LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Fabeliński Josim 16.06.40    
Fabiani Tadeusz 30.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Fabianowski (Fabijanowski) Zbigniew w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Fabianowski Henryk   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Fabianowski Mieczysław 22.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Fabiańczuk Jan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Fabiańczuk –Niemirski Zbigniew   skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Fabiański Stanisław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Fabich (Fabig) Gerhard   w 23.07.41 Oświęcim  
Fabicka Krystyna 16.05.43    
Fabicki Jan 16.05.43    
Fabieliński Jefim   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Fabiński Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Fabisiak Aleksander 18.05.44   oddział partyzancki
Fabisiak Jan     przebywał 19.11.40
Fabisiak Janina 7.02.44 u 8.02.44  
Fabisiak Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Fabisiak Maria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Fabisiak Marianna 28.04.43    
Fabisiak Ryszard 22.08.40    
Fabisiak Serafina 1-8.08.40    
Fabisiak Zofia 7.02.44 u 8.02.44  
Fabiszewski Jan 12.05.43    
Fabiszewski Jerzy 15.05.44   AK "Babicz"
Fabiszewski Kazimierz 12.05.43    
Fabrycki Romuald 22.10.43    
Fabysiak Józef     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Fader Jan   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Faj...b Abram     przebywał/a marzec 43'
Fajer Jerzy   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Fajertag Adam kwi-40    
Fajertag Natan kwi-40    
Fajfer Antoni     7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Fajge Alina 26.01.42 zw 14.12.42  
Fajge Jan koniec 01.42 z 9.02.42 GL
Fajge Wacław 26.01.42 zw 14.12.42  
Fajgold Szymon 5.06.40    
Fajkowska Katarzyna   u 11.03.43  
Fajkowski Aleksander 20.08.40    
Fajngold Szymon   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Fajngritz Wolf 31.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Fajnszmid Mirna 22.08.40    
Fajwuszek Franciszek   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Fal Czesław 30.10.40 z 4.12.40 Palmiry  
Fal Józef 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Falaciński Władysław   z 24.05.44  
Falba Władysław   z 21.07.41  
Falenciak Maria 22.05.44    
Falenciak Paweł 22.05.44 z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Faleński Stefan 18.03.43    
Falęcki sie-42   Wodociągi i Kanalizacja
Falęcki Stefan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Falfus Wincenty 17.08.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Falikowski (Falitowski)   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Faliński Andrzej   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a marzec 43'
Faliński Marian (Mieczysław)   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Faliński Tadeusz 30.04.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Faliszewska Michalina 15.04.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Faliszewski Andrzej   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Faliszewski Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Falk Hinda 16.03.43    
Falkiewicz Kazimierz 8.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Falkowska Ewa paź-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Falkowski   w 17.01.43 Majdanek  
Falkowski Antoni   z 26.02.40 Palmiry  
Falkowski Antoni   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Falkowski August   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Falkowski Mieczysław 24.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Falkowski Stanisław 15.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Falkowski Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Fall Tadeusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Fallfuss Stanisław     przebywali w lipcu 41'
Falonkiewicz Henryk kwi-40    
Fałowski Kazimierz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Fangier Wojciech   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Fariaszewska Barbara   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Fariaszewski Antoni   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Fariaszewski Jerzy 19.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Farina Beret   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Farłamus Marianna 12.12.43    
Fartaszewski Antoni 20.08.40    
Fartaszewski Jerzy 20.08.40    
Faryński Lucjan   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Faryński Michał   w 23.07.41 Oświęcim  
Faryst Maria 10.12.43    
Fasianowski Antoni   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Fasolak Stefan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Faszcza Lech   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Faszczewski Feliks Nikodem 30.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka służba więzienna (przodownik straży)
Faszczewski Tadeusz 21.07.43    
Faszowicz Władysław ur. 1902   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Faszowicz Władysław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Fatk Wanda     przebywał/a marzec 43'
Fąferko Zbigniew 13.04.44 w 4.07.44 Gross-Rosen  
Fechner Albin   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Federowicz Janina   w 20.06.Bergen - Rugen  
Fedewicz Gerda 23.07.42 w 27.09.42 Berlin  
Fedewicz Jan   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Fedewicz Roman   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Fediw Jarema   w 23.07.41 Oświęcim  
Fedorawicz Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Fedorczyk Czesław   w 12.02.42 niewiadomy kierunek  
Fedorczyk Wacław   w 21.09.40 Oświęcim  
Fedorenko Emiliusz   u 30.04.43  
Fedorenko Tadeusz   u 30.04.43  
Fedorow Ryszard   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Fedorowicz (Fiedorowicz) Irena w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Fedorowicz Anna 9.12.43    
Fedorowicz Eugeniusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Fedorowicz Franciszek Henryk 26.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Fedorowicz Jan 25.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Fedorowicz Janusz 25.04.44   skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Fedorowicz Julian 8.01.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Fedorowicz Maria (Cichocka Antonina) 25 - 26.06.41   zmarła po zażyciu trucizny 26.06.41
Fedorowicz Michał   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Fedorowicz Ryszard   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Fedorowicz Tadeusz 19.02.43    
Fedoryszyn Bogdan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Fefer Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Feffer Józef   z 18 - 25.01.40  
Fehler Michał 26.03.43    
Feib Aleksander lut-40 z 20.06.40 Palmiry  
Feist Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Feist Zygmunt   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Fejblum Chana kwi-40    
Fejcher Władysław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Fejfer Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Fejkowski Roman   w 6.09.41 przymusowe roboty  
Felczak Eugenia   w 17.01.43 Majdanek  
Felczak Eugeniusz   w 25.03.43 Majdanek  
Feldman Menuchim   z 18 - 25.01.40  
Feldman Zygmunt 12.02.44 z Sochaczewa  
Feliga Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Feliksiak Jan   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Felski Antoni   u 7.08.43  
Fembrich Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Fener Roman 4.02.42    
Fenicki Piotr (Jagoszewski Kazimierz) w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Ferdek Władysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Ferenc Czesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ferenc Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ferens Alicja   u 11.11.42; w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Fergosiński Benon   z 17.07.41 Palmiry  
Fermont Edward 26.06.41   kapucyn ul. Miodowa; przebywał w lipcu 41'
Fernebok Leon   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ferszt Izrael 20.10.41    
Ferszt Mieczysław 23.02.43   GL
Fesser Jan 19.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Fiala Włodzimierz 28.02.44 z 16.03.44 ruiny getta  
Fibich Jan   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Fibich Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Fic Antoni   w 24.08.43 Oświęcim przebywał/a maj 43'
Fic Stanisław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 11.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Fichelbrant Kazimierz   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Fichowska Eryka paź-40    
Fichtel Zygmunt   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Fickie Julian   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Fickie Tadeusz   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Fidak Zygmunt   w 23.07.41 Oświęcim  
Fiderkiewicz Alfred 20.09.40 zw. 10.10.40 działacz
Fiderkiewicz Alfred 28.06.43 w 24.08.43 Oświęcim PPR
Fiderkiewicz Stefan   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański 4.12.41
Fiderkiewicz Walter   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański 4.12.41
Fidler Alicja 17/18.05.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Fidura Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Fidziński Aleksander 16.12.40    
Fidziński Aleksander   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Fidziński Aleksander 24.10.42    
Fidziński Edward 30.10.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Fidziński Jan 30.10.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Fiedorczuk Janina 5.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Fiedorenko (kobieta) 12.03.43 u 30.04.43  
Fiedorenko Halina 12.03.43 u 30.04.43  
Fiedorenko Jewgeni 12.03.43    
Fiedorenko Józef 12.03.43    
Fiedorenko Mesalina 12.03.43 u 30.04.43  
Fiedorenko Tadeusz 12.03.43    
Fiedorowicz Tadeusz   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Fiegler Josek   z 18 - 25.01.40  
Fieske Paul lis-40    
Figa Zygmunt   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Figaszewska Wanda   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Figaszewski Romuald   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Figat Henryk, ks. kwi-40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Figat Jan   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Figat Zygmunt 12.03.42    
Figiel Władysław 22.07.42 w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Figielman Szylin   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Figlarz Ignacy 30.10.41    
Figura Adam   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Figura Julian 4.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Figura Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Figurski   z 20/21.07.44  
Figurski Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Figurski Wacław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Figurski Władysław   z 20/21.07.44  
Fijałkowska Genowefa   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Fijałkowska Wacława 29/30.09.42    
Fijałkowska, Marianna 11.02.44    
Fijałkowski Antoni   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Fijałkowski Bogdan   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Fijałkowski Czesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Fijałkowski Feliks   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Fijałkowski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Fijałkowski Jerzy   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Fijałkowski Kazimierz   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Fijałkowski Lech (Grzegorz) 8/9.11.43 z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Fijałkowski Stefan (Orski Zygmunt) w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Fijałkowski Tadeusz 10.08.43    
Fijewski Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Fijoł Józef   z 11.02.44 Leszno  
Fikiewicz Adam 13.07.40    
Fiks Irena 16.06.42    
Fikus Edward   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Fikus Maria   w 30.05.42 Ravensbruck  
Fila Bolesław 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa; nr. obozowe 20352 - 20421
Filakiewicz Halina 15.04.44    
Filar Edwin 26.08.40    
Filarska Wanda   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Filczak Józef 12.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Fileborn Jerzy     przebywali w lipcu 41'
Filiks Antoni 23.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Filiks Józef 11.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Filimon Czesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Filińska Nadzieja Natalia     przebywał/a 02.43'; przebywały 6.10.43
Filińska Natalia   w 30.07.44 Ravensbruck  
Filip Halina   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Filipczak Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 1.07.40
Filipczak Franciszek   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Filipczak Jan   z 2.03.42  
Filipczak Henryk Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Filipczuk Józef 17.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Filipecki Marian   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Filipek Henryk   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Filipek Romuald 11.07.42 w 19.11.42 Oświęcim WUT
Filipiak (Filipiuk) Trofim   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Filipiak Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Filipiak Tadeusz 21.11.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Filipiak Tadeusz (Juliusz)   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Filipiak Zofia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Filipiński Henryk   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Filipiuk Kazimiera 28.04.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Filipowicz Edward 30.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Filipowicz Eugenia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Filipowicz Eugeniusz     uciekł 3.03.42
Filipowska Agnieszka 20.08.43   przebywały 6.10.43
Filipska Franciszka   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w lutym 41'
Filkenstein Maria 2.12.43    
Filkiewicz Adam   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Filleborn Jerzy   w 23.07.41 Oświęcim  
Filnkielsztein Abram   z 18 - 25.01.40  
Finder Franciszek (Karpiński Franciszek) 14.11.43   PPR
Finder Gertruda   wrz-39    
Finder Paweł 24.12.43 z Szucha z 26.07.44 ruiny getta  
Finger Regina 22.04.43 u 23.04.43  
Finkelstein Chana 1.04.43    
Finkelsztein Gerszon Ber 22.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Finkenstejn (Finkelsztejn) Sura   z 17.09.40 Palmiry  
Finkensztein Sura 22.06.40    
Finkiel Jakub   w 23.07.41 Oświęcim  
Finkielraut Łazarz   z 18 - 25.01.40  
Finkielstein Roman   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Finkielsztein Aron   z 18 - 25.01.40  
Finkielsztein Bronisława 24.01.42    
Fiodorowricz Irena 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Fiodorowski Konstanty   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Firlej Stefan   z 25.01.44  
Firydman Fajga 17.03.44    
Fisch Józefina 18.03.43 w 29.03.43 nieznany kierunek  
Fischner Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Fiskin Zelia 16.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Fisz Henryk 18.03.43    
Fiszel Hersz Dawid   z 18 - 25.01.40  
Fiszer Józef Marian   w 25.03.43 Majdanek  
Fiszer Stanisław   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Fiszer Witold Stanisław 12.03.42 z 3/4.05.42 Las Kabacki  
Fiszerman Moszek   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Fit Aniela   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Fitas Edward      
Fitas Roman   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Fiuth Jadwiga 5.11.42    
Fiutowski Bronisław   w 25.03.43 Majdanek  
Fiutowski Jan   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Fiwebes Emilia 29.03.44    
Flaga Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Flaga Walenty 25.01.42    
Flak Adam   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Flak Henryk   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Flak Jan   w 21.09.40 Oświęcim  
Flak Stanisław 19.02.43    
Flak Szmul 31.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Flaneman   w 25.03.43 Majdanek  
Flankier Izrael 15.03.43    
Flantz Jerzy 12.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Flaryszczyk (Klaryszczyk) Władysław w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Flasiński Eugeniusz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Flaszczyński Franciszek   z 18.11.43 Żyrardów  
Flatter   w 25.03.43 Majdanek  
Fleczyński Franciszek 21.03.41    
Flegowski Czesław 27.05.42   uciekł 27.05.42
Fleischbaher Pinkus 7.01.42 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Fleiszman Albin kwi-40    
Fleszar Jan Kazimierz   z 12.11.43 Warszawa  
Fleszyński Ludwik (Franciszek)   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Fliederbaum   z 14.06.40 Palmiry  
Flinger Józef 7.08.43    
Flinger Władysław 7.08.43    
Fliolek Józef   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Flis (Fels) Karol 15.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Flis Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Flis Władysław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Flisikowski Bogdan 27.05.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Florans Abram   z 18 - 25.01.40  
Florans Lew   z 18 - 25.01.40  
Florczak Henryk 5.10.43    
Florczak Irena 19.01.44 u 11.02.44  
Florczak Jan 27.05.40 z 4.12.40 Palmiry  
Florczak Nadzieja   w 21.09.42 nieznany kierunek  
Florczak Stanisław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Florczak Stefan   w 17.01.43 Majdanek  
Florczak Tadeusz     przebywał/a kwiecień 43'
Florczyk Henryk 24.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Florczyk Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Florczyk Stanisław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Florczyk Stefan sie-42    
Florian Róża   z 20.06.40 Palmiry  
Floriańczyk Jan   z 24.05.44  
Floriańczyk Tomasz   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Florkiewicz Beniamin   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Florko Józef 7.02.44   ks. Misjonarz
Florman Hersz   u 15.08.40  
Floryńska Mirosława Michalina 21.01.44 z 11.02.44 ruiny getta  
Floryszczyk Władysław 1.10.40    
Fłera Wincenty   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Fockrott Irena 7.01.44    
Fodorczyk Wacław 25.06.40    
Foerster Stanisława   z 8.07.42  
Fogel Lejzor   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Fogel Władysław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Fogelnest Abraham   z 18 - 25.01.40  
Fogeman Icek   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Fok Zofia Romana   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Fok-Dobrowolska Jadwiga 22.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Fok-Dobrowolska Zofia 22.01.44    
Fokrot   u 11.03.44 Kraków  
Foks Emilia   z 27.05.44  
Foks Jan   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Foks Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Folga Józef   w 23.07.41 Oświęcim  
Foltański Zbigniew 18.02.42 w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Folwarski Antoni 24/25.04.44    
Folwarski Stanisław 25.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Folwarski Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Folwarski Zdzisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Fomiński Jan (Toruński Jan)   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a marzec 43'
Forbert Wanda 3.02.44    
Formanowska Gertruda   w 17.01.43 Majdanek  
Formińska Jadwiga 2.02.44 u 28.02.44 (Entlassung)
Fornal Alina   u 12.02.43  
Fornal Janina 8/9.01.43    
Fornal Tadeusz   w 25.03.43 Majdanek  
Fornalczyk Mieczysław   u 17.08.40  
Fornalska Małgorzata (Jasińska Maria) 1939-09-01; 14.11.43 z 26.07.44 ruiny getta PPR; 24.12.43 z Szucha
Fornalski Bogdan Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Forsoliew Mamert     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Forst Katarzyna 8/9.01.43    
Forster Kurt 20.10.41    
Forster Maurycy     przebywał 19.11.40
Forszteter Andrzej   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Fortuński Wacław 11.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Forycki Andrzej   u 12.05.43  
Forysiak 27.07.42    
Foryst Maksymilian   z 23.12.43; Górczewska róg Płockiej 17.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Foryst Maria   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Foryś Władysław   w 28.03.44 Gross-Rosen nr. obozowe 23716 - 26279
Fosz Bolesław 5.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Fotowicz Zbigniew   w 25.03.43 Majdanek  
Frajdenberg Gustawa   w 26.03.43 (?)  
Frajdenberg Jelina   w 26.03.43 (?)  
Frajman Abram 18.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Frajman Izaak   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Franaszek Piotr 5.02.42    
Franciszkowski Mieczysław (Walczak Jan, Jankowski Jan) 19.08.43    
Franczewski Henryk   w 25.03.43 Majdanek  
Frangac... Edward   u 12.05.43  
Franich Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Frank Augustyn Tadeusz 18.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Frank Józef   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Frank Konstancja   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Frankel Elwira   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Frankenstein Bolesław   z 15.10.42  
Frankental Lejzor 15.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Frankental Majer 15.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Frankiewicz Feliks 20.01.42 z 2.03.42 Stronnictwo Pracy
Frankiewicz Jadwiga 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Frankiewicz Stanisław   w 28.03.44 Gross-Rosen nr. obozowe 23716 - 26279
Frankowska Jadwiga 8.01.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Frankowska Marta     przebywał 19.11.40
Frankowska Wiktoria   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Frankowski Ireneusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Frankowski Janusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Frankowski Klemens 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Frankowski Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Frankowski Tadeusz   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Frankowski Wacław 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Frankowski Witold 7.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Frankowski Wojciech 7.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Frankowski Zygmunt 19.08.43    
Franus Ryszard   w 25.03.43 Majdanek  
Fraszyk Jan 20.08.40    
Fraydenberg Gustawa 12.02.43    
Fraydenberg Jelina 12.02.43    
Frąckiewicz (Frączkiewicz) Apolinary 28.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Frąckiewicz Bronisław kwi-44    
Frąckiewicz Józef 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim strażnik więzienny
Frąckiewicz Stefan   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Frąckowiak Jan   z 7.12.43 ruiny Getta  
Frąckowiak Marian   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Frączak Józef   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Frączek Jan 17.09.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Frączkowiak Tadeusz   w 25.03.43 Majdanek  
Frączkowiak Władysław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Frączkowski Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 1.07.40
Frątczak Antoni   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Frątczak Bolesław 7.02.42    
Fredenheim Lejzor   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Fredyk Helena     przebywał 19.11.40
Fredyk Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Freidheim Lejzor 28.02.42    
Freier Władysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Freilich Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Frejlich 19.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Frejtak Kazimierz 12.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Frelak Edward   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Frelek Stanisław   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Frelek Stanisław   u 6.02.42  
Frelich Stanisław 11.07.40    
Frelik Piotr 3.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Frelik Stanisław   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Frelkowa Emilia 6/7.04.44    
Fremel Eugeniusz   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Frenarz Jan   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Frenkiel Elejzer   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Frenkiel Henryk   z 2.03.42  
Frenkiel Mieczysław 6.05.43    
Frenkiel Szyja   z 18 - 25.01.40  
Frenkiel Zygmunt 3.10.42    
Frenkiel-Niwieński Tadeusz 10.11.42 z 12.02.43 Lasy Chojnowskie aktor
Freund Hersz   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Frey Bernhardt   u 5.05.43  
Frey-Kochendorfer Helena   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Fricke Wanda   u 3.12.43  
Fric-Urbański     przeniesiony 13.07.42 na Rakowiecką
Fridmann Sucher   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Fridrich Zelli   w 23.03.43 nieznany kierunek  
Fridzon Aron 20.08.40    
Friedenberger Stefan   w 17.01.43 Majdanek  
Friedlander Irena   w 26.03.43 (?)  
Friedlander Jakub 12.02.43    
Friedman Achilles   z 18 - 25.01.40  
Friedman Sucher 30.09.40    
Froczak Kazimierz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Froelich (żona) 6.06.42    
Froelich Antonina Walentyna   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Froelich Stanisław 10.11.43 z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Froelich Wacław 6.06.42    
Froelich Witold   u 24.02.42  
Froelich Władysław 6.06.42 w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Frohlich Leonarda   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Fronc Edward   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Fronckiewicz Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Fronczak Halina   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Fronczak Julian 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Fronczak Marian   w 25.03.43 Majdanek  
Fronczak Wiktor 14.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Fronczewski Władysław   w 17.01.43 Majdanek  
Fronczkowski Jan     przebywał 19.11.40
Fronenberg (ojciec)     uciekli 30.07.44
Fronenberg Maksymilian     uciekli 30.07.44
Frontczak Bolesław 9.02.42    
Frost Katarzyna   w 25.03.43 Majdanek  
Frost Mikołaj   w 25.03.43 Majdanek  
Fruek Emanuel 18.03.43    
Frunczek-Podbielska Helena 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Frunikin (Fraunkin) Bolesław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Frunikin Bolesław 15.06.40    
Fruzińska Władysława   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Frybes 19.12.43    
Fryc Zygmunt   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Frycz Karol   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Frycz Stefan     9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Fryczkowski Roch Erazm 24.10.42    
Fryde   z 24.12.43  
Frydman   z 6.12.43 uciekł 26.11.43
Frydman Chaim Wolf 8.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Frydman Fajga   u 23.03.44  
Frydrych (Frinedrich) Henryk   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Frydrych Adam 6.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Frydrych Feliks 20.03.42 w 22.10.42 Rakowiecka  
Frydrych Lili 18.03.43    
Frydrych Roman 15.08.40    
Frydrych Roman   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Frydrychowicz Zygmunt   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Frylit (Frelek) Stanisław Władysław 21.03.42    
Fryszer Henryk 31.07.41 w 17.04.42 Oświęcim TOW
Fuchs Bolesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Fuchs Janina 29/30.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Fuchs Władysław 20.03.43    
Fukowski Jerzy 12.02.41 w 4.04.41 Oświęcim OW "Wilki" nr. obozowe 12352 - 13691
Fuks Abram   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Fuks Jadwiga   z 20.06.40 Palmiry  
Fuks Piotr   z 20.06.40 Palmiry  
Fuks Stanisław     przebywał 19.11.40
Fuks Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim  
Fulara Wojciech 22.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Fularska Anna Jadwiga   w 17.01.43 Majdanek  
Fularska Janina 8/9.01.43    
Fularski (Pulerski)   z 7.05.43  
Fularski Antoni   u 19.02.42  
Fularski Jan   z 24.05.44  
Fularski Józef   u 7.08.43  
Fulch Michał 1.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Fumiłowicz Stefan 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Fumkud (Frumkin) Margerita   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Funkensztein Jan 5.09.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Furgalski Stanisław   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Furkowski Józef 1.04.43    
Furlinger Helena   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Furmanek Jan 14.10.41    
Furmaniak Sabina   u 5.11.42  
Furmańczyk Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Furmański Bolesław   z 2.03.42  
Furmański Stanisław 12.01.41 w 31.01.41 Oświęcim MZK; nr. obozowe 9571 - 10163
Fusberg Jankiel 24.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Fusik Aleksander 2.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Fuśniak Wacław   z 12.11.43 Warszawa  
Futerfass z synem   z 27.07.43  
Futterman 13.07.43    
Fuziński Józef (Majewicz Stefan) 21.09.43 z 13.08.44 skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Fydrych Anna   w 25.03.43 Majdanek  

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE