LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Benisz Wacław 6.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Benkiel Stanisław   z 18 - 25.01.40  
Bentkowska Alina   w 17.01.43 Majdanek  
Bentkowska Józefa 6.08.40    
Bentkowski Marian 4.07.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Bentlewska Antonina   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Benz Tadeusz 17.02.43    
Benza Mariusz 18.05.44 w 4.07.44 Gross-Rosen oddział partyzancki
Benza Mieczysław 4.05.43    
Berard Siergiej   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Berchajn Michał 12.05.43    
Bercholc Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bercz Zygmunt   w 20.06.Bergen - Rugen  
Berdych Jadwiga     skreślona z ewidencji 22.03.44
Berdych Jan     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Berdys Zbigniew   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Berdziński Zdzisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Berecka Zofia   u 27.11.43  
Berenbaum Berek kwi-40    
Berend Józef 26.03.41    
Berenheim Szapsie   u 20.08.40  
Berenholc Zelig   z 18 - 25.01.40  
Berenstein Marek (Markus)   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Berent Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bereśniewicz Antoni 31.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bereza Józef 6.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Berezowska Maria 29.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Berezowski Jerzy   z 2.03.42  
Bereźnicki Wacław 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Berg Czesław   z 15.10.42  
Berg Henryk   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Berg Jadwiga   w 17.01.43 Majdanek  
Berg Ryszard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Berger Abram 11.03.43    
Berger Jan 6.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Berger Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Berger Melania Maria 16.03.44    
Berger Moritz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Berger Stefan Kazimierz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bergier Adolf   z 18 - 25.01.40  
Bergrin Jan   u 24.03.43  
Bergrin Tadeusz   u 24.03.43  
Bergrol   w 26.03.43 (?)  
Berka Wacław      
Berkieta Zygmunt 30.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Berkman Anita     przebywał/a kwiecień 43'
Berkowicz Pela 27.04.43    
Berkowicz Wolf 9.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Berliner (H.)   z 18 - 25.01.40  
Berlińska Marianna   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a 02.43'
Berliński Władysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Berłowska Halina 8.12.43 z 9.12.43  
Berłowska Helena 8.12.43 z 9.12.43  
Berłowski Ryszard Michał   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Berłowski Władysław   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Berman Maksymilian   z 18 - 25.01.40  
Bernacka Feliksa z synem 29.03.44 zw 31.07.44  
Bernacki kwi-44    
Bernacki Stanisław 24.10.42    
Bernardzik Włodzimierz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Bernatowicz Piotr   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Bernbacher Jan   z 30.08.40 Palmiry  
Bernbaum Dawid   z 18 - 25.01.40  
Berne Edward 20.08.43    
Berne Tadeusz     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bernheim Leib 1-8.08.40    
Bernheim Szapsie 1-8.08.40    
Bernstein   z 18 - 25.01.40  
Bernstein Henryk   w 23.07.41 Oświęcim  
Bernstein Henryk   z 18 - 25.01.40  
Bernstein Markus 3.03.41    
Bernsztejn Aniela 15.05.44   KG AK
Bero Mieczysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Berser Mieczysław 2.04.43    
Bert Zofia 6/7.04.44    
Bertoni Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Berudzka Wanda 23.07.43    
Besser Abram Dawid   z 18 - 25.01.40  
Besser Fajwel   z 18 - 25.01.40  
Bestimmt Bacalel   z 18 - 25.01.40  
Beta Marian   z 20/21.07.44  
Betkier Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Betkowski Zdzisław   z 7.12.43 ruiny Getta  
Betlejewski Czesław 14.08.40    
Betlejewski Jan 18.03.43    
Betlewski Wiktor   w 25.03.43 Majdanek  
Betterman Waldek     przebywał/a kwiecień 43'
Beyna Stanisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Beze Zbigniew   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bezruczko Wielisław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bębenek Wacław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Będkowski Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Będkowski Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Będkowski Wacław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bialer   z 18 - 25.01.40  
Biała Jadwiga 25.03.44 u 14.04.44  
Biała Wanda   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w styczniu 41'
Białach Marian   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Białas Romuald 20.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Białas Tadeusz (Trześniowski Andrzej) paź-40    
Białasiewicz Zbigniew   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Białecka Jadwiga   w 30.07.44 Ravensbruck  
Białecki Karol   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Białek Jan 21/22.11.41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Białek Józef 1-8.08.40    
Białek Józef   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Białek Stanisław 6.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Białek Stefan   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Białek Władysław   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Białka Katarzyna   w 26.03.43 (?)  
Białkowska Józefa   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Białkowska Urszula 26.08.40    
Białkowski Eugeniusz   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Białkowski Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Białkowski Roman 26.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Białkowski Stefan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Białobrzeska Zofia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Białobrzeski Albin   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Białobrzeski Czesław 14.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Białobrzeski Leopold 20.01.42 w 12.02.42 niewiadomy kierunek Stronnictwo Pracy
Białokur Franciszek 27/28.04.42 z 8.05.42 gen WP w st. spoczynku
Białokurowa Anna 27/28.04.42   samobójstwo 23.05.42
Białorudski Edward   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Białosiewicz Julian 11.03.43    
Białoskórski Wojciech 12.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Białostocki Henryk   z 18 - 25.01.40  
Białostocki Jan   z 23.12.43; Górczewska róg Płockiej 17.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Białoszewski Edward 20.11.40    
Białoszewski Jerzy 21.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Białoszewski Ryszard   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Białowąs Anastazja 28.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Białowąs Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Białowieyski Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Biały Ryszard   w 25.03.43 Majdanek  
Biały Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Białynicki Henryk     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Biardzka Halina   w 25.03.43 Majdanek  
Biardzki (Biaradzki) Stefan   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Bibelschein Janina   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Bibik 10.11.42   jubiler
Bibiński Marian   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Bibuła Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bichniewicz Adam   z 24.09.42 przebywał w lutym 41'
Biciak Bolesław   z 24.05.44  
Bickindewicz Wacław   w 6.09.41 przymusowe roboty  
Bicz Hieronim   z 30.11.43 Solec 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Biczow Bolesław 22.03.41 z 12.06.41 Palmiry  
Biczyk Jan   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Biczysko Jan Paweł   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Biderman Urszula   w 17.01.43 Majdanek  
Biderman Zofia 10.11.42    
Bidos Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Biedrzycka   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Biedrzycka Kazimiera 21.01.44 z 4.02.44  
Biedrzycka Maria 1941 r z Ravensbruck  ponad siedemdziesiąt lat
Biedrzycka Walentyna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Biedrzycki Henryk   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Biedrzycki Jakub 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Biedrzycki Kazimierz   z 2.03.42  
Biedrzycki Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Biedrzycki Witold   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Biedrzyńska Barbara 23.04.43    
Bieganowski Kazimierz   z 18.11.43 Żyrardów  
Biegańska Halina   zw 1.10.43  
Biegańska Helena 30.10.42    
Biegun Józef   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Biegund Adolf   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Biel Kazimiera   w 22.09.41 Ravensbruck  
Biela Katarzyna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Bielak Aleksander   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Bielak Anna (Alina)   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Bielak Józef   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Bielak Józefa   w 30.05.42 Ravensbruck  
Bielak Marian 28.02.42    
Bielak Tadeusz   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Bielak Wacława   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Bielakowa Józefa 14.03.42   strażniczka więzienna
Bielański Roman kwi-40 z 20.06.40 Palmiry  
Bielaski Roman  30.11.39     
Bielawski Czesław 3.10.43    
Bielawski Hieronim   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Bielawski Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Bielawski Jerzy 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Bielawski Józef     23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bielec Jan Antoni   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bielecka Janina   u 24.11.43  
Bielecka Zofia 17.07.42 w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Bielecki Aleksander 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bielecki Eugeniusz   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Bielecki Feliks   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Bielecki Jan   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Bielecki Ludwik 23.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Bielecki Stanisław 14.03.42    
Bielecki Stanisław 6.07.42 z 6.07.42  
Bielecki Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Bielecki Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bielecki Wacław 8.07.44   AK
Bielecki Wincenty   w 20.06.Bergen - Rugen  
Bielecki Zbigniew 18.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bielecki Zygmunt 26.03.43 w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Bielenia Józefa   z 3/4.05.42 Las Kabacki  
Bielenia Stanisław   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Bielewicz Leon   z 2.03.42 przebywali w lipcu 41'
Bielewicz Tadeusz 1.04.40 z 4.12.40 Palmiry  
Bielicka Maria ur. 1917   w 22.09.41 Ravensbruck  
Bielicka Maria ur. 1909   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 11.42'
Bielicka Władysława   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Bielicki Henryk   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Bielikowski Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Bielina (?) Artur     przebywał/a kwiecień 43'
Bieliński Czesław 25.01.42 w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Bieliński Georg     przebywali w lipcu 41'
Bieliński Stanisław 22.07.42   MZK
Bieliński Stanisław 15.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Bieliński Władysław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Bieliński Władysław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Bielonow Zbigniew   u 23.03.43  
Bielos Franciszek   w 25.03.43 Majdanek  
Bielska Janina   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Bielska Janina   w 30.07.44 Ravensbruck  
Bielska Michalina   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Bielski Adam 6.05.43    
Bielski Aleksander   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Bielski Józef 31.05-4.06.42    
Bielski Romuald   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Biełaja Wiera 8.03.44    
Biełas Szczepan   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Bieniak Stefan   z 24.05.44  
Bienias Józefa 11.01.44 u 14.01.44  
Bieniecki Bronisław   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bieniek Andrzej 15.05.44 z 26.07.44 ruiny getta KG AK
Bieniek Elżbieta     11.05.42 przeniesione na Daniłowiczowską
Bieniek Józef 1.10.43    
Bień Jan     przebywał 19.11.40
Bień Marta   w 22.09.41 Ravensbruck  
Bień Władysław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Bieńkiewicz-Krasowska Karolina z 10.09.41 l. Ok. 50
Bieńko Aleksander 12.10.41 w 21.10.41  
Bieńko Eugeniusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bieńko Kazimierz 19.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Bieńko Lucjan   w 17.01.43 Majdanek  
Bieńko Stefan   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Bieńkowska Jadwiga 1.10.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Bieńkowska Krystyna 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Bieńkowska Maria 1-8.08.40    
Bieńkowska Wanda   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Bieńkowska Wanda Maria 10.12.43    
Bieńkowska Zofia   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Bieńkowski-Łada Adam    dyrektor Funduszu Pracy, zamordowany
Bieńkowski Feliks   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Bieńkowski Franciszek   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Bieńkowski Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Bieńkowski Jerzy     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bieńkowski Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bieńkowski Kazimierz   w 23.07.41 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Bieńkowski Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Bieńkowski Kazimierz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Bieńkowski Kazimierz   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Bieńkowski Marceli 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Bieńkowski Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Bieńkowski Stanisław   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bieńkowski Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Bieńkowski Stanisław   z 23.12.43; Górczewska róg Płockiej 17.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bieńkowski Tadeusz 20.01.42 w 6.03.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 26560 - 26628
Bieńkowski Tadeusz Jerzy   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Bieńkowski Wincenty   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Bieńkowski Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Bieńkowski Zbigniew 23.10.43    
Bieńkowski Zygmunt   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Bier Janina 3.05.44 z 17.06.44 PPR
Bierczak Irena   w 30.07.44 Ravensbruck  
Biernacka Aleksandra sie-40    
Biernacka Aleksandra   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Biernacka Maria     przebywały 6.10.43
Biernacka Marianna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Biernacki (Maruszewski, Matuszewski) Zygmunt w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Biernacki Antoni     z 30.10.42
Biernacki Bolesław 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Biernacki Bronisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Biernacki Edward 18.07.40    
Biernacki Feliks 13.04.42 z 28.05.42 Magdalenka  
Biernacki Jan 16.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Biernacki Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Biernacki Jerzy   w 20.06.Bergen - Rugen  
Biernacki Leonard   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Biernacki Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Biernacki-Matuszewski Zygmunt 4.12.40    
Biernaclci Edward   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Biernat Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Biernat Tadeusz   zw 21.03.42  
Biernat Władysława 7.01.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Biernat Zbigniew 8.06.44    
Biesiadecka Janina 7.01.44 z 11.02.44 ruiny getta  
Biesiadecki Tadeusz   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Biesiarski (Bisialski) Zygmunt   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Biesiewicz Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Bigdowski Edmund   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Bijoch Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bilek Mieczysław   29 maja 1943 r. rozstrzelany w getcie działacz Stronnictwa Demokratycznego
Bilek Sławomir   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Bilik Edward 15.10.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Biliński Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Biliński Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bill Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Billauer Abram   z 18 - 25.01.40  
Billewicz Jerzy kwi-40    
Bilska Janina 2.12.43    
Bilska Michalina 2.12.43    
Bilska Władysława 15.08.40    
Bilski Antoni   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bilski-Tyniec cze-42    
Biłat Eustachiusz   z 20.11.43 Otwock 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Biłek Mieczysław     przebywał/a maj 43'
Biłgorajski Władysław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Bim (?) Helena 30.04.43    
Bimbaum Arnold   z 18 - 25.01.40  
Bin Kazimierz 9.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Binder Maria 14.10.43 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Binder Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Binenstok Elek 18.07.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Binkiewicz Czesław   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Binkiewicz Tadeusz   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Binkowski Adam   z 20.11.43 Otwock  
Binkowski Antoni   z 20.11.43 Otwock  
Binkowski Józef   z 30.08.40 Palmiry  
Binkowski Marian   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Bińkowska Janina 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Bińkowski Marian 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Bińkowski Tadeusz   z 12.11.43 Warszawa  
Biogacka Hildegarda   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Birek Marta   w 22.09.41 Ravensbruck  
Birencwajg Julian Lucjan   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Birencwajg Wanda   w 17.01.43 Majdanek  
Birlukow Władymir   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Birman Lejb   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Birula-Białynicki Jerzy   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Birula-Białynicki Otto   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bisiński Józef 26.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Bisiorek Jan   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Bisiulski Stanisław 11.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Biskowski Stanisław 29/30.09.42    
Biskup Bolesław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Biskupski 16.03.43   AK
Biskupski Jan 16.05.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Bitenek Zofia 6-10.08.42 w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Bittner Leopold   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Bizoń Adolf 4.09.40    
Blachowski Julian   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Blajwalis Jakub kwi-40    
Blan Mieczysław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Blaskiewicz Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Blaszkiewicz Tadeusz   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Blaufuchs Estera   w 30.05.42 Ravensbruck  
Blauszyld Rajdla   w 26.03.43 (?)  
Blażejowska Maria   w 30.05.42 Ravensbruck  
Blegeleisen Jakub   z 18 - 25.01.40  
Bleizman Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Blejwajs Szajndla   w 30.05.42 Ravensbruck  
Bleszczyński Stefan     przebywał/a maj 43'
Bleywas Izrael 1.04.43    
Bleziński Franciszek     przebywał 19.11.40
Bleziński Jan 1.04.43    
Bliksilber Ignacy   u 27.01.42  
Blim Zygmunt   z 24.09.42  
Blitzak Walentyna   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Bloch Antoni   w 30.11.42 Rakowiecka  
Bloch Erna 17.02.43    
Bloch Estera   w 26.03.43 (?)  
Bloch Franciszek   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Bloch Józef 22.01.42    
Blok Tomasz 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Bloszek Rajmund 2.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Blum Siegel 2.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Blum Stanisław 16.03.43    
Blum Włodzimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Blum Zelman 17.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Blumenfarb Bolesława     przebywał/a marzec 43'
Blumenthal Halina   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Blumer Henryk 9.08.43    
Blumerak Helena 11.02.44    
Blumszejn Moszek Jankiel   z 30.08.40 Palmiry  
Bluszcz Helena   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Błachnik Józef 20.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Błachnik Piotr   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Błachnio Kazimiara   u 7.12.43  
Błaszczak   z 15.01.44 student prawa
Błaszczak Michał     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Błaszczak Regina   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Błaszczak Stanisław     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Błaszczak Zygmunt     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Błaszczko Aleksander   w 17.01.43 Majdanek  
Błaszczyk Jan   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Błaszczyk Kazimierz   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Błaszczyk Stanisław 14.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Błaszczyk Stanisław 19.01.44    
Błaszczyk Wanda   w 22.09.41 Ravensbruck  
Błaszczykiewicz Tadeusz 21.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Błaszkiewicz (Błaszczykiewicz) Wiktor 9.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Błaszkiewicz Joanna   w 24.08.43 Oświęcim Oświęcim - 55782, Ravensbruck - 54956, Buchenwald 4363.
Błaszkiewicz Michalina   z 11.02.44 ruiny getta  
Błaszkiewicz Mieczysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Błaszkiewicz Wanda   w 24.08.43 Oświęcim Oświęcim - 55783, Ravensbruck - 54957, Buchenwald 4364.
Błaszkiewicz Wiktoria   z 8.07.43  
Błaszkowski Antoni   w 20.06.Bergen - Rugen  
Błaszyński 1/2.06.44    
Błaza Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Błazik(Brzezik) Wacław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Błażałek Władysław 3.07.40 w 14.08.40 Oświęcim RKS "Skra"
Błażejczyk Jan 27.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Błażejczyk Michał 7.02.42    
Błażejewska Maria 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Błażejewski Aleksander 6.03.42    
Błażejewski Antoni 3.02.42 u 15.03.42  
Błażewicz Ludwik   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Błażnik Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Błeszczyński Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Błeszczyński Tadeusz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Błeszyński (Bierzyński) Tadeusz   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Błeszyński Dionizy 24.03.43 z 4.04.43  
Błeszyński Henryk 14.08.40 w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Błędowska Leokadia 12.03.43    
Błędowski Zbigniew   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Błędzka Stefania 20.09.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Błocik Józef 26.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Błocki Roman   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Błońska Maria 5.11.42    
Błońska Stefania 5.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Błońska Zofia   z 7.05.43  
Błoński Edward 5.11.42 z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Błoński Jan ur. 1899   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Błoński Jan ur. 1912 5.11.42    
Błoński Kazimierz   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Błoński Lucjan   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Błoński Teodor   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Błyskorz Andrzej   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Boba Barbara 12.04.44 u 12.04.44  
Boba Halina 12.04.44 u 12.04.44  
Bobakowska Zofia     przebywał/a kwiecień 43'
Bober Zdzisław   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Bobeszko Bazyli Jan 5.01.44 z 21.01.44 ruiny getta RPPS
Bobicki Piotr   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bobińska Jadwiga   z 29.05.43 ul. Gęsia przebywał/a kwiecień 43'
Bobiński   zw 2.07.42 adwokat
Boboli Anastazja 17.07.42 w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Boboli Bronisław   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Boboli Irena 17.07.42   (aresztowano całą rodzinę)
Boboli Kamila   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Bobotek Krystyna 16.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Bobowicz Alicja   w 22.07.43 do innego więzienia  
Bobowski Antoni   u 15.03.43  
Bobowski Edward 17.07.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Bobowski Eugeniusz 15.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bobowski Gustaw Józef   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bobowski Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bobowski Wacław Michał 15.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Bobowski Zdzisław     przebywał 19.11.40
Bobraj Eugeniusz   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Bobrikowa Lidia   u 19.08.43  
Bobroński Dawid   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Bobrowicz Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Bobrownia Aleksander   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Bobrowski Czesław   w 17.01.43 Majdanek  
Bobrowski Henryk   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Bobrowski Henryk   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Bobrowski Tadeusz 30.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Bobrowski Zdzisław   u 25.03.42  
Bobrucki Lucjan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Bobrzycka Michalina 11.01.44    
Bocewicz Halina 11.01.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Bocewicz Sabina   u 27.03.44  
Bochenek   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Bochenek Bolesław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Bochenek Jerzy   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Bochenek Leon   z 2.03.42  
Bochenek Piotr 23.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Bochenek Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bocheński Stanisław   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Bocheński Stefan   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Bocheński Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Bochyńska Anna   u 25.05.42  
Bocian Apolonia   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Bocian Eugeniusz   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Bocian Helena   u 22.07.43 przebywał/a marzec 43'
Bocian Jan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Bocian Józef 17.05.44 z Pruszkowa  
Bocian Zygmunt Zajdel   z 18 - 25.01.40  
Bocianowski Władysław   u 22.08.40  
Bocianówna Apolonia 3.11.42    
Bock Konrad   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Boczar Stanisław 10.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Boczewski Henryk 20.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka Stronnictwo Pracy
Boczkowski Mieczysław 13.01.42 w 17.01.43 Majdanek  
Boczkowski Wacław 20.02.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Boćko Lila     przeniesiony/a 10.03.43
Bodalewska Franciszka   z 15.01.44  
Bodalska Aleksandra   z 11.02.44 ruiny getta  
Bodek Apoloniusz   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Bodek Marian   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Bodera Bertie 24.10.41    
Bodles Lucjan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                              DALEJ -->

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE