LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Sabalski (Sobolski) Marceli   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Sabała Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sabała Hieronim (Henryk) 8.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Sabała Władysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Sabatowski Bolesław   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Sabczak Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sablik Marian   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sabor Stanisław   zw 23.02.42  
Sabrian Feliks 6.06.40    
Sach... Helena 1.02.44 u 7.03.44 (Uberfuhrung)
Sacha Stefan 15.05.43   Stronnictwo Narodowe
Sachanowski Zbigniew 28.04.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sacher Aron   z 18 - 25.01.40  
Sachnowska Melania   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Sachnowska Zofia   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Sachs Eugeniusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Sachs Tadeusz   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Saczkowska Zofia 25.02.44    
Saczkowski mar-44    
Sadach Henryk   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sadach Piotr   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sadecki Mieczysław 30.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Sadera Józef 24.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sadkowska Halina Zofia 12.06.44    
Sadkowski (Sadowski) Stefan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Sadkowski Czesław 29.01.40   prac. Ubezpieczali Społecznej
Sadkowski Florian kwi-40 z 20.06.40 Palmiry  
Sadkowski Henryk Władysław 12.06.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Sadłowska Bronisława   w 5.10.42 nieznany kierunek  
Sadłowska Jadwiga   u 3.10.42  
Sadłowska Janina   u 3.10.42  
Sadowska Alicja Zofia 8.02.44 u 3.03.44 (Entlassung)
Sadowska Antonina 4.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Sadowska Jadwiga 4.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Sadowska Janina   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w styczniu 41'
Sadowska Maria 3.10.42 z 4.11.42  
Sadowska Maria ur. 1892 4.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Sadowska Maria (Strońska Maria) w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Sadowski Bolesław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 11.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Sadowski Bronisław ur. 1923 2.04.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Sadowski Bronisław ur. 1896 22.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sadowski Bronisław   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Sadowski Daniel   z 18 - 25.01.40  
Sadowski Florian   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Sadowski Hieronim   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Sadowski Jakub 22.07.42 w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Sadowski Jan   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Sadowski Jan   w 30.07.44 Gross-Rosen 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Sadowski Kazimierz 20.08.40    
Sadowski Mieczysław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Sadowski Mieczysław ur. 1927 2/4.12.43 z  25/26.01.44  przewieziony z Grodziska Mazowieckiego 13.12.43 r.
Sadowski Piotr   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sadowski Stanisław 28.02.41 z 11.03.41 Palmiry  
Sadowski Stanisław   z 8.08.41  
Sadowski Stanisław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Sadowski Stanisław   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Sadowski Stanisław ur. 1906   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Sadowski Stanisław ur. 1919 16.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Sadowski Stanisław ur. 1922 30.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sadowski Stanisław ur. 1925 2/4.12.43 z 25/26.01.44 przewieziony z Grodziska Mazowieckiego 13.12.43 r.
Sadowski Stefan ur. 1907 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Sadowski Stefan ur. 1906 14.07.40 w 19.07.40 nieustalone  
Sadowski Tadeusz 31.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Sadowski Władysław 9.09.41 z 21.10.41 redakcja "Dnia"
Sadowski Zbigniew   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Sadowski Zygmunt 25.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sadowy Stanisław   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Sadycki Alojzy 9.05.43    
Sadziński Maciej   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sadzisz Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Saer Henryk   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Safier Aron Josef   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Safin Olga   u 14.12.43  
Sagała Stanisław   w 30.11.42 Rakowiecka  
Sagan Jan   w 23.07.41 Oświęcim  
Saganek Antoni   z 12.11.43 Warszawa  
Saganek Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sagatowska Maria   zw 25.07.44 lat 85, działaczka społeczna, na Pawiaku przebywała od 1943 da 1944 r.
Saj Aniela 15.04.44   skreślona z ewidencji 17.04.44
Sajański Tadeusz 29/30.09.42    
Sajdek Wiktor 16.03.42    
Sajferd Erhard Helmuth   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sajkowicz Longina 11.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Sajler Leopold 7.02.44 zw 25.02.44 ks. Selejanin
Sajna Józef   z 2.03.42  
Sajna Wacław   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Sajna Zygmunt 30.04.40 z 17.09.40 Palmiry  
Sajniuk Stefan 7.04.43   "Wachlarz" (?)
Sakowicz Czesław   w 17.01.43 Majdanek  
Sakowicz Henryk   w 17.01.43 Majdanek  
Sakowski Antoni   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Sakowski Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sakowski Jakub Józef   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Sakowski Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sakson Józef ur. 1892   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sakson Józef   u 24.03.43 przebywał/a 02.43'
Sala Władysław 23.02.42 u 28.02.42  
Salach Józef     przebywali w lipcu 41'
Salamanik Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Salamonowski Tadeusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Salamoński Wacław   z 23.04.40 Palmiry  
Salamucha Piotr 7.08.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Salasiński Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Salata Jan 10.03.41    
Salawarski Adam 16.09.42    
Salecki Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Salewski Karol   w 22.03.42 w nieznanym kierunku  
Salinger Irena   z 20.06.40 Palmiry  
Salinger Zygmunt   z 20.06.40 Palmiry  
Saloch Helena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Salomon Franciszek   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Salomon Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Salomon Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Salomon Szlama 2.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Salomon Witold   z 18 - 25.01.40  
Salomon Wojciech   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Salomonowski Józef   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Salomonowski Witold 6.09.42    
Salomończyk Klara   w 26.03.43 (?)  
Salonecka Maria 17.02.44    
Salonek Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Salwa Edward   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Salwa Mikołaj 30.09.42 w 30.07.44 Gross-Rosen członek KPP i PPR
Salwa Zdzisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Salwich Aleksander 11.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Salwoński Jan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Salwowski Jakub   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Salwowski Jan 30.04.40    
Salwowski Józef   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sałacińska Zofia   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Sałaga Anatol ks. 6.01.44 zw 29.02.44  
Sałata Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sałatka Roman   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sałek Jan   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Sałek-Denekowa Jadwiga 26.11.43    
Sałowska Barbara     przebywał w czerwcu 41'
Sałujczyk Michał   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Sałyga Wacław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Samborski Kazimierz 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Sambulski Antoni   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Samcel Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Samek Jan     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Samochałow Aleksander   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Samochwałow Siergiej   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Samojluk Wacław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Samoraj Alojzy Tadeusz 7.10.40    
Samoraj Bogusław  lipiec 1943 r.   aresztowany za niezameldowanie się jako oficer. Po paru miesiącach wysłany da więzienia Mokotowskiego do dyspozycji Sondergerichtu.
Samoraj Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Samotej Witold   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Samper (Sampor) Józef 15.08.40    
Sampolski Józef 23.10.41 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Sampor Józef   w 21.09.40 Oświęcim  
Samsel Aleksander 16.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Samsel Henryk 27.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Samsel Mieczysław   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Samsel Stanisław 16.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Samsel Zdzisław 5.02.42 u 18.03.42  
Sandecki Jerzy 2.10.42 w 25.03.43 Majdanek  
Sander Ludwik 6.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sanecki Zygmunt   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sanger Aron 12.12.41 w 28.11.42 Treblinka  
Sanicki Edward   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Sankowski Edward   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Sankowski Kazimierz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sankowski Ryszard ur. 1912 2.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Sankowski Ryszard   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Sankowski Stefan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Sankowski Władysław   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Sanowski   w 17.01.43 Majdanek  
Sanowski Roman 28.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Saperstein Gerszon   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Sapierzyński Stefan 20.01.42 w 12.03.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Sapieszko Bogdan 11.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sapieszko Paweł 11.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sapińska Irena 22.04.43 w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Sapiński Adam   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sapiński Czesław ur. 1909   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Sapiński Czesław 26.03.43    
Sapiński Ryszard   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Sapiński Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Sapiński Wacław   u 12.05.43 przebywał/a kwiecień 43'
Sapuła Jan   z 1.12.43 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Sarecki Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sarna Matylda 20.08.43    
Sarna z dzieckiem   z 27.08.43 Nowolipki  
Sarnacki Stanisław 31.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Sarnacki Tadeusz   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Sarnecki J. cze-44    
Sarnecki Jerzy 18.07.44 z Rakowieckiej w 30.07.44 Sieradz oficer WP
Sarniak Stefan   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Sarnowski Bolesław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Sarnowski Czesław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Sarnowski Marian   w 23.07.41 Oświęcim  
Sarwer Ewa   u 15.08.40  
Saryga Wacław 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Sas Henryk 4.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Sasiak Roman   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Sasiak Tadeusz 18.09.42 w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Sasik Edward   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Sasikowski Jan   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Sasin Aleksander   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Sasin Antoni   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Sasin Barbara   u 15.02.44  
Sasin Bruno Józef 14.10.41   franciszkanin z Niepokalanowa
Sasin Czesław   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Sasin Feliks   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sasin Franciszek   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sasin Józef   w 14.01.42 Oświęcim z 14.01.42
Sasin Józef Bronisław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Sasin Marian   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Sasin Stefan   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Sasin Władysław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Sas-Matkowska Stefania cze-43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Sas-Matkowski Andrzej cze-43 z 16.07.43 Gęsia adwokat
Sas-Saska Zofia     przebywał/a w 10.42'
Saszczuk Michał   z 2.03.42  
Satelmer Teodor 20.01.42   Stronnictwo Pracy
Satrian Feliks   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Saugier Jankiel    u 21.08.40  
Sauter Krystyna 25.11.43 u 19.01.44  
Sauter Ludwika 25.11.43 u 19.01.44  
Sawan Zbyszko 17.03.41 w 5.04.41 Oświęcim  
Sawaniewski Stanisław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Sawaniewski Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sawaszkiewicz Zygmunt 17.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sawer Antoni     7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Sawer Barbara 6.02.44    
Sawicka Feliksa   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Sawicka Halina ur. 1918 17.05.44 zw 31.07.44  
Sawicka Halina ur. 1885   w 30.05.42 Ravensbruck  matka Krugławskiej
Sawicka Hanka   z 18.03.43 założycielka i przewodnicząca Związku Walki Młodych, członek PPR; zmarła w szpitalu więziennym na skutek postrzału w czasie aresztowania
Sawicka Jadwiga 10.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Sawicka Janina Maria 17.05.44    
Sawicka Joanna   w 30.07.44 Ravensbruck  siostra Krugłowskiej
Sawicka Krystyna Irena (Wituska) 10.12.43 zw 31.07.44 AK
Sawicka Stanisława ur. 1895 13.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Sawicka Stanisława (córka) 13.04.44  w Ravensbruck historyk sztuki na Uniwersytecie Warszawskim
Sawicka Wanda 13.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Sawicka Wiesława 13.04.44 z 27.05.44  
Sawicki      
Sawicki Aleksander   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Sawicki Aleksy 20.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sawicki Andrzej   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Sawicki Bronisław   z 24.05.44  
Sawicki Czesław 3.02.42    
Sawicki Edward   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Sawicki Edward   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Sawicki Eugeniusz 22.07.42    
Sawicki Henryk   w 20.06.Bergen - Rugen  
Sawicki Ignacy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sawicki Jan ur. 1919   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sawicki Jan ur. 1923   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Sawicki Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Sawicki Józef ur. 1898 18.06.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sawicki Józef ur. 1923   w 25.03.43 Majdanek  
Sawicki Kazimierz 15.08.40    
Sawicki Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Sawicki Lech Paweł 17.05.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Sawicki Leon 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Sawicki Ludwik   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Sawicki Marian   z 23.12.43 Górczewska róg Płockiej
Sawicki Roman Feliks   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sawicki Romuald   w 25.03.43 Majdanek  
Sawicki Ryszard 18.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Sawicki Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Sawicki Tadeusz (Teodor)   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Sawicki Urban   w 2.05.40 Sachsenhausen powrót na Pawiak 1.07.40
Sawicki Urban ur. 1908 10.01.41 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sawicki Wacław 4.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sawicki Wiktor 23.10.41    
Sawicki Władysław ur. 1918 27.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Sawicki Władysław ur. 1911   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Sawicki Władysław ur. 1924     7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Sawicz Helena 18.09.40 w 22.09.41 Ravensbruck Tajna Armia Polska
Sawicz Henryk   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Sawicz Maria 14.02.42    
Sawicz Szczepan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sawieniuk (Sawierniuk) Stefan   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Sawin Iwan   w 17.01.43 Majdanek  
Sawiński Antoni     przebywali w lipcu 41'
Sawitzki Jan 7.03.41    
Sawocka Feliksa 17.02.44    
Sawoniak Zbigniew     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Sawory Stefania   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Sawuhajdys Ryszard   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Sazewhas Salomon 5.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Sażyńska Stefania   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Sażyński Józef   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Sażyński Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sażyński Witold     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Sączewski (Sączkowski) Roman   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Sbarbori Alice   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Sbaroń Ambroży   z 7.07.41  
Sbrożek Jan 8.03.41 z 1.04.41 Palmiry  
Schabowski Bohdan   w 17.01.43 Majdanek  
Scharfenberg Eryk 10.12.43 z 20/21.07.44 AK
Scharfenberg Jadwiga 10.12.43 w 5.04.44 Ravensbruck AK
Scheier Franciszek 24.03.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Scheing Elżbieta 13.04.44 z 27.05.44  
Scheinholz Bencjan 29.01.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Scheitz Danuta   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Scheitzer Eduard 12.12.41    
Scheitzer Johann 12.12.41    
Schellenberg Ludwik 4.05.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Schenker Józef 11.02.41    
Scherbusch Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Scherer Wiktor kwi-40    
Schielberg Edward   w 25.03.43 Majdanek  
Schiele Jerzy Antoni   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu; 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Schildgrad Hella   z 8.01.44  
Schiller Leon 18.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691; reżyser
Schindler Zygmunt   u 14.03.42  
Schlade Józef 15.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Schlesinger Sabina 16.03.43    
Schmans Roman   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Schmiden Stanisław Waldemar von 2.04.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Schmidke Rudolf   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Schmidt Brunon   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Schmidt Maurycy 7.08.40    
Schmidt Mieczysław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Schmidt Mozes (Moszek)   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Schmidtger Willi 22.08.40    
Schminder de Heldenburg (Schneider van Heldenburg) Zbigniew 1.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Schminder de Heldenburg (Schneider von Heldenburg) Wiktor 1.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Schmitz Paul     przebywał 19.11.40
Schneider Czesław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Schodnik Jan   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Schodnik Roman   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Schodnik Wiktor   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Schodowski Stanisław 17.08.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Schoenisch Izabela 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Schomman Bronisława 17.02.43 u 19.02.43  
Schomman Ewa 17.02.43    
Schomman Irena 17.02.43    
Schomstein Karol 14.10.40    
Schonborn Amelia   w 30.05.42 Ravensbruck  
Schonborn Irena 3.04.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Schonborn Witold 3.04.44    
Schonert Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Schonfeld Kazimierz Stanisław   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Schonwalder Ferdynand, ks. 19.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Schoppingk Jerzy 18.03.42    
Schorstein Karol   w 20.06.40 Bergen - Rugen  
Schorstein Karol   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Schtark Herald 20.03.42    
Schubert (Szubert) Edmund   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Schudobaj Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Schultz Klaudisz 2.07.40    
Schultz Stanisław 2.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Schulz Chemia   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Schulz Józef     przebywał 19.11.40
Schulz Józefa     przebywał 19.11.40
Schulz Klaudiusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Schulz Marta (dr Izabela Łopuska) z 29.07.44  
Schwarz Teresa 29.04.43    
Schweichler Tadeusz 7.02.44   ks. Misjonarz
Schwerzer Jakub   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Sedlaczek Stanisław 17.05.41 w 23.07.41 Oświęcim harcmistrz
Seeger Friede   u 25.03.44 (Entlassung)
Seferyński Tadeusz 22.04.43 w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Sefin Olga 10.12.43    
Segał Bronisław     przebywał/a kwiecień 43'
Segał Eleonora   w 29.03.43 nieznany kierunek  
Segel Boruch 14.03.43    
Segen Maria 6.02.43    
Seges Kazimierz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sehid Jakub (Turek)   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Seidenbeutel Jakub 21.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Seidenbeutel Józef 21.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Seifert Erlard 27.03.41    
Sejda Józef 14.01.43 u 30.04.43  kierownik szkoły we Włochach
Sejdak Wiktor   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Sejfert Czesław   u 22.08.40  
Sekreta Stefan     przebywali w lipcu 41'
Sekuła Franciszek 26.08.40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Sekuła Marian   w 23.07.41 Oświęcim  
Sekutowicz Józef   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Selarski Michał   w 17.01.43 Majdanek  
Selber Ryfka 17.03.43    
Selerski Stanisław   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Seliga Antoni 29/30.09.42    
Seligowski Jan 23.12.43   GL Łowicz areszt. 5.12.43
Selinger Maria 21.09.42    
Selma Feliks 18.05.44   oddział partyzancki
Selmowicz Andrzej 15.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Selmowicz Andrzej   w 20.06.Bergen - Rugen  
Selmowicz Jerzy   w 25.03.43 Majdanek  
Seloga Dominik 6.05.43    
Seloga Leonard 6.05.43    
Selwoń Feliks 24.01.41    
Sembrzycki Tadeusz 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Semeberg Erika 31.01.42    
Semeniuk Halina   w 30.05.42 Ravensbruck  
Semerau-Siemianowski Janusz   u 30.04.43  
Sempkowski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Senator Jan   z 16.06.44 Gęsia  
Senator Wiesław (Wacław)   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Senatorski Dymitr   w 25.03.43 Majdanek  
Sendek Franciszek 11.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sendek Krystyna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Sendek Ryszard 7.06.44 zw 10.06.44  
Sendek Zdzisław 11.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sendler Irena 18.10.43   RPŻ "Żegota"
Sendys Władysław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Senger Adil   u 24.03.43  
Sengus Aleksander   zw 7.01.42  
Senkowicz Irena   u 6.12.43  
Senkowicz Wanda   u 6.12.43  
Senkowski Bronisław   z 18.11.43 Żyrardów  
Seracyn (Saracyn) Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Serafin Aleksander 28.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Serafin Jan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Serafin Stanisław 28.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Serafinowicz Adolf 13.12.40 w 6.01.41 Oświęcim MZK
Serafiński Tomasz (Pilecki Witold) w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sereciński Leon   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Serednicka Stefania 27.05.42    
Seredowska Julianna   w 22.09.41 Ravensbruck przebywała w czerwcu 41'
Seremet Bronisława Maria   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Serencel Wolf kwi-40    
Sergiejew Piotr   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Serkowska Monika   u 22.04.43  
Sernicki Edward   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Serociński Stefan 9.08.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Serocki Tadeusz Łukasz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Seroczyńska Michalina 7.03.44    
Seroczyńska Zofia   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Seroczyński Tadeusz   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Seroczyński Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Seroczyński Zbigniew 27.04.44 zw 4.07.44  
Serrini Józef   w 5.02.42 nieznany kierunek  
Serwa –Serwiński Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Serwińska Aleksandra 23.07.42 u 5.11.42  
Serzycki Seweryn 5.02.42    
Serzysko Jan     przebywał/a 02.43'
Serzysko Tadeusz 7.02.44 w 04.44' Gross Rosen ks. Misjonarz
Seszczyński Franciszek   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Sewerynowicz Stanisław   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Seyda Halina 8.02.44 z 22.02.44 ruiny getta  
Sęczek Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sęczykowski Zygmunt 29.06.43   AK Wachlarz
Sędkowski 14.11.41    
Sęk Antoni   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Sęk Henryk   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Sęk Ignacy   u 27.01.42  
Sęk Jan   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Sęk Stanisław 17.03.41    
Sęk Stanisław ur. 1912 21.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sęk Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sęk Tadeusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Sęk Zdzisław 17.09.42    
Sękała Henryk   w 8.03.43 Oświęcim nr. obozowe 107390 - 107438
Sękowiak Tadeusz   w 25.03.43 Majdanek  
Sękowski Stanisław 30.01.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Sękowski Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sękulska Maria kwi-44    
Sętas Stanisław 27.12.40    
Sianorzecki (Aleksandrowicz)     przebywał w czerwcu 41'
Sianoszek Antoni   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Siański Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Siarkiewicz Władysław 23.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Siarow Edward   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Siatkowski Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Siciarek Mieczysław   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Sicińska Izabela      
Sicińska Izabela 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Siciński Antoni   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Siciński Michał   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'
Siciński Szczepan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Sidor Edward   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Sidor Józef   w 20.06.Bergen - Rugen  
Sidor Tadeusz 8.10.42    
Sieblicka Irena   zw 28.07.44  
Siebuła Leon   w 25.03.43 Majdanek  
Siechniewicz Edward   w 21.10.41  
Sieczkowski lis-41   były wiceminister
Sieczkowski Bolesław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Sieczkowski Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Sieczkowski Stefan   zw 5.02.42  
Siedlanowski Władysław 12.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Siedlecka Karolina 8/9.01.43 w 17.01.43 Majdanek  
Siedlecki Aleksander   w 25.03.43 Majdanek  
Siedlecki Franciszek   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Siedlecki Jan ur. 1917   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Siedlecki Jan ur. 1885   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Siedlecki Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Siedlecki Ludwik   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Siedlecki Rodryg   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Siedlecki Ryszard 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Siedlecki Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Siedlecki Tadeusz   w 17.01.43 Majdanek  
Siedlecki Witold   z 26.02.40 Palmiry  
Siedlecki Zdzisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Siedlecki Zygmunt   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Siedleckj Stefan 10.05.43    
Siedlicka (Siedlnicka) Katarzyna   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Siedlnicki Edward   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Siedzieniewski Stanisław   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Sieja Józef 21.08.43    
Siejwa Feliks   w 17.01.43 Majdanek  
Siek Janina 19.03.44 u 8.04.44  
Siek Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Siekarski Stanisław   u 12.05.43  
Siekiera Stanisław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Siekiera Władysław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Siekierska Maria   z 2.04.40  
Siekierski Albert kwi-40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Siekierski Józef 17.02.43    
Siekierski Kazimierz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Siekierski Zygmunt   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Siekierzyński Edward   w 25.03.43 Majdanek  

 

DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE