LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Pio-Ulski Andrzej 28.04.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Piórczyński Tadeusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Piórecki Karol 12.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Piórkowska Józefa   z 20.03.44 ruiny getta  
Piórkowski Stanisław ur. 1907 9.05.40 w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Piórkowski Stanisław ur. 1897   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Piórkowski Tadeusz   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Pióro Władysława 7.02.44    
Piper Zbigniew 13.02.42 w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Pipiórska Halina 11.08.43 z 3.02.44 ruiny getta przebywały 6.10.43
Pirog Jan Jerzy 17.09.42    
Pirowicz Szlama   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Piróg Henryk 27.02.42    
Pisarczyk Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Pisarek (Pisanek) Wiktoria   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Pisarek Władysław 29.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pisarska Irena   z 27.05.44  
Pisarska Lili 1.05.44    
Pisarska Zofia   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Pisarski Jan 25.07.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Pisarski Ryszard   w 5.02.42 nieznany kierunek  
Pisarski Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pisarzewski Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Pisąrzak Jan   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Piskiewicz Czesław 3.02.42    
Piskorska Anna   z 20.06.40 Palmiry  
Piskorski Edward   z 20.06.40 Palmiry  
Piskorski Marian ur. 1910   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Piskorski Marian ur. 1919   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Piskorski Tadeusz 4.05.40    
Piskorski Władysław   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Piskorski Władysław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Piskorz Franciszek     uciekł 11.01.42
Piskorz Józef   z 16.10.42  
Piskorz Stanisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Pisowacka Józefa 4.03.44    
Piss Mieczysław Marian     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pissing Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Piss-Spiro (Preiss-Spiro) Gertruda w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Piss-Spiro (Preiss-Spiro) Sonia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Pisula Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Piszczatowska Helena 9.12.43 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Piszczek Jan 10.12.40    
Piszczek Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Piusińska Halina   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Piwensztein Helena   zw 3.11.42  
Piwińska Eugenia 29/30.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Piwko Henryk   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Piwko Józefa   w 30.05.42 Ravensbruck  
Piwkowski Aleksander   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Piwkowski Andrzej   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Piwnicew Aleksander     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Piwnicki Zygmunt 4.05.43 z 6.05.43  
Piwoszenko Mieczysław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Piwowar Adam   w 25.03.43 Majdanek  
Piwowar Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Piwowarczyk Helena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Piwowarczyk Jadwiga   w 17.01.43 Majdanek  
Piwowarczyk Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Piwowarczyk Władysław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Piwowarczykówna Jadwiga 7.06.42    
Piwowarek Roman   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Piwowarski Henryk Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Piwowarski Mirosław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Piwowarski Tadeusz   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Piwowska Helena 23.08.43    
Plachowicz Gustawa   u 22.04.43  
Placiński Jan   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Plandowski Wacław 13.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Plapis Janusz   w 25.03.43 Majdanek  
Plar Stefan 10.03.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Plaska Tadeusz   w 25.03.43 Majdanek  
Plaskota Wacław   z 15.10.42  
Platek Zbigniew 26.03.41    
Plater Ludwika   w 22.09.41 Ravensbruck  
Plater, ks. kwi-40    
Plater-Zyberk Stanisław   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Plater-Zyberk Stefan   w 17.01.43 Majdanek  
Pląska Bronisława 22.08.43    
Pleban S.   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Plebanek Zdzisław   z 24.09.42 przebywał w marcu 41'
Plebański Stanisław     przebywał 19.11.40
Pleciak Jan Wincenty   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pleciak Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Pleciak Mieczysław 17.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pleciak Jerzy   zw. 12.01.44 synek Stanisławy - urodzony na Pawiaku w dn. 21 maja 1940 r.; przebywał do 12 stycznia 1944 r.
Pleciak Stanisława  marzec-40 w 1.03.44 Ravensbruck urodziła na Pawiaku syna - Jerzego 
Pleciennik Stanisław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Pleskot Stefan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Pleszczyńska Alina 29/30.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Pletczyk Stanisław 17.09.42    
Plewczyński Janusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Plewicki Zbigniew 17.02.43   przeniesiony 20.03.43
Plewiński Józef   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Plewka Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Plewko Zbigniew   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Plichta Jerzy   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 11.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Plichta Walenty 18.02.44    
Plinelis Bernard   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Plisko Antoni 20.08.40    
Pliszka Jan   zw 28.07.44  
Pliszka Józef 20.08.43    
Pliszka Zygmunt   zw 28.07.44  
Pliszkiewicz Mieczysław   z 18.11.43 Grodzisk Mazowiecki  
Plonsek Feliks   w 25.03.43 Majdanek  
Plowski (Płowski) Stefan   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pluciński Stefan   w 21.12.42 Oświęcim nr. obozowe 84790 - 848147
Pluciński Walenty 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Pluciński Zbigniew 19.04.41 z 17.07.41 Palmiry  
Pluska Józef   z 16.06.44 Gęsia  
Pluta Edward     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Pluta Helena   u 5.11.42  
Pluta Janina 29/30.09.42    
Pluta Maria 30.01.43    
Pluta Roman   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Plutecka Danuta Irena   w 17.01.43 Majdanek  
Plutecka Irena 22.12.42    
Plutecka-Levittoux Irena   w 17.01.43 Majdanek  
Pluto Józef   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Płachciński Andrzej 24.10.41    
Płachciński Roman (1. 18) 24.10.41    
Płachecka Maria 10.02.44 u 2.03.44 (Entlassung)
Płachecki (Płochocki) Edward Andrzej z 27/28.05.42 Magdalenka  
Płachecki Eugeniusz 17.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Płachecki Zygmunt 20.08.40 w 21.09.40 Oświęcim funkc. więzienny
Płaczkowski Włodzimierz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Płaska Franciszek   w 20.06.40 Bergen - Rugen  
Płaski Franciszek   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Płasko Irmina 13.08.42   PPR
Płaskowicka Elżbieta   w 30.05.42 Ravensbruck  
Płaskowicka Stanisława   w 30.05.42 Ravensbruck  
Płaskwicz Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Płaszczycki Stanisław 7.10.40    
Płaszczyński Aleksander   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Płaszek Mieczysław kwi-40    
Płaszkiewicz Jadwiga   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Płaszycki Stanisław   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Płatek Henryk Jerzy 22.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Płatek Józef   z 17.07.41 Palmiry  
Płatek Stanisław   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Płatek Zbigniew   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Płatek Zdzisław   u 23.12.41  
Płatek Zenon   z 24.05.44  
Płatkowski Michał   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Płatkowski Mieczysław   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Płaza Tadeusz   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Płazek Ambroży   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Płecki Edward 26.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Płocki Czesław 3.10.42    
Płocki Henryk   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Płocki Jan 3.10.42    
Płocki Józef 14.03.42    
Płocki Józef (l. 63) 16.07.42 z Rakowieckiej  
Płocki Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Płodowska Janina 15.08.40    
Płodowski Ryszard   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Płonkowski (Pląkowski) Kazimierz w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Płoński Bogdan (Bohdan) 12.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Płosarek Zuzanna wrz-39    
Płoska Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Płoski Czesław   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Płoski Jan   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Płoski Jan ur. 1896 27.01.43 w 25.03.43 Majdanek  
Płoski Mieczysław 2.10.43    
Płoski Zofia 27.01.43    
Płoskowiec Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Płoszajska Maria 7.03.44    
Płoszański Dobromir   z 17.09.40 Palmiry  
Płoszczańska (Płoszczajska) Marianna z 27.05.44  
Płotczyk Stanisław   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Płotnikow Dawid   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Płotowicz Henryk     przebywał/a maj 44'
Płowicz Czesław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Płowicz Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Płócienniczak Franciszek   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Płóciennik Aleksander 13.02.42    
Płóciennik Andrzej   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Płóciennik Kazimierz   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Płudziński Henryk   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Płużańska Anna   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Płużańska Franciszka   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Płużański Wacław kwi-40    
Płużański Wacław 10.05.40    
Płużański Włodzimierz   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pływacka Krystyna 17.12.43    
Pływacka Stanisława 17.12.43    
Pniewska Henryka 19.01.44    
Pniewski Zdzisław   w 6.09.41 przymusowe roboty  
Pobacka Marianna 17.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Pobiedzińska Jadwiga   w 22.09.41 Ravensbruck  
Pobiedzińska Kazimiera   w 22.09.41 Ravensbruck  
Pobikrowski Kazimierz 15.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Poborczyk Edward 10.03.43    
Poborczyk Wiktor   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Poboża Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pobożny Cezary     przebywał 19.11.40
Poboży (Pobożny) Stefan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pobóg-Filipowski Antoni 6.05.43    
Pocent Karol   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pochmara Henryk   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Pochmara Józef   w 3.09.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'; nr. obozowe 20352 - 20421
Pochylski Feliks   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pociłowska Zofia 19.03.41 w do Lublina ZWZ
Podbielski Aleksander   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Podbielski Czesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Podbielski Henryk 6.05.43    
Podbielski Tomasz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Podczaski Stefan sty-40 z 20.06.40 Palmiry  
Podczaski Tadeusz     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Podebelow Sewolof     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Podgórska Halina 12.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Podgórski Andrzej ur. 1896 17.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Podgórski Andrzej 10.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Podgórski Jan (Jerzy) 1.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Podgórski Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Podgórski Stanisław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Podgórski Stefan 2.10.42    
Podgórski Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Podhorecki Roman   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Podhorska   zw 17.02.44  
Podhorska Antonina 7.01.44    
Podkoński Franciszek   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Podkorski Leon kwi-40    
Podkowiak Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Podkowiński Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Podkowska Władysława 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Podlasiak Sabina 13.01.44 z 27.05.44  
Podlasin Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Podlaski Ryszard Zdzisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Podlaski Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Podlaski Wincenty   z 26.02.40 Palmiry  
Podlecki Stanisław Zdzisław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Podleski Jan   zw 28.07.44  
Podlewski Adam 6.06.42 w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Podlewski Jerzy 6.03.42    
Podlinow Dmitri   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Podlipski Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Podolak Piotr   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Podolek Zdzisław 3.10.42    
Podolska Bogusława 20.11.43    
Podolski 2.05.44    
Podolski Kazimierz 23.05.44    
Podowski Roman   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Podrębski Henryk   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Podsiadły Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Podskrobek Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Podsławek Ludwika 1-8.08.40    
Podstawek Józef   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Podstawka Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Podstawka Stanisław 5.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Podstolski Serafin 16.04.40 z 17.09.40 Palmiry  
Podszywałow Maria (Podszynałow Mieczysława) w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Podwinsek Mateusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Podwiński Marian   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Podwiński Stanisław 16.11.43 zw 1.04.44 vice Burmistrz Warszawy
Podwójcik Stanisław     przebywał w grudniu 43'
Podwysocki Jerzy     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Podziemska Maria 28.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Pogoriełow mar-43 z marzec-43  
Pogorzelska Irena   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Pogorzelska Stanisława 16.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Pogorzelski Antoni 42' w Oświęcim nr. obozowy 156401
Pogorzelski Franciszek 5.03.42    
Pogorzelski Jerzy   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Pogorzelski Julian 16.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Pogorzelski Julian Feliks 29.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Pogorzelski Ludwik 26.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Pogorzelski Stefan Teofil    

Mój dziadek ur w 1881 r. w Opatowie, byl pedagogiem. inf. Maria (Joanna) Kuczborska

 (de domo Pogorzelska) 17.10.2014 r.

Pohl Helena   u 2.03.44 (Entlassung)
Pohl Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Pohl Zenon     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Pohoska Ewa 5.01.44 z 11.02.44 ruiny getta  
Pohoski Jan   z 20.06.40 Palmiry  
Pohylski Jan   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Poida Stefan   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Poklewski - Koziełł   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Poklewski Józef 11.05.43    
Poklikajew Mikołaj   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Poklikajew Wiera   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Pokoj Leon   z 18 - 25.01.40  
Pokora Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pokora Julianna 13.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Pokorska Janina 8.03.44    
Pokorska Krystyna   w 17.01.43 Majdanek  
Pokorski Leon   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pokorski Piotr   z 24.05.41  
Pokropek Jadwiga   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Pokrywka Jerzy   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Pokrzywnicka Maria 6.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Pokrzywnicki Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pokrzywnicki Marian   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pokrzywnicki Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pokuta Rozalia 2.02.44    
Pol Adam 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Pol Eligiusz 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Pol Wanda 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Pol Wiktor   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Polachowski Antoni   z 12.06.41 Palmiry  
Polak Edmund 17.05.41    
Polak Jap   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Polak Mieczysław   z 8.09.42  
Polakowa Maria     przebywali w lutym 41'
Polakowska Wanda ur. 1915   w 22.09.41 Ravensbruck  
Polakowska Wanda 4.03.44 u 11.03.44  
Polakowski Marian   u 22.08.40 (Skaryszewska)
Polan Konrad (Skoczylas Stefan)   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Polanowicz Abram 19.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Polański Józef   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Polański Michał 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Polański Włodzimierz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Polaski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Polasz Ignacy kwi-40    
Polawski Walter   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Polczyńska Feliksa     przebywał/a w 10.42'
Poleczyński Bohdan   zw 28.07.44  
Polek Józef   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Poles Eustachy   zw 28.07.44  
Polesińska Alina(?)     przebywała 10.42
Poleszuk Maria   z 29.07.44  
Poletyło Henryk 20.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Poletyło Marian   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Polewacz Wacław   u 12.02.42  
Polewski Edward 28.10.41    
Polewski Władysław 15.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Polińska Irena 16.07.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Poliszkiewicz (Polinkiewicz) Wacław w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Polit Jan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Politowicz Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Politowscy bracia 21.04.42    
Politowska Irena   z 27.08.43 Nowolipki  
Polkowska Gabriela lip-40 z 17.07.41 Palmiry  
Polkowska Helena 6.10.42    
Polkowska Janina   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Polkowska Maria 2.10.42 w 17.01.43 Majdanek  
Polkowski Bolesław   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Polkowski Czesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Polkowski Edmund   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Polkowski Edward   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Polkowski Jan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Polkowski Roman Antoni     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Polkowski Stanisław 16.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Polkowski Stefan   w 21.12.42 Oświęcim nr. obozowe 84790 - 848147
Polkowski Stefan ur. 1907   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Polkowski Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Polkowski Zygmunt   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pollak Edmund   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Polny Ryszard   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Poloński Stanisław     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Polotczak Stanisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Polubiec Eugeniusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Połatnicki Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Poławski Jerzy 13.04.44    
Połczyńska Felicja 26.05.42    
Połecki Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Połomski Tadeusz 11.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Połosa Czesław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Połotczak Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Połotnicki Józef 23.02.41    
Połowiński Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Połtyński Kazimierz 22.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Połzikow Mikołaj 11.06.40 w 19.08.42 Oświęcim; w 21.09.40 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Pomaraniec Chil 15.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pomeranc Edward     przebywał 19.11.40
Pomerański Mieczysław   u 9.08.40  
Pomerański Mieczysław     przebywał 19.11.40 (?)
Pomian Leokadia   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Pomirowski Leon 7.07.42 w 17.01.43 Majdanek  
Pomirowski Ryszard 6.09.42    
Pomorska Helena   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Pomorska Marianna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Pomorski Franciszek   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Pomorski Kazimierz 25.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Pomorski Konstanty   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pomper Julian   z 18 - 25.01.40  
Pomykała Kazimierz   z 16.06.44 Gęsia  
Poncyliusz Antoni 25.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Poniatowska Czesława 7.12.43    
Poniatowska Lucyna 19.09.42    
Poniatowska Maria   w 30.05.42 Ravensbruck  
Poniatowska Wanda   z 11.02.44 ruiny getta  
Poniatowski Bolesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Poniatowski Jan Stefan   w 17.01.43 Majdanek  
Poniatowski Stanisław 4.10.42 w 17.01.43 Majdanek  
Poniatowski Tadeusz     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Poniecka Maria kwi-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Poniecka Władysława kwi-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Poniecki Kazimierz 19-20.01.40 z 2.04.40  
Poniecki Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Poniecki Zdzisław kwi-40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Poniewski Antoni   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ponikowska Jadwiga 8.06.44    
Ponikowska Jadwiga 24.07.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Poniński Jerzy   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Ponomarew Dimitr 21.08.43    
Pontkowski Marian   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ponzikow Nikodem   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Popiel (żona) 8.09.42    
Popiel Józef     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu; skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Popiel Leonia 23.11.43 z 3.02.44 ruiny getta  
Popiel Wanda   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Popielarczyk Aleksander   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Popielarz Wacław 19.02.43    
Popielczyk Leopold   w 16.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75767 - 75826
Popielowa 22.11.43    
Popielski Wiesław Władysław   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Popielski Władysław (ojciec)   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Popiewski Jan   z 17.09.43  
Popiński Michał 30.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka służba więzienna
Popiołko- Popielski Stanisław 15.08.40    
Popkiewicz Maria 2.04.44 w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Popławska Maria   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Popławska Zofia 15.04.44    
Popławski Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Popławski Bronisław 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Popławski Czesław 8.05.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Popławski Jan ur. 1913   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Popławski Jan ur. 1919   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Popławski Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Popławski Jerzy Bronisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Popławski Mieczysław   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a marzec 43'
Popławski Roman 17.07.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Popławski Stanisław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Popławski Stanisław 23.10.43    
Popławski Tadeusz 26.08.40    
Popławski Władysław   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Popławski Zygmunt   w 29.09.42 Oświęcim przebywał 19.11.40
Popoff Irena   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Popow Aleksander   w 4.04.42 ?  
Popowicz Julian   w 20.06.40 Bergen - Rugen  
Popowska Elżbieta 29/30.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Popowski Gutman   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Popowski Samuel   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Popowski Władysław 15.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Poprzędzki Miron   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Poradowski Tadeusz 24.10.42    
Poraj -Jakubowski Bohdan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Poraj Róża   u 19.01.44  
Porawska Wanda 27.07.43    
Porawski Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Poraziński Jerzy 20.09.40 w 2.02.42 Oświęcim Tajna Armia Polska (?)
Poraziński Stefan Ludwik   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Poraziński Wiktor   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Porczek Mieczysław 20.02.42    
Porczyńska (zwolniona)   u 23.12.41  
Porczyńska Anna 23.04.43    
Porczyńska Kazimiera 22.04.43 w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Porczyńska żona Bogumiła 20.09.40   Tajna Armia Polska (?)
Porczyński Bogumił 20.09.40   Tajna Armia Polska (?)
Porczyński Stefan 23.10.43    
Porczyński Zygmunt (Zbigniew)   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Poredo Zbigniew   w 25.03.43 Majdanek  
Porejko Stanisław 26.08.40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Porejko Stefan 26.08.40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Porembski Zygmunt   z 28.02.44 ruiny getta 26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Porębska Alina 4.03.44    
Porębski Edmund 13.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Porębski Edward 29/30.09.42    
Porębski Józef 23.04.43    
Porębski Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Porębski Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Porowska Stanisława   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Porowska Wanda   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Porowski Jan 12.03.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Porowski Jan Wojciech 11.03.41    
Portas Ryszard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Porulski Michał   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Porządek Marian   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Porzeczkowski Wiesław   w 25.03.43 Majdanek  
Porzycki Czesław   w 25.03.43 Majdanek  
Posiadała Kazimierz 25.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Posiedzik Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Poskuła Wojciech   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Posmyk Barbara   w 22.09.41 Ravensbruck  
Posner Ryfka 18.03.43    
Posny Walter 18.06.40 w 19.07.40 nieustalone  
Post Stanisław 4.05.43    
Postek Andrzej 19-20.01.40 z 2.04.40  
Postek Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Postek Jan   w 23.07.41 Oświęcim  
Postek Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                                     DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE