LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Torchalski Jerzy dr 24.03.42 z 27/28.05.42 Magdalenka  
Torchalski Leszek   z 30.09.43  
Torczewski Michał   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Torliński Władysław   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Torokan-Popowski Krzysztof   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Torończyk Gitla   w 22.09.41 Ravensbruck  
Torszteter Andrzej 16.03.43    
Toruń Witold   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Toth Waldemar   w 23.07.41 Oświęcim  
Towalewski Stanisław 12.02.44 z Sochaczewa w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Towalski Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Towalski Ryszard   w 25.03.43 Majdanek  
Trabińska Aniela 2.12.41    
Trabińska Maria 2.12.41    
Trachtenberg Moszek   z 18 - 25.01.40  
Traciński Kazimierz   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Tracz Władysław 26.06.40 w 19.07.40 nieustalone  
Traczewska Stanisława 22.08.40    
Traczyk Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Traczyk Józef ur. 1905 22.07.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Traczyk Józef 29/30.09.42 w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Traczyk Stanisław   z 26.02.40 Palmiry  
Traczyk Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trafikant Szaja   zw 25.10.41  
Trajdos Mieczysław 20.05.41   adwokat
Trajdos Wiktoria   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Trakowska Jadwiga 8.03.44    
Trantsald Jadwiga   z 11.02.44 ruiny getta  
Trapszo Władysława Elżbieta     przebywali w lutym 41'
Trapy Stefan Edwin 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Traszczyk Adam 20.08.40    
Trauptmann Helena   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Trawicka Aleksandra 16.05.42    
Trawicka Aleksandra ur. 1912 8.03.44 w 9.05.44 Ravensbruck nr. obozowe 38324 - 38380
Trawicka Urszula 16.05.42 w 21.05.42 w nieznanym kierunku  
Trawiński Aleksander   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Trawiński Andrzej   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Trawiński Józef 7.01.42    
Trawiński Józef Antoni 17.02.42 u 17.02.42  
Trawiński Stanisław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Trąbik Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trąbka Wacław   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Trąmpczyński Wojciech 10.11.42 zw 3.12.42 były marszałek Sejmu
Tre Józef     przebywał 19.11.40
Trebnio Franciszek   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Trefankowski St.     przebywał 19.11.40
Treflik Jadwiga 20.12.43    
Treichel Rudolf   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Treliński Józef 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Treliński Mieczysław 24.01.42    
Trembicki Eugeniusz 16.01.44    
Trembicki Marian 6.05.43    
Trembińska Maria   u 22.01.42  
Trembowicz Tadeusz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Trembowski Piotr 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Trenkner Stefan   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Trepa Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Trepczyk Leon   w 25.03.43 Majdanek  
Treuchel Stefan 17.09.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Trębacz Józef 20.03.43    
Trębińska (Trembińska) Jadwiga 23/24.04.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Trębińska Aniela     11.05.42 przeniesione na Daniłowiczowską
Trębiński Jerzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tręblewski Jan 10.11.42   funk. Policji
Trieba Paul   u 19.02.42  
Triebe Antonina 4.12.43    
Trille Wilhelm 15.02.41    
Trocha (Troche) Tadeusz 9.09.40 z 17.09.40 Palmiry  
Trochalski Leszek 5.05.40    
Trochimczuk Maria 9.03.44    
Trochym Stanisław 25.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Trociński Walenty   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Trofimow Stanisława   u 24.11.43  
Trofimowicz Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trofimowicz Zofia   w 7.07.44 Ravensbruck nr. obozowe 44841 - 44898
Troidos Wiktoria 10.12.43    
Trojan Mieczysław   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Trojan Zenon   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Trojanek Aleksander 5.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Trojanowicz Tatiana   w 17.01.43 Majdanek  
Trojanowska Jadwiga     przebywał 19.11.40
Trojanowska Krystyna     przebywał 19.11.40
Trojanowska Wanda 4.10.43    
Trojanowski Feliks   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Trojanowski Hipolit   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Trojanowski Jan   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Trojanowski Jan ur. 1920   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Trojanowski Jan 4.10.43    
Trojanowski Karol 15.05.43   AK
Trojanowski Roman 3.10.42 z 16.10.42  
Trojanowski Stanisław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Trojanowski Stanisław ur. 1918 3.10.42 z 16.10.42  
Trojanowski Tadeusz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trojanowski Tymoteusz Stanisław 14.09.41   franciszkanin z Niepokalanowa
Trojanowski Wacław ur. 1905   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Trojanowski Wacław   zw 28.07.44  
Tromba Stanisław   w 22.05.42 Stutthof nr. obozowe 13544 - 13594
Trombala Anna   w 30.07.44 Ravensbruck  
Tromiński Stanisław 7.03.41    
Tron Maria   w 26.03.43 (?)  
Troszczyńska (Treszczyńska) Teresa w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Troszczyński Jan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Troszczyński Józef 22.10.41 w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Trójnicki Ferdynand   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Trójnicki Ferdynand 17.02.43    
Truchlewski Zdzisław (181.)   z 15.05.42 Palmiry  
Trusz (Trasz) Grzegorz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Truszkiewicz Zenon   z 24.05.44  
Truszkowska Wiktoria   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Truszkowski 29.03.40    
Truszkowski Kazimierz   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Truszkowski Sławomir   w 17.01.43 Majdanek  
Truszkowski Stefan   w 21.09.40 Oświęcim  
Truszkowski Stefan 29.03.41    
Truszkowski Tadeusz   w 21.09.40 Oświęcim  
Trybucki Andrzej   z 4.12.41  
Tryc Zygmunt   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Tryciński Dionizy Eugeniusz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Trydulski Ludwik   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Trylski Witold 29/30.09.42 z 16.10.42  
Trytes (Frybes) Emilia   z 26.04.44  
Trzaska Ludwik   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Trzaska Ryszard   w 17.01.43 Majdanek  
Trzaska-Durski Jerzy 5.06.43 z 17.09.43 AK "Osa-Kosa"
Trzaskowska Antonina   z 31.01.44 ruiny getta  
Trzaskowska Leokadia   z 17.12.43  
Trzaskowska Michalina 13.01.44    
Trzaskowski Andrzej 27.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Trzaskowski Antoni 13.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Trzaskowski Stanisław ur. 1910 18.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Trzaskowski Stanisław ur. 1903   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Trzcianka Kazimierz   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Trzciańska Felicja 26.03.43    
Trzciańska Helena 26.03.43    
Trzciańska Maria 26.03.43    
Trzciańska Zofia 26.03.43    
Trzciański Antoni 26.03.43    
Trzcińska Cecylia 29/30.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Trzcińska Felicja   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Trzcińska Helena 21.06.42    
Trzcińska Helena   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Trzcińska Maria ur. 1904 3.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Trzcińska Maria   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Trzcińska Maria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Trzcińska Zofia   w 30.07.44 Ravensbruck  
Trzcińska Zofia   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Trzciński Andrzej     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Trzciński Antoni     przebywał 18.04.43
Trzciński Feliks   z 30.07.44 w czasie transportu do Gross-Rosen
Trzciński Jerzy   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Trzciński Józef   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Trzciński Kazimierz 15.06.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Trzciński Leon Bolesław 1/2.06.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Trzciński Leon Wojciech 14.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Trzciński Mieczysław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Trzciński Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trzciński Władysław   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Trzebiatowski Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trzebimowska Zofia   z 20.06.40 Palmiry  
Trzebuchowski Leopold 29.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Trzeciak Germaine   w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Trzeciak Helena   w 22.09.41 Ravensbruck  
Trzeciak Jadwiga 6.12.43 z 22.02.44 ruiny getta  
Trzeciak Jan   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Trzeciak Józef    
Trzeciak Krystyna   w 28.04.43 Oświęcim przebywał/a 12.42'
Trzeciak Stefan   z 2.03.42  
Trzeciakowski Mieczysław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Trzeciakowski Witold     przebywali w lutym 41'
Trzecianowski Stanisław 12.10.41    
Trzepiński Bolesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Trzepiński Witold 17.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Trzewski Józef 11.05.43    
Trzęsowski Tadeusz 20.08.40    
Trzoch Wiesława Antonina   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Trzoda Wawrzyniec   w 25.03.43 Majdanek  
Trzonek Henryk   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Trzonek Stanisław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Trzosek Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trzosek Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Trzykowski Ksawery   zw 28.07.44  
Tschech Adolf Mieczysław   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Tschernitz 10.11.42    
Tubelewicz Stefan   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Tubelewicz Tadeusz   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Tuchalski Zygmunt 24.10.42    
Tuchmacher Pola 18.03.43    
Tucholska Maria Zofia 26.09.42    
Tucholski Alwin   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Tucholski Henryk   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Tucińska Zofia     przebywały 6.10.43
Tuczyński Adam   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Tujak Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tuka Stanisław   z 17.05.44  
Tulicki Roman   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tulińska Halina 18.05.44  

przebywała 2.08.44, 

Jadwiga Halina Tulińska, zginęła poza murami Pawiaku (ruiny Getta) 18 sierpnia 1944 - rozstrzelana. - inf. Mirek Sobiecki 30.08.2013

Tuliński Ludwik Jerzy 18.05.44 w 4.07.44 Gross-Rosen  Ludwik rozstrzelany 17 VII 1944 r. w obozie koncentracyjnym Gross-Rosen - inf. Mirek Sobiecki 30.08.2013
Tulski Bolesław   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Tułasiewicz Tadeusz   u 27.01.42  
Tum Jadwiga 21.05.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tum Józefa 21.05.43 w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tumanow Jerzy 11.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Tumidajska Wanda Janina Maria   w 1.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 29906 - 29975
Tumidajski Leszek   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Tumiłowicz Stefan 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Tumiłowski Henryk lut-44    
Tumulski Eugeniusz   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Tune Maksymilian 19.12.40   konfident gestapo
Turalski Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Turalski Leon   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Turbański Antoni   z 3/4.05.42 Las Kabacki  
Turczynowicz Henryk 20.08.40 w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Turczyński Antoni   w 17.01.43 Majdanek  
Turek Antoni   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Turek Dawid 1.04.43 zw 23.04.43  
Turek Stanisław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Turek Wojciech   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Turenko Eugeniusz   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Turk Ryszard 16.10.41    
Turkiewicz Halina 28.05.42 w 25.08.42 Oświęcim VII oddział KG AK
Turkiewicz Halina   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Turkiewicz Kazimierz 17.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Turko Urszula Stefania 12.01.44    
Turkowska Jadwiga   w 5.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 34321 - 34374
Turkowski Jan   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Turkowski Jerzy Julian 13.10.41   Dyrekcja Kolei
Turlejski Stefan   w 4.02.42 nieznany kierunek  
Turlik Zbigniew   w 25.03.43 Majdanek  
Turobiński Sławomir Józef   w 17.01.43 Majdanek  
Turoński Adam 20.03.43    
Turos Henryk 1.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Turos Ludwik   w 25.03.43 Majdanek  
Turos Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Turowski Czesław   w 13.05.43 Oswięcim przebywał/a marzec 43'
Turowski Mieczysław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Turowski Stefan 26.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Turska Władysława 1-8.08.40    
Turski 4.05.44   AK
Turski Antoni kwi-40    
Turski Antoni ur. 1902 10.10.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Turski Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Turski Władysław   w 17.01.43 Majdanek przebywał/a w 10.42'
Turski Włodzimierz     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Turyn Efroim Eliasz   z 18 - 25.01.40  
Turzańśka Krystyna 13.12.43    
Turzewski (Tuszewski) Mieczysław w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Turzyński Antoni   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Turzyński Bernard     przebywał 19.11.40
Turzyński Mieczysław     przebywał 19.11.40
Tusuńska   u 15.02.44  
Tuszewski Jerzy 17.09.42 w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Tuszkiewicz Zofia 7.03.44    
Tuszko Janina   w 18.03.44 szpital (tyfus); 11.06.44 odbity/a ze szpitala
Tuszkowska Janina     przebywały 6.10.43
Tuszyńska Aniela   w 30.05.42 Ravensbruck  
Tuszyńska Jadwiga   w 30.05.42 Ravensbruck  
Tuszyńska Maria 5.02.44    
Tuszyński Jan   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Tuszyński Stanisław   z 9.11.43 Wawelska 31.10.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Tuszyński Tadeusz   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Tuszyński Zdzisław Stanisław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Tutak Edward   zw 22.10.41  
Tuwań Jerzy 8.01.41   oficer WP; uciekł 2.12.41
Tuz Franciszek 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tuźniak Aleksander   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Tuźnik Wincenty   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Twanec (Twarzec) Iwan   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Twardajewicz Maria 20.11.43 u 17.04.44 (Entlassung)
Twardowski Andrzej 12.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Twardy Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Twardzińska Józefa   w 25.03.43 Majdanek  
Twardziński Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Twarkowski Konstanty 3.10.42 z 16.10.42  
Twarogowski Witold 6.05.43    
Twarowska Elżbieta cze-40    
Twarowski Jan 26.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Twarowski Tadeusz 17.05.44 z Pruszkowa  
Twarowski Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Twordziński Kazimierz   w 20.11.42 Oświęcim nr. obozowe 77142 - 77191
Tworek Jan Ludwik 23.10.41    
Tworek Kazimierz   z 24.05.44  
Tworek Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tworek Wiktor 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Tworek Zenon 20.08.43    
Tworkowska Maria 6.10.42    
Tybek Józef    u 21.08.40  
Tyblewska Maria 21.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck  
Tyblewski Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Tybora Kazimierz   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 9.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Tyborowski Ludwik Władysław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tybura 27.05.42    
Tybura Anastazja 27.05.42 w 12.10.42 Oświęcim nr. obozowe 22512 - 22561
Tybura Julian   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Tybura Roman   w 8.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25387 - 25448
Tybura Wacław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Tyburska 27.05.42 w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Tybus Feliks   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Tychanowicz Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tycman Janusz sie-40    
Tyczyński Aleksander   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tyczyński Jan   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Tyczyński Marian   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Tyczyński Stanisław 7.02.42    
Tyczyński Wacław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Tygier Marian     przebywał 19.11.40
Tygier Tauba     przebywał 19.11.40
Tyk Berek   z 18 - 25.01.40  
Tyk Hersz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tyk Icek   z 18 - 25.01.40  
Tyk Icek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tyk Riwen   z 18 - 25.01.40  
Tyk Rubin   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tykulski     uciekli 30.07.44
Tyl Katarzyna 4.03.44    
Tyl Władysław 22.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Tylawska Wanda 10.03.44    
Tylicki Jan   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tylińska Barbara 29/30.09.42 w 17.01.43 Majdanek  
Tyliński Piotr   zw 28.07.44  
Tyliński Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tyliński Stefan 18.09.40 w 4.04.41 Oświęcim Tajna Armia Polska (?)
Tylkowski Władysław   z 11.02.44 Leszno  
Tył Katarzyna   w 30.07.44 Ravensbruck  
Tym Jerzy   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Tyman Michał 25.06.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tymek Jadwiga   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tymińska Janina 2.02.44    
Tymiński Wiktor   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tymofiewicz Tomasz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Tymoszuk Stanisław   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Tynickiewicz Aleksander 7.08.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Tynickiewicz Maria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Tyniec Józef   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 74544 - 74619
Tyniecka Helena 3.10.42 z 4.11.42  
Tyński Stanisław 11.03.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Typel Stefania 23.02.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Typograf Józef   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tyran   w 17.01.43 Majdanek  
Tyrankiewicz Helena   w 22.09.41 Ravensbruck  
Tyrchowski Wacław   z 20.06.40 Palmiry  
Tyszel Chaim   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Tyszewski Władysław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Tyszka 21.04.42   Sp
Tyszka Czesław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Tyszka Ludmira (Ludwika) 23/24.04.42 w 12.10.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS
Tyszka Mirosław 23/24.04.42 w 16.07.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS
Tyszka Tadeusz   z 5.02.44  
Tyszkiewicz Mieczysław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Tyszko Bolesław   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej  
Tyszko Stanisław 21.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Tyszkowski Alfred   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Tyszyński Jerzy   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Tytek Władysława   z 29.03.44 ruiny getta  
Tytz Antoni     przebywał 19.11.40
Tywonek Stefan   w 25.03.43 Majdanek  

 

<-- POPRZEDNIA 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE