LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Domański Józef 12.01.42    
Domański Józef 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Domański Kazimierz I   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Domański Kazimierz II   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Domański Lucjusz Stefan   w 17.01.43 Majdanek  
Domański Stanisław   z 30.08.40 Palmiry  
Domański Stanisław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Domański Stanisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Domański Tadeusz Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Domański Tadeusz ur. 1903   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Domański Tadeusz ur. 1924   z 16.06.44 Gęsia  
Domański Wacław 12.03.43 u 11.05.43  
Domański Witold Antoni   z 16.06.44 Gęsia  
Domański Zbigniew   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Domański Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Domaradzka Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Domaradzki Józef 28.10.43 w 10.12.43 Oświęcim PPR
Domaradzki Stefan 11.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Domaradzki Stefan (ur. 1881)   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Domaradzki Stefan (ur. 1913)   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Domaszczyński Jan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Domaszczyński Zygmunt 23.02.42    
Dombińska Roma   w 26.03.43 (?)  
Dombkowski Stanisław 2.06.40    
Dombkowski Stefan   w 19.07.40 nieustalone  
Dombrowa Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Dombrowska Maria   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Dombrowski Czesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dombrowski Feliks   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dombrowski Franciszek   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Dombrowski Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Dombrowski Stanisław   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Domeradzki Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dominczak Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dominczak Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dominiak Antoni   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Dominiak Henryk   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dominiak Jan   z 7.12.43 ruiny Getta  
Dominiak Johannes   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dominiak Stefan 16.08.40    
Dominiak Wiktor   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dominiecki Stefan   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Dominikiewicz Mieczysław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Dominilkowski Antoni   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dominowski Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dominowski Stanisław 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Domińczyk Antoni   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Domitr Stefan 10.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Domorecki Józef 14.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Domżala Bronisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Domżalski Bernard 17.02.42    
Domżała (Domina) Eugeniusz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Donajka Michał 7.04.43   "Wachlarz" (?)
Donat Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Donimirski Tadeusz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Donner Abraham   u 16.02.42  
Donner Edward Karol   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Donner Witold Józef     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Doński Jerzy 2.10.42    
Dopieralski Jan 16.03.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dopierała Henryk   w 25.03.43 Majdanek  
Dopierała Natalia 17.04.44    
Dopierała Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dorant Henryk 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dorant Stefan 9.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Dorin (Doran) Józef 17.03.43    
Dorn Abram   z 18 - 25.01.40  
Dorn Chaim   z 18 - 25.01.40  
Doroba Ludwik     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Doroba Wincenty 22.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dorociak Franciszka 7.01.44 w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Dorosiewicz Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Dorosiński Józef   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Doroszewicz   w 21.09.40 Oświęcim  
Doroszewski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dorożyńska Zofia   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Dorożyński Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Doruchowska Józefa 6.04.44    
Doruchowski Stanisław 6.04.44   KG AK; samobójstwo 6.04.44
Dostal Maksymilian 18.03.43    
Doveam Sam   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dowbor-Muśnicka Agnieszka 25.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Dowem Jan 25.06.40    
Dowgird Janina 27/28.04.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Dowkondt Andrzej 10.11.42    
Downar Aleksander     przebywał 19.11.40
Downarowicz Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Downarowicz Stanisław 4.10.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Downarowicz Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Drabarczyk Franciszek   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Drabarz Czesław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Draber Kazimierz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Drabicki Stanisław   z 16.07.43 Gęsia  
Drabik Irena 15.04.44    
Drabik Krystyna 7.01.44 u 14.02.44  
Draborek Wacław   u 10.05.43  
Drachejm Jan   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dradzik Janina   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Draganiak Józef mar-40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Draganiak Mieczysław mar-40 w 2.05.40 Sachsenhausen czł. RKS "Skra"
Drankowski Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Drapella Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Draszkowski Tadeusz 22.05.40    
Dratwa Karol   z 30.08.40 Palmiry  
Drawdzik Barbara 17/18.05.43 w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Drażepolska Ewa     uciekła 16.01.42
Drągowska Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Drągowski Kazimierz 20.01.42 w 6.03.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 26560 - 26628
Drecki Zbigniew 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Drecki Zbigniew 21.01.42 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Dregiewicz Jan 19.04.41   inż.. KW
Dreheman Roman   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Drejman Leopold   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Drejzner Jankiel 17.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dreksler Mordka   w 16.08.40 na Skaryszewską  
Drelichowski Jan   w 5.07.43 Oświęcim ur.24.10.1910 (Stara Wieś), numer obozowy: 127740
Drelichowski Piotr   w ? Oswięcim nr obozowy 13167
Drelichowski Stefan   w 5.07.43 Oświęcim ur.12.3.1915, numer obozowy: 127742
Drelichowski Zygmunt   w 5.07.43 Oświęcim ur.2.5.1925 (Olszany), numer obozowy: 127741
Drelubkowski Jan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Dreszer Franciszek 13.10.41   KG ZWZ
Dreszer Ryszard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Drewicz Teodor 17.07.42 z 15.10.42  
Drewniak Halina   u 7.12.43  
Drewnik Tadeusz   z 26.02.40 Palmiry  
Drewnowska Janina 18.01.40 w 22.09.41 Ravensbruck PLAN
Drewnowska Kazimiera   w 25.03.43 Majdanek  
Drewnowski Andrzej 14.01.40 z 14.06.40 Palmiry l. 17, PLAN
Drewnowski Karol 18.01.40 z 14.06.40 Palmiry PLAN
Drewnowski Kazimierz 10.11.42 w 25.03.43 Majdanek prof.
Drewnowski Stefan   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Drewnowski Tadeusz 18.01.40 zw. 13.09.40 l. 13, PLAN
Drewnowski Władysław   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Drews Antoni   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Drews Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dreżepolska Ewa 9.09.41   redakcja "Dnia"
Dręgiewicz Jan 4.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Drissens Joseph   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Drobik Marian (Szawlewicz Jan) 8.12.43   KG AK
Drobna Jadwiga 21.11.43 u 10.12.43  
Drobner-Kwiatkowski Bolesław w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Droszcz Franciszek   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Drotkiewicz Anna 6.02.44    
Drotkiewicz Maria   u 8.02.44  
Drozd Kazimierz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Drozd Mikołaj   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Drozdalski Tadeusz 11.02.41    
Drozdowicz Jadwiga 23.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Drozdowska Anna     przebywał/a kwiecień 43'
Drozdowska Marcela 7.02.42    
Drozdowski Aleksander   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Drozdowski Grzegorz 20.01.42 z 2.03.42 Stronnictwo Pracy
Drozdowski Kazimierz Jan   w 28.03.44 Gross-Rosen nr. obozowe 23716 - 26279
Drozdowski Ludwik 9.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Drozdowski Ryszard 18.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Drożdżewski Franciszek 20.08.43    
Drożdżyńska Janina (Joanna)   w 23.03.43 nieznany kierunek  
Drożewska .Maria 8.02.44    
Dróżba Tadeusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Druner Natalia 26.09.42    
Druszak Kazimierz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Druszcz Maria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Drut Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Druziński Jan     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Drużka Leon 27.09.42    
Drużyńska Maria   u 3.03.44 (Entlassung)
Drużyński Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Drwęcka Sabina     zmarła 4.05.43
Drwęska Jadwiga 28.02.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Drwęska Mirona 28.02.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Drybiński 20/21.07.42   Judenrat
Drygalski Bolesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Drygalski Julian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Drygało Bronisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Drygas Aleksandra   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Drygas Bronisław   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Dryll Tadeusz 6.09.42    
Dryll Witold   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dryszkiewicz Jan Edward 24.04.40   por. WP
Drzazga Bolesław   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Drzazga Elia   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Drzążdzyński Franciszek   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Drzeniewicz Edward 19.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Drzewiecka Leokadia   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Drzewiecki Bronisław   z 1.04.41 Palmiry  
Drzewiecki Józef 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS; 8.07.42 przewieziony do Radomia
Drzewiecki Ludwik   w 23.07.41 Oświęcim  
Drzewiecki Piotr 18/19.07.42    
Drzewiecki Roman   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Drzewiecki Ryszard 23.06.41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Drzewiecki Wiktor Piotr 29.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Drzewińska Bronisława   u 26.04.43  
Drzewit Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Drzewososka Julia   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Drzymulski Jan   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Dthiele (?) Eugeniusz 7.03.42    
Dubas Wiesława 30.05.44    
Dubas Zbigniew 30.05.44    
Duber Michał 3.10.42    
Dubiczyńska Jadwiga   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Dubiel Czesław 11.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dubielecka Natalia 5.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Dubielecki Jan   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Dubielecki Lucjan Józef     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dubiński Barysz 28.06.40    
Dubiński Bolesław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dubiński Jan (ur. 1890)   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Dubiński Jan (ur. 1911)   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dubiszbański Stefan     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dublinger Emilia 6.04.44    
Dubois Stanisław (Dębski Stanisław) 26.08.40   działacz PS,przywieziony z Oświęcimia 22.11.40
Dubrawski Eligiusz 12.01.42 z 2.03.42 Stronnictwo Pracy
Dubrawski Włodzimierz   z 2.03.42  
Duch Hieronim   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Duch Jan 21.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Duch Kazimierz   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Duch Marian   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Duch Stanisław 7.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Duch Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Duchiński Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Duchnowski Benon   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Duchowicz Edmund   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ducki Feliks 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa; nr. obozowe 20352 - 20421
Duczmalewski Marian 29/30.09.42    
Duda Adam   w 25.03.43 Majdanek  
Duda Henryk Jan   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Duda Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Duda Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Duda Józef   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Duda Kazimierz 17.02.42    
Duda Marianna Władysława 5.02.44 w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Duda Marta 4.12.43    
Duda Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Duda-Dziewierz Bolesław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dudek Bronisława   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Dudek Feliks Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dudek Józef 1.01.40 w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Dudek Józef   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dudek Józef   zw 27.04.43  
Dudek Józef (Nowakowski Marian) 18.09.40    
Dudek Karol   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Dudek Ludmiła   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Dudek Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Dudek Stefan   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dudek Stefania   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Dudek Zdzisław Grzegorz   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dudkiewicz Edward   z 17.07.41 Palmiry przebywali w lutym 41'
Dudkiewicz Zdzisław 18.05.44   oddział partyzancki
Dudkowski Aleksander   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dudnik Irena   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dudziewicz   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dudzik Czesław     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dudzik Zdzisław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Dudzińska Jadwiga     przebywał w marcu 41'
Dudzińska Józefa 11.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Dudziński Edward 10.02.42 u 23.01.42  
Dudziński Ignacy   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dudziński Mieczysław 26.03.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dudziński Stanisław 16.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Dudziński Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dudziński Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dudziński Władysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dudziński Władysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Dudzio Wacław 21.01.42    
Dudzyński Antoni   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dug Roman 24.10.42    
Duidło (?) Zbigniew 26.03.43    
Dujewski Franciszek 8.10.42    
Duk Antoni   w 23.07.41 Oświęcim  
Dukaczewski. Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dukalski Marek 4.04.44   24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dukowski Bronisław 10.03.43    
Dukowski Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Dulębowski Stanisław Marian   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dulin Eugeniusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dulinicz Roman 15.03.43    
Duliński Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dulko Jan   w 23.07.41 Oświęcim  
Dumało Jadwiga 3.02.43 w 26.03.43 (?)  
Dumański Stanisław   z 30.08.40 Palmiry  
Dunajewska Wiktoria   w 30.05.42 Ravensbruck  
Dunajewski Stanisław  06.40' zw 24.12.1940  
Dunal Antoni   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dunan Anna 6/7.04.44    
Duniec Wiktoria 8.02.43 w 25.03.43 Majdanek  
Duniewicz Edward 20.08.40    
Dunin - Wąsowicz   w 25.03.43 Majdanek  
Dunin - Wąsowicz Marek   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dunin-Borkowski Henryk   w 17.01.43 Majdanek  
Dunin-Łabęcki Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Dunin-Marcinkiewicz Józef  (Jerzy) z 2.04.40  
Dunin-Wąsowicz Daniel 13.04.44    
Dunin-Wąsowicz Danuta Jadwiga u 13.12.43  
Dunin-Wąsowicz Janina 13.04.44 zw 28.07.44  
Dunin-Wąsowicz Krzysztof 13.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dunin-Wąsowicz Stefan 13.04.44    
Dunin-Wąsowicz Witold 13.04.44    
Dunin-Wąsowicz Władysław 9.02.44 i 13.04.44 zw 6.03.44 i zw 28.07.44 skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Dunke Kazimierz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Duński Henryk 27.09.42    
Duński Marian   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Duracz Anna 25.02.43 w 28.04.43 Oświęcim PPR
Duracz Halina 13.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Duracz Romana (Nowakowska Helena) 12.03.43    
Duracz Teodor 12.03.43 z maj 43' adwokat, PPR
Duraj Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Durbajłło Karol 29/30.09.42    
Durda Jan   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Durka Antoni   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Durka Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Durkacz Stefan 12.02.41 w 4.04.41 Oświęcim OW "Wilki"; nr. obozowe 12352 - 13691
Durko Jan   w 17.01.43 Majdanek  
Durlik Ryszard 8/9.11.43 z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Durski Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Durst Henryk 12.02.42 w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Durst Witold 12.02.42 w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Dus Kazimierz Antoni   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Duszak Tadeusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Duszczyk Józef   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Duszczyk Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Duszmalewski Marian   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Duszyńska Alina 16.01.44    
Duszyńska Eugenia     przebywał/a sierpień 43'
Duszyński Czesław   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Duszyński Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Duszyński Marian   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dutczak Kazimierz   z 23.04.40 Palmiry  
Dutczyńska Wanda   w 22.09.41 Ravensbruck przebywali w lutym 41'
Dutka Walenty   w 20.06.Bergen - Rugen  
Dutkiewicz (Dudkiewicz) Marcin w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Dutkiewicz Aleksandra   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Dutkiewicz Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dutkiewicz Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dutkiewicz Józef   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Dutkiewicz Kajetan   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Dutkiewicz Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dutkiewicz Stefan     przebywał 19.11.40
Dutkiewicz Zdzisław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Dutkowski Ignacy   z 2.04.40  
Dutkowski Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dutkowski Miron 19.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dutkowski Zenon   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dutlinger Efroim   u 17.08.40  
Dutlinger Ignacy 6.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Duzek Stanisław     26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dworak Kamila   w 30.05.42 Ravensbruck  
Dworakowska Danuta   w 30.07.44 Ravensbruck  
Dworakowska Ewa 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Dworakowska Maria 18.04.44 z 9.06.44 ruiny getta  
Dworakowski Ignacy   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Dworakowski Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dworakowski Ludwik (Ladisla)   w 9.09.42 na Rakowiecką  
Dworakowski Marian   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dworakowski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Dworakowski Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim  
Dworzecki Bogdanowicz Wacław 24.10.42    
Dworznik Jadwiga   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Dworzyńska Krystyna   u 23.03.44  
Dworzyński Jan 29/30.09.42    
Dybczyński Włodzimierz 29/30.01.42 u 14.03.42  
Dybczyński Włodzimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dybiński Jerzy   w 20.06.Bergen - Rugen  
Dybkowski Franciszek   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dybkowski Jan (Marciniak Adam) 6.06.44    
Dybowska Halina   z 30.12.43  
Dybowska Izabela 23/24.04.42 w 25.08.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS; nr. obozowe 18253 - 18302
Dybowska Wiktoria 10.11.42 z 7.05.43  
Dybowski (nie Józef)   w 17.01.43 Majdanek  
Dybowski Jan 10.11.42 z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Dybowski Józef   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dycha Magdalena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Dyczak Stanisława 5.04.44 w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Dyczyńska (Dyozińska) Anna   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Dydkowski Aleksander   w 25.03.43 Majdanek  
Dydyszko Katarzyna 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Dygas Jadwiga 20.12.43    
Dygnarowicz Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dyjak Janina z córką   zw 31.07.44 ur. 20.07.44 córkę
Dyjak Wawrzyniec   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dyjak Wawrzyniec   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dyjeciński Wacław 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Dykier Henryk Aleksander 18.03.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dyląg Czesław   u 11.05.43  
Dylewski Aleksander   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dylewski Franciszek   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Dylewski Julian 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dylewski Zdzisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dyliński Mieczysław 1.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dyman Nadzieja 16.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Dymczyk Henryk   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Dymecki Franciszek   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Dymecki Stanisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Dymek Kazimierz   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Dymek Stanisław   z 20.06.40 Palmiry  
Dymek Stanisław gru-39    
Dymek Stanisław     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Dymek Zygmunt   z 17.07.41 Palmiry przebywali w styczniu 41'
Dymiński Franciszek   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dymiński Roman   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Dymitru Stefania 19.04.41    
Dymitruk Franciszka   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dymitruk Stefania   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dymitruk Władysław 25.10.41    
Dymitruk Władysław   w 31.03.43 nieznany kierunek  
Dynaszewski Tadeusz 17.08.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dyner   z 6.12.43 uciekł 26.11.43
Dyniewski Józef 21/22.11.41 u 18.03.42 ZWZ i KOP
Dynkiewicz Jan   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Dyrlacz Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dyrzakowski Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dyszkiewicz Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dyttus Kazimierz 29.03.40 w 2.05.40 Sachsenhausen lekarz
Dywański Józef   w 23.07.41 Oświęcim  
Dywluk 13.07.43    
Dyzenhaus Ludwik   z 18 - 25.01.40  
Dyzma Wanda Maria   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Dyzmański Tadeusz 2.12.42    
Dyzyng Kazimierz 18.01.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dzbański Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dziabaszewski Wiktor 24.10.42    
Dziadkiewicz Maria 24.03.44    
Dziadosz Teodozja   z 27.08.43 Nowolipki  
Działdowski Hercel   w 23.07.41 Oświęcim  
Dziama 24.10.40   dzieci Teofila i Aliny
Dziama Alina 24.10.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Dziama Mirosław   u 30.04.43  
Dziama Teofil 24.10.40 w 4.04.41 Oświęcim ppłk; nr. obozowe 12352 - 13691
Dziarmaga 30.03.40    
Dziarnowska   z 3.03.44 ruiny getta  
Dziarnowska Genowefa 13.02.44    
Dziarnowski Mirosław   z 13.02.44  
Dzida Franciszek   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Dzieciątkowski Stanisław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Dzieciniak Antoni 6.10.42    
Dzieciuchowicz Eugeniusz     przebywał/a 02.43'
Dziedzi (Dziudzin) Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dziedzic Henryk   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Dziedzic Kazimierz   w 17.01.43 Majdanek  
Dziedzic Mieczysław 28.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dziedzic Roman   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dziedzic Romana   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Dziedzic Stanisław 16.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Dziedzic Stefan   w 25.03.43 Majdanek  
Dziedzic Wanda Krystyna   u 6.12.43  
Dziedzic Władysława   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Dziedzic Zygmunt 26.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Dziedzicka Helena 18.08.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Dziekan Julian   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Dziekanowska Henryka 19.03.44    
Dziekanowski Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dziekanowski Rajmund 19.03.44    
Dziekański Henryk 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy; nr. obozowe 30937 - 31397
Dziekońska Eugenia 5.02.44    
Dziekoński Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dziel Antoni   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Dziełak Aleksandra   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Dziemian Aleksander 5.10.43    
Dziengielewska Stanisława 6/7.04.44    
Dzienio Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dzieniszewski Edward   w 20.06.Bergen - Rugen  
Dzierdziejewska Maria, dr 17.02.44 z 3.03.44 ruiny getta  
Dzierliński Zygmunt   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dzierzeński Stanisław 20.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Dzierzgowski Czesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Dzierżanowska Aleksandra   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Dzierżanowska Alicja (Alina)   w 12.11.42 Oświęcim przebywała w maju 42'; nr. obozowe 24436 - 24487
Dzierżanowski Edmund   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dzierżanowski Henryk   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Dzierżanowski Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Dzierżanowski Jerzy   z 16.06.44 Gęsia  
Dzierżawski Tadeusz   z 12.11.43 Warszawa  
Dzierżykraj-Sokalski Radosław 8.06.44   gen.
Dzietrowska Eugenia   u 8.02.44  
Dziewałtowski Gintowt Władysław z 20.06.40 Palmiry  
Dziewanowska Adela z dzieckiem   przebywały 6.10.43
Dziewanowski Aleksander   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dziewanowski Mieczysław 5.04.41    
Dziewicki Czesław 3.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dziewicki Leon   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Dziewicki Wacław   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Dziewirski Stanisław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Dziewolski Boruch 7.01.42    
Dziewoński Michał   w 25.03.43 Majdanek  
Dziewulak Stanisław 1.04.40 z 4.12.40 Palmiry  
Dziewulak Wacław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Dziewulska Zofia   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Dziewulski Bolesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dziewulski Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Dziewulski Karol     przebywał/a 02.43'
Dziewulski Tadeusz   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Dzięcina Antoni 29.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dzięcina Wacław   z 16.06.44 Gęsia  
Dzięcina Władysław 2.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dzięcioł Kazimierz     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Dzięcioł Piotr 14.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dzięcioł Stefan 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dzięgielewska Elżbieta 30.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Dzięgielewska Florentyna     przebywał/a marzec 43'
Dzięgielewski Henryk 4.02.43 w 13.05.43 Oswięcim Związek Kupców
Dzięgielewski Ignacy 13.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Dzięgielewski Leonard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dzięgielewski Tadeusz 4.02.43 w 13.05.43 Oswięcim Związek Kupców
Dzik Jan 24.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dzik Józef   z 8.09.41  
Dzik Marian Stanisław 5.09.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dzik Stanisław (ojciec)   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Dzik Stanisław (syn)   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Dzik Tadeusz   z 24.05.44  
Dzikowski     przebywał/a maj 44'
Dzikowski Edward   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Dzikowski Henryk   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Dzimiszkiewicz Józef 30.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Dziuba Aleksander 1.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Dziubacki Feliks 14.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dziubacki Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dziubak Maria 10.12.43 z 11.02.44 ruiny getta AK
Dziubak Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Dziubińska Maria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Dziubiński Ignacy   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dziubiński Stanisław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Dziubiński Wacław 24.10.42    
Dziudzińska Józefa     przebywały 6.10.43
Dziulińska Anna   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Dziulińska Zofia     przebywał/a w 10.42'
Dziunikowska Cecylia (Amelia) 9.12.43 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Dziurda Karol   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Dziurda Paweł   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Dziurowicz Stanisława   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dziurski Stanisław 20.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Dziurzyńska Bronisława   w 22.09.41 Ravensbruck  
Dziurzyński Piotr   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Dziża Aleksander 13.02.42 w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Dziżyński Jan   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dziżyński Marian   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dzwonkowska Anna   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Dzwonkowska Anna     przebywał/a kwiecień 43'
Dzwonkowska Halina 20.12.43    
Dzwonkowska Lucyna 4.12.40 zw 6.12.40; w 30.05.42 Ravensbruck OW "Wilki"
Dzwonkowska Maria   w 30.05.42 Ravensbruck  
Dzwonkowski Franciszek 21.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Dzwużnik Jerzy   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Dżaldzyńska Janina 10.03.43    
Dżbikowska Janina 20.03.43    

<-- POPRZEDNIA

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE