powrót do strony początkowej

 WYWIEZIENI do SACHSENHAUSEN

 

Nazwisko i imię Data wywózki
Orłowski Zygmunt 2.05.1940
Orzechowski Ignacy 2.05.1940
Oziętko Józef 2.05.1940
Pałka Bolesław 2.05.1940
Pałka Władysław 2.05.1940
Papaj Jerzy 2.05.1940
Papiński Kazimierz 2.05.1940
Paprocki Adam 2.05.1940
Paprocki Tadeusz 2.05.1940
Paradowski Marian 2.05.1940
Patocha Feliks 2.05.1940
Patrynowski Marian 2.05.1940
Pauba Władysław 2.05.1940
Paziewski Kazimierz 2.05.1940
Peretjakowicz Stefan 2.05.1940
Piasecki Jan Klemens 2.05.1940
Piasecki Władysław 2.05.1940
Piecuel Jan 2.05.1940
Pietrasiak Jan 2.05.1940
Pietrowski Edward 2.05.1940
Piotrowski Polikarp 2.05.1940
Piotrowski Zdzisław 2.05.1940
Pisula Stanisław 2.05.1940
Pleciak Jan Wincenty 2.05.1940
Podbielski Czesław 2.05.1940
Podrębski Henryk 2.05.1940
Podskrobek Stefan 2.05.1940
Pokorski Leon 2.05.1940
Polawski Walter 2.05.1940
Polkowski Czesław 2.05.1940
Polkowski Władysław 2.05.1940
Popowski Samuel 2.05.1940
Poraj -Jakubowski Bohdan 2.05.1940
Porejko Stanisław 2.05.1940
Porejko Stefan M. 2.05.1940
Prechnik Feliks 2.05.1940
Preis Włodzimierz 2.05.1940
Prokurat Marian 2.05.1940
Prószyński Witold 2.05.1940
Pruszkowski Feliks 2.05.1940
Pruszyński Adam 2.05.1940
Przedborski Stanisław 2.05.1940
Przedwiedzki Romuald 2.05.1940
Przepiórka Samuel 2.05.1940
Przetacki Jan Tadeusz 2.05.1940
Przetacznik Ryszard 2.05.1940
Przewłocki Stefan 2.05.1940
Przybylski Zbigniew 2.05.1940
Przyjemski Mieczysław 2.05.1940
Przyłuski Zygmunt 2.05.1940
Przyszychowski Mieczysław 2.05.1940
Pułowski Władysław 2.05.1940
Pypeć Józef 2.05.1940
Pyziak Tadeusz 2.05.1940
Rabenda Leon 2.05.1940
Rabinowicz Icek 2.05.1940
Raciborski Marian 2.05.1940
Radecki Wacław 2.05.1940
Radwański Zdzisław 2.05.1940
Radziński Henryk 2.05.1940
Raudzio Ryszard 2.05.1940
Reche Eugeniusz 2.05.1940
Reczko Marian 2.05.1940
Regiver Artur Paweł 2.05.1940
Rejchma Aleksander 2.05.1940
Rejenciak Ryszard 2.05.1940
Renbelski Marian 2.05.1940
Retmaniak Kazimierz 2.05.1940
Riedel Władysław 2.05.1940
Roja Bolesław 2.05.1940
Romanowicz Józef 2.05.1940
Romatowski Edmund 2.05.1940
Rondzio Zygmunt 2.05.1940
Rosiak Henryk 2.05.1940
Rosłaniec Franciszek, ks. 2.05.1940
Rosochacz Bogumił 2.05.1940
Roszczycki Jerzy 2.05.1940
Rothert Janusz 2.05.1940
Rozbicki Ludwik 2.05.1940
Rozenberg Izaak 2.05.1940
Rozenberg Moszek 2.05.1940
Róg Michał 2.05.1940
Rubinstein Ber 2.05.1940
Rubski Stefan 2.05.1940
Rudkowski Marian 2.05.1940
Rudziński Mieczysław 2.05.1940
Rutkowski Jan 2.05.1940
Rutowicz Roman 2.05.1940
Rybicki Edward Jan 2.05.1940
Rybicki Franciszek 2.05.1940
Rybski Aleksander 2.05.1940
Rychter Moszek 2.05.1940
Ryll Mieczysław 2.05.1940
Ryll Tomasz 2.05.1940
Rzeszot Tadeusz 2.05.1940
Rzewuski Adam 2.05.1940
Sadzisz Józef 2.05.1940
Salwoński Jan 2.05.1940
Sambulski Antoni 2.05.1940
Saperstein Gerszon 2.05.1940
Sawicki Urban 2.05.1940
Sawuhajdys Ryszard 2.05.1940
Sekuła Franciszek 2.05.1940
Siemieński Stefan 2.05.1940
Sienkiewicz Bolesław 2.05.1940
Sikorski Aleksander 2.05.1940
Sikorski Stefan 2.05.1940
Skibiński Edward 2.05.1940
Skibiński Marian 2.05.1940
Skorochód Szloma 2.05.1940
Skorupiński Czesław 2.05.1940
Skorupiński Stanisław 2.05.1940
Skorupski Stefan 2.05.1940
Skulski-Ślusarek Aleksander 2.05.1940
Skwarczyński Henryk 2.05.1940
Skwarecki Stefan 2.05.1940
Słotwiński Ludwik 2.05.1940
Słowik Stanisław 2.05.1940
Smalec Stefan 2.05.1940
Smukowski Tadeusz 2.05.1940
Sobociński Jerzy Konstanty 2.05.1940
Sołtys Władysław 2.05.1940
Sopiński Mieczysław 2.05.1940
Sosiński Stanisław 2.05.1940
Sosnowicz Chaim 2.05.1940
Sosnowski Jan 2.05.1940
Spigiel Janos 2.05.1940
Stachowicz Zdzisław 2.05.1940
Stachurski Kazimierz 2.05.1940
Stalka Władysław 2.05.1940
Staniewicz Cezary 2.05.1940
Staniszewski Józef 2.05.1940
Staniszewski Zygmunt 2.05.1940
Stankiewicz Antoni 2.05.1940
Starczewski Tadeusz 2.05.1940
Staryszak Józef 2.05.1940
Stasiak Bolesław 2.05.1940
Stasimowski Henryk 2.05.1940
Stefański Eugeniusz 2.05.1940
Stejnberg Abram 2.05.1940
Stern Michał 2.05.1940
Stojczyk Maksymilian 2.05.1940
Stolarek Władysław 2.05.1940
Strojnowski Edward 2.05.1940
Stróżek Władysław 2.05.1940
Studziński Andrzej. 2.05.1940
Suchecki Miron 2.05.1940
Suchocki Aleksander 2.05.1940
Suryn Jerzy 2.05.1940
Sylwestrowicz Włodzimierz 2.05.1940
Sysko Zygmunt 2.05.1940
Szabelski Stanisław 2.05.1940
Szczepański Ryszard 2.05.1940
Szczepański Tomasz 2.05.1940
Szczęch Stefan 2.05.1940
Szczodiłow Józef 2.05.1940
Szczygielski Julian 2.05.1940
Szczygliński Henryk 2.05.1940
Szelągowski Kazimierz 2.05.1940
Szerybuk Girsz 2.05.1940
Szild Herszko 2.05.1940
Szmidt Abram 2.05.1940
Szneiderman Szlama 2.05.1940
Sznieg Icek 2.05.1940
Szof Czesław 2.05.1940
Szostak Henryk 2.05.1940
Szpanow Mikołaj 2.05.1940
Sztern Izrael 2.05.1940
Szufliński Stanisław 2.05.1940
Szulborski Stefan 2.05.1940
Szulc Tadeusz 2.05.1940
Szymański Mieczysław 2.05.1940
Szymański Ryszard 2.05.1940
Szymański Władysław 2.05.1940
Szymczyk Stefan 2.05.1940
Szymerski Czesław 2.05.1940
Śliwiński Władysław 2.05.1940
Śmigielski Kazimierz 2.05.1940
Świerczewski Stefan 2.05.1940
Świerzyński Józef 2.05.1940
Świeżyński Leon 2.05.1940
Świniarski Janusz. 2.05.1940
Tanalski Kazimierz 2.05.1940
Tarciński Ignacy 2.05.1940
Tarczyński Stanisław 2.05.1940
Tarz Józef 2.05.1940
Teiblum Moszek 2.05.1940
Teisler Lucjan 2.05.1940
Teller Kazimierz 2.05.1940
Terlecki Jerzy 2.05.1940
Tołoczko Ignacy 2.05.1940
Tomerak Feliks 2.05.1940
Traczyk Tadeusz 2.05.1940
Trąbik Jerzy 2.05.1940
Treichel Rudolf 2.05.1940
Trębiński Jerzy 2.05.1940
Trofimowicz Władysław 2.05.1940
Trojanowski Tadeusz 2.05.1940
Trzciński Stanisław 2.05.1940
Trzebiatowski Stefan 2.05.1940
Trzosek Franciszek 2.05.1940
Trzosek Stanisław 2.05.1940
Tujak Stefan 2.05.1940
Tychanowicz Józef 2.05.1940
Tyk Hersz 2.05.1940
Tyk Icek 2.05.1940
Tyk Rubin 2.05.1940
Tyszewski Władysław 2.05.1940
Umger Józef 2.05.1940
Urban Marian 2.05.1940
Urbanowicz Stefan 2.05.1940
Usakiewicz Marian 2.05.1940
Ustaszewski Ludwik 2.05.1940
Uściłowski Stefan 2.05.1940
Uzdowski Wacław 2.05.1940
Wajkr... Abram 2.05.1940
Wajnert Antoni 2.05.1940
Walczak Romuald 2.05.1940
Walicki Jan 2.05.1940
Walicki Władysław 2.05.1940
Walkowski Tadeusz 2.05.1940
Wandel Jerzy 2.05.1940
Wandke... elond 2.05.1940
Wanic... Jan 2.05.1940
Warcho...wski Jerzy 2.05.1940
Warchocki Jan 2.05.1940
Wardynszkiewicz Jerzy 2.05.1940
Warec... Józef 2.05.1940
Warzyński Zbigniew 2.05.1940
Wasilewski Henryk 2.05.1940
Waśkowski Cezary 2.05.1940
Wąsowski Bolesław 2.05.1940
Weber Henryk 2.05.1940
Wegener Henryk ks. 2.05.1940
Wejderman Feliks 2.05.1940
Weremi Aleksander 2.05.1940
Węgiel Kazimierz 2.05.1940
Węgielek Jerzy 2.05.1940
Węgiełek Stefan 2.05.1940
Węgiełek Władysław 2.05.1940
Węgierski Edward 2.05.1940
Węglarczyk Klemens 2.05.1940
Węgrzyński Witold 2.05.1940
Wiechecki Stanisław 2.05.1940
Wieczo...k Edmund 2.05.1940
Wielowiejski Jan 2.05.1940
Wieprzkowicz Bronisław syn Józefa i Agnieszki 2.05.1940
Wieprzkowicz Bronisław syn Józefa i Weroniki 2.05.1940
Wierciński Stefan 2.05.1940
Wierzhowski Stefan 2.05.1940
Wiktorowski Leonard 2.05.1940
Wilczewski Józef 2.05.1940
Wilczewski Stanisław 2.05.1940
Wilde Szmul 2.05.1940
Wiprzycki Antoni 2.05.1940
Wiśnie...cz Idel 2.05.1940
Witas Kazimierz 2.05.1940
Witic... Jerzy 2.05.1940
Witkowski Czesław 2.05.1940
Witkowski Stefan 2.05.1940
Witosiński Jan 2.05.1940
Wnętrzak Waldemar 2.05.1940
Wnorowski Kazimierz 2.05.1940
Wojdyłło Marian 2.05.1940
Wojdyna Jan Stanisław 2.05.1940
Wojtkowiak Bronisław 2.05.1940
Wollman Henryk 2.05.1940
Wolski Tadeusz 2.05.1940
Wołkow... Ignacy 2.05.1940
Wortra...h Lipa 2.05.1940
Woźni... Józef 2.05.1940
Wójcicki Wacław 2.05.1940
Wójcik Jerzy 2.05.1940
Wróbel Szczęsny 2.05.1940
Wróble...ski Czeslaw 2.05.1940
Wróblewski Antoni 2.05.1940
Wróblewski Bronisław, ks. 2.05.1940
Wróblewski Franciszek 2.05.1940
Wróblewski Leopold 2.05.1940
Wróblewski Stanisław 2.05.1940
Wybranowski Jerzy 2.05.1940
Wybranowski Władysław 2.05.1940
Wyrobek Stefan 2.05.1940
Wysmułek Piotr 2.05.1940
Zabówka Edward 2.05.1940
Zagończyk Jan 2.05.1940
Zagórowski Adam 2.05.1940
Zajdmel Pinkus 2.05.1940
Zaleski Batrtłomiej 2.05.1940
Zalewski Bolesław 2.05.1940
Zalewski Edward 2.05.1940
Zalewski Stanisław 2.05.1940
Zalnowski Roman 2.05.1940
Załuskowski Roman 2.05.1940
Zamierowski Baltazar 2.05.1940
Zaręba Czesław 2.05.1940
Zaręba Roman 2.05.1940
Zasada Tadeusz 2.05.1940
Zawadzki Jan I 2.05.1940
Zawadzki Jan II 2.05.1940
Zawadzki Kazimierz 2.05.1940
Zawieska Józef 2.05.1940
Zawiślak Alojzy 2.05.1940
Zdrodowski Edward 2.05.1940
Zdunek Józef 2.05.1940
Zdziarski Wacław 2.05.1940
Zdziebł... Józef 2.05.1940
Zgliczyński Stanisław 2.05.1940
Zieliński Kazimierz 2.05.1940
Ziemak Stanisław 2.05.1940
Ziemecki Bogusław 2.05.1940
Ziętek Zdzisław 2.05.1940
Ziółkowski Wincenty 2.05.1940
Zubowicz Wiesław 2.05.1940
Zwan Stanisław 2.05.1940
Zwerdli... Józef 2.05.1940
Zwierzchowski Franciszek 2.05.1940
Zwierzchowski Stanisław 2.05.1940
Zylberg...nisz 2.05.1940
Zylberst...in Aron Wolf 2.05.1940
Żebrowski Kazimierz 2.05.1940
Żebrowski Stanisław 2.05.1940
Żelazek Władysław 2.05.1940
Żmudzki Alfons 2.05.1940
Żukowski Wincenty 2.05.1940

 <-- POPRZEDNIA STRONA

 

powrót do strony początkowej

 

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza, ... 

Zapraszam także na stronę główną - www.stankiewicze.com

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE