LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Rode (Rade) Edward   z 16.07.43 Gęsia  
Rode Adolf   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Rode Ryszard 13.06.42 w 17.01.43 Majdanek  
Rodecka Anna     przebywały 6.10.43
Rodek Mieczysław   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Rodkiewicz Czesław   u 7.02.42  
Rodkiewicz Kazimierz   zw 5.09.41  
Rodors Stanisław   u 14.02.42  
Rodos Anna   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Rodowicz Roman   w 17.01.43 Majdanek  
Rodowicz Władysław   w 17.01.43 Majdanek  
Rodzewicz Stanisław 10.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Rodzewski Franciszek 3.10.42    
Rodziewicz Alina   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Rodzik Julia 7.05.42 w 17.01.43 Majdanek  
Rodziński Zdzisław   u 19.02.43  
Rodzio Jerzy 1.03.40    
Rodzisz Sala   w 26.03.43 (?)  
Rodzoch Bolesław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Roels Georg   zw 23.04.43  
Rogacewicz Piotr 8.06.44    
Rogaczewski Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Rogal Leokadia 21.04.43 u 22.04.43  
Rogala Danuta   w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Rogala Helena     przebywał/a 02.43'
Rogala Irena   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Rogala Michał   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Rogala Romuald   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Rogala Stanisław 21.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Rogala Stefan 4.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Rogala Wacław 28.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rogala Zygmunt   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Rogaliński Edward 5.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rogaliński Roman 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Rogalska Romualda   w 15.03.44 Ravensbruck przebywały 6.10.43
Rogalski 12.01.41    
Rogalski Andrzej 22.04.44    
Rogalski Antoni   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Rogalski Antoni   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Rogalski Eugeniusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Rogalski Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Rogalski Leonard 18.09.42    
Rogalski Roman   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Rogalski Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Rogalski Tadeusz 30.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Rogalski Wacław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Rogalski Zdzisław 6.05.43    
Rogalski Zdzisław 7.04.43 w 13.05.43 Oswięcim "Wachlarz" (?)
Roger Stanisław 18.09.42    
Rogiński Andrzej 2.06.43    
Rogiński Stanisław 26.08.42   mjr. AK
Rogoda Danuta 16.01.44    
Rogowicz Stanisław 18.09.42 w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Rogowiecki Bolesław 15.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Rogowienko Mikołaj 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Rogowska Cecylia   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Rogowski Aleksander 24.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Rogowski Ludwik 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Rogowski Roman 11.02.42 w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Rogowski Ryszard 31.05-4.06.42    
Rogowski Ryszard Cezary   w 17.01.43 Majdanek  
Rogowski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Rogowski Zbigniew   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Rogowski Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Rogozińska Helena 8/9.01.43    
Rogozińska Izabela      
Rogozińska Kate   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Rogozińska Wiesława   w 25.03.43 Majdanek  
Rogoziński Jan 7.03.44    
Rogoziński Jerzy   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Rogoziński Wojciech   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Rogożewski Andrzej 2.01.43 w 17.01.43 Majdanek  
Roguiski Feliks   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Rogulski Antoni 4.10.43    
Roguska   u 17.02.44  
Roguska Klementyna 27.07.43    
Roguska Maria 7.01.44    
Roguski Albin   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Roguski Bronisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Roguski Edward 4.12.40 w 17.04.42 Oświęcim OW "Wilki"
Roguski Stefan   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Roguski Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Rohlbindep Maria 10.12.43    
Rohleder Henryk   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Rohm Zenobia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Rohn Anna   zw 23.04.43  
Rohr Ruth     przebywał/a marzec 43'
Rohrke Alfred   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Rohrke Władysława 10.12.43    
Roja Bolesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rojał (Rojat) Menasze   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Rojek Franciszek   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Rojek Julian   w 25.03.43 Majdanek  
Rojek Zdzisław 15.05.44   AK "Babicz"
Rojewska Irena   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Rojewski (Rojecki)   w 25.03.43 Majdanek  
Rojewski Marian 10.05.43    
Rojkiewicz Ludwik   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Rokice Bronisława 4.03.44    
Rokicki Eugeniusz   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 31.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Rokicki Feliks 19.08.40    
Rokicki Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Rokicki Marian 24.03.43    
Rokita Bolesław 2.06.43 z 2.06.43  
Rokocki Marian   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Rokocki Maris (?)   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Rola Bolesław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rolczak Aleksander   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Rolecka Maria   w 24.09.42 nieznany kierunek  
Roleder Henryk 29.07.40    
Rolenger Henryk     przebywał 19.11.40
Rolewicz Jan 8.05.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Rolewski Franciszek 13.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rolewski Stefan   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Rolińska     przebywała 27.07.43
Rolińska Julianna 23.08.43    
Rolnik (Rodnik) Józef   z 11.02.44 Leszno  
Rolnik Zofia     przebywał 19.11.40
Rolof Zygmunt 19/20.07.44 w 30.07.44 Gross-Rosen AK "Osjan"
Rolofaber Ziuta 1.04.43    
Romalewski Józef   z 20.06.40 Palmiry  
Roman Feliks     uciekli 30.07.44
Roman Jan 19.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Roman Jerzy   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Roman Karol     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Roman Kazimierz Jerzy   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Roman Leon     uciekli 30.07.44
Roman Stanisław   u 23.03.43  
Romaniszyn Zbigniew   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Romaniu Róża   u 10.03.44  
Romaniuk (Romanik) Czesław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Romaniuk Feliks   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Romankiewicz   u 17.08.40  
Romanowicz Henryk 9.05.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Romanowicz Ignacy 29/30.09.42 z 16.10.42  
Romanowicz Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Romanowicz Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Romanowicz Wincenty   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Romanowicz Zofia   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Romanowiez Regina 9.08.40    
Romanowska Antonina 6.06.44 27.06.44 ruiny getta  
Romanowska Kazimiera   w 30.07.44 Ravensbruck  
Romanowska Zofia   w 26.03.43 (?)  
Romanowska-Matczak Natalia     samobójstwo 12.06.42
Romanowski   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Romanowski Aleksander 13.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Romanowski Aleksander ur. 1901 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Romanowski Antoni ur. 1888   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Romanowski Antoni ur. 1892   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Romanowski Bogdan   zw 16.02.42  
Romanowski Bolesław 24.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Romanowski Brunon 27.03.42    
Romanowski Henryk ur. 1890   z 20.06.40 Palmiry  
Romanowski Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Romanowski Henryk ur. 1913   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska
Romanowski Ignacy 3.04.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Romanowski Jerzy ur. 1904   w 21.09.40 Oświęcim  
Romanowski Jerzy ur. 1914   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Romanowski Józef 10.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Romanowski Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Romanowski Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Romanowski Stanisław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Romanowski Stefan 29/30.09.42 z 16.10.42  
Romanowski Witold   z 20.06.40 Palmiry  
Romanowski Władysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Romanowski Zbigniew 13.05.42    
Romańska Wanda   u 11.03.43  
Romański Eugeniusz   zw 28.07.44  
Romański Ignacy   z 15.10.42  
Romański Jan 20.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Romański Julian (z Oświęcimia) 11.03.42    
Romański Stanisław 24.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Romański Stefan 15.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Romański Witold 20.02.42 u 25.02.42  
Romatowski Edmund   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rombel Jan 14.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Romejko Jadwiga     przebywał/a marzec 43'
Romer Anna 28.07.42    
Romer Czesława 28.07.42    
Romer Kiejstut   u 24.02.42  
Romer Wacław 28.04.43    
Romeyko Jadwiga   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Romiński Zbigniew   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Romkalewski Józef 1.04.40    
Romsicki Marceli   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Ronda Czesław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Rondzio Kazimierz 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Rondzio Zygmunt   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ronikier Jerzy 17.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Ronłowska Stanisława 17.03.44    
Ropek Mieczysław 18.02.44 zw 24.02.44  
Ropelewski Roman   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
RopniewskI Kazimierz   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Rorke Alicja   u 28.02.44 (Entlassung)
Rorke Władysława   u 28.02.44 (Entlassung)
Rosa Aleksandra 20.05.42    
Rosa Genowefa   w 22.09.41 Ravensbruck  
Rosa Henryk     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Rosa Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Rosa Wiktor   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Rose Herbert   w 30.03.43 nieznany kierunek przebywał/a marzec 43'
Rosen Wolf   z 18 - 25.01.40  
Rosenbaum Abram 4.05.43    
Rosenberg Feiwel   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rosenberg Regina 12.02.43    
Rosenfarb Herman 21.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Rosenfarb Pinkus 21.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Rosenfeld Kichman   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Rosenrwajn Judka   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Rosenstrauch Jakub   w 23.07.41 Oświęcim  
Rosenwarg Salomea   w 26.03.43 (?)  
Rosenwasser Wanda 17.02.43    
Rosiak Adolf   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Rosiak Benedykt   w 23.07.41 Oświęcim  
Rosiak Henryk   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rosiak Jadwiga   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Rosiak Józef ur. 1904 4.12.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rosiak Józef   z 7.05.43  
Rosiak Stanisław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Rosiak Tadeusz 20.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Rosicki Tadeusz 26.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rosiczka Kazimierz   w 20.06.Bergen - Rugen  
Rosiek Irena   u 15.05.43  
Rosiek Ludwika   u 15.05.43  
Rosik Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Rosińska Danuta   w 17.01.43 Majdanek  
Rosińska Helena 6/7.04.44    
Rosińska Julia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Rosińska Krystyna 9.12.43   7.03.44 zmarła na tyfus
Rosińska Władysława 9.12.43 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Rosiński Antoni   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Rosiński Czesław 17.08.43    
Rosiński Franciszek   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Rosiński Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Rosiński Ignacy     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Rosiński Józef   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 11.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Rosiński Zygmunt   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Rosiński, Szczepan   zw 22.04.43  
Roskak Sylwester     przebywał 19.11.40
Rosloper Andrzej   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Rosłan Helena 22.08.43    
Rosłan Małgorzata 29/30.09.42    
Rosłan Tadeusz 5.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Rosłaniec Franciszek ks. Prof.. 16.04.40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rosłaniec Ignacy   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Rosłaniec Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Rosłonek (Rowonek) Walenty 15.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Rosłonkiewicz Antoni   w 23.07.41 Oświęcim  
Rosmanit Zdzisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Rosner Benno (stracony) 27.10.43   31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Rosner Helena 6/7.04.44 u 19.04.44 (Uberfuhrung)
Rosner Maria Józefa 11.07.42 w 17.01.43 Majdanek  
Rosnowska Franciszka 3.02.43 u 27.03.43  
Rosochacki Herszko 25.02.42    
Rosochacki Moszek 25.02.42    
Rosochacz Bogumił   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rosochacz Józef 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Rosochasz Bronisław 20.08.40    
Rosołek Bolesław 25.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Rosołowicz Kazimierz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ross Michalina 6.03.44 z 26.04.44  
Rossalia Waleria   z 18.05.44 Nowolipki  
Rosse Mikołaj   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Rossen Regina   w 26.03.43 (?)  
Rossi Benedykt   u 12.05.43  
Rosso Halina   u 27.01.42 (zwolniona)
Rost Stefan 11.02.43    
Rostafińska Anna 8.12.43 w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Rostafińska Maria 8.12.43 w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Rostafińska Natalia 2.06.44    
Rostafiński Jan sty-43'; 8.12.43 (ponownie) w 18.03.43 Berlin; zw 26.03.43; w 24.05.44 Stutthof profesor SGGW
Rostafiński Jarosław 2.06.44    
Rostafiński Mieczysław 2.06.44    
Rostański Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Rostein Szmul   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Rostek Ignacy 12.01.41 w 31.01.41 Oświęcim MZK; nr. obozowe 9571 - 10163
Rostek Zbigniew   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Rostkowska Helena 7.06.42    
Rostkowski Jerzy   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Rostkowski Marian   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Rostkowski Tadeusz 5.06.42 w 20.11.42 Oświęcim AK
Rostworowski 6/7.04.44    
Rostworowski Jan   w 28.03.44 Gross-Rosen przebywał 25.10.43
Rostworowski Kazimierz     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Roszak Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Roszczak Zygmunt   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Roszczycki Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Roszczyk (kobieta) 16.01.42    
Roszczyk Feliks   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Roszczyk Ryszard   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Roszczyński Edward   u 21.01.42 (transport)
Roszkiewicz Stanisław   z 26.02.40 Palmiry  
Roszkowska Irena     przebywał/a w 10.42'
Roszkowska Leokadia 3.02.42    
Roszkowska Stanisława   z 26.04.44  
Roszkowski   zw 23.12.40  
Roszkowski   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Roszkowski Aleksander 20.01.42 u 19.03.42 Stronnictwo Pracy
Roszkowski Jan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Roszkowski Józef   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Roszkowski Stanisław ur. 1901 9.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Roszkowski Stanisław 13.03.43    
Roszkowski Tadeusz 16.08.40    
Rosztadecki Roman 2.12.42    
Rościszewska Wanda 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Rościszewski Jan   z list/grudz. 39'  
Rościszewski Lucjan 15.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia Stronnictwo Narodowe
Rościszewski Witold 6.04.43   "Wachlarz"
Rotarski Bogdan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Rotbard Nachman   z 18 - 25.01.40  
Rotenstein Lejb 23.08.40    
Rothert Janusz   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 1.07.40
Rotkiewicz (Rodkiewicz) Karol   z 15.10.42  
Rotkiewicz Henryk Bogdan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Rotlewi Mendel   z 18 - 25.01.40  
Rotmil Zofia 1.02.44 u 15.02.44  
Rotowicz Danuta   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Rotstein Maria 17.02.43    
Rotsztein Janusz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Rotsztejn Filip     przebywał 19.11.40
Rotsztejn Pola     przebywał 19.11.40
Rottengruber Maria   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w marcu 41'
Rottert Leon   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Rotuska Marianna   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Rowecki Stefan 30.06.43   komendant główny AK
Rowicki Zygmunt   w 23.07.41 Oświęcim  
Rowińska Franciszka   u 24.11.43  
Rowińska Jadwiga   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Rowiński Andrzej 5.03.42    
Rowiński Feliks   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Rowiński Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Rowiński Mirosław 9.10.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Rowiński Stanisław maj-40 z 20.06.40 Palmiry  
Rowiński Tadeusz 19.03.43    
Rowiński Tadeusz ur. 1911   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Rowiński Władysław   u 10.05.43; w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Rozalski Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Rozalski Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Rozalski Władysław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Rozałowska Zofia 29.01.40   prac. Ubezpieczali Społecznej
Rozarcz (Rosancz) Klara   w 21.09.42 nieznany kierunek  
Rozbicka Maria   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Rozbicki Bolesław   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Rozbicki Ludwik   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rozbicki Stanisław ur. 1902   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Rozbicki Stanisław ur. 1906   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Rozdejczer Tadeusz 19.08.40    
Rozeman Irena   w 25.03.43 Majdanek  
Rozen 20/21.07.42   Judenrat
Rozen   z ok.. 14.06.44 uciekł 30.05.44
Rozenbaum Menachem 11.03.43    
Rozenberg Bluma   u 23.08.40 (Daniłowiczowska)
Rozenberg Dawid   z 18 - 25.01.40  
Rozenberg Halina 12.01.42    
Rozenberg Henryk   z 18 - 25.01.40  
Rozenberg Izaak   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rozenberg Janina 12.01.42    
Rozenberg Josek 15.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Rozenberg Józef   z 18 - 25.01.40  
Rozenberg Marek 15.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Rozenberg Moszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Rozenberg Moszek   z 18 - 25.01.40  
Rozenberg Stanisław 15.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Rozenblum Abraham 12.10.41    
Rozenblum Chaskiel   z 18 - 25.01.40  
Rozenblum Jakub Majloch lut-40 z 20.06.40 Palmiry  
Rozencweig Chaim   z 18 - 25.01.40  
Rozencweig Dawid 1.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Rozencwejg Aria   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Rozenfeld Moryc   z 18 - 25.01.40  
Rozengart Chana   u 15.08.40  
Rozenkranc Chemia 10.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Rozenkrantz Emilia   u 22.04.43  
Rozensztrauch Karol   z 18 - 25.01.40  
Rozental     uciekł 26.11.43
Rozenzwejg Olga   u 17.08.40  
Roziński 14.10.41    
Rozmanit Zofia   z 11.02.44 ruiny getta  
Rozmiłowska Danuta   z 11.02.44 ruiny getta  
Rozmowska Irena 28.07.42    
Rozmus Piotr Paweł   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Rozsztejn Moryc     przebywał 19.11.40
Rozum Antoni   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Rozwadowski Jan 3.02.42    
Rozwadowski Tadeusz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Roźniatowski Władysław   w 23.07.41 Oświęcim  
Roźnin Antoni   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Rożałowska Helena   w 17.01.43 Majdanek  
Rożałowska Helena   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Rożałowska Maria   z 20.06.40 Palmiry  
Rożecki 29.01.40   prac. Ubezpieczali Społecznej
Rożecki Stefan   z 20.06.40 Palmiry  
Rożek Alojzy 5.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Rożek Eugeniusz Jerzy 18.05.44   oddział partyzancki
Rożek Stefania   w 25.03.43 Majdanek  
Rożek Tadeusz 26.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Rożniatowski Michał kwi-40    
Ródz Witold   w 1.09.42 na Rakowiecką  
Róg Janina 19.04.44 zw 20.04.44  
Róg Michał   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Róża Florian sty-40    
Różak Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Różalska Danuta   zw 24.02.44  
Różankowski Stanisław   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Różańska Janina   w 30.05.42 Ravensbruck  
Różański Edward   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Różański Feliks   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Różański Karol    u 21.08.40  
Różański Ryszard   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Różański Stanisław maj-40   przebywał 19.11.40 (?)
Różański Stanisław 3.10.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Różański Wincenty     przebywał 19.11.40
Różański Zenon   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Różański Zygmunt 12.03.43    

 

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                                         DALEJ -->  

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE