LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Pacak Zygmunt   z 30.08.40 Palmiry  
Pacek Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pacewicz Franciszek   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Pacharski (Pucharski) Stanisław   z 30.10.43 Towarowa  
Pachniewdcz Henryk   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Pachnowski Stefan 17.09.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Pachocki Stanisław ur. 1916 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pachocki Stanisław   z 24.05.44  
Pachol (Pachel) Ryszard   z 17.09.40 Palmiry  
Pacholak Franciszek   w 23.07.41 Oświęcim  
Pacholak Józef   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Pacholak Wacław 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Pacholak Zofia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Pacholczyk Kazimierz 6.05.43 w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Pacholski Michał 17/18.05.43    
Pachoł Stanisław 22.07.40    
Pachon Jerzy Jan 23.10.43    
Pachowicz Wacław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Pachowski Zygmunt   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Pachulska Maria 13.01.44    
Pachulski Marian   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Pacień Jan (Schongut Aleksander) 18.03.43    
Paciorek Stanisław ur. 1904   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Paciorek Stanisław   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Paciorek Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pacocha Helena   w 30.05.42 Ravensbruck  
Pac-Pomerańska Aleksandra   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Pacuszka Aleksander 16.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Pacuszka Bolesław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Paczek Marian   w 25.03.43 Majdanek  
Paczkowski Franciszek     przebywał 19.11.40
Paczkowski Marian   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 31.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Paczkowski Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Paczkowski Władysław 20.10.41    
Paczóski Edward 8.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paczóski Henryk 8.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paczóski Jerzy 8.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paczuska Wacława   w 24.08.43 Oświęcim przebywał/a lipiec 43'
Paczuski Julian     przebywał 19.11.40
Paczuski Tadeusz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Paczyńska Alicja   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Paczyński (Puczyński) Edward 20.02.42    
Paczyński Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Padberg Artur 16.08.40    
Paderewski Stanisław cze-40 w 23.07.41 Oświęcim  
Padlińska Helena   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Padnik Stefan   z 24.05.44  
Paduch Kazimierz 17.08.43    
Paduch Stanisław   w 23.03.42 w nieznanym kierunku  
Padyka Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paff Antoni   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Pagacki Stefan   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Pahl Helena 7.02.44    
Pahoski Jan 30.03.40   v-ce prezydent W-wy
Pajączkowska Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Pajączkowski Henryk   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Pajączkowski Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Pajączkowski Tadeusz   u 27.03.43  
Pająk Jan 21.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Pająkowska Barbara   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Pajer Bogusław 30.11.39      
Pajewski Bronisław 23.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Pajewski Edmund   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Pajewski Julian   w 23.07.41 Oświęcim  
Pajor (Pajer) Bogusław   z 20.06.40 Palmiry  
Pajor Zdzisław   w 25.03.43 Majdanek  
Pakielska   z 27.01.44  
Pakos Roman   z 22.10.43 Młynarska  
Pakszwer Władysław   z 18 - 25.01.40  
Pakulska Rozalia   u 27.01.44  
Pakulski Jan 17.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Pakuła Franciszek   u 10.08.43  
Pakuła Rozalia 7.01.44 u 25.02.44  
Pakura (Pekura) Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Pakusiński Józef 7.01.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Palacz Czesław 21.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Palaczyniec Władysław 5.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Palczewska Irena   w 30.05.42 Ravensbruck  
Palczewski Michał 2.12.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Paldyna Mieczysław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Palecki Bronisław (Sosnowski Kirył) 13.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Palecki Konstanty   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Palenciuk Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Paleński Aleksander 19.02.43    
Palewicz Helena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Paliński Aleksander   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Paliński Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paliszewska Maria   w 17.01.43 Majdanek  
Pallach (Pallasch) Erich 2.08.40    
Pallach Erich   w 21.09.40 Oświęcim  
Pallasch Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Palmowki Tadeusz Idzi   w 17.01.43 Majdanek  
Palmowska Janina   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Palmowska Stefania 5.02.44 z 11.02.44 ruiny getta  
Palmowski Bogdan   zw 28.07.44  
Palos Jan   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Paluch Bronisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Paluch Mieczysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Paluch Mieczysław ur. 1910   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Paluchowski Edward 9.12.43 z 25/26.01.44  przewieziony z Grodziska Mazowieckiego 13.12.43 r.
Paluchowski Józef 2/4.12.43 z 25/26.01.44  przewieziony z Grodziska Mazowieckiego 13.12.43 r.
Paluchowski Ludwik   w 17.01.43 Majdanek  
Paluchowski Władysław   z 8.09.42  
Palusiński Czesław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pała Bronisława 24.08.43 u 17.02.44  
Pałasik Maria 15.08.40    
Pałasz Michał   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Pałasz Wacław   z 24.05.44  
Pałcik Józefa     zmarła na gruźlicę 9.04.44
Pałcik Józefa z dzieckiem     przebywały 6.10.43
Pałczyńska Irena 25.11.43 w 30.07.44 Ravensbruck  
Pałdyna Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pałęcka Wanda   w 22.10.42 Berlin  
Pałka Bolesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pałka Maria 6.02.43    
Pałka Ryszard   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pałka Stanisław 1.03.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Pałka Stanisław 26.03.41    
Pałka Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pałuba Maria   w 25.03.43 Majdanek  
Pałysa Piotr 20.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pamięta Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pamięta Stanisław (ur. 1916)   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pamięta Stanisław (ur. 1920)   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pamrow Józef   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Pamrow Piotr 25.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Panak Felicja   w 22.09.41 Ravensbruck  
Panak Genowefa   w 22.09.41 Ravensbruck  
Panak Henryk 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Panak Piotr   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Panak Tadeusz 7.03.41    
Panas Józef I   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Panas Józef II   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Panasiewicz Adam   w 17.01.43 Majdanek  
Panasiewicz Anna   w 25.03.43 Majdanek  
Panaś Władysław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Pancerz Hipolit   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Pancerz Zbigniew   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Pancewicz Eugeniusz 20.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pandecki Jerzy   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Panek Jan   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Panek Jerzy ur. 1925   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Panek Jerzy     23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Panek Józef   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Panek Stanisław   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Panek Tadeusz 13.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Panek Władysław 30.10.41    
Panek Zygmunt   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Panewczyński Roman 27.05.42 w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Panfil Ignacy 14.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Paniewski Antoni 10.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pankiewicz   w 25.03.43 Majdanek  
Pankiewicz Józef   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Pankowska Jadwiga   z 26.07.44 ruiny getta  
Pankowski Jan   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Pankowski Mirosław   z 16.07.43 Gęsia  
Pankowski Wacław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Pannenkowa Irena 15.11.41 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Pantyl-Krupilnicka Józefa   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Panufnik Antoni   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Panus (Panuś) Rozalia   w 30.05.42 Ravensbruck przebywał w czerwcu 41'
Panuszkiewicz Kazimierz 20.08.43    
Panz Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Pańczyszyn Elżbieta   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Pap Włodzimierz   w 23.07.41 Oświęcim  
Papaj Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Papaj Józef ur. 1907   w 25.03.43 Majdanek  
Papaj Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Papiernik Antonina kwi-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Papiernik Józef 12.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Papiernik Wacław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Papiernik Zachariasz   z 17.07.41 Palmiry  
Papierowski Tadeusz   w 25.03.43 Majdanek  
Papierska Aniela 20.04.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Papierski Józef   z 24.05.44  
Papiewski Bolesław 14.10.41    
Papiewski Jan 5.06.43   AK "Osa-Kosa"
Papińska (Gapińska) Jadwiga   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Papiński Jan (Pepiński Jan Edward) w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Papiński Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Papis Ludwik 23.10.41 z 16.10.42  
Papis Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Papliński Feliks 1.10.42 z 16.10.42  
Paprocki Adam   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Paprocki Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Paprocki Henryk ur. 1916 24.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paprocki Henryk   w 17.01.43 Majdanek  
Paprocki Jerzy 21.08.43    
Paprocki Józef 30.09.42    
Paprocki Stanisław 13.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Paprocki Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Paprocki Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Paprocki Władysław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Papuć Kazimierz 24.03.43    
Parada Roman   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Paradawski Tadeusz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paradowska Alina   w 17.01.43 Majdanek  
Paradowska Czesława   u 16.12.43  
Paradowski Jerzy   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Paradowski Kazimierz   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Paradowski Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Paradowski Mieczysław Feliks   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Paradowski Paweł   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Paradowski Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paradowski Tadeusz 20.12.40    
Paradowski Wacław 30.09.42    
Paradowski Władysław   z 30.08.40 Palmiry  
Paradowski Zdzisław   z 20.12.43 Wolska 77
Paramonow Jan   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Parandowski Wacław 20.08.40    
Parasiewicz (Brochwicz-Parasiewicz) Władysław w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Parasolik Bolesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Parcheniak Mieczysław   u 10.05.43  
Parchoń Michał   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Parczewski Adam   w 20.06.Bergen - Rugen  
Parczewski Wiktor 1.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Pardecki Bolesław 3.10.42    
Parewski Jan 13.12.43    
Paris Tadeusz 4.12.40 w 31.01.41 Oświęcim ps. "Prawdzic", OW "Wilki"
Parka Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Parkot Stefan   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Parkot Stefan ur. 1910   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Parnas Dorota 17.02.43    
Parnas Helena   u 22.04.43  
Parnasewicz Józef   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Parnaski Jerzy   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Parnes Dorota   w 26.03.43 (?)  
Parobczyk Piotr   u 7.05.43  
Paroch Jan   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Parol Florentyna 18.02.44 u 28.03.44 (Entlassung)
Parol Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Parsianiak   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Paruzel Ignacy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Parwa Tadeusz   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Parys Henryk   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Parys Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Parys Paweł   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Parys Regina   w 20.06.Bergen - Rugen  
Paryza Stanisław 17.09.42    
Parzych Jan 7.12.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Pasamoński Jerzy   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pasamoński Wiesław   z 30.10.43 Towarowa 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pasamoński Wincenty   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Paschke J.   u 23.04.43  
Pasek Gertruda 23.07.42    
Pasek Józef 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Pasek Julia 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Pasek Piotr 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Pasek Stanisław   z 20.06.40 Palmiry (ur 1880)
Pasek Stanisław 25.04.40 z 20.06.40 Palmiry (ur. 1910)
Pasich Józef   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Pasiecki Bronisław   zw 28.07.44  
Pasiecki Jerzy   zw 28.07.44  
Pasieczyński Piotr 20.08.40    
Pasieka Janina 16.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Pasierbiński Tadeusz     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pasiewski Kazimierz 26.08.40    
Pasik  Ignacy 27.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Pasik Kazimierz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Pasik Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pasik Wacław   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Pasikowski Wacław   z 17.07.41 Palmiry  
Pasińska Cecylia   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Pasiński Henryk 15.05.44   AK "Babicz"
Pasiński Mieczysław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Pasko (Pąsko) Piotr   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Pasławska Wanda Teresa 28.05.42    
Pasławski Stanisław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Pasowski Feliks   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Passini Jóżef 18.11.43 w 30.07.44 Gross-Rosen PPR
Passzkowski Stanisław   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Pasternak Krystyna 28.05.42    
Pasternak Marianna 15.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Pasterz Teofil   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Pastor Franciszek 20.10.41    
Pasturczak Marianna   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Pastwa Stanisław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Pastyrczak Maria 21.08.43    
Pasymowski Marian   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Paszczuk Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Paszczyk Piotr 8.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paszewska Barbara 8.02.44 u 3.03.44 (Entlassung)
Paszkiewicz Adam   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paszkiewicz Andrzej   z 7.12.43 ruiny Getta  
Paszkowicz Adam lis-40    
Paszkowska (Pankowska) Janina   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Paszkowska (Pankowska) Teresa   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Paszkowska Anna   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Paszkowska Helena   z 20.06.40 Palmiry  
Paszkowska Irena Janina 24.03.44 z 26.04.44  
Paszkowska Janina   u 30.03.44  
Paszkowska Joanna 16.01.44    
Paszkowski Józef   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Paszkowski Marian   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Paszkowski Stanisław 8.04.41    
Pasznik Miliana   w 26.03.43 (?)  
Pasztejn Kelman   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Paszyna Jan 7.02.44   ks. Misjonarz
Paszyński Józef   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Paśniczek Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Paśnik Piotr 23.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Patecki Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Pater Helena   w 22.09.41 Ravensbruck  
Pater Józef   w 17.04.42 Oświęcim przebywał w lutym 41'
Pater Stanisław 15.10.41    
Patera Edward Wacław   z 7.12.43 ruiny Getta  
Patera Marian   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Paterek Bronisław 18.05.44   oddział partyzancki
Patkiewicz Tadeusz   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Patkowski Aleksander   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Patocha Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Patoka Roman 12.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Patoń (Paton) Stanisław 17.08.40 w 4.04.42 Poznań  
Patorski Kazimierz   u 19.02.42  
Patorzyński Józef   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Patrynowski Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Patyk Jankiel Majer 20.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Patyłyn Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Patyna Jan   zw 19.03.43  
Patynowski Marian Piotr   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Patyra Aleksander   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Patzer Tadeusz   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Pauba Józef 22.07.42    
Pauba Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Paukszt Bolesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Paul Julian   w 19.11.41 Oświęcim uciekł w drodze
Paul Kazimierz   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Paul Kazimierz 12.02.42    
Paul Władysław   u 24.08.40  
Pawalka Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pawczyński Jan 31.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pawela Franciszek   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Pawelak Antoni 16.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pawelczak Kazimierz 25.03.42 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Pawelczak Stanisław 25.03.42    
Pawelczyk Tadeusz   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pawelec Bolesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pawelec Edward   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Pawelec Stanisław   z 24.05.44  
Pawelski Ryszard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pawełczak Maria   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Pawełczyńska Anna   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Pawełkiewicz Eugeniusz 3.04.44 w 24.05.44 Stutthof KG AK
Pawiaczy Tadeusz 18.05.44   oddział partyzancki
Pawian Leokadia 10.12.43    
Pawicki Jan   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Pawilon Mozes Mendel 5.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Pawlak Apolinary   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Pawlak Benedykt   z 30.08.40 Palmiry  
Pawlak Czesława 13.01.44 u 25.02.44  
Pawlak Helena 1-8.08.40 u 22.08.40 (Skaryszewska)
Pawlak Henryk   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Pawlak Jadwiga   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a marzec 43'
Pawlak Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pawlak Ryszard   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Pawlak Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Pawlak Stanisława 14.03.42 w 30.05.42 Ravensbruck strażniczka więzienna
Pawlata-Fijołkowa Maria 23.12.43 w 1.03.44 Ravensbruck GL Łowicz areszt. 5.12.43
Pawlata Rozalia 23.12.43 w 15.03.44 Ravensbruck GL Łowicz areszt. 5.12.43
Pawlicka Helena kwi-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Pawlicka Wanda   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Pawlicki Jan 6.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Pawlicki Jerzy   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pawlicki Jerzy ur. 1922   w 25.03.43 Majdanek  
Pawlicki Konstanty   z 2.04.40  
Pawlik Jan ur. 1906 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pawlik Jan ur. 1924   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Pawlikowska Ewa Janina 7.05.43    
Pawlikowska Maria 11.07.42    
Pawlikowski Jerzy 18/19.07.42    
Pawlikowski Tadeusz 16.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Pawlisiak Alicja   z 11.02.44 ruiny getta  
Pawliszewska Jadwiga 23/24.04.42 w 25.08.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS
Pawliszewska Maria 2.12.42    
Pawliszewski     przebywał w kwietniu 42'
Pawliszewski Feliks     przebywali w styczniu 41'
Pawluć Romana   w 24.08.43 Oświęcim przebywał/a lipiec 43'
Pawlukiewicz (Nowiski Jan) Arseniusz 4.12.40   dr., OW "Wilki"
Pawlukowski Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Pawlusińska I   z 18.12.43  
Pawlusińska II   z 18.12.43  
Pawluś Danuta   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Pawluś Helena   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Pawłonka (Pawłowski) Jan   z 17.09.40 Palmiry  
Pawłonka Jan 17.06.40    
Pawłow Eugeniusz ur. 1878   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Pawłow Eugeniusz ur. 1912   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Pawłowicz 14.12.43   KG AK
Pawłowicz Albert   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Pawłowicz Henryk 23.11.43    
Pawłowicz Ignacy   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Pawłowicz Otto Adam   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pawłowska     kolporterka "Szańca"
Pawłowska (Kagan) Kazimiera   w 17.01.43 Majdanek  
Pawłowska Anna 5.11.42    
Pawłowska Celina 24.08.43    
Pawłowska Ewa   w 22.09.41 Ravensbruck  
Pawłowska Helena     przebywały 6.10.43
Pawłowska Janina 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Pawłowska Krystyna I   z 18.05.44 Nowolipki  
Pawłowska Krystyna II   z 18.05.44 Nowolipki  
Pawłowska Mieczysława 3.10.43    
Pawłowska Romana   w 25.03.43 Majdanek  
Pawłowska Wanda     przebywały 6.10.43
Pawłowski Adam Leonard 13.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pawłowski Antoni   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Pawłowski Antoni   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pawłowski Antoni     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pawłowski Bogdan   w 25.03.43 Majdanek  
Pawłowski Bolesław ur. 1918   w 20.06.40 Bergen - Rugen  
Pawłowski Bolesław ur. 1898   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Pawłowski Bolesław ur. 1916   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Pawłowski Edward   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Pawłowski Feliks ur. 1890 kwi-40    
Pawłowski Feliks ur. 1911   w 17.01.43 Majdanek  
Pawłowski Franciszek 15.05.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pawłowski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pawłowski Janusz 27.04.44    
Pawłowski Jerzy (dziecko) 11.03.43 w 26.03.43 (?)  
Pawłowski Johann     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pawłowski Józef   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Pawłowski Józef Feliks   z 2.12.43 Nowy Świat 64  
Pawłowski Karol 10.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pawłowski Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Pawłowski Roman 25.10.43    
Pawłowski Ryszard 20.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pawłowski Stanisław   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pawłowski Stefan ur. 1912 14.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Pawłowski Stefan ur. 1915   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Pawłowski Tadeusz   z 20.06.40 Palmiry  
Pawłowski Teodor   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pawłowski Wacław     przebywał 19.11.40
Payorocki Stefan 22.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Pazgier Jan   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pazia Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paziewicz Antoni   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Paziewski Bronisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Paziewski Jan 30.04.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Paziewski Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Paziewski Stanisław 31.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pazik Jan 8.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pazio Stanisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Pazio Władysław ur. 1915   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Pazio Władysław ur. 1913   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Pazio Zdzisław     przebywał/a marzec 43'
Pazucha Józefa 18.02.44 w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Pazyra Stanisław 15.07.42   Zakład Narodowy im. Ossolińskich
Pągowska Ludwika   zw 31.07.44  
Pągowska Maria   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Pągowski Czesław   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Pągowski Stefan   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Pągowski Wiktor   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Pągowski Władysław   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Pąśko Piotr 11.03.41    
Peca Stanisław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Pech Jan   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Pechcin Helena     przebywały 6.10.43
Peche Aleksander 6.05.43    
Peche Czesław 21.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Pechta Beniamin 12.02.43    
Peciak Erazm 2.10.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Pecka Antoni   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Pecka Marian   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Pecold Leokadia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Peczalski Wacław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Peczot Stanisława 18.02.44 z 3.03.44 ruiny getta  

DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE