LISTA IMIENNA

 powrót do strony początkowej

 

Nazwisko i  imię

Zatrzymany dnia

(w) - wywieziony dnia

Uwagi

(z) - zamordowany dnia
(zw) - zwolniony
(u) - ubył
Zawiślak Aleksandra 24.11.43 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Zawiślak Alojzy   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zawiślak Jerzy   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Zawiślak Roman 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Zawiślak Władysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zawiślak Zygmunt ur. 1886   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zawiślak Zygmunt 18.05.44   oddział partyzancki
Zawitkowski Stanisław Mieczysław w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zawitniewicz Karol   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164898 - 165010
Zawłodzki Józef 21.08.43    
Zawodny Marian   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Zawodziński Julian   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Zawrotowski Karol kwi-40    
Zazdrościński Czesław 21.08.43    
Zazdrościński Józef 21.08.43    
Zazdrozińska Stefania 27.03.44    
Zaze Konstanty   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zazula Józef 20.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Zazun Jan   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Zazuniuk Tadeusz 28.02.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Zażuliński Adam 15.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zbierski Stefan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zbierzyński Cz.   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Zboińska Barbara   zw 22.04.43 przebywał/a marzec 43'
Zboiński lip-42    
Zboralski Adam 17.08.40    
Zborowska Weronika 10.12.43 u 28.02.44 (Entlassung)
Zborowski Józef 31.12.40 w 24.03.1941 Buchenwald  
Zborowski Tadeusz 1.10.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Zborowski Tadeusz ur. 1918     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zborowski Wacław   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta 31.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Zborowski Wiktor ur. 1918 24.09.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zborowski Wiktor ur. 1917   w 23.07.41 Oświęcim  
Zbraniecki Adam   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zbroziński Stefan   w 23.07.41 Oświęcim  
Zbrzeźna Janina   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Zbrzeźna Maria     przebywał/a maj 43'
Zbrzeźny Wacław 4.12.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zbyczyńska Walentyna   u 7.05.43  
Zbyszewski Eugeniusz   z 20/21.07.44  
Zbyszewski Kazimierz   w 23.07.41 Oświęcim  
Zbyszewski Tytus   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Zbyszyńska Gizela 18/19.07.42 w 25.09.42 nieznany kierunek  
Zdanowicz Helena   w 25.03.43 Majdanek  
Zdanowicz Przemysław 26.03.43 w 13.05.43 Oswięcim przebywał 18.04.43
Zdanowicz Witold 26.03.43 w 13.05.43 Oswięcim przebywał 18.04.43
Zdanowska Regina 14.04.44    
Zdanowski Bronisław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zdanowski Franciszek   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Zdanowski Melchior 9.03.42    
Zdanowski Stanisław 4.05.44   ppor.
Zdanowski Stanisław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Zdanowski Wacław   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Zdrodowski Edward   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zdrodowski Zygmunt   w 9.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63113 - 63163
Zdroik Wincenty   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Zdroik Władysław 14.03.42    
Zdrojewski Władysław   w 7.01.42 Laufen k. Salzburga internowany obywatel amerykański
Zdrojowska Stanisława   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Zdrójkowska Maria   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 64360 - 64608
Zdun Ludwik   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zdunek Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zdunek Józef ur. 1917 10.06.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zdunek Józef   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zdunek Piotr   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zdunek Stefan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zduńczyk Ignacy   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zduńczyk Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zduńczyk Mieczysław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zduńczyk Stefan 13.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Zduńczyk Szczepan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zdybiewski Józef   w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Zdziarsek Stefania 19.01.44    
Zdziarska Stefania 14.01.40   PLAN
Zdziarski Eugeniusz   w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Zdziarski Jan 18.05.40 z 17.09.40 Palmiry  
Zdziarski Janusz cze-44 z 20/21.07.44  
Zdziarski Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zdziarski Wacław 14.01.40 w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zdziarski Zbigniew 25.01.42    
Zdziarski Zbigniew   w 25.03.43 Majdanek  
Zdziarstek Stefania   z 11.02.44 ruiny getta  
Zdziebł... Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zdziebłowski Henryk 13.12.41    
Zdzieszyński Dionizy    u 21.08.40  
Zdzikot Wojciech   w 13.09.42 Oświęcim nr. obozowe 63750 - 63825
Zdzikot Wojciech   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Zebrowski Władysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Zegadlewicz Ryszard   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zeimer Gizela 5.12.43 u 17.01.44  
Zeisner Ignacy   w 25.03.43 Majdanek  
Zejdel (Seydel) Maria   u 28.03.44 (Entlassung)
Zejma Barbara 11.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Zejma Bolesław 13.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Zejma Katarzyna 11.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Zejmer Andrzej   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zelandkiewicz Zdzisław     przebywał/a 02.43'
Zelechowski Czesław     23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Zelent Stanisław 25.03.42 w 17.01.43 Majdanek Polski Związek Wolności
Zeliger Maria     przebywał/a we wrzesniu 42'
Zelkowska Zofia 10.11.42    
Zelle Stanisław 18.05.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zelubowska Ludmiła 10.02.44    
Zembik Ryszard   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zembrowski Stefan 29.07.40 w 21.09.40 Oświęcim  
Zembrzuski Konrad 1.10.42 w 25.03.43 Majdanek  
Zembrzuski Mieczysław   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zembrzycki Kazimierz   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Zembrzycki Zygmunt   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Zemojtel Mieczysław   w 25.03.43 Majdanek  
Zempolak Walenty 5.07.40    
Zempołuch Walenty   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zender Józef 5.03.42    
Zenowicz Maria   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Zenowicz Zofia 30.03.44    
Zenzman Jerzy   w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zerwa-Serwiński Mieczysław 18.03.43    
Zgliczyński Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zglińska Janina   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Zgliński Jerzy Feliks   z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zgódka Kazimierz   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zgryźlak Wincenty   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Zgubowska Janina 1.12.43    
Zgujko (Zgódka) Józef   w 15.07.43 Oświęcim nr. obozowe 129856 - 129929
Zguła Janina   u 21.01.44  
Zguta-Wlazło Janina 7.01.44    
Zgutowska   z 27.12.43  
Ziarek Alfred 20.05.42    
Ziarek Władysław   w 23.02.42 Oświęcim nr. obozowe 24784 - 25165
Ziąbka Aleksander 12.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ziąbka Bolesław Jan 20.08.40    
Ziąbka Edward 20.08.40    
Ziebnikowski Władysław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ziechel Robert 30.09.42    
Ziegler (Zygler) Józef   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Ziegler Edward kwi-40    
Ziegler Janina   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 44694 - 44812
Zieja Wacław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Ziejewski Feliks 30.08.41 w 15.10.41 Oświęcim nr. obozowy 21674 - 21781
Zielaskowski Zygmunt 21.06.40 w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zieleniewska Irena 26.11.40 zw. 15.07.41  
Zieleniewska Maria 26.11.40 zw. 15.07.41  
Zieleniewska Olga 30.04.43    
Zieleniewski Wiesław   z 7.05.43  
Zielenkiewicz Aleksander   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23 30.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Zieleńczyk Adam 21.07.43    
Zieleńczyk Jadwiga 21.07.43 z 27.08.43 Nowolipki  
Zieleńczyk Wanda 21.07.43 z 27.08.43 Nowolipki PPR
Zieleńczyk-Kocanowa Jadwiga   z 27.08.43 Nowolipki  
Zielewicz Aleksandra 20.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Zielewicz Bolesław 24.02.42    
Zielewicz Stefan 24.02.42    
Zieleziński Jerzy 18.03.43 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Zielińska Danuta 8/9.01.43    
Zielińska Jadwiga   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Zielińska Maria   z 29.03.44 ruiny getta  
Zielińska Maria 3.05.42 u 15.05.43  
Zielińska Maria 22.08.43    
Zielińska Marianna 9.02.44    
Zielińska Rozalia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Zielińska Sabina 3.05.42    
Zielińska Stanisława 4.12.43    
Zielińska Teofila 9.11.42    
Zielińska Zofia   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Zieliński   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Zieliński Adam     przebywał/a 02.43'
Zieliński Alfred 22.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zieliński August   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Zieliński Bolesław 27.06.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zieliński Bronisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Zieliński Eugeniusz     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zieliński Franciszek ur. 1913   w 23.07.41 Oświęcim  
Zieliński Franciszek   w 15.10.41 Oświęcim przebywał 19.11.40
Zieliński Franciszek ur. 1890   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Zieliński Franciszek ur. 1888   z 7.12.43 ruiny Getta  
Zieliński Henryk   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Zieliński Henryk Jakub   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Zieliński Jan   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zieliński Jan   w 3.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20352 - 20421
Zieliński Jan 25.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Zieliński Jan 29/30.09.42 w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Zieliński Jan   z 12.02.43 Lasy Chojnowskie  
Zieliński Jan (1 21) 20.10.41    
Zieliński Jan (1. 52) 20.10.41    
Zieliński Jan (ur. 1919)   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Zieliński Jan Robert   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Zieliński Jerzy ur. 1920 1.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zieliński Jerzy   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zieliński Johann lis-40    
Zieliński Józef ur. 1910 9.05.40 z 17.09.40 Palmiry  
Zieliński Józef   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Zieliński Józef   w 25.03.43 Majdanek  
Zieliński Kazimierz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zieliński Kazimierz 30.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zieliński Kazimierz   z 17.07.41 Palmiry  
Zieliński Kazimierz   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Zieliński Kazimierz   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zieliński Kazimierz   w 17.01.43 Majdanek  
Zieliński Kazimierz 19.02.42 w 17.04.42 Oświęcim nr. obozowe 30937 - 31397
Zieliński Leon   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zieliński Maksymilian   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Zieliński Marian ur. 1916   w 17.01.43 Majdanek  
Zieliński Marian 9.04.43   "Wachlarz"
Zieliński Michael   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Zieliński Michał 24.03.42    
Zieliński Ryszard   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Zieliński Ryszard 1.08.40 z 17.09.40 Palmiry  
Zieliński Stanisław   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zieliński Stefan 22.04.40 z 20.06.40 Palmiry  
Zieliński Stefan   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Zieliński Stefan   w 2.02.42 Oświęcim nr. obozowe 18161 - 20131
Zieliński Stefan   w 25.03.43 Majdanek  
Zieliński Stefan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zieliński Stefan   z 18.11.43 Żyrardów  
Zieliński Tadeusz   w 4.07.44 Gross-Rosen  
Zieliński Tadeusz (ur. 1904)     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zieliński Wacław 10.03.42 w 12.03.42 Oświęcim strażnik więzienny
Zieliński Wacław   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Zieliński Wacław   w 11.09.43 Oświęcim nr. obozowe 150431 - 150562
Zieliński Wiktor 29/30.09.42 z 16.10.42  
Zieliński Władysław   w 31.03.43 nieznany kierunek  
Zieliński Włodzimierz 1.10.43    
Zieliński Zdzisław   w 23.07.41 Oświęcim  
Zieliński Zenon paź-41 w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Zieliński Zygmunt 27.09.42    
Zieliński Zygmunt 4.05.43 u 10.08.43  
Zieliński Zygmunt   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Zieliński. Jan   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Zielnik Bogusław   z 30.11.43 Solec 23.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Zielonka Stefania 7.01.44 w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Zielonka Zygmunt   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Zielożyński (Ziemiołczyński) Stefan w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Ziemak Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ziemba Jan   w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Ziemba Julian   w 25.03.43 Majdanek  
Ziemba Katarzyna   w 30.05.42 Ravensbruck  
Ziemba Kazimiera 21.01.42    
Ziemba Roman   w 25.03.43 Majdanek  
Ziembiński Jan     przebywał 25.10.43
Ziembiński Waldemar   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Ziemecki Bogusław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ziemian Adolf   u 10.02.42  
Ziemianek Stanisław   w 25.03.43 Majdanek  
Ziemiański Mieczysław 7.03.41 w 24.03.1941 Buchenwald  
Ziemichód Kazimierz   zw 23.03.42  
Ziemięcki Bronisław 9.02.44 z 28.02.44 ruiny getta 19.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Ziemiński Stanisław 10.01.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ziemniak Maria 18.09.42 w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Ziemnicki Ignacy   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ziemnicki Wacław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Ziemski Alfred 27.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ziemski Antoni 18.10.40 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ziemski Feliks   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Ziemski Mirosław 27.08.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ziemtek Zygmunt 23.03.42    
Zienka Jan 15.08.40    
Zienkiewicz Bogdan   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Zienkiewicz Edward   w 17.01.43 Majdanek  
Zienkiewicz Halina   z 20.06.40 Palmiry  
Zienkiewicz Karolina 20.08.43 zw 12.04.44  
Zienkiewicz Mieczysław   w 5.08.43 Oświęcim nr. obozowe 135638 - 135711
Zienkiewicz Stefan 19.03.42    
Zienowicz Wiktor   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka  
Zientala Ferdynand   w 19.11.41 Oświęcim przebywał w lipcu 41'; nr. obozowy 22800 - 22956
Zientala Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zientala Stanisław 9.08.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Zientala Stanisław 11.07.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zientala Stanisław 5.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zientara Stefan   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zientara Wacław     przebywał 19.11.40
Zientarski Jerzy   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zientarzewski Antoni     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zientarzewski Tomasz     29.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zientecka Maria 26.08.40    
Zientecka Marianna   w 22.09.41 Ravensbruck  
Zientek Eligiusz 15.08.40    
Zieziulewicz Kazimierz   z 17.11.43 Kopińska i Białołecka 12.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Zięba Stanisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Zięba Władysław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Ziębacz Stanisław 11.02.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zięborak Jadwiga 28.04.44 w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Zięborak Jan 28.04.44 w 24.05.44 Stutthof Adiunkt SGGW
Zięborak Józef kwi-40 zw 4.04.40  
Zięborak Kazimierz 28.04.44 w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zięborak Mieczysław 28.04.44    
Zięć Waldemar   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Ziędzielski Feliks   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Ziętek Zdzisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ziętkowski Wacław   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zilberstein Moszek Daniel   z 26.02.40 Palmiry  
Zimińska Mira 8.09.40   aktorka
Zimiński Bronisław   zw 28.07.44  
Zimlich Szulim   w 23.07.41 Oświęcim  
Zimmerman Jan   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Zimmerman Sabina 22.04.43 u 23.04.43  
Zimmerman Stanisław   z 20.06.40 Palmiry  
Zimmermann Henryk   z 31.12.43 Towarowa  
Zimnicki Ignacy 18.02.44    
Zimnioch Edward   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zimnobłocki (Zimnowłodzki) Tadeusz w 23.07.41 Oświęcim  
Zimny Antoni   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Zimny Jan   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Zimny Marcin paź-40 w 23.07.41 Oświęcim  
Zimoląg Henryk 18.05.44   oddział partyzancki
Zimon Zygmunt kwi-40    
Zinówka Antoni 10.02.42   6.07.42 z Rakowieckiej
Zinserling Cyryl 19/20.07.44 z 31.07.44 AK "Osjan"
Ziombet Zdzisław     przebywał/a marzec 43'
Ziomski Józef   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164952
Ziomski Józef II   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 164954
Ziomski Stefan 11.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ziomski Wacław 11.11.40 w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ziontak Polikarp   w 13.05.43 Oswięcim nr. obozowe 121366 - 121454
Ziora Wacław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Ziółek Władysław   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Ziółek Zdzisław   w 19.11.41 Oświęcim nr. obozowy 22800 - 22956
Ziółkiewicz Stefan   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 78025 - 78087
Ziółkowska Halina 23/24.04.42   ZO lub LOB lub PONS
Ziółkowska Lucyna 23/24.04.42 u 25.05.42 ZO lub LOB lub PONS
Ziółkowska Stefania ur. 1892 18.11.41 w 30.05.42 Ravensbruck  
Ziółkowska Stefania   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 21092 - 21111
Ziółkowski Hieronim   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Ziółkowski Kazimierz 6.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Ziółkowski Marian   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Ziółkowski Piotr   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Ziółkowski Stanisław 13.03.43    
Ziółkowski Tadeusz   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Ziółkowski Wincenty   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Ziółkowski Władysław     przebywał 19.11.40
Ziółkowski Władysław ur. 1912   z 13.01.44 Górczewska; ruiny getta  
Ziółkowski Władysław 17.02.43    
Ziółkowski Władysław ur. 1901   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 23.12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Ziółkowski Zdzisław   w 5.10.43 Oświęcim nr. obozowe 155920 - 156724
Ziómek Stanisław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Ziómek Wacław   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Złoch Józef   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Złochowski Władysław   w 25.06.42 Oświęcim nr. obozowe 41644 - 41708
Złotkowski Edward     przebywał/a 02.43'
Złotkowski Zbigniew     przebywał/a 02.43'
Złotkowski Zbigniew ur. 1934   z 3.12.43 Puławska 13 i 21/23  
Złotnicka Irena   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 55778 - 55918
Złotnicka Maria   w Majdanek i Ravensbruck inf. Natalia Pacek 09.02.2012
Złotnicki   z 27/28.05.42 Magdalenka  
Złotnicki Edward 3.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka inf. Natalia Pacek 09.02.2012
Złotnicki Leonard   z 9.02.44 Buchenwald inf. Natalia Pacek 09.02.2012
Złotnicki Wiesław 3.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka inf. Natalia Pacek 09.02.2012
Złotnicki Zbigniew 3.02.42 z 27/28.05.42 Magdalenka inf. Natalia Pacek 09.02.2012
Złoto Jakub   z 29.05.43 ul. Gęsia  
Złotowicz Dionizy 7.04.43 w 13.05.43 Oswięcim "Wachlarz" (?)
Złotykamień Perec 16.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Zmorski Zbigniew Leon 14.03.43    
Znajbt Tadeusz 21.01.42    
Znajdek Stanisław     24.04.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Znajewski Władysław   z 11 - 14.12.43 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Znajkiewicz Helena 1.10.42    
Znajkiewicz Stanisław 1.10.42    
Znamierowski Janusz   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Znamirowski Franciszek Julian 2.06.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Znaniecki Alfred   w 19.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76887 - 76966
Znejkus Maria 3.02.44    
Znojkiewicz Helena   w 26.11.42 Oświęcim nr. obozowe 25969 - 26021
Znojkiewicz Stanisław   w 18.11.42 Oświęcim nr. obozowe 76117 - 76180
Znyk Tadeusz   u 23.02.42  
Znyk Tadeusz ur. 1898   w 17.01.43 Majdanek  
Zolakiewicz Stanisław   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zoller Janusz   z 2.12.43 Nowy Świat 64 29.11.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Zoller Jerzy 4.05.43 w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zollowski (Żółtowski) Leon   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zolondek Marian   z 21.01.44 ruiny getta 13.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zoltek Julia   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Zołotko Mikołaj   w 23.07.41 Oświęcim przebywali w lipcu 41'
Zołotoff Nedej   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Zomer Józef   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Zommer Emilia 10/11.06.42 w 17.01.43 Majdanek  
Zorek Bolesław   w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zotin Michał   w 14.01.42 Oświęcim nr. obozowe 25730 - 25789
Zowczak (Zawczak) Józef   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zowczak Józef 5.07.40    
Zowczak Paweł   w 31.01.41 Oświęcim nr. obozowe 9571 - 10163
Zręczny Icek 20.03.43    
Zrobek Ryszard     przebywał 19.11.40
Zubek Halina 12.03.43    
Zubek Janusz   w 20.06.Bergen - Rugen  
Zubek Marian 12.03.43    
Zubkowicz Maria   zw 3.11.42  
Zubowicz Roman   z 14.04.44  
Zubowicz Wiesław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zubrzycka Katarzyna 28.05.42 zw 27.09.42  
Zubrzycki Mirosław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Zuchmantowicz Edward   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Zuchowicz Bolesław   z 28.01.44 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Zuchowicz Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zuchowicz Janusz     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zuchowicz Remigiusz   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zuchwalska Aleksandra   u 25.03.43  
Zuckerman Gdala 28.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Zuckerman Moszko 28.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Zuckerman Srul 28.05.40 z 20.06.40 Palmiry  
Zumann Barbara 19.04.44    
Zupka Jan 10.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zuterek Jan   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Zuterek Kazimierz   w 12.03.42 Oświęcim nr. obozowe 26706 - 26767
Zwan Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zweibaum Juliusz kwi-40    
Zwerdli... Józef   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zwęglińska Stanisława   w 30.05.42 Ravensbruck przebywała w 01.42
Związek Karol   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zwierz Jan   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zwierzchowska Henryka   w 8.06.44 Ravensbruck nr. obozowe 41732 - 41791
Zwierzchowska Władysława 26.03.44    
Zwierzchowska Zofia   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 43488 - 43593
Zwierzchowski Franciszek   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zwierzchowski Jan 22.07.42 w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Zwierzchowski Jerzy   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Zwierzchowski Stanisław   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zwierzchowski Tadeusz 8.03.41 w 4.04.41 Oświęcim nr. obozowe 12352 - 13691
Zwierzewicz Ewaryst   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zwierzycki Józef 28.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Zwierzyńska Maria 3.03.44 u 18.04.44  
Zwierzyński Edward 2.10.43    
Zwierzyński Jan   w 16.07.42 Oświęcim nr. obozowe 46961 - 47087
Zwierzyński Stefan ur. 1923   z 23.01.44 Kilińskiego róg Długiej 19.01.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zwierzyński Stefan   w 24.08.43 Oświęcim nr. obozowe 138771 - 139645
Zwolińska 19.05.42 z Rakowieckiej  
Zwolińska (Kuszłejko) Janina 19.08.43 w 21.04.44 Ravensbruck przebywały 6.10.43
Zwolińska Wanda   w 30.05.42 Ravensbruck  
Zwoliński Józef   w 21.09.40 Oświęcim nieustalony pobyt na Pawiaku
Zwoliński Mieczysław   w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Zwoliński Paweł   w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Zwoliński Stanisław kwi-40    
Zwoliński Stanisław ur. 1923 5.02.42 w 28.04.43 Oświęcim nr. obozowe 119127 - 119526
Zybała Stanisław 20.01.42 w 17.04.42 Oświęcim Stronnictwo Pracy
Zybenberg Nuta 24.06.40 w 21.11.40 Oświęcim nr. obozowe 6273 - 6572
Zyberk-Plater Ludwika 20.09.42    
Zybert Barbara (Romanowska Urszula) 13.10.41 w 12.11.42 Oświęcim KG ZWZ
Zybert Edward   w 24.05.44 Stutthof nr. obozowe 35417 - 36275
Zybert Stanisława 17.11.43 z 25.11.43 AK
Zybura Józef   z 11 - 14.12.43; Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki 7i 8. 12.43 skazani na śmierć w obwieszczeniu
Zych Edward   u 9.08.40 przebywał 19.11.40 (?)
Zych Eugenia   w 22.09.41 Ravensbruck  
Zych Jan 25.10.43    
Zych Kazimierz 9.04.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Zych Stefan   w 20.06.Bergen - Rugen  
Zych Wacław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Zych Waldemar   w 30.07.44 Gross-Rosen  
Zych Zygmunt     przebywali w lipcu 41'
Zyczkowski Władysław 12.03.43    
Zygadlewicz Ryszard     26.02.44 skazani na karę śmierci w obwieszczeniu
Zygadło Tadeusz Bolesław   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Zygadło Zygmunt   w 6.01.41 Oświęcim nr. obozowe 7881 - 8389
Zygański Zygmunt 24.10.42    
Zygas Maria 16.02.44    
Zygas Marianna   w 21.04.44 Ravensbruck nr. obozowe 36237 - 36296
Zygielberg Irena   w 26.03.43 (?)  
Zygielberg Janina   w 26.03.43 (?)  
Zygmunt Henryk   w 21.04.42 Oświęcim nr. obozowe 31882 - 31931
Zygmunt Wiktor   w 11.09.41 Oświęcim nr. obozowe 20572 - 20685
Zygmunt Władysław Leopold   z 26.02.40 Palmiry  
Zygmuntowicz   z 27.01.44  
Zygmuntowicz Halina 7.01.44    
Zygmuntowicz Helena   u 27.01.44  
Zygnanenko Georgij     skreślony z listy transportowej do Stutthofu 24.05.44
Zylberberg     uciekli 30.07.44
Zylberblat Majer   z 18 - 25.01.40  
Zylberg...nisz   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zylberst...in Aron Wolf   w 2.05.40 Sachsenhausen  
Zylbersztein Icchok   z 18 - 25.01.40  
Zylbertrest Jakub 11.07.40 w 14.08.40 Oświęcim nr. obozowe 1513 - 3179
Zyman Jakub   w 12.02.42 Oświęcim nr. obozowe 21349 - 21799
Zymelman Josek   z 18 - 25.01.40  
Zymmelman Dawid   z 18 - 25.01.40  
Zysk Józef 17.05.41 w 28.05.41 Oświęcim nr. obozowe 16644 - 16948
Zysk Julia   w 25.11.43 Oświęcim nr. obozowe 69324 - 69356
Zysk Mirosław   w 19.08.42 Oświęcim nr. obozowe 60043 - 60111
Zysk Władysław   w 29.09.42 Oświęcim nr. obozowe 66750 - 66826
Zyskowska Ludwika   w 15.03.44 Ravensbruck nr. obozowe 32028 - 32093
Zyskowski Wincenty   w 30.07.44 Gross-Rosen  

<-- POPRZEDNIA 

 powrót do strony początkowej

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE