LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Sieklicka Irena 30.03.44    
Sieklicki Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sieklicki Stanisław   z 30.08.40 Palmiry  
Sieklicki Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sieklioka Jadwiga 30.03.44    
Sielczak Mieczysław 17.08.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Sielczuk Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sielska Halina 9.07.41 w 30.05.42 Ravensbruck  
Sielski Aleksander   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sielski Wojciech   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sielski Zdzisław   w 25.03.43 Majdanek  
Siembida Anna     przebywał 19.11.40
Siemiątkowski Leonard   z 20.12.43 Wolska 77
Siemiątkowski Łukasz   w 17.01.43 Majdanek  
Siemiątkowski Roman 10.12.43   AK
Siemiątkowski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Siemiejczuk Jerzy 26.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Siemieniak Aleksander   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Siemieniak Sergiusz   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Siemieniako Aleksander 16.05.40    
Siemieniuk Stanisława   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Siemieńska Halina 11.03.43 z 26.03.43  
Siemieńska Petronela   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Siemieński Józef 19.06.41   dyrektor Archiwum Głównego
Siemieński Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Siemińska Paulina 19.08.40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Siemiński Ludwik Piotr 19.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Siemiński Tadeusz 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Siemiński Wacław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Siemiński Zygmunt 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Siemońska Jadwiga     przebywały 6.10.43
Siemska Kazimiera   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Sieniawski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sienicki Teodor maj-40    
Sienicki Teodor   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Sieniecki Józef   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Sienkiewicz Albina 19.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Sienkiewicz Andrzej   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Sienkiewicz Bolesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Sienkiewicz Edward 13.07.42 w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Sienkiewicz Henryk 5.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Sienkiewicz Henryk 2.06.40 zw 26.10.1940  
Sienkiewicz Jan 1.07.40 w 19.07.40 nieustalone  
Sienkiewicz Marian 19.02.43    
Sienkiewicz Rozalia 15.08.40    
Sienkowski Jan   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Siennicka Helena 1.04.43 u 23.04.43  
Siennicki Jan 7.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Siennicki Stanisław 16.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Siennicki Wiesław 27.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Sieraczek Józef 15.08.40    
Sieradz Henryk 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Sieradz Piotr 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Sieradzan Antoni 12.06.40 w 19.07.40 nieustalone  
Sieradzan Wacław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Sieradzan Zdzisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Sieradzki Aleksander 21.04.43    
Sieradzki Czesław   w 25.03.43 Majdanek  
Sieradzki Feliks   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka  
Sieradzki Henryk 18.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sieradzki Józef   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Sieradzki Stefan     przebywał 19.11.40
Sieradzki Władysław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sieragowski Apolinary   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Sieragowski Apoloniusz     przebywali w lipcu 41'
Sierakowska Aniela   w 22.09.41 Ravensbruck  
Sierakowska Maria   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Sierakowska Marta   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Sierakowski Jarosław 24.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Sierakowski Krystyn   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Sierakowski Marian 18.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Sierakowski Zygmunt   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Sierant Modest, mjr   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 10.42'
Sierantowa Zofia   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 10.42'
Sierański Czesław   w 25.03.43 Majdanek  
Sierański Stefan   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Sierociuk Jan   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Sierota Beniamin   w 23.07.41 Oświęcim  
Sierota Wacław 20.09.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Sierpiński Aleksander 16.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sierpiński Czesław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Sierpiński Edward 16.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sierpiński Henryk 16.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Sierpiński Jan (Janusz)   w 23.07.41 Oświęcim  
Sierpiński Tadeusz 30.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Sierzputowska Bolesława 16.06.42 w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Siewiera Feliks   z 1.04.41 Palmiry  
Siewierski Antoni   z 30.08.40 Palmiry  
Siewierski Jan 29.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Siewierski Leonard 8.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Siewierski Władysław 29.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Sijotowa Danuta 14.03.43    
Sikora Agnieszka 17.07.42    
Sikora Augusta   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Sikora Czesław 18.09.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Sikora Czesława   z 31.03.44  
Sikora Feliks   w 25.03.43 Majdanek  
Sikora Jan   z 26.02.40 Palmiry  
Sikora Jan ur. 1899   w 20.06.40 Bergen - Rugen  
Sikora Jan (Niemiec)   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Sikora Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Sikorska     przebywał w kwietniu 42'
Sikorska 16.07.43   przebywała 27.07.43
Sikorska Jadwiga 10.01.44    
Sikorska Maria   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Sikorska Zofia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Sikorski Aleksander   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Sikorski Edmund   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Sikorski Ezechiel   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Sikorski Henryk ur. 1908   w 25.03.43 Majdanek  
Sikorski Henryk   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Sikorski Janusz ur. 1912   zw kwiecień 44'  
Sikorski Janusz ur. 1899   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Sikorski Józef     przebywał/a marzec 43'
Sikorski Kazimierz 18.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Sikorski Marian   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Sikorski Stanisław 7.05.42    
Sikorski Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Sikorski Wacław 19.08.43    
Sikorski Witold   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sikorski Władysław (ur. 1911)   w 23.07.41 Oświęcim  
Sikorski Władysław (ur. 1914)   w 23.07.41 Oświęcim  
Sikorski Zygmunt   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sikuc Aleksander   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Silberberg Irena   w 30.07.44 Ravensbruck  
Silberstein  9.10.39    radca w poselstwie austryjackim
Silleś (Sillej) Eugenia   u 19.01.44 przebywały 6.10.43
Silny Henryk   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Sils Irena   u 27.01.44  
Silverwood Christopher 12.08.42   anglik zbiegły z niewoli
Sima Gabriela   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Sima Jan cze-44    
Sima Paweł   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Simborski Jerzy 10.05.43    
Simon Gerhard Franz   w 24.02.42 do Torunia  
Simon Zbigniew 28.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Simon Zygmunt 30.11.39   z 20.06.40 Palmiry  
Simonis Aleksandra 3.02.44 u 3.03.44 (Entlassung)
Simonis Jerzy   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Simula Czesław   w 5.12.42 nieznany kierunek  
Sinda Józef     przebywał 19.11.40
Singer Karol 9.11.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Siniak Aleksandra     przebywały 6.10.43
Siniarski Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Sinicka Bronisława   u 14.12.43  
Siniuk Aleksandra   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Siomek Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sionkowski Wincenty 6.10.42    
Sionkowski Wincenty ur. 1894   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sipak Piotr 27/28.04.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Sipowicz Anna     przebywały 6.10.43
Sipowicz Witold 17.05.41 w 23.07.41 Oświęcim inż..
Sipowicz-Gościcka Anna   zw 31.07.44 przebywała 29.07.44
Sipowska Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Sirma Gabriela 27.03.44    
Sirota Wiktor 9.02.42    
Sitak Konrad   z 15.10.42  
Sitarek Aniela   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Sitarek Henryk   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Sitarek Konstanty 7.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Sitarek Małgorzata   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a marzec 43'
Sitarek Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Sitarski Edmund   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Sitarz Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Sitek Bolesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sitek Ignacy   z 24.05.44  
Sitek Tadeusz   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Sitkiewicz Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Sitkiewicz Tadeusz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Sitkiewicz Zygmunt   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Sitkowska Jadwiga   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Siubarg Bogusław 17.03.41    
Siuchta Tadeusz 19.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Siuda Józef   u 9.08.40  
Siuda Zygmunt   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Siuda Zygmunt   z 20.12.43 Wolska 77
Siudakowski Józef kwi-40    
Siudziński Witold   z 12.09.42  
Siuta Jadwiga   w 17.01.43 Majdanek  
Siutel Irena 19.03.43    
Siwa Zygmunt   z 20.12.43 Wolska 77
Siwanowicz Leonard 15.03.43   uwolniony w akcii pod Arsenałem
Siwanowicz Stanisław 24.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Siwanowicz Wacław 30.11.39   z 7.12.39  
Siwczyńska Janina 14.02.44 u 20.03.44  
Siwek Arkadiusz   z 24.05.44  
Siwek Irena 13.03.43 w 26.03.43 (?)  
Siwek Jan ur. 1902   z 20.06.40 Palmiry  
Siwek Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Siwek Kazimierz   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Siwek Piotr   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Siwek Stanisław ur. 1896 21.08.41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Siwek Stanisław   z 11.02.44 Leszno  
Siwek Władysław   z 30.11.43 Solec 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Siwek Włodzimierz   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Siwiarski Jan   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Siwicki Borys 20.08.40    
Siwiec Anna 11.03.44    
Siwiec Regina 11.03.44    
Siwiec Walenty   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Siwik Piotr   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Siwik Władysław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Siwińska Stefania    u 21.08.40  
Siwiński Bronisław 26.12.42 w 17.01.43 Majdanek  
Siwiński Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Siwiński Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Siwy Jan   w 25.03.43 Majdanek  
Siwy Józef 11.03.42    
Skaliński Tadeusz   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Skalska Antonina   z 27.08.43 Nowolipki  
Skalska Janina 15.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Skalska Maria 7.03.44 u 14.03.44 (Entlassung)
Skalski Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Skalski Kamil   w 20.06.Bergen - Rugen  
Skalski Teofil   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Skała Mieczysław   w 23.07.41 Oświęcim  
Skandaj Marian   w 23.07.41 Oświęcim  
Skarbek Edmund 30.04.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Skarbek Józef     przebywał 19.11.40
Skarbek Stefania 31.01.42    
Skarpetowska Filomena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Skarulis Jan   z 1.04.41 Palmiry  
Skaryszewski Henryk   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Skarzowski Mieczysław     przebywał/a kwiecień 43'
Skarżyński (Stańczyk) Bogusław 17.03.43    
Skarżyński Jan 23.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Skarżyński Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Skarżyński Mieczysław   w 17.01.43 Majdanek  
Skarżyński Wacław 12.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Skassa Kazimierz 30.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Skąpski Edmund     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Skąpski Kazimierz 20.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Skępska Maria   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Skiba Andrzej   w 25.03.43 Majdanek  
Skiba Marian 7.08.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Skiba Michał   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Skiba Mieczysław 4.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Skiba Stanisław   z 15.10.42  
Skibicki (Johann) Jan 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Skibińska Maria   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Skibiński Edward   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skibiński Feliks   w 17.01.43 Majdanek  
Skibiński Jerzy   z 24.11.43 Radzymińska lub Belwederska 16.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Skibiński Marcin   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Skibiński Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skibiński Mieczysław Jerzy   z 11.02.44 Leszno  
Skibiński Stanisław ur. 1919 22.05.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Skibiński Stanisław   w 17.01.43 Majdanek  
Skibiński Stanisław ur. 1913   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Skibiński Tadeusz 7.10.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Skibiński Tadeusz   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Skibiński Zbigniew   w 23.10.41 Rakowiecka  
Skibiński Zbigniew ur. 1925 11.03.43    
Skibniewska Barbara 15.12.42 z 12.02.43  
Skibniewski Kazimierz 15.12.42 z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Skiele (?) Bronisław kwi-40    
Skiepko Wiktor   w 23.07.41 Oświęcim  
Skierkowski Bolesław   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Skierkowski Konstanty   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Skiermańska Zofia   zw 28.07.44  
Skierska Halina 10.12.43 z 16.03.44 ruiny getta AK
Skierska Helena   z 16.12.43  
Skierska Wanda   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Skinder Ewelina   z 20.06.40 Palmiry  
Składkowska Dobrosława 21.01.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Składkowski Tadeusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Skłodowski Jan 22.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Skoczek Jan 28.02.44    
Skoczek Mateusz Stefan 3.10.39 zw 6.12.39 franciszkanin
Skoczek Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Skoczeń Władysław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Skoczylas Adam   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Skoczylas Karolina Weronika 10.12.43 w 15.03.44 Ravensbruck AK
Skoczylas Wacław 10.12.43 z 20.12.43; Wolska 77 AK
Skoczyńska Halina 2.02.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Skoczyński Michał 20.03.43    
Skokowski Leon 17.09.42    
Skolimowski Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Skolimowski Mieczysław 7.10.42 w 17.01.43 Majdanek  
Skolimowski Mieczysław   u 11.05.43  
Skolimowski Piotr   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Skolimowski Stanisław 8.07.42    
Skolimowski Stefan   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Skolska Janina   w 25.03.43 Majdanek  
Skomorowski Konstanty   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Skonecki Władysław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Skonecki Władysław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Skoneczka Jerzy   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Skoniecka Julia   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Skonieczny (Skoneczny) Adam   z 17.09.40 Palmiry  
Skonieczny Adam 29.08.40    
Skonieczny Adam   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Skonieczny Antoni   z 24.05.44  
Skop Wiesław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Skop Witold   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Skorciński Alfons   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Skorny Tadeusz   w 23.07.41 Oświęcim  
Skorochod Szlojme Hersz   z 18 - 25.01.40  
Skorochód Szloma   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skoroszewski Władysław   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Skorupa Jan   z 30.08.40 Palmiry  
Skorupiński Czesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skorupiński Kazimierz     "Miecz i Pług"
Skorupiński Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skorupiński Stanisław 7.02.44   ks. Misjonarz
Skorupka Ajzyk 7.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Skorupka Chaim 7.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Skorupka Henryk   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Skorupka Janina   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Skorupka Kazimierz 20.02.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Skorupski Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skowron Egbut   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Skowron Jan   w 20.06.Bergen - Rugen  
Skowron Piotr   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Skowronek Georg 31.05-4.06.42    
Skowronek Jan   z 30.08.40 Palmiry  
Skowronek Tadeusz (1. 19) 25.10.41    
Skowrońska Halina 17.02.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Skowrońska Janina   w 25.08.42 Oświęcim nr. obozowe 18253 - 18302
Skowrońska Stanisława 13.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Skowrońska Władysława kwi-40 w 22.09.41 Ravensbruck  
Skowrońska Władysława   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Skowroński Eugeniusz Jan     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Skowroński Herminiusz   zw 28.07.44  
Skowroński Jerzy ur. 1923 28.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Skowroński Jerzy ur. 1920   z 22.10.43 Młynarska  
Skowroński Kazimierz   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Skowroński Roman   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Skowroński Rudolf   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Skowroński Tadeusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Skowroński Wiesław   z 16.07.43 Gęsia  
Skowysz Czesław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Skóra Czesław 6.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Skóra Jan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Skórewicz Ludomir   z 20.06.40 Palmiry  
Skórko Roman 29/30.09.42    
Skrobański Zygmunt 24.10.42    
Skrobisz Jan   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Skrobisz Marian 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Skrobiszewski Zbigniew Henryk 12.04.41 w 3.09.41 Oświęcim kurier KW; nr. obozowe 20352 - 20421
Skrok Józef 30.06.44 z 29.07.44 25.07.44 skazany na karę śmierci
Skrudlik Władysław   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Skruza Marian   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Skryczyńska Maria     przebywał/a maj 43'
Skrypek (Skrzypek) 27.11.43    
Skrypielski Marian   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Skrypij Aleksander 30.01.42    
Skrypij Stanisław 18/19.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia inż.. Architekt
Skrzecz Apolonia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Skrzeczanowski Stanisław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Skrzeczkowska Stanisława   w 25.03.43 Majdanek  
Skrzek Aleksander   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Skrzela Piotr 10.05.43    
Skrzeszewski Michał   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Skrzetuska Maria     przebywał 19.11.40
Skrzetuski Wincenty     przebywał 19.11.40
Skrzor Józef 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Skrzydlak Antoni   z 8.06.42  
Skrzydłowski Leon   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Skrzynecki Henryk   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Skrzyński Władysław 11.03.43    
Skrzyński Włodzimierz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Skrzypczak Arkadiusz ur. 1903     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Skrzypczak Arkadiusz ur. 1922   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Skrzypczak Bolesław   z 13.07.42  
Skrzypczak Czesław   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Skrzypczak Jan   z 20.12.43 Wolska 77
Skrzypczak Julian 11.03.43 w 25.03.43 Majdanek  
Skrzypczak Robert   w 25.03.43 Majdanek  
Skrzypczak Stefan   w 25.03.43 Majdanek  
Skrzypczak Władysław     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Skrzypczak Zenon   w 25.03.43 Majdanek  
Skrzypczyk Helena 30.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Skrzypczyński Bolesław 8.08.41 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Skrzypczyński Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Skrzypczyński Władysław   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Skrzypek Jerzy   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Skrzypińska {Skrzypkowska) Marcela w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Skrzyska Janina   w 20.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 45719 - 45768
Skrzywan Wacław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Skubaczewski Henryk Ryszard 27.02.41 z 11.03.41 Palmiry  
Skubała Czesław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Skuciński Marian   z 31.12.43 Towarowa 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Skuczyński Zygmunt   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Skudlarska Aleksandra 26.01.44 u 15.02.44  
Skudlarska Wanda Maria 26.01.44    
Skudniewski Jan   u 30.01.42  
Skulski-Ślusarek Aleksander   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skumin-Janicz Irena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Skupińska   w 25.03.43 Majdanek  
Skupniewski Frandszek   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Skuratowicz Hanna (Anna)   z 12.06.41 Palmiry  
Skurczyński Władysław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Skurska Zofia   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Skwara Józef cze-40 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Skwara Kamila   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Skwara Ryszard 26.06.44    
Skwarczewski Adam 6.06.42    
Skwarczewski Kazimierz   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Skwarczyński Henryk   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skwarczyński Wacław 29/30.09.42 z 16.10.42  
Skwarecki Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Skwarska Jadwiga 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Skwarska Janina 23/24.04.42 u 25.05.42 ZO lub LOB lub PONS
Skwarska Kazimiera 23/24.04.42 u 25.05.42 ZO lub LOB lub PONS
Skwarska Stefania 23/24.04.42 w 12.11.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS
Skwarski Leon   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Skwierczyńska Kamila 4.04.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Skwira Adam   z 23.04.40 Palmiry  
Skworowski Wacław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Skyrpan Bazyli   z 9.11.43 Wawelska  
Slazakiewicz Spirydion   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Slepak Stanisław 19.06.40    
Slepoj Bernard   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Sleszyński Jerzy     7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Slodler Aleksandra 13.01.44    
Slud Dawid 7.01.42 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Słaby Franciszek   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Słaczewska Maria 13.12.43    
Słańczak Tadeusz   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Słaska Antoni   z 24.05.44  
Sław Góralik Adam   w 20.06.Bergen - Rugen  
Sławin Władimir   w 17.01.43 Majdanek  
Sławińska Anna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Sławiński Eugeniusz 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim strażnik więzienny
Sławiński Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Sławiński Stanisław 23.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Słobocki Aron 11.03.43    
Słobocki Henryk 11.03.43    
Słobodziński Aleksander   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Słoczyński Kazimierz   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Słodownik Władysław 14.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Słojewska Aleksandra   w 22.09.41 Ravensbruck  
Słomczyński Edward 20.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Słomczyński Maciej 24.04.44    
Słomczyński Stanisław 29.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Słomiński Andrzej   w 5.07.43 Oświęcim nr. obozowe 127711 - 127841
Słomiński Eugeniusz 23.05.41    
Słomiński Feliks   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Słomiński Gerwazy     przebywali w lipcu 41'
Słomiński Paweł   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Słomiński Zygmunt   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Słomkowska Aniela (Amalia) 5.11.42 zw 19.01.43  
Słomski Kazimierz 16.01.41    
Słonczewska Józefa 11.04.44 z 18.05.44 Nowolipki  
Słonczewski Leopold   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Słoniewicz Jan   z 1.04.41 Palmiry  
Słonimski {Słomiński) Eugeniusz   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Słonimski Piotr lut-44 zw kwiecień 44' docent UW
Słoń Mieczysław 27.10.43 z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Słoński Jerzy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Słoński Kazimierz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Słoński Wacław 25.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Słostowski Jan   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Słota Jan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Słota Stanisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Słotawski Jan 24.07.40    
Słotwiński Ludwik kwi-40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Słowacka Stefania 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Słowicki Leon   w 25.03.43 Majdanek  
Słowicki Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Słowickowski Tadeusz 2.10.42    
Słowik Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Słowik Zofia   w 30.05.42 Ravensbruck  
Słowikowska Ryszarda   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Słowikowski Antoni 9.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Słowikowski Tadeusz   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Słowikowski Włodzimierz 19.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Słowiński Ignacy 6.10.43    
Słowiński Józef 19.03.43 u 5.05.43  
Słowiński Stanisław   z 24.05.44  
Słudzikowski Wacław   w 17.01.43 Majdanek  
Słupczyński Henryk 20.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Słupczyński Mieczysław 10.11.42 w 17.01.43 Majdanek 3.06.44 sprowadzony z Majdanku
Słupczyński Stanisław   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Słupek Lucjan 19.08.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Słupek Maria 11.02.44 w 30.07.44 Ravensbruck  
Słupek Marianna 11.02.44    
Słupski Czesław   w 10.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167734 - 167805
Słupski Józef Henryk   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Słupski Robert 13.01.44   RPPS
Słupski Stanisław     przebywał/a maj 43'
Służewska Stanisława 3.03.44    
Służewski Bolesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Służewski Stanisław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Smaderek (Smadczak) Jan 23.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Smaderek Michał   w 25.03.43 Majdanek  
Smagała Adolf   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Smaguliński (Szwaguliński) Jan   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Smakulska Stanisława 2.02.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Smalcerz Syrus 4.10.39 zw 16.10.39 franciszkanin
Smalec Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Smardska Wanda   w 19.03.43 Kraków  
Smardzewska Zofia 4.02.43 w 13.05.43 Oswięcim Związek Kupców
Smela Genowefa   w 25.03.43 Majdanek  
Smela Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Smela Wiktor   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Smewajd (Smaragd) Eliasz 28.10.41    
Smędrowski (Swędrowski) Tadeusz w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Smętkowski Aleksander   z 2.03.42  
Smętowski Jan (Siedlecki Anatol Stanisław) w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Smieśniewicz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Smigiera Maria   w 25.03.43 Majdanek  
Smoczyk Jerzy 19.12.43    
Smoczyński Edward   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Smoderek {Smederek) Antoni   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131

 

<-- POPRZEDNIA                                                                                                                                DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE