LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Omyłko Adela 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Onderka Tadeusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Onek Józef   z 20.12.43 Wolska 77
Onichimowska Danuta     przebywał/a marzec 43'
Onichimowska Zofia   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Oniszko (Onyszko) Henryk   z 20.06.40 Palmiry  
Oniszko Henryk 6.05.40    
Onoszko Ludwik   w 25.03.43 Majdanek  
Onysz Stanisław   zw 28.07.44  
Onyszkiewicz Franciszek 10.05.43    
Onyszkiewicz Władysława   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Opaliński paź-41   Gazownia Miejska
Opaliński Bolesław   zw 23.02.42  
Opaliński Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Opalski Antoni   z 1.04.41 Palmiry  
Opałek Abram Josek 25.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Opałka Kazimierz     przebywał/a sierpień 43'
Opańko Andrzej   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Opara Józef   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Opara Marian 8.10.42 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Opara Stanisław 8.10.42    
Opasewicz Adam   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Opasiak Stanisław 12.01.41 w 31.01.41 Oświęcim MZK; nr. obozowe 9571 - 10163
Opatowski Alfred   z 18 - 25.01.40  
Opęchowski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Opęchowski Zygmunt   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Opitz Oswald 14.08.40 u 15.08.40  
Opoczyński Jakub     przebywał/a kwiecień 43'
Opoczyński Jerzy   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Opol Rubin   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Opolski Henryk   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Oporski Roman   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Oporski Wacław   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Oppenheim Franciszka 11.05.42    
Oprządek Aleksandra 27.05.42 w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Oprządek Jan   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Oracz Euzebiusz 1/2.06.44 z 20/21.07.44  
Oracz Ryszard kwi-41 w 23.07.41 Oświęcim  
Oracz Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Orbach Szmul Nuta   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Orcholski Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Orcholski Kazimierz   z 2.03.42  
Ordęga Jerzy   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Ordęga Maciej   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Oremus Jan 16.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Orensztein Ossias Hersz   z 18 - 25.01.40  
Oreziak Mieczysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Organiściak Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Organiściak Roman   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Organiściak Witold 18.09.40   Czerwony Harcerz
Orlański Mieczysław 23.11.43    
Orlański Szmul   z 18 - 25.01.40  
Orlański Zygmunt   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Orlendzka Janina 13.01.42    
Orlicka Henryka   z 11.02.44 ruiny getta  
Orlicka Zofia 7.10.42 w 17.01.43 Majdanek  
Orlicki Wacław 17.02.43    
Orlicz     płk; przebywał 17.02.44
Orlicz Aleksander 19.02.42 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Orlicz-Dreszer Wanda   w 30.05.42 Ravensbruck  
Orlik Jakub   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Orlik Jan     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Orlik Władysław ur. 1890   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Orlik Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Orlikowski Eugeniusz     10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Orlikowski Tadeusz 1.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Orliński Jerzy     przebywał/a 02.43'
Orłoś Anna 10.11.42    
Orłoś Wanda Zofia   w 17.01.43 Majdanek  
Orłowska Bronisława 30.04.43    
Orłowska Krystyna   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Orłowska Łucja 30.04.43    
Orłowska Maria   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Orłowski (Apelbaum Całko Barko) 25.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Orłowski Antoni   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Orłowski Bolesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Orłowski Henryk   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Orłowski Jakub   z 2.03.42  
Orłowski Jan 11.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Orłowski Jerzy 20.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Orłowski Józef   z 1.12.43 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Orłowski Konstanty   z 23.12.43; Górczewska róg Płockiej 17.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Orłowski Marian 29/30.09.42 z 16.10.42  
Orłowski Ryszard 20.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Orłowski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Orłowski Stefan 10.02.42 (ze szpitala) u 24.12.41  
Orłowski Tadeusz sty-40 z 20.06.40 Palmiry  
Orłowski Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Orłowski Zygmunt 15.10.41    
Orłowski Zygmunt 04.44  w Gross-Rosen  
Orłożeński Ignacy   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Orłożeński Tadeusz   w 17.01.43 Majdanek  
Ornaf Witold 7.02.44   ks. Misjonarz
Orner Simon   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Orniewski Franciszek   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Ornoch (Ornold) Władysław 17.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Ornowski Feliks 23.11.43    
Orpisz (Orzechowski) Witold 7.05.42    
Orpiszewska Anna   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Orpiszewski Zdzisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Orski Bogdan 5.06.42   AK
Orszak (Orszagh) Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Orth Zofia 3.06.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Oruń Zygmunt   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Oryn Henryk 18.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Oryszewski Jan   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Orzażewska Zofia   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowy 26002 trafiła do Bergen Belsen w styczniu 1945. inf. Andrzej Kasprzyk w dn. 26.12.2014 r.
Orzarzewski Kazimierz   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowy 76150. inf. Andrzej Kasprzyk w dn. 26.12.2014 r.
Orzech Franciszek   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Orzechowska Bronisława   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Orzechowska Maria   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Orzechowska Weronika 27.05.42; 26.06.42  
Orzechowski 27.10.43    
Orzechowski Aleksander ur. 1905 w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Orzechowski Aleksander ur. 1893 z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Orzechowski Alojzy     przebywał 19.11.40
Orzechowski Bogumił   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Orzechowski Edward 3.10.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Orzechowski Ignacy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Orzechowski Józef   z 4.06.40  
Orzechowski Mieczysław 11.03.43    
Orzechowski Stanisław   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Orzechowski Wacław 24.10.42    
Orzechowski Witold (Orpisz)   w 17.01.43 Majdanek  
Orzeł Eugeniusz 3.07.40 w 14.08.40 Oświęcim RKS "Skra"
Orzeł Henryk 26.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Orzeł Izaak   z 18 - 25.01.40  
Orzeł Maria 3.07.40   RKS "Skra"
Orzełek Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Orzeszek Jan 24.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Orzeszek Stanisław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Orzęcki Michał 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Osada Wiktoria 11.02.44 z 16.03.44 ruiny getta  
Osewniak Eugeniusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Osiadacz Antoni ur. 1883   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Osiadacz Antoni 21.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Osiadacz Jadwiga 21.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Osiadacz Józef   u 7.02.42  
Osiadacz Leon 21.08.43    
Osiak Feliks 21.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Osiak Ludwik 21.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Osiak Zindel 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Osiał Bolesław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Osica Kazimierz   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Osica Zygmunt   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Osiecki Jerzy 19.08.40    
Osiecki Józef   zw 28.07.44  
Osiecki Karol   w 25.03.43 Majdanek  
Osiecki Władysław 23.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Osiej 10.11.42   oficer WP
Osika Jadwiga   z 16.12.43  
Osinkin Aleksander   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Osińska Jadwiga   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Osińska Marianna 1.10.43    
Osiński Andrzej   u 11.05.43  
Osiński Edward     przebywali w lipcu 41'
Osiński Henryk   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Osiński Henryk   z 16.10.42  
Osiński Henryk 21.05.43 z 16.07.43 Gęsia ZWM
Osiński Henryk   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Osiński Jan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Osiński Jerzy 9.11.40 u 18.03.42  
Osiński Józef ur. 1908   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Osiński Józef ur. 1910   z 16.06.44 Gęsia  
Osiński Józef ur. 1907   w 25.03.43 Majdanek  
Osiński Maksymilian   z 30.08.40 Palmiry  
Osiński Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Osiński Roman   w 3.09.41 Oświęcim przebywali w lipcu 41'; nr. obozowe 20352 - 20421
Osiński Roman (Henryk) 29/30.09.42    
Osiński Ryszard ur. 1929 1.10.43    
Osiński Ryszard   zw 18.03.42  
Osiński Stefan Lucjan 25.10.41    
Osiński Tadeusz   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Osiński Walenty 1.10.43    
Osiński Wiktor   u 30.04.43  
Osiński Władysław   zw 22.10.41  
Osiński Władysław paź. 42    
Osipczuk Daniel 6.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Osipczyk Julia 29/30.09.42    
Osipczyk Maria 29/30.09.42    
Osipiak Stanisław 22.04.43    
Oskierko Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Oskierko Leonard 18.09.42 w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Osmólski Bronisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Osowicki Ryszard 4.04.40 z 17.09.40 Palmiry  
Osowski Feliks   w 20.06.Bergen - Rugen  
Osowski Henryk   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Osowski Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Osowski Zdzisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ossowska Stefania     uwolniony w akcii pod Arsenałem
Ossowska Wanda 26.08.42 w 17.01.43 Majdanek  
Ossowska-Dering Krystyna 13.11.41    
Ossowski Jerzy 25.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ossowski Lech     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Ossowski Stefan ur. 1910 4.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Ossowski Stefan ur. 1902   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Ossowski Tymoteusz   z 16.10.42  
Ostałowski Eugeniusz (Onufry) 23.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Ostańkowicz Czesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ostas Antoni   u 10.02.42  
Ostaszewska Emilia   w 17.01.43 Majdanek  
Ostaszewski   w 25.03.43 Majdanek  
Ostaszewski Alfred   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Ostaszewski Bronisław     przebywał 19.11.40
Ostaszewski Jan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Ostaszewski Kazimierz 23.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Ostaszewski Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Osterczyk Michał   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ostoja-Ostajski Eustachy   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Ostoja-Ostaszewski Aleksander   z 21.07.42  
Ostoja-Ostaszewski Jerzy   z 30.11.43 Solec  
Ostopowicz Eugeniusz 15.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Osto-Suski Władysław   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Ostólski Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Ostro Simon   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Ostroga Wincenty   z 2.03.42  
Ostrowska (Odrowska) Aleksandra 27.05.42    
Ostrowska Anna 30.03.44    
Ostrowska Genowefa 4.12.43    
Ostrowska Halina   z 22.02.44 ruiny getta  
Ostrowska Halina ur. 1912   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Ostrowska Helena   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Ostrowska Julia 17.03.44    
Ostrowska Kazimiera 19.08.40 u 22.08.40  
Ostrowska Maria 2.02.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Ostrowska Stefania 1-8.08.40    
Ostrowska Walentyna 18.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Ostrowski paź-41   Gazownia Miejska
Ostrowski 28.10.43   PPR
Ostrowski Bronisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Ostrowski Czesław   w 23.10.41 Rakowiecka  
Ostrowski Feliks   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Ostrowski Florian Ryszard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ostrowski Franciszek     przebywali w lipcu 41'
Ostrowski Franciszek   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Ostrowski Henryk   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ostrowski Henryk 12.02.42    
Ostrowski Henryk 18.03.43   uwolniony w akcii pod Arsenałem
Ostrowski Jan ur. 1904 1.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ostrowski Jan ur. 1901   w 23.07.41 Oświęcim  
Ostrowski Jan   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Ostrowski Janusz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Ostrowski Józef ur. 1923   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Ostrowski Józef ur. 1903 25.10.43    
Ostrowski Kazimierz 9.03.42    
Ostrowski Ludwik Zygmunt 20.08.40    
Ostrowski Marceli   u 12.05.43  
Ostrowski Michał   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ostrowski Mieczysław ur. 1924 20.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ostrowski Mieczysław 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim strażnik więzienny
Ostrowski Paweł   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Ostrowski Rufin   w 21.09.40 Oświęcim  
Ostrowski Stanisław ur. 1909   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Ostrowski Stanisław   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Ostrowski Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Ostrowski Stefan ur. 1908   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ostrowski Stefan   z 2.03.42  
Ostrowski Tadeusz 18.09.42 w 25.03.43 Majdanek  
Ostrowski Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ostrowski Władysław ur. 1910 16.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ostrowski Władysław ur. 1892   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Ostrowski Władysław ur. 1907   w 25.03.43 Majdanek  
Ostrowski Zenon Jerzy   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Ostrowski Zygmunt 19.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ostróżkowa Jadwiga 26.08.40   działacz PS
Ostrzycki Adam 1.10.42    
Ostrzygałło Marian   zw 5.02.42  
Osuch Jan 2.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Osuch Maria   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a marzec 43'
Osucha Józef     11.06.44 odbity/a ze szpitala
Oswald Jerzy   z 21.01.44 ruiny getta  
Oszczakiewicz Stanisław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Oszczepaliński Aleksander   z 24.05.44  
Oszczepaliński Władysław   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Oszczepaliński Zygmunt 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Oszerowski Oszer 21.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Ośka Leon 18.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Ośka Piotr   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Ośko Józef   w 20.02.42 w nieznanym kierunku  
Ośko Stanisława 13.01.44 w 8.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 30421 - 30479
Ośko Wacław 5.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Otap Jerzy     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Otorowski Antoni 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Otowski Józef 26..11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Otowski Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Otrębski Marian   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Otto Leonard 14.11.41 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Otulak Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Otulak Wacław   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Otwinowski Jan   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Owczarczyk Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Owczarczyk Józef   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Owczarczyk Marian Henryk   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Owczarek Edward   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Owczarek Henryk   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Owczarek Marian 16.08.40    
Owczarek Tadeusz   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Owczarek Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Owczarek Walerian 6.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Owczarek Władysława     przebywały 6.10.43
Owczarek Zygmunt   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Owczarewicz Helena     przebywał 19.11.40
Owczarska Alfreda 13.12.43    
Owczarski Józef 19.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Owczyński Czesław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Owoc Jan   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Owryło Franciszek   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Owsiana Jadwiga     przebywały 6.10.43
Owsianka Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Owsiejczyk Szymon   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Owsiński Antoni   z 15.10.42  
Oxiński Tomasz   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Oyrzanowski Jan   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Oyrzyński   w 17.01.43 Majdanek  
Ozdowski Antoni   w 25.03.43 Majdanek  
Ozdowski Lucjan   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Oziemski Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Oziewicz Ignacy   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Oziębło Alfred   z 2.04.40  
Oziębło Lucjan   w 6.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26560 - 26628
Oziębły Bronisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Oziętko Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ozimczuk Danuta   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Ozimek Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Ozimkowicz Czesław     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Ozorowski Tadeusz   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Ożanowski Stefan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ożga Wacław   z 23.04.40 Palmiry  
Ożóg-Orzechowska Helena   u 11.03.44  
Ożóg-Orzechowska-Dajkowska 9.02.44    
Ożugowski (Orzogowski) Lucjan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397

<-- POPRZEDNIA 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE