LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Karolicki Ryszard Julian   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Karolicki Włodzimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Karolski Bolesław 27.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Karońska (Korońska) Jadwiga   z 20.06.40 Palmiry  
Karońska Jadwiga 24.04.40    
Karp Krupenja   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Karpik Artur   w 23.07.41 Oświęcim  
Karpik Zbigniew 8.03.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Karpińska Antonina 11.11.43   PPR
Karpińska Irena 11.11.43 z 31.03.44  
Karpińska Zofia ur. 1921   w 17.01.43 Majdanek  
Karpińska Zofia 11.11.43    
Karpińska-Dunikowska Zofia 29/30.09.42    
Karpiński Feliks   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Karpiński G.   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Karpiński Henryk 24/25.04.44    
Karpiński Jan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Karpiński Janusz   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Karpiński Jerzy Franciszek   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Karpiński Kazimierz   u 17.08.40  
Karpiński Leon   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Karpiński Paweł ur. 1910   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Karpiński Paweł   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Karpiński S.   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Karpiński Stanisław ur. 1906 25.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Karpiński Stanisław 30.01.42    
Karpiński Stanisław 29/30.09.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Karpiński Stanisław   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Karpiński Stefan 25.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Karpiński Tadeusz 17.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Karpiński Tomasz   w 30.11.42 Rakowiecka  
Karpiński Wacław ur. 1901   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Karpiński Wacław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Karpis Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Karpowicz Alicja     przebywał/a kwiecień 43'
Karpowicz Apolinary   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Karpowicz Bohdan 14.01.41  w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9794
Karpowicz Jan 14.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9792
Karpowicz Piotr   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Karpowicz Stefan 14.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9793
Karpowicz Zofia 14.01.41 w 22.09.41 Ravensbruck  
Karska Maria ur. 1891   w 22.09.41 Ravensbruck przebywał w marcu 41'
Karska Maria 21.05.42    
Karska Maria 2.12.42 w 17.01.43 Majdanek  
Karski Jan Władysław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Karski Mieczysław 12.04.44   mjr. Rez.
Karsner Eliza   zw 16.02.43  
Karsznicki (Karśnicki) Zdzisław   z 20.06.40 Palmiry  
Karszny Leon   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Karśnicki Zdzisław 15.06.40    
Kartin Piotr (Schmidt Andrzej) 20.05.42    
Karwacki Jerzy 28.10.43 z 12.11.43 Warszawa PPR
Karwaczyński Marian   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Karwas Wacław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Karwat Czesław   z 20.06.40 Palmiry  
Karwat Wanda   z 20.06.40 Palmiry  
Karwoch Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Karwowski (Orłowski) Kazimierz 20.06.44    
Karwowski Adam (Stanisław)   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Karwowski Henryk 16.09.40    
Karwowski Jan   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Karwowski Jerzy 7.02.42    
Karwowski Kazimierz   w 23.07.41 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Karwowski Przemysław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Karwowski Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Karwowski Stefan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Karwowski Tadeusz 19.04.41 w 19.11.41 Oświęcim adiutant KW; nr. obozowy 22800 - 22956
Karwowski Wacław   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Karwowski Zdzisław   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Karwowski Zygmunt   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Karynka August   u 14.03.42  
Karynka Franciszek   u 14.03.42  
Karzinkin Leonid 6/7.10.41 w 17.01.43 Majdanek  
(Kasalik) Konsalik Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowy 119290
Kasalski Stefan 24.03.43    
Kasaner Eliza 10.02.43    
Kasatz Willi     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Kasinowski Stefan Witold 8.03.41    
Kasińska Zofia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Kask Roman 14.10.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kaska Leokadia 11.01.44    
Kaska Maria 11.01.44    
Kasko Jadwiga 17.02.43 u 13.05.43  
Kaskowski Józef 12.05.43    
Kasper Aleksander   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kasper Antoni   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kasper Dani     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Kasperek Wanda 2.05.42 w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Kasperkiewicz Bogusław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Kasperowicz Mikołaj   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kasperowicz Zbigniew 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kasprowicz Czesław 18.05.44   oddział partyzancki
Kasprowicz Jerzy 24.10.42    
Kasprowicz Marian 24.02.42 zw 21.03.42  
Kasprzak Edmund   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Kasprzak Henryk Wiktor   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kasprzak Józefa   w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Kasprzak Stanisław ur. 1908 12.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kasprzak Stanisław 30.01.42 z 26.07.42  
Kasprzak Wiktoria     przebywał/a sierpień 43'
Kasprzak Zdzisław 13.10.41 w 12.11.42 Oświęcim KG ZWZ
Kasprzak Zofia     11.06.44 odbity/a ze szpitala
Kasprzak Zygmunt   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Kasprzycki Stefan 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kasprzyk Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kastenbaum Henryk   z 18 - 25.01.40  
Kastro Jadwiga     przebywał/a marzec 43'
Kasz Ferdynand Władysław 14.10.41   franciszkanin z Niepokalanowa
Kasz Władysław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Kasza Antoni   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaszczyński Tadeusz 12.02.42    
Kaszewski Stanisław   zw 25.03.42  
Kaszowski Jan   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Kasztelan   z 29.07.44  
Kaszuba Henryk 21.08.43    
Kaszuba Jan 21.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Kaszuba Józef 15.08.40    
Kaszuba Roman 24.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaszuba Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaszuba Władysław   w 23.07.41 Oświęcim  
Kaszubiński Kazimierz 14.08.40    
Kaszubski Władysław 9.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaszubski Zbigniew   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Kaszur Adolf 17.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kaszyński Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kaśkiewicz Antoni 25.09.40    
Katański Władysław   u 27.01.42  
Katarzyński Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Katus Piotr   u 18.03.42  
Katuski Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Katz Anna   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Katz Icek 31.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Katz Kazimierz 23.06.41   "Młot i Sierp"
Katz Stefan (Henryk)   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Katz Szlama Aria 31.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kauchczew Helena 23.08.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Kauchczew Helena 14.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kauchczew Zygmunt 23.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kaufer Bernard 17.08.40    
Kaufman Julian 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Kaufman Majloch   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kaulch Rene 6.08.40    
Kaupe Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kawalewsld Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kawałek Antoni   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kawczyńska Marta   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Kawczyński Jan lip-42 w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kawczyński Marian   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Kawecka Antonina 11.02.44 u 2.03.44 (Entlassung)
Kawecka Danuta   w 25.03.43 Majdanek  
Kawecka Helena 11.02.44 u 2.03.44 (Entlassung)
Kawecka Władysława   w 25.03.43 Majdanek  
Kawecki Edward cze-42    
Kawecki Franciszek 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kawecki Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kawecki Władysław 29.04.43    
Kawecki Wojciech 11.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kawenka Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kawieńska Stefania 7.01.44    
Kawieńska Wanda 7.01.44    
Kawiński Adam     przebywał 19.11.40
Kawka Aleksander   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kawka Eugeniusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kawka Franciszek   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kawka Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Kawka Stefan kwi-40    
Kawka Zofia 29.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Kawójski (?) Edward   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Kawski Kazimierz   w 23.07.41 Oświęcim  
Kawski Tadeusz     przebywali w lutym 41'
Kay Bohdan Maria kwi-44    
Kayzer Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Kazaniak Julian   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kazanka Stefan   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kazanowska (Kaczanowska)     przebywała w maju 42'
Kazanowski Henryk 24.06.42   "Miecz i Pług"
Kazanowski Marian 2.10.42    
Kazikowski Marian   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kazikowski Ryszard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kazimierczak B.   z 24.05.44  
Kazimierczak Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kazimierczyk Irena   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Kazimierowski Franciszek   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kazimierski Kazimierz 2.06.43 z 2.06.43  
Kazimierski Piotr   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Kazimierski Ryszard   w 30.07.44 Gross-Rosen skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Kazuba Janina     przebywał 19.11.40
Kazubski (Kaszubski) Piotr 31.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kazula Stanisław 1.03.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kazuń Aleksander   z 1.04.41 Palmiry  
Kaźmierczak Irena     przebywał/a w 10.42'
Kaźmierczak Janusz 14.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kaźmierczak Witold   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kaźmierski ( Kazimierski) Aleksander w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kaźmierski (Kazimierski) Jan   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Kaźmierski Franciszek   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kaźmierski Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kaźmierski Wacław 24.10.42    
Kaźniakowska Wanda 23.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Kaźniewski Piotr   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Kącki Stanisław   z 26.02.40 Palmiry  
Kądzałkiewicz Stanisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kądziela Julian   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kąkolewska Anna 2.04.44 u 20.04.44 (Entlassung)
Kąsinowski Stefan Witold   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Keblewski Leonard 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Keck Halina   u 1.12.43  
Keck Michał   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Keingewurt Dwojra 24.03.43    
Keingewurt Estera 24.03.43    
Kejne   w 25.03.43 Majdanek  
Keller Aleksander   z 16.07.43 Gęsia  
Keller Czesław   w 23.07.41 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Keller Janusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Keller Ludwik   w 19.11.41 Oświęcim przebywali w lipcu 41'; nr. obozowy 22800 - 22956
Keller Teofila 6/7.04.44    
Kellerman Maria 19.08.40    
Kellner (Keller) Emil   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kempa (Krupa) Czesław   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Kempa Franciszek 18.03.42    
Kempfi Władysław 30.03.40 w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 1.07.40
Kempiners Aldona   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kempiners Alfred   z 2.03.42 przebywał w listopadzie 41'
Kempiners Maria   z 15.08.41  
Kempiński Feliks   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kempiński Jan cze-42 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kempiński Józef ur. 1925     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kempiński Józef   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kempiński Michał   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kempiński Stefan     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Kempiński Tadeusz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kempista Henryka   w 7.02.42 niewiadomy kierunek  
Kempisty Antoni   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Kempisty Czesław 12.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kempisty Józef ur. 1898 12.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kempisty Józef ur. 1894   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kempisty Zygmunt 12.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kempka Aleksander 3.02.42 z 2.03.42  
Kempka Henryk   z 26.02.40 Palmiry  
Kempka Szymon   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kempler Julian 17.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kempska Adela 3.12.43    
Kempski Zbigniew   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kencki Stefan 14.12.40    
Kencow (?) Ksawery   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Kendzierawski Bogusław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kenicer Julian     przebywał 19.11.40
Kenigsztein Jerzy   z 18 - 25.01.40  
Kennedy John 6.10.43   wywiad angielski
Kensik Leon   w 23.07.41 Oświęcim  
Kenski Stefan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kentzer Ludwik   w 21.09.40 Oświęcim  
Keński Feliks 21.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Kerner Edward   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kerner Maria     przebywał/a w 11.42'
Kerpert Alfons   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kesek Stanisław   z 20.06.40 Palmiry  
Keska Eugeniusz 17.02.43    
Kessel Alfred 23.10.41    
Kessel Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kestenberg Icek Hersz 1.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Kębłowski Leonard   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kębłowski Marian   z 1.04.41 Palmiry  
Kęcik Wiesław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kędziela Maria 12.04.44    
Kędziera Konrad   z 24.05.44  
Kędzierska Helena 7.01.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Kędzierska Irena   u 19.01.44  
Kędzierski Aleksander 14.02.41    
Kędzierski Arkadiusz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kędzierski Czesław ur. 1912     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kędzierski Czesław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kędzierski Jan 26.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kędzierski Kazimierz 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kędzierski Lech   w 17.01.43 Majdanek  
Kędzierski Leon   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kędzierski Piotr ur. 1886   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kędzierski Piotr   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kędzierski Roman   z 2.03.42  
Kędzierski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kędzierski Stanisław ur. 1903 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kędzierski Witold 4.05.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kędzior Józef 6.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kędzior Stefania 23.02.44 w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Kędzior Walenty 6.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kędziora Józef   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kędziora Stanisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kędziora{Kędzior) Władysław 22.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kępa Alojzy Ryszard 27.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Kępczyński Henryk   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kępiński Adam   w 17.01.43 Majdanek  
Kępiński Stanisław   z 16.07.43 Gęsia  
Kępka Aniela 17.04.44    
Kępka Anna   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Kępka Szymon 10.04.41    
Kępowska (Baryła) Zofia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kępska Janina 15.08.40    
Kępski Eugeniusz 14.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kęsicka Weronika   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kęsicki Antoni   u 7.02.42  
Kęsicki Leon 5.02.44    inf. wg. książki Macieja Piekarskiego
Kęsicki Ryszard 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kęsik Jadwiga   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kęsik Leon     przebywali w styczniu 41'
Kęska Apolonia   w 25.03.43 Majdanek  
Kęszycka Janina   zw 23.04.43  
Kęszycka Józefa   w 22.09.41 Ravensbruck  
Kęszycka Józefa Małgorzata lis-40    
Kętrzyńska Kamila   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Kętrzyński Stanisław 15.11.43   23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kibart Bonifacy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kichl Jan 17.09.42    
Kiciński Andrzej   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kiciński Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kiczękowa Halina   w 25.03.43 Majdanek  
Kiecol Mieczysław 8.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kieda Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kiedrowski Witold   w 17.01.43 Majdanek  
Kiedrzyńska Wanda   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kiedrzyński Stanisław   u 25.03.42  
Kiedrzyński Stanisław   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Kiedrzyński Karol   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kiegiel Władysław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kielak Jan   zw 25.03.42  
Kielak Leon 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Kielak Stanisław 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kielak Stanisława   u 24.11.43  
Kielan Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kielanowska Walentyna   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Kielch Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kielczyk Ignacy 20.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kielczyk Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kielczyk Władysław   w 21.09.40 Oświęcim  
Kielesiński Stefan 22.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Kielich Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kieliszczyk Alina 10.11.42    
Kieliszek (Kiliszek) Stanisława 27.05.42    
Kieliszek Henryk   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Kieliszek Kazimierz 6.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kieliszek Stanisław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Kieliszek Stanisława   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Kielski Aleksander 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kiełbasińska Julia 21.08.43    
Kiełbasiński Stanisław 5.03.42 w 6.03.42 Oświęcim strażnik marzec 42'
Kiełbik Zdzisław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Kiełbik Zygmunt   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kiełbowski Bolesława 20.08.40 w 21.09.40 Oświęcim funkc. więzienny
Kiełbowski Zenon 4.12.40 w 4.04.41 Oświęcim OW "Wilki"
Kiełczewska Sabina 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Kiełczewski 19.10.43    
Kiełczewski Bronisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kiełczyński Wacław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kiełsówna Róża     przebywał 19.11.40
Kiełtyba Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kiełsa Józef   w 28.04.43 Oświęcim ur.8.10.1906 (Warszawa), numer obozowy:119295
Kiemski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kiepkowski Władysław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kiepus Józef 10.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kiepus Lucyna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Kiepuś Mateusz 6.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kierczyński Wiktor   z 16.07.43 Gęsia  
Kieres Adam   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Kierska Janina Zenona   w 22.09.41 Ravensbruck  
Kierski Aleksander   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Kierski Eugeniusz 20.02.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kierski Feliks   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Kierski Stefan   w 9.09.42 na Rakowiecką  
Kierski Waldemar 5.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kierszek Aleksander   z 1.12.43 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kierszniewska Leonia sty-40    
Kieryłowicz Zygmunt   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Kierzkowska Aleksandra   z 26.04.44  
Kierzkowska Mieczysława   w 22.09.41 Ravensbruck  
Kierzkowska Mieczysława 14.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kierzkowska Stefania 31.12.42    
Kierzkowski Henryk 8.03.41    
Kierzkowski Roman   w 20.06.Bergen - Rugen  
Kierzkowski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kierzkowski Zdzisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kiesłowska Stanisława 28.08.40 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kiesłowski Stefan 26.08.40 w 28.05.41 Oświęcim działacz PS
Kieszek Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Kieszkiewicz Wacław     przebywał 19.11.40
Kieszkowska Mieczysława wrz-40    
Kieszkowski (Kierzkowski) Ludwik 6.08.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kieszkowski Eugeniusz   z 9.01.42  
Kieszkowski Henryk   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kieszkowski Kazimierz 20.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kietliński Zygmunt     przebywali w lipcu 41'
Kifer Aleksandra 2.10.42 zw 3.11.42  
Kifer Halina 2.10.42 zw 3.11.42  
Kifer Krystyna   w 17.01.43 Majdanek  
Kifer Tadeusz 2.10.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Kiferbaum (Kirfenbaum) Pinkus   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kiferbaum Pinkus 1.03.40    
Kij Władysław   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kijak Kazimiera 2.02.44 u 23.02.44  
Kijanka Halina   u 19.08.43  
Kijanowski Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kijańska   u 3.12.43  
Kijewska Nina 8/9.01.43    
Kijewski Józef     przebywał/a marzec 43'
Kijewski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Kijko Antonina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Kijko Józef   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Kijoch Aleksander   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kijowska (Kijewska) Emilia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Kijowska Janina   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kijowski (Kijewski) Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kil Jan   w 17.01.43 Majdanek  
Kilanowicz Leokadia 2.02.44 u 28.02.44 (Entlassung)
Kilian Apolonia   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Kilian Franciszek 16.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kiliańczak Władysław   z 12.11.43 Warszawa  
Kiliański Ludwik 2.10.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Kiliański Stefan 2.10.43    
Kilinowski Marian 17.09.42    
Kilińska Aleksandra 12.02.44 u 6.03.44 (Uberfuhrung - Treblinka)
Kilińska Barbara 12.02.44    
Kilińska Jadwiga   w 18.01.43 Vittel internowny ob.. Amerykański
Kiliński Grzegorz   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Kiliński Jerzy   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kiliszczyk Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Killer Konstanty   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Kim Rudolf   u 2.04.43  
Kimaczyński Jan Alfons   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kimielowska Józefa 11.02.44    
Kinach Janina   u 24.03.43  
Kinczek (Kinzik) Antoni   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kindler Wanda   w 30.07.44 Ravensbruck  
Kinel Wanda   u 22.04.43  
Kinlin Józef 9.08.40    
Kinsler (Kinstler) Hersz   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Kintop Witold   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kirchmayer Wanda 7.03.44 z 29.03.44 ruiny getta  
Kirchner Czesław   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Kirhen (Kirkan) Franciszka   u 7.02.44 przebywały 6.10.43
Kirski Stanisław 19.02.43    
Kirszenbaum Lejzor 12.02.42 z 2.03.42  
Kirszensztajn Andrzej   z 22.10.43 Młynarska  
Kirylczuk Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kisiel Irena 6.11.42    
Kisiel Józef   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Kisiel Maria 6.11.42    
Kisielewska Barbara 20.09.42    
Kisielewska Kazimiera   w 22.09.41 Ravensbruck  
Kisielewski Augustyn Franciszek   zw. 5.01.41 franciszkanin
Kisielewski Julian   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kisielewski Mieczysław   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Kisielewski Norbert   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Kisielewski Wacław 20.06.40/20.09.42 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kisielewski Wiesław 20.08.40    
Kisielińska Maria   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Kisieliński Wiesław 22.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kissenberg Krystyna 22.01.44    
Kisza Karol 23.10.43    
Kiszakiewicz Janina   u 11.02.44  
Kiszczak Anna   u 11.02.44  
Kiszel Emil     przebywał 19.11.40
Kiszenberg Krystyna   u 26.01.44  
Kiszko-Szyndelski Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kiszkurno Adolf     przebywali w lipcu 41'
Kitschman Anda 18.03.41    
Kittel Józef     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kittel Wilhelm   u 2.02.42  
Kitzman Karol   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kitzman Wacław   w 23.07.41 Oświęcim  
Kiulin Józef   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kizerwetter Józef   z 20/21.07.44  
Kiziewicz Stanisław   w 12.02.42 niewiadomy kierunek  
Kizler Tadeusz 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kizon Aleksandra 29.01.43    
Kiźny Roman (Gaczyński Henryk) 13.10.41   KG ZWZ; uciekł 11.09.42
Kjudrych Hana 15.08.40    
Klajdman   z 18 - 25.01.40  
Klamikowska Helena   u 11.12.43  
Klamkowska Maria   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Klamrowska Marta 18.01.44    
Klanowski Władysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Klapa (Klapo) Stanisław 6.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Klapkowska (Kołapkowska) Genowefa 27.05.42    
Klaser (Klazer) Zofia   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Klatowicz Kazimierz   w 17.01.43 Majdanek  
Klawe Zdzisław 24.10.42    
Klawikowska Helena 8.12.43    
Klechniowski (Klechowski) Piotr 6.05.43 w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kleciński Jan 13.02.42    
Klecki Witold 19.02.42    
Kleczewski Józef 3.09.40    
Kleczkowski Jan   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kleczkowski Jan   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Kleczkowski Jerzy 22.12.43   dowódca war. "Osa-Kosa"
Kleczyński Zbigniew   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kleiman Tadeusz 4.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Klein Joel Chaim 10.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Klein Stanisław 10.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kleina Henryka (Jadwiga)   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Kleindienst Janusz Marian      
Kleinmann Artur 5.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Klejman Abram (1. 7) 28.04.43    
Klekowicki Józef     przebywał 19.11.40
Klekowska Zofia 23.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Klementowicz Stanisław 5.10.41   OW "Wilki"
Klemiński Henryk   w 20.06.Bergen - Rugen  
Klemm Alfons   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Klempiński Jan 29.01.40   prac. Ubezpieczali Społecznej
Klempka Abus (Klepka Aluś)   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                                   DALEJ -->

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE