LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Klempner Rafał   z 18 - 25.01.40  
Klencner Ksawery Józef   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Kleniewska Józefa   z 20.06.40 Palmiry  
Kleniewski Ryszard   w 17.01.43 Majdanek  
Klentner Aleksander   z 18 - 25.01.40  
Klepacki Hieronim 8.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Klepacki Konstanty   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Klepacz 18.05.44   AK
Klepacz Stanisław   zw 28.07.44  
Klepczyński Henryk kwi-40    
Klepiński Jan   z 20.06.40 Palmiry  
Klepka Aluś 27.12.40    
Kles Wojciech 12.03.42    
Kleszcz Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kleszczewski Józef'   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kleszczyński Jan   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Klewin Helena 18/19.07.42    
Klewin Jan 18/19.07.42 w 13.05.43 Oswięcim 12.04.43 powrócił/a z Berlina
Klewin Jerzy 18/19.07.42 w 13.05.43 Oswięcim 12.04.43 powrócił/a z Berlina
Klewin Ludwik 18/19.07.42    
Klicińska Marta 10.01.44    
Kliger Soszana 23.07.42 w 17.01.43 Majdanek  
Klikauer Józef   w 30.07.44 Gross-Rosen przebywał 17.02.44
Klikowska Adela (Helena)   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Klim Jan   z 24.09.42 przebywali w lutym 41'
Klim Marianna     przebywali w lutym 41'
Klima Eugeniusz   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Klimas Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Klimas Władysław ur. 1905 27.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Klimaszewska Helena     przebywały 6.10.43
Klimaszewska Wanda 25.11.43 z 17.12.43  
Klimaszewska Wiktoria 18.09.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Klimaszewski Bolesław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Klimaszewski Jerzy   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Klimaszewski Konstanty 18.09.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Klimaszewski Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Klimczak Bronisław 25.03.42   Polski Związek Wolności
Klimczak Cezary   z 14.04.44  
Klimczak Jan   w 23.07.41 Oświęcim  
Klimczak Marian   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Klimczuk Henryk   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Klimecki Mieczysław 12.10.41    
Klimek   z 28.03.43  
Klimek Adolf   w 25.03.43 Majdanek  
Klimek Feliks   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Klimek Jan ur. 1907 4.04.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Klimek Jan ur. 1888   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Klimek Józef ur. 1897 14.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Klimek Józef ur. 1911   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Klimek Stefania 28.03.44    
Klimek Wacław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Klimek Zuzanna 4.03.44    
Klimkiewicz Józef ur. 1919   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Klimkiewicz Józef ur. 1925 8/9.11.43 z 9.11.43 Wawelska  
Klimkiewicz Katarzyna   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Klimkiewicz Mieczysław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Klimkowska Helena 20.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Klimkowska Janina 3.02.41    
Klimkowska Kazimiera   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Klimkowski Antoni   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Klimowicz Aniela   w 22.09.41 Ravensbruck  
Klimowicz Maksymilian   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Klimowicz Wiesław   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Klimpel Zdzisław 21.02.42 u 25.02.42  
Klingberger Helena     przebywał/a 02.43'
Klinge Eugenia   z 9.12.43  
Klinicki Władysław 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Klinkowski Antoni 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Klinowski Leon   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kliński Józef 17.02.43 w 13.05.43 Oswięcim adwokat
Kliszcz- Klaczyński Bronisław 28.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kliszko (?), ks. kwi-40    
Klobetek Karol     19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Klobetek Konrad   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Kloc Ryszard   z 18.11.43 Żyrardów  
Klonowska Janina   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Klonowski   w 25.03.43 Majdanek  
Klorowski (Knorowski) Aleksander w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Kloska Wojciech 23/24.04.42 w 12.11.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS
Klotz Bożena Gustawa 8.02.44 u 3.03.44 (Entlassung)
Klubski Edward   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Kluczkowski Aleksander   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Kluczyczek Franciszek   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kludczyński Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Klug Rajmund   u 23.08.40  
Kluk Jerzy 1.10.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Kluk Wacław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Klus Wilhelm 23.10.43    
Klusek Antoni   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Kluszczyński Piotr   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Klutke Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Kluze Regina     przebywały 6.10.43
Kluzek Józefa 1.04.44 u 15.04.44 (Uberfuhrung)
Kluzińska Janina 2.12.43 z 10.12.43  
Kluźniak Kazimierz 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kłapkowska Genowefa   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Kłobukowski Mieczysław ks. 27.05.42 w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Kłobuszewski Ignacy   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kłobuszewski Władysław   z 20.06.40 Palmiry  
Kłoda Wawrzyniec 28.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kłopocka Bronisława 7.05.43    
Kłopocki Wacław 4.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kłopotowska Maria     przebywały 6.10.43
Kłopotowski Henryk   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Kłopotowski Wacław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Kłos Bolesław 10.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kłos Bronisława   w 17.01.43 Majdanek  
Kłos Henryk 9.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kłos Natalia   zw 6.11.42  
Kłos Piotr 18.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kłos Stanisław   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Kłos Szczepan 13.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kłos Zygmunt   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Kłosek Apolonia   w 26.03.43 (?)  
Kłosek Czesław   z 2.03.42  
Kłosek Paweł   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Kłosek Piotr   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Kłosiński Jan 3.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kłosiński Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Kłosiński Kazimierz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kłosiński Tadeusz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Kłosowska Halina   w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Kłosowska Kazimiera   w 17.01.43 Majdanek  
Kłosowski bracia 6.02.44    
Kłosowski Jerzy   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Kłosowski Lech   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kłosowski Mieczysław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Kłossowski Henryk 4.05.43    
Kłossowski Jerzy   w 17.01.43 Majdanek  
Kłus Jan     przebywał 19.11.40
Kłysiak Kazimierz 25.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kłysiak Marian 25.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kmieciński Tadeusz   z 24.05.44  
Kmieć Henryk   w 19.11.41 Oświęcim uciekł w drodze
Kmiotek Wacław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Kmita Paul   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kmitel (Knitler) Feliks 2.08.40    
Kmitel Feliks   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kmitto Michał 30.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Knabit Aleksander   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Knach Władysław 15.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Knap Leokadia 6.04.44    
Knap Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Knapik Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Knapik Mieczysław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Knapp Franciszek 20.07.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Knappe Seweryn cze-42    
Knarski Stanisław 21.01.42 z 2.03.42  
Knauff Ludwik   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kneblewski Bernard   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Kneipe Strombow   u 12.05.43  
Knera Władysław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kniaziołucki Leon   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Knob Włodzimierz   w 20.06.Bergen - Rugen  
Knoff Maria   u 8.01.42  
Knoff Wacław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Knop Zygmunt   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Knopf Amelia   u 22.04.43  
Knopiński Kazimierz 17.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Knopocka Helena 25.02.44    
Knopocka Marta 25.02.44    
Knos Remigiusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Knyt Ryszard   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ko...rzkowska Leokadia 29.03.44    
Kobecka Helena 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Kober Marian   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kober Wiktor   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kobierecki Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kobierocka Marta 12.12.43    
Kobierska Jadwiga   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Kobierska Marta   u 1.02.44  
Kobierzyński 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Kobryner 20/21.07.42   Judenrat
Kobryń Wanda   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Kobryński Stefan   u 25.01.42  
Kobryński Stefan   u 25.02.42  
Kobrzyński Roman 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kobrzyński Stefan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kobus Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kobus Franciszka z 11-mies. wnukiem 10.03.43    
Kobus Józef 10.05.43 w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Kobus Kazimierz 25.03.42 w 17.01.43 Majdanek  
Kobus Stanisław ur. 1911 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kobus Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kobuszewska Maria     przebywał/a marzec 43'
Kobylańska Anna 18.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Kobylańska Cezara 18.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Kobylańska Janina   w 12.02.42 niewiadomy kierunek  
Kobylańska Janina   w 17.01.43 Majdanek  
Kobylański Tadeusz 17.02.43   inż.., senator
Kobylarz Marian   u 27.01.42  
Kobylińska Bronisława 4.04.44 z 1.05.44  
Kobylińska Czesława 12.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Kobyliński Antoni   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Kobyliński Jan   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kobyliński Zdzisław 5.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kobyłecka Danuta   w 17.01.43 Majdanek  
Kobyłecka Krystyna   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Kobyłecki Andrzej   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kobyłecki Jan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Kobyłecki Jan   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Kobyłecki Roch   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kobyłecki Stanisław 28.06.40 w 19.07.40 nieustalone  
Kobyłecki Tadeusz   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Kobza Jan 8.08.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Koc Jan   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Koc Janina   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Kocanowa Jadwiga 21.07.43    
Kocemba Antoni 24.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kocemba Henryk   z 22.12.43  
Kocemba Józef 24.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kocemba Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Koch Józef 16.03.43    
Koch Konstanty   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Koch Maria 16.03.43    
Koch Szczepan   w 25.03.43 Majdanek  
Kochacki Edmund   z 30.10.43 Towarowa  
Kochanowska Eugenia     przebywał 19.11.40
Kochanowski Edward     23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kochanowski Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Kochanowski Marian   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kochanowski Władysław 22.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Kochanowski Włodzimierz 3.06.40 w 19.07.40 nieustalone  
Kochanowski Zdzisław Leopold   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kochański Jan ur. 1923   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kochański Jan   u 27.01.42  
Kochański Jan   u 24.02.42  
Kochański Roman   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kochański Zdzisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kochlews'ka Anna   z 20.06.40 Palmiry  
Kochman Henryk Hubert 3.01.41    
Kochne Zbyszka 26.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Kochowicz Bolesław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kocia Jan 2.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kocielska Janina   u 11.02.44  
Kociela Stanisław maj-40 w 21.09.40 Oświęcim  
Kocielnik Bolesław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kocielska Barbara 7.01.44    
Kocielska Janina 7.01.44    
Kocielska Lucyna 7.01.44 u 11.02.44  
Kocięcka Krystyna 20.04.44    
Kocięcki Józef 10.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kocięcki Stanisław 13.07.40; powtórnie 11.03.42 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kocik Julian   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kocik Stanisław 4.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kociołek Nuchym   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kociszewski Szymon   z 30.08.40 Palmiry  
Kociubska Maria 31.07.41 w 22.09.41 Ravensbruck TOW
Kocjan Antoni 1.06.44 z 19.07.44  
Kocjan Elżbieta 1.06.44 zw 12.07.44  
Kocoń Leokadia   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Kocowa Janina     przebywał/a lipiec 43'
Koczalski Henryk 11.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Koczalski Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Koczanowicz Halina z dzieckiem 29/30.09.42 u 7.05.43  
Koczanowicz Zbigniew 29/30.09.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Koczeb (Kozeb) Apolonia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Koczkowski Piotr   w 23.07.41 Oświęcim  
Koczon Aleksander 14.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Koczonik Stanisława   u 2.03.44 (Entlassung)
Koczoń Michał 22.09.41 w 20.10.41  
Koczowik Stanisława 10.12.43    
Koćmil Jan 11.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Kodera Zygmunt   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 31.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Kodlewski Witold 5.02.44    
Kodrysz (Kodrycz) Zofia 18.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Kodulska Irena 17.07.42    
Koecher Tadeusz 20.01.42 z 2.03.42 Stronnictwo Pracy
Kofman Borys 4.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kofman Lewi   z 18 - 25.01.40  
Kohan Eugenia   u 22.04.43  
Kohan Helena   u 22.04.43  
Kohanowicz Szyja   z 18 - 25.01.40  
Koherska Jadwiga 8/9.01.43    
Kohler Andrzej   u 20.08.40  
Kohn Stanisław   z 18 - 25.01.40  
Koiszewski Mikołaj   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Koj Andrzej   w 25.03.43 Majdanek  
Kojer Alfred 7.04.43 z 7.05.43 "Wachlarz" (?)
Kojer Katarzyna   z 27.05.44  
Kojro Zofia 17.05.43 zw 1.07.43 przeniesiona na Daniłowiczowską 1.07.43
Kojszewski Mikołaj   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kojwojt Filip     przebywał 19.11.40
Kokosiński Roman   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Kokoszka Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kokoszka Józef 10.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Kokoszko Jadwiga 15.07.43   GL
Kokoszko Roman 3.10.42    
Kokoszko Ryszard   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kokoszko Witold 3.10.42 z 16.10.42  
Kokoszyn Aleksander 29/30.09.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Kolacińska Helena   w 30.05.42 Ravensbruck  
Kolacz Stanisław     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kolaczek Julian (Juliusz) 12.03.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kolaczek Witold 12.03.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kolankowski Antoni 18.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kolanowska Władysława 30.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Kolanowska Zofia   u 29.03.44 (Entlassung)
Kolanus Bogumiła (Ryngwelska Maria) w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Kolasek Tomasz   z 20.06.40 Palmiry  
Kolasiński Julian   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Kolasiński Klemens 10.11.42 w 17.01.43 Majdanek prof.
Kolasiński Ryszard   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Kolbe Chaim   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kolbe Maksymilian Rajmund 17.02.41   franciszkanin
Kolbe Rajmund   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Kolberk Irena 28.07.42    
Kolbowski Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kolbuk Antoni   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kolbuk Stanisław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kolczyńska Helena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Kolecka Zofia   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Kolecki Andrzej   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Kolecki Jan   z 24.05.44  
Koledkowski (Kolędkowski) Aleksander w 23.07.41 Oświęcim  
Kolempa Józef   z 12.11.43 Warszawa  
Kolendo Marek     uwolniony w akcii pod Arsenałem
Kolenkiewicz Zbigniew 8.08.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Kolerstein Emilia   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Kolerstein Maria   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Kolewski Edward     26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kolina Zygmunt   w 25.03.43 Majdanek  
Kolinme Włodzimierz maj-40    
Koliński Czesław 24.10.42    
Koliński Jan   u 18.02.42  
Koliński Jan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Koliński Jan ur. 1916   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Koliński Ludwik   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Koliński Władysław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Koliński Włodzimierz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Kolisko Jerzy     przebywał 19.11.40
Kolita Wiesław   u 30.04.43  
Koljan Apolonia 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Kolmański Ryszard   w 17.01.43 Majdanek  
Kolonik Fiszel   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Kolski Stanisław   z 7.05.43  
Kołaciński Eugeniusz Józef   z 16.06.44 Gęsia  
Kołaciński Lucjan (ojciec) 16.01.41 z 11.03.41 Palmiry  
Kołaciński Lucjan (syn) 16.01.41 w 2.02.42 Oświęcim szef propagandy KOP
Kołaciński Ryszard 5.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kołacki Kazimierz 4.05.43    
Kołacz Jerzy   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kołacz Michał   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kołacz Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kołaczek Bolesław 6.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kołaczkowska Anna 18.01.44    
Kołaczkowski Jan   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Kołaczkowski Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Kołaczkowski Tadeusz 15.08.42 w 17.01.43 Majdanek Konfederacja Narodowa
Kołaczyński Jerzy   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Kołaczyński Konstanty 8.03.41 z 11.03.41 Palmiry  
Kołaczyński Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kołakowski (Kułakowski) Tadeusz z 20.06.40 Palmiry  
Kołakowski Izydor 22.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kołakowski Jerzy 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Kołakowski Kazimierz   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Kołakowski Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Kołakowski Wincenty   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kołakowski Zygmunt   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Kołas Stanisława 13.01.44 u 11.02.44  
Kołecki Jan   z 24.05.44  
Kołodko Witold   w 17.01.43 Majdanek  
Kołodziej   z 25.01.44 ruiny getta  
Kołodziej Józef   z 16.07.43 Gęsia  
Kołodziej Maria   u 26.01.44  
Kołodziej Michał   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Kołodziej Roman 14.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Kołodziejak Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kołodziejczak Ignacy 24.02.42    
Kołodziejczyk Henryk 25.03.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Kołodziejczyk Jan 20.11.40    
Kołodziejczyk Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Kołodziejczyk Kazimierz   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Kołodziejczyk Marianna   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Kołodziejczyk Stanisław ur. 1911   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kołodziejczyk Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Kołodziejczyk Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kołodziejczyk Stefan ur. 1892   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Kołodziejczyk Władysław   z 16.07.43 Gęsia  
Kołodziejek Kazimierz 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa; nr. obozowe 20352 - 20421
Kołodziejska Helena   zw 23.04.43  
Kołodziejska Janina   w 17.01.43 Majdanek  
Kołodziejski Czesław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kołodziejski Edmund   w 19.11.41 Oświęcim uciekł w drodze
Kołodziejski Kazimierz ur. 1904   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kołodziejski Kazimierz   w 17.01.43 Majdanek  
Kołodziejski Stefan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Kołodziejski Tadeusz   z 16.07.43 Gęsia  
Kołodziejski Tadeusz ur. 1919 28.10.43 w 10.12.43 Oświęcim PPR
Kołodziejuk Kazimierz 21.08.43    
Kołodzińska Alicja   z 18.05.44 Nowolipki  
Kołodzińska Jadwiga 11.04.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Kołodzińska Maria I 11.04.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Kołodzińska Maria II 11.04.44    
Kołodżiej Mada     przebywały 6.10.43
Kołomański Ryszard 17.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Kołomiejcow Aleksander   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Kołosaj Maria   u 11.01.44  
Kołotko Witold 27.01.42   przebywał w marcu 42'
Kołowiecki Edward   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Kołowiecki Mieczysław 12.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Kołowracki Franciszek   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kołtoński Tadeusz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kołtun Czesław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Kołtuniak Marian   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Kołwa Wojciech 5.10.40    
Kołyńska Stanisława   u 15.02.44  
Komar Krzysztof   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Komar Ludwik Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Komar Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Komarnicki Józef Adam 28.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Komarnicki Michał Leopold 18.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Komaroni Franciszka 4.12.43 u 19.01.44  
Komarski (Konarski) Mieczysław 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Komendarczyk Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Komendarska Maria 19.08.40 u 22.08.40  
Komierowski Andrzej 5.06.43 z 17.09.43 AK "Osa-Kosa"
Komigowski (Kanikowski) Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim  
Komigowski Jerzy 27.08.40    
Kominek Barbara Elżbieta 12.01.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Kominek Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Komis Bronisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Komoda (Kometa) Stefan   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Komoda Aleksander   w 17.01.43 Majdanek  
Komoda Bronisław 29.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Komorek Bronisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Komorek Franciszek   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Komornicki Arkadiusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Komornicki Józef   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Komorowsk Wacław   z 20/21.07.44  
Komorowska Helena 18.09.42    
Komorowska Leokadia 27.07.43    
Komorowska Zofia 21.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Komorowski Bogusław ur. 1914   w 23.07.41 Oświęcim  
Komorowski Bogusław 5.02.42    
Komorowski Bolesław   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Komorowski Jerzy (Batkowski Franciszek) 18.03.43    
Komorowski Józef   w 19.11.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'; nr. obozowy 22800 - 22956
Komorowski Ryszard   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Komorowski Stanisław ur. 1910   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Komorowski Stanisław ur. 1908   w 25.03.43 Majdanek  
Komorowski Tadeusz   z 7.12.43 ruiny Getta  
Komorowski Wacław   w 25.03.43 Majdanek  
Komorowski Zdzisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Komorski Bolesław 9.03.42    
Komosa Franciszka (?) 19.09.42    
Komosa Irena 20.01.44 u 14.02.44  
Komosa Marian   z 24.05.44  
Komoszka Jan 24.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kompowski Marian 5.07.40 w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Komuda Adela   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Komuda Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Komuda Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Komuda Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Komusik Mojżesz 7.01.42    
Komusiński Stanisław 27.08.40    
Komuter Alojzy   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Kon Abram   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Konarczuk Kazimierz   u 23.12.41  
Konarek Jan 23.01.41    
Konarek Jerzy     przebywali w lipcu 41'
Konarkowski Kazimierz   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Konarska Irena 27/28.04.42    
Konarska Jadwiga 8.02.42    
Konarska Janina   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Konarska Krystyna   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Konarska Pelagia   z 26.04.44  
Konarska Pella 18.02.44    
Konarska Stanisława   z 26.04.44  
Konarska Władysława   z 26.04.44  
Konarski Eugeniusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Konarski Henryk 3.02.42    
Konarski Mieczysław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Konarski Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Konarski Tadeusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Konarski Zygmunt Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Konarzewska Zofia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Konarzewski Antoni 16.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Konarzewski Jerzy   w 20.06.Bergen - Rugen  
Konarzewski Mieczysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Konarzewski Stanisław 8.06.44    
Konaszczuk Włodzimierz     przebywali w lipcu 41'
Konaszewski Wacław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Konat Leszek     26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Konc (Kanz) Marian Adam   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Konc Marian Adam 24.03.41    
Konca Feliks   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Koncewicz Antoni   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Konczykowska Antonina   z 26.04.44  
Kondej Edward   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kondej Paweł   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kondej Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Kondek Jan   w 30.11.42 Rakowiecka  
Kondraciuk Henryk   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Kondraciuk Mikołaj   z 24.05.44  
Kondracki Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Kondracki Zygmunt   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Kondrakiewicz Halina   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Kondys Kazimierz Jerzy     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Kondziela Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Kondziela Maria   w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Konecki Eugeniusz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Konecki Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Konecki Marcin 22.07.42 w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Konert Franciszek   u 20.09.41  

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                                   DALEJ -->

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE