LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Cabaj Czesław 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Caban Jan 19.02.43 u 12.03.43  
Cacko Marian 10.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cacko Zbigniew 27.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Cackowski Eugeniusz 5.02.42 w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Cailler Valere 6.08.40    
Calak Joanna 7.01.44 u 14.01.44  
Calkusz Wiktor   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 31.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Cała Eugeniusz 17.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Cała Stanisław 28.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Całka Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Całkiewicz Mieczysław   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Całus   zw 2.07.42 adwokat
Całus Stanisława 17.04.44    
Can Dawid 15.12.41 w 28.11.42 Treblinka  
Carewicz Jan   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Carlton Wanda 19.08.40    
Carnes Stanisław 2.10.42    
Cawgord Cop 12.08.42   anglik zbiegły z niewoli
Cawgord John 12.08.42   anglik zbiegły z niewoli
Cąkała Stanisław 1-8.08.40    
Cbmurski Kazimierz   z 11.02.44 Leszno  
Cebulski (Cybulski) Wacław 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Cederbaum Lejb   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Cedro Feliks 7.02.44 zw 25.02.44 selezjanin
Cedro Jerzy 25.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Cedro Władysław 26.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Cegielski Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Cegielski Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Cegiełka Gertruda   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Cegiełka Jan 26.06.40 w 19.07.40 nieustalone  
Cegiełka Julian 12.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cegiełka Zofia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Cegiełkowski Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ceglińska Eugenia 17.04.44 w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Ceglińska Joanna 8/9.01.43    
Cegliński Kazimierz   z 16.06.44 Gęsia  
Cegła Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Cegłowski Eugeniusz   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Cegłowski Jan   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Celedo Henryk   u 18.03.42  
Celej Aleksander   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Celej Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Celejewski Edward 28.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Celejewski Władysław 28.10.43   PPR
Celemencki(Celemeński) Boruch w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Celermajer Halina (Alma) 13.03.43 w 26.03.43 (?)  
Celińska Julia   w 25.03.43 Majdanek  
Celiński Janusz   w 25.03.43 Majdanek  
Celiński Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Celler Jan   z 12.11.43 Warszawa  
Cendrowski Antoni ur. 1907   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Cendrowski Antoni   u 24.02.42  
Cendrowski Tadeusz   u 27.02.42  
Cendrowski Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cenkier Józef   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Cent Leon   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Centkowski Marian   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Centnerszwer Anina 20.03.43    
Centus Stanisław 18.05.44   oddział partyzancki
Centuszewska Maria   z 11.02.44 ruiny getta  
Cepiga Edward   w 17.01.43 Majdanek  
Ceranowicz Zbigniew   z 11.02.44 Leszno  
Cerańska Szpanow Zofia   zw 6.11.42  
Cerański Antoni 17.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Certowicz Stanisław 13.12.40   zmarł 11.03.41
Cesarski Edward   z 16.06.44 Gęsia  
Cesarski Jerzy 30.10.42 w 17.01.43 Majdanek  
Cetmerowicz Czesława   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Cetnarowicz Halina   w 17.01.43 Majdanek  
Cetnarowicz Kazimierz   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Cetnarowska Irena cze-43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Cetnarowska Krystyna cze-43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Cetnarowski Zygmunt   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Cetys Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cewiński Zbigniew   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Ch... Szlama Zelma   z 4.12.40 Palmiry  
Chaberska Stanisława 15.04.44    
Chabielski Ignacy 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Chabiera Kazimierz   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Chabińska Irena 11.01.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Chabowski Stanisław     przebywał 19.11.40
Chabros Feliks   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Chabros Jan   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Chachaj Genowefa 1.02.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Chaciński Franciszek 20.08.43    
Chaciński Józef 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Chaczanow Chana.   w 22.09.41 Ravensbruck  
Chada Szczepan 6.02.44    
Chajdacki Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Chajdukiewicz Jan   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Chajewski Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chajęcki Janusz 24.10.42    
Chajke Leon   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chajkowa 18.10.42 powtórnie  
Chajkowski Jan Stefan   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Chalicki Tadeusz 23.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Chalimow   z 1.11.42 lotnik radziecki
Challier Maria lis-40    
Chalowska Sława   u 9.08.40  
Chałakowski Aleksander 13.02.41   zmarł 13.03.41
Chałupka Antoni     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Chałupka Władysław 10.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chałupski Chaim Leib 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chamski Janusz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Chamulak Anna z dzieckiem 24.08.43 u 17.02.44  
Chandze Katarzyna     przebywały 6.10.43
Chańczuk Ignacy 18.08.43    
Charabin   z 24.09.42  
Characzyk Adela 15.02.44 z 22.02.44 ruiny getta  
Charewicz Łucja   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Charewicz Stanisława   w 22.09.41 Ravensbruck  
Charin Juda   z 18 - 25.01.40  
Charlewska Sabina   u 19.08.43  
Charliński Jan   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Charliński Józef   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Charliński Konstanty   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Charliński Stanisław ur. 1892   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Charliński Stanisław ur. 1922     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Charłampowicz Józef   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Charnasson Wanda 25.01.44 z 15.02.44 Senatorska róg Miodowej  
Charniuk Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Chartowski Chaim   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Charzewski Jan 9.07.41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Chaustow Leonid   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chądzyńska Maria   z 26.02.40 Palmiry  
Chądzyńska Maria   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Chądzyński Bogdan   u 12.05.43  
Chechelski Lech (Leszek) 28.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chechłacz Edward 9.12.43 z 25/26.01.44  przewieziony z Grodziska Mazowieckiego 13.12.43 r.
Checko Franciszek   z 16.06.44 Gęsia  
Chein Michał   z 29.12.41  
Cheliński Antoni   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Chełchowska Zofia 25.02.43 w 13.05.43 Oswięcim PPR
Chełchowski Bogusław   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Chełkowski Alfons   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Chełmiński Ryszard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chełmiński Ryszard   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Chełmiński Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Chełstowski Stefan   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Chęciński Albert   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chęciński Antoni   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chęciński Ryszard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chibaeff Anisia 17.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Chieliński Jan (Chiliński Jan) 11.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chietoric Jaguelin (?)   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chilecki Antoni   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Chill     uciekł 30.05.44
Chindelewicz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chischmak Luba   u 18.12.43  
Chizdoniak Lubow 24.11.43    
Chlasta Kazimierz   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Chlasta Władysław 2.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Chlaściak (Chrościak) Jan 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Chlebiński Władysław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Chlebowska Janina 28.04.41   zmarła nocą 28.04.41
Chlebowska Zofia 22.08.43    
Chlebowski Stefan   w 23.07.41 Oświęcim  
Chlebowski Władysław   z 16.06.44 Gęsia  
Chlewicka Zofia   w 17.01.43 Majdanek  
Chlond Alfred   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Chlond Czesław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Chlond Zofia 15.03.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Chludzińska Zofia 28.02.43    
Chluska Zofia Cecylia 10.12.43 u 1.02.44  
Chluski Władysław 7.08.40    
Chluściak Kazimierz   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Chluziński Czesław   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Chłond Stanisław 5.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Chłopaczyński Jan 18.05.44   oddział partyzancki
Chłopek Salomea   w 5.10.43 Oświęcim przebywał/a 02.43'
Chłopek Tadeusz   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Chłopik Wacław   z 16.07.43 Gęsia  
Chłopoccy 3.07.40   RKS "Skra"
Chłopocki Marian   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Chłystek Stanisław 21.08.43    
Chmarzyński Stanisław     przebywali w lipcu 41'
Chmiel Janina   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Chmiel Roman   z 30.11.43 Solec 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Chmielak Bolesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chmielarczyk Paweł 5.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chmielecki Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chmielewska Gertruda     (izolatka); przebywały 6.10.43
Chmielewska Joanna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Chmielewska Małgorzata   z 19.04.44  
Chmielewska Natalia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Chmielewski   w 25.03.43 Majdanek  
Chmielewski Antoni   u 23.03.43  
Chmielewski Bogumił 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chmielewski Bogusław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Chmielewski Bronisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chmielewski Franciszek   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Chmielewski Henryk   w 25.03.43 Majdanek  
Chmielewski Jan 1-8.08.40    
Chmielewski Jan   zw 16.11.43  
Chmielewski Jerzy 30.01.42 u 7.02.42  
Chmielewski Jerzy   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Chmielewski Jerzy 19.08.43    
Chmielewski Jerzy ur. 1911   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Chmielewski Józef 17.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Chmielewski Józef 6.02.42    
Chmielewski Józef 20/21.07.44   Kedyw
Chmielewski Józef 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Chmielewski Kazimierz 24.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chmielewski Michał 8.08.43    
Chmielewski Ryszard   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Chmielewski Stanisław 23.10.41 w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Chmielewski Stanisław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Chmielewski Stanisław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Chmielewski Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chmielewski Tadeusz 3.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Chmielewski Wacław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Chmielewski Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Chmielewski Zygmunt   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chmielewsscy 3.07.40   RKS "Skra"
Chmieliński Henryk ur. 1905   w 23.07.41 Oświęcim  
Chmieliński Henryk ur. 1897   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chmieliński Jan   u 26.08.40  
Chmielowicz Stanisław 13.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chmura Gawril   z 18 - 25.01.40  
Chmura Hersz   z 18 - 25.01.40  
Chmurkowski Feliks kwi-44   skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Chmurow Szlama 1.06.40    
Chmurska Józefa   u 16.12.41  
Chociszewski Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chodak Jan 31.01.42 w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Chodakowski Antoni Stanisław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Chodakowski Bolesław   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Chodas Maria 23.04.43    
Chodecki Bolesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Chodkowska Jadwiga     przebywały 6.10.43
Chodkowski Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Chodnicki Stanisław 31.05-4.06.42 w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Chodorowski Antoni   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chodowicz Piotr   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chodowiec Andrzej   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chodowiec Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chodowski Mieczysław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Chodulski {Chodubski) Czesław 31.05-4.06.42 w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Chodynicki Kazimierz kwi-40    
Chodzeń Jakub 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Chodzicki Wiktor   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Chodzyński Bogdan 20.03.43    
Choińska Wanda 23/24.04.42 u 25.05.42 ZO lub LOB lub PONS
Choiński Aleksander   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Choiński Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Choiński Kazimierz   zw 24.12.42  
Choiński Wacław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Choiński Zbigniew   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Chojecka Stanisława   u 11.03.44 Kraków  
Chojecka Wirginia   u 11.03.44 Kraków  
Chojecka Zdzisława   u 11.03.44 Kraków  
Chojecki Antoni     przebywali w lipcu 41'
Chojecki Leon   zw 21.02.42  
Chojecki Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim  
Chojer Katarzyna 7.03.44    
Chojewski Zbigniew   z 16.07.43 Gęsia  
Chojnacka Anna   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Chojnacka Małgorzata 10.12.43 u 18.04.44 zmarła
Chojnacka Teofila 29.04.43 zw 24.08.43  
Chojnacka Zofia   z w końcu stycznia 42'  
Chojnacka Zofia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Chojnacki Eugeniusz Stanisław   z 24.05.44  
Chojnacki Jan 20.10.41    
Chojnacki Józef I   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167322
Chojnacki Józef II   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167335
Chojnacki Karol 24.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chojnacki Marian   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Chojnacki Stefan 7.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Chojnacki Władysław   u 20.09.41 przebywał w styczniu 41'
Chojnacki Wojciech   u 18.03.42  
Chojniarz Kazimierz 28.12.43   AK
Chojnowska Jadwiga 2.12.43 w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Chojnowska Karolina 18.12.43 u 26.01.44  
Chojnowski Antoni   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Chojnowski Bolesław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Chojnowski Ryszard   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Chojowska (Chojnacka)   z 25.01.44 ruiny getta  
Cholewa Alfons   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cholewa Jan 26.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Cholewa Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cholewa Leopold 21.09.41 w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Cholewa Ryszard 9.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Cholewa Władysław 29/30.09.42 z 16.10.42  
Cholewa Zbigniew   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Cholewicki Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cholewicki Jerzy Wacław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Cholewińska Maria Marianna 28.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Cholewińska Marta 23/24.04.42 u 25.05.42 ZO lub LOB lub PONS
Cholewiński Janusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Cholewka Wiktor   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cholewski Ryszard 16.08.40    
Choluj Chemia   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Chołat Jan 23.10.43    
Chołdakowski Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chołody Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Chołoniewski Bolesław   w 15.10.41 Oświęcim przebywał w marcu 41'; nr. obozowy 21674 - 21781
Choma Józefa   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Chomentowski Bohdan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chomentowski Bolesław 5.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Chomentowski Jerzy   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Chomentowski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Chomicki Jerzy 18.03.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Chomicki Tadeusz 12.03.43    
Chomicz Adalbert 1.10.42    
Chomicz Julian   u 12.05.43  
Chomicz Stanisław 12.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chomicz Stanisław 1.10.42    
Chomiczek Władysław 26.03.43    
Chomienko Mikołaj   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Choniczewski Stanisław 20.08.43    
Choralin Ryszard 31.05-4.06.42    
Chorausek Jarosław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chorąży Irena   u 4.02.43  
Chorąży Mieczysław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Chorąży Władysław   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Chorniczek Władysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Choromański Piotr   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Chorusińska Stanisława 15.08.40    
Chorzela   zw 16.02.44  
Chorzela Wiktor   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Chorzela Zuzanna 10.12.43    
Chorzewski Sebastian 3.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Chostecki Stanisław 29/30.09.42    
Choszczewski Leon 31.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chotowska Jadwiga 23.08.43    
Choynowski Witold   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Chrapkowski Jerzy   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Chrapowicki Bogdan 26.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Christowa   w 27.09.42 Berlin  
Chrobat Antoni   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Chrobelny Henryk 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Chrobociński Antoni 12.01.41 w 31.01.41 Oświęcim MZK; nr. obozowe 9571 - 10163
Chrobutowski Czesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chromecki Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chromiec Adam   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Chromiński Czesław 22.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Chromiński Józef 17.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Chromiński Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chropczak (?) Henryk 25.10.43    
Chrostowski Franciszek 16.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Chrostowski Jan 8.10.42    
Chrostowski Stanisław   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Chrostowski Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Chrościechowski Edward   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Chrólski (Chrubski) Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Chróścicki Bolesław 1.10.42    
Chróścicki Julian ks. 18.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Chróścicki Tadeusz 20.09.40   Tajna Armia Polska (?)
Chróścicki Tadeusz 30.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chróścicki Tadeusz Lucjan 17.10.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Chróścielewski Bolesław 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Chróścik Piotr 24.10.40    
Chrudziński Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chrupek (Chrupska) Eugeniusz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Chrupek Aleksander   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Chruszczyk Stanisława   w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Chruszczyński Ferdynand (Bura Leonard)   uwolniony w akcii pod Arsenałem
Chruścicki Bolesław   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Chruściel Bronisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Chruściel Halina     samobójstwo 21.03.44
Chruściel Kazimierz 29/30.09.42    
Chruściel Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Chruścielewska Stefania 23.07.42    
Chruścielska Jadwiga   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Chruścik Piotr   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chruścik Stanisława 25.03.44    
Chruścikowski Witold 3.10.43    
Chrzanowska Maria 12.05.42    
Chrzanowski 7.08.42   ZWZ
Chrzanowski Adam 3.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chrzanowski Jan   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Chrzanowski Jan 12.02.42    
Chrzanowski Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Chrzanowski Janusz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Chrzanowski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Chrzanowski Tadeusz 7.02.42    
Chrzanowski Zygmunt   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Chrząstowska Franciszka   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Chrząstowski Zygmunt   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Chrząszcz Ch.   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Chrząszczewska Anna   u 25.03.43  
Chrząszczewska Irena   u 25.03.43  
Chrząszczewski Stefan 6.12.43    
Chrzyczek Eugeniusz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Chuchaj Teodor 3.10.42    
Chudek Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Chudewniak Aleksandra   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Chudnicki Jerzy   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Chudoliński Feliks 29/30.09.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Chudoń Edward   u 19.03.42  
Chudy Andrzej   w 25.03.43 Majdanek  
Chudy Leonard 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Chudyba Janina 27.11.41    
Chudzik Antoni   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Chudzik Hieronim   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Chudzik Janina     przebywał we wrześniu 41'
Chudzik Roman   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Chudzik Tadeusz mar-44    
Chudzik Wacław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Chudzińska Zofia   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Chudziński (Chudzyński) Kazimierz w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chudziński Kazimierz 5.03.41    
Chudzyński Lucjan 14.03.42    
Chustecki Stanisław   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Chutnik Jan   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Chwalibóg Piecek Eugeniusz 22.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Chwalińska Leonia 10.12.43 u 28.02.44 (Entlassung)
Chwał-Trałowicz Stefania     przebywał/a maj 43'
Chwat Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chwedczuk Ludwik 10.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chybicka Stanisława 9.08.40    
Chybiński Henryk   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Chybowski Antoni   w 1.09.42 na Rakowiecką  
Chyl Bolesław 25.07.40    
Chylak Ryszard   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Chylińska Joanna 11.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Chyliński Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Chyliński Józef kwi-40    
Chyliński Stanisław   z 26.02.40 Palmiry  
Chylkowski Alfons   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Chysiak Wacław 18/19.05.43    
Chyżyńska Zofia 3.05.42    
Ciastkowski Roman 6.10.43    
Ciastkowski Stefan 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Ciawłowski Franciszek   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a marzec 43'
Ciąglińska Zofia   z 20.06.40 Palmiry  
Cibicki Edward   zw 17.09.41  
Ciborek Stefan 7.03.42    
Ciborowski Czesław 28.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ciborowski Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ciborowski Tadeusz 12.02.42 w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Ciborowski Zdzisław   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Cibulski Zygmunt   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Cichal Anna 13.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Cichal Tadeusz 3.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Cichan Bogumiła 16.02.44    
Cichawa Danuta   w 17.01.43 Majdanek  
Cichawa Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Cichecki Antoni   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 11.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Cichecki Stanisław ur. 1920   w 19.11.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'; nr. obozowy 22800 - 22956
Cichecki Stanisław ur. 1897   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cichocka Halina 15.05.44 zw 9.06.44 KG AK
Cichocka Irena 20.01.44 u 7.02.44  
Cichocka Magdalena     przebywał 19.11.40
Cichocki (bracia) 21.04.44    
Cichocki Albin   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cichocki Antoni Tomasz   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Cichocki Edmund 30.01.42 w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Cichocki Kazimierz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Cichocki Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Cichocki Szczepan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Cichocki Wacław 29.01.41    
Cichocki Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cichocki Zygmunt     przebywał 19.11.40
Cichoń Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Cichoń-Baumgarten T.   z 31.03.44  
Cichończyk Bronisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cichoński Szczepan   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Cichorski Henryk   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Cichorski Wacław   w 21.09.40 Oświęcim  
Cichowicz Leonid   w 17.01.43 Majdanek  
Cichowicz Zofia   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Cichowlas Wacław   u 7.02.42  
Cichy Stanisław   z lipiec 42'  
Ciebieniak (Ciepieniak) Aleksander 15.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Ciechanowicz Maria 30.03.44    
Ciechanowicz Teofil 17.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Ciechanowski Zygmunt   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ciechański Mieczysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Ciechomska (Czechowska) Maria w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487

DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE