LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Obacka Zofia 27.05.42    
Obara Aleksander 2.10.42    
Obara Tadeusz 2.10.42    
Oberbek Zygmunt 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Oberg Eugeniusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Oberkoch Józef 8.01.42    
Oberlaender Leon   z 18 - 25.01.40  
Oberman Dawid   z 18 - 25.01.40  
Obermuller Joanna     przebywał 19.11.40
Oberstein Stefan Maks   w 25.03.43 Majdanek  
Obidniak Franciszek 3.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Obidzińska Julia   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Obidziński Stefan 22.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Obidziński Tadeusz (Gardecki Szymon) 29.07.43 w 24.08.43 Oświęcim AK Wachlarz
Obidziński Zdzisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Obojski Jerzy Marian   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Oborska Krystyna   w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Obozierski Jan   z 24.05.44  
Obórka Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Obórka Roch   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Obórko Józef 19.02.43   uwolniony w akcii pod Arsenałem
Obórko Józefa   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Obórko Stanisław 19.02.43 w 28.04.43 Oświęcim PPR
Obraniak Jerzy   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Obrąckiewicz Anna   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Obremski Franciszek 15.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Obrutscheff Wladimir von     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Obrycka Maria   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w lutym 41'
Obrycki Narcyz 7.04.43 w 13.05.43 Oswięcim "Wachlarz" (?)
Obstawski Kazimierz 25.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Obuchowicz Hermina 10.02.44    
Obuchowicz Janusz   w 20.06.Bergen - Rugen  
Obuchowicz Tadeusz kwi-40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ocetkiewicz Eugenia   u 10.03.44  
Ochal (Ochaj) Bolesław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Ochalska Julita     przebywał/a 02.43'
Ochalski Mieczysław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Ochemkowska Jadwiga 3.02.43    
Ochendalska Urszula Halina     inf. Barbara Lewin
Ochendalski Paweł     inf. Barbara Lewin
Ochenkowski Czesław     przebywali w lipcu 41'
Ochlewski Andrzej 20.08.42 w 17.01.43 Majdanek  
Ochmański Jan   z 24.05.44  
Ochmański Stanisław   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Ochmański Stanisław ur. 1926   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Ochmiński Jerzy   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Ochota Wiktor 1-8.08.40    
Ochowicz Wiktoria 23/24.04.42 w 25.08.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS
Ochowiec Józef   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Ochrym Alfred 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ociepka Czesław 20.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Ociepko Wojciech   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Ociepko Zbigniew   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ocypa Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Oczko-Pawłowska Wanda 23.03.44 z 1.05.44  
Oczkowski Edward   zw 23.02.42  
Ododziej Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Odolak Józef 16.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Odolański Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Odrorbiński Wincenty   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Odstricil (Odstrycil) Roman Leopold   12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Odzieńczyk Mieczysław   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Offajer Wolf   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Offenberg Bohdan   z 2.04.40  
Offenheim Jojne   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Ofiara Eugeniusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Oględzki Jerzy   zw 23.04.43  
Ogłaza Jan   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Ogonowska Aleksandra 7.05.43    
Ogonowska Marta 29.11.43 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Ogonowski Stanisław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Ogrodniczak Zygmunt   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Ogrodowczyk Agata 29.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Ogrodowczyk Tadeusz 11.12.42 w 17.01.43 Majdanek  
Ogrodowski Józef 23.10.43    
Ogrodziński Zbigniew   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ojczyńska Maria 19.08.40    
Ojrzyńska Jadwiga   u 25.03.43  
Ojrzyńska Wanda     przebywał/a marzec 43'
Ojzorowicz (Ojzerowicz) Józef   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Ojzorowicz Józef 25.04.41    
Okiński Władysław 5.01.44 z 21.01.44 ruiny getta prof..
Okła Janusz 29.01.42 w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Okła Jerzy   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Okła Tadeusz 29.01.42    
Okniński Antoni   w 17.01.43 Majdanek  
Okniński Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Okolski (Olkowski) Konrad   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Około-Kółak Antoni ks. Prałat kwi-40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Okoniewski Bogdan Janusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Okonowski Lejb   z 18 - 25.01.40  
Okonowski Moszek   z 18 - 25.01.40  
Okoń Aleksander   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Okoń Ryszard   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Okońska Halina 28.08.43 w 5.10.43 Oświęcim ZWM
Okońska Michalina 28.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Okoński Andrzej   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Okoński Stefan 13.10.41 w 25.06.42 Oświęcim Dyrekcja Kolei
Okoński Władysław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Okorska Jadwiga 3.02.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Okorski Zbigniew   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Okólski Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Okrasa Amalia   w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Okrasiński Kazimierz 13.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Okraska Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Okrasz Aniela 8.04.44    
Okraszewska Ludwika 18.02.44    
Okrzeja Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Okrzejski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Okrzejski Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim uciekł w drodze
Oksiński Franciszek   z 7.12.43 ruiny Getta  
Oksiński Tomasz 14.05.43    
Oksiuta Leon   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Okulski kwi-40    
Okuła (Okola) Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Okuń Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Olaczuk Franciszek 30.09.42    
Olak Franciszek   z 24.05.44  
Olak Michalina     przebywały 6.10.43
Olak Stanisława   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Olasińska Janina   z 27.08.43 Nowolipki  
Olchowy Michał   w 23.07.41 Oświęcim  
Olczak Antoni ur. 1909   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Olczak Antoni ur. 1917   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Olczak Antonina 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Olczak Bronisława     przebywał w kwietniu 42'
Olczak Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Olczak Jan   w 23.07.41 Oświęcim  
Olczak Jan 30.01.42    
Olczak Jan Józef   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Olczak Janusz cze-42    
Olczak Stanisław 30.01.42    
Olczak Stanisław ur. 1924   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Olczak Stefan   z 30.08.40 Palmiry  
Olczak Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Olczak Władysław ur. 1902   w 23.07.41 Oświęcim  
Olczak Władysław   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Olczak Zofia Wanda   u 18.12.43  
Olczak Zygmunt   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Olczyk Janusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Olczyk Janusz 18.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Olczyk Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Olczyk Zbigniew   z 23.04.40 Palmiry  
Olczyński Edwin   w 25.03.43 Majdanek  
Olearczyk Jan   w 17.01.43 Majdanek  
Olechniewicz Czesław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Olechnowicz (Orłowski) Stanisław   przebywał w marcu 42'
Olechnowicz Stanisław czerwiec - 41'   ps. "Orłowski", kierownik "Lombardu"
Olechowski Józef 15.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Olejarczyk Jan 18.09.42    
Olejarczyk Kamila      
Olejnicki Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Olejnicki Władysław   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Olejniczak Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Olejniczak Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 21.06.40
Olejniczak Roman 19.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Olejniczak Stanisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Olejniczak Stefania 22.08.40    
Olejniczak Władysław 21.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Olejniczakowski Jerzy   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Olejnik Jan   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Olejnik Józef   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Olek Franciszek   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Olek Ignacy 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Oleksiak Halina   w 25.03.43 Majdanek  
Oleksiak Jan 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim strażnik więzienny
Oleksiak Jan 22.10.43    
Oleksiak Zenon   w 25.03.43 Majdanek  
Oleksiak Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Oleksiak Zygmunt   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Oleksiński Adam 19.02.42    
Oleksiński Leopold 19.02.42    
Oleksiuk Józef 5.02.42    
Oleksy Józef 7.02.44 zw 25.02.44 ks. Selejanin
Olender Wacław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Olenderek Jan   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Olendzki Aleksander 18/19.07.42    
Olenszyńska Irma   z 22.02.44 ruiny getta  
Oleńska Adela 17.01.42    
Oleńska Julia 17.01.42    
Oleńska Katarzyna 14.04.44    
Olesik Ryszard   w 23.07.41 Oświęcim  
Olesik Stefania   w 22.09.41 Ravensbruck  
Olesik Walenty   w 23.07.41 Oświęcim  
Olesińska Halina 1.10.43    
Olesiński Jan Piotr 13.10.41   Dyrekcja Kolei
Olesiński Tadeusz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Olesiński Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Oleszczuk Franciszek 28.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Oleśkiewicz Zygfryd (Zygmunt) 28.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Olewiński Eugeniusz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Olewiński Jan   w 23.07.41 Oświęcim  
Olewniczak Stefan   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Olęcka Waleria 24.04.40 w 19.07.40 nieustalone  
Olęcki Czesław     przebywali w lipcu 41'
Olędzka Zofia 27.05.42 w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Olędzki   w 25.03.43 Majdanek  
Olędzki (Olendzki) Stefan   z 17.09.40 Palmiry  
Olędzki Bohdan 19.08.43    
Olędzki Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Olędzki Leon 1/2.06.44 z 20/21.07.44  
Olędzki Ryszard   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Olędzki Stefan 17.07.40    
Olicki Michał   w 23.07.41 Oświęcim  
Olinowicz Aleksander   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Olinowicz Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Oliwiński Stanisław 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim strażnik więzienny
Olkiewicz Miron   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Olkowski Bronisław   w 25.03.43 Majdanek  
Olkowski Jerzy 12.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Olkowski Konrad 11.06.40    
Olkówna Helena   w 7.02.42 niewiadomy kierunek  
Olo (?) Władysław 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Olszak (Olczak) Edward   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Olszak Halina   w 30.05.42 Ravensbruck  
Olszak Jan ur. 1920 26..11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Olszak Jan ur. 1911   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Olszak Józef   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Olszak Marian 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Olszak Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Olszak Władysław     przebywał 19.11.40
Olszak Władysława 29/30.09.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Olszak Włodzimierz     przebywał 19.11.40
Olszanka Jakub   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Olszański Izydor   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Olszański Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Olszański Zbigniew 14.05.43    
Olszeska Regina   w 11.05.42 w nieznanym kierunku  
Olszewska Anna 17/18.05.43 w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Olszewska Helena ur. 1921   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Olszewska Helena   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Olszewska Irena 8.01.44 u 15.02.44  
Olszewska Jadwiga 12.03.43 w 25.03.43 Majdanek  
Olszewska Jadwiga   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Olszewska Krystyna 17/18.05.43 w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Olszewska Maria 8.01.44 u 15.02.44  
Olszewska Maria   w 17.01.43 Majdanek  
Olszewska Maria 11.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Olszewska Marta     przebywał/a sierpień 43'
Olszewska Regina 21.09.42    
Olszewska Stanisława   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Olszewska Teresa   w 25.03.43 Majdanek  
Olszewska Wanda 11.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Olszewska Zofia 12.01.42 w 17.01.43 Majdanek  
Olszewska-Banaszkiewicz Maria 12.01.42    
Olszewski 6.09.42    
Olszewski Aleksander   w 23.07.41 Oświęcim  
Olszewski Antoni 18.02.43   Zarząd Miejski
Olszewski Antoni ur. 1889 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Olszewski Bolesław 19.02.42    
Olszewski Bolesław ur. 1917   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Olszewski Bronisław   z 2.04.42  
Olszewski Czesław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Olszewski Henryk   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Olszewski Henryk ur. 1922 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Olszewski Jerzy   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Olszewski Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Olszewski Kazimierz ur. 1890 7.02.44 zw 25.02.44 ks. Selejanin
Olszewski Kazimierz ur. 1891 20.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Olszewski Kazimierz ur. 1892 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Olszewski Krystyn   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Olszewski Leon     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Olszewski Marian 16.09.42    
Olszewski Remigiusz   z 30.10.43 Towarowa  
Olszewski Roman   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Olszewski Sławomir   z 23.12.43; Górczewska róg Płockiej 17.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Olszewski Stanisław   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Olszewski Stanisław 21.01.43    
Olszewski Stefan   w 20.06.Bergen - Rugen  
Olszewski Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Olszewski Tadeusz 18.03.43 z 18.03.43  
Olszewski Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Olszewski Wawrzyniec   w 17.01.43 Majdanek  
Olszewski Władysław 21.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Olszewski Wojciech 20.02.42 u 25.02.42  
Olszewski Zbigniew   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Olszewski Zdzisław   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska
Olszowska Stefania   z 8.02.43  
Olszyna Roman 18.12.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Olszyńska Karolina sie-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Olzak Feliks   z 16.06.44 Gęsia  
Ołdak Aleksander 1.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ołdak Władysław 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Ołdak Zdzisław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Ołdakowska Helena   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Ołdakowska Irena 10.03.43    
Ołdakowski Stanisław   u 22.08.40  
Ołdakowski Stanisław   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Ołdakowski Zenon   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Ołomuski Arnold kwi-40    
Ołówka Helena 2.12.41    
Ołpiński Klemens 24.03.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Ołtarzewski Mirosław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ołubek Aleksander 20.08.43    
Ołyń (Ołyś) Wiktoria sty-40    
Omelańczuk Jan   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Omen Jan - Borowa (?)   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Omiwszuk (Onufrzak) Jan   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087

DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE