LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Kabacińska Helena (Wanda)   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Kabaciński Henryk 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kabaczyński Jan   zw 27.03.43  
Kabala Kazimiera 9.02.44 z 29.03.44 ruiny getta  
Kabala Zygmunt   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kac Kazimierz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kac Stanisław   z 18 - 25.01.40  
Kac Stefan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kacaliński Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kaciejko Aleksander   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kaciorek Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kacka Władysław 1.04.40 z 4.12.40 Palmiry  
Kackiewicz Marian 7.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kacoś   w 21.12.42 Oświęcim nr. obozowe 84790 - 848147
Kacperek Zygmunt   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kacperska Stefania   w 20.06.Bergen - Rugen  
Kacperski Henryk   z 23.12.43; Górczewska róg Płockiej 17.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kacperski Jan   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kacperski Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kacperski Mieczysław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Kacperski Stanisław 18.03.42    
Kacperski Stefan 13.05.43    
Kacperski Zygmunt   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Kacprowski Władysław   z 16.06.44 Gęsia  
Kacprzak Feliks   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kacprzak Henryk ur. 1923   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kacprzak Henryk ur. 1906   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kacprzak Józefa 27.03.44    
Kacprzak Marian     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kacprzyk Józef 8.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Kacprzyk Maria   w 3.11.42 Berlin  
Kacprzyński Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kacpura Anna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kacpura Antoni 29/30.09.42 z 16.10.42  
Kacpura Kazimierz   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Kacpura Zygmunt   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Kaczanowski Henryk 18.09.40   Czerwony Harcerz
Kaczanowski Mieczysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaczanowski Zygmunt   w 17.01.43 Majdanek  
Kaczewski (Kaszewski) Zbigniew   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kaczkowski Feliks   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Kaczkowski Tadeusz   w 17.01.43 Majdanek  
Kaczmara Stanisław   z 16.06.44 Gęsia  
Kaczmarczyk Czesław   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Kaczmarczyk Feliks 19.03.43    
Kaczmarczyk Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaczmarczyk Jan   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Kaczmarczyk Julian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kaczmarczyk Stanisław ur. 1920   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kaczmarczyk Stanisław ur. 1915   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kaczmarczyk Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaczmarczyk Stefan 6.07.44    
Kaczmarczyk Wincenty 16.03.42    
Kaczmarek Franz Friedrich 16.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaczmarek Henryk   zw 28.07.44  
Kaczmarek Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaczmarek Jan Czesław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Kaczmarek Konstanty   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kaczmarek Ksawery 29/30.09.42 z 16.10.42  
Kaczmarek Ludwik   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kaczmarek Stanisław ur. 1915   w 9.09.42 na Rakowiecką  
Kaczmarek Stanisław ur. 1920     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kaczmarek Stanisława 3.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Kaczmarek Wincenty   w 25.03.43 Majdanek  
Kaczmarek Witold 18.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaczmarek Władysław   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Kaczmarkiewicz Cezary 11.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaczmarkowski Józef 17.07.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kaczmarski Franciszek 11.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kaczmarski Lech   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kaczmarski Stefan   w 23.07.41 Oświęcim  
Kaczor Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaczor Wiktor   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kaczor Zdzisław 3.10.42 z 16.10.42  
Kaczorek Bolesław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kaczorek Henryk 23.10.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kaczorek Jan 14.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaczorek Janusz   w 25.06.42 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Kaczorek Maria 3.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kaczorek Maria   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kaczorek Piotr 23.10.41    
Kaczorek Władysław ur. 1908 23.10.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kaczorek Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaczorowicz Anna   w 26.03.43 (?)  
Kaczorowska Janina   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Kaczorowska Regina 20.04.44    
Kaczorowska Stanisława   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kaczorowski Bolesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kaczorowski Feliks 20.08.43    
Kaczorowski Henryk   w 25.03.43 Majdanek  
Kaczorowski Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kaczorowski Jan ur. 1913   z 20.06.40 Palmiry  
Kaczorowski Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kaczorowski Roman   z 15.10.42  
Kaczorowski T.     przebywał 19.11.40
Kaczorowski Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaczorowski Władysław   w 21.10.41  
Kaczorowski Wojsław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kaczykowski Jan   zw 28.07.44  
Kaczyńska Eda   w 30.07.44 Ravensbruck  
Kaczyńska Halina 28.01.42    
Kaczyńska Kazimiera   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kaczyńska Lucyna   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Kaczyńska Maria   u 23.11.43  
Kaczyńska Olga     przebywały 6.10.43
Kaczyński Antoni   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kaczyński Eugeniusz   w 20.06.Bergen - Rugen  
Kaczyński Fiszel   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Kaczyński Józef   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kaczyński Leon   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Kaczyński Marian   w 23.07.41 Oświęcim  
Kaczyński Romuald   z 30.08.40 Palmiry  
Kaczyński Stefan   z 14.04.44  
Kaczyński Tadeusz   u 23.12.41  
Kaczyński Tadeusz ur. 1891   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kaczyński Tadeusz ur. 1914 21.09.43    
Kaczyński Zdzisław 19.06.43 w 5.08.43 Oświęcim ZWZ
Kadej Jan 17.08.43    
Kadej Stanisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kadłubowski Czesław   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kadłubowski Stanisław   w 9.09.42 na Rakowiecką  
Kadtańska Maria   w 16.05.42 w nieznanym kierunku  
Kadula Zygmunt 25.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaduszyn Josek    u 21.08.40  
Kadzidłowski Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Kadzikiewicz Józef   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kadziszewski (Kadliszewski) Edward z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Kaftal Ludwik   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kagan Włodzimierz 27.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaganow Izabela   u 18.03.43  
Kaganowa Magdalena 15.03.43    
Kagans Szmarias 23.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kagolis Helena 15.04.44    
Kagorowski Mieczysław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Kahan Fryderyk 18.03.43    
Kahan Izaak kwi-40    
Kahane Jerzy 23.08.40    
Kahl Maria Janina Wanda 26.11.43    
Kaim Aleksander   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kaim Marian 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Kaj Ignacy     przebywał/a kwiecień 43'
Kajak Bohdan 22.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kajak Stanisław   z 16.07.43 Gęsia  
Kajeta (Kajda) Józefa   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Kajro Bruno   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kajtek Tadeusz   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Kajtel Władysława 15.04.44    
Kakiet (Żakiet) Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kalakis Alfred   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kalara Ryszard   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kalata Stanisław   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Kalbarczyk Antoni   z 26.02.40 Palmiry  
Kalbarczyk Bolesław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kalbarczyk Piotr   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kalc Apolonia   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Kalc Marcin   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Kalczyński Henryk   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kalecki Euzebiusz 25.03.42    
Kaleńska Weronika   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kaleński Gustaw 20.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kaleński Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kaleta Czesław Władysław 18.05.44   oddział partyzancki
Kaleta Edward   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Kaleta Edward   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kaleta Stanisław 27.09.42    
Kaletowski Mieczysław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Kalicińska Janina   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Kaliciński Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kalicka Stefania   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kalicki Jerzy   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kalicki Julian 9.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kalicki Mieczysław 24.10.42    
Kaligowski (Kanigowski) 27.10.43    
Kalin Borys   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Kalina Izrael lut-40 z 20.06.40 Palmiry  
Kalinka Bogusław   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Kalinka Mirosław   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Kalinowicz Tea   z 18 - 25.01.40  
Kalinowkier Izaak   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kalinowska Irena 22.12.43 z 3.02.44 ruiny getta  
Kalinowska Janina   z 15.01.44  
Kalinowska Wanda   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Kalinowska Wiktoria 29/30.09.42    
Kalinowska Władysława   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kalinowska Zofia 17.02.44    
Kalinowski 14.10.40   prac. Fabr. Drucianka
Kalinowski, dr     przebywał/a we wrzesniu 42'
Kalinowski Albin   z 16.07.43 Gęsia  
Kalinowski Czesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kalinowski Czesław   u 2.04.43  
Kalinowski Edward (1. 5) 12.02.43    
Kalinowski Edzio Duduś   w 26.03.43 (?)  
Kalinowski Henryk 4.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kalinowski Henryk   z 24.05.44  
Kalinowski Henryk Kazimierz 14.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kalinowski Jerzy   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kalinowski Józef 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kalinowski Kazimierz 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Kalinowski Lucjan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kalinowski Marian   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kalinowski Walerian   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Kalinowski Wiesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kalinowski Zdzisław Jerzy 11.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kalinowski Zygmunt 22.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Kalińska Maria     przebywały 6.10.43
Kaliński Andrzej   w 17.01.43 Majdanek  
Kaliński Jerzy 14.04.44    
Kaliński Kazimierz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaliński Symcha   w 23.07.41 Oświęcim  
Kaliński Tadeusz 18.09.42    
Kalisz Antoni   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kalisz Edward 4.02.42    
Kalisz Henryk   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kalisz Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kalisz Teodor 4.04.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kalisz Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kaliszczak Rozalia   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Kalita Wiesław 3.10.42    
Kalkman Teunis     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Kalkstein Ludwika 15.05.42    
Kalkstein Teodor   u 24.08.40  
Kalkstein Teodor   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Kalmacki Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kalman Ebra 14.03.43    
Kalman Etla   w 23.03.43 nieznany kierunek  
Kalmus (Kalmis) Stefania 12.02.43 w 26.03.43 (?)  
Kalota Stefan 6.05.43    
Kalota Teofil   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kalota Wiktor   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Kalowska Janina   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kalpas Adela   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Kalski Czesław   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Kaltman Idei   z 18 - 25.01.40  
Kalusińska Krystyna 5.01.44 z 3.02.44 ruiny getta  
Kaluszyn Josel 1-8.08.40    
Kalwa Maria 15.03.43    
Kalwa Wojciech paź-40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kalwaczyński Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kalwasińska Janina cze-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Kalwasiński Franciszek cze-40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kalwasiński Zdzisław 28.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kałabusiński Zdzisław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Kałaczyńska Janina   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Kałamczyńska Janina 16.06.42    
Kałczuński Henryk, ks. kwi-40    
Kałowicz Stefan   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Kałowska Janina 22.08.43    
Kałowski Józef   z 30.11.43 Solec  
Kałusiak Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kałuski Jan Henryk   z 30.08.40 Palmiry  
Kałuszyna Chaskiel   z 26.02.40 Palmiry  
Kałuża Jan 5.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kałużny Aleksander   z 15.10.42  
Kałużny Henryk 24.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kałużyński Marian   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kamac Stefan   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Kamarzewski Stefan 14.05.43    
Kamecka Helena 16.03.44    
Kamieniak Jerzy   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Kamieniecka Hela   w 26.03.43 (?)  
Kamieniecka Solda   w 26.03.43 (?)  
Kamieniecki Roman   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Kamienioff   z 21.02.44  
Kamień Franciszek 4.05.43    
Kamieńska Emilia 17.12.43    
Kamieńska Maria ur. 1896   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w styczniu 41'
Kamieńska Maria 17.12.43    
Kamieński (Kaniewski) Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kamieński Henryk   z 20.12.43 Wolska 77
Kamińska Barbara   w 25.03.43 Majdanek  
Kamińska Czesława   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Kamińska Genowefa   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Kamińska Halina 20.02.41 w 22.09.41 Ravensbruck  
Kamińska Hanna   u 11.12.43  
Kamińska Helena 6.02.44 u 15.02.44  
Kamińska Helena   w 25.03.43 Majdanek  
Kamińska Jadwiga   u 9.12.43  
Kamińska Janina 24.02.43 w 13.05.43 Oswięcim przebywała 2.05.43
Kamińska Janina (Wanda)   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Kamińska Józefa   w 10.10.42 nieznany kierunek  
Kamińska Maria ur. 1889 20.02.41 w 22.09.41 Ravensbruck  
Kamińska Maria   zw 22.09.42  
Kamińska Stefania   zw 10.02.44  
Kamińska Wanda   w 3.11.42 Berlin  
Kamińska Wanda   u 11.12.43  
Kamińska Wanda Anna   zw 10.02.44  
Kamińska Władysława   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Kamińska Zofia 15.05.44   KG AK
Kamiński 14.10.40   prac. Fabr. Drucianka
Kamiński ok. 15.12.43   adwokat
Kamiński Adam   u 9.08.40  
Kamiński Aleksander 1.04.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kamiński Antoni   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kamiński Antoni   w 17.01.43 Majdanek  
Kamiński Bronisław 2.06.43 z 2.06.43  
Kamiński Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kamiński Edward 31.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kamiński Gerard   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Kamiński Ignacy 15.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kamiński Jan ur. 1893 18.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kamiński Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kamiński Jan 4.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kamiński Jan   z 12.06.41 Palmiry  
Kamiński Jan   zw 23.04.43  
Kamiński Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kamiński Jan Bonawentura 13.07.44    
Kamiński Janusz   z 16.07.43 Gęsia  
Kamiński Janusz (Kessler Stefan) 17.06.43   AK Wachlarz
Kamiński Jerzy     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Kamiński Jerzy 11.05.43    
Kamiński Jerzy ur. 1919 21.09.43    
Kamiński Jerzy ur. 1926   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Kamiński Józef   w 21.09.40 Oświęcim  
Kamiński Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kamiński Józef 20.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kamiński Józef 28.08.42   wydawca "Iskry" i "Akcji"
Kamiński Józef ur. 1895   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Kamiński Józef ur. 1920   w 25.03.43 Majdanek  
Kamiński Kazimierz   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Kamiński Kazimierz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kamiński Kazimierz   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Kamiński Krzysztof Antoni   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Kamiński Ludwik   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kamiński Michał   w 19.11.41 Oświęcim uciekł w drodze
Kamiński Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kamiński Mirosław   z 16.07.43 Gęsia  
Kamiński Piotr   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kamiński Roman   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kamiński Roman ur. 1925   w 23.07.41 Oświęcim  
Kamiński Stanisław 9.08.40    
Kamiński Stanisław ur. 1925 26.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kamiński Stanisław ur. 1925   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kamiński Tadeusz 28.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kamiński Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kamiński Tadeusz ur. 1913 27.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kamiński Tadeusz ur. 1914   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kamiński Tadeusz ur. 1915   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kamiński Wieńczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kamiński Witold Marian 4.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kamiński Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kamiński Władysław   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Kamiński Władysław 1.10.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Kamiński Władysław 11.03.43    
Kamiński Zdzisław   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Kamiński Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kamion Chaim 6.02.42    
Kamioner Janina 6.02.44 z 9.02.44  
Kamionka (Kamionko) Waldemar 10.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kamionowska Maria   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Kamkow Aleksander 25.10.41    
Kamocki Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Kamoła Antoni Adam   z 16.06.44 Gęsia  
Kamrowski Aleksander 9.08.43    
Kamusiński Stanisław   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kamysz Władysław     uciekł 24.08.41
Kamza Bronisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kan Ignacy Natan   z 18 - 25.01.40  
Kanafarski Bohdan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kanaforski Piotr   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kanarek Helena 8.12.43    
Kanarek Jan ur. 1914   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kanarek Jan ur. 1924   z 20.11.43 Otwock  
Kanarek Szoel   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kanciała Józef 8.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Kanclerz Ryszard 26.06.44    
Kanclerzewski Włodzimierz 5.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kandel Artur     przebywał/a kwiecień 43'
Kandziora Konstanty 16.02.42    
Kania Daniel 30.03.40    
Kania Edwin 1-8.08.40    
Kania Feliks ur. 1910   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kania Feliks ur. 1902   w 25.03.43 Majdanek  
Kania Józef Daniel   z 20.06.40 Palmiry  
Kania Juliusz 29/30.09.42 z 16.10.42  
Kania Mieczysław ks. 5.01.44 z 21.01.44 ruiny getta  
Kaniak Igdał 2.10.42    
Kaniak Ignacy 2.10.42    
Kanicka Kamila 30.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Kanicki Bronisław     przebywał/a kwiecień 43'
Kanicki Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaniecka Helena   w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Kaniewska Antonina 24.03.43    
Kaniewska Jadwiga     przebywał 19.11.40
Kaniewska Maria 12.04.44    
Kaniewski Czesław   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Kaniewski Edward   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kaniewski Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kaniewski Józef ur. 1902   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaniewski Józef ur. 1908 22.10.41 w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kaniewski Józef ur. 1911 11.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaniewski Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kaniewski Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kaniewski Zygmunt   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Kanigowska Irena 30.05.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kanigowski Aleksy 25.10.43    
Kanik Władysław 30.10.41    
Kanownik Witold   z 24.05.44  
Kantor Marian Henryk 5.03.42 z 27/28.05.42 Magdalenka Związek Inwalidów
Kantorek Bolesław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kantorek Józef   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kantorek Mieczysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kantorowski Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Kantorski Józef   z 16.07.43 Gęsia  
Kanty Piotr 20.08.43    
Kantzer Ludwik 19.08.40    
Kańczucki Eugeniusz     przebywał w lipcu 41'; 11.02.42 skreślony z ewidencji
Kański Mieczysław   z 7.12.43 ruiny Getta  
Kapan     uciekł 26.11.43
Kapelewski Leon   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kapelusiak Józef   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kapermann 5.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaperski Jan   z 16.06.44 Gęsia  
Kapka Stanisław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Kapke Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kapłan   z 3.07.43  
Kapłan Moszek   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Kaprowski Filip   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kapturek Georg 27.09.42    
Kapulkin Szyfra 21.04.43    
Kapur Janusz (Kuczbara Bolesław) 20.03.43    
Kapusta Eugeniusz   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kapusta Rudolf   u 9.08.40 przebywał 19.11.40 (?)
Kapusta Stanisław   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Kapusta Wacław 29.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Kapustin Hersz Lejb   z 18 - 25.01.40  
Kapuścik Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Kapuścińska Jadwiga 28.07.42    
Kapuściński Edmund   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Kapuściński Jan   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kapuściński Stanisław 10.11.42 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kapuściński Stefan 18/19.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia GL
Kapuściński Szczepan   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Kapuściński Szczepan ur. 1905     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kapuślik Hersz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Karamiński Szczepan     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Karasiewicz Stanisław 1.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Karasiewicz Zofia   27.06.44 ruiny getta  
Karasińska Maria 29.01.44 u 28.02.44 (Entlassung)
Karasiński Adam 2.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Karasiński Czesław   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Karasiński Janusz Wojciech     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Karasiński Karol   z 24.05.44  
Karasiński Kazimierz     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Karasiński Stanisław 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Karasiński Stefan 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Karasiński Zenon 30.09.40    
Karaszewska (Koraszewska) Helena w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Karaszewska Anna   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Karaszewski Edward     przebywał/a 02.43'
Karaszewski Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Karaś Bronisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Karaś Jan 13.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Karaś Władysław 13.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Karban Józef   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Karbowiak Stefan 7.03.42    
Karbowiak Zygmunt   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Karbowski Jerzy     przebywali w lipcu 41'
Karcz Mieczysław 7.04.43 w 13.05.43 Oswięcim "Wachlarz" (?)
Karczewska Antonina 21.08.43    
Karczewska Helena 15.08.40    
Karczewska Janina 1.07.42    
Karczewska Krystyna 15.08.40    
Karczewski Bernard   z 24.05.44  
Karczewski Franciszek   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Karczewski Jan ur. 1902   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Karczewski Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Karczewski Jerzy   w 20.06.Bergen - Rugen  
Karczewski Marian   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Karczewski Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Karczewski Wincenty 21.08.43    
Karczewski Zbigniew   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Karczmański Józef   z 24.05.44  
Karczmarczyk Apolonia 20.11.43    
Karczmarek Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Karczmarowicz Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kardej-Zamajska Janina 15.08.40 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Karfowicz (Karpowicz) Bohdan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Karfowicz Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kari Kariton Hilda     przebywał/a 02.43'
Karier Krystyna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Karkowolski Wacław 12.03.42    
Karkowski Wacław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Karlak Henryk     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Karlicka Maria     przebywał/a marzec 43'
Karlicki Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Karlicki Piotr   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Karlicki Ryszard 18.09.42    
Karliński Aleksander 6.02.44    
Karlson Weronika 14.03.42 w 30.05.42 Ravensbruck strażniczka więzienna
Karłowicz Zofia   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Karnafel Antoni   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Karnafel Leon     przebywał/a kwiecień 43'
Karnecki Henryk   u 28.01.42  
Karniewska Eugenia     przebywał/a marzec 43'
Karnowolski (Karnawalski) Witold 19.04.41   kierownik KW
Karolak 27.10.43    
Karolak Antoni   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Karolak Eugeniusz   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Karolak Leonard 16.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Karolak Stanisław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Karolak Władysław 11.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Karolak Zofia 28.04.43    
Karolczuk Irena 22.08.43    
Karolczuk Stanisław 13.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Karolczyk     uciekli 30.07.44

DALEJ -->

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE