POLSKI  

    ENGLISH
 * Strona początkowa
 
 * Lwowska gwara
 * Lwowskie melodie
 * Lwowska Fala
 * UPA - Polemika
 * Kresy w ciemności
 * Koś. Św. M. Magd.
 * W. Poliszczuk
 * Co z tą Polską ?
 * Szkoła im. MM - Lwów
 * Kresy dzisiaj - galeria
 * Obrona Lwowa 1918
 * Pamiętamy ...
 * Białoruś- Dni swobody
 * Krwawa Wigilia
 * Fala nienawiści
 * Zjazd Kresowian
 * Kwestia żydowska
 * Jak było ze zdjęciem
 * Umorzenie ???
 * Teki edukacyjne
 * Zabić po raz drugi
 * Kresowa Księga ...
 * Nauczyciele - Lwów
 * Księża z Wołynia ...
 * Stowarz. "Podkamień"
 * Na kolanach ...
 * Czcić bohaterów ...
 * Przedmowa do ...
 * Kresowa księga ...
 
 * Czytelnicy piszą ...
 * Poszukuję rodziny
 
 
 * Aktualności
 * Informacje
 * Polemiki
 * Polecamy
 
 * Ważne Adresy
 * Kontakt
 * Linki
 * Netreba
 * Wywiad S. Srokowski
 * Krwawe zapusty
 * Lwów, Ural, Komi
 * Sąsiedzi z Marcelówki
 * Pierwsze wspomnienia
 * W Mogilnie
 * Pamiętnik Bronisławy
 * Młyny w Horochowie
 * Stasia Stefaniak
 * Józefa Nowak
 * Śpię w ubraniu
 * Na Podolu
 * Huta Stara
 * Msza w Łodzi
 * Bołdury i Leszniów
 
 
 * woj. tarnopolskie A - J
 * woj. tarnopolskie K - P
 * woj. tarnopolskie R - Ż
 * woj. tarnopolskie dod.
 * woj. tarnop. dod. nr. 2
 * woj. tarnop. dod. nr. 3
 
 * woj. lwowskie A - J
 * woj. lwowskie K - P
 * woj. lwowskie R - Ż
 
 * woj. stanisław. A - J
 * woj. stanisław. K - P
 * woj. stanisław. R - Ż
 
 * woj. wołyńskie
 
 * Polegli w walce z UPA
 
 * Wykaz zm. zesłańców
 * Kołdyczewo (Litwa)
 * pow. nowogródzki
 * Baranowicze
 
 * Zgłoszenia Czytel.
 
 * dzieci - naz. A - B
 * dzieci - naz. C - D
 * dzieci - naz. E - G
 * dzieci - naz. H - J
 * dzieci - naz. K
 * dzieci - naz. L - Ł
 * dzieci - naz. M - O
 * dzieci - naz. P - R
 * dzieci - naz. S - Ś
 * dzieci - naz. T - W
 * dzieci - naz. Z - Ż
 
 * woj. tarnopolskie
 
 * woj. wołyńskie A - J
 * woj. wołyńskie K - M
 * woj. wołyńskie N - R
 * woj. wołyńskie S - Ż
 
 * Galicja wschodnia
 
 * woj. lwowskie
 ** pow. Bóbrka
 ** pow. Brzozów
 ** pow. Dobromil
 ** pow. Drohobycz
 ** pow. Gródek Jag.
 ** pow. Jarosław
 ** pow. Jaworów
 ** pow. Lesko
 ** pow. Lubaczów
 ** pow. Lwów
 ** pow. Mościska
 ** pow. Przemyśl
 ** pow. Rawa Ruska
 ** pow. Rudki
 ** pow. Sambor
 ** pow. Sanok
 ** pow. Sokal
 ** pow. Żółkiew
 
 * woj. stanisławowskie
 ** pow. Dolina
 ** pow. Horodeńka
 ** pow. Kałusz
 ** pow. Kołomyja
 ** pow. Kosów Huculski
 ** pow. Nadworna
 ** pow. Rohatyń
 ** pow. Śniatyń
 ** pow. Stanisławów
 ** pow. Stryj
 ** pow. Tłumacz
 ** pow. Turka
 ** pow. Żydaczów
 
 * woj. tarnopolskie
 ** pow. Borszów
 ** pow. Brody
 ** pow. Brzeżany
 ** pow. Buczacz
 ** pow. Czortków
 ** pow. Kamionka S.
 ** pow. Kopiczyńce
 ** pow. Podhajce
 ** pow. Przemyśl
 ** pow. Radziechów
 ** pow. Skałat
 ** pow. Tarnopol
 ** pow. Trembowla
 ** pow. Zaleszczyki
 ** pow. Zbaraż
 ** pow. Złoczów
 
 * woj. wołyńskie
 
 
 
 * Historia Kresów
 * Widoki Polski N. Orda
 * Drohobycz 1919-29
 * Kaźń Prof. lwowskich
 * Cm. Obrońców Lwowa
 * Cm.Obr.Lwowa-galeria
 * Cm. Łyczakowski
 * Cm. Łyczak.-galeria
 * Kamien. Pod. -galeria
 * XIII Zjazd Kresowian
 
 * Genealogia
 * Więźniowie Pawiaka
 * Więźniowie Dachau
 * Ravensbruck
 * Virtuti Militari
 
 
 * Katalog stron
 * Top Lista
 * Top List

TOP RODZINA Katalog i ranking

KRESY

 
 

 

 LISTA ZAMORDOWANYCH W WOJEWÓDZTWIE LWOWSKIM

Zawiera  4494 osób.

Listę, opracowaną przez Iwonę Łaptaszyńską sporządzono na podstawie książek:

 

* Stanisław Jastrzębski „Martyrologia polskiej ludności w województwie lwowskim w latach 1939-1947 zbrodnie popełnione przez nacjonalistów ukraińskich.”

* pismo "Na rubieży"




Nazwisko - Imię - Informacja dodatkowa - Lat - Data mordu - Miejscowość - Gmina - Powiat

Kachela Kazimierz - - 66 - X - Narol - Narol - Lubaczów
Kaczmarek Piotr - plut.WP z Lubaczowa - 40 - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Kaczmarski Józef - sołtys - - 8/9.09.45 - Malawa - Bircza - Dobromil
Kaczmarz X - - - 19.03.46 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Kaczor Jan - - 69 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kaczorowski Józef - ksiądz - - 9.02.1944 - Wołków - Dawidów - lwowski
Kaczynski Jacek - - 27 - 03.44 - Rusin - Waręż Miasto - Sokal
Kakaluk Dmytro - - - 46 - Korczmin - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kaliciński Marcin - - 73 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Kaliciński Tadeusz - - 10 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Kalicki Antoni - - 68 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Kaliczak Józef - - 60 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Kalina Piotr - - 39 - 10.45 - Cieplice - Adamówka - Jarosław
Kalinowicz Bazyli - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Kalinowicz Michał - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Kalinowski Antoni - - - 28.04.45 - Wojtkowa - Wojtkowa - Dobromil
Kalinowski Jan - - - 28.04.45 - Wojtkowa - Wojtkowa - Dobromil
Kalinowski Stanisław - - - 28.04.45 - Wojtkowa - Wojtkowa - Dobromil
Kalisz Stanisław - syn Jana - - 9.05.47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Kalisz Stanisław - milicjant - 22 - 9.05.47 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kalita Jan - - 45 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kalita Michał - - 45 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kalita Piotr - - 18 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kalita Andrzej - - 42 - 12.04.45 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Kałun Katarzyna - - 39 - 29.03.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Kałun Tomasz - - 19 - 29.03.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Kamieniec Stanisław - syn Michała - 40 - 18.08.46 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Kamieniecki Józef - - - 46 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Kaminowski Jacenty - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Kaminowski Piotr - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Kaminowski Władysław - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Kamińska Zofia - żona Jana - - 03.44 - Rusin - Waręż Miasto - Sokal
Kamińska X - córka Jana - 2m - 03.44 - Rusin - Waręż Miasto - Sokal
Kamiński Jan - - 25 - 03.44 - Rusin - Waręż Miasto - Sokal
Kamiński Paweł - brat Jana - - 03.44 - Rusin - Waręż Miasto - Sokal
Kanclerz Józef - kpr, synFeliksa - 24 - 24.07.47 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Kania Magdalena - - - 44 - Miękisz Nowy - Laszki - Jarosław
Kania Stanisław - - - 44 - Miękisz Nowy - Laszki - Jarosław
Kania Franciszek - - 22 - 22/23.03.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Kania Antoni - - 14 - 22/23.03.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Kaniowski Józef - - 40 - 27.03.45 - Nielepkowice - Wiązownica - Jarosław
Kaniuk X - organista - - 11.43 - Bojanice - Bojanice - Sokal
Kański Sylwester - - 18 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Kapel Władysław - - 35 - 15.11.43 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kapłon Karol - - 55 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Kapryka Michał - - 68 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kaput Stanisław - plut.WP,syn Józefa - 19 - 15.09.45 - Oleszyce - Oleszyce - Lubaczów
Karabinowska Katarzyna - - 45 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Karasz(a) Antoni - - - 11.06.45 - Ruska Wieś - Dubiecko - Przemyśl
Karaś Kazimierz - - 38 - 21.06.46 - Żohatyn - Żohatyn - Dobromil
Karawan Jan - żoł.AK - 20 - 42 - Leżachów - Sieniawa - Jarosław
Karbownik Tomasz - - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Karczyński X - cała rodzina - - 1.05.45 - Dobra - Posada Górna - Sanok
Kardaś Stanisław - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Kardynał X - - - 12.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Karg Bajła - - 26 - 43/44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Karnas Dominik - - - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Karnas Eugeniusz - - 10 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Karnas Stanisława - - 26 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Karolewicz Stefan - - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Karp Jan - kpr. Syn Ignacego - 22 - 2.04.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Karp Antoni - syn Michała - - 1943/1944 - Biłka Królewska - Biłka Szlachecka - lwowski
Karsot X - małzeństwo - - 6/7.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Karuś Aniela - - 33 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Karuś X - - 4 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Karut Konstanty - - 20 - 15.10.45 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Kasior Józef - - - 28.06.44 - Krasne - Adamówka - Jarosław
Kasperski Antoni - sekretarz gminy - - 1943 - Biłka Szlachecka - - lwowski
Kasprowicz Konstanty - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kasprowicz Zdzisław - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kasprowicz Marcin - - 30 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kasprzak Józef - gospodarz - - 1943/1944 - Biłka Królewska - Biłka Szlachecka - lwowski
Kasprzyk Michał - syn Jana i Anny - 40 - 11.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Kasprzyszak Katarzyna - - 30 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Kasprzyszak Antoni - syn Katarzyny - 2 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Kasztelan Tekla - - - ? - Przysiółek Giblaki - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kaszycki Adam - - 38 - 06.47 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Kaszycki Mieczysław - milicjant - 20 - 1.09.45 - Bełz - Bełz - Sokal
Katan Józef ? - - - 19.02.45 - Łapajówka - Wiązownica - Jarosław
Katan Andrzej - żoł.AK - 33 - 14.07.44 - Rudka - Sieniawa - Jarosław
Katan Jan - - 30 - 8.12.44 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Katan Wojciech - - 32 - 23.10.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Katz Berko - - - 10.01.43 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Kawałko Antoni - syn Piotra - 14 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Kazieńko(a) Karol - - 25 - 24.12.45 - Babice - Krzywcza - Przemyśl
Kazik Katarzyna - - 38 - 18.08.44 - Horyniec - Horyniec - Lubaczów
Kazik I Jan - - 82 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Kazik I Anna - - 43 - 21.01.45 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Kazik ii Jan - - - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Kazik II Anna - - 34 - 21.03.45 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Kaznowski Stanisław - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Kędry Jan - żoł.BCh. - - 22.11.43 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Kędzior Franciszek - popor.WP, syn Jana - 34 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kich Janina - - 7 - 14.05.44 - Łukawica - Narol - Lubaczów
Kicznik Władysław - plut.WP,syn Adama - 24 - 17.07.46 - Radawa - Radawa - Jarosław
Kida Franciszek - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kida Jan - - 74 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kida Katarzyna - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kida Zofia - - 68 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kida Anna - - 73 - 5.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kielar Michał - - 63 - 22/23.03.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Kielar Mikołaj - - 34 - 22/23.03.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Kielar Stefan - - - 18.03.45 - Jarosław - Jarosław - Jarosław
Kiełt Paulina - - 67 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Kieszkowski Kazimierz - kpr.syn Józefa - 25 - 24.07.47 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Kijonka Piotr - - 44 - 22/23.03.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Kilarecki Stanisław - - 19 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kimaj(a) Jakub - - - 44 - Królik Polski - Posada Górna - Sanok
Kinach(a) Jan - zarzadca majatku ziem. - - 02.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Kinal Stanisław - - 33 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kiresztura Józef - - - 03.44 - Chorobrów - Chorobrów - Sokal
Kiresztura Franciszek - - - 03.44 - Chorobrów - Chorobrów - Sokal
Kiresztura Henryk - - - 03.44 - Chorobrów - Chorobrów - Sokal
Kirzyk Zygmunt - syn Macieja i Anny - 57 - 3.04.45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Kisiel Teodor - - - 45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Kisilewicz Antoni - - - 3.05.41 - Koropuż - Hoszany - Rudki
Kisilewicz Piotr - - - 3.05.41 - Koropuż - Hoszany - Rudki
Kisilewicz Emil - syn Michała - 20 - 44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Kisilewicz Jan Karol - - 60 - 13.10.43 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Kisilewicz Kazimierz - syn Jana - 22 - 13.10.43 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Kisielewicz Ludwika - córka Jana - 20 - 13.10.43 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Kisilewicz X - rodzina 4 osoby - - 11.44 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Kisilewicz Izydor - - - 6.03.44 - Zawonie - Zawonie - Sokal
Kisilewicz Józef - - - 6.03.44 - Zawonie - Zawonie - Sokal
Kisilewicz Katarzyna - - 30 - 14.04.44 - Stanisłówka - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kisilewicz Bronisław - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kisilewicz Melania - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kisilewicz Maria - córka Melanii - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kisilewicz Aniela - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kisz Stefan - - 43 - 06.41 - Bihale i Sople Górne - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kisz Stefan - z Borchów - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Kiwacki Jan - - 86 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Kiwacki Franciszek - - 26 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
kKapkowski X - małżeństwo - - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Kleban Stanisław - - 66 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Klecko Franciszek - syn Jana - 30 - 44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Klemensiewicz Jan - - 32 - 28.08.44 - Zaleska Wola - Radymno - Jarosław
Kleryk X - - 17 - 27.10.45 - Tarnawka - Żohatyn - Dobromil
Klim(a) Iwan - - - 8.01.45 - Wetlina - Cisna - Lesko
Klimczak Tadeusz - - 24 - 9.08.47 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Klimek Michał - - - 07.45 - Łukowe - Łukowe - Lesko
Klimek X - matka Michała - - 07.45 - Łukowe - Łukowe - Lesko
Kluz Anna - - 46 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Kluz Marian - - 12 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Kładny Jan - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kładny Józef - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kładny Maria - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kładny Władysław - szewc - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kłonowski Marian - Ksiądz - - 28.08.44 - Chlebowice Wielkie - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Kłopotowski Władysław - - 30 - 03/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Kłos Mieczysław - - 21 - 13.08.44 - Folwarki - Cieszanów - Lubaczów
Kłos Stanisław - - 22 - 13.08.44 - Folwarki - Cieszanów - Lubaczów
Kłysz Julian - - 17 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Kłysz Stanisław - - 13 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Kmicik Antoni - - - 28.06.44 - Krasne - Adamówka - Jarosław
Kmiecik Jan - z Zimnej Wody,kan. - 22 - 23.03.47 - Pawłowa - Adamówka - Jarosław
Kniziatko Ludwika - - 81 - 23.04.45 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Kobdas Adam - - 41 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kobiak Maria - - - 20.05.44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Kobiak Anna - - - 20.05.44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Kobiernik Jan - ur.1923 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Kobiernik Stanisław - ur.1925 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Kobiernik Stanisław - - 17 - 12.06.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kobiernik Jan - - 23 - 31.08.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kocan Sylwester - - - 11.44 - Obarzyn - Dydnia - Brzozów
Koch Adam - monter telefoniczny - 38 - 10.06.44 - Drohobycz - Drohobycz - Drohobycz
Kochan Katarzyna - - 42 - 16.06.46 - Mchawa - Baligród - Lesko
Kochan Stanisław - oraz 5 osób - - 9.08.44 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Kochan Katarzyna - żona Stanisława - - 9.08.44 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Kochan Michał - - 24 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Kochanowicz Maria - - 68 - 30.04/1.05.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Kochanowicz Michał - - 48 - 30.04/1.05.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Kochanowska Rozalia - - 70 - 04.44 - Kochanówka - Nahaczów - Jaworów
Kochanowski X - z Zatwarnicy - - 04.45 - Rajskie - Wołkowyja - Lesko
Kociołek Michał - - 16 - 5.08.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kociołek Stanisław - - 44 - 5.08.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kociołek Józef - - - 25.09.45 - Rokszyce - Olszany - Przemyśl
Kocol Eugeniusz - - 48 - 43 - Borysław - Borysław - Drohobycz
Kocula Józef - - - 43' - Nawaria - Nawaria - lwowski
Koczan Jan - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Koczan Edward - żoł.AK - - 21/22.05.44 - Narol - Narol - Lubaczów
Koczyk Maria - milicjantka z Birczy - 53 - 30.07.45 - Lipa - Bircza - Dobromil
Koczyk Stanisława - córka Marii - 23 - 30.07.45 - Lipa - Bircza - Dobromil
Kogut Maria - - 62 - 21.05.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Kogut Józef - - 18 - 45 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Kogut Franciszek - - 25 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Kogut Joanna - - 3 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Kohut Tadeusz - - 38 - 19.02.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kolanko (a) Franciszek - - 25 - 06.47 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Kolano X - - - 27.01.43 - Prusinów - Bełz - Sokal
Kolasa Rozalia - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Kolbuch X - - - 01.04.44 - Potylicz - Potylicz - Rawa Ruska
Kolonka Michał - - - 08.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Kolonka X - syn Michała - - 08.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Kolonka X - wnuk Michała - - 08.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Koluch Bronisław - - 17 - 14.03.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Kołcz Tadeusz - syn Stanisława - 22 - 17.03.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Kołcz Wiktor - syn Stanisława - 20 - 17.03.45 - Jasienica Sufczyńska - Bircza - Dobromil
Kołcz Ignacy - - 34 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Kołodziej Jan - - 44 - 44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Kołodziej Józef - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Kołotko Aleksander - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Konarska Maria - - 18 - 01.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Konarski Michał - - 35 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Konasiewicz X - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Konasiewicz X - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Kondraciuk Paweł - żoł.AK - 20 - 06.44 - Kadłubiska - Narol - Lubaczów
Kondracka Katarzyna - - 62 - 15.05.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Kondras Stanisław - z Zalesia - - 3.04.44 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Kondyjowski Z. - z Sanoka - - 7.07.45 - Szczawne - Szczawne - Sanok
Konieczna Julia - - 47 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Konieczna Maria - - - 03.44 - Szutowa - Szutowa - Jaworów
Konieczny Stanisław - - 23 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Konieczny X - z rodziny 5 osób - - 44 - Drohomyśl - Nahaczów - Jaworów
Konieczny X - z rodziny 8 osób - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Konopacki Franciszek - - - 4/5.10.45 - Sielnica - Dubiecko - Przemyśl
Konopka Andrzej - - 29 - 1.04.44 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Konopka Michał - brat Andrzeja - - 1.04.44 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Konopka Teodor - - 37 - 9.01.46 - Szczutków - Lubaczów - Lubaczów
Koń Michał - - - 44 - Surochów - Jarosław - Jarosław
Kończuk Jacek - - - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Kończuk X - żona Jacka i 2 dzieci - - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Kończylo Józef - milicjant - 35 - 29.03.45 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Kopacz Antoni - - 38 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kopciuch Marcin - - 37 - 44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Kopciuch Michał - - - 08.41 - Lisie Jamy - Lubaczów - Lubaczów
Kopciuch Stanisław - - - 08.41 - Lisie Jamy - Lubaczów - Lubaczów
Kopciuch X - - - 4.04.44 - Lisie Jamy - Lubaczów - Lubaczów
Kopciuch Julian - - - 04.44 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Kopciuch Jan (Michał) - - 60 - 06.44 - Majdan Lipowiecki - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kopciuch Marin - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Kopciuch Michał - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Kopciuch Bronisław - - 21 - 02.45 - Szczutków - Lubaczów - Lubaczów
Kopciuch Paweł - syn Józefa - 23 - 23.09.46 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Kopciuch Stanisław - syn Jana - 19 - 23.09.46 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Kopciuch Władysław - syn Szczepana - 19 - 23.09.46 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Kopciuch Józef - - - 44 - Żuków-Kosobudy - Cieszanów - Lubaczów
Kopczacka Tekla - - 18 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kopczacka Katarzyna - - 70 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kopczacki Piotr - - 17 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kopczacki Piotr - - 76 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kopczyk Władysław - - 24 - 16/17.04.46 - Krzywcza - Krzywcza - Przemyśl
Kopczyński Piotr - - 39 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kopczyński Władyslaw - - 19 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kopeć Józef - ks.parafia Borownica - - 07.44 - Dylągowa - Dynów - Brzozów
Kopeć Józef - ksiądz - 32 - 12.07.44 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Kopicha Bazyli - syn Dymitra - 10 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Kopicha Dymitr - - 65 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Kopicha Paraskiewia - - 63 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Kopiniak Jan - - 77 - 25.04.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Kopiniak Jan - - 77 - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Koptyra Władysław - rzeżnik z Oleszyc - 26 - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Korczak Janina - córka - 19 - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Korczak Zofia - córka - 21 - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Korczak ? - żona - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Korczak ? - - 50 - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Korczak ? - - 70 - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Kordas Stanisław - - 34 - 31.03.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kordas Maria - - 60 - 27/28.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kordylak Jan - plut. - 36 - 16.12.46 - Laszki - Laszki - Jarosław
Korkulewicz Władysław - - - 10.01.45 - Żuzel - Bełz - Sokal
Korlatowicz Roman - - 35 - 8.12.45 - Radymno - Radymno - Jarosław
Kornaba Tadeusz - - 17 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kornafel Józef - - 39 - 27.03.45 - Zalesie-przysiółek - Oleszyce - Lubaczów
Kornaga Jan - - 41 - 23.04.45 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Kornaga Anna - - 42 - 23.04.45 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Kornaga Józef - - - 09.46 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Kornaga Ewa - - - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Kornaga Katarzyna - córka Józefa - 40 - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Kornaga Maria - - 31 - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Kornaga Michał - syn Błazeja - 47 - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Kornaga Piotr - milicjant - 24 - 10.05.45 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Kornatel Józef - syn Marcina - 41 - 27/28.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Korniat Mikołaj - syn Dmytra - - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Korostyńska Stefania - żona Józefa - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Korostyńska X - córka Józefa - 6 - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Korostyński X - syn Józefa - 3 - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Korowski X - rodzice i 3 synów - - 03.44 - Chorobrów - Chorobrów - Sokal
Korsal Ignacy - - 15 - 21/22.05.44 - Narol - Narol - Lubaczów
Kosiak Mikołaj - - - 45/46 - Radenice - Pnikut - Mościska
Kosiba X - rodzina 5 osób - - 30.04/1.05.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Kosior Marcin - - - 8.07.44 - Krasne - Adamówka - Jarosław
Kosior Anna - - - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Kosior Antoni - - - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Kosior Maria - z d. Cisek - - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Kosior Stanisław - - - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Koss Józef - - 30 - 07.44 - Komarno - Komarno - Rudki
Kossak Józef - - 16 - 21.05.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Kossal Józef - - 15 - 20.04.44 - Dębiny - Narol - Lubaczów
Kostecki Jan - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Kostecki Michał - lesniczy - 35 - 44 - Nowe Sioło - Nowe Sioło - Lubaczów
Kostkiewicz Jan - - 76 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Kostkiewicz Apolonia - - 29 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Kostkiewicz Jan - - 5 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Kostrzycki Władysław - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Kostyk Anna - - 20 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Koszalik Eliasz - - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Koszeliński Michał - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Koszeliński Jan - syn Michala - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Koszeliński Józef - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Koszycki Mieczysław - - 23 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Koszyk X - wójt - - 04.44 - Lipniki - Twierdza - Mościska
Kościów Edward - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kościów Olek - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kościów Helena - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kościów Stefania - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kość Stanisław - z Rokietnicy - - 13.08.45 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Kot Józef - - 44 - 45 - Ujkowice - Maćkowice - Przemyśl
Kot Bronisław - - 25 - 27/29.04.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Kot Jan - - 80 - 27/29.04.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Kot Maria - - 60 - 27/29.04.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Kot Michał - - 60 - 27/29.04.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Kotowic Jan - żoł.BCh. - - 22.11.43 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Kotowicz - - - 19.01.45 - Sufczyna - Bircza - Dobromil
Kotowicz Maria - - 64 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kotowicz Teofil - - 65 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kowacki X - x osób - - 8/9.04.44 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Kowal Władysław - - - 45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Kowal Andrzej - - 44 - 16.11.44 - Schodnica - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Kowal Jan - - 45 - 20.04.45 - Leżachów - Sieniawa - Jarosław
Kowal Iwan - student - - 46 - Korczmin - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kowal Agnieszka - - - 6.03.44 - Zawonie - Zawonie - Sokal
Kowalczyk Jan - - 19 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kowalewicz Michał - - 40 - 02.44 - Wola Wysocka - Wola Wysocka - Żółkiew
Kowalik X - - - 08.41 - Lisie Jamy - Lubaczów - Lubaczów
Kowalik Stefania - - 37 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kowalik Władysław - - 4 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kowalska Józefa - - 72 - 25.05.44 - Folwarki - Cieszanów - Lubaczów
Kowalska ? - zona Michała - - 194- - Sokolniki - Sokolniki - lwowski
Kowalski Bronisław - - 48 - 28.08.44 - Zaleska Wola - Radymno - Jarosław
Kowalski Michał - milicjant - 22 - 26.12.43 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Kowalski Michał - - 38 - 14.04.45 - Dachnów - Cieszanów - Lubaczów
Kowalski Antoni - z Rudnik - - 03.44 - Arłamowska Wola - Twierdza - Mościska
Kowalski Ludwik - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kowalski Michał - - - 194- - Sokolniki - Sokolniki - lwowski
Koza Wojciech - - 54 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kozak Julia - matka Kseni - 80 - - Hermanów - Biłka Szlachecka - lwowski
Kozak Ksenia - - - 45' - Hermanów - Biłka Szlachecka - lwowski
Kozar Jan - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Kozicka Aleksandra - - 50 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Kozicka Kazimiera - córka gajowego - 11 - 24.07.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Kozicka Danuta - - 6 - 10.10.44 - Zabiała - Oleszyce - Lubaczów
Kozicki Bronisław - - 40 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Koziej Jan - - 22 - 04.45 - Futory - Oleszyce - Lubaczów
Koziej Jan - - 37 - 04.45 - Futory - Oleszyce - Lubaczów
Kozimor Jan - syn Tomasza - 30 - 18.03.45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Kozimór Stefan - milicjant - - 45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Kozioł X - z Laszek - 17 - 45 - Łazy k/Radymna - Radymno - Jarosław
Kozłowski X - - - 08.44 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Kozłowski Jan - - 47 - 03/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Kozłowski Antoni - - - 10.09.46 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Kozłowski Józef - chor. Syn Stanisława - 24 - 2.04.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Kozłowski Jan - - 45 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Kozłowski Józef - - 44 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Kozłowski Franciszek - - 25 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Kozomor Stanisław - - - 13.03.46 - Tarnawka - Żohatyn - Dobromil
Kraczkowski Bronisław - - 17 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Kraczkowski Jan - - 44 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Kraczkowski Piotr - - 12 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Krajewska Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Krajewska Maria II - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Krajewska X - żona Mikołaja - - 47 - Średnia - Krzywcza - Przemyśl
Krajewski Marian - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kramarz X - z rodziną - - 18.01.45 - Tworylne - Wołkowyja - Lesko
Krasiczynski X - - - 27.01.43 - Prusinów - Bełz - Sokal
Krasiński Kazimierz - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Krasowski Jerzy - żoł.WP, syn Albina - 37 - 09.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Krawczuk X - - - 30.04/1.05.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Krawiak - - - 27.10.44 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Krawiec Karol - cieśla - 43 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Krawiec Anna - z d. Łaszkiewicz - 35 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Krawiec Walerian - syn Karola - 6 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Krawiec Tadeusz - syn Władysława - 14 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Krawiec Aniela - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Krawiec Ludwik - - 40 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Krebzdak Julia - - - 18.08.46 - Wola Michowa - Wola Michowa - Lesko
Kremer Franciszek - - 41 - 20.01.45 - Schodnica - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Krowiak Michał - - 72 - 03/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Krowiak Piotr - - 40 - 03/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Król Ludwika - - - 45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Król Kazimierz - - - 27.10.45 - Tarnawka - Żohatyn - Dobromil
Król mikołaj - soltys - - 14.01.46 - Jarosław - Jarosław - Jarosław
Król Mikołaj - - 40 - 45 - Czerce - Sieniawa - Jarosław
Król Kazimierz - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Król Kazimierz - szer.WP,syn Jana - 23 - 11.04.45 - Bałaje - Bałaje - Lubaczów
Król Karol - ppor.z 40pal9DP - 20 - 26.07.45 - Kobylnica Ruska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Król Jan - - 25 - 04.44 - Bachów - Krzywcza - Przemyśl
Król Zofia - - 41 - 22.07.46 - Bachów - Krzywcza - Przemyśl
Król Jan - - 44 - 28.03.45 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Król Władysław - - 17 - 28.03.45 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Król Apolonia - - 53 - 28.03.45 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Król Henryk - - 45 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Król Katarzyna - - 34 - 30.04/1.05.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Król Kazimierz - - 48 - 5.10.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Królikowska Łucja - - 25 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Królikowski Antoni - - 27 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Kruczko Stefan - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Kruczko X - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Kruczko X - córka - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Kruk Michał - - - 28.10.46 - Borowa Góra - Lubaczów - Lubaczów
Kruk Władysław - - 35 - 07.44 - Komarno - Komarno - Rudki
Krupa Michał - - - 45 - Wietlin - Laszki - Jarosław
Krupnik X - małzeństwo z synem - - 43 - Kulików - Kulików - Żółkiew
Krupski Piotr - syn Piotra i Marii - 40 - 28/29.04.45 - Darowice - Hermanowice - Przemyśl
Kryl X - z rodziny 4 osoby - - 44 - Drohomyśl - Nahaczów - Jaworów
Krymska Aniela - żona Antoniego - 39 - 10.08.1941 - Zimna Woda - Zimna Woda - lwowski
Krymski Antoni - inwalida - 42 - 10.08.1941 - Zimna Woda - Zimna Woda - lwowski
Kryszak Czesława - - - 45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Krzanowski Antoni - - - 45 - Ryszkowa Wola - Wiązownica - Jarosław
Krzych Michał - milicjant - 23 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
krzych Stanisław - milicjant - 43 - 21.04.45 - Horyniec - Horyniec - Lubaczów
Krzych Agnieszka - - 70 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Krzych Barbara - - 58 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Krzych X - syn Józefa - 8 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Krzych X - córka Józefa - 9 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Krzych Michał - milicjant - 23 - 27.04.45 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Krzysztof Jan - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Krzyszych Edward - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Krzyszych Józef - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Krzyś Stanisław - - 32 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Krzyś Halina - - 55 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Krzyś Stefania - - 15 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Krzyśko Paulina - corka Michała - 14 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Krzyśko Stanislawa - corka Michala - 12 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Kuba X - żoł. - 24 - 11.43 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Kubach Stanisław - - 18 - 16.04.45 - Manasterz - Wiązownica - Jarosław
Kubach Jan - - - 16.04.45 - Manasterz - Wiązownica - Jarosław
Kubajewski Bronislaw - brat Jana z Łanów - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Kubajewski Jan - z Łanów - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Kubiszyn Rozalia - z Wolki Krowickiej - - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Kubiszyn Janina - - 25 - 20.04.44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Kubiszyn Rozalia - - 36 - 44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Kubiszyn Jan - - - 25.04.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Kubiszyn Rozalia - - - 15.08.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Kubiszyn Jan - - - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Kublas Jan - - - 04.44 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Kubów Paulina - zona Jana - - 3.04.1944 - Biłka Szlachecka - - lwowski
Kubów Wojciech - syn Bartlomieja - - 23.07.1944 - Biłka Szlachecka - - lwowski
Kuc Michał - - - 11.44 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Kuc X - żol.WP - - 18.05.46 - Jabłonki - Baligród - Lesko
Kuc Aniela - - 23 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kuc Rozalia - - 20 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kuc X - ojciec Anieli i Rozalii - - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kuc (a) Jozef - - - 45 - Wołowe - Bóbrka - Bóbrka
Kuchar Dymitr - z Łukawca - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Kucharczuk Michał - - 65 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kucharczuk Katarzyna - - 62 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kucharczuk Kunegunda - - 60 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kucharska Ewa - wdowa - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Kucharska Genowefa - córka - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Kucharska Hania - córka - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Kucharska Katarzyna - córka - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Kucharski Włodzimierz - syn Jana - - 23.03.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Kucharski Włodzimierz - milicjant - 22 - 23.04.45 - Lubliniec Nowy - Cieszanów - Lubaczów
kucharski Stanisław - - 62 - 22/23.03.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Kucharski ? - - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Kucharz Maria - oraz 2 dzieci - - 18.01.45 - Tworylne - Wołkowyja - Lesko
Kuchta Konstanty - szer.syn Bolesława - 35 - 23.10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Kuchta Franciszek - milicjant - 22 - 9.04.45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Kuchta Andrzej - - - 45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Kuchta Jan - szer.WP, syn Andrzeja - 22 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kuciapa Marian - szer.WP,syn Franciszka - 22 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Kucieja X - - 35 - 09.43 - Dzibułki - Dzibułki - Żółkiew
Kucieja X - żona - 40 - 09.43 - Dzibułki - Dzibułki - Żółkiew
Kucieja X - dziecko - 3 - 09.43 - Dzibułki - Dzibułki - Żółkiew
Kucieja X - dziecko - 1 - 09.43 - Dzibułki - Dzibułki - Żółkiew
Kucińska Maria - - - 2205.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kucińska Stanisława - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kucińska Zofia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kucińska Sławka - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kuców Michał - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kuczkowska Michalina - - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Kuczkowska Janina - córka Michaliny - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Kuczkowski Józef - syn Michaliny - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Kuczkowski Stanisław - syn Michaliny - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Kudła Zofia - córka Wojciecha - 30 - 18.06.45 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Kudyba Józef - - 44 - 29.04.44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Kudyba Tomasz - - 39 - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Kudyba Andrzej - milicjant - 35 - 25.03.45 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Kudyba Jan - - 31 - 25.03.45 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Kudyba Walenty - - - 06.44 - Płazów - Narol - Lubaczów
Kukiełka Jan - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Kukiełka Z. - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Kukiełka Edward - - 17 - 45 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Kuklin Antoni - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Kulak Barbara - - 18 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Kulbina Janina - - 18 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Kulczycka X - - 48 - 45 - Nowe Sioło - Nowe Sioło - Lubaczów
Kulczycki Stanisław - - - 12.02.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Kulczycki Jan - - - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Kulczycki Stanisław - - 70 - 05.44 - Nowe Sioło - Nowe Sioło - Lubaczów
Kulczyński Stanisław - syn Józefa,żol.WP - 38 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Kulesza Stanisław - szer. Syn Pawła - 25 - 2.04.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Kulmatycki Rudolf - gajowy - - 24.07.45 - Budomierz - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Kulon Katarzyna - - - 10/29.11.45 - Bircza Stara - Bircza - Dobromil
Kulpak Kazimierz - - 25 - 45 - Ryszkowa Wola - Wiązownica - Jarosław
Kuna Czesław - - 20 - 24.06.45 - Małkowice - Orly - Przemyśl
Kunach Franciszek - - 40 - 44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Kunach Marian - - 20 - 44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Kunach Łukasz - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Kunasiewicz Henryk - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Kunasiewicz Władysław - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Kunat Stefan - - - ? - Przysiółek Giblaki - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kunat Stefania - - - ? - Przysiółek Giblaki - Mosty Wielkie - Żółkiew
Kuncel Stefan - - 43 - 43 - Borowa Góra - Lubaczów - Lubaczów
Kurasz Piotr - syn Ignacego i Anny - 43 - 12.44 - Kotów - Żohatyn - Dobromil
Kurasz Kazimierz - - - 06.45 - Iskań - Dubiecko - Przemyśl
Kurasz Jan - sołtys - 53 - 4.08.45 - Sielnica - Dubiecko - Przemyśl
Kurdziel Józef - - 70 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kurdziel Wojciech - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Kurdziel Wojciech - - 71 - X - Narol - Narol - Lubaczów
Kurdziel Mikołaj - - 68 - 27.06.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Kurdzielewicz Antoni - pracownik młyna - 15 - 43 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Kurek Stanisław - - 32 - 44 - Dąbków (Felsendorf) - Cieszanów - Lubaczów
Kuricka Katarzyna - - 20 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kuricka Maria - - 40 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kurowski Stanisław - - 34 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Kurpiel Stefan - syn Anny - 30 - 08.46 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Kurpisz Józef - - 33 - 22.02.44 - Korczmin - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kurtiak Aniela - wdowa po Stefanie - 75 - 29.12.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Kurtiak Zofia - córka Anieli - 35 - 29.12.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Kurtiak Weronika - - 50 - 29.12.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Kuryk Katarzyna - - - 20.02.45 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Kurzacz Adam - - - 10.09.46 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Kus Stanisław - - 72 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Kusikiewicz Franciszek - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Kustrzycki Ludwik - - - 06.44 - Płazów - Narol - Lubaczów
Kusy Izydor - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Kuś Jan - - - 21.04.44 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Kuśmider Karolina - - - 1704.45 - Dynów - Dynów - Brzozów
Kuśnierz Józef - - - 10.44 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Kuzbica Władysław - - 24 - 16.09.47 - Średnia - Krzywcza - Przemyśl
Kużma X - - - 04.45 - Komańcza - Komańcza - Sanok
Kużma Stanisław - ppor.WP - 20 - 4.12.45 - Brusno Stare - Horyniec - Lubaczów
Kużminska Emilia - - 7 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kużminski Jan - - - 08.46 - Leszczowate - Ropienka - Lesko
Kużmińska Janina - niemowlę - - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kużmińska Michalina - - 35 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Kużniacz Piotr - - - 06.44 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Kwaśnicki Władysław - syn Antoniego i Rozalii - 37 - 11.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Kwaśnicki Stanisław - - 22 - 3.04.45 - Trzcianiec - Wojtkowa - Dobromil
Kwaśniewicz Józef - - 50 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Kwaśniewicz Rozalia - żona Józefa - 38 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Kwaśniewicz Aniela - córka Józefa - 17 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Kwaśniewicz Jadwiga - córka Józefa - 14 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Kwaśniewicz Józefa - córka Józefa - 10 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Kwaśniewicz Jan - syn Józefa - 3 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Kwaśniewski X - - - 12.04.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Kwaśny Stanisław - - 29 - 25.05.45 - Wola Krzywiecka - Krzywcza - Przemyśl
Kwaśny Bronisław - - 23 - 27.10.45 - Wola Krzywiecka - Krzywcza - Przemyśl
Kwaśny Piotr - - 29 - 27.10.45 - Wola Krzywiecka - Krzywcza - Przemyśl
Kwiatkowska Maria - - 70 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Kwiatkowski Wilhelm - - 43 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Kwiatkowski Emil - - - 30.03.43 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Kwiatosz Władysław - kpr WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Kwiatowicz Władysław - kpr. WP - - 23.03.45 - Lubliniec Stary - Cieszanów - Lubaczów
Kwieciński Piotr - - 47 - 16.04.45 - Manasterz - Wiązownica - Jarosław
Lachowicz Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Lachowicz Jan - - - 01.04.44 - Potylicz - Potylicz - Rawa Ruska
Lachowski Wawrzyniec - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Lachowski X - - - 12.04.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Lasota Jan - żoł.AK - - 25.05.44 - Chlewiska- Majdan - Narol - Lubaczów
Lastawski Stanisław - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Laszkiewicz Edward - syn Piotra - 29 - 12.07.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Laszkiewicz Edward - milicjant - - 45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Laszkiewicz Edward - milicjant - 27 - 12.06.45 - Tarnawka - Żohatyn - Dobromil
Latawiec Franciszk - - 54 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Latusek Józef - - - 31.07/1.08.45 - Hoczew - Hoczew - Lesko
Lechki Kazimierz - - 21 - 03.45 - Opaka - Podbuż - Drohobycz
Lef X - - 23 - 44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Lege Teodor - - - 22.11.45 - Stróże Wielkie - Olchowce - Sanok
Legeżyńska Anna - - 70/90 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Legeżyńska Maria - - 19 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Legeżyński Paweł - - 16 - 15.11.43 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Legeżyński Piotr - - 33 - 15.11.43 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Legeżyński Paweł - - 70 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Leicht Józef - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leicht Jan - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leicht Franciszek - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leicht Agata - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leicht Zofia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leicht Marian - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leicht Józefa - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leicht Karolina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Leja Rozalia - - 46 - 9.08.44 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Leja Eugenia - - - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Leja Maria - - - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Lekki Kazimierz - - 19 - 21.06.46 - Żohatyn - Żohatyn - Dobromil
Lełyk Antoni - - 20 - 43 - Białogóra - Białogóra - Gródek Jagielloński
Lenart Józef - milicjant - 23 - 6.05.45 - Cieplice - Adamówka - Jarosław
Lenart X - dyr..szkoły - - 06.41 - Chyrów - Chyrów - Sambor
Lenkiewicz Józef - plut.WP,syn Wiktora - 25 - 24.06.46 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Lentowicz Jan - - - 08.41 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Lentowicz Jan - - 35 - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Lentowicz Rozalia - - 57 - 15.08.44 - Dąbrowa i Kornagi. - Lubaczów - Lubaczów
Lentowicz Jan - z Kornagi - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Lentowicz Stanisław - - 37 - 44 - Żuków-Kosobudy - Cieszanów - Lubaczów
Lenus Ewa - - - 23.05.46 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Leontonowicz Stanisław - - - 30.11.44 - Werchrata - Werchrata - Lubaczów
Lepczyk Romuald - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Lesiak Michał - - 46 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Lesiak Teodora - - 33 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Leszczyńska Aleksandra - - - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Leszczyński Ryszard - z Białegostoku, kpr - 22 - 25.11.46 - Pawłowa - Adamówka - Jarosław
Leszczyński Władysław - - - 14.11.45 - Zboiska - Bukowsko - Sanok
Leszczyszyn Józef - - - 18.05.45 - Wołkowyja - Wołkowyja - Lesko
Leśkiewicz x - 5 osób - - 05.43 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Lewandowski Stanisław - szer. syn Józefa - 23 - 24.07.47 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Lewandowski Zygmunt - - 24 - 31.03.46 - Narol - Narol - Lubaczów
Lewandowski X - weterynarz - 45 - 13.10.43 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Lewiarz Józef - - - 45/47 - Reczpol - Krzywcza - Przemyśl
Lewicka Maria - - - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Lewicki Andrzej - oraz 2 dzieci - - 44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Lewicki Jan - - - 44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Lewinski Stefan - - 29 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Lewka (Lewek) Jan - - - 44 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Leżański Franciszek - - - 45 - Sielnica/Łączki - Dubiecko - Przemyśl
Liberówna X - z Lubaczowa - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Lichacz Anna - ur.1881 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Lichacz Katarzyna - ur.1897 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Lichacz Katarzyna - córka Franciszka - 40 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Lichacz Katarzyna - córka Jana - 6 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Lichacz Maria - - 65 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Lichacz Iwan - - - 06.44 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Lichacz Wasyl - - - 06.44 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Lichołat Andrzej - milicjant - 31 - 19.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Lichołat Szczepan - sołtys - - 9.04.45 - Zaradawa - Radawa - Jarosław
Lichota Maria - - 42 - 3.05.45 - Manasterz - Wiązownica - Jarosław
Lichota Michał - - 72 - 26.05.45 - Manasterz - Wiązownica - Jarosław
Lichota Szczepan - - 33 - 7.04.45 - Zaradawa - Radawa - Jarosław
Ligeja Andrzej - - - 41 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Linczowski Jan - syn Stanisława - 21 - 31.07.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Linder Zbigniew - - 20 - 04.44 - Krakowiec - Krakowiec - Jaworów
Linkiewicz Józef - milicjant - - 26.06.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Lipski Jan - żoł.BCh - 24 - 10.10.43 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Lipski Jan - - 25 - 11.42 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Lis Maria - - 28 - 47 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Lis Stefan - - - 45 - Wietlin - Laszki - Jarosław
Lisik Wilhelm - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Lisowska Anastazja - żona Stanisława - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Lisowska X - córka Stanisława - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Lisowska X - córka Stanisława - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Lisowska Katarzyna - z d.Łabiszów - 80 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Lisowska Maria - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Lisowski Stanisław - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Lisowski Julian - - - 30.04.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Lisowski Marcin - - 56 - 5.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Lisowski Józef - szewc z Lubaczowa - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Listkiewicz Maria - - - 30.04(7.05)44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Listkiewicz Rozalia - - - 30.04(7.05)44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Literowicz Józef - - 40 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Literowicz Władysław - - 12 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Litertowicz Tomasz - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Litkowiec Andrzej - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Litwiński Stanisław - - 48 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Loda Rozalia - - 40 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Lomber Julian - - 23 - 12.04.45 - Narol - Narol - Lubaczów
Lorek Filip - - 40 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek Stanisław - - 36 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek Likieria - - 23 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek Gabriel - - 45 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek Maria - - 40 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek Jakub - - 41 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek Franciszek - - 42 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek Gabriel - - 64 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Lorek Jan - - 24 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Lorek Likieria - - 25 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Lorek Stanisław - - 43 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Lorek I Jan - - 40 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorek II Jan - - 24 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Lorenc Władysław - plut. - - 09.39 - Schodnica - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Lorenc Józef - - 49 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Lorenowicz Marcin - - 76 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Anna - - 75 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Władysław - - 34 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Anna - - 31 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Ludwika - - 7 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Julia - - 34 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Franciszka - - 67 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Stanisław - - 26 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Bronisław - - 24 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorenowicz Józef - - 2 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Lorka(Lorek) Artur - kierownik szkoły - - 20/21.02.44 - Szutowa - Szutowa - Jaworów
Lów Herman - - 26 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Luber X - - - 45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Luber X - żona - - 45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Luber X - córka - - 45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Lubieński Antoni - - - 29.05.45 - Trzcianiec - Wojtkowa - Dobromil
Lubycka Maria - - 31 - 45 - Horyniec - Horyniec - Lubaczów
Lubycka Stefania - - 25 - 45 - Polanka Horyniecka - Horyniec - Lubaczów
Luty Piotr - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Luty X - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Łaba Leontyna - - 34 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łabaj Franciszek - - 23 - 16/17.04.46 - Krzywcza - Krzywcza - Przemyśl
Łabiak Jakub - - 70 - 8.03.44 - Kniesioło - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Łabiak Katarzyna - - 21 - 8.03.44 - Kniesioło - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Łabiak Michał - - - 8.03.44 - Kniesioło - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Łabiak Jewdocha - - - 8.03.44 - Kniesioło - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Łabiak Bronisława - - 30 - 08.44 - Kniesioło - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Łabiak Jakub - - 60 - 08.44 - Kniesioło - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Łabocha Jan - szer.WP - - 16.07.45 - Oleszyce - Oleszyce - Lubaczów
Łacna X - córka Józefa - - 5.04.45 - Kropiwnik Stary - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Łacny Tadeusz - - 22 - 30.03.45 - Kropiwnik Stary - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Łacny Józef - - - 5.04.45 - Kropiwnik Stary - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Łacny Karolina - żona Józefa - - 5.04.45 - Kropiwnik Stary - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Łacny Tadeusz - syn Józefa - - 5.04.45 - Kropiwnik Stary - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Łacny Bronisław - syn Józefa - - 5.04.45 - Kropiwnik Stary - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Łagodzki Jozef - - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Łagowski Jan - - 70 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łakomy Andrzej - - - 06.44 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Łanda Józefa - - 48 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Łanda Leon - - 15 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Łaszkiewicz Anna - z d.Hackenberg - 74 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Łaszkiewicz Maria - córka Anny - 42 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Łaszkiewicz Jerzy - syn Marii - 2 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Łaszkiewicz Jadwiga - córka Anny - 30 - 7.06.44 - Krościenko - Ustrzyki Dolne - Dobromil
Łąkowska Pelagia - - 65 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łąkowski Bartłomiej - - 50 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łąkowski Jakub - - 18 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łąkowski Stanisław - - 17 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łepcio Teodor - - 45 - 15.04.45 - Lisie Jamy - Lubaczów - Lubaczów
Łoch(a) Józef - - 12 - 4/5.10.45 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Łojka Stanisław - - 29 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Łomaga Agata - z d. Bomersbach - - 10.43 - Przystań - Butyny - Żółkiew
Łopatowski Józef - - 35 - 20.04.45 - Leżachów - Sieniawa - Jarosław
Łopuch Jan - - - 22.08.46 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Łopuch Anastazja - - - 22.08.46 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Łopuch X - córka Jana - - 22.08.46 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Łoszczyca X - - - 45 - Terka - Wołkowyja - Lesko
Łoś Piotr - - 65 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łoś Walentyna - - 70 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łoś Maria - - 39 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łoś Bronisława - - 3 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łoś Agnieszka - - 28 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łoś Franciszka - - 2 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Łpuszański Józef - - 37 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Łubiński Jan - - 63 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Łuczkiewicz Marian - - - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Łuczyna Stefan - - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Łuczyna Anna - - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Łuczyna X - syn Stefana - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Łuczyszyn Władysław - syn Jana - 21 - 19.12.46 - Chotyniec - Gnojnice - Jaworów
Łuczyszyn X - syn Władysława - - - Chotyniec - Gnojnice - Jaworów
Łukasiewicz Piotr - kierownik szkoły - 55 - 08.41 - Opaka - Oleszyce - Lubaczów
Łukasiewicz Józef - - - 4.08.45 - Sielnica - Dubiecko - Przemyśl
Łukaszczyński Stanisław - - - 1945 - Czarnuszowice - Biłka Szlachecka - lwowski
Łukaszewska Zofia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Łukaszewska Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Łukaszewska Bronisława - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Łukaszewska Maria II - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Łukawski Józef - - 21 - 02.45 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Łupicki Marcin - - - 43 - Szpilczyna - Bóbrka - Bóbrka
Łużny Jan - - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Macała Adam - st.szer. - - 30.05.46 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Macedoński X - - - 14/15.04.46 - Płonna - Szczawne - Sanok
Macefko Józef - - 37 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Machlowska Stefania - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Machlowski Michał - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Machulak Czesław - szer. WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Maciałek Jan - - 21 - 01.44 - Piwoda - Wiązownica - Jarosław
Maciąg Anna - z Narola - 37 - 27.04.44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Maciąg Szczepan - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Maciejewicz Józef - - 24 - 9.05.47 - Szczutków - Lubaczów - Lubaczów
Maciejewska X - żona lesniczego - - 05.45 - Lutowiska - Lutowiska - Lesko
Maciejko Józef - - - 04.44 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Maciejko Michał(Józef) - syn Mikołaja - 24 - 5.04.45 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Maciejko Józef - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Maciejko Katarzyna - z d.Nieckarz - - 04.44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Maciejko Antoni - z Chotylubia - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Macikiewicz X - - - 01.43 - Dublany - Dublany - Sambor
Maciula Józef - milicjant - 21 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Maczonis Antoni - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Maczuga Piotr - - - 10.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Maczuga Piotr - - 27 - 4.10.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Maczuga Anna - - - 45 - Surmaczówka - Laszki - Jarosław
Magdziak Anna - - 42 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Magoła X - - - 45 - Werchrata - Werchrata - Lubaczów
Maguła Michalina - - 48 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Maguła Józef - - 4 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Majcher Wiktor - - 23 - 16/17.04.46 - Krzywcza - Krzywcza - Przemyśl
Majcher Władysław - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Majcher X - - 42 - 44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Majcher Paulina - córka - 22 - 44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Majcher Stefania - córka - 19 - 44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Majdan Michał - - 32 - 10.08.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Majewska Agnieszka - córka Jana i Marii - 28 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Majewski Błazej - z Żukowa - - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Majewski I Franciszek - - 19 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Majewski II Franciszek - - 17 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Majger X - kowal - - 10/11.03.44 - Chlipie - Pnikut - Mościska
Majger Stanisława - żona koawla - - 10/11.03.44 - Chlipie - Pnikut - Mościska
Makarowski Andrzej - - 80 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Makowiak Antoni - - - 31.10.45 - Orelec - Łobozew - Lesko
Maksymiec Grzegorz - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Malec Franciszek - - 39 - 9.08.44 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Malec Jak - żoł.AK - - 45 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Malec Władysław - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Malec Katarzyna - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Malina ? - organista - - 21.11.1943 - Malechów - Malechów - lwowski
Malinowska Agnieszka - - 35 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Malinowska Stefania - - 42 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Małecka Olga - - - 18.03.45 - Leszczawa Górna - Kużmina - Dobromil
Małek Piotr - - 31 - 15.07.44 - Polanka - Laszki - Jarosław
Małek Piotr - - 31 - 15.07.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Małek Piotr - - 37 - 45 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Mambort Orlicki Wacław - starosta powiatu - - 5.03.45 - Brzozów - Brzozów - Brzozów
Mamczarz Weronika - - - 31.03.44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Mamczur Józef - żol.BCh. - 33 - 22.05.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mamczura Andrzej - - - 27.04.44 - Szczerzec - Niemirów - Rawa Ruska
Mańkiewicz Stanisław - z Miękisza Nowego - - 44 - Czerniawka - Laszki - Jarosław
Maranowska Anna - - - 5.08.44 - Kochanówka - Nahaczów - Jaworów
Marchewicz Albin - - 55 - 04.44 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Marciak Bronisław - żołnierz AK - - 45 - Charytany - Laszki - Jarosław
Marciak Eugeniusz - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciak Jerzy - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciak Katarzyna - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciak Piotr - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciak Stanisław - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciak Stanisława - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciak Wiktor - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciak Władysław - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Marciniak Stanisław - kapral WP - 28 - 44 - Łukawica - Narol - Lubaczów
Marcinków Antoni - synWojciecha - - 23.07.1944 - Biłka Szlachecka - - lwowski
Marciszyn X - - 19 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Marczak Michał - - - 06.45 - Iskań - Dubiecko - Przemyśl
Marczak Maria - żona Michała - - 06.45 - Iskań - Dubiecko - Przemyśl
Marczewska Maria - - 70 - 31.01.44 - Madziarki - Krystynopol - Sokal
Marczewska Zifia - - 68 - 31.01.44 - Madziarki - Krystynopol - Sokal
Marczewski Mikołaj - - 70 - 31.01.44 - Madziarki - Krystynopol - Sokal
Marek Stanisław - oraz 2 dzieci - 55 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek Andrzej - oraz 2 synów 5 i 3 lata - - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - matka Andrzeja - 70 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - żona Andrzeja - 26 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - żona Franciszka - - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek Wojciech - - 65 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - zona Wojciecha - 63 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek Ludwik - syn Wojciecha - 35 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek Zofia - oraz dziecko 1 rok - 20 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - dziecko Ludwika - 6 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - dziecko Ludwika - 4 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - dziecko Ludwika - 2 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Marek X - żona Stanislawa - 50 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Markiel Stanisław - kierownik poczty - 33 - 2.10.44 - Chlebowice Wielkie - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Markiewicz Jan - - 32 - 21.05.44 - Zagrody - Zagrody - Lubaczów
Markiewicz Michał - - - 31.03.44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Marks Józef - żoł.AK - - 04.44 - Potok Jaworowski( Fohlbach) - Wielkie Oczy - Lubaczów
Markuc Grzegorz - - - 45 - Zawóz - Wołkowyja - Lesko
Maroch(a) Jan - - 17 - 01.45 - Madziarki - Krystynopol - Sokal
Marszałek X - z rodziną - - 13.11.44 - Zatwarnica - Zatwarnica - Lesko
Martyniuk Dymitr - - - 12.07.46 - Terka - Wołkowyja - Lesko
Martyniuk Maria - - 29 - 25.02.44 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Martynowicz Roman - - 20 - 06.47 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Maruńczak ? - - 14 - 03.1944 - Hermanów - Biłka Szlachecka - lwowski
Masełko Stanisław - - 39 - 28.06.44 - Krasne - Adamówka - Jarosław
Masio Karol - - - 6.02.46 - Zagórz - Zagórz - Lesko
Maskiewicz Iwan - - - 45 - Lipina - Nahaczów - Jaworów
Masłyk ( a) Władysław - syn Piotra - - 17.03.46 - Orzechówka - Brzozów - Brzozów
Masnyk Jan - - - 29.03.46 - Huwniki - Nowosiólki Dydyńskie - Dobromil
Maszczak Stefan - - - 41 - Tworylne - Wołkowyja - Lesko
Maśkiewicz Iwan - - - 05.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Maślij Jerzy - - - 29.06.41 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Maślij Michał - - - 29.06.41 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Maślij Janina - - 10 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Maślij Ludwik - - 8 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Maślij Maria - - 30 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mateja Franciszek - chor.WP - - 4.12.45 - Brusno Stare - Horyniec - Lubaczów
Materna Jerzy - uczeń gimnazjum - 20 - 5.09.44 - Chodorów - Chodorów - Bóbrka
Mateusz Władysław - - - 45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Mateusz Józef - - 34 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Matulewicz Teresa - - - 44 - Chlebowice Wielkie - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Matusz Piotr - - 44 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Matuszak Czesław - kpr.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Matuszewska Janina - szer.WP, córka Bolesłwa - 23 - 24.10.46 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Matuszewski Stanisław - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Matuszewski Tadeusz - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Matwiejec Józef - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Matwiejec Katarzyna - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Matwiejec Marcin - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Matwiejec Michał - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Matyk Jan - - 36 - 2.02.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Matyk Onufry - - 65 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Matysek Franciszek - - 35 - 44 r/20.06.46 - Orzechowce - Orzechowce - Przemyśl
Mazaj Stanisław - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Mazepa Jakub - - 53 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Katarzyna - - - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Stanisław - - 24 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Jakub - lub w Wólce Żmijowskiej - 53 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Katarzyna - lub w Wólce Żmijowskiej - 49 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Ludwik - - 22 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Stanisław - lub w Wólce Żmijowskiej - 20 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Anna - - 65 - 07.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Jan - - 54 - 07.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazepa Szymon - - 67 - 07.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mazgaj Ewa - - 44 - 31.03.44 - Wólka Horyniecka - Horyniec - Lubaczów
Maziarz Piotr - - 41 - 26.06.44 - Cieplice - Adamówka - Jarosław
Mazur Piotr - - 27 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Mazur Andrzej - - 46 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Mazur Jan - ksiądz - 36 - 1.07.44 - Tarnawka - Żohatyn - Dobromil
Mazur Piotr - - 40 - 43 - Białogóra - Białogóra - Gródek Jagielloński
Mazur Łucja - - 64 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Mazur Aniela - - 44 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Mazur Stefania - - 31 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Mazur Eugenia - - 19 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Mazur Walenty - - 22 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Mazur Dymitr - oraz żona i 3 dzieci - - 01.45 - Paszowa - Ropienka - Lesko
Mazur Józef - kpr WP, syn Józefa - 22 - 24.10.46 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Mazur Maciej - - 37 - 5.11.45 - Nowe Sioło - Nowe Sioło - Lubaczów
Mazur Bronisław - - 56 - 4.05.44 - Ostrowiec - Lubaczów - Lubaczów
Mazur Franciszek - - - 12.06.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Mazur Anna - - 45 - 5.04.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Mazur Helena - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Mazur Karol - - 30 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Mazur Władysław - „aleksander” nauczyciel ze Szczerca - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Mazur Piotr - - - 43/43 - Radenice - Pnikut - Mościska
Mazurek Józef - - 20 - 3.07.45 - Dobcza - Adamówka - Jarosław
Mazurek Wawrzyniec - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Mazurek Jan - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Mazurek Rozalia - - 80 - 25.05.44 - Folwarki - Cieszanów - Lubaczów
Mazurek Jan,Józef - - - 1.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Mazurek Józef - milicjant - 36 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Mazurek Jan - - - 04.43 - Bilinka Mała - Dublany - Sambor
Mazurkiewicz Andrzej - - - 44 - Drohomyśl - Nahaczów - Jaworów
Mazurkiewicz Piotr - - 80 - 44 - Drohomyśl - Nahaczów - Jaworów
Mazurkiewicz Piotr - - 44 - 04.44 - Borchów - Oleszyce - Lubaczów
Mazurkiewicz Marcin - - 19 - 22.12.43 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Antoni - - 47 - 44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Michał - milicjant - 34 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Rudolf - milicjant - 25 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Filip - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Wojciech - - 55 - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Franciszek - - - 04.44 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Mazurkiewicz Julian - - 32 - 44 - Huta Złomy - Narol - Lubaczów
Mazurkiewicz Bronisław - - 21 - 14.01.44 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Mazurkiewicz Maria - - 40 - 25.03.45 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Mazurkiewicz Leon( Jan) - - 34 - X - Narol - Narol - Lubaczów
Mazurkiewicz Franciszek - - - 22.12.43 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Anna - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Dominik - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Edward - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Emilia - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Filomena - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Franciszek II - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Józef - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Marcin - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurkiewicz Wojciech - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mazurski X - - - 05.44 - Bóbrka - Bóbrka - Bóbrka
Mazurski Jan - ks.parafia Tarnawka - - 07.44 - Dylągowa - Dynów - Brzozów
Mazyn Mera - - - 43/44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mażnik Aleksander - - 80 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mażnik Katarzyna - - 80 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mączka Jan - syn Michała,gajowego - 51 - 30.11.45 - Czerce - Sieniawa - Jarosław
Meder Anna - oraz 3 dzieci - - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Medoń Stanisław - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Medoń Rozalia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Meiler Chaskee - - - 10.01.43 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Meinardi Stanisław - milicjant - - 24.07.45 - Cisna - Cisna - Lesko
Melner Antoni - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Melner Paulina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Melner Jan - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Melner Zofia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Melner Janina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Melner Józef - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Melner Franciszek - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Melski Karol - - - 04.44 - Wistowice - Rudki - Rudki
Mendychowska Anna - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Merski Józef - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Metel Walenty - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Metel Władysław - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Mędry Stanisław - żol.WP - 25 - 23.07.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Micaj X - - 40 - 10.43 - Konotopy - Chorobrów - Sokal
Micela X - kuzynka leśniczego - 15 - 43 - Tudorkowice - Chorobrów - Sokal
Michalewicz Stefania - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Michalewicz Maria - siostra Stefanii - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Michalewicz Józef - - 19 - 08.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Michalewski Józef - - - 20.01.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Michalewski Antoni - - 45 - 23.04.1942 - Jaryczów Nowy - Jaryczów Nowy - lwowski
Michalicka X - - - 44/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Michalicka X - córka - - 44/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Michalicka X - córka - - 44/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Michalik Jan - - 38 - 5.08.45 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Michalik Jan - - 40 - 44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Michalikowa Bronisława - nauczycielka z Oleszyc - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Michalska Maria - żona Józefa - - 30.03.43 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Michalski Aleksander - synTomasza - 38 - 28.09.46 - Żohatyn - Żohatyn - Dobromil
Michalski X - z rodziną - - 05.44 - Czerczyk - Ożomla Mala - Jaworów
Michalski Józef - - 37 - 30.03.43 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Michalski Mieczysław - plut.39 pp WP - 34 - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Michałkiewicz Józef - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Michałkiewicz Józef - kpr WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Michałkiewicz Stanisław - kpr. WP - - 23.03.45 - Lubliniec Stary - Cieszanów - Lubaczów
Michałow Andrzej - - - 44 - Korczowa - Gnojnice - Jaworów
Michałowicz Franciszek - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Michałowska Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Michałowska Franciszka - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Michałowski Michał - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Michałowski Władysław - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Michna Filip - - - 01.45 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Michniewski Kazimierz - kpr.WP, - - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Michnowicz Wasyl - - - 9.09.39 - Wróblik Królewski - Wróblik - Rzeszów
Mielniczek Rozalia - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Mielnik Bazyli - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Mielnik Rozalia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Mielnik Stanislaw - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Mielnik Jan - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Mielnik Edward - - 10 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Mielnik Jan - sołtys - - 8/9.09.45 - Malawa - Bircza - Dobromil
Mielnik Maria - - 32 - 3.04.45 - Trzcianiec - Wojtkowa - Dobromil
Mielnik August - - 83 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mierzwa Michał - - 43 - 24/25.04.43 - Malnowska Wola - Malnów - Mościska
Mierzwa Stefania - żona Michała - 38 - 24/25.04.43 - Malnowska Wola - Malnów - Mościska
Mierzwa Janina - - 14 - 24/25.04.43 - Malnowska Wola - Malnów - Mościska
Mieszczyszyn Bazyli - - - 11.03.47 - Kulaszne - Szczawne - Sanok
Miga Józef - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Mika Jan - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Mikicka Julia - - 46 - 13/14.06.44 - Komarno - Komarno - Rudki
Mikicka Aleksandra - córka Julii - - 13/14.06.44 - Komarno - Komarno - Rudki
Mikołajczak Stanisław - milicjant - - 22.07.45 - Żernica Wyżna - Hoczew - Lesko
Milczanowska Maria - - 18 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Milczanowska Zofia - - 20 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Milczanowska Zofia - - 22 - 22.04.45 - Batycze - Orzechowce - Przemyśl
Milczanowski Franciszek - gajowy - - 12.10.44 - Jabłonica Ruska - Dydnia - Brzozów
Milczanowski Józef - - 65 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Minkiewicz Józef - kpr.WP,syn Piotra - 22 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Miraszewski Edward - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Mirecki Michał - - 30 - 15.11.43 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mirzałka(łek) X - - - 09.45 - Babice - Krzywcza - Przemyśl
Misiewicz - - - 11.44 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Misię Karol - - - 6.02.46 - Wielopole - Zagórz - Sanok
Misię(a) Jan - - 20 - 05.45 - Stubienko - Stubno - Przemyśl
Misztal Maria - z Lisiej Jamy - 35 - 1.06.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Misztal X - rodzice i 3 dzieci - - 03.44 - Chorobrów - Chorobrów - Sokal
Miśko X - - - 12.04.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Miśko Grzegorz - - - 43 - Krzywe - Zatwarnica - Lesko
Miśko Anna - - - 43 - Krzywe - Zatwarnica - Lesko
Mizgier Jerzy - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Młynarski Feliks - - - 45 - Sielnica/Łączki - Dubiecko - Przemyśl
Młynarski Józef - - - 45 - Sielnica/Łączki - Dubiecko - Przemyśl
Mnich Władysław - - - 29/30.12.44 - Harta - - Brzozów
Molenda Adolf - milicjant - 18 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Moleński Edward - - 23 - 44 - Huta Złomy - Narol - Lubaczów
Moliński X - - 50 - 43 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Morajda Andrzej - - - 9.02.47 - Zawadka Morochowska - Poraż - Krosno
Morawska Maria - tesciowa Michala - 55 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Morawski Józef - - - 30.09.43 - Wodniki - Stare Sioło - Bóbrka
Morawski Mieczysław - - - 30.09.43 - Wodniki - Stare Sioło - Bóbrka
Morawski Edward - kpr , syn Bronisława - 21 - 4.07.45 - Czerce - Sieniawa - Jarosław
Morawski Jerzy - - 32 - 27.06.43 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Morawski Kazimierz - - 40 - 27.06.43 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Moroz Anna - - 70 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Morozek Jarosław - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Moskwa Jan - - 42 - 27.04.47 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Moskwa Jan - - 42 - 27.03.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Motyka Jan - - 68 - 2.05.44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Motyka Marian - - 35 - 27.03.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Mroczek Maciej - żol. AK - 48 - 44 - Brzezinki - Narol - Lubaczów
Mroczek Jan - - 45 - 44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Mroczkowski Jan - - 78 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Mróz Maria - - 32 - 9.05.45 - Czerwona Woda - Sieniawa - Jarosław
Mróz Bolesław - wikary - - 21.11.1943 - Malechów - Malechów - lwowski
Mrygłód X - - 55 - 44/45 - Makowisko - Laszki - Jarosław
Mucha Franciszek - - 31 - 44 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Mucha Władysław - - - 1.05.44 - Lubliniec Nowy - Cieszanów - Lubaczów
Mucha Stanisław - - 35 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Błażej - - 25 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Katarzyna - - 24 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Zofia - niemowlę 14-dniowe - - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Franciszek - - 37 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Antoni - - 80 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Halina - - 80 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Władysław - - 13 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Maria - - 23 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Ludwik - - 45 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Stanisław - - 21 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha Stanisław - - - 44/45 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Mucha Błażej - - 30 - 44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Mucha I Michał - - 51 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha I Jan - - 15 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha I Anna - - 44 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha II Jan - - 47 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha II Anna - - 7 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucha II Michał - - 32 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Mucyk Anastazja - - - 16.09.45 - Wróblik Szlachecki - Wróblik Szlachecki - Sanok
Mularski X - 6 osób - - 10.43 - Smolna - Podbuż - Drohobycz
Mulinski Franciszek - - 22 - 8.08.44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Muła Władysław - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Muszyński X - - - 10.44 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Muzyczka Józef - - 40 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Myszczyszyn Bolesław - syn - 17 - 03.1944 - Hermanów - Biłka Szlachecka - lwowski
Myszczyszyn Marian - syn - 19 - 03.1944 - Hermanów - Biłka Szlachecka - lwowski
Myszczyszyn ? - - 60 - 03.1944 - Hermanów - Biłka Szlachecka - lwowski
Myszczyszyn ? - żona - 58 - 03.1944 - Hermanów - Biłka Szlachecka - lwowski
Myszkowska Rozalia - - 47 - 27.07.41 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Myszkowski Tadeusz - milicjant - 24 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Nachman Wilhelm - - 23 - 10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Nagórny Jan - - - 12.43 - Korczów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nakoneczna Katarzyna - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Nakoneczny X - z rodziny 7 osób - - 44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Nakonieczna Anna - - 18 - 5.06.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Nakonieczna Rozalia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczna Franciszka - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczna Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczna Józefa - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczna Janina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczny Józef - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczny Antoni - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczny Michał - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczny Antoni - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczny Antoni II - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Nakonieczny Jan - milicjant - 45 - 10.45 - Cieplice - Adamówka - Jarosław
Nakonieczny Michał - syn Jana - 14 - 10.45 - Cieplice - Adamówka - Jarosław
Nanaś Wojciech - - - 27.04.44 - Szczerzec - Niemirów - Rawa Ruska
Napelski Andrzej - - 51 - 13.06.44 - Dębiny - Narol - Lubaczów
Napora Franciszek - - 54 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Napora Józef - - 40 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Napora Ignacy - - 54 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Narol Józef - - 28 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Narol Maria - - 2 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Narolska Bolesława - - 20 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Narolska Agata - - 41 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Narzynowa Franciszka - - 19 - 03.45 - Opaka - Podbuż - Drohobycz
Narzynowa Maria - siostra Franciszki - 17 - 03.45 - Opaka - Podbuż - Drohobycz
Naspińska Julia - córka Jana - - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Naspiński Jan - - 68 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Naumko Maria - z d. Bomersbach - 60 - 10.43 - Przystań - Butyny - Żółkiew
Naumko Katarzyna - z d. Przedzimierska - 22 - 10.43 - Przystań - Butyny - Żółkiew
Nazarko X - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Nazarowski Jan - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Nehrebecki Antoni - - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Nepelska Maria - - 44 - 11.08.44 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Nepelska Maria - - 43 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Nepelski Andrzej - - 53 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Nerka Józef - - 49 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Nesterek Katarzyna - córka Aleksandra - 10 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Nesterek Maria - córka Aleksandra - 15 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Nesterek Aleksander - syn Dymitra - 41 - 46 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Neścior Nadia - - - 44 - Surochów - Jarosław - Jarosław
Nickarz Katarzyna - - 55 - 44 - Nowe Sioło - Nowe Sioło - Lubaczów
Niebieszczański Stanisław - - 75 - 7/8.04.45 - Leszczawa Górna - Kużmina - Dobromil
Niebieszczański Jan - - 35 - 7/8.04.45 - Leszczawa Górna - Kużmina - Dobromil
Niebieśniak Anna - - - 26.03.46 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Nieckarz Antoni - - - 28.06.44 - Krasne - Adamówka - Jarosław
Nieckarz Józef - - - 26.05.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Nieckarz Ewa - - 64 - 27.06.47 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Nieckarz Józef - syn Ewy - - 27.06.47 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Nieckarz Anna - - - 26.03.46 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Niedruż Władysław - - 44 - 10.43 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Nieduzak Władysław - - 45 - 29.05.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Niedużak Jan - żoł.AK - 25 - 24.04.44 - Bieniaszówka - Narol - Lubaczów
Niedużak Władysław - - - 24.04.44 - Bieniaszówka - Narol - Lubaczów
Niedużak Tomasz - - 45 - 44 - Brzezinki - Narol - Lubaczów
Niedużak Ludwik - - 43 - 24.0444 - Łukawica - Narol - Lubaczów
Niedużak Tomasz - - 62 - 21.05.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Niedużak Władysław - - 25 - 21.05.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Niedżwiak Józef - - 50 - 22.05.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Niemczewski Jan - szer.WP - 23 - 26.03.46 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Niemczewski Jan - - 23 - 29.03.46 - Horyniec - Horyniec - Lubaczów
Niemiec Franciszek - - - 11.06.45 - Jarosław - Jarosław - Jarosław
Niemiec Tadeusz - syn Stanisława - - 12.05.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Niemiec Urszula - z Lubaczowa - 21 - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Niemiec Andrzej - - 77 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Niemiec Eugenia - - 6 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Niemiec Julia - - 65 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Nieroby (a) Julia - - - 15.11.46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Niesiewicz Józef - gajowy - - 1.05.45 - Dobra - Posada Górna - Sanok
Niesiewicz X - żona Józefa - - 1.05.45 - Dobra - Posada Górna - Sanok
Niesiorowski A. - - - 27.05.46 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Niewiadomski Wasyl - - - 45 - Leszczyny - Nowosiólki Dydyńskie - Dobromil
Niezgocka Pelagia - - - 07.45 - Lipa - Bircza - Dobromil
Niklewicz Katarzyna - - 23 - 9.09.45 - Chyrzyna - Krzywcza - Przemyśl
Nikowski Mieczysław - żoł.WP - - 7.12.46 - Cetynia Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Niwolinski Bolesław - - 41 - 44 lub 45 - Oleszyce - Oleszyce - Lubaczów
Niwoliński Bolesław - - 32 - 23.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Nockowski Stanisław - - - 04.44 - Lipniki - Twierdza - Mościska
Noga Zofia - - 25 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Noga Anna - - 44 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowacki I X - - - 43 - Tudorkowice - Chorobrów - Sokal
Nowacki II X - brat - - 43 - Tudorkowice - Chorobrów - Sokal
Nowak mikołaj - - 41 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Nowak Władysław - milicjant - 18 - 05.45 - Rudka - Sieniawa - Jarosław
Nowak Władysław - - 18 - 8.05.45 - Sieniawa - Sieniawa - Jarosław
Nowak Jan - - 74 - 23.07.44 - Zapałów - Laszki - Jarosław
Nowak Hanna - - 68 - 23.07.44 - Zapałów - Laszki - Jarosław
Nowak X - z rodziny 6 osób - - 9.05.44 - Czernilawa - Nahaczów - Jaworów
Nowak X - z rodziny3 osoby - - 44 - Nowiny - Nahaczów - Jaworów
Nowak Konstanty - - 70 - 23.04.44 - Borowa Góra - Lubaczów - Lubaczów
Nowak Mikołaj - - 70 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Anna - - 70 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Ewa - - 65 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Michał - - 44 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Józefa - - 23 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Bogumiła - - 4 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Józef - - 25 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Michał - - 80 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Natalia - - 56 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak Bolesław - szer.syn Bolesława - 21 - 22.10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Nowak Albin - - 20 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak I Antoni - - 35 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowak II Antoni - - 36 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowakowska Felicja - żona Józefa - - 5.08.44 - Kochanówka - Nahaczów - Jaworów
Nowakowska Anna - żona Aleksandra - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Nowakowska Maria - matka Aleksandra - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Nowakowski Józef - - 28 - 5.08.44 - Kochanówka - Nahaczów - Jaworów
Nowakowski Aleksander - - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Nowicka Zofia - - 21 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowicka X - żona Kowala - - 6/7.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Nowicki Jan - - 54 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Nowicki X - rodzina 4 osoby - - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Nowkowska X - córka Aleksandra - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Noworol Michał - - 50 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Noworol Stanisław - - 18 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Noworol Władysław - - 37 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Noworol Zenon - - 5 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Noworol Zofia - - 63 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Noworol Jan - - 69 - 6.06.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Nowosiadło Władysław - - 17 - 44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Nusilo Michał - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Obara Marian - - - 1.01.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Obirek Władysław - - 33 - 21.02.44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Obirek Sylwester - - - 9.06.43 - Płazów - Narol - Lubaczów
Obłąk Antoni - 7 osób z rodziny - - 11.44 - Jaworów - Jaworów - Jaworów
Ochirko Michał - - - 45 - Borowa Góra - Lubaczów - Lubaczów
Ochirko X - syn Michała - 16 - 45 - Borowa Góra - Lubaczów - Lubaczów
Ochman Michał - - 24 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Ochocki Zygmunt - - 57 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Ogrodnik Elżbieta - - 55 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Leokadia - - - 31.03.44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Anna - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Barbara - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Helena - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Ignacy - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Karol - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Michał - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Ogrodnik Tekla - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Okoim Franciszeka - - 45 - 27.03.45 - Lipina - Nahaczów - Jaworów
Okojew Franciszka - - 42 - 27/28.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Okoń Władysław - kpr.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Okruch Wawrzyniec - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Olech Stefan - - - 05.44 - Wulka Rosnowska - Szutowa - Jaworów
Olech Władysława - - - 04.44 - Lipniki - Twierdza - Mościska
Olejarz Władysław - syn Józefa milicjant - 21 - 18.03.45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Olejarz Stanisław - milicjant - 24 - 25.03.45 - Ryszkowa Wola - Wiązownica - Jarosław
Oleksyn Stanisław - - 26 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Oleniacz Helena - - 17 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Oleniacz Józef - - 16 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Oleniacz Władysława - - - 23.07.45 - Srogów Duży - Jurowce - Sanok
Oleszko Franciszek - - 60 - 44 - Huta Złomy - Narol - Lubaczów
Oliwianka Franciszka - - 32 - 26/27. 07.1943 - Gaje - Czyszki - lwowski
Olszanicki Jan - - 30 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Olszanicki Władysław - - 35 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Olszanicka Olga - - - 6/7/02.47 - Żernica Wyżna - Hoczew - Lesko (poprawiono z Olszanieckich wg. zgłoszenia P. Jolanta z Baczyńskich)
Olszanicki Piotr - - - 14.02.47 - Żernica Wyżna - Hoczew - Lesko (poprawiono z Olszanieckich wg. zgłoszenia P. Jolanta z Baczyńskich)
Olszanicki
Michał - brat Piotra - - 14.02.47 - Żernica Wyżna - Hoczew - Lesko (poprawiono z Olszanieckich wg. zgłoszenia P. Jolanta z Baczyńskich - dodano imię Michał)
Olszański Józef - - - 11/12.02.46 - Brylince - Olszany - Przemyśl
Omat Anna - - 70 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Onyszczak Stefan - - - 46 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Opielowski Wincenty - - 71 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Oporek Stanisław - - - 15.03.45 - Opulsko - Chorobrów - Sokal
Oporek Tomasz - - - 15.03.45 - Opulsko - Chorobrów - Sokal
Orluk Helena - - 22 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Orluk Józef - - 28 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Orluk Urszula - - 50 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Orluk Ludwik - - 40 - 45 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Orła Jan - z Korytnik - - 25.04.45 - Cisowa - Olszany - Przemyśl
Orłowska Ewa - - 10 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Orłowska Maria - - 20 - 18.08.44 - Nowiny Horynieckie - Nowiny Horynieckie - Lubaczów
Orłowski Mikolaj - - - 7.12.44 - Bruchnal - Bruchnal - Jaworów
Orłowski Jan - - 50 - 12.06.45 - Bruchnal - Bruchnal - Jaworów
Orłowski Mieczysław - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Orłowski Mieczysław - szer.Wp syn Szymona - 23 - 7.12.46 - Budomierz - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Ortrek Michał - - - 8.02.45 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Ortrek x - żona Michała - - 8.02.45 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Orzechowska Maria - - 17 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Orzechowska Katarzyna - - 12 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Orzechowska Stefania - - 6 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Orzechowski Michał - - 39 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Orzechowski Walenty - - - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Osękowski X - oraz 2 synów - - 20.04.46 - Brzozowiec - Łukowe - Lesko
Osiadło Władysław - - - 04.44 - Cetynia Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Osicka Anna - - 40 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Osicki Jan - - 47 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Osicki Józef - - 22 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Osicki Michał - - 72 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Osiurok Piotr - sołtys - - 46 - Przybyszów - Szczawne - Sanok
Ostrowska Tekla - - 28 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka X - - - 03.44 - Korczów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Ostrówka Antoni - - 30 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Ostrówka Franciszek - - 20 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Ostrówka Tekla - - 72 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Marian - syn Tekli - 38 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Franciszka - - 25 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Zofia - - 76 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Katarzyna - - 65 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Franciszek - - 72 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Magdalena - - 57 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Bolesław - - 1 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Franciszka - - 60 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Władysław - - 16 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Bolesław - - 15 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Szczepan - - 68 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Piotr - - 73 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Józef - - 77 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Ostrówka Szczepan - - 11 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Otulak X - - 15 - 17.08.45 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Owsicka II Maria - - 15 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Owsicka I Maria - - 35 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Owsicka I Katarzyna - - 19 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Owsicka II Katarzyna - - 16 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Owsicki Franciszek - - 15 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Owsicki Jan - - 47 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Owsicki Zbigniew - - 9 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Owsicki Marcin - - 69 - 6.06.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Ozga Józef - - - 04.45 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Ozga Maria - 3 córki i 2 synów - - 04.45 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Ozimek Jan - syn Józefa - 36 - 44 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Ożańska X - - - 12.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Ożga Jan - - - 6.04.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Ożga Jan - milicjant - 23 - 16.04.46 - Sieniawa - Sieniawa - Jarosław
Ożga Ludwik - - 42 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Ożga Franciszek - - 42 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Ożga Błażej - - 45 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Ożga Katarzyna - - 23 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Ożóg Stanisław - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Ożóg Stanisław - szer.WP,syn Andrzeja - 26 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Pacajewicz Kazimierz - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Pacanowski X - z rodziny 3 osoby - - 44 - Drohomyśl - Nahaczów - Jaworów
Pachanowski Antoni - milicjant - 31 - 24.07.45 - Budomierz - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Pachla Antoni - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Pachla Jan - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Pachołek X - syn Tomasza - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Pachołka Józef - - 63 - 08.44 - Dachnów - Cieszanów - Lubaczów
Pachołka Jan - - - 08.44 - Dachnów - Cieszanów - Lubaczów
Pachowicz Jan - - 35 - 13.08.42 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Pacławski Stanisław - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Pacławski Władysław - syn Antoniego i Marii - 26 - 01.46 - Leszczawa Dolna - Bircza - Dobromil
Paczkowska Stanisława - - 25 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Paczkowski Kazimierz - - 53 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Pajaczek - - - 11.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Pakos Józef - - 75 - 10.04.44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Pakos Ludwik - - - 10.04.44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Pakula Józef - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Paliwoda Jan - - 38 - 17.09.39 - Dublany - Dublany - Sambor
Paliwoda Katarzyna - - 40 - 10.04.44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Paliwoda Stefania - - - 10.04.44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Paliwoda Paulina - - - 10.04.44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Paluch Mikołaj - - - 9.09.39 - Wróblik Królewski - Wróblik - Rzeszów
Pałaszynska Genowefa - - - 47 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Pałaszyński Bronisław - - - 47 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Pałczak Katarzyna - - 43 - 31.03.44 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Pałczak Marian - syn Katarzyny - 18 - 31.03.44 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Pałczak Andrzej - - 47 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pałczak Jan - - 19 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pałczynski Franciszek - - 72 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Pałoch Maria - - 35 - 07.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pałoch Michał - - 27 - 07.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pałoch Zofia - - 66 - 07.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pałuk Józef - - - 14.11.45 - Pielnia - Zarszyn - Sanok
Pałyga Iwan - - 27 - 20.10.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Panas Antoni - syn Szczepana - 16 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Panas Szczepan - - 50 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Panasiak Tadeusz - zarządca majatku - - 04.44 - Szczepłoty - Wierzbiany - Jaworów
Pankiewicz Józef - - 30 - 44 - Majdan Polański - Krechów - Żółkiew
Pantera Antoni - plut.WP,syn Antoniego - - 5.07.47 - Babice - Krzywcza - Przemyśl
Pantera Antoni - plut.WP,syn Antoniego - - 5.07.47 - Średnia - Krzywcza - Przemyśl
Pantoł Józef - - 22 - 01.45 - Bartkówka - Dynów - Brzozów
Panu Oleksy - - - 22.01.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Pańczyszyn Jan - milicjant - 31 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Pańczyszyn Jan - - 56 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pańczyszyn Franciszka - żona Jana - 49 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pańczyszyn Michał - syn Jana - 11 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pańczyszyn Karolina - córka Jana - 9 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pańczyszyn Maria - córka Jana - 6 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pańko X - - - 19.03.46 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Pańko X - - - 19.03.46 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Pańska Michalina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pańska Zofia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pańska Paulina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pańska Stanisława - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pański Ludwik - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Papasz X - - - 12.04.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Papierkowski Edward - - - 19.04.45 - Schodnica - Kropiwnik Nowy - Drohobycz

Papierzyński Władysław - chor.WP - - 23.03.46 - Komańcza - Komańcza - Sanok

W nazwisku brata mojego dziadka ze strony mamy. Nazywał się Władysław Papierzański, a nie Papierzyński. Zginął w okolicach wsi Darów wg daty na pomniku w nieistniejącej dziś miejscowości Jasiel i nagrobku mogiły zbiorowej w Zagórzu zginął dnia 20.03.1946/vide załącznik/. Błąd w nazwisku wynika z faktu, że w jednej z książek opisujących zbrodnie omyłkowo użyto innego nazwiska. W innych np.  "Nim umilkły ostatnie strzały" nazwisko było napisane prawidłowo. inf. Zbigniew Ostrowski 24.02.2016


Parabilski Władysław - syn Jana i Rozalii - 50 - 28/29.04.45 - Darowice - Hermanowice - Przemyśl
Parada Zofia - - - 44 - Miękisz Nowy - Laszki - Jarosław
Paraszkiewicz Henryk - kpr.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Pasek Janina - - 20 - 2.12.44 - Bihale i Sople Górne - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pasemko Aniela - - 34 - 5.04.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Pasławska Karolina - - 40 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Pasławska Katarzyna - - 19 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Pasławski Franciszek - syn Jana - 42 - 10/29.11.45 - Bircza Stara - Bircza - Dobromil
Pasławski Stanisław - - 38 - 28.02.46 - Korzeniec - Bircza - Dobromil
Pasławski Władysław - - 20 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Pasławski Franciszek - - 55 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Pastuch Bazyli - - - 08.44 - Beńkowa Wisznia - Rudki - Rudki
Pastuch X - żona Bazylego - - 08.44 - Beńkowa Wisznia - Rudki - Rudki
Pastuch X - dziecko Bazylego - - 08.44 - Beńkowa Wisznia - Rudki - Rudki
Pastuszak Józef - milicjant - - 24.07.45 - Cisna - Cisna - Lesko
Pastuszak Jan - - - 14.11.45 - Pielnia - Zarszyn - Sanok
Pasyluk Teodor - - - 30.07.44 - Wańkowa - Ropienka - Lesko
Pasymiak X - por.WP - - 09.45 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Paszkiewicz Eugeniusz - - 17 - 13/14.06.44 - Komarno - Komarno - Rudki
Paszko X - - 25 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Paszko Katarzyna - - 27 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Paszko X - dziecko Katarzyny - - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Paszko X - dziecko Katarzyny - - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Paszkowska Helena - żona Kazimierza - - 14.03.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Paszkowski Józef - rolnik z Nowego Dworu - - 1.12.44 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Paszkowski Stanisław - rolnik z Nowego Dworu - - 1.12.44 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Paszkowski Kazimierz - - - 14.03.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Paszkowski Józef - - 32 - 1.12.44 - Nowy Dwór - Krystynopol - Sokal
Paszkowski Stanisław - - 58 - 1.12.44 - Nowy Dwór - Krystynopol - Sokal
Paszta Marian - szer.WP,syn Tomasza - 23 - 22.05.47 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Paściak Władysław - syn Jana - 19 - 23.03.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Paściak Władysław - milicjant - 19 - 23.04.45 - Lubliniec Nowy - Cieszanów - Lubaczów
Paśka Józef - sierz.z 7 pp 3 DP - - 4.10.45 - Horyniec - Horyniec - Lubaczów
Pata Józef - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Pataluch Jan - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Patałuch Ludwik - - 49 - 22.05.44 - Jędrzejówka - Narol - Lubaczów
Patałuch Zofia - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Patałuch Stanisław - - 25 - 21/22.05.44 - Narol - Narol - Lubaczów
Patałuch Józef - - 49 - 15.03.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Pater Bronisława - - 30 - 13/14.06.44 - Komarno - Komarno - Rudki
Pater Maria - - 62 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pater Józefa - córka Marii - 21 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pater Józef - syn Pawła - 21 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pater Wojciech - - 45 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pater Katarzyna - żona Wojciecha - 41 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Pater Maria - córka Wojciecha - 16 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Patraszewska X - oraz 4 dzieci - - 04.44 - Wistowice - Rudki - Rudki
Patraszewski X - - - 04.44 - Wistowice - Rudki - Rudki
Patynko Katarzyna - - 37 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Pawelec X - ksiegowy - - 30.09.43 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Pawelec X - żona - - 30.09.43 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Pawelec X - córka - 13 - 30.09.43 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Pawelec Stanisław - - 32 - 44 - Brzezinki - Narol - Lubaczów
Pawelec Stanisław - - 32 - 12.05.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Pawelska Bronisława - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Pawelska Maria - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Pawelska Julia - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Pawelski Czesław - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Pawelski Stanisław - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Pawlik Wasyl - - 33 - 06.41 - Bihale i Sople Górne - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pawlik Wasyl - z Borchów - 33 - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Pawlik Józef - - 34 - 15.04.45 - Wola Krzywiecka - Krzywcza - Przemyśl
Pawlina Józef - - - 27.04.44 - Szczerzec - Niemirów - Rawa Ruska
Pawliszko Jan - - - 45 - Chotyniec - Gnojnice - Jaworów
Pawliszko X - żona Jana - - 45 - Chotyniec - Gnojnice - Jaworów
Pawlo Antonina - - - 45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Pawłowicz Jan - - 17 - 15.04.45 - Babice - Krzywcza - Przemyśl
Pawłowska Katarzyna - z d.Kostecka - 20 - 22.07.46 - Bachów - Krzywcza - Przemyśl
Pawłowski Antoni - soltys - - 25.07.46 - Radziejowa - Wołkowyja - Lesko
Pawłowski Józef - - 70 - 10.05.44 - Folwarki - Cieszanów - Lubaczów
Pawłowski Piotr - - 42 - 10.05.44 - Folwarki - Cieszanów - Lubaczów
Pawłowski Józef - - 32 - 22.07.46 - Bachów - Krzywcza - Przemyśl
Pawłucki X - żona i 2 dzieci - - 43/43 - Radenice - Pnikut - Mościska
Pazowski Stefan - soltys gromady - 49 - 46 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pazur Stanisław - - 56 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Pazur Rozalia - - 50 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Pela Tadeusz - - - 10.09.46 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Pelc Piotr - syn Jana - - 18.03.46 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Pelc Stanisław - - 24 - 25.05.45 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pelc Jan - - - 18.03.46 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Pelczarski X - 5-cio osobowa rodzina - - 42 - Temeszów - Dydnia - Brzozów
Pelczarski Jan - - - 11.44 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Pełka Stefan - z Popowa,syn Teofila - 22 - 23.03.47 - Pawłowa - Adamówka - Jarosław
Penczarski Franciszek - - 55 - 03/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Perzylo Maria - - 56 - 17.04.45 - Jarosław - Jarosław - Jarosław
Perzylo Jan - - 16 - 17.04.45 - Jarosław - Jarosław - Jarosław
Perzylo Jan - - - 29.09.45 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Perzyło Janina - - - 29.04.44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Peterka Maria - - - 11.45 - Zawadka Rymanowska - Tylawa - Krosno
Petrus Anna - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Petrykiewicz Franciszek - organista - 17 - 12.44 - Nowosielce - Bortniki - Bóbrka
Petryn Jan - - 39 - 11.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Petryszyn Józef - - - 4.03.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Petryszyn Anna - - 27 - 10.45 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Pezacki Tadeusz - szer.WP - 21 - 19.05.45 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Pękalska Rozalia - żona Edwarda - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalska Maria - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Michał - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Józef - syn Edwarda - 18 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Jan - syn Edwarda - 15 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Stanislaw - syn Edwarda - 12 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Michał - syn Marii - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Wawrzyniec - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Walenty - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Jakub - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Józef II - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Józef III - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pękalski Józef - syn Marii - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Pfeifer Joanna - z d. Dżugaj - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Pfeifer ? - dziecko Joanny - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Pfeifer ? - dziecko Joanny - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Pfeifer ? - dziecko Joanny - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Piazza Katarzyna - - 36 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Piątek Gustaw - - - 04.45 - Nielepkowice - Wiązownica - Jarosław
Piątkowski Józef - - 17 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Piątkowski Stefan - - 66 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Piblak Tadeusz - - 17 - 04.1944 - Zarudce - Brzuchowice - lwowski
Piblak ? - matka Tadeusza - - 12.1944 - Zarudce - Brzuchowice - lwowski
Piblak ? - siostra Tadeusza - - 12.1944 - Zarudce - Brzuchowice - lwowski
Pich Marek - - 25 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Pich Adolf - - 75 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Picur Kazimiera - - 3 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Picur Wladysław - - 25 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Picur Józef - - 5 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Picur Wladysław - - 21 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Picur Andrzej - - 56 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Piec Piotr - - - 03.44 - Tuszków - Bełz - Sokal
Piech Piotr - - 18 - 04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Piechota Jan - syn Franciszka - 45 - 29.12.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Piechowicz Michał - - - 27.10.45 - Wolica - Bukowsko - Sanok
Piekarz Stanisław - milicjant - 36 - 17.04.44 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów (wg. rodziny - był to r. 1946)
Pieluch Wasyl - milicjant - - 12.01.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Pierożek Jurek - - - 12.02.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Pierożek Jan - - 40 - 44 - Nowe Sioło - Nowe Sioło - Lubaczów
Pietko Józef - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Pietranik Stanisław - - 31 - 16.01.45 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Pietranik Władysław - syn Mikołaja - 18 - 16.01.45 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Pietras Jan - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Pietrasik Zbigniew - z Warszawy,kpr. - 21 - 25.11.46 - Pawłowa - Adamówka - Jarosław
Pietraszak Józef - syn Wawrzyńca - 17 - 25.07.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Pietraszak Wawrzyniec - - 58 - 07.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Pietruch Szymon - syn Katarzyny - - 5.04.45 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Pietruszewski Jakub - - - 04.44 - Starogród - Chorobrów - Sokal
Pietruszewski X - syn Jakuba - - 04.44 - Starogród - Chorobrów - Sokal
Pietruszewski X - syn Jakuba - - 04.44 - Starogród - Chorobrów - Sokal
Pietruszka Marcin - - 68 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Pietruszka Katarzyna - - 55 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Pietruszka Feliks - - 64 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Pietrzak Henryk - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Pietrzyn Jan - - - 10.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Pietrzyn Stanisław - - - 10.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Piękna I Anna - - 41 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Piękna II Anna - - 17 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Piękny Józef - - 17 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Piękny Stanisław - - 21 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Piękny Jan - - 36 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Pilarska Maria - - - 45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Piliszko Michał - z Niemstowa - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Pilszak Adam - - 39 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Pińczak Stefan - sołtys - - 23.04.45 - Jawornik Polski - Komańcza - Sanok
Pińkowski Mikołaj - - 50 - 10.04.44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Piotr X - z Krzeczkowej - - 25.04.45 - Cisowa - Olszany - Przemyśl
Piotrowicz Jakub - - - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Piotrowicz Józef - - 50 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Piotrowicz Jan - syn Jakuba - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Piotrowicz Barbara - - 75 - 27/29.04.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Piotrowicz Mikołaj - milicjant - 65 - 03.45 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Piotrowska Elżbieta - - - 30.04.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Piotrowska Anastazja - z d.Kormońska - 63 - 4.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Piotrowska Elżbieta - - - 30.04(7.05)44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Piotrowski Michał - - - 30.04.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Piotrowski Jan - - 65 - 5.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Piotrowski Michał - - - 30.04(7.05)44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Piotrowski Władysław - - 13 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Pirg(a) Jan - - - 46 - Surochów - Jarosław - Jarosław
Pisun Bronisław - - 21 - 44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Pitrus X - - - 44 - Królik Polski - Posada Górna - Sanok
Piwowar Stanisław - milicjant - - 20.04.45 - Leżachów - Sieniawa - Jarosław
Piwowar Stanisław - - - 24.04.45 - Sieniawa - Sieniawa - Jarosław
Piwowarczyk Janina - córka Pawła - 20 - 25.01.48 - Piwowszczyzna - Krystynopol - Sokal
Pizło Katarzyna - - 25 - 20.04.44 - Miłków - Dzików Stary - Lubaczów
Pizło Jan - - - 23.04.45 - Miłków - Dzików Stary - Lubaczów
Plajstek Józef - - 33 - 17.09.43 - Borysław - Borysław - Drohobycz
Pleban Gizela - - 5 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Pleban Maria - - 42 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Pleskacz Władysław - - 50 - 27.05.44 - Jędrzejówka - Narol - Lubaczów
Pleskacz Władysław - - 50 - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Pluta Bazyli - syn Stefana - 19 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Pluta Julia - - 45 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Pluta Stefan - syn Stefana - 48 - 45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Płacheć Stanisław - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Płachetko Stanisław - milicjant - 27 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Płachta Karol - - 45 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Płachta Mikołaj - - 35 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Płachta Stefania - - 15 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Płachta X - - 10 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Płanita Maria - - 38 - 3.10.44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Płanita X - matka Marii - 60 - 3.10.44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Płoszkaj Andrzej - - 55 - 24.04.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Płotka Alfons - syn.Józefa,żoł.WP - 20 - 26.11.45 - Surmaczówka - Laszki - Jarosław
Płukar Józef - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Płukar Zofia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pocałuń Jan - - - 2.02.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Pochodaj Katarzyna - - 23 - 17.10.45 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Pociecha Maria - - 24 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Pociłujko Tomasz - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Poderys Józef - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Podfigórny Antoni - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podfigórny Walenty - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podfigórny Ludwik - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podfigórny Paweł - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podfigórny Jan - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podfigórny Grzegorz - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podgórska X - żona Stanisława - - 10/29.11.45 - Bircza Stara - Bircza - Dobromil
Podgórski Stanisław - - 30 - 10/29.11.45 - Bircza Stara - Bircza - Dobromil
Podgórski Mieczysław - - 22 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Podgórski Mikołaj - - 77 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Podgórski II X - syn - - 10.46 - Siemuszowa - Tyrawa Wołoska - Sanok
Podgórski (a) X - dziecko Stanisława - - 10/29.11.45 - Bircza Stara - Bircza - Dobromil
Podgóski I X - z-ca sołtysa - - 10.46 - Siemuszowa - Tyrawa Wołoska - Sanok
Podhany Franciszek - leśniczy - - 27/28.10.45 - Wapowce - Kuńkowce - Przemyśl
Podhany Zdzisław - syn Franciszka - - 27/28.10.45 - Wapowce - Kuńkowce - Przemyśl
Podhorodecki Jan - - - 11.39 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Podkowicz Michalina - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podkowicz Walenty - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Podlipna Aniela - - 50 - 6/7.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Podlipna Barbara - - 85 - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Podlipna Magdalena - - 21 - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Podlipna Michalina - - 48 - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Podlipny Paweł - - 52 - 6/7.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Podlipny Piotr - - 37 - 6/7.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Podłużny Wasyl - sołtys - - 22.04.45 - Nakło - Stubno - Przemyśl
Podolak Adam - - - 27.01.43 - Prusinów - Bełz - Sokal
Podpiórka(ek) Paweł - - - 10.04.45 - Zaradawa - Radawa - Jarosław
Pokraka Antonina - - 39 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pokraka Ludwik - - 46 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pokraka Maria - - 21 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pokraka I Stanisław - - 72 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pokraka II Stanisław - - 19 - 1.04.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Pokrywka Władysław - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Pokrywka Stanisław - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Pokrywka Katarzyna - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Pokrywka Antoni - syn Jana - 52 - 45 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Pokrywka Andrzej - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Pokrywka Franciszek - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Poktywka Józef - komendant "Strzelca" - - 46 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Polaczek Władysław - syn Jana, milicjant - 23 - 45 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Polaczek Władysław - syn Jana - 37 - 1402.45 - Żohatyn - Żohatyn - Dobromil
Polak Stanisław - sierż.syn Józefa - 39 - 22.10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Polak Józef - - 31 - 24.05.45 - Manasterz - Wiązownica - Jarosław
Polak Stanisław - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Polak Tomasz - - 64 - 16.08.41 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Polak Józef - z żoną - - 03.44 - Głuchów - Krystynopol - Sokal
Polańska Alina - - 23 - 03.44 - Jamelno - Domażyr - Gródek Jagielloński
Polański Mikołaj - sołtys - - 27.10.44 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Polański Władysław - - 24 - 03/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Polański X - ojciec Aliny - - 03.44 - Jamelno - Domażyr - Gródek Jagielloński
Polipowski Jan - - 50 - 05.44 - Nowe Sioło - Nowe Sioło - Lubaczów
Polniak Wladysław - - 36 - 20.03.44 - Dachany - Narol - Lubaczów
Polniak Władysław - - 35 - 15.03.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Polnik Bronisław - - 34 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Polnik Ludwik - - 42 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Polnik Bronisława - - 37 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Polnik Władysława - - 17 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Polnik Janina - - 12 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Połeć Józef - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Połeć Kasia - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Pomagiel Józef - - 84 - 44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Pomagiel Franciszek - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Pomagiel Maciej - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Pomagiel Michał - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Pomagiel Mieczysław - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Pomorski Jan - milicjant - - 04.45 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Popek Adam - - 45 - 06.44 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Popek Ewa - oraz 3 dzieci - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Popeluch Antoni - - - 10.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Popiel Marian - - - 1.05.45 - Dobra - Posada Górna - Sanok
Popiel Mikołaj - gajowy - - 23.04.45 - Leszczawa Górna - Kużmina - Dobromil
Popieluch Jan - - 23 - 20.04.44 - Miłków - Dzików Stary - Lubaczów
Popielusz Antoni - - - 4.10.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Popielusz X - z rodziny 4 osoby - - 44 - Drohomyśl - Nahaczów - Jaworów
Poprzęska Małgorzata - - 60 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Poręba Władysław - kpr.syn Józefa - 20 - 30.06.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Poręba Jan - ksiądz - - 3.01.45 - Piskorowice - Sieniawa - Jarosław
Pospieszyłowa Józefa - - - 16.06.44 - Narol - Narol - Lubaczów
Potaschnik Luzer - - - 10.01.43 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Potocki Andrzej - por.25 pułk ułanów - - 19.09.39 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Potoczny Ludwik - - 50 - 23.10.46 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Półkowski Teodor - syn Józefa - 25 - 2.05.45 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Półtorak Jan - szer.WP,syn Wincentego - 23 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Pradłowski X - oraz 3 osoby - - 10.42 - Rabe - Czarna - Lesko
Prah X - - - 6/7/02.47 - Żernica Wyżna - Hoczew - Lesko
Prek Zygmunt - - 29 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Presz Jan - - - 46 - Dunkowice - Radymno - Jarosław
Proc Iwan - - - 45 - Olszanica - Olszanica - Lesko
Procajło Maria - - 22 - 24.07.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Progorowicz Zygmunt - - - 1.05.45 - Dobra - Posada Górna - Sanok
Prokopienko Michał - - 31 - 06.41 - Bihale i Sople Górne - Wielkie Oczy - Lubaczów
Prokopienko Michał - z Ostrowa - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Prokopska Anna - - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Proks Aleksander - kpr.WP, - 24 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Prucnel X - - - 45 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Prwidło Maria - - 24 - 45 - Lipina - Nahaczów - Jaworów
Prwidło Maria - - 24 - 05.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Prystańska Maria - z d.Trznadel - 29 - 2.10.43 - Repechów - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Prystański Marian - - 29 - 2.10.43 - Repechów - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Pryszcz Andrzej - - 78 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Przesmycki Zenon - milicjant - 21 - 28.07.47 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Przybylski X - oraz 4 synów - - 04.44 - Mielniki - Szutowa - Jaworów
Przystarz Antoni - - - 11.44 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Przystarz Katarzyna - - 28 - 28.02.46 - Korzeniec - Bircza - Dobromil
Przyszlak Anna - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Ptaszkowska Anastazja - żona Franciszka - - 6.05.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Ptaszkowska Katarzyna - żona Jana - - 6.05.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Ptaszkowska Helena - córka Katarzyny - 11 - 6.05.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Ptaszkowski Jan - - 81 - 07.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Ptasznik Tadeusz - - - 6.03.44 - Zawonie - Zawonie - Sokal
Pudełko Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Zofia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Stanislaw - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Maria II - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Ignacy - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Józefa - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Jan - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Antonina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Bronisława - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Bronisław - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Michał - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Adolf - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Stefania - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Katarzyna - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Pudełko Rozalia - - 30 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Puk Stanisław - - 49 - 27.06.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Pukas Maria - - 20 - 04.44 - Futory - Oleszyce - Lubaczów
Pukas Andrzej - - 9 - 20.04.44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Pukas Stanisław - - - 1.01.46 - Krowica Lasowa - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Pukas Andrzej - - 67 - 25.04.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Pukas Andrzej - - 67 - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Pukas Jan - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Puławski Piotr - - - 04.44 - Starogród - Chorobrów - Sokal
Purgał Michał - syn Michała,gajowy - 27 - 11.44 - Miłków - Dzików Stary - Lubaczów
Purwin Józef - plut. syn Stanisława - 23 - 24.07.47 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Purwin vel Gurwin Józef - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Puszczałowski Jan - - 36 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Puszczałowski Eugeniusz - - 40 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Pyrczak Jerzy - - 35 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Pyrda Jan - - 65 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Pyrda Piotr - młynarz - - 09.45 - Żohatyn - Żohatyn - Dobromil
Pyrka Władysław - - - 04.44 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Pyrka Karol - - 26 - 25.03.45 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Pytel Michał - - 25 - 23.12.45 - Lubliniec Nowy - Cieszanów - Lubaczów
Pyzacki Józef - milicjant - - 19.03.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Pyzak Jan - - - 13.07.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław

 

 

 

W niedzielę 18.03.07, Radio Katowice nadało program "Lwowska Fala", w której wraz z Iwonę Kopańską-Konon zaapelowaliśmy do Słuchaczy radia oraz Czytelników strony o nadsyłanie informacji o Polakach zamordowanych w Galicji wschodniej na przestrzeni lat 1943 - 47 przez UPA.

 

NIE WOLNO NAM ZAPOMNIEĆ O CIERPIENIU LUDNOŚCI KRESOWEJ

 

Czekamy na wspomnienia, relacje, listy zamordowanych - wszystkie informacje, które Państwo mogą zebrać i podzielić się z Czytelnikami - ZAPRASZAMY

 

Prosimy o skontaktowanie się drogą mailową z:  

Iwoną Kopańską - Konon -  avi9@onet.eu  

Janusz Stankiewiczem - stawiz@wp.pl

 

Fragment audycji z apelem w   LINK  - u

 

Copyright ©2007 Janusz Stankiewicz