józef ; kl. III R ; ;
      Lisewski Alfons ; kl. VIII R ; ;
      Lisiecki Witold ; kl. VIb ; ;
      Lissowski Henryk ; kl. III R ; ;
      Lissowski Marjan ; kl. VII R ; ;
      Lossow Adam ; kl. VIa ; ;
      Ludwiczak Witalis ; kl. II ; ;
      Ludwiczak Zdobysław ; kl. II ; ;
      Łajdyk Franciszek ; kl. III ; ;
      Łuczak Bogdan ; kl. IV R ; ;
      Łukaszewicz Józef ; kl. Ib ; ;
      Łukaszewicz Władysław ; kl. Ib ; ;
      Łyczywek Stefan ; kl. VIb ; ;
      Łyczywek Zenon ; kl. IV ; ;
      Łyskowski Józef ; kl. Ib ; ;
      Maciejewski Czesław ; kl. Ia ; ;
      Maciejewski Erazm ; kl. VIII R ; ;
      Maćkowiak Alfons ; kl. IV ; ;
      Majewski Edward ; kl. Ia ; ;
      Malczewski Józef ; kl. VIII ; ;
      Malczewski Szymon ; ; ur. 18.7.1902 Berlin ; matura 31.05.1922
      Malinowski Józef ; kl. II ; ;
      Malinowski Kazimierz ; kl. V ; ;
      Maliński Maksymilian ; kl. IV R ; ;
      Maływojtek Władysław ; kl. IV R ; ;
      Mandel Henryk ; kl. Ib ; ;
      Mańczak Andrzej ; kurs maturalny ; ur. 30.11.1900 Winiary ; matura 12.04.1922
      Marchwicki Henryk ; kl. VI R ; ;
      Marcinkowski Witold ; kl. II R ; ;
      Markiewicz Tadeusz ; kl. VII ; ;
      Matczyński Bogdan ; kl. II R ; ;
      Matczyński Stanisław ; kl. V R ; ;
      Matecki Stefan ; kl. II R ; ;
      Matelski Leon ; kl. II R ; ;
      Matheus Antoni ; kl. VIa ; ;
      Matoga Aleksander ; kl. VIII ; ur. 5.11.1903 Stanisławów ; matura 31.05.1922
      Matuszewski Antoni ; kl. IV ; ;
      Matysiak Czesław ; kl. IV R ; ;
      Mazurkiewicz Marjan ; kl. VI R ; ;
      Meissnerowski Zenon ; kl. V R ; ;
      Michalak Stanisław ; kl. II R ; ;
      Michalski Edward ; kl. IV R ; ;
      Mieczkowski Andrzej ; kl. VIb ; ;
      Mielęcki Roman ; kl. Ia ; ;
      Mieloch Jerzy ; kl. II ; ;
      Mieloch Leszek ; kl. III R ; ;
      Mierkiewicz Witold ; kl. VI R ; ;
      Mierzejewski Mieczysław ; kl. IV ; ;
      Mietliński Kazimierz ; kl. III R ; ;
      Mietliński Wacław ; kl. II R ; ;
      Mika Antoni ; kl. II ; ;
      Mika Marjan ; kl. IV ; ;
      Mikołajewski Czesław ; kl. IV ; ;
      Milczyński Józef ; kl. II R ; ;
      Milczyński Stefan ; kl. III R ; ;
      Młodkowski Jerzy ; kl. II R ; ;
      Młodziejowski Bronisław ; kl. Ia ; ;
      Młodziejowski Jerzy ; kl. IV R ; ;
      Moczarski Ludwik ; kl. II R ; ;
      Modzelewski Henryk ; kl. VIb ; ;
      Moskala Józef ; kl. VI R ; ;
      Mukułowski Leon ; kl. V ; ;
      Mukułowskl Teodor ; kl. VII ; ;
      Musiałek Mieczysław ; kl. V ; ;
      Musiałek Zdzisław ; kl. III ; ;
      Musidłowski Konrad ; kl. II R ; ;
      Muszyński Zdzisław ; kl. IV R ; ;
      Nagler Wojciech ; kl. VIII R ; ;
      Namysł Władysław ; kl. Ib ; ;
      Namysł Władysław ; kl. VII R ; ;
      Neterowicz Alojzy ; kl. V ; ;
      Neterowicz Józef ; kl. VIb ; ;
      Neterowicz Witalis ; kl. II ; ;
      Neyman Bogdan ; kl. VII ; ;
      Neyman Lech ; kl. IV R ; ;
      Niebieszczański Adam ; kl. Ib ; ;
      Nieborak Maksymilian ; kl. II ; ;
      Niedzielski Aleksander ; kl. IV ; ;
      Niedzielski Kazimierz ; kl. Ib ; ;
      Niegolewski Andrzej ; kl. VII ; ;
      Niegolewski Maciej ; kl. V ; ;
      Niegolewski Zygmunt ; kl. V ; ;
      Nieżychowski Antoni ; kl. IV ; ;
      Nieżychowski Bolesław. ; kl. VIa ; ;
      Nowacki Florjan ; kl. VIII R ; ur. 4.4.1902 Gąsawa ; matura 31.05.1922
      Nowacki Romuald ; kurs maturalny ; ur. 7.2.1900 Gąsawa ; matura 12.04.1922
      Nowak Stanisław ; kl. Ia ; ;
      Nowak Stanisław ; kl. III R ; ;
      Nowak Zdzisław ; kl. Ia ; ;
      Nowakowski Tadeusz ; kl. Ia ; ;
      Nowicki Mieczysław ; kl. V R ; ;
      Obst Leon ; kl. II R ; ;
      Ochocki Jan ; kl. VIII R ; ur. 27.4.1903 Obłaczkowo ; matura 31.05.1922
      Ogurkowski Karol ; kl. II ; ;
      Olejniczak Stanisław ; kl. VIa ; ;
      Olszewski Bolesław ; kl. III ; ;
      Onyszkiewicz Józef ; kl. VIII R ; ur. 1.10.1903 Kraków ; matura 31.05.1922
      Onyszkiewicz Wincenty ; kl. VIb ; ;
      Orwat Witold ; kl. III R ; ;
      Osiecki Bronisław ; kurs maturalny ; ur. 29.7.1899 Suchylas ; matura 12.04.1922
      Osiecki Marjan ; kl. V R ; ;
      Osmolski Zbigniew (hosp.) ; kl. IV R ; ;
      Ossowski Zygmunt ; kl. Ia ; ;
      Paciorkiewicz Franciszek ; kl. IV ; ;
      Pacyński Adam ; kl. Ia ; ;
      Pakuła Stanisław ; kl. II ; ;
      Palczewski Bolesław ; kl. VI R ; ;
      Pankowski Henryk ; kl. II ; ;
      Pasikowski Tadeusz ; kl. VI R ; ;
      Patan Roman ; kl. III ; ;
      Paweł Witold ; kl. II ; ;
      Piechocki Adam ; kl. VII R ; ;
      Piechowiak Kazimierz ; kl. III ; ;
      Pieprzyk Henryk ; kl. III R ; ;
      Pilaczyński Antoni ; kl. IV R ; ;
      Piotrowski Czesław ; kl. IV ; ;
      Piotrowski Jerzy ; kl. IV R ; ;
      Piotrowski Zygmunt ; kl. VII ; ;
      Piwkowski Edmund ; kl. III ; ;
      Pluciński Józef ; kl. VII ; ;
      Podalak Czesław ; kl. Ia ; ;
      Pogonowski Marjan ; kl. II R ; ;
      Pol Adam ; kl. Ib ; ;
      Połczyński Marjan ; kl. VI R ; ;
      Pomorski Jan ; kl. Ib ; ;
      Porawski Czesław ; kl. II ; ;
      Porawski Tadeusz ; kl. Ia ; ;
      Poszwiński Henryk ; kl. VI R ; ;
      Potocki Marjan ; kl. V ; ;
      Powidzki Jan ; kl. VII ; ;
      Powidzki Wiesław ; kl. II R ; ;
      Preiss Jarogniew ; kl. Ib ; ;
      Preiss Łucjan ; ; ur. 25.10.1903 Poznań ; matura 31.05.1922
      Preiss Włodzimierz ; kl. VIII ; ;
      Prejbisz Stefan ; kurs maturalny ; ur. 17.9.1902 Mokronosy ; matura 12.04.1922
      Preyss Jerzy ; kl. II R ; ;
      Prumbs Henryk ; kl. III ; ;
      Przybylski Witold ; kl. V R ; ;
      Przykucki Marjan ; kl. VIa ; ;
      Psuja Mieczysław ; kl. IV R ; ;
      Radajewski Marjan ; kl. VI R ; ;
      Radoński Jerzy ; kl. IV ; ;
      Rajewski Marjan ; kl. VI R ; ;
      Ratajski Ziemowit ; kl. IV R ; ;
      Rogowski Antoni ; kurs maturalny ; ;
      Rosenberg Henryk ; kl. IV R ; ;
      Rowiński Ksawery ; kl. VIII ; ur. 17.11.1904 Gola ; matura 31.05.1922
      Rozmarynowicz Henryk ; kl. Ia ; ;
      Rozmarynowicz Szczęsny ; kl. Ia ; ;
      Ruczyński Włodzimierz ; kl. VII ; ;
      Rudawski Zygmunt ; kl. IV R ; ;
      Ruebenbauer Jerzy ; kl. VIb ; ;
      Ruebenbauer Zbigniew ; kl. VII R ; ;
      Ruszczyński Aleksander ; kl. Ib ; ;
      Rutkowski Henryk ; kl. VI R ; ;
      Rutter Władysław ; kl. III ; ;
      Rybicki Maksymiljan ; kl. VII R ; ;
      Rybski Franciszek ; kl. VII R ; ;
      Rychlewski Józef ; kl. IV R ; ;
      Rychlicki Zbigniew ; kl. II R ; ;
      Rydlewski Bogdan ; kl. VIa ; ;
      Rynarzewski Adam ; kl. Ib ; ;
      Rynarzewski Józef ; kl. VII ; ;
      Rypiński Adam ; kl. Ib ; ;
      Schmelzer Kazimierz ; kl. VI R ; ;
      Schmidt Sylwester ; kl. IV R ; ;
      Schnotale Gerard ; kl. V R ; ;
      Schulz Edward ; kl. VII R ; ;
      Sczaniecki Andrzej ; kl. IV ; ;
      Sczaniecki Józef ; kl. V ; ;
      Sczaniecki Michał ; kl. III ; ;
      Serdecki Antoni ; kl. IV R ; ;
      Sieradzki Czesław ; kl. II ; ;
      Sikorski Józef ; kl. VIb ; ;
      Siwa Adam ; kl. Ia ; ;
      Skąpski Bogdan ; kl. II ; ;
      Skoroszewski Stanisław ; kl. II ; ;
      Skowron Edward ; kl. V R ; ;
      Skrzypek Tadeusz ; kl. Ib ; ;
      Sławek Władysław (hosp.) ; kl. VIII R ; ur. 20.11.1900 Rzeszów ; matura 30.5.1922
      Sławek Zbigniew ; kl. II R ; ;
      Smolarkiewicz Jerzy ; kl. IV ; ;
      Sobieralski Bolesław ; kl. II ; ;
      Sobieszczyk Paweł ; kl. VIa ; ;
      Sołyga Zygmunt ; kl. IV R ; ;
      Sopoliński Maksymiljan ; kl. V R ; ;
      Sowa Benedykt ; ekstarneusz ; ur. 21.3.1902 Rosko ; matura 9.12.1921
      Sowiński Kazimierz ; kl. III ; ;
      Sroczyński Stefan ; kl. V R ; ;
      Sroczyński Władysław ; kl. Ib ; ;
      Sroka Konrad ; kl. IV ; ;
      Stachowiak Henryk ; kl. Ia ; ;
      Stankiewicz Adam ; kl. VIb ; ;
      Stankiewicz Włodzimierz ; kl. II R ; ;
      Starzewski Władysław ; kl. II ; ;
      Starzonek Tomir ; kl. V R ; ;
      Stasz Zbigniew ; kl. VII ; ;
      Stawniak Stanisław ; kl. VIII R ; ur. 30.9.1901 Strzyżewo ; matura 31.05.1922
      Stein Donat ; kl. VIII R ; ur. 5.12.1903 Września ; matura 31.05.1922
      Stolzmann Zdzisław ; kl. VI R ; ;
      Strojny Bogdan ; kl. II ; ;
      Strzyżewski Adam ; kl. VI R ; ;
      Sulikowski Emiljan ; kl. II ; ;
      Sulikowski Henryk ; kl. V ; ;
      Sumowski Jerzy ; kl. IV R ; ;
      Syller Zbigniew ; kl. Ia ; ;
      Szafarkiewicz Marjan ; kl. II R ; ;
      Szczepski Jarogniew ; kl. Ib ; ;
      Szczerkowski Stefan ; kl. VII ; ;
      Szeląg Stanisław ; kl. V R ; ;
      Szkudlarek Tadeusz ; kl. IV R ; ;
      Szubert Jan ; ; ur. 16.9.1904 Berlin ; matura 31.05.1922
      Szubert Janusz ; kl. VIII ; ;
      Szubert Lech ; kl. II ; ;
      Szubert Zbigniew ; kl. VIa ; ;
      Szulc Bogdan ; kl. Ia ; ;
      Szulczewski Cezar ; kl. IV ; ;
      Szwarc Kazimierz ; kl. IV ; ;
      Szwemin Jerzy ; kl. III ; ;
      Szymański Bogdan ; kl. VIa ; ;
      Szymański Stanisław ; kl. VIII R ; ur. 6.10.1901 Drezno ; matura 31.05.1922
      Śledziński Jan ; kl. III ; ;
      Śmierzchalski Henryk ; kl. III ; ;
      Śmigielski Henryk ; kl. VII ; ;
      Śmigielski Władysław ; kurs maturalny ; ;
      Śniegowski Stanisław ; kurs maturalny ; ur. 28.2.1900 Wróblewo ; matura 12.04.1922
      Święcicki Lubomir ; kl. VII ; ;
      Taedling Bolesław ; kl. VII R ; ;
      Talarczyk Edmund ; kl. II ; ;
      Tarociński Edward ; kl. II R ; ;
      Testka Stefan ; kl. V ; ;
      Thiel Jerzy ; kl. Ib ; ;
      Thomas Józef ; kl. VIII R ; ur. 27.2.1903 Tczew ; matura 31.05.1922
      Thomas Witold (hosp.) ; kurs maturalny ; ur. 4.10.1895 Wielka Łąka ; matura 12.04.1922
      Tomkiewicz Stanisław ; kl. II R ; ;
      Trybus Alfons ; kl. III R ; ;
      Trzciński Lech ; kl. V ; ;
      Trzebiński Jerzy ; kl. V R ; ;
      Turski Marjan ; kl. IV ; ;
      Twardowski Zdzisław ; kl. Ia ; ;
      Tyma Czesław ; kl. IV ; ;
      Ulatowski Jan ; kl. V R ; ;
      Umbreit Bernard ; kl. VIb ; ;
      Umbreit Henrvk ; kl. VIII R ; ;
      Ungeheuer Stanisław ; kl. II ; ;
      Urbaniak Edward ; kl. III ; ;
      Urbanowski Stefan ; kl. IV ; ;
      Urbański Jarosław ; kl. III ; ;
      Vogel Paweł ; kl. VIII ; ur. 15.9.1904 Wadowice ; matura 31.05.1922
      Wagner Marjan ; kl. Ib ; ;
      Walczewski Ignacy ; kl. V R ; ;
      Walkowiak Witold ; kl. II ; ;
      Walkowski Jerzy ; kl. V ; ;
      Walter Czesław ; kl. VI R ; ;
      Warczygłowa Józef ; kl. II R ; ;
      Wardowski Faustyn ; kl. Ia ; ;
      Wardziński Jerzy ; kl. VI R ; ;
      Warmiński Przemysław ; kl. IV R ; ;
      Wasiewicz Henryk ; kl. VII R ; ;
      Wawrzyniak Jan ; kl. III R ; ;
      Wąsowicz Bogdan ; kl. IV ; ;
      Wesołowski Stanisław ; kl. II ; ;
      Wętkowski Ignacy ; kl. III R ; ;
      Wiatrolik Janusz ; kurs maturalny ; ;
      Wiatrowski Marjan ; kl. III R ; ;
      Widelicki Marjan ; kl. Ib ; ;
      Wielicki Roman ; kl. V R ; ;
      Wietrzykowski Aleksy ; kl. VIa ; ;
      Winiewicz Gabrjel ; kl. II R ; ;
      Winiewicz Józef ; kl. VII ; ;
      Witkowski Bernard ; kurs maturalny ; ur. 21.7.1901 Główna ; matura 12.04.1922
      Wlekliński Stefan ; kl. V ; ;
      Władyka Zbigniew ; kl. VIII ; ur. 8.10.1904 Bochnia ; matura 31.05.1922
      Woda Edmund ; kl. II ; ;
      Woiński Zbigniew ; kl. Ib ; ;
      Wojciechowski Henryk ; kl. VI R ; ;
      Wojciechowski Tadeusz ; kl. IV R ; ;
      Wojkiewicz Henryk ; kl. V R ; ;
      Wojkiewicz Zdzisław ; kl. V R ; ;
      Wojtczak Wojciech ; kl. V R ; ;
      Wojtowski Tadeusz ; kl. VIII R ; ;
      Wojtyna Jan ; z innego gimnazjum ; ur. 21.8.1895 Dortmund ; matura 12.04.1922
      Wolny Joachim ; kl. IV R ; ;
      Wolski Jan ; kl. III ; ;
      Woltyński Kazimierz ; kl. VI R ; ;
      Woźniak Stanisław ; kurs maturalny ; ur. 5.9.1901 Janówiec ; matura 12.04.1922
      Woźny Ignacy ; kl. IV R ; ;
      Wójtowicz Tadeusz ; ; ur. 21.10.1902 Ujazd ; matura 31.05.1922
      Wrembel Jerzy ; kl. II ; ;
      Wroniewicz Zbigniew ; kl. VIb ; ;
      Wróblewski Edward ; kl. IV R ; ;
      Wróblewski Jerzy ; kl. II R ; ;
      Wrzyszczyński Stefan ; kl. III R ; ;
      Wyderkowski Edmund ; kl. Ia ; ;
      Wysiatycki Józef (hosp.) ; kl. VIII ; ur. 13.2.1903 Rzeszów ; matura 31.5.1922
      Wyszomirski Tadeusz ; kl. IV ; ;
      Wyszyński Bolesław ; kl. Ib ; ;
      Zabłocki Witold ; kl. III R ; ;
      Zakrzewski Stanisław ; kl. Ia ; ;
      Zawadzki Lech ; kl. VIII R ; ur. 6.7.1903 Kościan ; matura 31.05.1922
      Zielazek Florjan ; kl. VII R ; ;
      Zielazek Stefan ; kl. V R ; ;
      Zielewski Jarosław ; kl. Ia ; ;
      Zielke Stanisław ; kl. VIII R ; ;
      Ziętkiewicz Wacław ; kl. III R ; ;
      Zuske Stanisław ; kl. VIII R ; ur. 23.8.1903 Pierzchno ; matura 31.05.1922
      Zydorowicz Roman ; kl. II R ; ;
      Zygalski Henryk ; kl. IV R ; ;
      Żakowski Czesław ; kl. VII R ; ;
      Żurawski Bolesław ; kl. Ib ; ;
      Żurawski Marjan ; kl. VIII R ; ;
      Żuromski Henryk ; kl. Ib ; ;



Exclamation Janusz Stankiewicz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum POGLĄDÓW I INFORMACJI Strona Główna -> INDEKSACJA, LISTY i SPISY OSÓB Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach


Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group