LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Ubysz Stefan 10.05.40    
Ubyszewski Tadeusz 27.11.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Uchman Stanisław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Uchowicz Anna 19.08.40    
Uczkiewicz Mieczysław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Udunkiewicz Kazimierz   w 25.03.43 Majdanek  
Ufa Józef   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Ufnal Jan 20.01.42 w 2.02.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Ufnal Piotr 17.09.42    
Uglanica Czesław   w 17.01.43 Majdanek  
Ugoda-Ugodziński Henryk   w 20.06.Bergen - Rugen  
Uhma Czesław Florian 24.10.42    
Uhma Paweł 20.05.41 w 23.07.41 Oświęcim  
Uhma Tatleusz 20.05.41 w 23.07.41 Oświęcim  
Uhma Zofia   w 30.05.42 Ravensbruck  
Ujazdowska Jadwiga 20.01.42 w 30.05.42 Ravensbruck Stronnictwo Pracy
Ujazdowski Kazimierz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Ujazdowski Stanisław 6.02.42    
Ukielska   zw 10.06.44  
Uklej 18.06.40    
Ukleja Roman 19.09.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Uklejowa Maryla   z 20.06.40 Palmiry  
Ulas   w 25.03.43 Majdanek  
Ulatowska Maria   w 17.01.43 Majdanek  
Ulatowski Jerzy   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ulatowski Klemens     zmarł 7.08.42
Ulewicz Teodor   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Ulfik Zygmunt   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Ulich Józef   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Uliński Jan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Ulko Ludwik 12.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Ullowa Teofila 9.09.41   redakcja "Dnia"; uciekła 16.01.42
Ulman Helwert 22.08.40    
Ułan (Maluszycki) Józef   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Umecka Izabela   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Umgelter Eugenia   u 22.04.43  
Umgelter Michał     przebywał/a kwiecień 43'
Umger Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Umiastowski Marian lut-40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Umiastowski Władysław 28.07.40 z 17.09.40 Palmiry  
Umiński Bolesław   w 20.06.Bergen - Rugen  
Ungar Kalman   u 7.02.42  
Unger Kate 4.12.43    
Unger Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Uniejewski Mieczysław 5.06.43   AK "Osa-Kosa"
Unkiewicz Henryka 27/28.04.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Unsulak   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Upiec Andrzej   w 22.09.42 Oświęcim nr. obozowe 64779 - 64853
Uraszewski Józef 7.02.44 w 28.03.44 Gross-Rosen ks. Selejanin
Urawski Jan 11.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Urazicka Jadwiga   w 30.07.44 Ravensbruck  
Urbach Hanna     przebywał 19.11.40
Urban Antoni   w 23.07.41 Oświęcim  
Urban Bartłomiej   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Urban Kazimierz     przebywał/a kwiecień 43'
Urban Ludwik   u 30.04.43  
Urban Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Urban Stanisław 23.06.40 z 17.09.40 Palmiry  
Urbanek Bogumił   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Urbanek Helena 3.10.42 z 4.11.42  
Urbanek Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Urbaniak Andrzej 25.01.42    
Urbaniak Andrzej ur. 1890   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Urbaniak Andrzej   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Urbaniak Józef listopad 41' z 27/28.05.42 Magdalenka  
Urbaniak Józef Hieronim 23.10.41    
Urbaniak Marian 1-8.08.40 u 24.08.40  
Urbaniak Marian   u 19.02.42  
Urbaniak Stanisław 5.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Urbaniak Stanisław 18.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Urbaniak Stefan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Urbaniak Władysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Urbaniak Władysława 7.02.44 u 4.04.44  
Urbanicki Stanisław 12.10.41 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Urbaniec Zofia   w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Urbanowicz Czesław   w 23.07.41 Oświęcim  
Urbanowicz Ewa 9.06.42 w 12.11.42 Oświęcim nr. obozowe 24436 - 24487
Urbanowicz Julian   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Urbanowicz Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Urbanowicz Tadeusz 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Urbanowska Helena     przebywał/a marzec 43'
Urbanowska Irena   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Urbańcowa Jadwiga     przeb. w sierpniu 42'
Urbańczyk Henryk   w 22.10.42 Rakowiecka  
Urbańczyk Karol   z 20.06.40 Palmiry  
Urbańska Janina 28.11.41    
Urbański     przebywał w marcu 42'
Urbański Edward cze-44    
Urbański Edward 21.08.43 w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Urbański Feliks ur. 1903 18.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Urbański Feliks ur. 1916   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Urbański Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Urbański Piotr   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Urbański Stanisław   z 20.11.43 Otwock  
Urbański Tadeusz ur. 1922   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Urbański Tadeusz ur. 1880   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta 26.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Urbański Tadeusz 28.06.43   PPR
Urbański Tadeusz   w 5.07.43 Oświęcim  
Urbański Tadeusz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Urbański Wacław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Urbański Władysław ur. 1898 23/24.04.42 w 16.07.42 Oświęcim ZO lub LOB lub PONS
Urbański Władysław ur. 1906   w 10.11.43 Oświęcim nr. obozowe 162110 - 162217
Urbański Władysław   z 7.12.43 ruiny Getta  
Urbański Zygmunt ur. 1909   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Urbański Zygmunt   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Urbaszek Helena (Halina)   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Urbaszek Maria   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 53847 - 53905
Urch Katarzyna 6.03.44    
Urnisz Anna 27.01.42    
Urpsza Helena 5.02.44 u 9.03.44  
Urpsza Wanda 5.02.44 w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Ursaki Adolf   w 17.01.43 Majdanek  
Urynowicz Zofia 11.01.44 u 14.02.44  
Urzędowska Waleria 4.03.44 w 30.07.44 Ravensbruck  
Usakiewicz Marian   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Usaltrow Paweł   w 26.09.42 nieznany kierunek jeńcy wojenni
Usarek Krystyna 14.04.44 w 30.07.44 Ravensbruck  
Usarek Leon Zygmunt 14.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Usarek Stefania 14.04.44 w 30.07.44 Ravensbruck  
Ustaborowicz Bogusław 26.02.44 w 30.07.44 Gross-Rosen  
Ustaszewski Ludwik   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Uszakow Piotr   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Uszpik Piotr     przebywał 19.11.40
Uszycka Józefa   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Uszycki Stanisław   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Uszyński Stanisław   zw 23.02.42  
Uszyński Stanisław   w 17.11.42 Oświęcim nr. obozowe 75854 - 75898
Uszyński Tadeusz   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Uściłowski Aleksander   z 20.06.40 Palmiry  
Uściłowski Stefan   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Uściłowski Wacław   z 20.06.40 Palmiry  
Uścisłowski Aleksander 22.05.40    
Uścisłowski Wacław 22.05.40    
Uzarek   w 25.03.43 Majdanek  
Uzat Karl 2.10.43    
Uzdowski Wacław   w 2.05.40 Sachsenhausen  

 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE