LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Postępski Jerzy 3.07.40 w 21.11.40 Oświęcim czł. OW "Wilki"
Postolski Józef   z 18 - 25.01.40  
Postrach Józefa 29.01.43    
Poswoński Bernard kwi-40    
Poszepczyńska Jolanta 5.04.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Poszwa Edward   u 2.04.43  
Poszwa Tadeusz 24.03.43 w 29.03.43 nieznany kierunek  
Poszytek Marian   z 12.11.43 Warszawa  
Pośniak Stanisław 1-8.08.40 w 23.07.41 Oświęcim  
Poświatowska Adela   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Potempa Jerzy 8.01.42    
Poter Stefan   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Poterało Leon 25.11.40    
Poterańska Maria   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Potęga Ryszard Jerzy   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Potępa Jerzy   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Potkański Czesław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Potkański Jan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Potkański Zbigniew   z 16.06.44 Gęsia skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Potocka Wanda 2.12.43 w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Potocki Adam 13.02.44   "Czwartaki" ZWM
Potocki Antoni     przebywał 19.11.40 (?)
Potocki Antoni ur. 1906   w 21.09.40 Oświęcim  
Potocki Antoni ur. 1900 9.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Potocki Czesław   z 24.05.44  
Potocki Edward   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Potocki Gustaw     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Potocki Maurycy   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Potocki Stanisław 16.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Potoka Roman   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Potoręcki Kazimierz 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Potrzebowska Natalia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Potrzebowski Kazimierz 28.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Potrzebowski Kazimierz 22.11.40    
Potyrało Leon   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Powalisz Zygmunt   u 15.05.43 przebywał/a marzec 43'
Powałowski Wincenty   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Powidzki Jan 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Powierza Eugeniusz 18.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Powierza Hieronim   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Powierza Julian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Powierza Stanisława   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Powsik Stanisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Poziomski Jan 17.09.42 u 23.03.43  
Poznań Walenty   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Poznań Władysław   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Poznański Jan ur. 1913   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Poznański Jan 17.03.43 zw 20.03.43  
Poźniakowski Kazimierz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Pożar Wacław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Pożarski Olgierd   w 17.01.43 Majdanek  
Pożaryski Kazimierz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Półgrabska Anna Danuta   w 25.03.43 Majdanek  
Półkośnik Bogusław Mieczysław   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Półtorak Bolesław   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Półtorak Kazimierz 16.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pracki Jan Wojciech   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pracki Mieczysław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Pracz Jan 16.03.42 w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Pracz Jan ur. 1910   w 17.01.43 Majdanek  
Pracz Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Prad Izydor (Icek)   w 28.11.42 Treblinka  
Pradomski Władysław   z 26.02.40 Palmiry  
Pragier Józef Klemens 23.10.43    
Prakyński Zygmunt     przebywał 19.11.40
Prasek Stanisław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Prasińczyk Kazimierz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Prasuła Franciszek   z 26.02.40 Palmiry  
Praszczalski Mieczysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Prasznik Franciszka   w 26.03.43 (?)  
Prauss Zofia 10.11.42    
Praussowa Zofia   w 25.03.43 Majdanek  
Prawdzic Gniewkowski Jan Tadeusz 12.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Prąd Izydor Icek   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Prądzyński Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Preajs Tadeusz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Prechnik Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Precka Helena 15.08.40    
Preczep Renata 6/7.04.44    
Preis Leonard   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Preis Włodzimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Preiss Czesław   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Prejs Janina 6.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Preksler (Pressler) Eleonora   z 1.03.44 (Uberfuhrung)
Preksler Władysław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Prekul Józef   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Prendowski Mieczysław 17.02.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Pressburger Chaja Abe   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pressen Bolesław sty-40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Pressman Bolesław kwi-40    
Prewo Artur   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Prezes Feifel   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Prezes Lewek 8.06.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Prezes Teofil 8.06.40    
Prezman (Pressman) Menasze 7.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Pręgowski Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Prętkiewicz Piotr 1/2.06.44 z 20/21.07.44  
Prętkiewicz Stefan 1/2.06.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Priess-Spiro Gertruda 11.05.43    
Pritulak Roman (1. 18)   z 16.07.43 Gęsia  
Proch Eugeniusz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Prochacki Czesław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Prochal Jan   z 23.04.40 Palmiry  
Prochocki Andrzej   w 25.03.43 Majdanek  
Prochorenko Tadeusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Prodan Adam   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Prokapczyk Józef   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Prokop Dariusz   z 30.08.40 Palmiry  
Prokop Franciszek   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Prokop Wacław 7.03.42    
Prokop Władysław   w 31.01.41 Oświęcim przebywał w czerwcu 41'
Prokopiuk Władysław   z 24.09.42  
Prokopowicz Bolesław   z 24.05.44  
Prokopowicz Danuta 24.02.44    
Prokopowicz Ryszard 1/2.06.44 z 20/21.07.44  
Prokopowicz Władysław 23.10.43    
Prokulska Maria 24.07.43    
Prokulska Regina   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Prokurat Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Prokurat Paweł   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Prokurat Stefan 18.02.42   przebywał/a kwiecień 43'
Prokurat Władysław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pron Eryk 3.02.42    
Pronińska Luba   w 21.09.42 nieznany kierunek; w 25.03.43 Majdanek
Prosator Józef   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Prosińska Irena ur. 1909 17.02.41 zw 7.01.42  
Prosińska Irena ur. 1900   zw 14.02.42  
Prosiński Jerzy   zw 18.02.42  
Pross (Press) Jan     23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pross Jan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Prośniewska Danuta 19.01.44 z 11.02.44 ruiny getta  
Protaliński Innocenty 10.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Protasewicz Michał     przebywał/a 02.43'
Protassewicka Anna   w 17.01.43 Majdanek  
Prowiński Władysław   u 10.05.43  
Próchnicki Edward   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Próchnicki Jan   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Próchnikowa 29.01.44    
Próchnikowa Janina 11.02.44    
Prószyński Mieczysław   w 17.01.43 Majdanek  
Prószyński Stanisław   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Prószyński Witold   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pruba Mieczysław   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Pruchniak Daniel   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pruchnicki Edward 11.07.40    
Pruchnicki Jan 11.07.40    
Pruchnik Leopold   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pruchoń Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pruczko Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Prus Henryka   w 30.05.42 Ravensbruck  
Prus Józef 8.11.40    
Prus Józef   u 30.04.43  
Prus Lucyna   u 20.11.43  
Prus Paweł   w 23.07.41 Oświęcim  
Prus Włodzimierz   u 19.02.42  
Prusak Aleksander 4.04.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Prusak Mieczysław   z 18 - 25.01.40  
Prusinowska Jadwiga   z 27.12.43  
Prusinowski Eugeniusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Prusinowski Franciszek 2.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Prusiński Antoni   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Prusiński Stanisław 17.09.42    
Prusiński Władysław 25.10.41    
Pruski   u 10.05.43  
Pruski Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pruski Stanisław 10.05.43    
Prusówna Henryka     przebywała we wrześniu 41'
Prusz Marian   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Pruszkier Jakub   w 23.07.41 Oświęcim  
Pruszkiewicz Jan   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Pruszko Aleksy   u 9.08.40  
Pruszkowska Jadwiga 20.03.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Pruszkowski Andrzej   z 15.10.42  
Pruszkowski Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pruszkowski Mieczysław 15.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Pruszkowski Tadeusz   z 30.06.42 prof.., rektor ASP
Pruszyński (Kruszyński) Marian   z 15.10.42  
Pruszyński Adam   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pruszyński Witold kwi-40    
Pruszyński Władysław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Pryjmak Borys   w 20.02.42 w nieznanym kierunku  
Pryliński Zdzisław   z 30.08.40 Palmiry  
Prymon Andrzej   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Prywes Izaak 19.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Prywińska 13.07.43    
Przanowski Jan   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Przanowski Karol 18.05.44    
Przecławski Leszek   z 16.06.44 Gęsia  
Przecławski Piotr 18.08.43    
Przeczek Tadeusz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Przedborska Eugenia 19-20.01.40    
Przedborski Mieczysław 19-20.01.40    
Przedborski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przedpełska Halina 10.02.44 u 3.03.44 (Entlassung)
Przedpełska Józefa   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Przedpełska Stefania   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a marzec 43'
Przedpełski Kazimierz   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Przedwiedzki Romuald   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przegalińska Helena 3.02.42 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Przegiętka Alojzy 9.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Przemieniecki Wacław   z 16.06.44 Gęsia  
Przemowska Zofia 15.08.40    
Przeorski Ryszard   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Przepiórka Dawid   z 18 - 25.01.40  
Przepiórka Samuel   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przepiórkowski Jerzy 27.10.43    
Przepiórska Stanisława 26.11.43 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Przesmycka Irena Anna 27/28.04.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Przesmycki 10.11.42    
Przesmycki Ksawery 25.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Przesmycki Stanisław 3.05.42 z 5.05.42  
Przestrzelski Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Przetacki Jan Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przetacki Wawrzyniec   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Przetacznik Ryszard   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przetakiewicz Edmund   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Przewłocki Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przeworski Jerzy   z 18 - 25.01.40  
Przewódzki Sylwester   w 17.01.43 Majdanek  
Przeździecka Józefa   w 5.10.43 Oświęcim przebywał/a lipiec 43'
Przeździecka Stefania   u 19.08.43  
Przeździecki Janusz Franciszek   z 26.06.43 AK Wachlarz
Przeździecki Walenty   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Przeździęk Józef   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Przybierałło Marian 5.03.42    
Przyborowska Anna     przebywał/a maj 44'
Przyborowska Felicja   w 10.10.42 nieznany kierunek  
Przyborowska Maria (Krystyna)   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Przyborowska Natalia   u 16.12.43  
Przyborowska Stefania 3.11.42    
Przyborowska Zofia 13.02.44 u 6/7.04.44  
Przybylińska Danuta   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Przybyliński Mieczysław 31.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Przybylscy (bracia)     przebywali w czerwcu 41'
Przybylska Jadwiga   z 12.06.41 Palmiry  
Przybylska Maria 11.02.44    
Przybylska-Nowina Helena Róża 11.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Przybylska-Nowina Maria   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Przybylski Antoni   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Przybylski Antoni Mieczysław   z 7.12.43 ruiny Getta  
Przybylski Bohdan 16.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Przybylski Edward   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Przybylski Jerzy ur. 1913 26.03.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Przybylski Jerzy   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Przybylski Leopold   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Przybylski Ryszard 7.10.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Przybylski Stefan ur. 1905 15.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Przybylski Stefan   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Przybylski Stefan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Przybylski Stefan (Cybulski Jan)     uciekł 24.08.41
Przybylski Stefan Tadeusz 26.03.41    
Przybylski Tadeusz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Przybylski Wacław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Przybylski Zbigniew   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przybyła Zofia 7.02.44    
Przybyłek Józef   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Przybyłek Marian   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Przybyłło Zygmunt   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Przybyłowska Apolonia   w 25.03.43 Majdanek  
Przybyłowska Janina   w 30.05.42 Ravensbruck  
Przybyłowska Stanisława   z 1.05.44  
Przybysiak Eugenia   w 17.01.43 Majdanek  
Przybysz Bolesław ur. 1901   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Przybysz Bolesław ur. 1920 9.03.42 w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Przybysz Bronisław 6.05.43    
Przybysz Edward 2.10.42 w 17.01.43 Majdanek  
Przybysz Feliks 20.08.43    
Przybysz Irena   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a 02.43'
Przybysz Jan ur. 1905 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Przybysz Jan ur. 1894   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Przybysz Jan ur. 1919   z 20.11.43 Otwock  
Przybysz Józef   z 1.12.43 17.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Przybysz L. 12.01.41   kolporteka "Walki"
Przybysz Leon 18.08.43    
Przybysz Mieczysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Przybysz Roman   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Przybysz Stanisław   z 26.02.40 Palmiry  
Przybysz Stanisław ur. 1901 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Przybysz Stanisław ur. 1922   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Przybysz Stanisław ur. 1899   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Przybysz Stanisław ur. 1920   w 17.01.43 Majdanek  
Przybysz Tomasz   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Przybysz Władysław 5.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Przybysz Zdzisław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Przybysz Zygmunt   z 12.06.41 Palmiry  
Przybyszewski Edmund 20.08.40    
Przybyszewski Jan   w 20.06.Bergen - Rugen  
Przybyszewski Piotr     przebywał 19.11.40
Przybyszewski Roman 25.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Przybyszewski Stefan     uciekł 16.08.41
Przybyszewski Tytus   z 27.07.43  
Przybytniak Stanisław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Przychodniak Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Przychodniak Michalina   w 25.03.43 Majdanek  
Przychodzień Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Przychodzień Wacław 29/30.09.42 w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Przychodzki Stefan 11.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Przydonik Maksymilian   w 17.01.43 Majdanek  
Przygocki   w 17.01.43 Majdanek  
Przygocki Wiesław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Przygoda Aleksander   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Przygoda Bolesław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Przygoda Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Przygoda Stanisław ur. 1918   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Przygoda Stanisław ur. 1923   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Przygodzki Kazimierz 25.10.43 z 26.10.43 Leszno  
Przygodzki Marian   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Przygodzki Wojciech      
Przyjemski Karol   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Przyjemski Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przyklęk-Frankowski Paul   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Przylbylski Zygmunt   z 17.07.41 Palmiry  
Przyłucki Jerzy 10.11.42   oficer WP
Przyłuski Jan 26.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Przyłuski Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Przyłuski Stefan 18.07.41 w 17.04.42 Oświęcim kierownik TOW
Przyłuski Władysław 1.03.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Przyłuski Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przymuszyński Joachim Feliks 6.07.44    
Przysiecka Anna 4.12.43 w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Przysiecki Marian 7.04.43 z 7.05.43 "Wachlarz" (?)
Przysowa Stefan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Przystup Mieczysław 3.10.42    
Przystup Stanisław 3.10.42    
Przysuski Dawid   z 18 - 25.01.40  
Przyszlak Stefania   w 30.07.44 Ravensbruck przebywała 6.10.43
Przyszychowski Mieczysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Przyszykowsld Edmund   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Przytulski Tadeusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Przytuła Franciszek 19.02.43 u 12.03.43  
Przywecka Wanda 13.04.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Przywecki Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Przywieczerska Charlota 25.09.40    
Przywieczerski Jerzy 25.09.40 w 4.04.41 Oświęcim (b. red. "Kuriera Warsz.")
Przyżnecki Stanisław 29.10.41    
Pstrągowski Józef 12.10.41    
Pstrągowski Zygmunt   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Pszczoła Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pszczoła Mieczysława 27.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Pszczoła Witold   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pszczółkowski Edmund 12.09.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Pszczółkowski Stefan   w 25.03.43 Majdanek  
Pszonicka Wiktoria 7.01.44 z 22.02.44 ruiny getta  
Pszonka Michalina 7.03.44 z 20.03.44 ruiny getta  
Ptak Adolfina   27.06.44 ruiny getta  
Ptak Tadeusz   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Ptakowski Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Ptasiński Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ptasiński Józef   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Ptasiński Tadeusz   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Ptaszek (Płaczek) Mieczysław   z 20.06.40 Palmiry  
Ptaszek Mieczysław 30.11.39      
Ptaszyńska Helena   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Ptaszyńska Katarzyna 28.04.43    
Ptaszyński Kazimierz 11.11.43  w (?) Gross Rosen  
Puchalska   z 3.03.44 ruiny getta  
Puchalski Bolesław 6.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Puchalski Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Puchalski Kazimierz 20.01.42 w 6.03.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Puchalski Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Puchalski Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Puchalski Szmul 12.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Puchalski Władysław 6.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Puchalski Włodzimierz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Puchalski Zdzisław   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Puchała Adam   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Puchlowski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Puchnia Marian 24.10.42    
Puchniarski Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Puchowski (Puchalski) 11.07.42    
Puczyński Mieczysław   z 4.05.42  
Puczyński Zbigniew 9.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Pudełek Jan   w 20.06.Bergen - Rugen  
Pudełko Franciszek   w 20.06.Bergen - Rugen  
Puder ks.     przebywał w maju 41'
Pudlak Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Pudło Zbigniew   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Pujdak Leon   z 28.03.43  
Pujścian(Puścian) Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Pukko Aleksy     przebywał 19.11.40
Pukler Kazimierz Karol   w 23.07.41 Oświęcim  
Pukler Majer 15.08.40    
Pukowski Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Pukropek Franciszek 10.02.42    
Pulkowski Stefan   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Pulpytek (Pulpytel) Sławomir (Zygmunt) w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Pułaczewski Ryszard   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pułaczewski Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Puławska Janina 22.04.43    
Puławska Zofia 6.03.44 u 22.03.44  
Pułkowski Edward 13.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pułowski Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pułterak Jan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Pułterak Witold   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Purgał Ignacy 17.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Purtak Hipolit 25.02.42    
Purtal Antoni   w 17.01.43 Majdanek  
Pusiński Władysław   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Pusz Sebastian   w 25.03.43 Majdanek  
Puszcz Stanisław 23.08.43  w lipiec 44  Gross Rosen, Buchenwald inf. Paweł Szatanek 20.01.2013
Puthaus de Adrien 6.08.40    
Putka Czesław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Putka Piotr     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Putkiewicz Michał   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Putowski Tomasz 17.02.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Puzinowski Michał 22.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Puzio Zdzisław 8.06.44    
Puziow Antoni   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Pyc Stanisław 25.10.43    
Pych   w 25.03.43 Majdanek  
Pych Bolesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pych Henryka   w 30.05.42 Ravensbruck  
Pych Stanisław   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Pyczol Kazimierz   z 24.05.44  
Pyczuk Eugeniusz     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Pyć Andrzej   w 25.03.43 Majdanek  
Pyć Wiktor 22.04.43 z 29.05.43 ul. Gęsia  
Pyda Ewelina   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Pyda Józef   w 20.06.Bergen - Rugen  
Pykosz Jan 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Pyl Józef 18.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pyl Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Pypeć Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pyplacz Joachim   w 23.07.41 Oświęcim  
Pyrek Bolesław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pyrka Władysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Pyrzyński Leonard 1.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Pyszkowska Emilia   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Pytel Agnieszka 17.04.44    
Pytel Antoni 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Pytel Roman   w 17.01.43 Majdanek  
Pytel Sylwester   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Pytel Wilhelm Bolesław   z 20.06.40 Palmiry  
Pyter Wanda 30.03.44 z 1.05.44  
Pytka Stanisława 5.02.44    
Pytko Hanna   w 5.10.43 Oświęcim przebywał/a lipiec 43'
Pytkowski Jan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Pytlak Wacław   w 4.04.42 ?  
Pytlakowski Jerzy   u 24.03.43  
Pytlakowski Jerzy Franciszek   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pytlakowski Józef Stanisław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Pytlakowski Stefan   w 25.03.43 Majdanek  
Pytlas Zygmunt   w 23.07.41 Oświęcim  
Pytlasiński Roman   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Pytlik Władysław   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Pyttel Tadeusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Pytus Stanisław     przebywał/a marzec 43'
Pyzak Anastazja   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w styczniu 41'
Pyzel Władysław   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Pyzerska Krystyna   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Pyzerski Jan 25.10.41 w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Pyziak Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Pyżalski Marian   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841

<-- POPRZEDNIA 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE