powrót do strony początkowej

 ZAMORDOWANI w PALMIRACH

 

Nazwisko i imię Data
Adamczewski Antoni 20.06.1940
Altyński Stanisław 17.09.1940
Andruszczyn Hanna 20.06.1940
Antoszewski Lucjan 20.06.1940
Atemborski Kazimierz 30.08.1940
Augustyniak Stefania 20.06.1940
Babiarczyk Bolesław 20.06.1940
Bajerska Franciszka 20.06.1940
Bańkowski Antoni 4.12.1940
Bańkowski Eugeniusz 17.09.1940
Bardadin Józef Serafin 11.03.1941
Bartodziejski Tadeusz 20.06.1940
Bartoszewicz (Bartosiewicz) Józef 20.06.1940
Bączkowski Tadeusz 1.04.1941
Bednarski Henryk 20.06.1940
Bedowski Jan 20.06.1940
Beer Stanisław 20.06.1940
Bełcikowska Alicja 20.06.1940
Bełcikowska Anna Zofia 20.06.1940
Bełcikowski Jan 20.06.1940
Bernbacher Jan 30.08.1940
Biczow Bolesław 12.06.1941
Bielański Roman 20.06.1940
Bielewicz Tadeusz 4.12.1940
Biernacki Jan 20.06.1940
Binkowski Józef 30.08.1940
Blumszejn Moszek Jankiel 30.08.1940
Błaszkiewicz (Błaszczykiewicz) Wiktor 17.09.1940
Bogacki Władysław 17.09.1940
Bogdan Janina 17.09.1940
Bogdan Marian (Edmund) 17.07.1941
Bogdański Kazimierz 4.12.1940
Bogdziewicz Jadwiga Teresa 17.09.1940
Bohdan Piotr 20.06.1940
Bojanowski Teofil 20.06.1940
Bolechowski Bolesław 17.07.1941
Bolesławski Bolesław 17.07.1941
Borkowska Antonina (Borkowski Antoni) 20.06.1940
Borowiński Józef 17.07.1941
Borski Jan 17.09.1940
Bróg Jan 17.07.1941
Brun Henryk 20.06.1940
Bryła Stanisław 17.09.1940
Brzosko Zofia 20.06.1940
Brzóska Jan 17.09.1940
Buczek Klemens 4.12.1940
Budzyński Norbert 30.08.1940
Bujnik Tadeusz 30.08.1940
Bukiewicz Wanda 17.09.1940
Bukowski Mieczysław 17.09.1940
Burgs Edmund 17.09.1940
Burnek Julian (Bursiak Lucjan) 17.09.1940
Bursa Władysław 30.08.1940
Burzyński (Borzyński) Marian 20.06.1940
Byczyński - Wojnar Stefan 20.06.1940
Bzdak Henryk 17.09.1940
Cała Eugeniusz 17.09.1940
Cała Stanisław 20.06.1940
Ch... Szlama Zelma 4.12.1940
Chodzeń Jakub 20.06.1940
Cholewa Jan 17.09.1940
Chorzewski Sebastian 17.09.1940
Chromiński Czesław 20.06.1940
Chromiński Józef 17.09.1940
Chwalibóg Piecek Eugeniusz 17.09.1940
Ciąglińska Zofia 20.06.1940
Ciebieniak (Ciepieniak) Aleksander 17.09.1940
Cieślak Janusz 20.06.1940
Ciężara (Cięciara) Jan 17.09.1940
Ciszewski Jan 17.09.1940
Cudny Władysław 17.09.1940
Cukierman Mordka 20.06.1940
Cukierman Tobiasz 30.08.1940
Cwyl Bolesław 17.09.1940
Czachowski Czesław 20.06.1940
Czamara Marianna 17.09.1940
Czapla Władysław 17.07.1941
Czapliński Stanisław 17.07.1941
Czapski Tadeusz 20.06.1940
Czerwiński Czesław 12.06.1941
Czerwiński Wacław 30.08.1940
Czerwiński Władysław 4.12.1940
Czyż Mieczysław 20.06.1940
Czyżniewski Edmund 17.09.1940
Daczkowski Tadeusz 20.06.1940
Dancygier Stefan 20.06.1940
Dancygier Zygmunt 20.06.1940
Dawidson Chaim 4.12.1940
Dąbrowski Stanisław 17.09.1940
Dąbrowski Stanisław 20.06.1940
Depsztak Izaak 20.06.1940
Dębicki Ludwik 20.06.1940
Dębiński Jan 20.06.1940
Dinstman Józef 30.08.1940
Dobosz Piotr 20.06.1940
Domański Andrzej 30.08.1940
Domański Stanisław 30.08.1940
Dowbor-Muśnicka Agnieszka 20.06.1940
Dratwa Karol 30.08.1940
Drozdowicz Jadwiga 20.06.1940
Drozdowski Ludwik 17.09.1940
Drzewiecki Bronisław 1.04.1941
Dudkiewicz Edward 17.07.1941
Dumański Stanisław 30.08.1940
Dymek Stanisław 20.06.1940
Dymek Zygmunt 17.07.1941
Dziedzic Stanisław 17.09.1940
Dzierzeński Stanisław 20.06.1940
Dziewałtowski Gintowt Władysław 20.06.1940
Dziewulak Stanisław 4.12.1940
Dzięgielewska Elżbieta 20.06.1940
Ellert Bolesław 17.09.1940
Ellert Franciszek 17.09.1940
Fabiani Tadeusz 20.06.1940
Fal Czesław 4.12.1940
Feib Aleksander 20.06.1940
Fergosiński Benon 17.07.1941
Finkenstejn (Finkelsztejn) Sura 17.09.1940
Flis (Fels) Karo 17.09.1940
Florczak Jan 4.12.1940
Florian Róża 20.06.1940
Fortuński Wacław 17.09.1940
Fuks Jadwiga 20.06.1940
Fuks Piotr 20.06.1940
Gabler Wacław 17.09.1940
Gadomska Helena 20.06.1940
Gadomski Adam 20.06.1940
Gadomski Jerzy 20.06.1940
Gajewski Kazimierz 20.06.1940
Gałecki Aleksander 30.08.1940
Gałkowski Tomasz 20.06.1940
Gawolski (Gawelski) Bogdan 17.09.1940
Gawrońska Helena 17.07.1941
Gawroński Władysław 11.03.1941
Gawrychowski Edward Odon 30.08.1940
Geringer Waldemar 17.09.1940
Gęsiarz Mieczysław 4.12.1940
Glondarz Iser Izrael 4.12.1940
Głowacka Zofia 12.06.1941
Gnys (Głyś) Wiktoria 20.06.1940
Godlewski Jan 20.06.1940
Godlewski Michał 17.07.1941
Godziszewski Antoni 1.04.1941
Goldsztein Pinkus 30.08.1940
Goller Stanisław 17.09.1940
Gołembiowski Stanisław 11.03.1941
Gołębiowski Mikołaj 17.09.1940
Gołębiowski Zdzisław Ludwik 30.08.1940
Gontarczyk Edward 4.12.1940
Goralik Sław Maria 20.06.1940
Goralik Sław Matylda 20.06.1940
Gorczyca Stanisław 17.09.1940
Goss Roman 30.08.1940
Gostyński Adolf 20.06.1940
Gostyński Zdzisław 20.06.1940
Górnikiewicz Lucjan 20.06.1940
Grabiński Józef 17.09.1940
Grabowski Edmund 20.06.1940
Grabowski Jan 20.06.1940
Grabowski Tadeusz 20.06.1940
Grom Henryk 30.08.1940
Gross Marian 20.06.1940
Gryzik Paweł 4.12.1940
Gutowska Kazimiera 12.06.1941
Guzikowski Adam 20.06.1940
Harcej Jan 20.06.1940
Harr Antoni 17.09.1940
Hawerski Ludwik 20.06.1940
Heinrich Jerzy 20.06.1940
Hejnikowski Edward 11.03.1941
Hirszlajn (Hirszbejn) Bronisław 17.09.1940
Hofman Bolesław 4.12.1940
Hofrichter (Hofrychter) Jankiel 17.09.1940
Holc Wacław 17.09.1940
Holcyder Zenon 20.06.1940
Hulewicz Witold 12.06.1941
Iwaszkiewicz Bolesław 20.06.1940
Izban Helena 20.06.1940
Jabłoński 12.06.1941
Jachowicz Antoni 20.06.1940
Jakubowski Tadeusz 30.08.1940
Janecka Władysława 20.06.1940
Janicka (Janecka) Wanda 20.06.1940
Janiszewski Stefan 20.06.1940
Jankowski Andrzej 20.06.1940
Jankowski Czesław 20.06.1940
Jankowski Jacenty 30.08.1940
Jankowski Józef 30.08.1940
Jankowski Tadeusz 17.09.1940
Jankowski Wacław 30.08.1940
Janowski Jerzy 20.06.1940
Jarosiński (Jaroszyński) Stanisław 20.06.1940
Jarosiński Jan 20.06.1940
Jarosz (Jaracz) Józef 17.09.1940
Jaroszewicz Helena 20.06.1940
Jarzec Mieczysław 20.06.1940
Jasiński Władysław 20.06.1940
Jaszczyńska Stanisława 17.09.1940
Jaszkowski Franciszek 20.06.1940
Jefimow Mieczysław 4.12.1940
Jezierski Stanisław 20.06.1940
Jędrusiak Szymon 17.07.1941
Jędrusik Zygfryd 17.07.1941
Jodłowski Stanisław 30.08.1940
Jurzyk Czesław 20.06.1940
Jurzyk Henryk 17.09.1940
Jurzyk Jan 20.06.1940
Jurzyk Stanisław 20.06.1940
Jurzyk Stefan 20.06.1940
Kacka Władysław 4.12.1940
Kaczorek Maria 17.09.1940
Kaczorowski Jan 20.06.1940
Kaczyński Romuald 30.08.1940
Kalina Izrael 20.06.1940
Kałuski Jan Henryk 30.08.1940
Kałuża Jan 17.09.1940
Kamiński Aleksander 17.09.1940
Kamiński Jan 12.06.1941
Kania Józef Daniel 20.06.1940
Kanigowska Irena 17.09.1940
Karońska (Korońska) Jadwiga 20.06.1940
Karsznicki (Karśnicki) Zdzisław 20.06.1940
Karwat Czesław 20.06.1940
Karwat Wanda 20.06.1940
Kaszur Adolf 17.09.1940
Kaufman Julian 20.06.1940
Kazubski (Kaszubski) Piotr 17.09.1940
Kazuń Aleksander 1.04.1941
Kesek Stanisław 20.06.1940
Kębłowski Marian 1.04.1941
Kędziora{Kędzior) Władysław 17.09.1940
Kępa Alojzy Ryszard 20.06.1940
Kielesiński Stefan 20.06.1940
Kieliszek Kazimierz 17.09.1940
Kierski Waldemar 17.09.1940
Kleniewska Józefa 20.06.1940
Klepiński Jan 20.06.1940
Kłobuszewski Władysław 20.06.1940
Kmitto Michał 20.06.1940
Kochlews'ka Anna 20.06.1940
Kociszewski Szymon 30.08.1940
Kodrysz (Kodrycz) Zofia 20.06.1940
Kokoszka Józef 17.09.1940
Kolanowska Władysława 20.06.1940
Kolasek Tomasz 20.06.1940
Kołaciński Lucjan 11.03.1941
Kołaczyński Konstanty 11.03.1941
Kołakowski (Kułakowski) Tadeusz 20.06.1940
Konik Hieronim 20.06.1940
Konkol Roman 17.09.1940
Kopeć Jerzy 20.06.1940
Kopeć Stanisław 11.03.1941
Kopeć Stefan 11.03.1941
Koperski Leon 17.09.1940
Kopiec Eugeniusz 17.07.1941
Kopycki Franciszek 17.09.1940
Korab Józef 20.06.1940
Korab Marian 20.06.1940
Kornatko Jan 20.06.1940
Kornawalski Witold 17.07.1941
Kosacka Jadwiga 20.06.1940
Kosewski Kazimierz (ur. 1921) 4.12.1940
Kosewski Kazimierz(ur. 1920) 4.12.1940
Kosicki Janusz 17.09.1940
Kosińska Janina 20.06.1940
Kosiński Eugeniusz 30.08.1940
Kostrzewa Jan 17.09.1940
Koszewski Kazimierz 20.06.1940
Kościanek Roman 20.06.1940
Kościaszek Roman 20.06.1940
Kowalczyk Antoni 4.12.1940
Kowalczyk Kazimierz 4.12.1940
Kowalewicz Karol Leonard 30.08.1940
Kowalik Franciszek 20.06.1940
Kowaliński Eugeniusz 12.06.1941
Kowalska Jadwiga 17.09.1940
Kowalski Piotr 20.06.1940
Kozłowska Lidia 20.06.1940
Kozłowski Jan 4.12.1940
Krasuski Józef 20.06.1940
Krawczyk Piotr 4.12.1940
Krekanc (Krekora) Stanisław 20.06.1940
Krekora Julian 30.08.1940
Kreżel Juliusz Jan 20.06.1940
Królik (Królak) Jan 17.09.1940
Kruk Wacław 17.09.1940
Kruze Władysław 17.09.1940
Krystosiak Antoni 17.09.1940
Kryształowicz (Krzyształowicz) Stanisław 20.06.1940
Kryszyłowicz Franciszek 20.06.1940
Krzeczkowski Grzegorz 20.06.1940
Krzemiński Józef 30.08.1940
Krzyżanowski Włodzimierz 20.06.1940
Książek Felicja 20.06.1940
Kuba Marian 20.06.1940
Kucharska Jadwiga 20.06.1940
Kucharski Józef 30.08.1940
Kucharski Stanisław 20.06.1940
Kuczmara (Kuczmera) Andrzej 20.06.1940
Kulmiński Czesław 4.12.1940
Kurdykowska Irena 20.06.1940
Kurek Kazimierz 20.06.1940
Kurkiewicz Stanisław 30.08.1940
Kurowicki Aleksander 17.09.1940
Kuśmierczyk Edward 4.12.1940
Kutkowski Adolf 1.04.1941
Kuźmiarski Aleksander 17.09.1940
Kwasieborski Wojciech 20.06.1940
Kwiatkowski Stefan Ludwik 20.06.1940
Kwokowski Bolesław 20.06.1940
Labes (Łabes) Edmund 17.09.1940
Lajch Edward 20.06.1940
Langman Adela 20.06.1940
Lasocki Stanisław 20.06.1940
Lasota Józef 30.08.1940
Le Brun 20.06.1940
Lelewicz Stanisław 17.09.1940
Lendzion (Lendziak) Jerzy 17.09.1940
Lerner Dawid Chaim 4.12.1940
Leszczyński Zdzisław Tadeusz 30.08.1940
Leszko (Lesko) Jan 20.06.1940
Leśnikowski Henryk 4.12.1940
Lewandowska Antonina 20.06.1940
Lewikowicz Jan 20.06.1940
Lewin Boruch 17.09.1940
Lina Mordka 4.12.1940
Linkowski Aleksander 17.09.1940
Lipkowski Tadeusz 20.06.1940
Lniski Stefan 20.06.1940
Lortsch Adolf 20.06.1940
Lukiewicz Paweł 20.06.1940
Łabęcki (Łabędzki) Wiktor 20.06.1940
Łagoda Czesław 20.06.1940
Łagodziński Stanisław 20.06.1940
Łajszczak Bolesław 17.09.1940
Łaski Adam 20.06.1940
Łatkowski Adam 17.07.1941
Łepis Janina 20.06.1940
Łopuszańska Helena 20.06.1940
Łuczak Władysław 20.06.1940
Łukaszewicz (Łukasiewicz) Eugeniusz 17.09.1940
Łyczka Helena 20.06.1940
Łyczkowski Zygmunt 1.04.1941
Machnik Henryk 17.09.1940
Maciejewski Stanisław 30.08.1940
Maciński Marian 20.06.1940
Maik (Majk) Janusz 20.06.1940
Majewski Arkadiusz 20.06.1940
Majewski Józef 1.04.1941
Makowska Franciszka 17.09.1940
Makowski Antoni 17.09.1940
Malczewski Borys 20.06.1940
Malinowski Stanisław (areszt. 4 I 1941) 12.06.1941
Malinowski Stanisław (areszt. 6 III 1941) 12.06.1941
Malinowski Zygmunt 30.08.1940
Mann Karol (Aron) 20.06.1940
Mańko Karol 11.03.1941
Marchell (Marszelożek) Stanisław 17.07.1941
Marchewka Stanisław 17.09.1940
Marczak Stanisław 20.06.1940
Markiewicz Franciszek 20.06.1940
Markowski Mieczysław 20.06.1940
Marzysz Edward 17.09.1940
Masztanowicz Kazimierz 1.04.1941
Masztanowicz Tadeusz 1.04.1941
Mateńko Bolesław 17.09.1940
Matjaszewska Zofia 12.06.1941
Matusiak Walenty 20.06.1940
Mazur Krystyna 12.06.1941
Mazurkiewicz Zygmunt 20.06.1940
Michalak Edward 30.08.1940
Michalski Czesław 11.03.1941
Michałowski Józef 17.09.1940
Michałowski Władysław 17.09.1940
Miecznikowski Władysław 17.09.1940
Mikiewicz Henryk 20.06.1940
Mikowski Tadeusz 20.06.1940
Milczarek (Mielczarek) Anna 20.06.1940
Milczarek (Mielczarek) Antoni 20.06.1940
Milewski Marian 17.09.1940
Mincberg (Mitzberg) Krystyna 12.06.1941
Minkiewicz Kazimierz 20.06.1940
Mioduszewski Wacław 17.09.1940
Mirecka Zofia 20.06.1940
Mirecki Alfons 17.09.1940
Mirosław Aleksander 17.07.1941
Mirska Wincenta 20.06.1940
Moczulski Szymon 17.09.1940
Moczydłowski Mieczysław 20.06.1940
Moczyński Zygmunt 17.09.1940
Morawiecki Bolesław 20.06.1940
Morawski Stanisław 20.06.1940
Motz Antoni 17.09.1940
Mroczek Antoni 17.09.1940
Mroczek Jadwiga 12.06.1941
Mrozowski Józef 20.06.1940
Mucha Bolesław 30.08.1940
Muczyński (Muszyński) Kazimierz 17.09.1940
Muszyński Edward 20.06.1940
Mydło Julian 20.06.1940
Myszczyński Bolesław 20.06.1940
Myszczyński Ignacy 20.06.1940
Myszkiewicz Konstanty 12.06.1941
Myszkowski Alfons 17.09.1940
Myślińska Leokadia 12.06.1941
Nalej (Naley) Stanisław 20.06.1940
Nalewski Konstanty 30.08.1940
Naramowski Henryk 20.06.1940
Nawrocka Irena 17.07.1941
Nawrocka Klementyna 17.07.1941
Nawrocki Jan 17.09.1940
Nawrocki Stanisław 17.09.1940
Nawrocki Wiktor 17.09.1940
Nerc Anna 17.09.1940
Nerc Hieronim 17.09.1940
Nerc Jan 17.09.1940
Niedziałkowski Mieczysław 20.06.1940
Niedźwiecka Konstancja 20.06.1940
Niegowski (Nierowski) Władysław 17.09.1940
Niżałowski Jerzy 20.06.1940
Nowaczyński Janusz 20.06.1940
Nowak Jan 30.08.1940
Nowakowski Aleksander 17.09.1940
Nowis Leon 17.09.1940
Nowogórska Regina 12.06.1941
Obidniak Franciszek 17.09.1940
Obidziński Stefan 17.09.1940
Ogrodowczyk Agata 17.09.1940
Olczak Antonina 20.06.1940
Olczak Stefan 30.08.1940
Oleśkiewicz Zygfryd (Zygmunt) 20.06.1940
Olędzki (Olendzki) Stefan 17.09.1940
Oniszko (Onyszko) Henryk 20.06.1940
Opalski Antoni 1.04.1941
Orłowski Tadeusz 20.06.1940
Ornoch (Ornold) Władysław 17.09.1940
Osiński Maksymilian 30.08.1940
Osowicki Ryszard 17.09.1940
Ostałowski Eugeniusz (Onufry) 20.06.1940
Ostopowicz Eugeniusz 20.06.1940
Owczarek Walerian 20.06.1940
Pacak Zygmunt 30.08.1940
Pachol (Pachel) Ryszard 17.09.1940
Pacholak Wacław 20.06.1940
Pajor (Pajer) Bogusław 20.06.1940
Panek Tadeusz 17.09.1940
Papiernik Józef 20.06.1940
Papiernik Zachariasz 17.07.1941
Paprocki Stanisław 17.09.1940
Paradowski Władysław 30.08.1940
Pasek Józef 20.06.1940
Pasek Julia 20.06.1940
Pasek Piotr 20.06.1940
Pasek Stanisław (ur 1880) 20.06.1940
Pasek Stanisław (ur. 1910) 20.06.1940
Pasikowski Wacław 17.07.1941
Paszkowska Helena 20.06.1940
Pawlak Benedykt 30.08.1940
Pawlicki Jan 17.09.1940
Pawlikowski Tadeusz 17.09.1940
Pawłonka (Pawłowski) Jan 17.09.1940
Pawłowski Stefan 17.09.1940
Pawłowski Tadeusz 20.06.1940
Pejsach (Skórnik) Małka 17.09.1940
Pękalski Marceli 30.08.1940
Piasecki Stanisław 12.06.1941
Piątkowski Kazimierz (Paweł) 17.07.1941
Piątkowski Michał 20.06.1940
Piekarska Anna Władysława 20.06.1940
Pieniak Franciszek 20.06.1940
Pieścik Bronisław 20.06.1940
Pietruszka Józefa 17.09.1940
Pietruszka Maria (Marta) 17.09.1940
Pietruszka Ryszard 17.09.1940
Pietruszka Zygmunt 17.09.1940
Pietrzkiewicz Andrzej 20.06.1940
Pietrzykowski Eugeniusz 20.06.1940
Piętka Jan 17.09.1940
Piętka Władysław 11.03.1941
Piotrowska (Stańczyk) Maria 20.06.1940
Piotrowski (Piórkowski) Piotr 17.07.1941
Piotrowski (Piórkowski) Stanisław 20.06.1940
Piotrowski Karol 17.09.1940
Piotrowski Władysław 20.06.1940
Piskorska Anna 20.06.1940
Piskorski Edward 20.06.1940
Pluciński Zbigniew 17.07.1941
Płatek Józef 17.07.1941
Płoszański Dobromir 17.09.1940
Podczaski Stefan 20.06.1940
Podgórska Halina 20.06.1940
Podgórski Jan (Jerzy) 17.09.1940
Podstolski Serafin 17.09.1940
Pogorzelska Stanisława 17.09.1940
Pogorzelski Julian 17.09.1940
Pohoski Jan 20.06.1940
Polachowski Antoni 12.06.1941
Polański Michał 20.06.1940
Polkowska Gabriela 17.07.1941

DALEJ -->

 

powrót do strony początkowej

 

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza, ... 

Zapraszam także na stronę główną - www.stankiewicze.com

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE