LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Babak Wasil   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Babczyk Józef   u 17.08.40  
Babczyńska Krystyna Aniela 10.02.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Babczyński Mieczysław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Babczyński Władysław Henryk   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Babiarczyk Bolesław 5.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Babicka Jadwiga 11.04.44    
Babicka Stanisława 20.11.43 u 10.12.43  
Babicki Stanisław 29.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Babij (Babig) Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Babik (Bobik) Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Babik Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Babik Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Babińska Ewa   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Babińska Helena   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Babska Maria   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Bach Adolf Dawid   w 23.07.41 Oświęcim  
Bachnik Józef 18.02.42    
Bachrach Dorota 18.11.41    
Bachrach Dorota   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Bachramowicz Władysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Bachulski Aleksy kwi-40    
Backel Bogdan Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Backerman Rachmiel 16.03.43    
Baczak (Bonczak) Marceli   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Baczewski Jan   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Baczyńska Maria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Baczyńska Zofia 29.12.42 u 16.02.43  
Baczyński Feliks   z 11.02.44 Leszno  
Baczyński Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Baczyński Józef   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Baczyński Leon   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Baczyński Stefan 17.05.43   lekarz internista
Baczyński Zenon 12.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Badalewska Franciszka 7.01.44    
Badeńska Genowefa 1-8.08.40    
Badeński Czesław 20.08.40    
Baderowa Ewa     przebywał 19.11.40
Badmajew Jerzy 22.11.40    
Badowska Leokadia   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Badowska Stanisława 16.06.42 w 17.01.43 Majdanek  
Badowski   z 20/21.07.44  
Badowski Franciszek   w 31.08.44 Stutthof  nr. obozowy 77774 (z 20/21.07.44 - nazwisko odtworzone?)
Badowski Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Badur 15.02.41    
Badur Antoni   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Badurzyńska Aleksandra   w 22.09.41 Ravensbruck  
Badziński Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Bagieńska Helena   w 25.03.43 Majdanek  
Bagieński Józef 16.08.40    
Bagiński Adam   z 21.01.44 ruiny getta  
Bagiński Adolf kwi-40    
Bagiński Czesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Bagiński Michał   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Bagnioch Mikołaj   z 24.05.44  
Bagnowski Adolf   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bagrajch Leonia 24.03.43    
Bagucki Tadeusz   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Bainisch Itzig 10.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Baj Józef   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Baj Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Bajakowski Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bajankiewicz Witold 18.09.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Bajbuk Abraham   w 25.03.43 Majdanek  
Bajer Eugeniusz   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Bajer Stanisław 17.02.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Bajera Antoni 5.02.42    
Bajerlein Lechosław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bajerska Franciszka   z 20.06.40 Palmiry  
Bajewski Antonin Jan Eugeniusz 17.02.41   franciszkanin
Bajewski Jan Eugeniusz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bajgelman Abram   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Bajkowska Władysława   w 17.01.43 Majdanek  
Bajkowska Władysława   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Bajkuczyk Mieczysław   z 16.07.43 Gęsia  
Bajszczak Franciszek 17.08.43    
Bajtel Ryszard   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Bajurski Jakub   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Bakanow Jerk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bakanowski Stanisław   z 2.03.42  
Bakierowski (Bankierowski) Stanisław w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Bakierowski Wacław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bakon Edward   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bakuła Henryk   w 17.01.43 Majdanek  
Bakurewicz Borys 1-8.08.40    
Bakus Edward   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Bala Abram   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Bala Jan 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bala Józefa   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Bala Władysława   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Balas Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Balaziński Maksymilian   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Balcer Józef   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Balcerowski Tadeusz   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Balcerski Jan   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Balcerski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Balcerzak (Balcerek) Julian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Balcerzak Aleksander   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Balcerzak Helena cze-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Balcerzak Helena   zw 2.10.43  
Balcerzak Henryk   u 27.02.42  
Balcerzak Henryk   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Balcerzak Jan   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Balcerzak Janina   zw 2.10.43  
Balcerzak Józef 23.10.41 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Balcerzak Kazimierz 28.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Balcerzak Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Balcerzak Władysław   z 30.10.43 Towarowa  
Balcerzak Wojciech   z 16.06.44 Gęsia  
Balczarek Edmund   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Bald Jan 17.12.43    
Bald Janina 17.12.43 u 20.04.44 (Entlassung)
Balecki Witold   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Baleja Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Balewicz Henryk     11.06.44 odbity/a ze szpitala
Balicka Gizela 23.04.43    
Balicka Irena 13.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Balicki Ignacy     przebywał/a kwiecień 43'
Balicki Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Balicki Stanisław 6.10.42    
Balicki Zygmunt 28.06.43 w 24.08.43 Oświęcim PPR
Balig Tadeusz 13.08.40    
Baliński Jan     przebywał w lipcu 41'
Baliński Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Baliszewski Sylwin   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Balman Krystyna   w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Balnis Wacław   w 25.03.43 Majdanek  
Balsam Marianna     przebywały 6.10.43
Balsiger Maria Amelia 1.12.43 u 19.01.44  
Baltaziuk Zygmunt   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Baltruszko Jerzy   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Balwierz Franciszek   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Bałda Franciszka   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Bałdyga Maria   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Bałdyga Rozalia 9.12.43 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Bałtowska Celina 20.04.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Bamberger Christian 10.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Banach Jan   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Banach Katarzyna   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Banach Roman 22.04.41 zw 6.02.42 OW "Wilki"
Banachewicz Marta 25.11.43    
Banachowicz Mikołaj   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Banachowicz Wacław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu; 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Banadz Katarzyna 6.04.44    
Banasiak Bogdan   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Banasiak Grzegorz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Banasiak Józef 3.02.42    
Banasiak Maria     przebywał/a marzec 43'; 2.05.43
Banasiak Wacław 11.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Banasiewicz Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Banasiewicz Feliksa 27.03.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Banasiewicz Tadeusz 26.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Banasiewicz Walerian   z 24.05.44  
Banasik Stanisław 21.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Banasik Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Banasikowski Janusz   w 17.01.43 Majdanek  
Banasiuk Leon   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Banaszczyk Aniela 13.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Banaszek Janina 14.04.44    
Banaszek Rinaldo   u 22.08.40 (Skaryszewska)
Banaszek Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Banaszewicz Feliks   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Banaszewski Bogdan   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Banaszewski Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Banaszkiewicz Bogusław 24.10.42    
Banaszkiewicz Janusz 19.08.43    
Banat Czesława   w 25.03.43 Majdanek  
Bancerz Nikodem 12.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Bancewicz Adolf 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bander Janina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Bandrowski Jerzy 18.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Bandrowski Ludwik 17.06.42 w 17.01.43 Majdanek  
Bandurewicz Mieczysław     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bandurski Ignacy   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Bandurski Jan 2.10.42    
Bandurski Władysław   z 18.12.43  
Banek Włodzimierz   z 11.02.44 Leszno  
Banert Michał   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Banich Samsel 10.07.40    
Bankiewicz Jadwiga   w 25.03.43 Majdanek  
Banko Maksymilian   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Bankowski Antoni 1.04.40    
Bankowski Eugeniusz 9.07.40    
Bankowski Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bankowski Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bańdo Edward 7.02.44 zw 25.02.44 ks. Selejanin
Bańka Wacław 15.05.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Bańkowska Nina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Bańkowski (Benkowski) Jerzy   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bańkowski Antoni   z 4.12.40 Palmiry  
Bańkowski Eugeniusz   z 17.09.40 Palmiry  
Bańkowski Franciszek   z 2.04.40 Palmiry  
Bańkowski Leon 10.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bańkowski Stanisław 10.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Baran Jan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Baran Józef 21.02.42 z 2.03.42  
Baran Ludwik 16.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Baran Maria   zw 12.04.44  
Baran Maria 14.04.44 w 30.07.44 Ravensbruck  
Baran Ryszard   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Baran Wacław   w 25.03.43 Majdanek  
Baran Wiktor   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Baran Zdzisław   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Baranek Wacław   w 23.07.41 Oświęcim  
Baraniak Antoni   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Barankiewicz Jan 18.10.40 w 4.04.41 Oświęcim przebywał 19.11.40
Barankowa Idalia 2.04.44    
Baranowicz Aleksandra 16.08.40    
Baranowicz Aleksandra   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Baranowska Helena 13.03.44 u 28.03.44 (Entlassung)
Baranowska Julia   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w styczniu 41'
Baranowska Leonia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Baranowska Zofia   w 30.07.44 Ravensbruck  
Baranowski Aleksander 8.10.42    
Baranowski Alojzy   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Baranowski Antoni   u 17.08.40  
Baranowski Jan   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Baranowski Jerzy 19.12.43    
Baranowski Marian 5.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Baranowski Michał 27.09.42    
Baranowski Stanisław   u 22.08.40  
Baranowski Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Baranowski Stanisław   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Baranowski Stanisław 15.04.43 w Oświęcim nr. obozowy 135641
Baranowski Tadeusz 19.12.43    
Baranowski Wilhelm 27.07.42 z 15.10.42 GDS "Wachlarz"
Baranowski Wojciech     przebywał/a maj 44'
Barańska Ksawera 15.02.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Barańska Maria 14.04.44    
Barańska Marianna   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Barański Aleksander   z 11.02.44 Leszno  
Barański Dionizy 13.05.43 w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Barański Feliks   w 23.07.41 Oświęcim  
Barański Henryk   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Barański Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Barański Józef   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Barański Marian   w 26.11.42 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Barański Mieczysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Barański Piotr 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Barański Stanisław ur 1911     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Barański Stanisław ur. 1917   z 16.06.44 Gęsia  
Baras Maria 27.01.44    
Baraszczewski Ryszard     29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Baraszkiewicz Józefa 22.08.43    
Barawąs Franciszek 6.05.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Barbachowski Stefan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Barbarowicz Edmund 20.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Barcikowski Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Barcikowski Józef   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Barcińska Maria   w 30.07.44 Ravensbruck  
Barciński Stanisław 12.01.41 w 31.01.41 Oświęcim MZK, nr. obozowe 9571 - 10163
Barciszewska (siostra) 22.04.44    
Barciszewska Maria 22.04.44    
Barczak Antoni   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Barczewski Aleksander   w 25.03.43 Majdanek  
Barczuk Wacław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Barczyk Józef   w 23.07.41 Oświęcim  
Bardadin Józef Serafin 7.03.41 z 11.03.41 Palmry  
Bardecki Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bardurzyński Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Barewski Dariusz 16.05.42 w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Barewski Roman   zw kwiecień 44'  
Barg (bracia) 1/2.06.44    
Bargiel Stanisław   w 20.02.42 w nieznanym kierunku  
Bargielska Jadwiga 3.03.44 u 18.04.44  
Bargielski Zygmunt   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Bargieł Piotr   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Bargiełowska Wanda   w 22.09.41 Ravensbruck  
Barlak Bolesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Barłog Rajmund 21.03.42    
Barowiecki Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Barski Jerzy 26.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Barszczewska Elżbieta 18.03.41    
Barszczewski Feliks   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Barszczewski Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Barszczewski Ryszard   z 2.12.43 Nowy Świat 64  
Bartczak Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Bartczak Roman   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Bartczak Stanisław 26.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bartczak Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Bartczak Tomasz kwi-40    
Bartkiewicz Stefan   w 20.06.Bergen - Rugen  
Bartkiewicz Władysław 25.02.43   PPR; samobójstwo 25.02.43
Bartkowiak: Stefan   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Bartkowski Ewaryst 29.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Bartkowski Tadeusz   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Bartnicki Aleksander 7.04.43 w 13.05.43 Oswięcim "Wachlarz" (?)
Bartnicki Aleksy   w 25.03.43 Majdanek  
Bartnik Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bartnik Irena   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Bartnik Wacław   z 24.05.44  
Bartnik Władysław   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Bartnikowska Cecylia 9.11.42    
Bartnikowski Stefan 13.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bartodziejski Tadeusz   z 20.06.40 Palmiry  
Bartosiak Czesława 30.04.43 w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Bartosiak Feliks   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bartosiak Ignacy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bartosiewicz Jadwiga 18.04.44    
Bartosiewicz Jan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Bartosiewicz Józef 6.05.40    
Bartosiewicz Maurycy   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bartosik Czesław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Bartosik Czesław 16.02.42    
Bartosik Jan   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Bartosik Janina Mieczysława 29/30.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Bartosik Janusz 2.10.42    
Bartosik Katarzyna   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Bartosik Piotr   w 25.03.43 Majdanek  
Bartosik Pius Ludwik 17.02.41 w 4.04.41 Oświęcim franciszkanin, nr. obozowe 12352 - 13691
Bartosik Sylwester 29/30.09.42 z 16.10.42  
Bartosik Tadeusz     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bartosińska Maria   w 22.09.41 Ravensbruck przebywał w marcu 41'
Bartoszek Julia     przebywał 19.11.40
Bartoszewicz (Bartosiewicz) Józef z 20.06.40 Palmiry  
Bartoszewicz (Bartosiewicz) Stanisław w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Bartoszewicz Antoni   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bartoszewicz Ewelina   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Bartoszewicz Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bartoszewicz Maurycy 9.11.40    
Bartoszyńska Aniela Zofia 7.06.42 w 17.01.43 Majdanek  
Bartoszyński Aleksander   z 2.03.42  
Bartoszyński Andrzej 7.06.42 w 30.07.44 Gross-Rosen skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Bartsch Marta   w 8.05.43 inne więzienie  
Bartunek Maria 9.01.44 w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Bartwin Eustachy   w 25.03.43 Majdanek  
Baruch Samuel   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Baryka Tadeusz   u 23.04.43  
Baryka Władysława 19.03.44    
Barylewska Aleksandra   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Barylewska Halina 13.01.42 w 17.01.43 Majdanek  
Barylska Maria   w 5.10.43 Oświęcim przebywał/a maj 43'
Barylski Stanisław 31.05-4.06.42    
Baryła Jan 27/28.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  działacz PPS
Baryła Władysława   u 8.04.44  
Baryła Zofia (Kępowska Zofia) 22.07.43    
Baryłka Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Baryłkowski Józef   z 2.03.42  
Barysz Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Barzec Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Bas Leon Alter   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Basaj Marian     przebywał w lipcu 41'
Basiak Zygmunt   w 6.03.42 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Basil Józefa   u 8.02.44  
Basil Zofia 6.02.44    
Basiński Jan 10.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Basiński Paweł 10.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Baszala Waleria 4.04.44    
Baszkiewicz Feliks   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Baszkiewicz Jan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Baszkiewicz Zofia 7.01.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Baśkiewicz Feliks 28.10.40    
Baśkiewicz Jan 28.10.40    
Baśkiewicz Michał 20.08.40    
Baśkiewicz Stanisław 28.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Batens Bogumił   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Baterfas Bencjan 17.08.40    
Batorowski Stefan     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Batory Stefan 8.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Batowski Ryszard   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Battek Tadeusz 5.06.43 z 17.09.43 AK "Osa-Kosa"
Battulio Joannna 15.03.44 z 29.03.44 ruiny getta  
Batura Wiktor 20.03.41   samobójstwo 24.04.41
Bauchu Barbe Eugenie 8.08.40    
Bauchu Louis 8.08.40    
Bauda Kazimierz 24.10.42    
Baude Aniela   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Baudouin de Courtenay Wanda 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Bauer Bronisław 7.02.44   ks. Misjonarz
Baum Edmund 27.04.44    
Bauman Tadeusz   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Baumel Salomon 7.01.42    
Baumel Szlama   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Baumenfarb Bolesława   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Baustein Salomon 23.05.40    
Bawarski Czesław   w 25.03.43 Majdanek  
Bawarski Zbigniew   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Bawer Antoni   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Bawołek Irena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Baykowski Aleksander   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Baza Henryk   z 23.04.40 Palmiry  
Bazowska Janina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Bazylczuk Bolesław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Bączkiewicz Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Bączkowska Zofia   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Bączkowski Eugeniusz 20/21.07.42 w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Bączkowski Tadeusz   z 1.04.41 Palmiry  
Bączyk Kazimierz   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Bączyńska Stanisława   w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Bąk 14.04.44    
Bąk Antoni   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Bąk Edward     przebywał w lipcu 41'
Bąk Franciszek 1.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bąk Franciszek   w 25.03.43 Majdanek  
Bąk Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bąk Jan (ur. 1890)   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bąk Jan (ur. 1906)   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bąk Kazimierz   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Bąk Michał   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Bąk Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Bąk Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bąk Zdzisław 7.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Bąkiewicz Stanisław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bąkowska Antonina   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Bąkowska Cezara 2.02.44 u 18.02.44  
Bąkowski Klemens 30.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Bąkowski Stanisław   z 24.05.44  
Bąkowski Władysław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Be... Stanisław     przebywał/a 02.43'
Beaujonan Louise 6.08.40    
Bebarski Stanisław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Beblociński Zygmunt 3.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Bechsztein Stanisław 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Beck Henryka   u 7.02.44  
Becker Stefan 27.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Beckier Władysław 19.05.41    
Beckmann Anita 23.04.43    
Beckowicz Wolf   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Beczek (Boczek) Zygmunt   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Beczek Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Beczek Wacław 11.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Beczułka Jakub   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Beder Majer   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Bedera Władysław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Bednarczyk (Bednarski) Leon   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bednarczyk Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Bednarczyk Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bednarczyk Kazimierz   z 2.12.43 Nowy Świat 64  
Bednarczyk Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Bednarczyk Zygmunt 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Bednarek 17.05.44    
Bednarek Andrzej 24.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Bednarek Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Bednarek Józef   u 12.02.43  
     
Bednarek Piotr 28.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Bednarek Wacław 18.05.44   oddział partyzancki
Bednarski Bolesław 10.01.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Bednarski Bolesław     7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bednarski Henryk 6.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Bednarski Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bednarski Józef 22.09.41    
Bednarski Klemens Franciszek   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Bednarski Marian   w 25.03.43 Majdanek  
Bednarski Mieczysław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Bednarski Roman 7.05.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bednarski Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Bednarski Stefan   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bednarski Tadeusz   w 25.03.43 Majdanek  
Bednarski Wacław   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Bednarz Marianna (Maria) 7.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Bednarz Teodozja   w 22.09.41 Ravensbruck  
Bedowski Jan   z 20.06.40 Palmiry  
Bedyk Franciszek   z 20.11.43 Otwock 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Beer (N.)   z 18 - 25.01.40  
Beer Jankiel Mordechaj   z 18 - 25.01.40  
Beer Kazimierz 6.05.43    
Beer Stanisław 25.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Begiel Rachela   w 26.03.43 (?)  
Behnke Irena 21.05.42    
Behrendt Roman   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Beim Ignacy 31.10.40    
Beim Mojżesz 2.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Beime (Bejmo) Wacław 6.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bek Franciszka 20.12.43 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Bek Henryka 13.01.44    
Bekier (Beckier) Władysław   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Bekier Adam Mikołaj 1.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bekier Józef Franciszek   w 25.03.43 Majdanek  
Bekier Ryszard 6.10.42 w 25.03.43 Majdanek  
Beksiak Michał   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Belbef Walentyna 18.02.44 u 7.03.44 (Uberfuhrung)
Belica Jadwiga Halina 3.02.44    
Belina Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Belina-Brzozowsłd Antoni 11.05.43 w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Belka Irena 19.02.43    
Belka Kazimierz 11.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Belka Wiktor   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Belke Teodor   u 2.02.42  
Belkiewicz Stanisław 17.08.43    
Bełcikowska Alicja 23.05.40 z 20.06.40 Palmiry  publicystka
Bełcikowska Anna Zofia 23.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Bełcikowski (Belakowski) Stanisław w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Bełcikowski Jan   z 20.06.40 Palmiry  
Bełdycki Aleksander   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Bełdycki Bolesław 14.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Bełdzikowski. Marian   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Bełko Edward   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Bełza Aniela   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Bem Karol 13.12.40   MZK
Benda Stanisław 5.03.42 w 6.03.42 Oświęcim strażnik marzec 42'; nr. obozowe 26560 - 26628
Bendyk Maria (Zofia)   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a marzec 43'
Bendziak Lucjan   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Benicka Helena 24.02.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Benicka Marta 3.08.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Benisz Roman   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691

DALEJ -->

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE