powrót do strony początkowej

 ZAMORDOWANI w PALMIRACH

Nazwisko i imię Data
Porębski Edmund 17.09.1940
Prawdzic Gniewkowski Jan Tadeusz 17.09.1940
Prokop Dariusz 30.08.1940
Pryliński Zdzisław 30.08.1940
Przybyliński Mieczysław 17.09.1940
Przybylska Jadwiga 12.06.1941
Przybylski Bohdan 20.06.1940
Przybylski Stefan 17.09.1940
Przybysz Zygmunt 12.06.1941
Przybyszewski Roman 17.09.1940
Przylbylski Zygmunt 17.07.1941
Ptaszek (Płaczek) Mieczysław 20.06.1940
Puchalski Bolesław 20.06.1940
Puchalski Władysław 20.06.1940
Pytel Wilhelm Bolesław 20.06.1940
Radzio Jerzy Tadeusz 20.06.1940
Rajska Wiktoria 17.09.1940
Rakon (Rekan) Stanisław 20.06.1940
Rataj Maciej 20.06.1940
Rau Eugeniusz 20.06.1940
Reczyk Józef 1.04.1941
Rejmond (Reymont) Bolesław 17.07.1941
Rekowa Helena 20.06.1940
Rembelski (Remblewski) Wojciech 17.09.1940
Renkowski Feliks 20.06.1940
Reśko (Reczko) Henryk 17.09.1940
Rogowiecki Bolesław 20.06.1940
Romalewski Józef 20.06.1940
Romanowski Henryk 20.06.1940
Romanowski Witold 20.06.1940
Rondzio Kazimierz 20.06.1940
Rosłonek (Rowonek) Walenty 17.09.1940
Rosochacz Józef 20.06.1940
Rowiński Stanisław 20.06.1940
Rozenblum Jakub Majloch 20.06.1940
Rożałowska Maria 20.06.1940
Rożecki Stefan 20.06.1940
Rubinkowski Sylwester 17.09.1940
Ruciński Tadeusz 30.08.1940
Rudnicka Janina 12.06.1941
Rudnicka-Sipajło Helena 20.06.1940
Rudnicki Wacław 11.03.1941
Rudowski Henryk 17.09.1940
Rusiniak Ryszard 20.06.1940
Rusiniak Teofil 20.06.1940
Russjan Edmund 17.09.1940
Russjan Franciszek 17.09.1940
Russjan Kazimierz 17.09.1940
Rutkowski Bronisław 20.06.1940
Rybakowa Apolonia 20.06.1940
Rychter (Richter) Antoni 17.09.1940
Ryjak Antoni 20.06.1940
Rzewnicki Zygmunt 20.06.1940
Sadkowski Florian 20.06.1940
Sadowski Stanisław (ojciec) 11.03.1941
Sadowski Stefan 20.06.1940
Sajna Zygmunt 17.09.1940
Salinger Irena 20.06.1940
Salinger Zygmunt 20.06.1940
Sas Henryk 20.06.1940
Scęcelek Jan 1.04.1941
Serafin Aleksander 20.06.1940
Serafin Stanisław 20.06.1940
Sieklicki Stanisław 30.08.1940
Siemiński Tadeusz 20.06.1940
Siemiński Zygmunt 20.06.1940
Siewiera Feliks 1.04.1941
Siewierski Antoni 30.08.1940
Siewierski Jan 17.09.1940
Siewierski Władysław 17.09.1940
Simon Zygmunt 20.06.1940
Siwek Jan 20.06.1940
Skalska Janina 20.06.1940
Skarulis Jan 1.04.1941
Skarżyński Wacław 17.09.1940
Skinder Ewelina 20.06.1940
Skonieczny (Skoneczny) Adam 17.09.1940
Skorupa Jan 30.08.1940
Skowronek Jan 30.08.1940
Skórewicz Ludomir 20.06.1940
Skrobisz Marian 20.06.1940
Skrzypczyk Helena 20.06.1940
Skubaczewski Henryk Ryszard 11.03.1941
Skuratowicz Hanna (Anna) 12.06.1941
Słoniewicz Jan 1.04.1941
Słowikowski Antoni 17.09.1940
Smaderek (Smadczak) Jan 20.06.1940
Smorongiewicz Mieczysław 20.06.1940
Sobczak Wacław 17.09.1940
Sobczyk-Sobczyńskii Jakub 17.07.1941
Sobiński Bogdan 17.09.1940
Sobiński Stanisław 17.09.1940
Sobolewska Irena 20.06.1940
Sobolewski Stanisław 20.06.1940
Sochacz Jan 12.06.1941
Sokołowska Wiktoria 17.09.1940
Sokół Józef 30.08.1940
Sołagała (Sołgała) Henryk 20.06.1940
Sosnowski Ignacy 17.09.1940
Sowiński Jan 20.06.1940
Srnietański Zygmunt 30.08.1940
Stachórski Leon 20.06.1940
Stachórski Ryszard 20.06.1940
Stanisławski Mikołaj 20.06.1940
Stanisławski Stanisław 20.06.1940
Stankiewicz Tomasz 20.06.1940
Stańczyk Jan 20.06.1940
Stańczyk Stanisław 20.06.1940
Stańczyk Władysław 20.06.1940
Starnowska Genowefa 17.09.1940
Starzyński Jan 11.03.1941
Staśkiewicz (Stanakiewicz) Leon 20.06.1940
Stażewski Józef 20.06.1940
Stefaniak Stanisław 20.06.1940
Stefański (Stefaniak) Stanisław 20.06.1940
Stefański Michał 20.06.1940
Stępień Józef 17.09.1940
Stępniewski (Ślepniewski) Jan 17.09.1940
Stolarski August 17.09.1940
Struga Antoni 20.06.1940
Subocz Alfred 1.04.1941
Sucharczuk Arnold 20.06.1940
Suchocki Aleksander 17.09.1940
Suchocki Zygmunt 20.06.1940
Suchodolska Zofia 20.06.1940
Suchodolski Edward 20.06.1940
Sułek Edward 20.06.1940
Surynin Teodor 20.06.1940
Szadkowski (Szarkowski) Marian 17.09.1940
Szamborski Kazimierz 20.06.1940
Szatański Stanisław 20.06.1940
Szczęśniewski Kazimierz 17.09.1940
Szelągowski Adolf 17.09.1940
Szlamińska Janina 20.06.1940
Szmoll Zbigniew 20.06.1940
Szopiński Wacław 17.09.1940
Szotarski (Szotowski) Jerzy 20.06.1940
Szott Zofia Stanisława 20.06.1940
Sztajerwald Wacław 17.09.1940
Szuldzińska Stanisława 12.06.1941
Szumigowski Julian 17.09.1940
Szumigowski Marian 17.09.1940
Szumigowski Stanisław 17.09.1940
Szurig Jerzy 12.06.1941
Szymańska Alina 20.06.1940
Szymański Bronisław 17.09.1940
Szymański Czesław 20.06.1940
Szymański Franciszek 11.03.1941
Szymkowski Ksawery (Tyszel Zygmunt Jan) 11.03.1941
Szynerska Maria, 20.06.1940
Szyszko Albert 17.09.1940
Szyszko Jerzy 20.06.1940
Szyszko Maria 20.06.1940
Szyszko Stanisław 20.06.1940
Ślęzak Tadeusz 30.08.1940
Śliwiński Jan 11.03.1941
Śliwka Jan 11.03.1941
Śmietański Edward 30.08.1940
Świetlicki Andrzej 20.06.1940
Taborowski Kazimierz Mirosław 11.03.1941
Taborowski Marian Mieczysław 12.06.1941
Tajblum Chana 20.06.1940
Taranowski Piotr 17.09.1940
Tawalska (Taczalska) Janina 20.06.1940
Tempel Hilary 20.06.1940
Tkaczak (Tkaczyk) Cecylia 17.07.1941
Tkaczyk Stefania 17.07.1941
Tkaczyk Władysław 20.06.1940
Tłuchowski Zdzisław 17.09.1940
Tokaj Bronisław 17.09.1940
Tołwiński Zbigniew 20.06.1940
Tomala Feliks 1.04.1941
Tomaszewski Aleksander 17.09.1940
Tomczyk Konstanty 20.06.1940
Trocha (Troche) Tadeusz 17.09.1940
Trzebimowska Zofia 20.06.1940
Twardowski Andrzej 17.09.1940
Tyrchowski Wacław 20.06.1940
Uklejowa Maryla 20.06.1940
Umiastowski Władysław 17.09.1940
Urban Stanisław 17.09.1940
Urbanowicz Tadeusz 20.06.1940
Urbańczyk Karol 20.06.1940
Uściłowski Aleksander 20.06.1940
Uściłowski Wacław 20.06.1940
Wachowicz Stanisław 30.08.1940
Wajzner (Wojzner) Jan 20.06.1940
Walkiewicz Czesław 20.06.1940
Wasiak Jan 12.06.1941
Waszkiewicz Jadwiga 20.06.1940
Wdowczyk Marian 30.08.1940
Weissbrot Andrzej 20.06.1940
Werner Jan 20.06.1940
Wertheim (Wertkin) Majer 20.06.1940
Węgiełek Kazimiera 20.06.1940
Węgierska Irena 20.06.1940
Węgłowski Wojciech 30.08.1940
Wieczorek Anastazy 20.06.1940
Wieczorek Franciszek I 30.08.1940
Wieczorek Franciszek II 30.08.1940
Wieczorek Jan 30.08.1940
Wieczorek Leon 17.09.1940
Wieczorek Marian 20.06.1940
Wieczorek Zygmunt 20.06.1940
Wielgosek Stanisław 20.06.1940
Wielgus Józef 17.09.1940
Wikpold Aleksander. 17.09.1940
Wikpold Maria 17.09.1940
Wiśniewska (Wiszniewska) Helena 20.06.1940
Wiśniewski Bronisław 20.06.1940
Wiśniewski Józef 20.06.1940
Wiśniewski Piotr 20.06.1940
Wiśniewski Roman 17.09.1940
Wiśniewski Wacław 17.09.1940
Witkowska Maria 20.06.1940
Włodarczyk Feliks (ur. 1900) 20.06.1940
Włodarczyk Feliks (ur. 1906) 20.06.1940
Włodarczyk Franciszek 20.06.1940
Włodarczyk Jan 20.06.1940
Włodarczyk Józef 1.04.1941
Włodarczyk Stanisław 20.06.1940
Włodek Kazimierz 20.06.1940
Wnęk Karol (Władysław) 17.09.1940
Wojciechowski Feliks 17.09.1940
Wojciechowski Zygmunt 17.07.1941
Wojnowski Mieczysław 17.07.1941
Wolski Józef 17.09.1940
Wołoszowski Tomasz 20.06.1940
Wójcik Janusz 20.06.1940
Wójtowicz Irena 20.06.1940
Wójtowicz Władysław 20.06.1940
Wrotniak (Wrotnicki) Edward 17.09.1940
Wróblewski Adam 20.06.1940
Wróblewski Zbigniew 17.09.1940
Wujasz Jan 30.08.1940
Wysocka Irena 12.06.1941
Wysocka Maria 12.06.1941
Wysocki Wacław 17.09.1940
Wysocki Zbigniew 30.08.1940
Zabawka Leokadia 20.06.1940
Zaborowski (Zabrowski) Franciszek Alfons 17.09.1940
Zadrożyński (Zdrożyński) Piotr 20.06.1940
Zakolski Stanisław 17.09.1940
Zakrzewski Antoni Jerzy 17.09.1940
Zakrzewski Kazimierz 11.03.1941
Zalewska Zofia 20.06.1940
Zamoński Zygmunt 20.06.1940
Zantara Władysław 30.08.1940
Zantman Stanisław 17.07.1941
Zapaśnik Maria 20.06.1940
Zasadziński Józef 17.09.1940
Zawadka Jan 17.09.1940
Zawadzka Stefania 20.06.1940
Zawadzki Stefan 17.09.1940
Zawadzki Tadeusz 30.08.1940
Zazula Józef 20.06.1940
Zduńczyk Stefan 20.06.1940
Zdziarski Jan 17.09.1940
Zieliński Józef 17.09.1940
Zieliński Kazimierz 17.07.1941
Zieliński Ryszard 17.09.1940
Zieliński Stefan 20.06.1940
Zienkiewicz Halina 20.06.1940
Zimmerman Stanisław 20.06.1940
Zuckerman Gdala 20.06.1940
Zuckerman Moszek 20.06.1940
Zuckerman Srul 20.06.1940
Żak Aniela 20.06.1940
Żak Irena 20.06.1940
Żak Stefan 20.06.1940
Żolimas Henryk 20.06.1940
Żuber Feliks 20.06.1940

 

<-- POPRZEDNIA STRONA

 

powrót do strony początkowej

 

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza, ... 

Zapraszam także na stronę główną - www.stankiewicze.com

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE