LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Eberhardt Jadwiga   w 30.05.42 Ravensbruck  
Ebin Alicja   u 29.01.44  
Ebin Felicja 20.12.43    
Eckiert Adolf   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Edelbaum Paul   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Edelson Wolf   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Edelstein Mieczysław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Edelsztajn Adela   w 25.03.43 Majdanek  
Edwowicz (Echrowicz) Mikołaj   z 30.10.43 Towarowa  
Egielmann Jerzy   z 2.04.40  
Ehlert Balrbara   u 17.03.44  
Ehliman Złata     przebywał/a 12.42'
Ehrenkreutz Kazimierz   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Ehrman Józef   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Eichelkraut Kazimierz 27.05.42 w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Eichler Karol   zw 31.03.43  
Eichorst Bronisław     przebywali w styczniu 41'
Eiger Stefan (Napierski Stefan) kwi-40    
Eineberg Feliks   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Einfeld Maria   u 30.04.43  
Einszporn Czesław kwi-40    
Eisenmessel Izrael   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Eisenschmidt Abraham   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Eisenschmidt Selman   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ejbich (Ejbisz) Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ejbich (Ejbisz) Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ejbich Jan 14.08.40    
Ejbich Stanisław 14.08.40    
Ejer Wiesław Tadeusz   z 21.01.44 ruiny getta  
Ejrusporn Czesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ejsmont Teofila   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Ejtminowicz Izolda   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Ekert Adolf 29/30.09.42    
Ekert Julia 29/30.09.42    
Ekert Tadeusz 17.08.43    
Ekert Wiktor 17.08.43    
Ekierski Henryk   z 18.11.43 Żyrardów  
Ekiert Władysław 1.12.42    
Ekler Feliks 2.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ekler Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ekstein Roman   z 18 - 25.01.40  
Eksterowicz Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Eksztein Henryk   z 18 - 25.01.40  
Elbaum Jakub   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Elbaum Pinkus   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Elberg Jolko 18.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Elblówna Stefania   w 22.09.41 Ravensbruck  
Eliasiewicz Władysław 14.03.43    
Eliasik Stanisław   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Elingberger Halina     przebywał/a 02.43'
Eljasiński Stefan (Bloch Marian) 16.06.42    
Elkner Olga 8.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Ellert Bolesław 22.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Ellert Franciszek 15.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Ellert Stanisław 10.02.42    
Elsner Wanda 24.03.44 w 30.07.44 Ravensbruck  
Elterman Dawid   z 18 - 25.01.40  
Elwicki Zdzisław 1/2.06.44    
Elźanowska Jadwiga   w 17.01.43 Majdanek  
Elżbieta   w 18.01.43 Vittel siostra felicjanka
Emara Roger   u 12.05.43  
Emich Helena Natalia 18.01.40 z 14.06.40 Palmiry PLAN
Emich Maria 19-20.01.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Emich Stefan 18.01.40 z 26.02.40 Palmiry PLAN
Emich Stefan   z 2.04.40  
Emich Tadeusz 18.01.40 z 26.02.40 Palmiry  
Emich Zofia 25.01.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Emiliańczyk Bronisław 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Emmel Irena   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Emmerling Maria 10.04.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Emmerling Zbigniew 10.04.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Endelman Albert   z 18 - 25.01.40  
Endelman Samuel   z 18 - 25.01.40  
Engel Hersz 26.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Engelhardt Friedrich   zw 22.10.41  
Engelhardt Władysław 3.10.42 w 25.03.43 Majdanek  
Engelholm Zygmunt   z 18.11.43 Żyrardów  
Englander Regina 12.02.43 w 26.03.43 (?)  
Englert Adam Wincenty 6.04.43 w 13.05.43 Oswięcim Archiwum Miejskie
Englicht Irena 7.01.44    
Englicht Jadwiga   z 16.03.44 ruiny getta  
Enis Szulim   w 23.07.41 Oświęcim  
Ensterowicz Józef 5.03.42    
Epsztein Icchok   z 18 - 25.01.40  
Epsztejn Izaak     przebywał 19.11.40
Epsztejn Mendel     przebywał 19.11.40
Erazma   w 18.01.43 Vittel siostra felicjanka
Erenrajch Stanisław     przebywali w lutym 41'
Erlich Beniamin 17.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Erlich Lejb 5.11.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Erlich Lejzor 5.11.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Erlich Zurych paź-40 w 23.07.41 Oświęcim  
Ernest Halina 18.09.40 w 22.09.41 Ravensbruck Tajna Armia Polska
Erszwald Bronisław 17.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Ertman Aleksander   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Erzepki Stanisław 5.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Essmanowski Stefan   z 2.03.42  
Etron Chaim 18.03.43    
Ettinger Stanisław   z 18 - 25.01.40  
Etzlard Barbara (Niemka) 23.11.43    
Eudrach Stanisława     przebywał/a marzec 43'
Eule Józef 17.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Eustachiewicz Janina   w 25.03.43 Majdanek  
Eustachiewicz Seweryn 13.05.43    

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE