LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Lewandowski Kazimierz 5.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Lewandowski Kazimierz 1.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lewandowski Kazimierz   zw 22.10.41  
Lewandowski Klemens 17.09.41    
Lewandowski Konstanty 2.10.42    
Lewandowski Lech   w 25.03.43 Majdanek  
Lewandowski Maciej 14.01.40   PLAN
Lewandowski Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lewandowski Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lewandowski Roman   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Lewandowski Ryszard   z 24.05.44  
Lewandowski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewandowski Stanisław 26.08.40 w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Lewandowski Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lewandowski Stanisław   z 17.11.41  
Lewandowski Stanisław 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim strażnik więzienny
Lewandowski Stanisław 16.09.42    
Lewandowski Stanisław     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Lewandowski Stanisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Lewandowski Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewandowski Stefan   w 31.01.41 Oświęcim przebywał 19.11.40
Lewandowski Stefan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Lewandowski Stefan (ur.1901) 27.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka przebywał w marcu 42'
Lewandowski Tadeusz   z 7.12.43 ruiny Getta  
Lewandowski Tadeusz Mikołaj 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Lewandowski W   u 17.08.40  
Lewandowski Wacław ur. 1903 2.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Lewandowski Wacław ur. 1916   z 24.05.44  
Lewandowski Wacław ur. 1906   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lewandowski Wiktor   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Lewandowski Wincenty   zw 22.10.41  
Lewandowski Witold   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Lewandowski Władysław 28.10.41    
Lewandowski Władysław ur. 1894 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Lewandowski Wojciech 21.08.43    
Lewandowski Zbigniew ur. 1914 8.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Lewandowski Zbigniew ur. 1926   zw 28.07.44  
Lewandowski Zygmunt   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lewarski W.     przebywał 19.11.40
Lewartowska Ruta wrz-39    
Lewartowski Józef     przebywał 19.11.40
Lewcowicz Mordka 22.03.41    
Lewczuk Bolesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lewczuk Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lewczyński Aleksander   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewenstam Gustaw Karol   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Lewental Efraim Izaak 4.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Lewental Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewestam Jerzy 18.09.42 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lewicka Antonina   w 26.03.43 (?)  
Lewicka Maria 8.12.43    
Lewicki 1/2.06.44    
Lewicki Eugeniusz   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Lewicki Józef 4.07.42 z 4.07.42 Wolna Wszechnica Polska
Lewicki Leonard   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Lewicki Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewikowicz Jan   z 20.06.40 Palmiry  
Lewin Anszel   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewin Boruch 13.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Lewin Irena   u 7.12.43  
Lewin Jan 16.03.43    
Lewin Lejb 28.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Lewin Wanda 15.02.44 u 6/7.04.44  
Lewiner Icek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewiner Moszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewinson Leon 21.01.42 w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Lewiński Aleksander   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Lewiński Antoni   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Lewiński Ducjan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lewiński Jan   z 12.11.43 Warszawa  
Lewiński Kazimierz 7.02.42    
Lewiński Lucjan 2.10.42    
Lewiński Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Lewiński Sławomir 10.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lewiński Wacław ur. 1899 11.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lewiński Wacław ur. 1901   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Lewiński Wacław ur. 1920   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lewiński Władysław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Lewkowicz Edward   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Lewkowicz Marian   w 25.03.43 Majdanek  
Lewkowicz Mordka   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lewlin Mojsze   z 18 - 25.01.40  
Lewozkiewicz Bronisława 13.01.44    
Lewy Stefan   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lgocki Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lgodzka Danuta   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Lgodzka Janina   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Libawska Jadwiga   z 3.02.44 ruiny getta  
Libek Andrzej   z 23.04.40 Palmiry  
Libelska Regina 29.04.43    
Liberadzki (Liberacki) Mieczysław w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Liberadzki Henryk   w 25.03.43 Majdanek  
Liberadzki Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Liberadzki Mieczysław 19.08.40    
Liberadzki Stanisław   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Liberman (Literman) Szyja   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Liberman Rachela 27.04.43    
Liberman Stanisław Bernard 4.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Libiszowski Wincenty   u 30.04.43  
Librajder Salomon 10.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Lichawska Gertruda     przebywał/a w 10.42'
Liche Mirosław   w 17.01.43 Majdanek  
Lichnerowicz Halina 2.06.44 w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Lichnerowicz Paweł 2.06.44    
Lichniak Stanisław 12.01.41 w 31.01.41 Oświęcim MZK; nr. obozowe 9571 - 10163
Lichocka Anna   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Lichocką Zofia   z 9.06.44 ruiny getta  
Lichocki Jerzy   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lichocki Paweł   z 16.06.44 Gęsia  
Lichotin Aleksander   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Lichtański Moszko   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lichtenberg Szmul   z 18 - 25.01.40  
Lichtenstein Mordka Józef 7.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lickindorf Krystyna 8/9.01.43 u 27.03.43  
Lickindorf Zbigniew   w 25.03.43 Majdanek  
Liczko Józef 5.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Lidke Eugeniusz kwi-40    
Lidzki-Śledziński Andrzej 10.05.43    
Liebstad Beniamin   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Liedke Jerzy   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Liedtke Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Liersch Kazimierz 7.02.42    
Liese Tadeusz (Teodor)   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Ligocka (córka)   w 30.07.44 Ravensbruck  
Ligocka (matka)   w 30.07.44 Ravensbruck  
Ligocka Krystyna (córka)   w 30.07.44 Ravensbruck  
Ligocki Czesław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Ligocki Konstanty 13.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ligocki Stanisław 13.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lijewski Czesław 24.04.41    
Lik Teodozja   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Likowski Feliks     przebywał/a 02.43'
Lilienfeld Girda   w 26.03.43 (?)  
Lilienfeld Rachela   w 26.03.43 (?)  
Lilpop Antoni   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Lilpop Jan 18.02.44 z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Limanowska Bronisława   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Lina Godel   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Lina Lejba   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Lina Mordka 1.03.40 z 4.12.40 Palmiry  
Lina Sodel 19.06.40    
Lind Janina   w 26.03.43 (?)  
Linda Alfons     przebywał/a maj 43'
Linde Teodor 13.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Lindeman Berta     przebywały w 01.42
Lindner Irena  6.02.44 zw 19.07.44  
Lindner Romuald   z 2.04.40  
Linhart (Linhorst) Fridrick 19.03.43 u 12.05.43  
Liniecki Lucjan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Liniewska Genowefa 11.03.43    
Link Michał 8.10.42    
Link Tadeusz 20.08.40    
Linka Eugeniusz (Laskowski Edmund) 26.04.44 w 20.05.44 Łódź (?) skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Linke Mathias   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Linkowski Aleksander 9.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Linowski Henryk   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Lipa Hipolit   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lipa Władysław 17.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lipczyńska Olga     przebywał 19.11.40
Lipczyński Ignacy 9.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Lipczyński Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lipczyński Roman 9.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Lipczyński Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Lipczyński Wiesław   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lipczyński Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lipiec   w 25.03.43 Majdanek  
Lipiec Andrzej 31.05-4.06.42    
Lipiec Tadeusz   z 24.05.44  
Lipiecki Jan 5.07.40    
Lipinski Andrzej     11.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lipińska Aleksandra Józefa 10.02.44    
Lipińska Bronisława   w 30.05.42 Ravensbruck  
Lipińska Halina   w 30.05.42 Ravensbruck przebywał w marcu 41'
Lipińska Ina z synem   zw 31.07.44  
Lipińska Irena ur. 1910 6.03.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Lipińska Irena ur. 1897 15.05.42 w 25.03.43 Majdanek ZSP
Lipińska Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Lipińska Sabina Maria 15.09.42 w 25.03.43 Majdanek  
Lipińska Wanda Jadwiga 15.09.42 w 25.03.43 Majdanek  
Lipińska Zofia ur. 1904 9.09.41 w 30.05.42 Ravensbruck redakcja "Dnia"
Lipińska Zofia 15.11.41   Stronnictwo Pracy
Lipiński Andrzej   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Lipiński Antoni   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lipiński Bolesław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lipiński Bronisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lipiński Eryk   zw 20.02.42  
Lipiński Eugeniusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Lipiński Franciszek 17.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Lipiński H.     przebywał 19.11.40
Lipiński Henryk     przebywali w lipcu 41'
Lipiński Henryk ur. 1902   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lipiński Jan 17.07.40    
Lipiński Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lipiński Jan   u 23.12.41  
Lipiński Jan ur. 1918   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lipiński Jan ur. 1905   w 25.03.43 Majdanek  
Lipiński Jerzy 6.10.42    
Lipiński Jerzy ur. 1917   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lipiński Leonard   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Lipiński Lucjan 2.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lipiński Stanisław   z 2.03.42  
Lipiński Stanisław 5.03.42    
Lipiński Stanisław (ur. 1902) 3.02.42 w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Lipiński Stefan 9.11.40    
Lipiński Stefan ur. 1922   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Lipiński Stefan ur. 1902   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lipiński W.   zw 23.05.44 doc.
Lipiński Wacław     samobójstwo 29.06.42
Lipiński Wacław   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Lipiński Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lipka Anna   u 11.02.44  
Lipka Franciszek   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Lipka Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Lipka Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Lipka Witold Eugeniusz 16.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Lipka Władysław   zw 5.02.42  
Lipka Zygmunt ur. 1907   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Lipka Zygmunt ur. 1914   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lipka-Dukalik Wacław 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Lipko Aniela   w 22.09.41 Ravensbruck  
Lipko Bolesław   z 18.10.41  
Lipko Czesław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lipko Franciszek   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lipko Roman   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lipko Zofia ur. 1912   w 30.05.42 Ravensbruck  
Lipko Zofia ur. 1914 10.01.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Lipkowska Regina 13.01.44    
Lipkowski Tadeusz 19.06.40 z 20.06.40 Palmiry  
Lipowski Czesław   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Lipowski Henryk (Szaniawski Zbigniew) 13.04.43    
Lipski     uciekł 30.05.44
Lipski Roman 3.10.42    
Lipski Witold   z 18 - 25.01.40  
Lipski Zdzisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lipszyc Lejb   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lipszyc Lejb Leon   z 18 - 25.01.40  
Lipszyc Szymcha   u 23.08.40  
Lis Aniela   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Lis Hedwig 31.05-4.06.42    
Lis Karolina 16.07.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Lis Piotr   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Lis Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Lisel Andrzej   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lisiak Jan   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Lisiak Kazimierz   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Lisiak Kazimierz ur. 1914   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Lisiak Tadeusz   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Lisicki I   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lisicki II   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lisicki III   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lisiecka Aniela   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Lisiecka Stanisława   u 11.03.44  
Lisiecka Wanda   w 18.01.43 Vittel internowny ob.. Amerykański
Lisiecki Konstantyn   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Lisiecki Marian 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Lisiecki Mieczysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lisiecki Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lisiewicz Maria 23.12.43   GL Łowicz areszt. 5.12.43
Lisiewska Genowefa     przebywał/a marzec 43'
Lisiewska Stanisława 4.03.44    
Liskiewicz Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lisowska Aleksandra   w 17.01.43 Majdanek  
Lisowska Anna 6-10.08.42 w 17.01.43 Majdanek  
Lisowska Bronisława 22.08.40    
Lisowska Wacława   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Lisowska Wacława Helena 12.12.43    
Lisowski Ignacy   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Lisowski Kazimierz     przebywał 19.11.40
Lisowski Kazimierz ur. 1912   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Lisowski Piotr   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Lisowski Roman   z 24.05.44  
Lisowski Tadeusz 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Lisowski Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Lissowska Natalia 24.07.43 zw 27.07.43  
Lissowski Jan   u 19.02.42  
Lissowski Ksawery   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Lissowski Piotr 18.09.42    
Lissowski Zenon   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Listopad Jan   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Listwon Emilia   w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Liszewski Kazimierz 1.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Liszkowski Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Liszkowski Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Liśkiewicz Henryk   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Literman Symcha   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Liternfeld Anna   u 2.10.42  
Litnek Franciszek   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Littrere Józef     przebywał 19.11.40
Litwin Ignacy 18.09.42    
Litwiniak Roman   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Litwinowicz Jadwiga wrz-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Litwińczuk Franciszek   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Litwińczuk Maria(Marianna) 1.04.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Litwińczuk Wacław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Litwon Emilia 12.04.44    
Litychowski Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Lityński Marian   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Liwanowski Jan 29/30.09.42 z 16.10.42  
Liwińska Anna 2.02.44 u 28.02.44 (Entlassung)
Liwiński Marian 11.03.42   samobójstwo 1.07.42
Liwkowicz Wacław 14.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Liżewski Stanisław   u 19.03.42  
Lniski Stefan   z 20.06.40 Palmiry  
Loba Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Loch Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lochnia Zygmunt 22.04.43    
Lodowski Adolf   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lodowski Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lodwich Bogdan   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Lodziński (Łodziński) Stanisław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Lodziński Antoni 7.03.41    
Login Wiktor   z 24.05.44  
Lohr (Zohr) Fryderyka   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Lorczak Stanisław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lorek Teodor   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Lorenc Józef   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Lorenc Karol Witold 3.02.41    
Lorens Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lorentz Alfons   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lorentz Helena 22.08.43    
Lorentz Ignacy   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lorentz Józefa   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Lorentz Zbigniew 26.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Lorska Zofia     przebywali w lutym 41'
Lorski Aleksander     przebywali w lutym 41'
Lortsch Adolf 3.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Los Jan   w 20.05.44 Łódź (?)  
Lossman Edwaird kwi-40    
Lossman Zofia   z 13.08.44  
Lot Adam   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Loth Edward 4.12.43    
Loth Felicjan 20.02.41 zw 31.07.44  
Lotko Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Lotos Aleksander   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lowenstein Kazimiera     przebywał/a marzec 43'
Luba Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Luba Kazimierz Zbigniew   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Luba Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Lubańska Irena   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Lubańska Jadwiga 11.01.44    
Lubański Marian   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Lubański Walenty   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Lubarski Roman 23.10.43    
Lubart Lejbuś   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lubaszko Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lubaszko Marian 10.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Lubaszko Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lubawski Władysław   w 23.07.41 Oświęcim  
Lubczyńska   z 3.03.44 ruiny getta  
Lubecki Franciszek kwi-40    
Lubecki Leon   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Lubelski Szymon   z 18 - 25.01.40  
Lubiak {Labijak) Wojciech   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lubiak Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lubiański Madan   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Lubicki Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lubicz Arkadiusz   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Lubiczankowski Paweł   w 20.06.Bergen - Rugen  
Lubicz-Borowski Janusz kwi-40    
Lubicz-Sawicki Michał 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Lubieniecka Władysława   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Lubieniecki Feliks   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Lubieniecki Henryk 17.08.43    
Lubieńkowska Maria   w 25.03.43 Majdanek  
Lubieńkowska Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Lubinkowska Zofia     przebywał/a w 10.42'
Lubiński   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Lubiński Berżysz (Barysz)   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Lubiński Zbigniew   w 25.03.43 Majdanek  
Lubiński Zdzisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lubisz Józef   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Lubkowska 21.02.44 z Oświęcimia  
Lubkowska Wiktoria   u 3.03.44 (Entlassung)
Lubliner Helena 23.03.44    
Lubliner Janina 23.03.44    
Lubliner Wiktor   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Lubochiński Józef 11.02.42 w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Lubomirski Stanisław I kwi-40    
Lubomirski Stanisław II kwi-40    
Lubomirski Zdzisław 10.11.42 zw 3.12.42  
Lubosz Marian   w 25.03.43 Majdanek  
Luboś Marian 25.03.42    
Lubowiecki (Lubowicki) Zdzisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Lubowiecki Józef   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Lubowiński Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Lubowski Ignacy   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Lubrycka Eugenia 18.12.43 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Lubrycka Maria 18.12.43 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Luc Franciszek   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Luciaj Stanisław   w 19.07.40 nieustalone  
Ludmerer Abram   z 18 - 25.01.40  
Ludomir Skórewicz 16.04.40   prawnik
Ludwicka Aleksandra 6.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Ludwicki Józef   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Ludwicki Stefan   w 25.03.43 Majdanek  
Ludwiczak Jan   w 17.01.43 Majdanek  
Ludwiczak Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Ludwiczak Janina   w 17.01.43 Majdanek  
Ludwiczak Józefa 6/7.04.44    
Ludwiczak Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Ludwiczak Zofia (córka)   w 17.01.43 Majdanek  
Ludwiczak Zofia (matka)   w 17.01.43 Majdanek  
Ludwiczak Zygmunt 26.06.44    
Ludwiniak Walenty 25.10.43    
Lukas Alina   z 9.12.43 przebywały 6.10.43
Lukiewicz Paweł 21.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Luksemburg Jerzy   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Lulinicz Roman 15.03.43    
Lulka Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Lupisz (Łupież) Roman   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Lurcki Paweł kwi-40    
Lurczyński Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Lurie Henryk   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Lurka Józef   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Lusawa Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Luszewska Felicja 11.04.44    
Luśnia Józef 12.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Luśniak Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Luśniak Witold 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Luśniewski 17.05.44    
Lutczyn Paweł   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Lutek Ignacy     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Lutennik Anna 1.04.43    
Luter Edward   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Luterek Helena 19.09.41 w 14.10.41 Kołobrzeg  
Luterek Leokadia 19.09.41 zw 18.11.41  
Lutomska Zofia   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Lutomski Edward   w 17.01.43 Majdanek  
Lutosławski Bohdan   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Lutowski Adam 29/30.09.42    
Lutowski Tadeusz   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Luttenberg (Guttenberg) Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lutze-Birk Aleksander 12.01.41   MZK
Luxemburg Jerzy 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Luxemburg Wanda   zw 27.07.43  
Luzański Mirosław 18.09.42    
Luzińska Michalina   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Luźniowski Henryk   w 25.03.43 Majdanek  
Lużeński Mirosław Leopold   w 25.03.43 Majdanek przeb. w sierpniu 42'
Lwowski Zenon 10.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Lynda Stefan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526

<-- POPRZEDNIA 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE