POLSKI  

    ENGLISH
 * Strona początkowa
 
 * Lwowska gwara
 * Lwowskie melodie
 * Lwowska Fala
 * UPA - Polemika
 * Kresy w ciemności
 * Koś. Św. M. Magd.
 * W. Poliszczuk
 * Co z tą Polską ?
 * Szkoła im. MM - Lwów
 * Kresy dzisiaj - galeria
 * Obrona Lwowa 1918
 * Pamiętamy ...
 * Białoruś- Dni swobody
 * Krwawa Wigilia
 * Fala nienawiści
 * Zjazd Kresowian
 * Kwestia żydowska
 * Jak było ze zdjęciem
 * Umorzenie ???
 * Teki edukacyjne
 * Zabić po raz drugi
 * Kresowa Księga ...
 * Nauczyciele - Lwów
 * Księża z Wołynia ...
 * Stowarz. "Podkamień"
 * Na kolanach ...
 * Czcić bohaterów ...
 * Przedmowa do ...
 * Kresowa księga ...
 * Nowa historia ...
 * Obrazy J. Lewczaka
 * Propagandowa ofen...
 * Liczenie ofiar ...
 * Legenda o „Birkucie”
 * Ukraińcy 1944 - 56
 * Zagłada Kresów
 * Sprawa Szeptyckiego
 * Bandera
 * Terror. akcje OUN
 * Legenda o Baligrodzie
 * Rzecz o cierpieniach
 * Wigilie Polskie
 
 
 * Czytelnicy piszą ...
 * Poszukuję rodziny
 
 
 * Aktualności
 * Informacje
 * Informacje cz. 2
 * Polemiki
 * Polecamy
 
 * Ważne Adresy
 * Kontakt
 * Linki
 
 * Rok 1939
 * Rok 1940
 * Rok 1941
 * Rok 1942
 * Rok 1943
 *  * 01.43 - 04.43
 *  * 05.43 - 07.43
 *  * 08.43 - 09.43
 *  * 10.43 - 12.43
 * Rok 1944
 *  * 01.44 - 02.44
 *  * 03.44
 *  * 04.44
 *  * 05.44 - 06.44
 *  * 07.44 - 09.44
 *  * 10.44 - 12.44
 * Rok 1945
 *  * 01.45 - 03.45
 *  * 04.45 - 06.45
 *  * 07.45 - 09.45
 *  * 10.45 - 12.45
 * Rok 1946
 * Rok 1947
 * Rok 1948
 * Bibliografia
 
 * Netreba
 * Wywiad S. Srokowski
 * Krwawe zapusty
 * Lwów, Ural, Komi
 * Sąsiedzi z Marcelówki
 * Pierwsze wspomnienia
 * W Mogilnie
 * Pamiętnik Bronisławy
 * Młyny w Horochowie
 * Stasia Stefaniak
 * Józefa Nowak
 * Śpię w ubraniu
 * Na Podolu
 * Huta Stara
 * Msza w Łodzi
 * Bołdury i Leszniów
 * Mord w Maniowie
 * Tej nocy przyszli
 * W Radomiance
 * W wigiliny wieczór
 * Wspomnienia Albiny
 * Milowce
 * Hurby, gmina Buderarz
 * Cepuchy, p. lwowski
 * Milowce, p. Czortków
 * R. Szymanek
 * Z. i R. Schab
 * K. Kowalczyk
 * A. Sienkiewicz
 * Maria Roch
 * M. Sikorski
 * E. Świstowski
 * K. i A. Sidorowicz
 * Byłam Podolanką ...
 * Palikrowy
 
 
 * woj. tarnopolskie A - J
 * woj. tarnopolskie K - P
 * woj. tarnopolskie R - Ż
 * woj. tarnopolskie dod.
 * woj. tarnop. dod. nr. 2
 * woj. tarnop. dod. nr. 3
 * pow. przemyślański
 
 * woj. lwowskie A - J
 * woj. lwowskie K - P
 * woj. lwowskie R - Ż
 
 * woj. stanisław. A - J
 * woj. stanisław. K - P
 * woj. stanisław. R - Ż
 * woj. stanisław. dod.
 
 * woj. wołyńskie
 
 * woj. lubelskie
 
 * Polegli w walce z UPA
 
 * Wykaz zm. zesłańców
 * Kołdyczewo (Litwa)
 * pow. nowogródzki
 * Baranowicze
 * Olejów
 
 * Zgłoszenia Czytel.
 
 * dzieci - naz. A - B
 * dzieci - naz. C - D
 * dzieci - naz. E - G
 * dzieci - naz. H - J
 * dzieci - naz. K
 * dzieci - naz. L - Ł
 * dzieci - naz. M - O
 * dzieci - naz. P - R
 * dzieci - naz. S - Ś
 * dzieci - naz. T - W
 * dzieci - naz. Z - Ż
 
 * woj. tarnopolskie
 
 * woj. wołyńskie A - J
 * woj. wołyńskie K - M
 * woj. wołyńskie N - R
 * woj. wołyńskie S - Ż
 
 * Galicja wschodnia
 
 * woj. lwowskie
 ** pow. Bóbrka
 ** pow. Brzozów
 ** pow. Dobromil
 ** pow. Drohobycz
 ** pow. Gródek Jag.
 ** pow. Jarosław
 ** pow. Jaworów
 ** pow. Lesko
 ** pow. Lubaczów
 ** pow. Lwów
 ** pow. Mościska
 ** pow. Przemyśl
 ** pow. Rawa Ruska
 ** pow. Rudki
 ** pow. Sambor
 ** pow. Sanok
 ** pow. Sokal
 ** pow. Żółkiew
 
 * woj. stanisławowskie
 ** pow. Dolina
 ** pow. Horodeńka
 ** pow. Kałusz
 ** pow. Kołomyja
 ** pow. Kosów Huculski
 ** pow. Nadworna
 ** pow. Rohatyń
 ** pow. Śniatyń
 ** pow. Stanisławów
 ** pow. Stryj
 ** pow. Tłumacz
 ** pow. Turka
 ** pow. Żydaczów
 
 * woj. tarnopolskie
 ** pow. Borszów
 ** pow. Brody
 ** pow. Brzeżany
 ** pow. Buczacz
 ** pow. Czortków
 ** pow. Kamionka S.
 ** pow. Kopyczyńce
 ** pow. Podhajce
 ** pow. Przemyśl
 ** pow. Radziechów
 ** pow. Skałat
 ** pow. Tarnopol
 ** pow. Trembowla
 ** pow. Zaleszczyki
 ** pow. Zbaraż
 ** pow. Złoczów
 
 * woj. wołyńskie
 
 
 
 * Historia Kresów
 * Widoki Polski N. Orda
 * Drohobycz 1919-29
 * Kaźń Prof. lwowskich
 * Cm. Obrońców Lwowa
 * Cm.Obr.Lwowa-galeria
 * Cm. Łyczakowski
 * Cm. Łyczak.-galeria
 * Kamien. Pod. -galeria
 * XIII Zjazd Kresowian
 

GENEALOGIA

 

Genealogia

Poszukiwanie przodków

 
 * Więźniowie Pawiaka
 * Więźniowie Dachau
 * Ravensbruck
 * Virtuti Militari
 
 
 * Katalog stron
 * Top Lista
 * Top List

TOP RODZINA Katalog i ranking

Kresy Wschodnie

 

Aktualny PageRank strony ludobojstwo.pl dostarcza: Google-Pagerank.pl - Pozycjonowanie + SEO

 LISTA ZAMORDOWANYCH W WOJEWÓDZTWIE LWOWSKIM

Zawiera  4494 osób.

Listę, opracowaną przez Iwonę Łaptaszyńską sporządzono na podstawie książek:

 

* Stanisław Jastrzębski „Martyrologia polskiej ludności w województwie lwowskim w latach 1939-1947 zbrodnie popełnione przez nacjonalistów ukraińskich.”

* pismo "Na rubieży"




Nazwisko - Imię - Informacja dodatkowa - Lat - Data mordu - Miejscowość - Gmina - Powiat

Rabik Dymitr - - 42 - 3.05.45 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Rabuś Stanisław(Józef) - - 57 - 21.04.45 - Wólka Horyniecka - Horyniec - Lubaczów
Rachwalski Władysław - - - 46 - Surochów - Jarosław - Jarosław
Rachwał Agnieszka - - 48 - 4.04.45 - Lipina - Nahaczów - Jaworów
Rachwał Agnieszka - córka Adama - 48 - 24.04.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Rachwańska X - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Raczak X - ojciec i syn - - 03.44 - Konotopy - Chorobrów - Sokal
Radawiec X - - - 12.04.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Radoń Anastazja - żona Stanisława - - 06.46 - Dylągowa - Dynów - Brzozów
Radoń Jan - - - 21.04.44 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Radoń Józef - - - 03.47 - Iskań - Dubiecko - Przemyśl
Radoń Stanisław - - - 11.06.45 - Ruska Wieś - Dubiecko - Przemyśl
Radoń Stanislaw - - - 06.46 - Dylągowa - Dynów - Brzozów
Radoń Kacper - - - 21.01.45 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Radońska Anna - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Radwanska Eugenia - - - 09.44 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Radwanski Mieczysław - - - 09.44 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Radwański Jan - - - 28.06.46 - Rybotycze - Rybotycze - Dobromil
Radwański Eugeniusz - syn Mieczysława - - 09.44 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Radwański Józef - - 58 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Radwański Michał - - 24 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Rakoczy Jadwiga - - - 05.45 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Raut Pionek - - - 45 - Bóbrka - Bóbrka - Bóbrka
Rawska Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Rawska Aniela - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Rawska Michalina - - 56 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Rawski Klemens - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Rawski Bronisław - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Rawski Mikołaj - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Rawski Józef - - 31 - 16.08.41 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Rawski Roman - - 45 - 29.06.41 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Rączek X - gajowy - - 10.42 - Brzegi Górne - Baligród - Lesko
Rączek X - geolog, brat - - 10.42 - Brzegi Górne - Baligród - Lesko
Rączka Józef - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Rączka Józef - - - 9.04.44 - Rekliniec - Mosty Wielkie - Żółkiew
Rączka Maria - żona Józefa - - 9.04.44 - Rekliniec - Mosty Wielkie - Żółkiew
Rebuś Józef - - - 20.02.45 - Trusze - Dąbrowica - Lubaczów
Reguła Stanisław - - 40 - 04.44 - Krechów - Krechów - Żółkiew
Reguła Franciszek - syn Stanisława - 19 - 04.44 - Krechów - Krechów - Żółkiew
Reguła Józef - syn Stanisława - 16 - 04.44 - Krechów - Krechów - Żółkiew
Reguła Władysław - - 14 - 04.44 - Krechów - Krechów - Żółkiew
Reiter Stanisław - - - 20.07.44r. - Pietnice - Dobromil - -* patrz niżej
Rejent Eliasz - - - 11.03.47 - Kulaszne - Szczawne - Sanok
Rekliński Paweł - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Rempola Stanisław - - 44 - 05.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Reutowicz Piotr - syn Macieja, - 41 - 6.07.45 - Czerce - Sieniawa - Jarosław
Rękas Jan - - - 45/47 - Reczpol - Krzywcza - Przemyśl
Robliczek Andrzej - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Rodzeń Dominik - - - 25.04.45 - Cisowa - Olszany - Przemyśl
Rodzeń Adam - milicjant - 44 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Rodzeń Wojciech - - 37 - 28.10.44 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Rodzeń Dominik - - - 15.04.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Rodzeń Adam - milicjant - 36 - 5.07.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Rodzeń Paweł - - - 23.10.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Rodzeń Emilia - z dzieckiem - - 23.10.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Rogala Władyslaw - oraz jego zięc - - 31.05.45 - Kobylany - Kobylany - Krosno
Rogala Andrzej - - 58 - 44 - Majdan Polański - Krechów - Żółkiew
Rogalska Helena - - - 5.03.46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Rogóż Stanisław - z Woli Krzywieckiej - - 16/17.04.46 - Krzywcza - Krzywcza - Przemyśl
Rogóż Stanisław - syn Józefa - 20 - 17.04.46 - Wola Krzywiecka - Krzywcza - Przemyśl
Rokosz Michał - - 27 - 10.05.47 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Rokosz Władysław - - 25 - 6.04.45 - Zaradawa - Radawa - Jarosław
Rokosz Ewa - matka Władysława - 50 - 6.o4.45 - Zaradawa - Radawa - Jarosław
Rokosz X - leśniczy - 35 - 09.39 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Rokosz Anna - ur.1897 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Rokosz Karolina - ur.1923 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Rokosz Wojciech - ur.1912 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Rokosz Stanisław - - 45 - 05.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Rokosz Anna - - 47 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Rokosz Karolina - - 27 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Rokosz Jan - - - 2.04.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Romaniec X - - - 45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Romanik Maria - - 20 - 30.06.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Romanik Stefan - - 38 - 30.06.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Romanik Teresa - - 14 - 30.06.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Romanik Wiktor - - 14 - 30.06.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Romanik Zofia - - 42 - 30.06.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Romanowicz X - - - 20/21.02.44 - Szutowa - Szutowa - Jaworów
Rosochacki X - żoł.WP szer - - 18.05.46 - Jabłonki - Baligród - Lesko
Rosowski Marian - - - 45 - Wołowe - Bóbrka - Bóbrka
Rotman X - - - 44 - Łazy - Jarosław - Jarosław
Rozwoda Seweryn - - 73 - 25.04.43 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Rozwoda Seweryn - - 74 - 46 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Rożek Zdzisław - - - 43 - Starzawa - Kalników - Dobromil
rożek Emilia - leśnik - - 43 - Radawa - Radawa - Jarosław
Różańska Ewa - zona Józefa - 55 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Różański X - - - 11.44 - Obarzyn - Dydnia - Brzozów
Różański Jozef - - 55 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Różycki Michał - - 40 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Różycki Tomasz - - 32 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Różyło Wojciech - - - 08.41 - Lisie Jamy - Lubaczów - Lubaczów
Rub Edward - - - 5.05.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Rubenbauer Jan Fryderyk - syn Władysława - 24 - 1.01.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Rucińska X - - - 04.44 - Mielniki - Szutowa - Jaworów
Rudaniecki Karol - - 38 - 24.08.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Rudaniecki Ludwik - - 16 - 12.10.44 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Rudaniecki Józef - - 20 - 03.45 - Kłodno Wielkie - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Rudawski Jan - - - 28.06.46 - Sólnica - Fredropol - Przemyśl
Rudnik Franciszek - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Rudnik Franciszek - ppor WP,syn Józefa - 25 - 17.04.46 - Lisie Jamy - Lubaczów - Lubaczów
Rudyk Anna - - 13 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Rudyk Antoni - - 3 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Rudyk Edward - - 11 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Rudyk Antoni - - 40 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Rudyk Genowefa - - 9 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Rudyk Zofia - - 15 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Runiewicz Bolesław - szer.WP - 26 - 26.03.46 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Runiewicz Bolesław - - 26 - 29.03.46 - Horyniec - Horyniec - Lubaczów
Rupenthal Władysław - - - 20.01.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Rusinko Tadeusz - - 23 - 13.12.43 - Zapałów - Laszki - Jarosław
Ryba Józef - - 54 - 23.04.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Ryba Kazimierz - - 15 - 23.04.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Rybczak Zdzisław - - - 11.44 - Obarzyn - Dydnia - Brzozów
Rybicki Mikołaj - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Rybińska Maria - - 33 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Rybińska Franciszka - - 29 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Rybotycki X - robotnik leśny - - 01.44 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Rybotycki Wacław - - - 2/3.01.45 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Rydzik Mikołaj - - 43 - 6.02.45 - Brzeżawa - Bircza - Dobromil
Rydzik Franciszek - - 60 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Rydzik Walenty - oraz 9 dzieci - 65 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Rylel Michał - - 55 - 44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Rymarz Bolesław - - 23 - 10/11.03.44 - Chlipie - Pnikut - Mościska
Ryncewicz Aleksander - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Rynkiewicz Józef - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Ryzner Antoni - - 36 - 20.06.46 - Orzechowce - Orzechowce - Przemyśl
Sabatowicz Jan - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sabatowicz Franciszek - ojciec Jana - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sabatowicz Helena - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sabatowicz Maria - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sabatowicz Maria - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sabatowicz Władysław - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sabuda Jan - kpr.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Sadecka Helena - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sadecki Franciszek - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sakała Katarzyna - z d.Górka - 42 - 6/7/02.47 - Żernica Wyżna - Hoczew - Lesko
Salawiak Antonina - z d. Kucz - - 45 - Sielnica/Łączki - Dubiecko - Przemyśl
Salwach Józef - - 56 - 12.12.44 - Zapałów - Laszki - Jarosław
Salwach Dominik - - 47 - 44 - Dąbków (Felsendorf) - Cieszanów - Lubaczów
Sałamacha Michał - - 55 - 44 - Majdan Polański - Krechów - Żółkiew
Sałek Zofia - - 65 - 30.03.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Sałka X - - - 45 - Cetula - Radawa - Jarosław
Sało Maria - - - 22.04.45 - Szówsko - Jarosław - Jarosław
Sałyk Zofia - - 55 - 30.03.45 - Buczyna - Radawa - Jarosław
Sarna Genowefa - krewna proboszcza - - 21.11.1943 - Malechów - Malechów - lwowski
Sarna Tadeusz - proboszcz - - 21.11.1943 - Malechów - Malechów - lwowski
Sarna Tadeusz - krewny proboszcza - - 21.11.1943 - Malechów - Malechów - lwowski
Sarnicki Antoni - - - 13.03.46 - Tarnawka - Żohatyn - Dobromil
Sarnicki Antoni - - - 03.47 - Iskań - Dubiecko - Przemyśl
Sarzyński Wojciech - - - 6.10.45 - Piskorowice - Sieniawa - Jarosław
Sas Waleria - - 41 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Sawicki Jan - milicjant - 31 - 28.05.45 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sawicz Mikołaj - żol.WP - 33 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Sawinska I Maria - - 76 - 20.05.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sawinska II Maria - - 69 - 20.05.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sawiński Michał - - 67 - 20.05.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sawula Jakub - - 18 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Schab Eugeniusz - kpr WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Schab Eugeniusz - kpr. WP - - 23.03.45 - Lubliniec Stary - Cieszanów - Lubaczów
Schlarp Stefan - dr - 52 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Sedlarczyk Bolesław - - 40 - 7.04.45 - Makowa - Rybotycze - Przemyśl
Segieldziowa Jadwiga - - 18 - 44 - Żuków-Kosobudy - Cieszanów - Lubaczów
Selwa Władysław - Ksiądz - - 9.03.43 - Tuliglowy - Komarno - Rudki
Semak Tadeusz - milicjant - 21 - 21.05.45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Semanowicz Józef - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Semczak Michał - - 30 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Semczuk Iwan - - - 23.03.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Semka Michał - z rodziny 4 osoby - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Semko Kazimierz - - - 24.06.46 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Sendecka Jadwiga - - 65 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Sendecki Jan - - 70 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Senetra Władysław - - 27 - 15.11.43 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Senetra Stanisław - - 25 - 15.11.43 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Senetra Mikołaj - - 80 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Senetra Antoni - - 90 - 03/04.44 - Staje - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Senia Michał - - - 44 - Korczowa - Gnojnice - Jaworów
Serafin Stanisław - - - 45 - Charytany - Laszki - Jarosław
Serafin Józef - - 64 - 44 - Czerniawka - Laszki - Jarosław
Serafin Wojciech - - - 44 - Korzenica - Laszki - Jarosław
Serafin Adam - - - 44 - Korzenica - Laszki - Jarosław
Serafin Adam - - 33 - 3.08.44 - Zapałów - Laszki - Jarosław
Serafin Łukasz - gajowy + 5 osób - - 2.04.45 - Zapałów - Laszki - Jarosław
Serafin Adam - syn Józefa - 30 - 19.09.44 - Hamernia - Oleszyce - Lubaczów
Serafin Adam - syn Józefa - 30 - 1.06.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Serafin Józef - gajowy - 67 - 15.07.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Serafin Jan - - 60 - 45 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Sereda X - - - 45 - Zatwarnica - Zatwarnica - Lesko
Seredynski Władysław - kolejarz - 46 - 14.07.44 - Stefkowa - Olszanica - Lesko
Seryło Bronisława - z d. Zawisza - 44 - 31.05.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Sewenek Emilia - nauczyciel - - 14.04.44 - Lipina - Nahaczów - Jaworów
Sęga Józef - - 79 - 20.04.44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Sęga Wojciech - - 56 - 20.04.44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Sęga Józef - - 78 - 25.04.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Sęga Wojciech - - 70 - 25.04.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Sęga Józef - - 78 - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Sęga Wojciech - - 70 - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Sęk Józef - - 37 - 18.03.44 - Pawłowa - Adamówka - Jarosław
Siczewska X - - - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Siczewska Irena - - 11 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Siczewski Mieczysław - syn - 18 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Sidor Władysław - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Sidor Dymitr - - - 45 - Cetula - Radawa - Jarosław
Sidor Michał - - - 45/47 - Reczpol - Krzywcza - Przemyśl
Siedlecka Anna - - 62 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Siedlecka Natalia - - 5 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Siedlecki Feliks - - - 11.07.46 - Siedliska - Dynów - Brzozów
Siedlecki Jan - - 64 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Siedlecki Władysław - - 40 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Siekaniec Stanisław - - - 16.04.44 - Borynicze - Ostrów - Bóbrka
Siekaniec Jadwiga - córka Stanisława - - 16.04.44 - Borynicze - Ostrów - Bóbrka
Siekaniec Julian - syn Stanisława - - 16.04.44 - Borynicze - Ostrów - Bóbrka
Siekaniec Anna - żona Stanisława - 69 - 16.04.44 - Borynicze - Ostrów - Bóbrka
Siemaszko Jan - - - 27.10.45 - Wola Krzywiecka - Krzywcza - Przemyśl
Siemińska Eudokia - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Siemińska Jadwiga - córka Eudokii - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Siemińska Michalina - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Siemińska Maria - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Siemińska Anna - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Siemińska Ewa - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Siemińska Ludwika - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Sieradzka Maria - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Sieradzki Stanisław - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Sieradzki Józef - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Sieradzki Jan - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Sierankiewicz Józef - - 22 - 19.07.44 - Korzenica - Bukowina - Jarosław
Sietnik Jan - - - 27.04.46 - Korytniki - Krasiczyn - Przemyśl
Sigłowy Aleksander - - 18 - 44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Sikora Jan - sołtys - - 11.46 - Bachórz - Dynów - Brzozów
Sikora Władysław - - 25 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Sikora Katarzyna - - 22 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Sikorski Andrzej - - 48 - 44 - Sieniawka - Sieniawka - Lubaczów
Sikorski Michał - - 16 - 44 - Sieniawka - Sieniawka - Lubaczów
Sitarz Aleksander - syn Michała - 34 - 31.12.46 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Sitnik Jan - - 23 - 16/17.04.46 - Krzywcza - Krzywcza - Przemyśl
Sito Stanisław - - - 4.07.46 - Grochowce - Prałkowce ( Pikulice) - Przemyśl
Siudy Stanisław - syn Józefa - 14 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Siwaga Jadwiga - - - 03.47 - Iskań - Dubiecko - Przemyśl
Skalij Paweł - - 34 - 45 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Skaradzinski Jan - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Skiba Parania - - - 5.03.46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Skiba Bronisław - - 18 - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Skiba Teodora - - 48 - 27/28.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Skiba Anna - - 24 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Skiba Jan - - 2 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Skiba Józef - - 4 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Skiba Maria - - 72 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Składnik X - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Składnik Stefan - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Składnik Melania - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Składnik Anna - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Składnik Katarzyna - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Składnik Maria - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Skoczylas Antoni - - - 04.44 - Lipniki - Twierdza - Mościska
Skoczynski Tadeusz - z Łukawca - 18 - 6.03.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Skop Helena - - 21 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Skopik Franciszek - - 67 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Skopik Władysław - - 15 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Skopik Anna - - 12 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Skopik Katarzyna - - 9 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Skopik Michał - - 11 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Skorczyk(Skorczak) X - szer.WP,syn Jakuba - 23 - 03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Skowroński Bronisław - - - 22.02.44 - Korczmin - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Skrętkowski Stanisław - syn Michała i Katarzyny - 40 - 01.06 - Leszczawa Dolna - Bircza - Dobromil
Skrzeszewska X - żona Jana - 26 - 45 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Skrzeszewski Jan - - 30 - 45 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Skrzypek Jan - - 42 - 19.07.44 - Korzenica - Bukowina - Jarosław
Skrzypek Zdzisław - - 14 - 19.07.44 - Korzenica - Bukowina - Jarosław
Skrzypek Walenty - - 63 - 15.07.44 - Polanka - Laszki - Jarosław
Skrzypek Walenty - - 63 - 10.44 - Horaj (Horajskie) - Werchrata - Lubaczów
Skrzypek Walenty - - - 15.07.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Skrzypek Walenty - - 67 - 10.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Skrzypek Józef - st.szer.WP,syn Antoniego - 23 - 18.11.46 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Skrzypek Stanisław - - 10 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Skrzypski Józef - - 70 - 10.09.46 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Skurska Julia - żona Piotra - 42 - 25.01.44 - Zielona-leśnictwo - Bełz - Sokal
Skurski Piotr - gajowy - 49 - 25.01.44 - Zielona-leśnictwo - Bełz - Sokal
Skurski Henryk - syn Piotra - 17 - 25.01.44 - Zielona-leśnictwo - Bełz - Sokal
Slama Jan - pracownik lesnictwa - 23 - 28.03.43 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Slama Janina - zd.Ważna - 20 - 28.03.43 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Słaby Edward - milicjant - - 7.07.46 - Dubiecko - Dubiecko - Przemyśl
Sładecka X - żona - 40 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Sładecki X - - 50 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Sładecki X - syn - 8 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Słoboda Katarzyna - - 25 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Słociński Adam - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Słociński II Adam - - 45 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Słoniowski Józef - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Słoniowski X - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Słotwinski Stanisław - - 17 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Słotwinski Władysław - - 18 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Słotwinski Michał - kpr. WP - 23 - 31.03.46 - Narol - Narol - Lubaczów
Słunicki Wojciech - syn Stanisława - 24 - 2.04.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Słupecka Jadwiga - - - 07.44 - Husaków - Husaków - Mościska
Słupecka Weronika - siostra Jadwigi - - 07.44 - Husaków - Husaków - Mościska
Słupecka Weronika - - 22 - 15.03.45 - Darowice - Hermanowice - Przemyśl
Słupska X - żona - 67 - 03.44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Słupski X - - 70 - 03.44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Słupski X - wnuk - 7 - 03.44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Słupski X - wnuk - 5 - 03.44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Słysz Józef - milicjant - 25 - 20.05.45 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Smalec Antoni - - 22 - 08.44/05/45 - Buczały - Komarno - Rudki
Smerczynska Aniela - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Smerczyński Teofil - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Smeryczański ? - - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Smeryczański ? - żona - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Smeryczański ? - córka - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Smoliniec Jan - milicjant - 25 - 7.04.46 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Smut Katarzyna (Maria) - - - 45 - Werchrata - Werchrata - Lubaczów
Smyrski Antoni - podleśniczy - 72 - 08.44 - Lelechówka - Janów Lwowski - Gródek Jagielloński
Sobalski Leszek - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Sobań Józef - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Sobczyszyn Władysław - - - 04.44 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Sobejko Jan - - - 2/3.05.44 - Bruchnal - Bruchnal - Jaworów
Sobejko Kazimierz - - - 2/3.05.44 - Czołhynie - Bruchnal - Jaworów
Sobejko Zofia - żona Kazimierza - - 2/3.05.44 - Czołhynie - Bruchnal - Jaworów
Sobejko Kazimierz - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Sobejko X - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Sobejko Józef - - - 08.44 - Olszanica - Szklo - Jaworów
Soberlak X - matka i córka - - 43 - Wojsławice - Wojsławice - Sokal
Soberlak X - kobieta - - 43 - Wojsławice - Wojsławice - Sokal
Sobiecki Józef - kolejarz - 45 - 08.43 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Sobiecki Władysław - - 25 - 45 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Sobolewski Edward - - 35 - 21.02.40 - Borysław - Borysław - Drohobycz
Soboń Józef - - 38 - 44 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Sobór Eugeniusz - młynarz - 32 - 14.07.44 - Stefkowa - Olszanica - Lesko
Sobór Józefa - żona Eugeniusza - 29 - 14.07.44 - Stefkowa - Olszanica - Lesko
Socha Franciszek - - 24 - 14.04.45 - Czerwona Woda - Sieniawa - Jarosław
Socha Szymon - - 57 - 15.04.45 - Czerwona Woda - Sieniawa - Jarosław
Socha Stanisław - - - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Socha Edward - - 34 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Socha Antoni - - - 13.01.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Socha Maria - - 59 - 29.04.45 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Sochacki Alojzy - - 28 - 26/27. 07.1943 - Gaje - Czyszki - lwowski
Soja Michał - drużnik - - 05.44 - Wulka Rosnowska - Szutowa - Jaworów
Sokalska Aniela - - 75 - 27/29.04.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Sokolski Jan - - 50 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Sokołowska Katarzyna - - - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Sokołowski Stefan - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Sokołowski X - kilka osób - - 04.44 - Mościska - Mościska - Mościska
Sokołowski Paweł - - - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Sokołowski Andrzej - - - 194- - Sokolniki - Sokolniki - lwowski
Sokól Bronisław - - - 15.11.45 - Prusiek - Markowce - Sanok
Sokół Michał - milicjant,syn Walentego - 25 - 2.03.45 - Surmaczówka - Laszki - Jarosław
Sokół Katarzyna - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Sokół Roman - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Sokół Roman - - - 10.46 - Prełuki - Komańcza - Sanok
Solik Andrzej - - 42 - 04.44 - Bihale i Sople Górne - Wielkie Oczy - Lubaczów
Soliło Stanisław - syn Michała - 31 - 14.09.45 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Sołtys Piotr - z Miękisza Nowego - - 44 - Czerniawka - Laszki - Jarosław
Sołtyszczak X - syn Walentego - 38 - 24.05.44 - Kropiwnik Nowy - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Sołtyszczak X - żona - 32 - 24.05.44 - Kropiwnik Nowy - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Sopel Jan - syn Rozalii - - 27.07.44 - Bihale i Sople Górne - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sopel Jadwiga - - 24 - 10.45 - Bihale i Sople Górne - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sopel Stefan - - 59 - 15.04.42 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sopel Michał - - 26 - 12.12.45 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Sopel Michał - - 40 - 27.06.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Sopel Jadwiga - - 24 - 45 - Makowisko - Laszki - Jarosław
Sopinek( Sopinka) Andrzej - sołtys - - 04.46 - Rzepedż - Szczawne - Sanok
Sopyła Jan - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Sopyło Cecylia - - - 07.45 - Świdnica Horyniecka - Horyniec - Lubaczów
Soroka Jan - - 25 - 5.07.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Soroń Maciej - - 23 - 25.08.44 - Dachnów - Cieszanów - Lubaczów
Soroń Maria - - - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Soroń I Michał - - - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Soroń II Michał - syn Michała I - - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Soruń Szczepan - - 30 - 2.05.44 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Sośnicki Bolesław - - 33 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Sotecki Bronisław - szer.WP,syn Józefa - 23 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Sowa Jan - synAntoniego i Katrzyny - 36 - 29.12.44 - Rudawka - Bircza - Dobromil
Sowa Bolesław - - 20 - 45 - Skolin i osiele Czaplaki - Wielkie Oczy - Lubaczów
Sowa Kazimierz - - 33 - 06.47 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Spernalowska Czesława - - 28 - 07.43 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Spernalowski Jan - - - 07.43 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Spoliński Jan - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Sroczyński Józef - milicjant - 19 - 25.04.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Sroka Michał - - 36 - 7.06.44 - Wólka Pełkińska - Wiązownica - Jarosław
Sroka Jan - - 60 - 15.04.44 - Oleszyce - Oleszyce - Lubaczów
Sroka Michał - - 62 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Staf Józef - - 42 - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Staf Stanisław - - 53 - 9.08.44 - Podlesie - Baszna Dolna - Lubaczów
Stanczak Jan - - 75 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Stankiewicz Stanisław - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stankiewicz Franciszek - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stankiewicz Józef - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stankiewicz Stanisław II - syn Józefa - 10 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stankiewicz Julian - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stańko Stanisław - milicjant - 19 - 26.05.45 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Starzyńska Aniela - - 30 - 12.44 - Nowosielce - Bortniki - Bóbrka
Stasicki Franciszek - syn Szymona - 44 - 2.12.45 - Kużmina - Kużmina - Dobromil
Stasiła Jan - - 46 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Stasiła Anna - - 57 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Stasiła Pelagia - - 66 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Stasiła Apolonia - - 61 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Stasiła Eleonora - - 34 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Stasiła Janina - - 11 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Stasiła Stanisław - - 6m - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Staszewski Feliks - ppor.WP - - 4.12.45 - Brusno Stare - Horyniec - Lubaczów
Staszko Władysław - - 21 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Stawarski Antoni - - 72 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Stawarski Stanisław - - 34 - 15.08.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Stawinski Jan - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stawkowa Maria - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Stec Józef - sołtys - - 02.47 - Krajna - Bircza - Dobromil
Stec Piotr - - - 07.45 - Lipa - Bircza - Dobromil
Stec Tadeusz - - 53 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Stec Ryszard - - 2 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Stec Zofia - - 21 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Stec Marcin - - 36 - 27/28.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Stec Marcin - - 36 - 27.03.45 - Zalesie-przysiółek - Oleszyce - Lubaczów
Stec Dominik - - 49 - 15.04.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Steciuk Andrzej - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Elżbieta - - 60 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Genowefa - - - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk X - syn Genowefy - - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk X - syn Genowefy - - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Katarzyna - - 35 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Kazimierz - - 40 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Łukasz - - 64 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Stefan - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Magdalena - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Tekla - - 59 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Roman - - 40 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Eugeniusz - - 35 - 44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Anna - - 50 - 45 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Steciuk Maria - - 30 - 03.44 - Rusin - Waręż Miasto - Sokal
Steciuk Józef - - - 31.03.44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Steciuk Elżbieta - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Steciuk Stanisław - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Stecyk Józef - - - 23.10.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Steczkiewicz Władysław - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Stefan Tadeusz - milicjant - 24 - 12.03.45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Stefanko Stanisław - syn Jana - 19 - 26.03.45 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Stefanowski Stefan - syn Marcina - 48 - 45 - Werchrata - Werchrata - Lubaczów
Stefanów Józef - - 12 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stefanów Franciszek - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stelmach Jan - - 47 - 22/23.03.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Stelmaszczyk Michał - milicjant - 32 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Stodliński Władysław - milicjant - 44 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Stodolna Julia - - 58 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Stodolny Michał - - 60 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Stodolny Michał - syn Michała i Julii - 36 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Stodolny Ludwik - - 23 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Stopiński Mieczysław - milicjant - 25 - 25.01.45 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Stopyra X - szewc/z rodziny 7 osób - - 44 - Drohomyśl - Nahaczów - Jaworów
Stopyra Ignacy - - 18 - 20.04.44 - Dębiny - Narol - Lubaczów
Stopyra Grzegorz - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Stopyra X - - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Stopyra Antoni - - 77 - 31.03.44 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Stopyra Piotr - - - 12.43 - Łopuszna - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stopyra Emilia - żona Piotra - - 12.43 - Łopuszna - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Stopyrów X - z Dobromyśla,8 osób - - 05.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Stoser Ignacy - - 24 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Strojczak Stefan - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Strojny Stefan - z Łukawca - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Strojwąs Rozalia - - 39 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Stróż Jan - - 24 - 10.43 - Konotopy - Chorobrów - Sokal
Stróż x - 4 mężczyzn - - 10.43 - Konotopy - Chorobrów - Sokal
Strychacz Franciszek - - 35 - 14.02.46 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Strychacz(Strycharz) Franciszek - - 37 - 26.05.44 - Ułazów - Dzików Stary - Lubaczów
Strycharz (n) Jozef - junak PW - - 09.39 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Strzelec Adolf - - 34 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Strzelec Aniela - - 54 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Strzelec Antoni - - 5 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Strzelec Marcin - - 57 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Strzelec Władysław - - 7 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Studnicki Józef - - - 46 - Dunkowice - Radymno - Jarosław
Studnicki Stanisław - - - 09.44 - Krowica Sama - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Studzinska Katarzyna - - 40 - 14.04.44 - Stanisłówka - Mosty Wielkie - Żółkiew
Studzinska Katarzyna - córka Katarzyny - 20 - 14.04.44 - Stanisłówka - Mosty Wielkie - Żółkiew
Studzinski Ludwik - - 38 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Studzińska X - - - 43 - Wojsławice - Wojsławice - Sokal
Stupiak Aleksander - - 34 - 21.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Stytko - dziecko Marii - 4 tyg - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Stytko Maria - - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Suchaj Marcin - - 54 - 9.11.43 - Błozew - Towarnia - Dobromil
Suchaj Ludwika - żona Marcina - 48 - 9.11.43 - Błozew - Towarnia - Dobromil
Suchaj Marian - syn Marcina - 31 - 9.11.43 - Błozew - Towarnia - Dobromil
Suchaj Zofia - córka Marcina - 21 - 9.11.43 - Błozew - Towarnia - Dobromil
Suchaj Anna - córka Marcina - 19 - 9.11.43 - Błozew - Towarnia - Dobromil
Suchaj Eugeniusz - Syn Marciana - 15 - 9.11.43 - Błozew - Towarnia - Dobromil
Suchocka Weronika - córka Szepana - 19 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Suchocki Józef - syn Szczepana - 36 - 07/10.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Sudym Jerzy - - - 03.45 - Lubliniec Stary - Cieszanów - Lubaczów
Suger Jan - nauczyciel - 56 - 3.01.45 - Sufczyna - Bircza - Dobromil
Suger Aniela - żona Jana, nauczycielka - 48 - 3.01.45 - Sufczyna - Bircza - Dobromil
Suger Zbigniew - syn Jana - 24 - 3.01.45 - Sufczyna - Bircza - Dobromil
Suger Mieczysław - syn Jana - 22 - 3.01.45 - Sufczyna - Bircza - Dobromil
Sumiak Michał - - - 43' - Nawaria - Nawaria - lwowski
Surma Ireneusz - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Surowiec Julia - córka Jana i Katarzyny - 27 - 31.12.46 - Piątkowa - Żohatyn - Dobromil
Surowiec Marian - - 70 - 24.04.44 - Bieniaszówka - Narol - Lubaczów
Surowiec Maria - - - 23.04.44 - Łukawica - Narol - Lubaczów
Surowiec Michał - - 52 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Surowiec Marcela - - 54 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Surowiec Feliks - - 14 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Surówka Antoni - - 19 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Sus Michał - milicjant - 42 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Sus Jan - milicjant - 32 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Sus Tadeusz - milicjant - 20 - 5.07.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Suszko Cyprian - milicjant - - 44 - Bereska - Łobozew - Lesko
Suszko Cyprian - milicjant - - 07.02.45 - Średnia Wieś - Łobozew - Lesko
Suz X - rodzice i 4 dzieci - - 27.01.43 - Prusinów - Bełz - Sokal
Swidnicki Dymitr - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Swoboda Mieczyslaw - - 25 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Swoboda Mieczysław - - 24 - 12.04.44 - Polana i Miedziaki - Krasów - lwowski
Sycz Władysław - - - 23.12.44 - Siedliska - Dynów - Brzozów
Sycz X - żona Wladysława - - 23.12.44 - Siedliska - Dynów - Brzozów
Sycz X - dziecko Władysława - - 23.12.44 - Siedliska - Dynów - Brzozów
Sycz X - dziecko Władysława - - 23.12.44 - Siedliska - Dynów - Brzozów
Sycz X - dziecko Władysława - - 23.12.44 - Siedliska - Dynów - Brzozów
Sycz Andrzej - - 30 - 06.44 - Chlewiska - Narol - Lubaczów
Sycz Andrzej - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Sydol Józef I - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Sydol Władysław - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Sydol Rozalia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Sydol Jan - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Sydol Regina - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Sydol Józef II - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Sydor Dymitr - syn Jana - 39 - 12.01.44 ( 47?) - Chotyniec - Gnojnice - Jaworów
Sykała Tomasz - - 54 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Sykała Adolf - - 21 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Sywulka Wasyl - - - 45 - Lipina - Nahaczów - Jaworów
Sywulka Wasyl - - - 05.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Szabała Feliks - kpr.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Szablinski Ludwik - kierownik młyna - - 04.44 - Szczepłoty - Wierzbiany - Jaworów
Szachnowski Władysław - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Szajdecki Józef - milicjant - 23 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Szajner Marian - - 21 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Szajnowski Franciszek - - 72 - 5.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Szajowski Juliusz - z Kowalówki - 44 - 45 - Czerniawka - Laszki - Jarosław
Szajowski Julian - - - 4.06.46 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Szajowski Julian - - 45 - 4.06.45 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Szalej Rozalia - - 20 - 05.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Szaleja Jan - - - 19.11.45 - Zapałów - Laszki - Jarosław
Szałaj Rozalia - - 19 - 08.45 - Kobylnica Ruska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Szałaj Bazyli - - 34 - 15.09.46 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Szałański Adam - - - 13.01.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Szałański Mieczysław - - 31 - 28.03.45 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Szaranowicz X - - - 46 - Nienadowa - Nienadowa - Przemyśl
Szawara Eugeniusz - - 13 - 21.05.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Szawara Eugeniusz - - 8 - 44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Szawara Maria - - 30 - 44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Szczebel Michał - - - 29.06.41 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Szczebel Dymitr - - - 23.12.46 - Wólka Żmijowska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Szczebel Roman - - - 29.06.41 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Szczekocki Konstanty - - 21 - 6.07.45 - Czerce - Sieniawa - Jarosław
Szczepaniak Antoni - - - 03.44 - Korczów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Szczepanski Zygmunt - szerWP .syn Stanisława - 26 - 24.09.45 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Szczepański Kazimierz - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Szczepański Antoni - - - 11.06.44 - Budomierz - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Szczepański X - i jego brat - - 03.44 - Głuchów - Krystynopol - Sokal
Szczer Zygmunt - - - 19.04.45 - Schodnica - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Szczer Mieczysław - syn Zygmunta - - 19.04.45 - Schodnica - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Szczer Danuta - córka Zygmunta - - 19.04.45 - Schodnica - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Szczerba Michał - plut.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Szczerba Władysław - - 32 - 03.44 - Korczów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Szczerba Jan - - 19 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Szczerba Klementyna - - 44 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Szczerba Iwan - gajowy - - 19.06.45 - Zawoje - Posada Górna - Sanok
Szczerba Tadeusz - brat Władysława - 25 - 03.44 - Korczów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Szczerbasiuk Andrzej - - 42 - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Szczęsny Bronisław - syn Michała - 21 - 7.06.47 - Leszczawa Górna - Kużmina - Dobromil
Szczudlik Józefa - - - 19.05.45 - Zahutyń - Olechowce - Sanok
Szczudło Stefan - - - 41 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Szczudło Wasyl - - - 41 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Szczupiela Piotr - Ksiądz - - 29.06.41 - Dublany - Dublany - Sambor
Szczur Stanisław - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Szczur X - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Szczurko Michał - - - 45 - Czerniawka - Laszki - Jarosław
Szczurko Michał - - - 44 - Miękisz Nowy - Laszki - Jarosław
Szczurko Emilia - - - 43 - Radymno - Radymno - Jarosław
Szczygiel Władysław - milicjant - 23 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Szczygieł Maria - - 41 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Szczygieł Antoni - - 37 - 44 - Rudka - Sieniawa - Jarosław
Szczygieł Stanisław - - - 27.03.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Szczygieł Antoni - - 28 - 11.43 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Szczygieł Jakub - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Szczygieł Marcin - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Szczygieł Michał - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Szczygieł Paweł - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Szczygieł Stanisław - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Szegda Michał - - 23 - 42 - Radawa - Radawa - Jarosław
Szelest X - - - 23.10.45 - Zalesie - Prałkowce - Przemyśl
Szelewa Katarzyna - córka Wojciecha - 53 - 19.06.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Szelig Maria - - 19 - 20/21.02.44 - Szutowa - Szutowa - Jaworów
Szepeta Jan - - - 09.46 - Reczpol - Krzywcza - Przemyśl
Szeremeta Józef - - 40 - 14.04.44 - Stanisłówka - Mosty Wielkie - Żółkiew
Szewc Jan - - - 08.41 - Opaka - Oleszyce - Lubaczów
Szewc Ewa - - 68 - 20.12.45 - Szczutków - Lubaczów - Lubaczów
Szewczykowski Władysław - - - 23.03.46 - Komańcza - Komańcza - Sanok
Szkaradzinski Jan - szer, syn Franciszka - 24 - 23.10.45 - Kużmina - Kużmina - Dobromil
Szkitaliński X - milicjant - - 05.45 - Kościaszyn - Kościaszyn - Sokal
Szkitaliński Władysław - milicjant - - 27.05.45 - Waręż Miasto/Waręż Wieś - Waręż Miasto - Sokal
Szklanny X - - - 09.39 - Bóbrka - Bóbrka - Bóbrka
Szklany X - dziecko Wojciecha - - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Szlachetka Adela - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Szlachetka Maria - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Szlachtycz X - - - 44/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Szlęk Stanisław - kpr.WP,syn Ignacego - 21 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Szmagara X - - 18 - 23.03.45 - Lubliniec Stary - Cieszanów - Lubaczów
Szmar(y) Jan - - - 11.09.43 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Szmiga Maria - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Szmiga Józef - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Szóstak Michał - syn Mikołaja - 24 - 10.44 - Werchrata - Werchrata - Lubaczów
Szóstak Mikołaj - syn Mikołaja - 20 - 45 - Werchrata - Werchrata - Lubaczów
Szpak Piotr - milicjant - - 19.03.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Szpak Tadeusz - milicjant - - 19.03.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Szpak Tadeusz - szer.WP,syn Ksawerego - 22 - - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Szpak Piotr - st.szerWP,syn Antoniego - 19 - - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Szpaltersztein X - syn dyrektora szkoły - - 45 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Szpila X - - - 43 - Wojsławice - Wojsławice - Sokal
Szpilka Michał - - 32 - 3.04.45 - Dobra - Sieniawa - Jarosław
Szpitak Marcin - ze Stubienka - 64 - 15.05.45 - Barycz - Stubno - Przemyśl
Szpitak Józef - - - 19.07.45 - Stubienko - Stubno - Przemyśl
Szpitak Andrzej - - - 19.07.45 - Stubienko - Stubno - Przemyśl
Szpitak Kazimierz - - - 19.07.45 - Stubienko - Stubno - Przemyśl
Szpontowicz Michał - z Korytnik - - 25.04.45 - Cisowa - Olszany - Przemyśl
Szpot Wilhelm - - - 4.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Szpot Józef - - 48 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Szpot I Jan - - 43 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Szpot II Jan - - 50 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Szpyc Aleksander - - 40 - 07.44 - Komarno - Komarno - Rudki
Szramowicz Jan - - 54 - 06.47 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Szramowicz Stanisław - - 22 - 06.47 - Śliwnica - Prałkowce - Przemyśl
Sztajmar Jan - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Szuban Piotr - - 74 - 3/4.03.45 - Mielnów - Krasiczyn - Przemyśl
Szuban Maria - żona Piotra - 69 - 3/4.03.45 - Mielnów - Krasiczyn - Przemyśl
Szuban Stanisław - syn Piotra - 39 - 3/4.03.45 - Mielnów - Krasiczyn - Przemyśl
Szuban Piotr - syn Piotra - 37 - 3/4.03.45 - Mielnów - Krasiczyn - Przemyśl
Szuban Mieczysław - wnuk Piotra - 13 - 3/4.03.45 - Mielnów - Krasiczyn - Przemyśl
Szul Michał - - 45 - 3.07.45 - Dobcza - Adamówka - Jarosław
Szulc Katarzyna - - 35 - 03.44 - Chorobrów - Chorobrów - Sokal
Szulc Krzysztof - syn Katarzyny - 4 - 03.44 - Chorobrów - Chorobrów - Sokal
Szulik Józef - - 61 - 26/27. 07.1943 - Gaje - Czyszki - lwowski
Szumańska Katarzyna - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Szumańska Rozalia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Szumański Stanisław - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Szumigraj Jan - - - 26/27.03.46 - Nielepkowice - Wiązownica - Jarosław
Szumigraj Jan - - - 17.04.45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Szumigraj Emilia - - - 17.04.45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Szumski Stanisław - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Szumski Jan - syn Stanisława - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Szumski Jan - - 26 - 12.04.44 - Polana i Miedziaki - Krasów - lwowski
Szumski ? - - 23 - 12.04.44 - Polana i Miedziaki - Krasów - lwowski
Szumski ? - ojciec Jana - - 12.04.44 - Polana i Miedziaki - Krasów - lwowski
Szurkowska Maria - - 65 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Szurkowski Karol - - 70 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Szuszkiewicz Anna - - 54 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Szwaguła Magdalena - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Szwajber X - 7 osób z Majnicza - - 8/9.04.44 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwajber Franciszek - - 52 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwajber Helena - - 48 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwajber Stefan - - 22 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwajber Ludwik - - 13 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwajber Antoni - - 12 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwajber Jan - - 42 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwajber Franciszek - - 17 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szwarczak Jan - - 31 - 5.05.45 - Czerce - Sieniawa - Jarosław
Szwed Jan - - - 23.04.45 - Leszczawa Górna - Kużmina - Dobromil
Szybalski Mikołaj - - - 11.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Szybowski Józef - - 37 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Szybowski Michał - - 71 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Szybowski Jan - - - 25.09.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Szydełko Michał - - - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Szymanski X - - - 27.02.45 - Wańkowa - Ropienka - Lesko
Szymanski Bronisław - sołtys - - 14.11.45 - Pielnia - Zarszyn - Sanok
Szymańska Antonina - z d.Pomersbach - - 22.05.44 - Bystrzyca - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Szymański Alfons - - - 46 - Nienadowa - Nienadowa - Przemyśl
Szymczak Mieczysław - kpr, syn Józefa - 25 - 24.07.47 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Szymczak Franciszek - szer.WP,syn Stanisława - 24 - 22.03.46 - Kruhel Wielki - Prałkowce - Przemyśl
Szymczyszyn X - x osób - - 8/9.04.44 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szymczyszyn Andrzej - - 71 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szymczyszyn Karol - - 17 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szymczyszyn Sebastian - - 50 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szymczyszyn Anna - żona Sebastiana - 42 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szymczyszyn Jan - syn Sebastiana - 9 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szymczyszyn Józef - syn Sebastiana - 9 - 45 - Wołoszcza - Wołoszcza - Drohobycz
Szymkiewicz Mikołaj - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Szynal Katarzyna - - 16 - 13.08.44 - Folwarki - Cieszanów - Lubaczów
Szynal Kazimierz - - 58 - 1.05.44 - Lubliniec Nowy - Cieszanów - Lubaczów
Szynal II Katarzyna - córka Kazimierza - 18 - 1.05.45 - Lubliniec Nowy - Cieszanów - Lubaczów
Szyndler Klemens - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Szyszka Błazej - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Szyszko Czesław - chor.WP, syn Józefa - 22 - 9.10.45 - Dzików Nowy - Dzików Stary - Lubaczów
Ściel
ony Andrzej - syn Jana i Anny - 48 - 2.04.46 - Hermanowice - Hermanowice - Przemyśl *
Ślimak Władysław - - 49 - 21.01.47 - Bachów - Krzywcza - Przemyśl
Ślimak Maria - żona Wladysława - 46 - 21.01.47 - Bachów - Krzywcza - Przemyśl
Śliwa Stanisław - - - 18.05.45 - Wołkowyja - Wołkowyja - Lesko
Śliwiak Feliks - - 22 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Śliwińska X - - 36 - 21.06.46 - Żohatyn - Żohatyn - Dobromil
Śmiechwa Feliks - - 39 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Śniatynski X - - - 27.01.43 - Prusinów - Bełz - Sokal
Śnider (Świder) Aleksander - - - 04.44 - Dziewięcierz - Horyniec - Lubaczów
Środek Maria - - 60 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Środek Wladysław - - 12 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Świątyński Jan - - 51 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Świetojanska Maria - - - 04.44 - Dziewięcierz - Horyniec - Lubaczów
Świetojanski Józef - - 28 - 4.02.42 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Świętojański Józef - - - 04.44 - Dziewięcierz - Horyniec - Lubaczów
Świrniak Maciej - - 36 - 01.45 - Gaje Wyżne - Neudorf - Drohobycz
Świtalski Mikołaj - - - 44 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Tabor Stefania - córka Wojciecha - 23 - 18.06.45 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Tabor Zofia - - - 8.10.45 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Tabor Józef - - 55 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Tabor Władysław - - 19 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Tajerle X - - - 04.44 - Kupiczwola - Mosty Wielkie - Żółkiew
Tańczyn Aniela - - - 9.04.44 - Rekliniec - Mosty Wielkie - Żółkiew
Taraban X - - - 44 - Hruszów - Wielkie Oczy - Lubaczów
Taraban X - żona Stanisława - - 44 - Hruszów - Wielkie Oczy - Lubaczów
Taraban Piotr - syn - 6 - 44 - Hruszów - Wielkie Oczy - Lubaczów
Taraban X - córka - 18 - 44 - Hruszów - Wielkie Oczy - Lubaczów
Taraban X - syn - 20 - 44 - Hruszów - Wielkie Oczy - Lubaczów
Tarczynowski Karol - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Tarnowska Katarzyna - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Tarnowska Anna - - 80 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Tarnowski Jan - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Tarnowski Michalina - - 12 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Tatarczuk Paweł - plut.WP - 21 - 7.12.46 - Budomierz - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Teluk Stanisław - listonosz - 50 - 43 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Teluk Józef - - 21 - 03.44 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Tełapa Michajł - ks.greko-kat./4 osoby - - 04.44 - Rogożno - Ożomla Mała - Jaworów
Tełbyło Kazimierz - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Tendykiewicz Władysław - syn Szczepana - 39 - 27.06.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Tenos Władysław - - - .47 - Średnia - Krzywcza - Przemyśl
Teńczyk Stanisław - z Tuligłowy - - 45 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Terefienko X - oraz 3 osoby - - 8.02.45 - Paszowa - Ropienka - Lesko
Terenkowska Janina - - 6 - 10.10.44 - Zabiała - Oleszyce - Lubaczów
Tereszczuk Emilia - - - 03.47 - Iskań - Dubiecko - Przemyśl
Tereszczuk X - 3 osoby - - 46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Tereszko Teodor - - 50 - 45 - Werchrata - Werchrata - Lubaczów
Tereszkowska Danuta - córka zarządcy lasów - 13 - 24.07.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Teter Paweł - - 50 - 19/20.01.44 - Madziarki - Krystynopol - Sokal
Teter Eugenia - - 50 - 19/20.01.44 - Madziarki - Krystynopol - Sokal
Teter X - córka Pawła - 15 - 19/20.01.44 - Madziarki - Krystynopol - Sokal
Tetera Piotr - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Tetera Maria - - 50 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Tetera Wojciech - - 80 - 44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Tkaczuk Anna - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Tkaczuk Michał - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Tkaczuk Emilia - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Tkaczyk Tadeusz - leśniczy - 41 - 25.01.44 - Zielona-leśnictwo - Bełz - Sokal
Tkaczyk Kazimierz - syn Tadeusza - 16 - 25.01.44 - Zielona-leśnictwo - Bełz - Sokal
Tkaczyszyn Wojciech - - 24 - 20.04.44 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Tkaczyszyn Wojciech - - 24 - 25.04.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Tkaczyszyn Wojciech - - 24 - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Tobolewski X - - - 44 - Wołkowyja - Wołkowyja - Lesko
Toc (Toców) X - cała rodzina-4 osoby - - 04.44 - Chlipie - Pnikut - Mościska
Tokarczyk Paweł - plut.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Tokarska Zofia - - 36 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Tokarski Władysław - - - 05.45 - Bóbrka - Łobozew - Lesko
Tomas Mateusz - - - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Tomasz Jan - - - 05.44 - Ożomla - Ożomla Mala - Jaworów
Tomaszewska Maria - - 88 - 04.44 - Nowy Dwór - Krystynopol - Sokal
Tomaszewski Józef - - 24 - 47 - Średnia - Krzywcza - Przemyśl
Tomaszewski Franciszek - - 45 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Tomaszkiewicz Genowefa - - 25 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Tomaszkiewicz Eugenia - - 72 - 5.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Tomczak Eugeniusz - - 30 - 17.03.45 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Tomczak Zdzisław - - - 15.03.45 - Opulsko - Chorobrów - Sokal
Tomczyszyn Paulina - - 26 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Tomkowicz Anna - - 20 - 45 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Tomków Anna I - - - 04.44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Tomków Anna II - - - 04.44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Tomków Antoni - - - 04.44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Tomków Andrzej - - - 29.04.44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Trojan Antoni - - - 21.01.45 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Trojan Katarzyna - - - 4/5.10.45 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Trojanowski X - - 10 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Trojanowski X - - 8 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Trojanowski ? 6 osób - - - 04.1944 - Chrusno Nowe - Ostrów - lwowski
Trorzynski Józef - - 65 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Truchan Jan - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Truchan Jan - szer.WP, syn Michała - 24 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Trupkiewicz Józef - - 50 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Trytek Józef - - - 16.04.45 - Czerniawka - Laszki - Jarosław
Trznadel Hanka - - 20 - 2.10.43 - Repechów - Strzeliska Nowe - Bóbrka
Trznadel Tadeusz - syn Marii - 19 - 23.10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Trznadel (Cichońska) Maria - - 62 - 23.10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Trznadela - - - 19.01.45 - Sufczyna - Bircza - Dobromil
Tuchaj(a) Zygmunt - z żoną - - 44 - Dworce - Mosty Wielkie - Żółkiew
Tucki Michał - - 60 - 13.08.46 - Siedliska - Dynów - Brzozów
Tuła ( Tułowa) Maria - z d. Lisik - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Tumanow Jakub - mjr WP,syn Aleksandra - - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Turczyk Władysław - milicjant - - 45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Turczyńska Helena - - 35 - 7.04.45 - Makowa - Rybotycze - Przemyśl
Turek Władysław - z Michałówki - - 23.03.45 - Dmytrowice - Rokietnica - Jarosław
Turek X - dróżnik - - 14/15.04.46 - Płonna - Szczawne - Sanok
Turko Władysław - - - 45 - Michałówka - Radymno - Jarosław
Turko Aniela - - - 2/3.03.45 - Sielec Bełzki - Parchacz - Sokal
Turko Zofia - córka Anieli - - 2/3.03.45 - Sielec Bełzki - Parchacz - Sokal
Turko Hanna - córka Anieli - - 2/3.03.45 - Sielec Bełzki - Parchacz - Sokal
Tworek(Tworka) Michał - - 48 - X - Krowica Lasowa - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Tworko Michał - - 48 - 5.08.45 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Tworko Andrzej - - 29 - 44 - Szczutków - Lubaczów - Lubaczów
Tygus Józef - syn Józefa - 11 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Tygus Roman - - 16 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Tygus Edward - - 14 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Tyluch Józef - rolnik - - 01.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Tyluch Stanisław - rolnik - - 01.45 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Tymiec Katarzyna - - 62 - 13.05.45 - Horyniec - Horyniec - Lubaczów
Tymiec Mikołaj - - - 44 - Młodów - Lubaczów - Lubaczów
Tymiński Wiktor - z Lubaczowa - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Typ(a) Franciszek - - 60 - 46 - Żuków-Kosobudy - Cieszanów - Lubaczów
Tywoniuk X - 2 braci - - 43 - Wojsławice - Wojsławice - Sokal
Ugarenko/Magarenko Piotr - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Uhał X - oraz 3 osoby - - 44 - Rajskie - Wołkowyja - Lesko
Ujma Kazimierz - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Ulicki Franciszek - - 39 - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Urban Jadwiga - - - 44/45 - Ulucz - Dydnia - Brzozów
Urbanowicz Ludwik - kpt.WP,syn Józefa - 23 - 30.05.46 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Urbanski Jan - - 40 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Urynowicz Andrzej - plut.WP - 23 - 29.12.45 - Werchrata-wieś, osiedle Mrzygłody - Horyniec - Lubaczów
Ustrzycki Alfred - - 42 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Uznanski Witold - - 65 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Wac Andrzej - - 45 - 15.01.45 - Czukiew - Horodyszcze - Sambor
Wachlarz Helena - - - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Wachowiak X - rodzina 6 osób - - 44 - Moszków - Moszków - Sokal
Wackerman Antoni - - - 02.44 - Żorniska - Domażyr - Gródek Jagielloński
Wacławek Stefan - syn Jana - 24 - - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Waga Aleksander - milicjant - - 44 - Bereska - Łobozew - Lesko
Waga Aleksander - milicjant - - 07.02.45 - Średnia Wieś - Łobozew - Lesko
Wajda Jan - - - 46 - Nienadowa - Nienadowa - Przemyśl
Walczak Anna - - 54 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Walczak Jan - - 76 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Waligóra Tekla - - - 03.44 - Głuchów - Krystynopol - Sokal
Waligóra Szymon - - - 03.44 - Głuchów - Krystynopol - Sokal
Waligóra Adam - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Waligóra Kazimierz - - - 44 - Żabcze - Krystynopol - Sokal
Walkus Chaim - - 28 - 43/44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Wanc X - - - 45 - Surochów - Jarosław - Jarosław
Wandycz Stanisław - - 42 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Wandycz Katarzyna - żona Stanisława - 44 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Wandycz Anna - córka Stanisława - 23 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Wandycz Michał - syn Stanisława - 11 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Wandycz Maria - córka Stanisława - 9 - 2.06.44 - Rumno - Komarno - Rudki
Wańczakowska Helena - - - 16.06.45 - Grąziowa - Wojtkowa - Dobromil
Warchał Mikołaj - sołtys - - 46 - Rzepedż - Szczawne - Sanok
Warchoł Maria - - 15 - 08.44 - Małkowice - Orly - Przemyśl
Warchoł Helena - - 20 - 08.44 - Małkowice - Orly - Przemyśl
Warchowicz Olek - - - 47 - Dzików Stary - Dzików Stary - Lubaczów
Wardak Jan - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wardyga Stanisław - - 43 - 19.20.07.44 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Warenczuk Tadeusz - z Oleszyc - 36 - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Wargacki Franciszek - - 36 - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Warwoda Stefania - - 20 - 44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Wasiatek X - rodzina 4 osoby - - 45 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Wasiewicz Tadeusz - syn Antoniego - 27 - 23.10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Waśkiewicz Olgierd - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wawryszczuk Jan - - 40 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Michał - - 23 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Ksenia - - 66 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Michał - - 27 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Piotr - - 23 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Paweł - - 27 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Jan - - 65 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Katarzyna - - 32 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Tadeusz - - 3 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Bronisław - - 22 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawryszczuk Justyna - - 60 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wawrzko Anna - - 79 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Katarzyna - - 60 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Paweł - - 58 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Michał - - 34 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Rozalia - - 19 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Maria - - 19 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Władysław - - 18 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Jan - - 18 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Józef - - 16 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Weronika - - 14 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Salomea - - 13 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzko Tadeusz - - 7 - 27/28.09.46 - Polchowa - Dubiecko - Przemyśl
Wawrzyniak Franciszek - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Wawrzyniak Franciszek - kpr WP.syn Jana - 23 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Wazylkiewicz Olga - - - 18.03.45 - Leszczawa Górna - Kużmina - Dobromil
Ważna Karolina - - - 4.07.45 - Kropiwnik Nowy - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Ważny Władysław - milicjant - 25 - 28.02.45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Ważny Cyprian - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Ważny Władysław - - 17 - 10.05.44 - Chlewiska - Narol - Lubaczów
Ważny Stanisław - - 25 - 20.04.44 - Dębiny - Narol - Lubaczów
Ważny Walenty - - 26 - 20.04.44 - Dębiny - Narol - Lubaczów
Ważny Władysław - - 17 - 21.05.44 - Jędrzejówka - Narol - Lubaczów
Ważny Michał - milicjant - 42 - 28.03.45 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Ważny Stanisław - żoł.AK - - 21/22.05.44 - Narol - Narol - Lubaczów
Ważny Walenty - żoł.AK - - 21/22.05.44 - Narol - Narol - Lubaczów
Ważny Izydor - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Ważny Katarzyna - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Ważny Leon - - 24 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Ważny X - rodzina 3 osoby - - 30.04/1.05.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Ważny Franciszek - - - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Wąsik Onyszka - mjr Armii Czerw.Bałaczew - - 16.02.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Wąsik Wasyl - - - 05.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Wąsik Jan - - - 29.06.41 - Kobylnica Wołoska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Wdowiak Jan - - - 5.03.46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Weber Anna - - 23 - 9.08.44 - Basznia Górna - Lubaczów - Lubaczów
Weber Adolf - syn Jana z Kowalówki - 16 - 30.04.44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Weber Rudolf - - - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Weis Stefania - - - 04.44 - Gorajec - Cieszanów - Lubaczów
Wenc Władysław - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wenski Bronisław - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Werle Stanisław - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wesołowski Jan - - 70 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Weś Piotr - - - 7.08.45 - Cisna - Cisna - Lesko
Wethacz Grzegorz - - - 07.45 - Dołżyca - Cisna - Lesko
Węgielski Stefan - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Węglarz Jerzy - żol.AK, gajowy - - 15.04.46 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Węglowski Jan - - 12 - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Węglowski Jan - - - 12.04.44 - Polana i Miedziaki - Krasów - lwowski
Węglowski Wawrzyniec - syn Jana - 24 - 12.04.44 - Polana i Miedziaki - Krasów - lwowski
Węgrzyn Jan - nauczyciel, AK - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Węgrzyn Józef - - - 45 - Wołowe - Bóbrka - Bóbrka
Węgrzyn Andrzej - - 25 - 45 lub 46 - Oleszyce - Oleszyce - Lubaczów
Wężów X - rodzina 4 osoby - - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wiacka Maria - - 65 - 30.03.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Wiacki Jan - - 62 - 30.03.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Wianiarz Franciszek - - - 12.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Wiącek Henryk - kpr.WP,syn Michała - 22 - 22.05.47 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Wiącka/Wiącek Jan - - 60 - 30.03.45 - Buczyna - Radawa - Jarosław
Wiącka/Wiącek Maria - żona Jana - - 30.03.45 - Buczyna - Radawa - Jarosław
Wiącka/Wiącek Franciszek - - - 45 - Cetula - Radawa - Jarosław
Widman Herschel - - - 10.01.43 - Basznia Dolna - Lubaczów - Lubaczów
Wieczorek Genowefa - z d.Pałaszynska - 24 - 03/04.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Wieczorek X - dziecko Genowefy - 8m - 03/04.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Wieczorek Władysław - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wieczorek Jan - - 19 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wieczorek Katarzyna - - 70 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wielgosz Jan - - 51 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Anna - - 61 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Bartyłomiej - - 55 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Aniela - - 20 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Kazimiera - - 16 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Franciszek - - 40 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Anna - - 30 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Józef - - 12 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Władyslaw - - 31 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Józefa - - 33 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Kazimiera - - 8 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Janina - - 4 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Andrzej - - 64 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Zofia - - 48 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Władysław - - 50 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Franciszek - - 61 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Stefania - - 43 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Janina - - 24 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wielgosz Zofia - - 2 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Wieliczko Aleksandra - - - 45 - Cetula - Radawa - Jarosław
Wielkopolski X - - - 43 - Tudorkowice - Chorobrów - Sokal
Wierny Antoni - soltys - - jesień 1943 - Biłka Szlachecka - - lwowski
Więcek , X, X, X - trzej bracia - - 30.03.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Więckowski Stefan - - - 05.44 - Wulka Rosnowska - Szutowa - Jaworów
Wiktorski Jan - - - 15.03.45 - Opulsko - Chorobrów - Sokal
Wilczek Katarzyna - - - 05.45 - Dunkowiczki - Orzechowce - Przemyśl
Wilczynska Wilhelmina - nauczycielka - 23 - 16.04.45 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Wilhelm Bronisław - z Żukowa - 39 - 30.04(7.05)44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Wilhelm Jan - - - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Wilhelm Piotr - - - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Wilhelm Karol - - - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Wilhelm Bolesław - - 20 - 11.02.46 - Wielkie Oczy - Wielkie Oczy - Lubaczów
Wilhelm Albin - syn Władysława - 23 - 10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wiliński Stanisław - - - 2/3.01.45 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Wilk Ignacy - - - 21.01.45 - Pawłokoma - Dynów - Brzozów
Wingert Jan - syn kowala - 33 - 4.09.44 - Lubliniec Stary - Cieszanów - Lubaczów
Wingred Jan - - 35 - 3.09.44 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Winiarz Kazimierz - - - 15.04.46 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Winiarz Dmytro - - - 5.12.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Winiarz Wojciech - - - 04.44 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Winiarz Julian - - - 06.44 - Łowcza - Narol - Lubaczów
Winiarz Dmytro - - 23 - 20.04.45 - Miłków - Dzików Stary - Lubaczów
Winiarz Dmytr - - - 4/5.12.45 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Wiśniewska Julia - - 25 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Wiśniewska Janina - - 5 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Wiśniewska Zofia - - - 04.44 - Dziewięcierz - Horyniec - Lubaczów
Wiśniewski Jan - - 58 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Wiśniewski X - ppor. 22 pulk ułanów - - 19.09.39 - Lipowiec - Nahaczów - Jaworów
Wiśniewski Edward - milicjant - - 24.07.45 - Cisna - Cisna - Lesko
Wiśniewski X - - - 01.04.44 - Potylicz - Potylicz - Rawa Ruska
Wiśniowska Zofia - - 19 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wiśniowska Stefania - - - 09.44 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Wiśniowski Zenon - syn Antoniego - - 45 - Serednie Małe - Polana - Lesko
Witas Henryk - syn Stefana,żol.WP - 18 - 45 - Sieniawa - Sieniawa - Jarosław
Witek Jan - - 20 - 16.09.44 - Rudka - Sieniawa - Jarosław
Witko Franciszka - córka Michała - 35 - 5.04.45 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Witko Józef - - 37 - 8.10.45 - Cewków - Dzików Stary - Lubaczów
Witko Józef - - - 04.44 - Chotylub - Cieszanów - Lubaczów
Witko Jan - - - 5.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Witko Władysław - - 34 - 44 - Młodów - Lubaczów - Lubaczów
Witko Jan - - 69 - X - Narol - Narol - Lubaczów
Witko X - gajowy - - 23.11.44 - Ruda Różaniecka - Narol - Lubaczów
Witko Katarzyna - - 37 - 5.04.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Witkowska Janina - córka szewca z Zabiałej - 12 - 24.07.44 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Witlicka Rozalia - żona Kazimierza( w ciaży) - - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Witlicka X - córka Kazimierza - 3 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Witlicki Kazimierz - syn Jana - 30 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Witlicki X - syn Kazimierza - 1 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Witlicki Jan - - 60 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Witowski Piotr - syn Piotra - 41 - 24.04.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Wituszyńska Maria - - - 10.09.46 - Witryłów - Dydnia - Brzozów
Witwera X - ze wsi Liski - - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Władyka Michał - - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Władyka Katarzyna - żona Michała - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Władyka Helena - córka Katarzyny - - 03/04.44 - Strzemień - Mosty Wielkie - Żółkiew
Włoch Andrzej - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Włoch Jan - milicjant - 24 - 21.12.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Włoch Maria - - - 21.12.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Woch(a) Jan - milicjant - 20 - 21.12.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Woch(a) Maria - żona Jana - - 21.12.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Wodiczko Bronisława - - 39 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Wodonos Anna - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Wojciak Paulina - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wojciak Tomasz - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wojciechowski Leon - st.sierż - - 19.03.46 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wojciechowski Józef - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wojciechowski Stanisław - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wojciechowski Franciszek - - 35 - 27.08.45 - Załuże - Lubaczów - Lubaczów
Wojciechowski Bolesław - szer.WP,syn Mikołaja - - - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Wojciechowski Florian - kowal - - 21.07.46 - Prusiek - Markowce - Sanok
Wojciechowski Michał - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Wojczyński Wacław - - 64 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Wojdyła Józef - - - 06.44 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Wojdyła ? - Biłka Krolewska - - 1943/1944 - Biłka Królewska - Biłka Szlachecka - lwowski
Wojnar Wojciech - oraz wnuk 2 lata - - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Wojnar X - żona Wojciecha - 60 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Wojnar X - córka Wojciecha - 21 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Wojnar X - syn Wojciecha - 17 - 07.04.44 - Pyszówka (Rehberg) - Szutowa - Jaworów
Wojnarowski X - inżynier - - 08.44 - Dołobów - Koniuszki Siemianowskie - Rudki
Wojtak Katarzyna - - - 45 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Wojtak Antoni - - 44 - 18.02.44 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Wojtak Anna - akuszerka - 73 - 20.05.44 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Wojtak Jan - syn Anny - - 44 - Sucha Wola/osiedle Kozaki - Oleszyce - Lubaczów
Wojtasinski Władysław - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wojtaszewski Franciszek - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wojtko Anastazja - - - 15.04.46 - Hureczko - Krówniki - Przemyśl
Wojtowicz Stefania - z Miękisza Nowego - - 3.01.45 - Czerniawka - Laszki - Jarosław
Wojtowicz Stanisława - ur.1920 - - 39/46 - Oleszyce Stare - Oleszyce - Lubaczów
Wojtowicz Stanisław - - - 17.05.44 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Wojtowicz Katarzyna - - 60 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Wojtuch Adam - - 35 - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wojtuch Jan - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wojtuch Józef - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wojtuch Marcin - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wojtuch Stanisław - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wolanin Józef - - - 27.07.44 - Krasne - Adamówka - Jarosław
Wolanin Piotr - - - 27.07.44 - Krasne - Adamówka - Jarosław
Wolanin Józef - - 24 - 27.04.44 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Wolanin Andrzej - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Wolanin Edward - - 29 - 44 - Łukawica - Narol - Lubaczów
Wolanin Józef - - 31 - 17.05.44 - Łukawiec - Wielkie Oczy - Lubaczów
Wolanin Elżbieta - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wolanin Eugeniusz - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wolanin Maria - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wolanin Stefania - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wolanin Weronika - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wolanin Weronika II - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Wolanin X - - 43 - 2.02.44 - Byków Kolonia - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wolanin X - córka - 23 - 2.02.44 - Byków Kolonia - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wolanin X - syn - 5 - 2.02.44 - Byków Kolonia - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wolanin Ludwik - - 58 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wolanin Rozalia - - 55 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wolanin Maria - - 18 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wolanin Eugeniusz - - 4 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wolanski Roman - - 43 - 6.07.44 - Baligród - Baligród - Lesko
Wolańczyk Tomasz - - 55 - 22.04.44 - Jędrzejówka - Narol - Lubaczów
Wolańczyk Roman - - - 22.05.44 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Wolańska Helena - - 70 - 30.03.45 - Buczyna - Radawa - Jarosław
Wolańska X - żona - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Wolański Wladysław - - 38 - 30.03.45 - Buczyna - Radawa - Jarosław
Wolański X - - - 43 - Krasiczyn - Prałkowce - Przemyśl
Wolański Stefan - - - 05.45 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Wolaszyn Jan - - 38 - 13.04.45 - Dobcza - Adamówka - Jarosław
Wolczyk Józef - - 74 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
woleńska Helena - - 82 - 30.03.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Woleński Władysław - - 30 - 30.03.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Wolman Anna - - 41 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Wolski Jan - Ksiądz - 67 - 06.41 - Chyrów - Chyrów - Sambor
Woła Maria - - 70 - 04.44 - Kochanówka - Nahaczów - Jaworów
Wołczyk Jan - - 20 - 10.04.45 - Dębiny - Narol - Lubaczów
Wołek Michał - - - 5.06.45 - Turzańsk - Szczawne - Sanok
Wołk Tadeusz - - 26 - 27.01.44 - Borowe - Rawa Ruska - Rawa Ruska
Wołk Józefa - matka Tadeusza - - 27.01.44 - Borowe - Rawa Ruska - Rawa Ruska
Wołoszyn Jan - - - 45 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Wołoszyn Alfred - - 5 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wołoszyn Barbara - - 2 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wołoszyn Bronisława - - 30 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wołoszyn I Jan - - 35 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wołoszyn II Jan - - 70 - 17/18.03.44 - Ulhówek - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wołowyk Agafia - - 60 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wołowyk Jan - - 65 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wołyniak X - - 30 - 22.02.44 - Korczmin - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Worenc Bolesław - - - 45 - Maćkowice - Maćkowice - Przemyśl
Wosik Wasyl - - - 45 - Lipina - Nahaczów - Jaworów
Woszczak Michał - - 46 - 27.04.44 - Ulicko - Ulicko Seredkiewicz - Lubaczów
Woszczak Jan - - - 27.04.44 - Szczerzec - Niemirów - Rawa Ruska
Woszczak Michał - - - 27.04.44 - Szczerzec - Niemirów - Rawa Ruska
Woś Maria - - 67 - 6.04.46 - Cieplice - Adamówka - Jarosław
Woś Katarzyna - - 80 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Woś Antonina - - - ? - Przysiółek Giblaki - Mosty Wielkie - Żółkiew
Woś Janina - - - 9.04.44 - Rekliniec - Mosty Wielkie - Żółkiew
Wot Jan - - 58 - 8.03.43 - Czelatyce - Prudnik - Jarosław
Wota Eugeniusz - - 24 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Wożniak Henryk - szer.WP - - 44/47 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Wożniak Henryk - kpr WP,syn Stanisława - 22 - 14.03.46 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Wożniak Katarzyna - - 47 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Stanisław - - 40 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Jan/Stefan - - 36 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Józef - - 24 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Jan - - 40 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Anna - - 22 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Maria - - 32 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Stefan - - 20 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wożniak Franciszek - - 33 - 45 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Wożniak Anna - - 21 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Wożniak Jan - - 54 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Wożniak Józef - - 25 - 15.03.44 - Machnówek - Krystynopol - Sokal
Wożny Michał - - - 45 - Radawa - Radawa - Jarosław
Wójciak Bronisław - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Wójcik Feliks - - 36 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wójcik Feliks - - 14 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wójcik Jakub - - 75 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wójcik Jan - - 17 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wójcik Tadeusz - - 12 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wójcik Teresa - - 3m - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wójcik Zofia - - 32 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Wójcik Tadeusz - syn Pawła - - 25.01.48 - Piwowszczyzna - Krystynopol - Sokal
Wójcik Salomea - żona Tadeusza - - 25.01.48 - Piwowszczyzna - Krystynopol - Sokal
Wójnarowicz X - - - 44 - Miękisz Nowy - Laszki - Jarosław
Wójnarowicz X - żona - - 44 - Miękisz Nowy - Laszki - Jarosław
Wójtowicz Stanisław - syn Michała - 28 - 23.10.45 - Bircza - Bircza - Dobromil
Wójtowicz Stanisław - - 38 - 10/29.11.45 - Bircza Stara - Bircza - Dobromil
Wójtowicz Błażej - - 40 - 10/29.11.45 - Bircza Stara - Bircza - Dobromil
Wójtowicz Leopold - syn Jana - - 9.02.45 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Wójtowicz Jerzy - - - 45 - Ryszkowa Wola - Wiązownica - Jarosław
Wójtowicz Eustachy - niemowlę - - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Wójtowicz Józef - milicjant - - 05.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Wójtowicz Stanisław - leśniczy - 46 - 09.39 - Kruhel Wielki - Prałkowce - Przemyśl
Wójtowicz Adolf - syn Stanisława - 14 - 09.39 - Kruhel Wielki - Prałkowce - Przemyśl
Wójtowicz Jan - - 64 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wójtowicz Maria - - 54 - 17/18.03.44 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wójtowicz Stanisław - - 60 - 2/3.01.45 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Wroblewski Tadeusz - z Lubaczowa - - .08.41 - Niemstów - Cieszanów - Lubaczów
Wrona Julia - ze wsi Lipowiec - - 05.44 - Żmijowiska - Wielkie Oczy - Lubaczów
Wróbel Wojciech - - 47 - 4.07.44 - Czerce - Sieniawa - Jarosław
Wróbel Feliks - - 41 - 23.03.45 - Lubliniec Nowy - Cieszanów - Lubaczów
Wróbel Maria - - 22 - 45 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Wróblewski Franciszek - - - 43' - Nawaria - Nawaria - lwowski
Wrzecionko Michał - - - 8.12.45 - Radymno - Radymno - Jarosław
Wrześniowski Michał - - - 01.04.44 - Potylicz - Potylicz - Rawa Ruska
Wuj Pelagia - - - 45 - Wietlin - Laszki - Jarosław
Wygonny Teodor - - - 18.03.44 - Pawłowa - Adamówka - Jarosław
Wygranowska X - żona Iwana - - 46 - Korczmin - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wygranowski Iwan - - - 46 - Korczmin - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Wysłocki Jan - - - 3.03.45 - Zawadka - Ropienka - Lesko
Wysłużyl X - syn lesniczego - 25 - 03.44 - Horożanna - Podzwierzyniec - Rudki
Wysocka Maria - - 44 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Wysocki Michał - - 22 - 27.03.45 - Nielepkowice - Wiązownica - Jarosław
Wysocki Władysław - - 33 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Wysocki Antoni - - - 28.05(030.45 - Żernica Wyżna - Hoczew - Lesko
Wysoczańska Michalina - - 70 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Wysoczański Emil - - - 31.05.44 - Radelicz - Horucko - Drohobycz
Wysoczański Zbigniew - - - 31.05.44 - Radelicz - Horucko - Drohobycz
Wyspiański Marian - żoł.WP - - 05.45 - Kościaszyn - Kościaszyn - Sokal
Wyszynski X - rodzina 2 osoby - - 30.04/1.05.44 - Dobraczyn - Krystynopol - Sokal
Zabłocka Barbara - - 44 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Zabłocka Tekla - - 18 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Zabłocka Zofia - - 14 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Zaborniak Antoni - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Zaborniak Ewa - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Zaborniak Stanisław - - - 45 - Brusno Nowe - Horyniec - Lubaczów
Zaborniak Franciszek - - - 23.12.43 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Zaborniak Franciszek - żoł.AK - - 23.12.43 - Dąbrówka - Cieszanów - Lubaczów
Zach Mieczysław - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Zachodni Piotr - - - 12.06.45 - Bruchnal - Bruchnal - Jaworów
Zachodni Franciszek - - - 7/8.04.44 - Moosberg - Bruchnal - Jaworów
Zadworny Jan - - 35 - 04.44 - Futory - Oleszyce - Lubaczów
Zagajewska Aniela - - - 03.44 - Głuchów - Krystynopol - Sokal
Zagajewska Tekla - - 40 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zagajewska Elżbieta - - 35 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zagajewska Anna - - 80 - 27/29.04.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zagajewski Antoni - - 40 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zagajewski Franciszek - - 20 - 46 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zagajewski Franciszek - - - 24.6.46 - Siebieczów - Krystynopol - Sokal
Zagraja X - soltys - - 06.45 - Lubliniec Stary - Cieszanów - Lubaczów
Zagrobelna Anna - - - 10.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Zagrobelna Anna - - 23 - 12.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Zagrobelny Stanisław - - - 10.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Zagrobelny Stanisław - - 17 - 12.04.45 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Zagrobelny Józef - - 39 - 11.05.47 - Mołodycz - Radawa - Jarosław
Zagrobelny Józef - - 20 - 20.05.45 - Szówsko - Jarosław - Jarosław
Zagrodzki Józef - - 34 - 44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Zaharczuk Tadeusz - żołnierz WP - 22 - 6.04.46 - Cieplice - Adamówka - Jarosław
Zając Władysław - - 15 - 43/46 - Wasylów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Zając Janina - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Zajączkowski Andrzej - - - 46 - Dunkowice - Radymno - Jarosław
Zakrzacki Stanisław - - 37 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Zalewski Józef - - 28 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Zalisko Stefan - - - 44 - Szczutków - Lubaczów - Lubaczów
Zalisko Szymon - - - 44 - Szczutków - Lubaczów - Lubaczów
Załuski Andrzej - - 39 - 44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Zamkowicz Antoni - - - 13.07.47 - Świdnica Horyniecka - Horyniec - Lubaczów
Zamorski Ryszard - - 1 - 1.01.45 - Lubaczów - Lubaczów - Lubaczów
Zapał Anna - - 45 - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Zapał Paweł - - 48 - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Zapał Stanisław - syn Pawła - 20 - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Zapał Magdalena - córka Pawła - 7 - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Zapała Jan - - - 6/7.04.44 - Komarów - Tartaków Miasto - Sokal
Zaremczuk Jarosław - milicjant - - 27.05.45 - Waręż Miasto/Waręż Wieś - Waręż Miasto - Sokal
Zarosa Jan - - - 13.07/28.11.43 - Majdan Sieniawski - Adamówka - Jarosław
Zarówny X - rodzina 4 osoby - - 03.43 - Wolica Komarowa - Tartakow Miasto - Sokal
Zastawny Michał - z Jarosławia - 35 - 19.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Zastocki Edmunt - kpt.WP - - 4.12.45 - Brusno Stare - Horyniec - Lubaczów
Zawada Władysław - - 2 - 28/29.03.45 - Stare Sioło - Oleszyce - Lubaczów
Zawadzka Maria - - 30 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zawadzki Jan - - - 24.04.43 - Lipsko - Narol - Lubaczów
Zawadzki X - grabarz - - 10.43 - Konotopy - Chorobrów - Sokal
Zawistowska Zofia - - - 03/04.44 - Mosty Wielkie - Mosty Wielkie - Żółkiew
Zawistowski Michał - kolejarz - 45 - 04.44 - Nowa Grobla - Oleszyce - Lubaczów
Zawisza Ludwik - - - 45 - Wybrzeże - Dubiecko - Przemyśl
Zaworski Jan - - 20 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zaworski Józef - - 60 - 31.03.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Zazula Ilko - - 23 - 44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Ząbak Józef - syn Anny,rolnik - 50 - 45 - Chotyniec - Gnojnice - Jaworów
Zdan Anna - - 64 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Zdan Jan - - 65 - 3.05.44 - Cieszanów - Cieszanów - Lubaczów
Zdybek Michał - - 32 - 19.07.44 - Korzenica - Bukowina - Jarosław
Zdybel Andrzej - - - 41 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Zdybel Jan - - - 41 - Kupna - Krzywcza - Przemyśl
Zdżałka Andrzej - - 45 - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Zdżałka ? - dziecko - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Zdżałka ? - dziecko - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Zdżałka ? - dziecko - - 08.1944 - Grzęda - Malechów - lwowski
Zelik Katarzyna - - 76 - 23.04.44 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Zelik Anna - - 36 - 3.05.45 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Zelik Franciszek - - 35 - 3.05.45 - Radruż - Horyniec - Lubaczów
Zenneg Zofia - - 51 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Zenneg Krzysztof - - 21 - 8.03.43 - Rokietnica - Rokietnica - Jarosław
Ziarko Anna - - - 11.09.46 - Łodzina - Mrzygłód - Sanok
Zieliński Stanisław - palacz - - 01.44 - Majdan - Kropiwnik Nowy - Drohobycz
Zieliński Jan - syn Józefai Marii - 57 - 28.08.44 - Żółtańce - Kłodno Wielkie - Żółkiew
Zieta Paweł - - 35 - 03.44 - Wolica - Mosty Wielkie - Żółkiew
Zimoń Katarzyna - - 90 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Zimoń Maria - - 74 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Zimoń Władysław - - 23 - 20.04.45 - Borownica - Żohatyn - Dobromil
Zioła Cezary - - - 45/47 - Bircza - Bircza - Dobromil
Zmurczyński Andrzej - - 29 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Zubacz Katarzyna - - 28 - 04.44 - Kochanówka - Nahaczów - Jaworów
Zubik Antoni - - - 44 - Bachów - Krzywcza - Przemyśl
Zubrzycki Stanisław - - 71 - 24.04.44 - Bieniaszówka - Narol - Lubaczów
Zubrzycki Władysław - - 55 - 22.04.44 - Dębiny - Narol - Lubaczów
Zubrzycki Andrzej - - 49 - 14.05.44 - Łukawica - Narol - Lubaczów
Zubrzycki Józef - - 45 - 21.05.44 - Wola Wielka - Narol - Lubaczów
Zuchowski Szymon - - 46 - X - Narol - Narol - Lubaczów
Zwierkowski Stanisław - - 22 - 3.01.45 - Chotyniec - Gnojnice - Jaworów
Zwolak Stanisław - - 60 - 44/45 - Tarnoszyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Zwoliński Jan - - 56 - 04.44 - Krystynopol - Krystynopol - Sokal
Zych Jerzy - st.szer. - 23 - 24.07.47 - Jawornik Ruski - Żohatyn - Dobromil
Zychowicz Kazimierz - - - 26.07.1944 - Siemianówka - Nawaria - lwowski
Zygarlicki Maciej - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Żaba Władysław - - 39 - 15.03.44 - Tymce - Lubaczów - Lubaczów
Żaba Władysław - - 40 - 24.04.45 - Wólka Horyniecka - Horyniec - Lubaczów
Żarska Maria - - 44 - 24/25.03.44 - Bełz - Bełz - Sokal
Żądło Franciszek - ppor.WP,syn Józefa - 25 - 20.07.47 - Futory - Oleszyce - Lubaczów
Żelicha Stefania - - - 13.02.45 - Krowica Sama - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Żelisko Michał - - 73 - 20.04.45 - Krowica Hołodowska - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Żelisko Michał - - 80 - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Żeńczak Jan - - 20 - 44/45 - Makowisko - Laszki - Jarosław
Żołnierczyk Tadeusz - milicjant - - 44 - Bereska - Łobozew - Lesko
Żołnierczyk Tadeusz - milicjant - - 07.02.45 - Średnia Wieś - Łobozew - Lesko
Żołtyńska Karolina - - 37 - 7.03.43 - Kaszyce - Radymno - Jarosław
Żołyniak Jan - - - 46 - Manasterz - Wiązownica - Jarosław
Żołyniak Maria - - 14 - 17.04.45 - Wiązownica - Wiązownica - Jarosław
Żółciński Franciszek - - - 46 - Surochów - Jarosław - Jarosław
Żółkiewicz Józef - - - 12.04.44 - Hucisko - Chlebowice Wielkie - Bóbrka
Żółkiewska Czesława - - 13 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Żółkiewska Julia - matka Franciszka - 75 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Żółkiewska Ludwika - córka Franciszka - 3 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Żółkiewski Józef - - 34 - 16/17. 11.1944 - Mikłaszów - Biłka Szlachecka - lwowski
Żuk Piotr - - - 19.0.44 - Rudka - Horyniec - Lubaczów
Żuk Petronela - - 70 - 44/45 - Szczepiatyn - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Żuk Michał - - 21 - 44 - Oleksięta-przysiółek Dublan - Dublany - Sambor
Żukowicz Michał - - 42 - 44 - Kowalówka - Cieszanów - Lubaczów
Żukowicz Michał - - - 46 - Żuków-Kosobudy - Cieszanów - Lubaczów
Żukowska Katarzyna - - 40 - 44 - Majdan Polański - Krechów - Żółkiew
Żukowska Stefania - córka Katarzyny - 16 - 44 - Majdan Polański - Krechów - Żółkiew
Żukowska Anna - córka Katarzyny - 13 - 44 - Majdan Polański - Krechów - Żółkiew
Żukowski Mieczysław - syn Michała,szer - 24 - 24.04.46 - Cetula - Radawa - Jarosław
Żulinski Zdzisław - - - 15.03.45 - Opulsko - Chorobrów - Sokal
Żuliński Władysław - - 60 - 17.03.45 - Zabuże -przedmieście Sokala - - Sokal
Żurawel Piotr - milicjant - 35 - 16.10.44 - Borowa Góra - Lubaczów - Lubaczów
Żurawel Jan - - 51 - 11.05.44 - Budomierz - Krowica Hołodowska - Lubaczów
Żurawel Jan - - 67 - 11.04.44 - Wólka Krowicka - Lubaczów - Lubaczów
Żurawiecka Franciszka - i jej matka - - 03/04.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Żurawiecki Antoni - - 64 - 16.06.44 - Bełżec - Bełżec - Rawa Ruska
Żurawiecki Bronisław - - 27 - 07.43 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Żurawiecki Władysław - - - 07.44 - Butyny - Butyny - Żółkiew
Żurawl Piotr - - 35 - 44 - Opaka - Oleszyce - Lubaczów
Żurawla Maciej - - 35 - 03.45 - Załuże - Lubaczów - Lubaczów
Żurawski Wacław - - - 45 - Hruszowice - Kalników - Przemyśl
Żurowska Stanisława - - 34 - 7.11.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Żurowski Franciszek - - 35 - 03.44 - Korczów - Tarnoszyn - Rawa Ruska
Żurowski Franciszek - syn Szymona - 40 - 7.11.44 - Ostrów - Krystynopol - Sokal
Żybiński Adam - - - 25.04.45 - Cisowa - Olszany - Przemyśl
Życzkowski Władysław - syn Stanisława,plut.WP - 17 - 26.11.45 - Surmaczówka - Laszki - Jarosław
Żyrowska Paulina - - 79 - 6.04.44 - Worochta - Bełz - Sokal
Żywicka Rozalia - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Żywicki Franciszek - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka
Żywicki Tadeusz - - - 22.05.44 - Bryńce Zagórne - Sokołówka - Bóbrka

 

 

* - 4.10.2009 r.

Stanisław Reiter, sołtys, Obrońca Lwowa, 20.07.1944r. Pietnice -Dobromil - Przemyśl"
Niektóre dane z życiorysu dziadka.
Stanisław Reiter, syn Stefana, ur. 11.04.1896. w miejscowości Pietnice, gmina Dobromil,
powiat Przemyśl.
19 marca we Lwowie za obronę Lwowa i Kresów Wschodnich w r. 1918-1919
został odznaczony
przez Dowódcę Armii Wschód gen. Rozwadowskiego odznaką honorową
"Orlęta" nr 41240.
Przez dwie kadencje był sołtysem w miejscowości Pietnice, gdzie
wybudował Dom Ludowy.
W1938 został odznaczony Krzyżem Brązowym za działalność na polu społecznym.
Był również założycielem i Prezesem Związku Strzeleckiego w tej
miejscowości oraz Prezesem
Ochotniczej Straży Pożarnej.
20.07.44r. został uprowadzony i zamordowany przez policję ukraińską. Miejsce pochówku nie jest znane, gdzieś w lesie koło Dobromila.

Ryszard Reiter

 

* - 4.12.2009 r.

Ścielny Andrzej - syn Jana i Anny - 48 - 2.04.46 - Hermanowice - Hermanowice - Przemyśl 
nazywał się Andrzej Ścielony
Krzysztof Czajkowski (prawnuk Andrzeja Ścielonego)

 

 

 

 

 

W niedzielę 18.03.07, Radio Katowice nadało program "Lwowska Fala", w której wraz z Iwonę Kopańską-Konon zaapelowaliśmy do Słuchaczy radia oraz Czytelników strony o nadsyłanie informacji o Polakach zamordowanych w Galicji wschodniej na przestrzeni lat 1943 - 47 przez UPA.

 

NIE WOLNO NAM ZAPOMNIEĆ O CIERPIENIU LUDNOŚCI KRESOWEJ

 

Czekamy na wspomnienia, relacje, listy zamordowanych - wszystkie informacje, które Państwo mogą zebrać i podzielić się z Czytelnikami - ZAPRASZAMY

 

Prosimy o skontaktowanie się drogą mailową z:  

Iwoną Kopańską - Konon -  avi9@onet.eu  

Janusz Stankiewiczem - stawiz@wp.pl

 

Fragment audycji z apelem w   LINK  - u

 

Copyright ©2007 Janusz Stankiewicz