LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Ciechomska Maria 23.05.42    
Ciechomski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cieciemirska Wiktoria 27/28.04.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Cieciemirski (syn) 27/28.04.42    
Ciecierski Edward kwi-40    
Ciecierski Jan 7.08.40    
Ciecierski Zdzisław 25.10.41    
Ciekała Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Ciekała Wacław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Ciekot Zdzisław   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Cielecki Jan     przebywał 19.11.40
Cielecki Stanisław Kazimierz   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Ciemniecki Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cieniewski Edmund   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Cientuszewska Maria 19.01.44    
Ciep... 18.02.42    
Ciepiela Marcin   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ciepielewski Franciszek   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Ciepielewski Władysław   z 7.12.43 ruiny Getta  
Ciepielowski Henryk   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Ciepieniak Michał   u 25.02.42  
Cieplak Jadwiga 2.02.44 u 29.02.44 (Entlassung)
Cieplak Stanisław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Cieplik Stanisław   z 12.09.42  
Ciepliński Edward   zw 22.10.41  
Cierak Józef   zw 20.02.42  
Cierniak Jędrzej   z 2.03.42  
Ciesielewska Barbara 7.10.42    
Ciesielska Eleonora 5.10.42 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Ciesielska Krystyna 11.02.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Ciesielski Andrzej   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ciesielski Edward   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Ciesielski Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ciesielski Jan   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Ciesielski Kazimierz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Ciesielski Marian 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ciesielski Marian   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Ciesielski Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ciesielski Władysław 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cieszkowska (Czarkowska) Regina 27.05.42    
Cieszkowski Marian   z 24.05.44  
Cieszkowski Stanisław 20.03.43    
Cieszkowski Wacław 23.10.41 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Cieszyńska (córka lekarza)   z 3.03.44 ruiny getta  
Cieszyńska Halina 11.02.44    
Cieślak Antoni   w 25.03.43 Majdanek  
Cieślak Feliks   w 23.07.41 Oświęcim  
Cieślak Helena paź-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Cieślak Janusz   z 20.06.40 Palmiry  
Cieślak Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cieślak Marian 6.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Cieślak Michał   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Cieślak Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Cieślak Urban Wacław 17.02.41   franciszkanin
Cieślak Wacław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cieślak Wiktor   w 17.01.43 Majdanek  
Cieślakiewicz Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Cieślik Józef   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Cieślikowska Krystyna   z 9.06.44 ruiny getta  
Cieślikowski Józef 20.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Cieślikowski Tadeusz   w 21.09.40 Oświęcim  
Cieślińska Helena     przebywał/a maj 43'
Cieślińska Maria Ludwika   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Cieśliński Stanisław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Cieśliński Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cięciorek   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Cięgarlak Antonina   27.06.44 ruiny getta  
Ciężara (Cięciara) Jan   z 17.09.40 Palmiry  
Ciężara Jan 1.04.40    
Ciężki Zbigniew   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Ciężki Zdzisław Maksymilian     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Cimerman Władysław 1.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Cimochowicz Henryk   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Cinelli Mario 19.03.43    
Ciok Ludwik   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Ciok Piotr 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ciok Stanisław 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ciołek Wacław   z 24.05.44  
Ciołek Zofia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Ciołkowski Narcyz   w 23.10.41 Rakowiecka  
Cionek Wacław 17.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Ciorkowski Leon      
Ciostek Franciszek 7.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ciskowski Jan   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Cisło Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cisło Zbigniew   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cisowski Józef Zdzisław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Ciszek Katarzyna 23.02.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Ciszewska Teodora   u 3.03.44 (Entlassung)
Ciszewski Jan 7.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Ciszewski Ludwik   w 25.03.43 Majdanek  
Ciszewski Stanisław 18.03.43    
Ciszkowski Mieczysław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Ciuk Jan 14.10.43 z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Ciurlik Eugeniusz   z 1.12.43 17.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Ciurzycki Bronisław 26.08.40    
Coghen Klara 12.01.44 u 15.02.44  
Cohn Cezar   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Colonna- Walewski Eugeniusz     przebywali w styczniu 41'
Comber Zyndel   z 18 - 25.01.40  
Cubiński (Czuliński) Jan   u 18.02.42  
Cudakiewicz Józef 4.10.39 zw 16.10.39 franciszkanin
Cudna Halina   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Cudnik Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Cudny Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cudny Władysław 11.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Cugowski Lucjan 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Cugowski Ludwik   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Cukier Chana 13.03.43    
Cukier Gabriela   zw 16.02.43  
Cukier Hanna   w 26.03.43 (?)  
Cukiermam Abram   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cukierman Dawid   z 18 - 25.01.40  
Cukierman Hersz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Cukierman Josef   z 18 - 25.01.40  
Cukierman Mordka 6.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Cukierman Norbert 1.04.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Cukierman Tobiasz   z 30.08.40 Palmiry  
Cukierska Józefa 8.04.44    
Cukrzyńska Bronisława   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Cukrzyńska Tatiana   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Cukrzyński Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cukrzyński Włodzimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Culek Władysław 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cuper Piatr   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Cuz Edmund   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Cwil Wiktoria   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Cwojdziński Antoni 1.03.41 w 21.09.40 Oświęcim  
Cwyl Bolesław   z 17.09.40 Palmiry  
Cwyl Bronisława 8.01.44 z 15.01.44  
Cyankiewicz Henryk 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cybichowski Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 21.06.40
Cybruch Eugenia   w 17.01.43 Majdanek  
Cybula Stanisław 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Cybula-Przymuszyńska Helena 6.07.44   przebywała 2.08.44
Cybulska Jadwiga 17.02.43 w 25.03.43 Majdanek  
Cybulska Janina 12.02.44 u 25.03.44 (Entlassung)
Cybulska Maria   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Cybulska Stanisława   z 4.02.44  
Cybulski Antoni   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Cybulski Icek   z 18 - 25.01.40  
Cybulski Jan 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Cybulski Jan Wiktor 9.05.43    
Cybulski Stanisław 13.05.43    
Cybulski Tadeusz ur. 1912   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cybulski Tadeusz ur. 1899     16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Cybulski Wacław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Cybulski Witold   zw 28.07.44  
Cycki Władysław     16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Cygan Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Cygański Jerzy 13.01.44 z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Cygański Kazimierz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Cykata (Cykała) Bolesław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Cykła Jadwiga   u 6.02.42  
Cymbał Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Cymer Antoni 18.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Cymerman Jan Stanisław 25.04.41    
Cymerman Rudolf   zw 4.04.44  
Cynk Jerzy   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Cynkin   w 17.01.43 Majdanek  
Cynkin Zdzisław kwi-43   AK
Cynowski Roman 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cyprysiak Stanisław 24.07.41   TOW, samobójstwo 25.07.41
Cyran Eugeniusz   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Cyran Tadeusz 18.05.44   oddział partyzancki
Cyrankowski Józef 6.09.40 w 21.11.40 Oświęcim więzień polityczny numer 6486. 25.03.1942 został odnotowany zgon. Pracował w obozie w warsztacie samochodowym. inf. Tomasz Pawelski (21.03.2014)
Cyrkowicz Jan   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Cytarzyński Józef   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Cytlak Adam   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Cytryn Mordka ur. 1907 17.12.41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Cytryn Mordka ur. 1909   w 28.11.42 Treblinka  
Cywin (Cywiner) Rafael   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Cywiński Feliks 4.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Cywiński Jan   zw 21.02.42  
Czachorowski Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czachowski Czesław 16.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Czachorowski (Czachowski( Jan 20.01.42 z 2.03.42 Stronnictwo Pracy
Czachowski Jan   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Czachurska Anna 7.01.44 u 21.01.44  
Czachurska Hanna   z 21.01.44 ruiny getta  
Czachurski Kornel   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Czaja Gustaw   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Czajewski Zbigniew Janusz   z 16.07.43 Gęsia  
Czajka Adam   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Czajka Antoni   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Czajka Edward   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Czajka Stanisław 27.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Czajkowska Aleksandra Janina     przebywali w styczniu 41'
Czajkowska Romualda   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Czajkowski Czesław   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Czajkowski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czajkowski Jan     przebywał/a maj 43'
Czajkowski Jan Stefan   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Czajkowski Kazimierz 24.10.42    
Czajkowski Marian   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Czajkowski Mieczysław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Czajkowski Tadeusz 20.10.41 w 21.10.41  
Czajkowski Tadeusz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Czajkowski Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czajkowski Wiktor 1.10.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Czajkowski Włodzimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czajkowski Zygmunt   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czak Czesław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Czaki Hanna 5.01.44 z 11.02.44 ruiny getta BIP
Czaki Jadwiga 5.01.44 z 15.02.44 Senatorska róg Miodowej  
Czaki Karolina   u 7.02.44  
Czaki Tytus Wincenty 5.01.44 z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Czamara Marianna 19.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Czamara Mieczysław   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Czambelan Władysław   w 22.10.41 Rakowiecka  
Czambelan Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czapczuk Wojciech   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Czapczyk Henryk, ks. 30.11.39 w 2.05.40 Sachsenhausen ksiądz
Czapelik Wiktor   z 7.12.43 ruiny Getta  
Czapiewski, ks. kwi-40    
Czapiński Kazimierz 8.09.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Czapiński Ludomir (Czapiński-Fedorenko Iwan Ludomir) w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czapiński-Fedorenko Iwan Ludomir 21.05.40    
Czapka Magdalena 7.02.44    
Czapla Teofil 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czapla Władysław   z 17.07.41 Palmiry  
Czaplarski Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Czaplicka Janina 23.07.43    
Czaplicki Władysław 24.10.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Czaplicki Zdzisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Czaplińska Helena Teodora     przebywali w lutym 41'
Czapliński Stanisław   z 17.07.41 Palmiry  
Czapliński Wacław   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Czapliński Wiktor 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czapliński Zygmunt   w 23.07.41 Oświęcim  
Czapnik Henoch 7.01.42 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Czaps Anastazja 8/9.01.43    
Czapska   u 17.02.44  
Czapska Zofia 7.01.44    
Czapski Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czapski Józef sie-42 zw 23.09.42  
Czapski Romuald   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Czapski Stanisław   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Czapski Tadeusz 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Czapski Tadeusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Czapur Wincenty   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czarkowska Anna   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Czarkowska Zofia   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Czarkowski Jerzy   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Czarkowski Kazimierz   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Czarkowski Zygmunt   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Czarlińska Helena   w 22.09.41 Ravensbruck  
Czarnecka   z 21.02.44  
Czarnecka Barbara   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Czarnecka Bernadetta (Wacława) w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Czarnecka Franciszka 6.02.44    
Czarnecka Stefania   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Czarnecka Weronika   w 30.07.44 Ravensbruck  
Czarnecka Władysława   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Czarnecka Zofia   w 30.07.44 Ravensbruck  
Czarnecki Aleksander   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czarnecki Alfred Edward   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czarnecki Bogusław   w 25.03.43 Majdanek  
Czarnecki Chaim Michael 6.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czarnecki Franciszek   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Czarnecki Ignacy   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Czarnecki Janusz Wincenty     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Czarnecki Józef    u 21.08.40  
Czarnecki Józef 5.02.42 z 2.03.42  
Czarnecki Kazimierz (ur. 1880)   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska
Czarnecki Kazimierz (ur. 1907)   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Czarnecki Konstanty   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Czarnecki Piotr   u 18.02.42  
Czarnecki Stanisław   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Czarnecki Stefan kwi-40    
Czarnecki Stefan 30.01.42 w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Czarnecki Stefan   z 30.11.43 Solec  
Czarnecki Tadeusz 12.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czarnecki Tadeusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Czarnecki Tadeusz Antoni   u 10.02.42  
Czarnecki Wacław 15.12.42    
Czarnecki Wacław   w 17.01.43 Majdanek  
Czarnecki Wiesław Kazimierz 9.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Czarnecki Wiktor   z 13.08.44  
Czarnecki Władysław   u 9.08.40  
Czarnecki Władysław     przebywał 19.11.40
Czarnecki Zygmunt   z 22.10.43 Młynarska  
Czarniawski (Czerniawski) Wacław w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Czarnicki 22.11.43 z 22.11.43  
Czarniecki Edmund   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czarniecki Leonard   z 18.11.43 Żyrardów  
Czarnobrodzki Mieczysław   w 23.07.41 Oświęcim  
Czarnocka Adela   w 22.09.41 Ravensbruck  
Czarnocka Anna   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Czarnocka Halina 23.04.43    
Czarnocka Janina     przebywał/a marzec 43'
Czarnocka Maria   w 25.03.43 Majdanek  
Czarnocka-Skorzewska Teresa   z 24.06.42  
Czarnocki Henryk kwi-40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Czarnota Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czarnowska Apolonia 19.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Czarnowska Irena   w 30.05.42 Ravensbruck  
Czarnowski Józef 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Czarnowski Kazimierz   z 24.05.44  
Czarnowski Marian 18.03.44 z Pruszkowa PPR
Czarnowski Stefan Leon   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Czarnowski Tadeusz 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Czartkowski Jerzy 12.07.40    
Czartoryski Zygmunt 13.02.42 w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Czauski Józef     przeniesiony 18.03.43
Czaykowska Aleksandra   w 22.09.41 Ravensbruck  
Czech Henryk . w 25.03.43 Majdanek  
Czech Stanisława paź-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Czechowicz     uciekł 30.05.44
Czechowicz Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Czechowicz Stefania   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Czechowicz Zofia 15.01.44    
Czechowska Maria   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Czechowski Henryk   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Czechowski Marian 18.03.43 u 23.04.43 przeniesiony 17.03.43
Czechowski Stanisław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Czechowski Tadeusz 2.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czechowski Tadeusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Czechowski Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czechowski. Teodor   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czechy Jan   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Czekajski Stanisław   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Czekalska Irena   w 30.05.42 Ravensbruck  
Czekalska Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Czekalski Leopold   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Czekała Henryk     przebywali w lipcu 41'
Czekała Ludwik   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Czekay Antoni 18.03.42    
Czelej Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Czelej Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Czelny Franciszek 3.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Czemarczan Stanisława   z 23.01.44 ruiny getta  
Czemerys Michał   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Czemodurow Irena   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Czempiński Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Czemski Aleksander   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czepełowski (Czepielewski) Jan w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Czepiński Witold   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czereban Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Czeredys Stanisław   z 23.12.43; Górczewska róg Płockiej 17.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Czeremożyńska Zuzanna   u 9.12.43  
Czerepiński Sylwester   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Czerepiński Zygmunt   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Czerlowek (Czerlonek)   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Czermiewicz Tadeusz   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Czermiński Marian   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Czerniakowski Zygmunt   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Czerniatyński Julian   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Czerniawski Jakub   w 25.03.43 Majdanek  
Czerniawski Stanisław 21.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Czerniawski Tomasz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Czerniawski Władysław   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lutym 41'
Czernicki Zygmunt   z 24.05.44  
Czernik Karol   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Czernikowski Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 21.06.40
Czerska Anna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Czerska Ferdynanda   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Czerska Janina   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Czerski   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Czerski Kazimierz   zw 25.10.41  
Czerski Kazimierz 6.05.43    
Czerski Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czertwiergow Wasyli 14.10.41    
Czerwiec Adam   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Czerwińska Jadwiga 13.06.44    
Czerwińska Jadwiga 16.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Czerwińska Janina 31.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Czerwińska Leokadia 31.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Czerwińska Zofia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Czerwińska Zofia Janina   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Czerwiński Aleksander   u 23.12.41  
Czerwiński Bolesław   w 25.03.43 Majdanek  
Czerwiński Czesław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Czerwiński Czesław 1.04.41 z 12.06.41 Palmiry  
Czerwiński Jan   u 7.02.42  
Czerwiński Jan 17.02.43    
Czerwiński Jerzy 16.03.43    
Czerwiński Jerzy Karol   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Czerwiński Jerzy Wincenty   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czerwiński Karol   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Czerwiński Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czerwiński Kazimierz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Czerwiński Stanisław 24.05.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czerwiński Wacław   z 30.08.40 Palmiry  
Czerwiński Władysław 1.03.40 z 4.12.40 Palmiry  
Czerwiński Władysław 21.08.43    
Czerwonij Wasil 21.08.43    
Czerwonykarmin Srul 12.12.41 w 28.11.42 Treblinka  
Czetki Stanisław 12.10.41    
Czetwertyński 10.11.42    
Czetwertyński Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czetwertyński Jerzy 24.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czetwiergow Wasill   u 15.03.42  
Czezowski Stanisław Antoni 24.10.42    
Czimek Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Czmoch Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Czmoch Władysław   w 17.01.43 Majdanek  
Czmoch Zdzisław 5.06.43   AK "Osa-Kosa"
Czopiga Edmund   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czopski Janusz 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Czopur Wincenty 25.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czorkowska Zofia     przebywał/a 02.43'
Czortek Antoni   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Czosnowska Stanisława 30.09.42    
Czosnowski Stanisław   w 28.03.44 Gross-Rosen nr. obozowe 23716 - 26279
Czosnykowska Anna 4.04.44 u 20.04.44 (Entlassung)
Czostek Aleksander   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czódyk Feliks     przebywał/a 02.43'
Czuba Helena 29.01.44 u 8.04.44  
Czubak Bronisława maj-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Czubak Janina   w 30.05.42 Ravensbruck  
Czubek Jan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Czubek Jan   z 16.06.44 Gęsia  
Czubek Józef 8.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czubek Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Czubek Władysław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Czubiak Tytus Jan 16.04.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Czubiński Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Czubiński Józef 7.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Czubowicz Czesław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Czuchaj Teodor   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Czudnanko-Czadny   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Czudowska Aniela   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Czułek   z 27.12.43  
Czuperska Anna 23/24.11.40 zw 31.07.44 dr.; przebywały 6.10.43; przebywała 29.07.44
Czuperski Henryk 23/24.11.40 w 19.08.42 Oświęcim dr.; nr. obozowe 60043 - 60111
Czupryna Sabina   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Czupryniak Władysław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Czuruk Florentyna     przebywał/a kwiecień 43'
Czuruk Krystyna   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a kwiecień 43'
Czurukowa Maria   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Czwarnowski Józef 15.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czyński Kazimierz 1.12.42    
Czyrko Janina   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Czys Jan 21.08.43    
Czystogórski Witold 13.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Czyszkowski Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Czyż Julian   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Czyż Mieczysław 1.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Czyż Mieczysław     przebywał 19.11.40
Czyż Romuald   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czyżewska Halina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Czyżewska Halina 14.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Czyżewska Teresa 16.03.44    
Czyżewski     przebywał/a kwiecień 43'
Czyżewski Antoni 19.08.40 w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Czyżewski Eugeniusz 15.10.41 w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Czyżewski Jan   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Czyżewski Stanisław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Czyżewski Tadeusz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Czyżewski. Lucjan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czyżkowski Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czyżniewski Edmund 9.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Czyżowski Jan Marceli 17.02.43    
Czyżychowicz Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Czyżyk Janina 14.12.43 z 17.12.43  
Czyżyk Moszek   z 18 - 25.01.40  

<-- POPRZEDNIA 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE