LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
... Cyprian   w 5.12.42 nieznany kierunek  
... tecki Franciszek   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
....dziewicz Stefania 16.01.42    
....lińska Janina Irena 16.01.42    
...lczaski Andrzej   u 25.03.43  
...owski Piotr 19.02.43    
...sielski Jan   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
..ihverger Henryka   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
..ński Stanisław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Abdurachimow   z 1.11.42 lotnik radziecki
Ablamiecka Maria 14.01.44    
Abłajew Paweł   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Abłamowicz Halina   u 23.04.43  
Abłamowicz Konstanty 12.04.44   płk.
Abraham Diamant Aron   z 18 - 25.01.40  
Abram Stefan (Szczepan) 6.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Abramczyk Roman   w 20.06.Bergen - Rugen  
Abramek Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Abramowicz Aleksander   z 15.10.42  
Abramowicz Leon 15.10.41    
Abramowicz Leon 16.07.42 z Rakowieckiej  
Abramowicz Mieczysław   z 18 - 25.01.40  
Abramowicz Wincenty 14.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Abramowski Marcin 6.10.42    
Abranisznik Jassen   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Abrażewska Janina   z 8.01.43 (?)  
Abuchowicz Maria 6.02.43    
Achard Eugenia 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Acker Gizela 31.05-4.06.42    
Acker Jan 31.05-4.06.42    
Adaczek Marian   w 25.03.43 Majdanek  
Adam Tadeusz   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Adamaczewska (córka) 20.06.44    
Adamaczewska (żona) 20.06.44    
Adamczak Jerzy   u 27.03.43  
Adamczak Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Adamczewska (matka)   w 30.07.44 Ravensbruck  
Adamczewska Anna   w 30.07.44 Ravensbruck  
Adamczewska Zofia   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Adamczewski Antoni 23.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Adamczewski Józef 20.06.44    
Adamczewski Zbigniew   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Adamczyk Aleksander   u 5.05.43  
Adamczyk Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Adamczyk Franciszek 9.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Adamczyk Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Adamczyk Jan Bronisław   z 7.12.43 ruiny Getta  
Adamczyk Józef 6.03.42 w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Adamczyk Józef ur. 1886 r.   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Adamczyk Kazimierz kwi-40    
Adamczyk Maria   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Adamczyk Michał     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Adamczyk Mieczysław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Adamczyk Regina   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Adamczyk Roch 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Adamczyk Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Adamczyk Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Adamczyk Stanisława   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Adamczyk Wanda 5.10.42    
Adamczyk Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Adamczyk Władysława   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Adamczyk Wojciech 28.06.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Adamczykówna Maria 27/28.04.42    
Adamek Mieczysław   z 29.01.42  
Adamek Tadeusz   u 27.01.42 (zmarł)
Adamiak Kazimierz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Adamiak Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Adamiec Jerzy   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Adamiec Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Adamkiewicz Helena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Adamkiewicz Jan sty-40  w 21.09.40 Oświęcim  
Adamkiewicz Kazimierz   u 19.08.40 (zabrany do gestapo)
Adamkiewicz Ryszard Wojciech w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Adamkiewicz Tadeusz   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Adamkiewicz Wacława 20.07.44 w 30.07.44 Ravensbruck PPR
Adamowicz Wacław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Adamsbaum Chaskiel   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Adamska Maria 7.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Adamska Zofia 9.02.44 u 9.02.44  
Adamska Zofia 13.03.43    
Adamski   w 25.03.43 Majdanek  
Adamski Aleksander   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Adamski Eugeniusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Adamski Franciszek   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Adamski Jan Jacek   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Adamski Jerzy   z 16.06.44 Gęsia  
Adamski Jędrzej   z 20/21.07.44  
Adamski Ryszard   z 12.11.43 Warszawa Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Adamski Stanisław 21.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Adamski Stanisław (ur. 1887)   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Adamski Stanisław (ur. 1919)   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Adamski Zygmunt   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Adamus Jan   z 11 - 14.12.43  
Adamus Leszek 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Adamusiak Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Ader M.   z 18 - 25.01.40  
Ader Maria   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Adler Mozes Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ado Sergiusz   z 7.12.43 ruiny Getta  
Adolf Teodor 13.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Adolf Władysława   w 30.05.42 Ravensbruck  
Adrianowicz Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Adryan Zygmunt 25.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Adwentowicz Karol 27.08.42 u 2.04.43 aktor
Adynowska Helena 1-8.08.40    
Adynowska Maria 28.07.42    
Afanasjew Mikołaj 21.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Agdan Mirosław     przebywał w lipcu 41'
Agińska Irena     przebywały 6.10.43
Agińska Teresa   u 26.11.43  
Agopsowicz Anna (Ewa) 20.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Agrest N.   z 18 - 25.01.40  
Ajchorst Bronisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Ajdas Stanisław Michał   z 16.06.44 Gęsia  
Ajensztein-Ostrowska Janina 30.01.42    
Ajewski Antoni     przebywał/a 02.43'
Ajger Abram   z 18 - 25.01.40  
Ajmocki Jan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Ajseman Sura   u 13.05.42  
Ajzenfus Abe   z 18 - 25.01.40  
Akor-Bonicz Gizela   u 30.09.42  
Aksamitowska Julia   w 30.05.42 Ravensbruck  
Aksamitowski Ryszard Stanisław z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Aksamitzki Herbert     przebywał/a kwiecień 43'
Albert   w 18.01.43 Vittel internowny ob.. Amerykański
Albert Antonina   u 7.02.44  
Albiński, Teodor   w 25.03.43 Majdanek  
Albrecht (córka) 20.08.42    
Albrecht Andrzej   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Albrecht Edmund    u 21.08.40  
Albrecht Jerzy 20.08.42 w 17.01.43 Majdanek PPR
Albrecht Wanda   w 17.01.43 Majdanek  
Alchimowicz Konstanty   w 17.01.43 Majdanek  
Aleksandre Henriette Victorie 7.08.40    
Aleksandrowicz lis-41   płk
Aleksandrowicz Czesława   z 26.07.44 ruiny getta  
Aleksandrowicz Eugeniusz 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Aleksandrowicz Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Aleksandrowicz Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Aleksandrowicz Józefa 15.08.40    
Aleksandrowicz Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Aleksandrzak Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Aleksiejew Aleksander   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Aleksiuk Jerzy   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Aleksow Juhan   w 25.03.43 Majdanek  
Alesucka Władysława 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Alikier Natalia 8/9.01.43    
Alkiewicz   zw luty 44'  
Alkiewicz Lech   zw 23.02.42  
Alkiewicz Stanisław   zw 28.07.44  
Alkimowicz Henryk 19.08.40    
Almajer Krystyna 5.02.42    
Alt Mieczysław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Altenberg Adam     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Alter Henryk   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Alter Maria 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Alterman Ada 23.04.43    
Altkaufer   z 18 - 25.01.40  
Altmajer Krystyna 5.02.43    
Altmajer Stanisław 11.04.41    
Altmajt Abram   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Altman Edwarda wrz-39    
Altman Ferdynand   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Altmayer Łucja     przebywał/a marzec 43'
Altmeier Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Altmejd Szlama   z 18 - 25.01.40  
Altyński Stanisław 18.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Alubianiak Stefan     przebywał 19.11.40
Alukiewicz Jarosław 21.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Ałaszewski Piotr   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Ałter Mojżesz   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Amacho Maciej   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ambros Kazimierz 1-8.08.40    
Ambrosius Wincenty kwi-40    
Ambroz Elżbieta 21.11.43 u 27.11.43  
Ambroziak (kobieta) 16.03.44    
Ambroziak Józef 5.02.42    
Ambroziak Zofia 16.03.44 u 12.04.44  
Ambroziewicz Lucjan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ambrożewicz (Ambroziewicz) Bolesław z 27/28.05.42 Magdalenka  
Ambrożewicz Antoni 5.02.42    
Ampienko Iwan   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Amsz Lejb P   w 21.09.40 Oświęcim  
Anacki Czesław   w 12.02.42 niewiadomy kierunek  
Anacko Maciej 26.08.40    
Anaruszczyszyn Mieczysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Anaszkiewicz Marianna (Maria)   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Anatolik Franciszek 15.10.40    
Ancerowicz Mieczysław   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Anckowska (Ondrowska) Olga   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Anczewska Jadwiga 7.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Anders (Szajer) Stanisław 11.02.42    
Anders Stanisław   z 2.03.42  
Anderszewski (Anduszewski) Henryk w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Andreas Ryszard 7.08.43    
Andromenko Henryk   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Andromiewicz Franciszek   z 24.05.44  
Andruchow Iwan 12.05.43    
Andruszczyn Hanna   z 20.06.40 Palmiry  
Andruszewicz Norbert   w 17.01.43 Majdanek  
Andruszkiewicz 15.02.41    
Andruszkiewicz Jan   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Andruszkiewicz Justyn 13.01.44 z 24.05.44  
Andruszkiewicz Marian 10.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Andruszkiewicz T.    u 21.08.40  
Andruszko Wasyl Bazyli   z 9.11.43 Wawelska  
Andrycki Longin 5.03.42    
Andrycz Czesław   z 16.07.43 Gęsia  
Andrykiewicz Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Andrysiak Władysława   w 22.09.41 Ravensbruck  
Andrysiewicz Czesław 17.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Andryszczak Mieczysław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Andrzejaczek Henryk   z 16.12.40  
Andrzejaczek Jan   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Andrzejczak Kalikst 17.12.43    
Andrzejczak Marcin 17.12.43    
Andrzejczak Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Andrzejczak Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Andrzejczak Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Andrzejczak Zofia   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Andrzejewska cze-42   Przebywał w czerwcu 42'
Andrzejewska Leokadia   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Andrzejewska Leokadia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Andrzejewska Leokadia 5.12.43 u 9.12.43  
Andrzejewska Maria   w 17.01.43 Majdanek  
Andrzejewski   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Andrzejewski   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Andrzejewski Bogusław   zw 23.04.43  
Andrzejewski Czesław 10.08.43    
Andrzejewski Jan   w 25.02.41 Erfurt  
Andrzejewski Jan 19.02.43    
Andrzejewski K     przebywał 19.11.40
Andrzejewski Kazimierz 3.02.42    
Andrzejewski Kazimierz   w 17.01.43 Majdanek  
Andrzejewski Ryszard 25.03.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Andrzejewski Ryszard   w 17.01.43 Majdanek  
Andrzejewski Ryszard   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Andrzejewski Stanisław 25.03.42    
Andrzejewski Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Andrzejewski Wiesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Andrzejewski Wincenty   w 25.02.41 Erfurt  
Andrzejewski Zygmunt   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Andrzejkowicz Irena 3.08.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Andulak Antoni 25.10.43    
Andysz Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Andziak Kazimierz   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Andzylesicz Erna     przebywały 6.10.43
Aneuta Stefan   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Anger Franciszek   z 24.05.44  
Angielczyk Henryk   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Ania (brak nazwiska)   u 18.02.44  
Anicuta Stefan 12.10.41    
Anikiewicz Tadeusz   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Anioł Anna   w 17.01.43 Majdanek  
Anioł Irena Maria 13.02.44   przebywała 2.08.44
Anioł Jadwiga   w 26.03.43 (?)  
Aniołkowski Feliks 19.02.41    
Aniołkowski Julian   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Anis Lejb 1.03.40    
Anisimowicz Nikodem   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Anismowicz Nikonow 24.02.41    
Aniszewska Zofia     przebywał/a kwiecień 43'
Aniszewski Roman 8.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ankudowicz Feliks   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Ankudowicz Tadeusz 1-8.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Anlen Bronisław 11.43   przebywał do lipca 44'
Antczak Aniela   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Antczak Czesław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Antczak Ewa     przebywał/a marzec 43'
Antczak Grzegorz     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Antczak Grzegorz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Antczak Marian 22.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Antczak Marianna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Antczak Stanisława   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Antecki Czesław   w 25.03.43 Majdanek  
Antecki Lech 16.05.43   adwokat
Antecki Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Anterszlak Halina   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Antolak Stanisław   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Antolak Stefan 22.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Antolik Franciszek   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Anton Stanisław 25.10.41    
Antoniak Aleksandra 30.04.43    
Antoniak Edward   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Antoniak Edward   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Antoniak Henryk   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Antoniak Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Antoniak Władysław     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Antoniewicz Maria 8/9.01.43 w 17.01.43 Majdanek  
Antoniewska Leokadia   w 30.05.42 Ravensbruck  
Antoniewski Edward   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Antonik Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Antoniuk (Skibiński) Aleksander w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Antonow Włodzimierz   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Antonowicz Aleksy     przebywał w lipcu 41'
Antonowski Antoni   w 17.01.43 Majdanek  
Antosiak Zofia 6/7.04.44    
Antosik Jan 22.09.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Antosik Tadeusz 22.09.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Antosz Kazimierz lip-41 w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Antosz Władysława 30.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Antoszewicz Adela 12.01.41 zw 28.10.41  
Antoszewicz Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Antoszewski Bogdan 29/30.09.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Antoszewski Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Antoszewski Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Antoszewski Lucjan 9.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Anuszewska Irena   w 30.05.42 Ravensbruck  
Anuszewska Józefa 29.01.42    
Anuszewska Józefa ur. 1908   w 20.07.44 Ravensbruck przebywały 6.10.43
Anuszewski Stefan 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Anuszewski Wacław 17.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Anuszewski Zygmunt 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Anuszkiewicz Jan 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa, przebywał w lipcu 41'
Anuszkiewicz Tadeusz   w 21.10.41  
Apfelbaum Wacław 1-8.08.40    
Apfelszak Noech 7.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Apkin Moryc   z 18 - 25.01.40  
Aponik Jan 3.07.40 w 19.07.40 nieustalone  
Appel Abram   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Appel Symel   zw 5.02.42  
Appelbaum Stefania 1-8.08.40    
Arak Stanisław 16.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Arasimowicz Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Arasimowicz Witold   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Araszkiewicz Marian   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Aratyk Marian     przebywał/a w 10.42'
Arażnik Krystyna   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Arbach Henryk   z 16.06.44 Gęsia  
Archacka Leokadia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Archenberg (Aszenberg lub Schenberg) Feliks w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Archutowski Roman 10.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Arciszewski Mikołaj   z 11.05.43 GW "Michał"
Arciszewski Wiktor kwi-40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Arct Jerzy Wiktor 26.08.40    
Arct Stanisław 8.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Arcyz Anna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Arcyz Józef   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Ardanow (Aldanow) Włodzimierz w 23.07.41 Oświęcim  
Arendarz Szymon     przebywał 19.11.40
Arent Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Arentowicz Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Argalski Alfons   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Arkuszewski Artur   z 16.07.43 Gęsia  
Armiński Bolesław 7.03.42    
Arnold Stanisław 7.12.43 zw 15.12.43 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Arszeniak Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Artamonow Stefan 12.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Artoszenko Henryk   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Artuszewski Czesław   u 23.04.43  
Artysiewicz Leonard   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Arwaj Stanisław   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Arzenmuhle Sura   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Aschel Edward   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 31.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Asendrych Zdzisław 21.02.42    
Asienkiewicz Mieczysław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Askenaz Janina   z 28.10.43  
Asterblum Emil Mieczysław   z 18 - 25.01.40  
Aszkenajzer Icek 15.07.40/2.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Asztemborski Jan 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Atagida Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Atemborski Kazimierz   z 30.08.40 Palmiry  
Atlas Maksymilian   z 23.04.40 Palmiry  
Atlasberg Abram Izaak   z 18 - 25.01.40  
Atłas Chaim   z 18 - 25.01.40  
Atłasowicz Józef     uciekli 30.07.44
Atłasowlicz Jakub     uciekli 30.07.44
Au Aleksander 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Au Stanisław 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Audycki Antoni   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Audycki Longin   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Auguste Germaine d' paź-40    
Augustik (Augustyk) Edward   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Augustik (Augustyk) Ignacy   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Augustowski Aleksander   w 25.03.43 Majdanek  
Augustowski Zbigniew   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Augustyn Aniela   u 17.08.40  
Augustyniak Czesław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Augustyniak Józef 18.04.41 w 1.07.41 Olsztyn  
Augustyniak Krystyna 7.03.44 u 17.03.44  
Augustyniak Stefania 10.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Augustyniak Wacław   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Augustyniak Władysław     przebywał/a w 10.42'
Augustynowicz Ludwik   z 15.10.42  
Auguścik Edward   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Auleytner-Gorayski Adam   w 17.01.43 Majdanek  
Auswaks Eize     przebywał 19.11.40
Awędzki Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Awin Janina 7.01.44    
Axenow Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Azel Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  

 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE