LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Da...ki Zygmunt 26.06.40    
Dacher Aron   z 18 - 25.01.40  
Dacher N.   z 18 - 25.01.40  
Dacki Mirosław 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Dackiewicz Zofia   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a 02.43'
Dacko Ryszard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Daczkowski Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Daczkowski Tadeusz   z 20.06.40 Palmiry  
Daczkowski Władysław   z 16.07.43 Gęsia  
Dadan Romuald Nikolaus   w 25.03.43 Majdanek  
Dadan Zygmunt   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dadana Bolesław 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dagielski Janusz (Jan) 21.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Dagner Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dajczman Leopold   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dajewski Władysław 21.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dajkowski Leonard 27.09.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Dakowicz Antoni   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dakowski Narcyz Jan 7.2.1944  r 10.4.1944 w Warszawie Działacz Biura Informacji i Propagandy Komendy Głównej Armii Krajowej w Warszawie- inf. Ligia Dakowska Michalak 08.10.2012
Dalba Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dalba Michał   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Dalecki Mikołaj   w 30.11.42 Rakowiecka  
Dalek Helena 30.03.44    
Dalek Józef   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Daleszyński Ludwik   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dalewski Bogdan   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Dalgiewicz Zbigniew   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dałek Elżbieta   u 22.08.40  
Damazyn Gwidon 9.05.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Damięcki Józef (Czesław)   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Damięcki Władysław 21.08.43    
Damijański Zygmunt 8.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Damres Wanda Maria 10.12.43    
Damski Henryk 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Damżala Piotr   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Danaj Stanisław   u 18.02.42  
Dancygier Stefan   z 20.06.40 Palmiry  
Dancygier Zygmunt   z 20.06.40 Palmiry  
Danecki Witold     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Danenberg Łucja (Niemka) 8.04.44    
Dangel Felicja 18/19.07.42 i 28.07.42 w 27.09.42 Berlin  
Dangel Jan 27.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dangel Stanisław   z 26.10.42  
Dangel Stanisław Karol   z 16.07.43 Gęsia  
Daniel Edmund 11.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Danielewicz Czesława 6.02.43    
Danielewicz Elżbieta paź-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Danielewicz Elżbieta 14.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Danielewicz Maksymilian     11.06.44 odbity/a ze szpitala
Danielewicz Mieczysław 19.04.41    
Danielewicz Roman   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Danielewicz Teodor   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Danielewicz Zdzisław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Danielska Helena 8/9.01.43    
Danielski Jan 8.10.42    
Daniluk Józef 16.07.42 z Rakowieckiej  
Daniłłowska (matka) 5.06.44    
Daniłłowski Jerzy 5.06.44    
Daniłłowski Stanisław 5.06.44    
Daniłowski Franciszek 7.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Daniszewski Tadeusz   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Dankiewicz Hanna 6.03.44 u 22.03.44  
Dankiewicz Stanisława 6.03.44 u 22.03.44  
Dankowska Janina 16.01.44    
Dankowski Janusz 16.01.44    
Danorski Zbigniew   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Danowski Edward   z 16.07.43 Gęsia  
Danowski Romuald   w 5.02.42 nieznany kierunek  
Dańska Alina (Alicja)   w 17.01.43 Majdanek  
Dańska Józefa 18.02.44    
Dański Władysław 18.02.44 z 18.02.44  
Dapczeńska Stefania 10.12.43 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Darda Kazimierz   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Darda Zofia 7.01.44 z 3.02.44 ruiny getta  
Dardziński Bronisław 18.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dardziński Mieczysław 26.08.40    
Darecka Anna 19.01.44    
Daremniak Wincenty 14.09.40 z 12.10.40  
Dargiel Jerzy   u 15.08.40  
Dargiel Tadeusz 28.10.43 w 10.12.43 Oświęcim PPR
Darkowska Hanna 26.08.40    
Darkowski Czesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Darkowski Edward 4.10.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Darowska Maria z synem   zw 31.07.44 urodziła 8.07.44 syna
Darznes Andrzej   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Daskowska Bronisława   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Daszewska Hanna   z 27.07.43  
Daszewski     uciekł 30.05.44
Daszewski Wacław 5.09.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Daszkiewicz Anna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Daszkiewicz Marian   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Daszyński Aleksander lis-41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Datyner Rudolf   u 26.02.42  
Daukantas Konstanty (Litwin)   w 23.07.41 Oświęcim  
Dawid   z 18 - 25.01.40  
Dawid Władysław   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Dawidowicz Aleksandra   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Dawidowicz Jakub 24.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Dawidowicz Moszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dawidowska Janina   w 17.01.43 Majdanek  
Dawidowska Małgorzata   w 30.05.42 Ravensbruck  
Dawidowska. Eugenia   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Dawidowski Henryk 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dawidowski Jan 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dawidsohn Heniek   w 26.03.43 (?)  
Dawidson Chaim 3.06.40 z 4.12.40 Palmiry  
Dawidziuk Wanda 14.04.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Dawison Melania     przebywał 19.11.40
Dawison Wacław     przebywał 19.11.40
Dawydiak Daniło 23.10.41    
Daziński Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim  
Dąb Izaak 3.10.42    
Dąb Józef     uciekł 2.04.44
Dąbala Józef   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Dąbalewski Jan   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Dąbek Mieczysław   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Dąbkiewicz Stanisław 15.10.40    
Dąbkowska Jadwiga   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Dąbkowska Janina 28.05.42 w 25.08.42 Oświęcim VII oddział KG AK; nr. obozowe 18253 - 18302
Dąbkowski Antoni   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dąbkowski Henryk   w 23.07.41 Oświęcim  
Dąbkowski Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dąbkowski Konstanty   w 23.07.41 Oświęcim  
Dąbkowski Stanisław 9.08.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dąbkowski Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dąbkowski Zygmunt   u 18.02.42  
Dąbrowa Feliks   w 25.03.43 Majdanek  
Dąbrowa Stanisław   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Dąbrowiecka Maria   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Dąbrowiecki Zbigniew   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dąbrowska Eleonora   zw 22.12.42  
Dąbrowska Halina 12.04.44 zw 31.07.44  
Dąbrowska Hanna   w 25.03.43 Majdanek  
Dąbrowska Helena 18.01.40 z 27/28.05.42 Magdalenka PLAN
Dąbrowska Helena ur. 1916   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Dąbrowska Henryka 16.03.44    
Dąbrowska Jadwiga 3.11.42   "Wawer"
Dąbrowska Janina ur. 1913 18.01.40 w 22.09.41 Ravensbruck PLAN
Dąbrowska Janina 29/30.09.42    
Dąbrowska Janina 11.11.42    
Dąbrowska Janina 20.06.44    
Dąbrowska Janina 11.03.43    
Dąbrowska Józefa 12.03.43    
Dąbrowska Kazimiera 15.04.44    
Dąbrowska Krystyna cze-40    
Dąbrowska Krystyna ur. 1872 18.01.40 w 22.09.41 Ravensbruck PLAN
Dąbrowska Maria   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dąbrowska Maria 2.02.44 z 11.02.44 ruiny getta  
Dąbrowska Maria 30.05.44    
Dąbrowska Marianna 13.02.42    
Dąbrowska Mieczysława 18.11.41 w 25.03.43 Majdanek  
Dąbrowska Sabina 28.05.42    
Dąbrowska Stefania   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dąbrowska Stefania   u 25.11.43  
Dąbrowska Teodora 1-8.08.40    
Dąbrowska Wincentyna   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Dąbrowski paź-41   Gazownia Miejska
Dąbrowski Aleksander   u 27.03.43  
Dąbrowski Aleksander   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dąbrowski Aleksander 9.08.43    
Dąbrowski Aleksander   zw 5.02.42  
Dąbrowski Apolinary 1.04.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dąbrowski Arkadiusz     przebywał 19.11.40
Dąbrowski Bogusław   w 23.07.41 Oświęcim  
Dąbrowski -Bohulicz kwi-40    
Dąbrowski Bronisław 6.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dąbrowski Czesław   z 15.10.42  
Dąbrowski Edmund   z 20.12.43 Wolska 77
Dąbrowski Eugeniusz   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dąbrowski Franciszek 6.12.43 zw 1.03.44  
Dąbrowski Henryk 21.10.41 u 30.01.42  
Dąbrowski Henryk   w 17.01.43 Majdanek  
Dąbrowski Henryk   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dąbrowski Ignacy   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dąbrowski Jan 18.01.40   PLAN
Dąbrowski Jan 17.12.40    
Dąbrowski Jan   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dąbrowski Jan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Dąbrowski Jan   z 24.05.44  
Dąbrowski Jan 6.05.43    
Dąbrowski Jan (Dębowski Jan Chryzostom) w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dąbrowski Jerzy   z 16.07.43 Gęsia  
Dąbrowski Józef   z 26.02.40 Palmiry  
Dąbrowski Józef ur. 1908 16.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Dąbrowski Józef 12.10.41    
Dąbrowski Józef ur.1916   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dąbrowski Juliusz 18.01.40 z 2.04.40 PLAN
Dąbrowski Karol 25.10.41    
Dąbrowski Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dąbrowski Kazimierz 20.02.42 u 25.02.42  
Dąbrowski Kazimierz   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Dąbrowski Kazimierz ur. 1906   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dąbrowski Leon   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dąbrowski Marian 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa; nr. obozowe 20352 - 20421
Dąbrowski Marian (Mieczysław) 29/30.09.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Dąbrowski Michał   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dąbrowski Mieczysław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Dąbrowski Piotr   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Dąbrowski Piotr Paweł   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dąbrowski Roman 12.08.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dąbrowski Roman   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dąbrowski Roman   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Dąbrowski Stanisław 18.01.40 w 2.05.40 Sachsenhausen PLAN
Dąbrowski Stanisław gru-39 z 20.06.40 Palmiry  
Dąbrowski Stanisław 10.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Dąbrowski Stanisław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Dąbrowski Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dąbrowski Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dąbrowski Stanisław      
Dąbrowski Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dąbrowski Stefan   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Dąbrowski Stefan   zw 23.04.43  
Dąbrowski Tadeusz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dąbrowski Tadeusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dąbrowski Tadeusz 10.07.42 z Rakowieckiej w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Dąbrowski Tadeusz   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Dąbrowski Tadeusz   z 30.11.43 Solec  
Dąbrowski Tadeusz Stanisław wrz-40    
Dąbrowski Tomasz kwi-40    
Dąbrowski Wacław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dąbrowski Wacław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dąbrowski Wacław ur. 1904   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Dąbrowski Wacław ur. 1906   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Dąbrowski Wacław ur. 1909 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Dąbrowski Wacławur. 1886   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Dąbrowski Wiesław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dąbrowski Wiktor 15.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dąbrowski Wiktor   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Dąbrowski Wiktor   w 25.03.43 Majdanek  
Dąbrowski Witold 25.02.42 w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Dąbrowski Władysław   w 23.07.41 Oświęcim  
Dąbrowski Włodzimierz 29/30.09.42 w 25.03.43 Majdanek  
Dąbrowski Zbigniew   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Dąbrowski Zdzisław 14.10.41    
Dąbrowski Zygmunt 20.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dąbrówka Jan   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Dąbski lut-44   płk.
Dąbski Marian 3.02.42    
Dądzik Zofia   27.06.44 ruiny getta  
Dec Stanisław   z 16.06.44 Gęsia  
Deczkowski Bogdan   zw 16.02.42 przebywali w lipcu 41'
Dedek Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Degórski Marian   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Dehnel (Dehnek) Wiera   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Dejczman Jerzy     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Deland Rudolf (Adolf) 20.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Delekta Józef 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Delgiado Jadwiga 7.10.42 w 25.03.43 Majdanek  
Delicz (kobieta) 18.02.44    
Delicz Zofia 18.02.44    
Delies Antoni   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Delingowski 23.11.43    
Delinikajtis Andrzej 12.03.42    
Deluga Eugeniusz   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dembecki Wawrzyniec   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dembek Eugeniusz   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Dembek Jerzy 18.03.42 z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Dembińska Stanisława   27.06.44 ruiny getta  
Dembińska Zofia 2.02.44 u 29.02.44 (Entlassung)
Dembiński Zygmunt 25.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dembkowski Antoni 19.06.41   historyk sztuki
Dembowska Henryka   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dembowska Jadwiga 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Dembowska Małgorzata   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dembowska Sabina   zw 24.12.42 przeb. w sierpniu 42'
Dembowski Jan     przebywali w lipcu 41'
Dembowski. Eugeniusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dembowy Antoni     przebywali w lipcu 41'
Dembska Aleksandra 16.02.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Dembski (Dębski) Edward   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Demerer Robert 18.02.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Demeter Bora   u 16.12.43  
Demidecka (Demidowicz) Anna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Deneko Jadwiga 27.11.43 z 8.01.44  
Denel Fryderyk 23.01.42 u 18.02.42  
Denel Fryderyk   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Denel Janina   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Denka Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Denka Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Denoch Stanisława   u 10.12.43  
Depczyński Zygmunt   z 24.09.42  
Deplewski Stanisław 19.02.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Depo Maria 28.03.44 z 1.05.44  
Depsztak Izaak 4.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Depta Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Deptuła Stanisław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Derabin Mikołaj   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Derbich Aleksander   zw 25.10.41  
Derda Józef 26.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Derecka Anna   z 11.02.44 ruiny getta  
Derecka Hanna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Derecka Hanna 14.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Derecki Jan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Derecki Jan Jerzy (Gajewski Zygmunt) 14.09.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Deregler (Derigler) Antoni 17.08.40    
Deregler Antoni   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Derela Wacław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Derengowska Gertruda 20.08.43    
Derengowski Gerhard   w 28.03.44 Gross-Rosen nr. obozowe 23716 - 26279
Derengowski Wiesław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Deresiewicz Jan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Deresiewicz Jan Mieczysław 13.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dereżyński Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Deręgowski Jan 27.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Derfert Wiesław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dering Janina 23.08.40    
Dering Krystyna     przebywały 6.10.43
Dering Władysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dering-Ossowska Krystyna   zw 31.07.44 przebywała 29.07.44
Derlatko Stefan 6.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Derlicki Aleksander   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Derwne (?) Rubin 12.05.43    
Desch Henryk 04.43  
Deska Janina 20.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Despot-Zenowicz Janina 26.08.42 w 17.01.43 Majdanek  
Dessau Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Dessin Leokadia   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Dessinowa Leokadia     przebywał/a w 10.42'
Desz Wiesław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Deszu Genowefa 27.01.42    
Detkens Edward, ks. 5.10.39 ; 30.03.40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Deubel Janina 7.03.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Deutsch Erwin   w 22.10.41 Rakowiecka  
Deutschman Czesław 23.10.41    
Deutschman Leopold 23.10.41    
Dewald Zbigniew     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dewienin Iwan   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Dębala (Dembala) Jan   w 23.07.41 Oświęcim  
Dębcki Zdzisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dębek Szczepan   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Dębek Władysław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Dębica Władysław 27.10.43 z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dębicka Zofia   z 2.04.40  
Dębicki Bogdan   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dębicki Ludwik   z 20.06.40 Palmiry  
Dębiec Stanisław Marian   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Dębińska Alfreda 18.02.44 z 29.07.44  
Dębińska Irena Zofia 10.02.44 u 15.02.44  
Dębińska Róża 17.02.43    
Dębiński Jan 21.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Dębiński Jerzy Roman   z 24.05.44  
Dębiński Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Dębiński Stanisław 18.09.40   Czerwony Harcerz
Dębkowski Jan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Dębkowski Marian   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dębniak Jan 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dębniak Władysław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Dębowiak Aleksander   w 17.01.43 Majdanek  
Dębowiak Franciszek   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 10.42'
Dębowiak Kazimierz 23.10.43   przebywał w kwietniu 42'
Dębowska Janina   u 6.05.43  
Dębowska Wanda   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dębowski Czesław   u 10.02.42  
Dębowski Jan   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dębowski Leonard 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Dębska Jadwiga 8.06.44    
Dębska Maria   z 27.05.44  
Dębski Aleksander   z 24.05.44  
Dębski Bolesław   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Dębski Ireneusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dębski Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dębski Marian     11.02.42 skreślony z ewidencji
Dębski Marian   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Dębski Stanisław (Dubois Stanisław) w 21.09.40 Oświęcim  
Dębski Stefan   z 24.05.44  
Dębski Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dębski Władysław 2.10.42 w 25.03.43 Majdanek  
Diamant Anna   u 19.04.44 (Uberfuhrung)
Dichter Aleksander   z 18 - 25.01.40  
Dickstein Cezara 9.06.42 w 22.10.42 Berlin  
Diduch Martin   zw 18.03.43  
Diem Rudolf   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dietrich Barbara     przebywały 6.10.43
Dihl Janina     przebywał 19.11.40
Dihl Stanisław     przebywał 19.11.40
Dihl Zofia     przebywał 19.11.40
Dinstman Józef   z 30.08.40 Palmiry  
Diomin Iwan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Discher Stefan 6.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dissouki Achmed Mustafa 15.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dittwald Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dlouhy Wacław   z 13.01.43  
Długi Andrzej   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Długoborski Wacław 4.05.43    
Długodziecki Aleksander 30.09.42    
Długokęcki 18.05.44   AK
Długokęcki Antoni 16.03.43    
Długołęcka Zofia   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Długołęcka Zofia   u 16.12.43  
Długołęcki Aleksander   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Długoński Adam   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Długosz Antoni 14.01.41 w 4.04.41 Oświęcim KOP; nr. obozowe 12352 - 13691
Długosz Jan 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Długosz Stanisława 12.01.41 w 22.09.41 Ravensbruck  
Długosz Wiktor 22.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Długoszewska Maria   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Długoszowski Tadeusz 22.05.42 w 29.09.42 Oświęcim literat; nr. obozowe 66750 - 66826
Dłuski Jerzy (Jankowski)   w 20.05.44 Łódź (?)  
Dłuski Józef   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Dłutek Aleksander maj-40    
Dłutek Stanisław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Dłuzniewski 29.01.40   prac. Ubezpieczali Społecznej
Dłużewski Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dłużniewska Henryka 5.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Dłużniewski Marian   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Dłużniewski Stanisław   w 12.02.42 niewiadomy kierunek  
Dłużnowska Estera wrz-40    
Dmitriuk Marian   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Dmoch Stanisław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dmoch Zbigniew Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dmoch Zygmunt   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dmochowska Janina   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Dmochowska Melania   w 24.08.43 Oświęcim przebywał/a lipiec 43'
Dmochowska Romana 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Dmochowska Stefania 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Dmochowska Wanda   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Dmochowski Aleksander   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Dmochowski Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Dmochowski Jan (Skibiński Julian) 7.04.43   "Wachlarz" (?)
Dmochowski Jerzy 1.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dmochowski Józef 22.08.40    
Dmochowski Tadeusz   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Dmoszek Kamila 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Dmoszyński Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dmowski Czesław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Dmowski Eugeniusz 30.03.40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dmowski Mieczysław   z 24.05.44  
Dmowski Stefan 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dmowski Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dobak Stefan 19.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dobek Józef 17.08.43    
Dobel Bronisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Doberska Barbara   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Dobiecka Zofia 6.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Dobiecki Czesław   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Dobiecki Mieczysław 5.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dobilis Marian   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dobiszewski Antoni 27/28.04.42 z 16.10.42  
Dobkiewicz Wanda     przebywał 19.11.40
Dobkowski Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dobkowski Tadeusz 19.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dobler Ryszard   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dobniak Ignacy   z 16.07.43 Gęsia  
Dobosz Antoni 7.02.44 w 30.07.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Dobosz Piotr gru-39 z 20.06.40 Palmiry  
Doboszyński Jerzy 23.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dobrański Roman 26.08.42 w 11.42 Oświęcim nr. obozowy 74570
Dobrogowski (Dobrochocki) Tadeusz w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Dobrogowski Józef 12.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dobrogowski Piotr   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Dobrosielki Jan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Dobrosz Józef   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Dobroszenko Iwan   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Dobrowolska Eleonora 7.01.44    
Dobrowolska Halina 7.01.44    
Dobrowolski Bogusław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dobrowolski Bolesław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dobrowolski Feliks Bolesław 23.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dobrowolski Franciszek   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dobrowolski Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dobrowolski Jan   w 17.04.42 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Dobrowolski Jerzy   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dobrowolski Józef   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Dobrowolski Lucjan 1-8.08.40 u 22.08.40  
Dobrowolski Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dobrowolski Mieczysław 8.06.44    
Dobrowolski Roman Julian   u 26.02.42  
Dobrowolski Stanisław 10.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dobrowolski Stanisław Henryk   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dobrowolski Sylwester   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dobrowolski Szczepan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dobrowolski Tadeusz   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dobrowolski Władysław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Dobrowolski Zdzisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dobrski Stanisław     uciekł 3.03.42
Dobrucka Irena 8.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Dobrucki Gustaw Jerzy 7.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dobrucki Władysław 25.10.41    
Dobrucki Władysław 12.10.41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dobrudzka koniec 01.42    
Dobrudzki koniec 01.42    
Dobruszek Władysława 9.03.44 u 17.04.44 (Entlassung)
Dobrzańska Halina (Helena)   w 17.01.43 Majdanek  
Dobrzański Antoni   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Dobrzański Benedykt   w 25.03.43 Majdanek  
Dobrzański Jerzy 3.11.42   "Wawer"
Dobrzański Marian   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Dobrzański Mieczysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Dobrzański Roman   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Dobrzański Stanisław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Dobrzelewska Irena 23.01.44 u 11.02.44  
Dobrzyniecka Janina   w 17.01.43 Majdanek  
Dobrzyńska Zofia   w 30.05.42 Ravensbruck  
Dobrzyński Aleksander 14.10.43 z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dobrzyński Benedykt 2.10.42    
Dobrzyński Daniel   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Dobrzyński Edmund 1.04.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Dobrzyński Jan   u 26.03.43  
Dobrzyński Janusz kwi-40    
Dobrzyński Janusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dobrzyński Jerzy 30.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dobrzyński Ludwik (Gutman Leon) w 30.07.44 Gross-Rosen  
Dobrzyński Stanisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Dobski Bolesław Jan   z 16.07.43 Gęsia  
Dobycin Kornel   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Dociak Michał   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Doczkal Karol   z 18.11.43 Żyrardów  
Dodacki Jerzy   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Doerfer Kazimierz 19.03.43 u 12.05.43  
Doering Bolesław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Doering Karol   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dojlido Jadwiga 9.02.44 z 31.03.44  
Doktor Włodzimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Dolanowski Władysław   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dolat Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 21.06.40
Doleżal Andrzej 18.07.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Doliniak Teodor (Głuchowicz Teodor) w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Dołęga-Lewandowski Józef 20.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dołęga-Lewandowski Stanisław 24.07.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Dołęgowski Stefan 30.01.42 w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Dołgizna Sylwester   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Dołowy Alojzy   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Domagalski Bronisław 21/22.11.41 u 18.03.42 ZWZ i KOP
Domagalski Janusz Marian 18.05.44   AK
Domagała Jan 29.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Domagała Kazimierz   w 21.10.41  
Domagała Władysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Doman Henryk   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Domaniewska Waleria 8.01.44 z 3.02.44 ruiny getta kolporterka AR
Domanowski Józef     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Domańska Anna     przebywał/a marzec 43'
Domańska Barbara     przebywał 19.11.40
Domańska Helena   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w styczniu 41'
Domańska Józefa z córką   zw 31.07.44 przebywały 6.10.43
Domańska Marianna 16.02.44    
Domańska Zofia 13.12.43 u 7.02.44  
Domański Andrzej   z 30.08.40 Palmiry  
Domański Bolesław 18.01.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Domański Bolesław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Domański Bronisław 6.05.43 w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Domański Franciszek 27.10.41    
Domański Henryk 14.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Domański Jakub   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594

DALEJ -->

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE