LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Głowacki Józef   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Głowacki Kazimierz 10.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Głowacki Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Głowacki Leonard 15.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Głowacki Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Głowacki Marian   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Głowacki Paweł   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Głowacki Piotr 22.04.43    
Głowacki Sławomir 17.05.44 z Pruszkowa  
Głowacki Władysław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Głowacki Włodzimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Głowacki Wojciech   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Głowacki Zbigniew   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Głowacki Zdzisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Głowacki Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Głowacz Andrzej 5.02.44    
Głowacz Stanisława   u 15.02.44  
Głowacz Zofia   u 15.02.44  
Głowala Henryk 1.02.44   KD RPPS
Głowiński Alfred 3.04.44    
Głowiński Franciszek mar-44    
Głowiński Roman 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Główczewski Janusz 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Główczewski Józef Zygmunt   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Główczyński Eugeniusz   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Główka Kazimiera   z 26.04.44  
Głuchowski 3.06.44   OPW
Głuchowski Bolesław 7.04.43   "Wachlarz" (?)
Głuchowski Czesław   z 31.12.43 Towarowa  
Głuchowski Nikodem 30.09.42    
Głuchowski Ryszard   z 1.12.43 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Głuchowski Stanisław Stefan 18.05.44 zw 28.07.44 AK
Głuchowski Zygmunt 30.09.42    
Głuszak Franciszek 22.07.42 w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Głuszcz Janina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Głuszek Stanisław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Głuszek Zofia 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Gmach Aleksandra 29/30.09.42    
Gmachowski Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gmierowicz Jan   u 18.08.40  
Gmitruk Józef   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Gmitruk Zygmunt 18.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gmur Bolesław 2.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gnatowski Feliks (Hilary)   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gniadek Edward 12.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gniadek Stanisław   z 16.06.44 Gęsia  
Gniatczyńska Maria   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Gniatoszyński (Gniatczyński) Lech w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Gniatyński Wojciech   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Gniazdek Bolesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Gniazdowski Andrzej   w 9.09.42 na Rakowiecką  
Gniazdowski Henryk 7.10.42    
Gniech Stanisław 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gniewniak   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Gniot Czesław 20.01.42 w 6.03.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Gnitel Irma   w 23.03.43 nieznany kierunek  
Gnoińska Halina   z 2.04.40  
Gnoiński Alojzy Frament   z 7.12.43 ruiny Getta  
Gnoiński Michał 10.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Gnoiński Ryszard 19.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gnoiński Zygmunt 20.08.40    
Gnys (Głyś) Wiktoria   z 20.06.40 Palmiry  
Gnywasz Józef   z 18 - 25.01.40  
Gobiec Apolonia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Goc Antoni 1.04.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Goc Jan   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Goc Mieczysław     przebywał/a marzec 43'
Goch Eugeniusz   w 25.03.43 Majdanek  
Gocławski Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Godek Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Godinger Moszek   u 19.08.40  
Godlewska Eugenia   w 17.01.43 Majdanek  
Godlewska Florentyna 1.12.43 u 9.12.43  
Godlewska Janina   w 25.03.43 Majdanek  
Godlewska Wanda   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Godlewska Wanda (Maria)   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Godlewska Zofia     przebywał/a marzec 43'
Godlewska Zofia   w 25.11.43 Oświęcim przebywały 6.10.43
Godlewski 8.06.44    
Godlewski Antoni   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Godlewski Antoni   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Godlewski Bolesław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Godlewski Eugeniusz   z 16.06.44 Gęsia  
Godlewski Eugeniusz   w 25.03.43 Majdanek  
Godlewski Franciszek I kwi-40    
Godlewski Franciszek II kwi-40    
Godlewski Hieronim   w 17.01.43 Majdanek  
Godlewski Jan 27.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Godlewski Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Godlewski Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Godlewski Karol   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Godlewski Leon   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Godlewski Michał 19.04.41 z 17.07.41 Palmiry kolporter
Godlewski Mieczysław 18.03.42 z 18.07.42  
Godlewski Stanisław   u 27.01.42  
Godlewski Stefan   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Godlewski Wacław 26.03.43    
Godlewski Zbigniew 3.04.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Godlewski Zdzisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Godlewski Zygmunt   w 23.07.41 Oświęcim  
Godlewski Zygmunt   w 17.01.43 Majdanek  
Godlewski Zygmunt   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Godusławski (Godzisławski) Stanisław z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Godzelewski Adam 4.05.43    
Godzińska Maria 30.04.43    
Godziński Jerzy     przebywał/a kwiecień 43'
Godziszewska Halina   w 17.01.43 Majdanek  
Godziszewski Antoni   z 1.04.41 Palmiry  
Godziszewski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Goebel Władysław 17.02.43    
Goetz Czesław 3.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Goetz Henryk 19.02.43    
Goetz Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Goetze 7.08.42 z 15.08.42  
Goga Antoni   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gogłoża Antoni   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Gogol Edward 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Gogol Michał   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gogola Edward   z 18.11.43 Żyrardów  
Gogolewski Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Gogolka Andrzej   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Goiny Glinter   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gojawiczyńska Apolonia 8/9.01.43 u 15.05.43  
Gojek Józef   z 24.10.42  
Gola Aleksander   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Gola Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Golański Edward   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Golański Józef 24.03.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Golański Ludwik   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Golański Zygmunt 12.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Golarz Władysław 6.07.44   AK
Golatowska Ludwika 2.02.43    
Golatowski Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Golba Walenty   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Golcz Halina 31.07.41 w 22.09.41 Ravensbruck TOW
Gold Josek   z 26.02.40 Palmiry  
Gold Józef   z 18 - 25.01.40  
Goldberg (Kolberk) Irena   w 27.09.42 Berlin  
Goldberg Antoni   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Goldberg Aron Symcha.   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Goldberg Jakub 6.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Goldberg Szmul kwi-40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Goldberg Zygmunt   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Goldblat Abraham (Abram) 11.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Goldborth Dorota 27.04.43    
Goldbrat Szmerek   u 17.08.40  
Goldenkorn Chana 16.03.43 w 23.03.43 nieznany kierunek  
Goldfarb Abraham Chaim   z 18 - 25.01.40  
Goldfarb Cypa   z 18 - 25.01.40  
Goldfarb Moszek kwi-40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Goldfeder Menaszel   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Goldfeder Tadeusz 20.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Goldfeder Zofia   u 12.05.42  
Goldfeil (D.)   z 18 - 25.01.40  
Goldgewlicht Władysław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Goldhamer Leon   z 18 - 25.01.40  
Goldlust Mordka 20.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Goldman Szmul   w 23.07.41 Oświęcim  
Goldman Szmul Abram   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Goldsand Robert   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Goldspiegel Kazimierz (Golczewski) w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Goldstein (Goldsztein) Jadwiga 13.04.44    
Goldstein Jankiel   w 23.07.41 Oświęcim  
Goldstein Samuel 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Goldsztein Jarehmijel   u 23.01.42  
Goldsztein Pinkus   z 18 - 25.01.40  
Goldsztein Pinkus   z 30.08.40 Palmiry  
Goldsztein Szloma   z 18 - 25.01.40  
Goldsztejn B.     przebywał 19.11.40
Goldsztejn Jerchijel   w 3.02.42 nieznany kierunek  
Goldszteln Icchak   z 18 - 25.01.40  
Goldwasser Boruch   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Goldyn Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Golec Feliks 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa; nr. obozowe 20352 - 20421
Golemann Jerzy   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Golembiowski Jan     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Goleniewski Mieczysław 27.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Goleniewski Stanisław   z 12.11.43 Warszawa  
Goleńska Marianna   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Golędzinowski Feliks   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Golędzinowski Jan ks. 16.04.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Goliasz Stefan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Golifanz Marian 29.09.40    
Golifanż Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Golifanż Marian   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Golik Ignacy   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Golik Krystyna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Golik Piotr   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Golik Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Golimowska Irena   u 30.11.43  
Goliński Henryk 21.01.41    
Goliński Józef   w 11.09.43 Oświęcim Ur. 28.02.1916 ‘’ 11.09.1943 przewieziony z więzienia Pawiak, do Auschwitz-Birkenau numer obozowy:150459. W 1944 wywieziony do KL Natzweiler, ale tam nie dotarł . W 1945 wyzwolony z obozu w Dachau. Zmarł w 1977 roku Germanicha powiat łukowski. inf. Paweł Goliński 21.07.2014
Goliński Ryszard   w 17.01.43 Majdanek  
Golis Jan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Golisz Wacław 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Goliszewski Henryk   z 24.05.44  
Goliszewski Marian   z 24.05.44  
Goliszewski Piotr   z 24.05.44  
Goliszewski Zbigniew 11.09.40 w 4.04.41 Oświęcim Ur. 01.12.1920 r w Warszawie. Podharcmistrz, członek ZWZ, był więziony na Pawiaku do 05.04.1941, w Oświęcimiu nr obozowy 13496. Rozstrzelany 11.11.1941r przez SIPO w obozie. inf. W. Goliszewski 14.04.2014
Goljasz Wacław 13.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Gollas Gustaw   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Goller Jadwiga   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Goller Stanisław   z 17.09.40 Palmiry  
Goller Stefan 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Goltz Horst 21.03.42    
Golus Kazimierz 26.08.40    
Golzeder Łaja   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Gołaczyński Jan   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gołaszewska Alina 6.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Gołaszewska Janina   u 11.11.42  
Gołaszewska Janina 22.08.43    
Gołaszewska Michalina wrz-40 w 30.05.42 Ravensbruck  
Gołaszewska Zofia   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Gołaszewski Adam   u 27.02.42  
Gołaszewski Zygmunt 15.04.43   Zarząd Miejski
Gołąb Edward 18.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gołąb Tadeusz   u 10.02.42  
Gołąbek Edward 14.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gołąbek Gabriel   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gołąbek Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gołembiowska Helena   w 26.03.43 (?)  
Gołembiowska Wanda   w 30.05.42 Ravensbruck  
Gołembiowski (Gołębiowski) Zygmunt z 24.09.42  
Gołembiowski Bolesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gołembiowski Stanisław 14.12.40 z 11.03.41 Palmiry  
Gołembiowski Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gołębiowska Janina   w 20.06.Bergen - Rugen  
Gołębiowska Janina 10.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Gołębiowska Maria 10.07.40 w 19.07.40 nieustalone  
Gołębiowski     uciekli 30.07.44
Gołębiowski (Gołębiewski) Szczepan w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gołębiowski Aleksander 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Gołębiowski Czesław 6.10.43    
Gołębiowski Edward 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Gołębiowski Eugeniusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gołębiowski Henryk   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Gołębiowski Henryk   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Gołębiowski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gołębiowski Jan   zw 28.07.44  
Gołębiowski Jan   z 1.12.43 17.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gołębiowski Jan   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Gołębiowski Mikołaj 1.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Gołębiowski Roman   w 23.07.41 Oświęcim  
Gołębiowski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gołębiowski Tadeusz 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gołębiowski Wacław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gołębiowski Wacław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gołębiowski Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gołębiowski Z.   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Gołębiowski Zdzisław Ludwik   z 30.08.40 Palmiry  
Gołębiowski Zygmunt   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Gołębowski Gustaw   w 25.03.43 Majdanek  
Gołombek (Gołąbek) Franciszek 21.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gołota Stanisław 17.08.43    
Gołuch 22.10.43    
Gołucki Leon   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gomberg Aleksander 7.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gomoradzki Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gonaszek   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Gonczar Józef kwi-40    
Gonczarek Leopold   z 16.06.44 Gęsia  
Goniewicz   w 30.07.44 Ravensbruck  
Gonsław Regina   u 9.12.43  
Gonstaw Helena   w 25.03.43 Majdanek  
Gonta Tadeusz 20.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gontarczyk Bronisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gontarczyk Edward 3.05.40 z 4.12.40 Palmiry  
Gontarczyk Edward   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Gontarczyk Irena 17.02.44    
Gontarczyk Józef 20.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Gontarczyk Marian   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Gontarczyk Tadeusz   z 30.10.43 Towarowa  
Gończ Antoni 16.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Goodon-Petite Sława Jeanette   w 30.05.42 Ravensbruck  
Gor (Gora, Gohra) Jan      
Goraj Eustachiusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Goraj Józef   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Gorajek Feliks   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Goralik Adam   w 25.03.43 Majdanek  
Goralik Sław Maria   z 20.06.40 Palmiry  
Goralik Sław Matylda   z 20.06.40 Palmiry  
Gorączewski Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim  
Gorczakow Ludmiła   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Gorczyca Bronisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gorczyca Franciszek 3.02.42 u 15.03.42  
Gorczyca Mieczysław   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Gorczyca Stanisław 7.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Gorczycka Maria   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Gorczycki Jan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Gorczycki Juliusz 8.06.44    
Gorczykowska Danuta   u 19.08.43  
Gorczyńska Bronisława 6/7.04.44    
Gorczyński Henryk     przebywał/a kwiecień 43'
Gorczyński Jan   z 2.12.43 Nowy Świat 64  
Gorczyński Wacław     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gordon Natan   z 23.04.40 Palmiry  
Gorecki Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gorecki Stefanur. 1919     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Goriaczkin Lech   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Gorko Henryk   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gornek Stefan   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Goryński Ludwik   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gorzak Tadeusz 23.10.43    
Gorzała Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gorzechowski Czesław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Gorzechowski Jan 29.01.40 w 2.05.40 Sachsenhausen prac. Ubezpieczali Społecznej
Gorzelniak (Gorzelnik) Karol   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Gorzencki Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Gorzkowska Wanda 11.03.44    
Gorzkowski Henryk kwi-40    
Gorzkowski Józef   u 26.02.42  
Gorzkowski Wincenty   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gorzula Zygmunt   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Gorzycka Helena 15.03.44 z 29.03.44 ruiny getta  
Gorzyńska Józefa   w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Gorzyński Stefan   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Gosicki Wacław 7.11.40    
Gosiecki Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gosiewska Anna 18.09.40   Tajna Armia Polska
Gosiewska Cecylia 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Gosiewski Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gosik Kazimierz 15.06.40    
Gosiorowski Stefan     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gosk Józef   w 20.06.Bergen - Rugen  
Gosk Kazimierz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Gosk Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Gosk Wincenty 2.10.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Gosławska Janina 13.03.43    
Gosławski Kazimierz   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Gosławski Ryszard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Goss Roman   z 30.08.40 Palmiry  
Goss Ryszard   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Gostkiewicz Jan   w 20.06.Bergen - Rugen  
Gostkiewicz Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Gostołek (Gustołek) Piotr   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Gostyński Adolf   z 20.06.40 Palmiry  
Gostyński Henryk ur.1924     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gostyński Henryk ur. 1914     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Gostyński Lucjan kwi-40    
Gostyński Lucjan     przeb. w sierpniu 42'
Gostyński Zdzisław 17.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Goszczycka Leokadia   w 30.07.44 Ravensbruck  
Goszczyńska Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Goszczyński (Bernatowicz Mieczysław 27/28.04.42    
Goszczyński Bruno   w 25.03.43 Majdanek  
Goszczyński Kazimierz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Goszczyński Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Goszczyński Włodzimierz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Goszczyński Zbigniew lip-40   KOP
Goszyński Józef kwi-40    
Gościcka Maria Halina   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Gościcka-Sipowicz Anna 17.05.41   dr.
Gościcki Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gościcki Tadeusz   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Gościcki Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Goślicki Zygmunt   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Goślomowski (Goślinowski} Janusz w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Gotard Franciszek Zygmunt 24.10.42    
Gotard Josek 20.08.40    
Gotfrajnd Chaim   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Gotfried Sara   w 23.03.43 nieznany kierunek  
Gotfryd Marian 1.04.43    
Gothel Amelia 25.02.44    
Gothel Aniela 4.03.44    
Gothelf Antoni   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Gotlieb Szlama   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gotscho Glaude   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gotthard Chaim 20.08.40    
Gotz Adolf Herman 20.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Gout Janina     przebywał 19.11.40
Gout Ludwika     przebywał 19.11.40
Gowin M.   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Goworek Kazimierz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Gozdalski Edward   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Gozdan Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Gozdawa Kazimiera   u 12.02.43  
Goździalski Mieczysław 11.03.43    
Goździewski Mieczysław 2.04.43 z 17.04.43  
Goździk Jerzy Aleksander   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Goździk Maria 8.12.43 z 9.12.43  
Goźmińska Maria   u 3.05.43  
Góra Antonina Irena   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Góra Jan   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Góra Jan   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Góra Józef 30.01.42    
Góra Stefan   w 30.07.44 Gross-Rosen skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Góra Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Góra Wacław   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Góraj Apolonia 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Górajek Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Góral 14.11.41    
Góral Aleksander   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Góral Józef 31.05-4.06.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Góralczyk Mieczysław (Bay Jerzy)   11.06.44 odbity/a ze szpitala
Góralski Alojzy   z 15.10.42  
Góralski Jan 11.03.42    
Góralski Mieczysław 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Górczak Karol   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Górczak Stanisław 3.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Górczak Stefan 3.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Górczak Władysława   w 30.05.42 Ravensbruck  
Górczyńska Wacława   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Górczyński Jan   z 26.02.40 Palmiry  
Górczyński Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Górecka Marianna 10.03.44    
Górecka Wanda   w 30.05.42 Ravensbruck  
Górecki Aleksander   w 23.07.41 Oświęcim  
Górecki Antoni   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Górecki Edward 6.03.42    
Górecki Henryk   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Górecki Menasze   u 19.08.40  
Górecki Mieczysław 5.03.42    
Górecki Mieczysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Górecki Władysław   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Górka Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Górka Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Górka Józef 29/30.09.42 z 16.10.42  
Górka Roman (Grott Witold)   z 1.12.43 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Górkiewicz Stanisław   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Górkowa Maria   w 30.05.42 Ravensbruck  
Górman     uciekł 30.05.44
Górniak Antoni lis-40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Górniak Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Górniak Jerzy 3.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Górniak Marian   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Górniak Roman 9.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Górnicka Helena kwi-40 w 17.01.43 Majdanek  
Górnicka Helena   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a w 10.42'
Górnicka Stanisława   w 22.09.41 Ravensbruck  
Górnicki Bolesław (Eiger Stefan Marek) 19-20.01.40 z 2.04.40  
Górnicki Jan   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Górnicki Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Górnik Stefania 30.03.44 z 1.05.44  
Górnikiewicz Lucjan 6.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Górnisiewicz Maria 10.08.42 zw 14.08.42 strażniczka
Górny Bolesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Górny Marian   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Górowski Henryk 1-8.08.40    
Górska Anna   w 11.05.42 w nieznanym kierunku  
Górska Anna ur. 1913   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Górska Danuta 15.04.44    
Górska Eugenia (Szemińska Alina) w 25.11.43 Oświęcim przebywały 6.10.43
Górska Jadwiga   w 17.01.43 Majdanek  
Górska Janina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Górska Janina 5.11.42    
Górska Janina (ur. 1908)   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Górska Krystyna 12.02.44 z 3.03.44 ruiny getta  
Górska Wanda   u 3.05.43  
Górska Wiktoria   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Górska Władysława   u 10.03.44  
Górski Bolesław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Górski Franciszek   z 16.06.44 Gęsia skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Górski Henryk 16.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Górski Jan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Górski Jan   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Górski Jan   z 24.05.44  
Górski Jan   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Górski Jerzy     przebywał 19.11.40
Górski Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Górski Kazimierz 24.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Górski Marian   w 17.01.43 Majdanek  
Górski Marian ur. 1906   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Górski Michał   w 25.03.43 Majdanek  
Górski Mieczysław   z 3/4.05.42 Las Kabacki  
Górski Napoleon Marceli 25.02.42    
Górski Piotr 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Górski Rajmund (58 1.)   z 15.05.42 Palmiry  
Górski Robert Feliks   u 20.09.41  
Górski Ryszard Józef   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Górski Stefan ur. 1906   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Górski Stefan ur. 1912   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Górski Stefan 11.02.43   przeniesiony/a 10.03.43
Górski Stefan   z 16.07.43 Gęsia  
Górski Tadeusz (18 1.)   z 15.05.42 Palmiry  
Górski Teodor   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Górski Władysław 21.08.43    
Górski Wojciech 14.10.40 w 6.01.41 Oświęcim prac. Fabr. Drucianka
Górski Zdzisław   z 16.06.44 Gęsia  
Górski Zdzisław   w 25.03.43 Majdanek  
Górzyńska Felicja   w 30.05.42 Ravensbruck  
Górzyńska Halina     przebywał/a maj 43'
Górzyńska Józefa 8.02.44    
Górzyński Józef   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Górzyński Stefan 15.07.40    
Górzyński Władysław   w 21.09.40 Oświęcim  
Góźdź Tadeusz   z 16.06.44 Gęsia  
Grabalski Jan   z 18.11.43 Żyrardów  
Grabarczyk (Garbarczyk) Romuald w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Grabarczyk Leon 20.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Grabarczyk Stanisław   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Grabarek 1/2.06.44    
Grabarek Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Grabarek Henryk   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Grabarek Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Grabczyński Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Grabczyński Władysław   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Grabecka Bronisława   w 21.09.42 nieznany kierunek  
Grabicka Józefa 4.04.44    
Grabiec Antoni   u 12.02.43  
Grabiński Józef ur. 1913 28.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Grabiński Józef ur. 1909   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Grabiński Mieczysław 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Grabiński Szczepan 21.08.43    
Grabiszewska Czesława   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Grabowiec Ignacy   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Grabowiecki Jan 15.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Grabowiecki Mieczysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Grabowska 3.07.44    
Grabowska Halina Bronisława 21.11.43 w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Grabowska Irena 7.03.44 z 26.04.44  
Grabowska Kazimiera ur. 1898   w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Grabowska Kazimiera ur. 1912 12.12.43    
Grabowska Leokadia   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Grabowska Marta   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Grabowska Olimpia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Grabowska Stefania   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Grabowski   w 17.01.43 Majdanek  
Grabowski (Gardecki) Edmund   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Grabowski Antoni   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Grabowski Antoni     przebywał w lipcu 41'
Grabowski Antoni 19.08.43    
Grabowski Edmund   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Grabowski Edmund ur. 1894   z 20.06.40 Palmiry ur. 1894
Grabowski Edward   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Grabowski Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Grabowski Henryk   u 25.01.42  
Grabowski Hipolit Apolinary 24.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Grabowski Jan ur. 1901 8.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Grabowski Jan 6.05.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Grabowski Jerzy ur. 1922   z 16.06.44 Gęsia  
Grabowski Jerzy     przebywał/a kwiecień 43'
Grabowski Kazimierz ur. 1894 kwi-40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Grabowski Kazimierz ur. 1905   w 25.03.43 Majdanek  
Grabowski Marian 21.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Grabowski Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Grabowski Piotr   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Grabowski Ryszard   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Grabowski Stanisław kwi-40    
Grabowski Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Grabowski Stanisław   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Grabowski Stanisław (ur. 1907) 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Grabowski Stefan 21.08.43    
Grabowski Tadeusz ur. 1908   z 20.06.40 Palmiry  
Grabowski Tadeusz   w 6.09.41 przymusowe roboty  
Grabowski Tadeusz 22.06.44    
Grabowski Walenty   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                                       DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE