LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
T... Heli 24.03.43    
Tabaczkiewicz Roman 22.08.40    
Tabaczyński kwi-43    
Tabaczyński Antoni   w 25.03.43 Majdanek  
Tabczyński Jerzy   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Tabęcki Jacek   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Taboc Zofia     przebywał/a maj 43'
Tabor Czesław 18/19.07.42    
Taborowski Kazimierz Mirosław 14.12.40 z 11.03.41 Palmiry  
Taborowski Marian Mieczysław   z 12.06.41 Palmiry  
Taborowski Romuald   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Tacek Władysław kwi-40    
Tachmacher Pela   w 23.03.43 nieznany kierunek  
Taczanowski A.   z 7/8.02.43  
Tadeusiak Tadeusz   w 20.06.Bergen - Rugen  
Taf Antoni   w 27.04.43 Berlin  
Tajblum Chana   z 20.06.40 Palmiry  
Tajchner Henryk   z 18 - 25.01.40  
Tajtelbaum Ruchla   w 26.03.43 (?)  
Tajtelbaum Nuta  19.07.43   GL (inf. Eugenia Hinton Pocalun)
Talar Cyprian Franciszek 20.11.40 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Talarek Bolesław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Talarek Stefan 21.08.43 z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Talbierski Ignacy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Talen-Wolaczewska Wanda     przebywały 6.10.43
Talfus Wincenty   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Talma Jerzy kwi-44    
Talma Leopold 25.01.42    
Talma Zofia   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Tałaj Barbara 31.01.44 u 6.03.44 (Entlassung)
Tamberg Władysław kwi-40    
Tanalski Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Taniewicz Władysław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Tańska Marianna 6.02.44 u 15.02.44  
Tański Leonard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tański Mieczysław   z 26.02.40 Palmiry  
Tański Tadeusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Tarabicki Piotr 23.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Tarajewski Czesław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Taran Mieczysław 15.05.44   AK "Babicz"
Taran Włodzimierz 18.08.43    
Taranowski Piotr 12.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Tararuj Stanisław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Taras Józef 13.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tarasiewicz Aleksander 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tarasiewicz Jan 8.01.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Tarasiewicz Krystyna   w 17.01.43 Majdanek  
Tarasiewicz Wiktor kwi-40    
Tarasiński Wiktor 13.04.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tarasow Grzegorz   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Tarasow Michał 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Taratuta Alfred (Tareluta Aleksander) w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tarciński Ignacy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tarczyński 14.01.40   PLAN
Tarczyński Jan 12.05.43    
Tarczyński Ryszard   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Tarczyński Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tareluta Aleksander 17.05.40 u 19.08.40  
Targ Felicja   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Targ Henryka   u 23.09.42  
Targaszewski Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Targoński Czesław 10.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Targowski Bronisław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Targowski Stanisław 4.12.40   dziennikarz, OW "Wilki"
Targowski Zbigniew 12.03.43    
Tarka Stefan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Tarkowska 13.11.41    
Tarkowska Wanda   w 30.05.42 Ravensbruck  
Tarkowski Bogusław   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Tarkowski Kazimierz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Tarłowska Ludwika   w 30.07.44 Ravensbruck przebywała 6.10.43
Tarłowska Marta Henryka 4.01.44 w 8.06.44 Ravensbruck ZWM
Tarłowski Janusz   w 25.03.43 Majdanek  
Tarnas Kazimierz 18.09.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Tarnowska 13.07.43    
Tarnowska Irena   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tarnowska Krystyna 18/19.07.42    
Tarnowska Maria ur. 1911   w 20.06.40 Bergen - Rugen  
Tarnowska Maria 10.11.42   PCK
Tarnowska Wanda   z 16.07.43 Gęsia  
Tarnowski Antoni     przebywali w lutym 41'
Tarnowski Antoni ur. 1905   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Tarnowski Edmund 5.10.43    
Tarnowski Julian 3.10.42    
Tarnowski Kazimierz 18/19.07.42    
Tarnowski Marian   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Tarnowski Tadeusz Mikołaj 14.08.42    
Tarszewska Apolonia      
Tartanus Janina 13.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Tartanus Józef 15.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tartanus Maria z córką   zw 31.07.44  
Tartanus Marianna (ur. 1886) 13.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Tartanus Marianna (ur. 1923) 13.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Tartanus Władysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Tarulewicz Witold   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Tarz Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tasbier Jan     przebywał 19.11.40
Tassak (Fassak) Władysław 13.02.42    
Tataj Józefa     przebywał w czerwcu 41'
Tataj Władysław   w 24.05.44 Stutthof 10.05.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Tatarczuk, inżynier 14.04.44    
Tatarczuk Marian   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Tatarczuk Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tataruk Stefan   w 25.03.43 Majdanek  
Taub Jan     przeniesiony 19.03.43
Taub Józef   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Taube   w 17.01.43 Majdanek  
Taube Paul 19.02.41 w 4.04.41 Oświęcim volksdeutsch; nr. obozowe 12352 - 13691
Taubert Witold 11.02.42    
Tauman Mira 16.03.43 w 23.03.43 nieznany kierunek  
Tawalska (Taczalska) Janina sty-40 z 20.06.40 Palmiry  
Tchórzewska Janina Zofia   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Tchórzewski Władysław ur. 1891 14.10.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Tchórzewski Władysław l. ok..32 8.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tchórznicki Kazimierz 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Techmański Ryszard   w 17.01.43 Majdanek  
Teclaw Feliks   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Teiblum Moszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Teichtal Ferdynand 17.02.43    
Teisler Lucjan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Teitelbaum Jakub 22.07.40    
Tejchman Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Tejtelbaum (Tajtelbaum) Jakub   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Telak Waleria   w 25.03.43 Majdanek  
Telejko Irena   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Teleżyński-Gozdawa Bogdan   zw 28.07.44  
Teller Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Teller Szymon 25.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Tełuszko Henryk 29.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Tembiński Józef 11.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Temler Eliza   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a kwiecień 43'
Temler Jan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Temler Ryszard   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Temler Ryszard   z 20/21.07.44  
Tempczyk Henryk   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tempel Hilary 23.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Tempel Ludwik   w 23.07.41 Oświęcim  
Tempski Janusz Witold lut-44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tencza Julian     przebywali w styczniu 41'
Tenderenda Czesława 6.03.44 u 28.03.44 (Entlassung)
Tenderenda Kazimiera   u 15.02.44  
Tenderenda Wacław   w 23.07.41 Oświęcim  
Tenenbaum Abraham   w 23.07.41 Oświęcim  
Tenenbaum Chaim   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Tenner Janina 23.03.44    
Teodorczuk Stefania Zofia 10.03.43 u 27.03.43  
Teodorczyk Janina   w 25.03.43 Majdanek  
Teodorczyk Sylwester   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Teodorowicz Anna   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Tepczyński Lucjan 15.05.44   AK "Babicz"
Teper Henryk   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Tepler Elka 25.02.43 w 26.03.43 (?)  
Tercjak Stefania 19.04.41    
Teresiński Stanisław   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Teresz Jadwiga   z 6.12.40  
Terkowski Zbigniew   u 24.03.43  
Terlecka Janina 6/7.04.44 w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Terlecka Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Terlecka Wanda   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Terlecki Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Terlecki Józef 10.11.42   funk. Policji
Terlecki Ludwik   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Terlecki Ludwik Feliks     przebywał/a w 10.42'
Terlik (Derlik) Jerzy   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Terlikowska Danuta   w 25.08.42 Oświęcim przebywała w maju 42'
Terlikowski J.   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Terlikowski Zbigniew 12.08.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Terlikowski Zbigniew (1. 14) 25.10.41    
Tesch Kazimierz   z 16.06.44 Gęsia  
Teske Ewa 13.01.44 w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Tesle-Obarski Gustaw kwi-40    
Teszko Bronisław 18.09.42    
Tetmajer Alina 21.07.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tetmajer Jerzy Michał   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Tetmajer Michał Jerzy 15.07.43   przebywał 25.10.43
Tezienuriszwili Włodzimierz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Tęcza Julian   w 23.07.41 Oświęcim  
Tęczyński Edward   w 25.03.43 Majdanek  
Tęgluścz M., ks. kwi-40    
Tęsiorowski Jerzy   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Tęsiorowski Kazimierz   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Thedy Melita   u 22.08.40  
Thiem Eugeniusz   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Thierbach Johann   u 18.03.42  
Thiol Berba 10.12.43    
Thomas Ives   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Thorn Charles 28.10.41    
Tieman Henryk   w 17.01.43 Majdanek  
Tilki (Filki) Eugeniusz    u 21.08.40  
Tille Wilhelm   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tiltzer Erwin   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Timoszczuk Stefan   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Timoszenko Stefan   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Tinach Janina 5.11.42    
Tingelhut Halina   z 7.05.43  
Tiros Ludwik   w 25.03.43 Majdanek  
Titenbrun (Titlerbrun) Jan 16.03.43    
Tjetkin Aleksander   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Tkaczak (Tkaczyk) Cecylia   z 17.07.41 Palmiry  
Tkaczuk (Tkaczyk) Stanisław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tkaczuk Mikołaj   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tkaczuk Natalia 27.01.42    
Tkaczuk Stanisław 10.07.40    
Tkaczyk Bronisław 15.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tkaczyk Jan   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Tkaczyk Jan Stanisław   w 1.09.42 na Rakowiecką  
Tkaczyk Stefania   z 17.07.41 Palmiry  
Tkaczyk Władysław ur. 1917 11.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Tkaczyk Władysław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Tkaczyk Zdzisława 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Tkaczyński Zygmunt   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tłuchowski Zdzisław 8.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Tobalka Tadeusz   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Tobiasz Aleksander 23.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Toczała Jan 25.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Toczyski (Toczyński) Władysław   w 23.07.41 Oświęcim  
Toczyski Leszek   w 17.01.43 Majdanek  
Todczaski Stefan kwi-40    
Todorski Stanisław 15.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Todtleben Irena   w 17.01.43 Majdanek  
Todtleben Teresa 8.01.43 w 17.01.43 Majdanek  
Tokaj Bronisław 15.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Tokar Ludwik Szymon 10.02.42    
Tokar Maria 10.02.42    
Tokar Stefania 10.02.42 z 17.02.42  
Tokarczyk Henryk 24.10.42    
Tokarczyk Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tokarczyk Szczepan 24.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tokarska Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Tokarska Maria (Marianna) 14.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Tokarska Zofia 18.02.44 w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Tokarski Edward   w 8.12.43 Oświęcim nr. obozowe 167316 - 167380
Tokarski Feliks kwi-40    
Tokarski Mieczysław kwi-40    
Tokarski Roman   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Tokarski Stanisław ur. 1896 20.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Tokarski Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Tokarski Wacław   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Tokarz Kazimierz   w 23.07.41 Oświęcim przebywał w czerwcu 41'
Tokarzewski Antoni 21.01.42 w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Tolak Zofia 9.08.40    
Tolka Stefan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tolkacz Lidia 19.04.44 w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Tołkin Wiktor   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Tołłoczko Aniela 9.02.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Tołłoczko Eugeniusz 13.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tołłoczko Kazimiera   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Tołłoczko Ludwik 10.11.42   prof.
Tołłoczko Ludwik   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Tołłoczko Ludwik I kwi-40    
Tołłoczko Ludwik II kwi-40    
Tołłoczko Maria 23.02.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Tołłoczko Wacław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Tołoczko Ignacy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tołpycha Stanisław 18.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tołwińska Janina   z 27.05.44  
Tołwińska Zofia   zw 14.06.44  
Tołwiński 30.10.42    
Tołwiński Eugeniusz   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Tołwiński Tadeusz 10.11.42 zw 11.42' prof.
Tołwiński Zbigniew 1.03.40 z 20.06.40 Palmiry  
Tomala Feliks   z 1.04.41 Palmiry  
Tomala Władysław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Tomalak Jan 20.01.42 z 2.03.42 Stronnictwo Pracy
Tomalik Władysław   w 25.03.43 Majdanek  
Tomalski Marian 29/30.09.42    
Tomańczak Ludwik   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Tomasik Aleksander 17.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Tomasik Maria 3.03.44    
Tomasik Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tomaszek Jan 30.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tomaszewicz (Tonieszewska) Katarzyna w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 49968 - 50032
Tomaszewicz Aleksander   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tomaszewicz Henryk   u 27.01.42  
Tomaszewska Anna 13.01.43    
Tomaszewska Danuta   z 27.08.43 Nowolipki  
Tomaszewska Helena   w 25.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 40394 - 40453
Tomaszewska Jadwiga 16.05.43 w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Tomaszewska Jadwiga   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tomaszewska Katarzyna     przebywał/a kwiecień 43'
Tomaszewska Maria   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Tomaszewska Marta   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Tomaszewska Stanisława     przebywała w lutym 42'
Tomaszewska Teresa Wanda 27.05.42    
Tomaszewska Wanda ur. 1889 12.03.43    
Tomaszewska Wanda   zw 2.10.43  
Tomaszewska Wiktoria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tomaszewska Zofia 12.03.43    
Tomaszewski (brat) 16.05.43    
Tomaszewski Aleksander ur. 1919 z 17.09.40 Palmiry  
Tomaszewski Aleksander ur. 1902 w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tomaszewski Aleksander 7.09.40    
Tomaszewski Anatoliusz     uciekł 24.08.41
Tomaszewski Bronisław ur. 1891 4.02.43 w 13.05.43 Oswięcim Związek Kupców
Tomaszewski Bronisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Tomaszewski Eugeniusz 4.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Tomaszewski Henryk   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Tomaszewski Hieronim   w 25.03.43 Majdanek  
Tomaszewski Jan   z 9.12.43 Wola; Okęcie  
Tomaszewski Jerzy ur. 1906 4.06.40 w 19.07.40 nieustalone ur. 1906
Tomaszewski Jerzy ur. 1922 13.08.40 w 21.09.40 Oświęcim ur. 1922
Tomaszewski Józef ur. 1912   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Tomaszewski Józef ur. 1903   z 12.11.43 Warszawa 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Tomaszewski Józef ur. 1906   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Tomaszewski Kazimierz ur. 1921   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Tomaszewski Kazimierz ur. 1912 12.03.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Tomaszewski Ludwik   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Tomaszewski Marian   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tomaszewski Mieczysław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Tomaszewski Paweł Bolesław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Tomaszewski Stanisław ur. 1895   w 8.01.42 Oświęcim 22.10.41 szpital zakaźny
Tomaszewski Stanisław ur. 1869   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Tomaszewski Stefan 13.03.43    
Tomaszewski Tadeusz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Tomaszewski Wacław maj-44    
Tomaszewski Wacław ur. 1914   w 24.05.44 Stutthof przebywał/a maj 44'
Tomaszewski Wincenty   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Tomaszewski Witold Józef   z 7.12.43 ruiny Getta  
Tomaszewski Władysław 17/18.05.43 z 29.05.43 ul. Gęsia PPR
Tomaszewski Zbigniew 7.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tomaszewski Zbigniew   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tomaszewski Zbigniew ur. 1916 27.01.42 w 30.07.44 Gross-Rosen przebywał 14.06.44
Tomaszewski Zbigniew Hubert 4.02.43 z 12.02.43 Lasy Chojnowskie Związek Kupców
Tomaszewski Zdzisław ur. 1916   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Tomaszewski Zdzisław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Tomaszewski Zygmunt ur. 1909 3.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Tomaszewski Zygmunt ur. 1925   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tomaszewski Zygmunt 17.08.43    
Tomaszkiewicz Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tomaszuk Edward Eliasz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tombek Władysław   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Tomczak (Tomczuk) Stanisław   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Tomczak Feliks kwi-40    
Tomczak Franciszek   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Tomczak Józef 3.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Tomczak Konrad 17.02.43    
Tomczak Maria 6-10.08.42    
Tomczak Michał   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tomczak Tadeusz   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Tomczak Zenon   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Tomczuk Antoni   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Tomczuk Edward   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Tomczuk Henryk   w 19.11.41 Oświęcim uciekł w drodze
Tomczuk Maria   w 22.09.41 Ravensbruck  
Tomczuk Zofia 29.04.43 w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Tomczyk Halina     przebywał/a kwiecień 43'
Tomczyk Konstanty   z 20.06.40 Palmiry  
Tomczyk Stanisław ur. 1897   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Tomczyk Stanisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Tomerak Feliks   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tomerski Stanisław (19 1.)   z 15.05.42 Palmiry  
Tomolski Marcin   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Toński Stanisław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Topaz Pinkus   z 18 - 25.01.40  
Topczewski Wincenty 18.05.44   oddział partyzancki
Topolański Szymon   u 18.03.42  
Topolewicz Alfons 24.08.40    
Topolewski Czesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Topolnicki Jan 16.09.42    
Topolski Eugeniusz 3.10.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Topolski Jan   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180

 

DALEJ --> 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE