LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Gabara Leonard   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Gabarski Wacław    u 21.08.40 (zwolniony)
Gaber Agnes   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Gabiński Tadeusz   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Gabiś Jan 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Gabler Kazimierz Aleksander 22.10.43    
Gabler Wacław 9.05.40 z 17.09.40 Palmiry  
Gabrich Zygmunt   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gabruk Regina   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Gabrysiak Bolesław   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Gabrysiak Maria 15.04.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Gabszewicz Władysław 5.06.43 z 17.09.43 AK "Osa-Kosa"
Gabych Michał   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gac Marian   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gaca Jerzy   z 16.07.43 Gęsia  
Gaca Józef   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Gaca Wawrzyniec   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Gacek Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gach Janina 6.10.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Gaciorek Henryk 2.04.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gacki Henryk 10.11.42   adwokat
Gacki Jan Henryk   w 17.01.43 Majdanek  
Gacko Zbigniew   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gackowski Alfons   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Gackowski Jerzy 3.03.41    
Gackowski Wacław 21.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Gacparski Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gacz Władysław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Gaczyński Stanisła (Gaczeński Stanisław Andrzej) 20.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gać Stanisław 25.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Gać Stanisław (Malinowski Stanisław) 19.07.44   AL.
Gadaj Eugeniusz   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Gadicka Zofia   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Gadomska Helena   z 20.06.40 Palmiry  
Gadomski Adam 16.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Gadomski Henryk   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gadomski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gadomski Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gadomski Jan I     przebywał 19.11.40
Gadomski Jan II     przebywał 19.11.40
Gadomski Jerzy   z 20.06.40 Palmiry  
Gadomski Mieczysław 27.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Gadomski Stanisław 23.01.42 zw 14.03.42  
Gadomski Stanisław   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Gadomski Stefan I   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gadomski Stefan II   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gadomski Wiktor   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Gadoś Piotr   z 12.11.43 Warszawa  
Gadzała Franciszek 27.11.43 z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta BCh
Gadzińska Genowefa   w 22.09.41 Ravensbruck  
Gadziński Jan   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Gadziński Jan Kazimierz   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Gadziński Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gago Antoni 22.07.42    
Gaik Jan   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gaik Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gaik Janina   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Gaik Władysław     przebywał 19.11.40
Gaik Władysław     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gaj Helena Maria 11.02.44    
Gajc Feliks   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Gajc Wacław 14.10.40 w 6.01.41 Oświęcim prac. Fabr. Drucianka
Gajda Feliks   z 1.12.43 17.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gajda Jan   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gajda Stefan   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Gajda Wiesław 8.01.42    
Gajdecki Lech   w 23.07.41 Oświęcim  
Gajderowicz Tadeusz   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Gajderski Kazimierz Paweł 2.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gajdyn Michał   zw 28.07.44  
Gajdziński Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gajek Aleksander   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gajek Lech   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Gajewicz Feliks 8.08.43    
Gajewicz Wiesław 19.12.43    
Gajewnik Feliks kwi-40    
Gajewska Halina 11.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Gajewska Jadwiga   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Gajewska Stanisława   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Gajewski Aleksander   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Gajewski Bronisław 24.10.41 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Gajewski Dionizy 14.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gajewski Józef   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Gajewski Kazimierz lut-40 z 20.06.40 Palmiry  
Gajewski Kazimierz   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Gajewski Marian Tadeusz 23.10.41    
Gajewski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Gajewski Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gajewski Witold 2.11.42    
Gajewski Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gajewski Wojciech   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Gajger   z 17.06.42 (?)  
Gajger Julian Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Gajkie Tadeusz   z 16.06.44 Gęsia  
Gajkowski Zygmunt   w 25.03.43 Majdanek  
Gala Eugeniusz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Galaj Leszek   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Galak Michał     przebywał 19.11.40
Galas Kazimierz lut-40 w 21.09.40 Oświęcim  
Galas Maria 17.02.43    
Galas Matea 17.02.43 w koniec marca 1943 Majdanek inf. Ewa Zielińska 10.10.2012
Galas Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Galbarczak (Galbarczyk) Kazimierz w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Galbarczyk Ireneusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Galbas Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Galczyński Stanisław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Galder (Nowak) Michał   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Galecki Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Galeska Stanisława   u 11.02.44  
Galger Julian 7.04.43   "Wachlarz" (?)
Galica Władysław 2.06.43 z 7.09.43 płk
Galicki Eugeniusz     7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Galicki Henryk Aleksander 22.08.40    
Galiński Bronisław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Galiński Franciszek   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Galiński Henryk   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Galiński Tadeusz   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 31.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gall Helena   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 11.42'
Galla Zygmunt   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Galle Władysław 26.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Galor Edward   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Galster Zenon   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Galuba Zdzisław 8.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Galus Stanisława   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Galusin Iwan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gała Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gałaj Anna   w 24.08.43 Oświęcim przebywał/a maj 43'
Gałązka Antonina 19.01.44 z 3.02.44 ruiny getta  
Gałązka Bolesław   u 16.02.42  
Gałązka Franciszek 1-8.08.40    
Gałązka Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Gałązka Józef   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Gałązka Józef   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Gałązka Ryszard   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gałązka Stanisław 22.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gałązka Stanisław   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Gałązka Wincenty   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gałązka Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gałczew Kazimierz   w 1.08.42 w nieznanym kierunku  
Gałczew Waleria   w 1.08.42 w nieznanym kierunku  
Gałczyńska Maria   z 21.01.44 ruiny getta  
Gałczyński Antoni   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gałczyński Świętosław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Gałecka Zofia 7.01.44 u 14.02.44  
Gałecki Aleksander   z 30.08.40 Palmiry  
Gałecki Aleksander   u 6.02.42  
Gałecki Antoni 5.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gałecki Henryk   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gałek Jan   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Gałęzowski Henryk   w 25.03.43 Majdanek  
Gałkowski Stanisław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Gałkowski Tomasz 24.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Gałła Zygmunt 15.08.40    
Gamała Czesław lut-40 w 21.09.40 Oświęcim  
Gampel Aszer   z 18 - 25.01.40  
Gamzyk Eugeniusz   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Ganabisiński Witold 6.06.43   ZWZ
Ganczar Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ganiuk Stefan   z 12.11.43 Warszawa  
Ganko Marian     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gankowski (Gabkowski) Marian w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Gano Stanisław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 11.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Ganowski Józef   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Ganszer Kazimierz 28.05.42 w 16.07.42 Oświęcim VII oddział KG AK
Gantner Rywka   u 23.08.40  
Gapińska Zofia   w 30.05.42 Ravensbruck  
Gapiński Andrzej 18.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Gaponiuk Aleksander   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Garbacka Stefania 22.08.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Garbacz Helena   u 22.08.40  
Garbaczewska Anna 8/9.01.43    
Garbarczyk bracia 6.02.44    
Garbarczyk Bronisław 6.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Garbarczyk Bronisława   w 26.03.43 (?)  
Garbarczyk Jan 2.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Garbarek Jan 24.02.42    
Garbarski Edmund 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Garbarski Stefan 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Garbatiuk Bazyli   u 26.08.40  
Garbiec Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Garbień Krystyna   u 2.03.44 (Entlassung)
Garbowski Wacław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Garbusiński Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Garcyk Julian   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Garczyńska Anna 7.03.44 z 26.04.44  
Garczyński Józef   z 2.04.40  
Garczyński Tadeusz 9.07.42 w 17.01.43 Majdanek współp. Pisma "Orka"
Gardecki Zygmunt   w 17.04.42 Oświęcim przebywał 11.11.41
Gardocki Antoni 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa; nr. obozowe 20352 - 20421
Gardziejewska Aleksandra   u 25.03.43  
Garlicka Zofia 12.08.42    
Garliński Bohdan 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Garliński Józef 21.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Garmat Wanda Jadwiga 29.10.43 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Garncarek Antoni   w 20.06.Bergen - Rugen  
Garncarek Maria   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Garnien Krystyna 11.02.44    
Garnier Wiktor   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Garno Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Garnuszewski Jan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Garomański (?) Jan   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Garsch Gerhard 19.02.43    
Garska Łucja 10.02.43    
Garska Maria     przebywał/a 02.43'
Garstka Marian   w 23.07.41 Oświęcim  
Garstka Ryszard   z 16.06.44 Gęsia  
Garstka Stanisław 20.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Garszwo Wacław   u 9.08.40  
Garszyński Jerzy Stanisław   z 21.01.44 ruiny getta  
Gartler Gerard 30.08.40    
Gasch Erhard   u 11.05.43  
Gasek Tadeusz   w 25.03.43 Majdanek  
Gasik Kazimierz   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Gasikowski Leonard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gasparska Halina 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Gasperski Henryk   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Gass Marianna 8.02.43    
Gastol Tadeusz   zw 12.07.44  
Gasz Michał   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gaszewski Sylwester 11.05.44    
Gasztecki Wojciech 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gatczyńska Maria 13.01.44    
Gaudasiński Antoni   w 25.03.43 Majdanek  
Gaudasiński Henryk   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gaudasiński Zygmunt   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gauks Rajmund   w 17.04.42 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Gauzan Stanisława 3.07.42    
Gauzan Zuzanna 3.07.42    
Gawalewicz Gustaw   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gawart Maria   u 17.04.44 (Entlassung)
Gawdziński Piotr 9.05.41 w 18.06.41 Sachsenhausen  
Gawelska Irena   u 9.02.44  
Gawelska Janina 27.01.44 u 9.02.44  
Gaweł Edmund   z 2.04.40  
Gaweł Jan 9.08.43    
Gawenda (Gawęda) Olga 1-8.08.40 u 22.08.40  
Gawin Jan 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gawinek Marcin (Marian)   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gawińska Wanda   w 22.09.41 Ravensbruck przebywali w lutym 41'
Gawiński Jerzy 15.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gawkowski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Gawlak Michał   u 9.08.40  
Gawlik Tadeusz 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gawlikowska Alicja   w 22.09.41 Ravensbruck  
Gawlikowska Marianna 13.03.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Gawłowicz-Berengas Chaja 28.11.41    
Gawolski (Gawelski) Bogdan   z 17.09.40 Palmiry  
Gawolski Bogdan 9.09.40    
Gaworski Tadeusz 12.05.43    
Gawrołek Stanisław 6.02.42    
Gawrońska Helena   z 17.07.41 Palmiry  
Gawrońska Irena 16.08.40    
Gawrońska Irena     przebywały 6.10.43
Gawrońska Jadwiga   z 18.12.43  
Gawroński Feliks   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Gawroński Jan   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Gawroński Jan   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Gawroński Jerzy   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gawroński Leszek   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gawroński Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Gawroński Roman   u 10.05.43  
Gawroński Stefan 16.08.40 u 25.08.40 szpital Dz. Jezus
Gawroński Wacław   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Gawroński Władysław 12.01.41 z 11.03.41 Palmry  
Gawroński Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Gawroński Włodzimierz   zw 23.04.43 przeb. w sierpniu 42'
Gawrosiński Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gawrych Zygfryd 1.10.42 w Stutthof inf. Jacek Gawrych-Stępkowski
Gawrychowski Edward Odon   z 30.08.40 Palmiry  
Gawrylenko Iwan 21.08.43    
Gawryłow Wanda z synem 17.05.43 zw 31.07.44 przebywały 6.10.43; 2.01.44 urodziła syna Stanisława Marię
Gawrysiak Kazimierz   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Gawryszewski Józef 18.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gawryś   w 21.02.44 na roboty do Rzeszy  
Gawryś (Gabryś) Aleksandra   z 26.04.44  
Gawryś Józef     11.06.44 odbity/a ze szpitala
Gawski Stanisław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gawziołek Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gay Helena   u 2.03.44 (Entlassung)
Gazda (Ganda) Wiesław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gaziński   w 17.01.43 Majdanek  
Gazuliński Adam 18.08.43    
Gąsecki Jerzy kwi-40    
Gąsior Józef (Wolnerman Henryk)   skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Gąsiorek Henryk   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Gąsiorek Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Gąsiorek Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Gąsiorek Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gąsiorowska Wanda 26.01.44 z 5.02.44  
Gąsiorowski Jan    u 21.08.40  
Gąsiorowski Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gąsiorowski Józef   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Gąsiorowski Mieczysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gąsiorowski Stefan Karol   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Gąsiorowski Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gąsior-Zegolski Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gąska Józef   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gąska Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gąskiewicz Wacław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gąsowska Rozalia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Gąsowski Aleksander   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Gąsowski Feliks   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Gąsowski Józef 27.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gąsowski Stanisław 22.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gąsowski Wojciech   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Gąssowski Kazimierz 18.02.44 z 16.03.44  
Gąszczyński Tadeusz   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Gburzyński Stanisław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Gbyl Helena 12.01.41 w 22.09.41 Ravensbruck kolporteka "Walki"
Gdesz Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Gdowiak Józef   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Gdowski   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Gdowski Andrzej   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gdyk Stefan   w 17.01.43 Majdanek  
Gebertowa Gilda     przebywał 19.11.40
Gebler Wiktor   w 25.03.43 Majdanek  
Gecow Henryk   w 17.04.42 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Gecow Irena   z 9.06.44 ruiny getta  
Gecow Krystyna   z 9.06.44 ruiny getta  
Gede Natalia 2.02.44 w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Gedowski Stanisław 3.10.42    
Gedrojć Tadeusz   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Gedroyć Maria   u 8.01.44  
Gegorkiewicz Antoni 2.10.42    
Gehr Edmund 22.09.41    
Geisker Maria 3.03.44    
Gelba (Gielba) Stefan   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gelba Stefan 8.07.40    
Gelber Anna z dzieckiem 6/7.04.44    
Gelber Irena z dzieckiem 6/7.04.44    
Gelberg Ryfka 17.02.43 w 23.03.43 nieznany kierunek  
Gelblum Gutman 5.11.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Gelblum Markus 20.08.40    
Gellelum Mozes 25.03.42    
Geller Jadwiga 23.03.44    
Gelles Stefania 25.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Gelrubin Lejba 11.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gembicka Karolina   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Gembicki Marian   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Gembicz Jan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Gembicz Stanisław   z 24.05.44  
Gemel Zygmunt   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Genachow Illa 5.11.42    
Gendek Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Geniusz Romuald   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gensina Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Genstaw (Gosław?) Regina 23.11.43    
Gepner Abraham 20/21.07.42   Judenrat
Gerałd Stanisław 24.10.40 w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gerant Zofia 20.09.42    
Gerasimow Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gerb(Gers) Eleonora   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Gerber Berek   z 18 - 25.01.40  
Gerbin Bruno Heinrich lis-40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Gerczyński (Gorczyński) Jan     29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gerecht Bronisława 6.03.44 u 8.03.44 (Uberfuhrung)
Geringer Waldemar 9.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Gerlicz Ryszard 19.08.40    
Gerliński Wacław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gerszberg (Gierzberg) Stanisław w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Gerszberg Stanisław 12.04.41    
Gersztenzang Moszek   z 18 - 25.01.40  
Gersztenzang Tadeusz   z 18 - 25.01.40  
Gerutczenko Jeremi   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Geryszewski Stefan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Gessel Helena 31.01.42    
Gestwiński Maksymilian   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Geszajt Władysław   z 23.04.40 Palmiry  
Getke Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Getko Bronisław 28.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Getling Wacława 3.02.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Gettel Eugeniusz 26.08.40    
Geward Maria 20.11.43    
Gewerc Izrael   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Geydary-Fałanow Stefan 17.03.43    
Gębska Józefa   w 22.09.41 Ravensbruck  
Gębska Kazimiera   w 22.09.41 Ravensbruck  
Gębska Stanisława 23.01.44    
Gędziorowski Henryk 12.01.41   MZK
Gędziorowski Tadeusz 12.01.41 w 4.04.41 Oświęcim MZK; nr. obozowe 12352 - 13691
Gęsiarz Mieczysław   z 4.12.40 Palmiry (?)  
Gibala Stanisław   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gibas Stanisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Giebartowska Eugenia   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 11.42'
Giebartowski Edmund   w 25.03.43 Majdanek  
Giecewicz Karol 26.08.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Giecewicz Tadeusz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Giedroyć Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Giedroyć Józefa paź-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Giedroyć Maria 30.11.43    
Giedroyć Wacław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gieleczyński. Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gielo Jan 12.02.41 w 4.04.41 Oświęcim OW "Wilki"; nr. obozowe 12352 - 13691
Giełżecka Józefa   u 15.12.41  
Giełżecki Stanisław 1.04.42   z-ca komen. OW "Wilki"
Gientowt Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Giera     przebywał/a maj 43'
Gierasińczuk Antoni 22.10.41    
Gieraszewski Antoni 5.03.42    
Gierc Wanda 21.10.41    
Gierczyk Aleksander     uciekł grudzień 41'
Gierczyńska Jadwiga 9.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Gierczyński Stanisław   z 26.02.40 Palmiry  
Gierczyński Stanisław     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gierlicka Maria 13.01.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Gierłomski Stanisław     przebywał 19.11.40
Gierłowska Czesława 8.02.44    
Gierłowska Czesława   w 25.03.43 Majdanek  
Giermasiński Kazimierz   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 10.42'
Giernatowski Franciszek   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Giernatowski Jerzy     przebywali w lipcu 41'
Giers Danuta 21.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Giers Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Giers Roman   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Giers Zygmunt 21.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Giersa Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Giersz Aleksandra   u 13.12.43  
Gierszal Antoni   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gierszewska Szarlotta 19.08.40    
Gierszewski (Cierszewski) Leon   u 18.02.42  
Gierwasiński Adam   w 25.03.43 Majdanek  
Gierwatowska Janina   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Gierych Bolesław 20.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Gierzyński. Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Giese Anna lis-40    
Gietka Irena 9.03.44    
Gietko Antoni 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Gieysztor Leon   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gieysztor Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gieysztor Władysław 16.08.40    
Giezłowska Czesława   u 29.02.44 (Entlassung)
Giętka Irena   u 17.04.44 (Entlassung)
Gil Zygmunt   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gilar Edward   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gilda Maria 27.04.43    
Gilewicz Julian   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gilewski Aleksander     przebywał/a 02.43'
Gill Tadeusz 29.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gilski Waldemar   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Ginblat Filip   w 21.09.40 Oświęcim  
Ginin Bolesław   w 21.09.40 Oświęcim  
Gintel Leon 18.03.43    
Ginter Eugenia   u 30.04.43  
Gintowt Antoni   z 15.10.42  
Gips (Gibs) Ryszard 5.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Girczys Aleksander   w 31.03.43 nieznany kierunek  
Girland Regina     przebywał/a marzec 43'
Girsa Władysław 21.12.40    
Giwłowska Cecylia   w 25.03.43 Majdanek  
Giza Józef 12.02.42    
Gizaczyński Tadeusz 27.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Gizakowa Janina 20.05.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Gize Anna   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Giziński Stanisław 11.03.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gizowski Jerzy   u 15.08.40  
Giżycki Lucjan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Giżycki Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Glapa Władysław   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Glas (Gloss) Icek   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Glas Lilla 2.07.42    
Glas Moszek Eliasz 17.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Glaster Julian   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Glatsztein Jakub 20/21.07.42   Judenrat
Glaziński Włodzimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Glególski Jerzy     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gleiszewski Marcin     przebywał/a marzec 43'
Gleiter Friedrich 3.10.43    
Glejzer Jerzy   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Glejzner Bogumił   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Glejzner Stefan   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Glemb Paweł 26.08.40    
Glensk Maria      
Glensk Teodor 31.12.41 w 25.06.42 Oświęcim, z 22.08.42 Auschwitz nr. obozowe 41644 - 41708
Glensk Teresa 31.12.41    
Glensk Włodzimierz 31.12.41    
Glensk Wojciech 31.12.41    
Gleń Maria   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Gleński Teodor   u 27.01.42  
Glinda Jan   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Glinda Mieczysław 1.01.41 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Glinicki Jerzy   z 16.06.44 Gęsia  
Glinicki Kazimierz   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Glinka (Tokarski) Bolesław 5.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Glinka Bolesław 16.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Glinka Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Glinka Helena   w 17.01.43 Majdanek  
Glinka Stefan 1-8.08.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Glinka Tadeusz 9.05.41 w 1.07.41 Sachsenhausen  
Glinka Wiktor 23.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Glinka Władysław 21.06.42    
Glinka Władysława   w 17.01.43 Majdanek  
Glinka Zygmunt 16.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Gliszczyński Ludwik 4.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Gliszewska Teodozja 8.02.44    
Gliwa Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gliwa Paweł 19.02.43    
Gliwacz Kazimierz   zw 28.07.44  
Gliwicki Kazimierz 9.10.40    
Glob Feliks   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Glondarz Iser Izrael 25.04.40 z 4.12.40 Palmiry  
Glonek Roman 10.02.42    
Glonek Stanisława   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Gloss 28.03.41    
Glotze   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Glucksberg Jan Andrzej 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gludkowski (Głuchowski) Czesław   23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gładek Zygmunt   z 19.08.41  
Gładki Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Gładki Marian   w 17.01.43 Majdanek  
Gładysz Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gładysz Władysław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Głasek Henryk   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Głaszczka Andrzej   w 23.07.41 Oświęcim  
Głaszczka Jakub   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Głażewski Henryk 29.01.40 w 2.05.40 Sachsenhausen prac. Ubezpieczali Społecznej
Głąb Apoloniusz cze-40    
Głąb Bonifacy 26.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Głąb Kazimierz 9.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Głąb Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Głąbik Irena 23/24.04.42 w 16.05.42 w nieznanym kierunku ZO lub LOB lub PONS
Głąbikowski Wacław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Głąbikowski Władysław 1.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Głąbowski Józef   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Głębocka Maria   u 15.05.43  
Głębocki Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64798
Głębocki Edward   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Głębocki Stanisław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Głębowski Józef 3.10.42    
Głodkiewicz Janina (Irena)   u 14.08.40  
Głodkiewicz Wiktoria 5.02.44 u 9.03.44  
Głodkiiewicz Władysław   u 14.08.40  
Głodowski Marian   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Głogowski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Głogowski Marian   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Głogowski Wacław 23.10.41    
Głogoż Antoni 29.01.42    
Głombiowska Jadwiga 10.12.43 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Głombiowski Ryszard 10.12.43    
Głowacka Helena   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Głowacka Józefa 23.12.42    
Głowacka Kazimiera 24.03.44    
Głowacka Leokadia 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Głowacka Scholastyka   w 10.10.42 nieznany kierunek  
Głowacka Stefania 2.02.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Głowacka Urszula 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Głowacka Zofia   z 12.06.41 Palmiry  
Głowacka Zofia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Głowacki Antoni kwi-40    
Głowacki Bolesław   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Głowacki Bolesław   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Głowacki Czesław   w 21.09.40 Oświęcim  
Głowacki Feliks 7.08.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Głowacki Jerzy 21.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Głowacki Józef   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397

 

DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE