LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Małynowska Wiktoria 2.04.44    
Małysiak Józef 3.05.42    
Małyszko Wacław   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Małyszko Władysław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Małyszko Władysław   u 19.02.43  
Mamaj Stanisław 30.04.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Mamaładze Zofia Wanda 8.02.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Mamczar Kazimierz 10.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Mamoń Stefan   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Mamza Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Manat Modesta   w 26.03.43 (?)  
Manbauer Lidia   w 26.03.43 (?)  
Mandyk Aleksander 21.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Mangarten Abraham   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mangeld Tadeusz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Maniak Maria (Zawadzka Maria) 2.10.41   BCh
Maniakówna Maria   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Manicki Bronisław 13.03.43    
Manicki Wiktor 13.03.43    
Maniecka Maria   w 30.07.44 Ravensbruck  
Maniewski Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Maniewski Marian   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Maniewski Władysław   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Manizow Hladinow   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Mankiewicz Czesław 24.02.43 w 25.03.43 Majdanek  
Mankiewicz Maria (Banasiak Maria) 24.02.43    
Mann Karol (Aron) 21.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Mann Zygmunt 19.06.41   bibliotekarz
Mannheim Amelia   w 26.03.43 (?)  
Manowska Irena 6/7.04.44    
Manowski Zdzisław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Mansfeld Michał Wojciech   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Mantel Pinkus   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Manturzyk Maria   w 25.03.43 Majdanek  
Mańko Franciszek 20.08.40    
Mańko Karol 7.03.41 z 11.03.41 Palmiry  
Mańkowska Zofia   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Mańkowski 14.11.41    
Mańkowski Adam   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Mańkowski Aleksander   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Mańkowski Augustyn sty-40    
Mańkowski Bolesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mańkowski Bronisław 30.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Mańkowski Edmund   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Mańkowski Jan ur. 1914   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Mańkowski Jan 16.09.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Mańkowski Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mańkowski Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mańkowski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mańkowski Tadeusz ur. 1889 21.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Mańkowski Tadeusz ur. 1915   w 23.07.41 Oświęcim  
Mańkowski Tadeusz ur. 1922   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Mańkowski Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mańskowski Edmund 11.11.43    
Maors Stanisław   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Maraszek Marian   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Maraszek Wacław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Maraszek Zofia   zw 25.01.44  
Marat Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Marchell (Marszelożek) Stanisław   z 17.07.41 Palmiry  
Marchelska Wacława   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Marchewka Stanisław 19.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Marchocki Edward 21/22.11.41 w 17.04.42 Oświęcim ZWZ i KOP
Marchow Alicja 2.02.44 u 14.02.44  
Marchow Irena 17.12.43 u 17.01.44  
Marchow Kazimiera 2.02.44 u 14.02.44  
Marchow Wanda 7.01.44 u 11.02.44  
Marchwat Alojzy 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Marchwat Irena 2.04.44 z 26.04.44  
Marchwiński Edward   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Marchwiński Eugeniusz 20.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Marchwiński Zdzisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Marcieszewski Julian 10.03.41    
Marcinek Stanisław   z 20.12.43 Wolska 77
Marciniak Antoni   w 23.07.41 Oświęcim  
Marciniak Bruno 19.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Marciniak Eugenia   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Marciniak Feliks   w 21.09.40 Oświęcim  
Marciniak Marian   z 24.05.44  
Marciniak Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Marciniak Stanisław ur. 1918 21/22.11.41 w 17.04.42 Oświęcim ZWZ i KOP
Marciniak Stanisław ur. 1921   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Marciniak Stanisław 8.10.42    
Marciniak Stanisław ur. 1924   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Marciniak Stanisław ur. 1922   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Marciniak Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Marciniak Władysław 12.04.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Marciniak Zygmunt   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Marciniewska Janina   w 30.05.42 Ravensbruck przebywał w czerwcu 41'
Marciniuk Trofimow   uciekł 16.07.40  
Marcinkiewicz Stanisław kwi-40    
Marcinkiewicz Władysława (Marcinkowska Rena) w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Marcinkowska Oktawia 2.02.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Marcinkowska Sabina      
Marcinkowska Zofia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Marcinkowski Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Marcinkowski Franciszek     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Marcinkowski Jan   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Marcinkowski Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Marcinkowski Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Marcinkowski Marceli   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Marcinkowski Piotr     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Marcinkowski Stanisław   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Marcinkowski Stanisław ur. 1893   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Marcinkowski Stefan   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Marcinkowski Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Marcińczak Andrzej   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Marcińczak Michał   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Marcińczyk Jan 3.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Marcińczyk Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Marciński Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Marciński Zygmunt   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Marciszewski Julian   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Marcjanek Henryk   w 20.06.Bergen - Rugen  
Marczak (żona) 7.03.44 z 10.03.44  
Marczak Feliks   w 25.03.43 Majdanek  
Marczak Franciszek 1.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Marczak Henryk ur. 1911 29.03.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Marczak Henryk 29.03.41    
Marczak Hilary     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Marczak Jan   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Marczak Ludomir 26.11.43 z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Marczak Piotr 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Marczak Stanisław ur. 1914 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Marczak Stanisław ur. 1903   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Marczak Tadeusz   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Marczak Władysław 7.03.44 z 10.03.44  
Marczak Zofia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Marczenkow Mikołaj   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Marczewska Helena   zw 6.11.42  
Marczewski Jan Odon   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Marczewski Leopold   w 23.07.41 Oświęcim  
Marczewski Marian   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Marczuk Marian 6.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Marczuk Stefan   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Marczyk Franciszek   w 21.09.40 Oświęcim  
Marczyk Jan   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Marczyk Władysław 3.02.42    
Marczyńska Helena 19.05.42    
Marczyński Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Marczyński Mieczysław 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Mardas Kazimierz 25.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Marecki Henryk   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Marecki Józef 9.03.42    
Marecki Józef ur. 395   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Marecki Marek 7.07.42    
Marecki Rudolf   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Marecki Wacław 9.03.42    
Marecki Wacław ur. 1906   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Marecki Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Marek (Mazek) Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Marek Andrzej   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Marek Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Mareks Jan   z 14.01.42  
Marendowska Kazimiera   z 30.12.43  
Maresek Zbigniew   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Margiewicz Jan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Margules Efroim kwi-40    
Margules Marian kwi-40    
Margules Mordka 25.07.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Margulies Artur   z 18 - 25.01.40  
Mariański Antoni maj-40    
Maringe Stanisław 17.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Markiewicz Andrzej   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Markiewicz Dora   u 22.01.42  
Markiewicz Franciszek 10.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Markiewicz Irena   w 17.01.43 Majdanek  
Markiewicz Katarzyna   27.06.44 ruiny getta  
Markiewicz Krystyna 7.12.43    
Markiewicz Lucyna 8.06.44    
Markiewicz Maria     przebywał w czerwcu 41'
Markiewicz Maria 13.03.43 w 26.03.43 (?)  
Markiewicz Marian   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Markiewicz Marian ur. 1902   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Markiewicz Stefan 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Markiewicz Stefania 19.03.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Markiewicz Sylwester 2.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Markiewicz Tadeusz   w 20.06.Bergen - Rugen  
Markiewicz Witold   u 19.02.42  
Markiewicz Władysław   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Markoński Eugeniusz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Markowa Anna (Hanna)   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Markowiak Zygmunt 8.10.42    
Markowska (Mańkowska) Izabela w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Markowska Bronisława   w 22.09.41 Ravensbruck  
Markowska Danuta   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Markowska Helena 15.08.40    
Markowska Jadwiga   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Markowska Janina   w 22.09.41 Ravensbruck  
Markowska Kazimiera   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Markowska Marianna 13.01.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Markowska Mieczysława 22.08.40    
Markowska Stanisława 18.08.40    
Markowska Waleria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Markowski Aleksander   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Markowski Bolesław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Markowski Eugeniusz 5.02.42    
Markowski Józef 20.11.40    
Markowski Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Markowski Kazimierz 26.08.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Markowski Kazimierz 27.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Markowski Kazimierz   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Markowski Kazimierz   z 24.05.44  
Markowski Marek   z 15.10.42  
Markowski Marian 21.01.42 w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Markowski Mieczysław 20.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Markowski Stanisław Kazimierz   w 21.10.41  
Markowski Wacław 30.04.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Markowski Walenty   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Markowski Władysław (ur. 1921) z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Markowski Władysław (ur. 1882)   skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Markowski Władysław, mjr   z 13.08.44  
Markowski Zygmunt 24.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Marks Franciszka 7.10.42 w 17.01.43 Majdanek  
Marks Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Markunas Irena 1.12.42 w 17.01.43 Majdanek  
Markus Szaloma   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Markusiewicz Antoni   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Markuszewski Stanisław 23.02.42    
Markwert Henryk   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Marosek Stanisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Marosz Sylwester 11.11.43 z 17.12.43  
Maroszek (Maroczek) Ryszard   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Maroszek (Maroczek) Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Maroszek Jan 8.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Maroszek Kazimierz 25.06.40    
Maroszek Piotr   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Marschal Karol   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Marszałek Elżbieta z córką 2.02.44 zw 31.07.44  
Marszałek Janusz     przebywał w styczniu 44'
Marszałek Józef 10.11.42 w 25.03.43 Majdanek  
Marszałek Longin   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Marszałek Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Marszałek Zygmunt ur. 1889   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Marszałek Zygmunt 8.10.42    
Marszałł Witold 15.08.40    
Marszyńska Irena   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Martenka Bronisław   u 24.02.42  
Martens Zofia   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Martini Krystyna 18.05.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Martini Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Martini Zbigniew 14.10.41    
Marton Czesław 18.05.44   oddział partyzancki
Marton Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Martoń Mandel 7.10.42    
Martosiewicz Maurycy   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Martwiejczuk Andrzej   w 28.03.44 Gross-Rosen nr. obozowe 23716 - 26279
Martynowicz Euzebiusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Martynowska Sabina     przebywały 6.10.43
Maruszak Antoni 26.06.41 w 3.09.41 Oświęcim kapucyn ul. Miodowa; nr. obozowe 20352 - 20421
Maruszak Leokadia 15.04.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Maruszewska Stanisława 13.01.44 z 21.01.44 ruiny getta  
Maruszewski Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Marut Antoni   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Marynowski 8.07.42   SL
Marynowski Bolesław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Marynowski Eugeniusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Marynowski Władysław 30.01.42    
Marz... Stanisław 26.03.43    
Marzec (kobieta) 1.02.44    
Marzec Adam 18.01.40 w 6.01.41 Oświęcim PLAN
Marzec Antonina (córka) 18.01.40 w 22.09.41 Ravensbruck PLAN
Marzec Antonina (żona) 18.01.40   PLAN
Marzec Bogumił 18.01.40 z 2.04.40 PLAN
Marzec Czesław 18.01.40 w 6.01.41 Oświęcim PLAN
Marzec Edward   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Marzec Feliks 23.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Marzec Józefa   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Marzec Zofia 18.01.40   PLAN
Marzęcka (Zaklicka) Janina 4.05.43    
Marzęcki Franciszek 11.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Marzinskaja   u 30.04.43  
Marzyński Aleksander   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Marzysz Bronisław 27/28.04.42    
Marzysz Edward 22.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Marzysz Kazimierz 20.03.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Mas Waldemar 31.05-4.06.42    
Maserewicz-Buklaska Maria 3.07.40   RKS "Skra"
Masfer Zygfryd 15.03.43    
Masiak Jan   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Masiarek Henryk   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Masicki Jan Antoni   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Masiewicz Jerzy   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Masikowski Wincenty 23.06.40 w 19.07.40 nieustalone  
Masiukiewicz Jerzy 3.11.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Maskiewicz Maria 19.08.43    
Masło Maria   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Masłow Siemieniow Paweł   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Masłowicz Aleksander   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Masłowska Krystyna   w 25.03.43 Majdanek  
Masłowski Janusz   z 22.10.43 Młynarska  
Masłowski Leon     przebywali w lipcu 41'
Masłowski Marian     przebywał 19.11.40
Masłowski Stanisław   z 24.10.42  
Masłowski Zbigniew   w 20.06.Bergen - Rugen  
Masłówna Maria   w 25.03.43 Majdanek  
Masny Józef   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Masny Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Mass Bronisława 26.09.42    
Massalski Stanisław 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Mastalerz Piotr   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Maszczyk Helena 26.08.42 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Maszczyk Kazimierz 26.08.42 w 17.01.43 Majdanek  
Maszerowicz Stanisław 18.05.44   oddział partyzancki
Maszkiewicz Feliks   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Maszkiewicz Jakub   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Masztanowicz Jan 20.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Masztanowicz Kazimierz   z 1.04.41 Palmiry  
Masztanowicz Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Masztanowicz Tadeusz   z 1.04.41 Palmiry  
Maszyńska Maria 6.05.43    
Maszyńska Urszula   w 25.03.43 Majdanek  
Maszyński Edward   w 25.03.43 Majdanek  
Maszyński Kazimierz 18.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Maśko Andrzej 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Maślak Ryszard   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Maślak Wolf   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Maślankiewicz Adam   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Matacz Stanisław 22.01.42    
Mataczyk Stanisław 23.05.41    
Matalejtysnel (Matalajtys) Cecylia 7.01.44 u 8.04.44  
Matczak Marian   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Matczak Mirosława 10.04.44    
Matecki Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Matejak (Matyjak) Eugeniusz   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Matejak Bolesław 18.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Matejczuk Antoni   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Matejkowski Teofil   z 4.05.42  
Mateńko Bolesław 12.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Matera Franciszek   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Materek Józef 3.02.42    
Materek Józef ur. 1912   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Materka Czesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Materko Genowefa   w 2.11.42 nieznany kierunek  
Maternowska Irena 24.04.41   prof.. UW, zmarła 4.06.41
Materski Hieronim   w 17.01.43 Majdanek zmarł 4.04.1943 na terenie obozu KL Lublin
Mateuszczyk Ryszard   z 26.02.40 Palmiry  
Matheizel Czesław   w 25.03.43 Majdanek  
Matiejew Piotr   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Matjaszewska Zofia   z 12.06.41 Palmiry  
Matlecki Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Matliński Julian   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Matras Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Matraszek Zbigniew   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Matraś Stanisław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Matraś Stanisław 17.09.42    
Matroler Władysław 3.10.42    
Matron Siepsel   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Matulka Małgorzata   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Matusiak Antoni   u 24.02.42  
Matusiak Antoni ur. 1907   z 30.11.43 Solec  
Matusiak Daniel   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Matusiak Jan 16.08.40  u 21.08.40  
Matusiak Jan 21.08.43    
Matusiak Janina   z 3.02.44 ruiny getta  
Matusiak Jerzy   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Matusiak Ludwik   z 23.04.40 Palmiry  
Matusiak Marian 28.05.44    
Matusiak Roman 24.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Matusiak Stefan   z 23.04.40 Palmiry  
Matusiak Stefan ur. 1901 18.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Matusiak Walenty 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Matusiak Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Matusiak Zygmunt 26.08.40    
Matusik Bronisław 1.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Matusik Feliks   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Matusowska Monika 6/7.04.44 z 22.04.44  
Matusowski Bolesław 6/7.04.44 z 22.04.44  
Matusz Władysław     nr. obozowe 156309
Matuszczak Maria 9.12.43    
Matuszek Andrzej   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Matuszewicz Kazimierz   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Matuszewska Halina   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Matuszewska Janina   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Matuszewska Kazimiera   u 23.02.44  
Matuszewska Maria 13.01.44 z 23.01.44 ruiny getta  
Matuszewska Maria   u 4.04.44  
Matuszewska Marianna   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Matuszewski J.     przebywał/a 02.43'
Matuszewski Jan   z 26.02.40 Palmiry  
Matuszewski Kazimierz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Matuszewski Mieczysław 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Matuszewski Tadeusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Matuszewski Wacław   zw 28.07.44  
Matuszewski Wacław ur. 1917   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Matuszewski Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Matuszkiewicz Władysław   u 25.03.43  
Matwis Halina   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Matyja Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Matyjak (Matyjaszek) Eugeniusz 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Matyjanka Anna   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w lutym 41'
Matyjasek Jan   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Matyjasem Mieczysław 20.09.41    
Matyjasiak Leon 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Matyjaszkiewicz Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Matyjewski Wiesław 6.02.44    
Matynka   z 22.01.41 (?)  
Matynka Zdzisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Matyńkowski (Mutynowski) Tadeusz 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Matyński Jerzy 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Matys Stefan   z 7.12.43 ruiny Getta  
Matysek Stanisław 18.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Matysiak Adela 5.07.44 z 29.07.44  
Matysiak Aleksander   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Matysiak Alina 2.12.43 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Matysiak Bolesław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Matysiak Czesław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Matysiak Helena     przebywały 6.10.43
Matysiak Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Matysiak Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Matysiak Józef   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Matysiak Jóżef   z 5.07.44  
Matysiak Krystyna 5.07.44 z 29.07.44  
Matysiak Marcin   w 17.01.43 Majdanek  
Matysiak Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Matysiak Zbigniew 21.04.43    
Matysiewicz (Matyniewicz) Janina   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Matysiewicz (Matyniewicz) Leontyna w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Matysiuk Melania   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Matysz Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Matyszewicz Janina 12.05.42    
Maurer Jerzy   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Maurowski Czesław   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Mauts   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Maweldowska Jadwiga   u 14.02.44  
Mayer Konstanty   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Mayzner Marian 23.02.42    
Mayzner Marian Edward   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Mazajtis Henryk   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Mazan Zygmunt   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Mazek Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Mazek Jan 6.05.40    
Mazek Józef   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Mazek Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Maziarski Rudolf 22.04.43    
Mazierski Stanisław (Szablicki Mikołaj) 13.07.41    
Maziński Wacław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Mazio Stanisław 20.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Mazio Zygmunt 5.02.42    
Mazulak Władysław   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Mazur Bogdan 6.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Mazur Czesław 26.08.40    
Mazur Czesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Mazur Henryk   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Mazur Józef 23.11.43    
Mazur Krystyna   z 12.06.41 Palmiry  
Mazur Piotr   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Mazur Władysław ur. 1899 10.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Mazur Władysław     przebywali w lipcu 41'
Mazurczak Zygmunt 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Mazurek   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Mazurek Aleksander 1.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Mazurek Barbara   w 25.03.43 Majdanek  
Mazurek Edward 3.02.42    
Mazurek Jan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Mazurek Janina 3.03.44    
Mazurek Roman     przebywał 19.11.40
Mazurek Witold 26.03.43    
Mazurek Władysław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Mazurek Władysław 17.08.43    
Mazurkiewicz Aleksandra 17.02.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Mazurkiewicz Antoni   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Mazurkiewicz Helena   u 16.01.42  
Mazurkiewicz Irena   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a marzec 43'
Mazurkiewicz Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Mazurkiewicz Janina   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Mazurkiewicz Janusz 10.11.42 w 17.01.43 Majdanek  
Mazurkiewicz Karolina 23.02.44    
Mazurkiewicz Maria   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a marzec 43'
Mazurkiewicz Stefan   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Mazurkiewicz Witold   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mazurkiewicz Władysław ur. 1897 w 20.06.40 Bergen - Rugen  
Mazurkiewicz Władysław ur. 1920   7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Mazurkiewicz Władysława   w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Mazurkiewicz Zbigniew   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Mazurkiewicz Zygmunt 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Mazurow Leon     samobójstwo 25.07.42
Mazurow Włodzimierz (Ołdanow Włodzimierz) kwi-41    
Mazurowska Jadwiga wrz-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Mazurowska Teodozja 15.02.44 u 4.04.44  
Mazurowski Antoni 18.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Mączka Eugenia 6.02.43    
Mączka Witold   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Mączyńska Helena (Halina)   w 30.07.44 Ravensbruck  
Mączyński Andrzej 22.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Mączyński Richard 22.09.40 zw. 19.04.41 konfident gestapo
Mączyński Ryszard 4.12.40 zw 6.12.40 dr., OW "Wilki"
Mączyński Ryszard   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Mączyński Stefan 14.11.41    
Mądral Cecylia 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Mądral Stefan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Mąka Nusym   z 18 - 25.01.40  
Meca Franciszka   w 30.05.42 Ravensbruck  
Mech Leonard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Mechlowicz Abram   z 18 - 25.01.40  
Mechlowicz Aleksander   z 18 - 25.01.40  

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                                         DALEJ -->

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE