powrót do strony początkowej

 ZAMORDOWANI w różnych rejonach WARSZAWY 

Nazwisko i imię Data egzekucji Ulica
Haber Nikodem 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Haberko Zdzisław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Hacia Feliks 29.05.1943 Gęsia
Hajduk Franciszek 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Halecki Antoni 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Hamerling Maria 21.01.1944 ruiny getta
Han Wiktor 7.12.1943 ruiny Getta
Hankiewicz Sabina 29.05.1943 Gęsia
Hankus Karol 24.11.1943 Radzymińska lub Belwederska
Hausman Wiktor 29.05.1943 Gęsia
Hauze Ryszard 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Hauzenplas Zdzisław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Haykowski Stanisław 2.12.1943 Nowy Świat 64
Hebdowski Ludwik 29.05.1943 Gęsia
Hejncz Zbigniew 24.11.1943 Radzymińska lub Belwederska
Helbrecht Aleksy 28.02.1944 ruiny getta
Hirszberg 25.01.1944 ruiny getta
Holke Feliks 31.12.1943 Towarowa
Hollender Tadeusz 29.05.1943 Gęsia
Horl Jan 7.05.1943 Dzielna
Horodyska Maria Jamna 11.02.1944 ruiny getta
Horwath Bogdan 17.11.1943 Kopińska lub Białołęcka
Horyszewski Stanisław Hieronim 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Hubner Alicja 29.03.1944 ruiny getta
HyziakWacław 29.05.1943 Gęsia
Idziak Marian 29.05.1943 Gęsia
Idzikowska Krystyna 27.06.1944 ruiny getta
Ignaczak Jerzy 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Ike-Duninowska Maria 16.03.1944 ruiny getta
Ilczerko Roman 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Ilski Franciszek 16.10.1942 Rembertów; Pelcowizna; Marki; Szczęsliwice; Mszczonowska
Imiela Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Ipnarski Antoni 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Iwanowski Stefan 31.12.1943 Towarowa
Iwański Feliks 29.05.1943 Gęsia
Iwański Wacław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Iżycki Kazimierz 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Jabłkowska Karolina 23.01.1944 ruiny getta
Jabłkowski Henryk 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Jabłonowski Michał 29.05.1943 Gęsia
Jabłoński Stanisław 30.11.1943 Solec
Jabłoński Zygmunt 16.06.1944 Gęsia
Jachna Czesław 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Jachoda Mirosław 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Jachowicz 21.01.1944 ruiny getta
Jacoszek Zbigniew Zygmunt 29.05.1943 Gęsia
Jagiełło Stefan 16.06.1944 Gęsia
Jagliński Zdzisław Zenon 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jagła Antoni 7.12.1943 ruiny Getta
Jagodziński Jakub 21.01.1944 ruiny getta
Jakubasik Jan 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Jałosiński Marian 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Janasik Marian 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Janecki Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Janek Zenon 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Janfolecki Jan 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Janicka Leokadia 11.02.1944 ruiny getta
Janicki Bogdan 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Janiszewski Bogdan 28.02.1944 ruiny getta
Janiszewski Marian 7.12.1943 ruiny Getta
Jankowski Edward 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jankowski Józef 2.12.1943 Nowy Świat 64
Jankowski Konstanty 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jankowski Zdzisław 2.12.1943 Nowy Świat 64
Jankowski Zenon 7.12.1943 ruiny Getta
Jannasz Józef 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Janowski Czesław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Janusz Aleksander 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jaraczewska Maria 18.05.1944 Nowolipki
Jarczyk Władysław 7.05.1943 Dzielna
Jarkiewicz Jerzy 26.07.1944 ruiny getta
Jarkiewicz Józef 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Jarociński Andrzej 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Jarosińska Michalina 27.06.1944 ruiny getta
Jaroszek Marian 28.02.1944 ruiny getta
Jaroszewski Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jarzyna Ireneusz 28.02.1944 ruiny getta
Jasieński Julian 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jasińska Henryka 22.02.1944 ruiny getta
Jasińska Jadwiga 22.02.1944 ruiny getta
Jasiński Edmund 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jasiński Ryszard 28.02.1944 ruiny getta
Jastrzembski Henryk 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Jastrzębowski Andrzej 11.02.1944 Leszno
Jastrzębowski Wiesław 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Jaszczuk Władysław 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Jaworska Jadwiga 20.03.1944 ruiny getta
Jaworski Jan 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Jaworski Marian 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Jaworski Mieczysław 20.12.1943 Wolska 77
Jaworski Stanisław 20.12.1943 Wolska 77
Jaworski Władysław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Jaxa-Bykowska Anna 29.05.1943 Gęsia
Jaxa-Bykowska Zofia 29.05.1943 Gęsia
Jaxa-Bykowski Czesław 29.05.1943 Gęsia
Jedynak Karol 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Jedyniak Stanisław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Jenorowska Maria 18.05.1944 Nowolipki
Jentys Julian 28.02.1944 ruiny getta
Jerwasińska Amelia (Aniela) 29.05.1943 Gęsia
Jerzak Władysław 28.02.1944 ruiny getta
Jewozińska Sabina 29.05.1943 Gęsia
Jezierski Zdzisław 29.05.1943 Gęsia
Jędraszkiewicz Władysław 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Jędrzejczak Ignacy 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Jędrzejczyk Jan 2.12.1943 Nowy Świat 64
Jędrzejewicz Juliusz Czesław 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Jędrzejewska Karolina 22.02.1944 ruiny getta
Jóźwik Bolesław 24.11.1943 Radzymińska lub Belwederska
Jóźwik Zdzisław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Juraszyński Bolesław 28.02.1944 ruiny getta
Jurczak Mieczysław 11.02.1944 Leszno
Jurczak Wacław 11.02.1944 Leszno
Jurek Stefan 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Jurewicz Tomasz 29.05.1943 Gęsia
Jurko Alicja 22.02.1944 ruiny getta
Jurkowski Kazimierz 29.05.1943 Gęsia
Juszczyńska Janina 29.03.1944 ruiny getta
Kabała Kazimiera 29.03.1944 ruiny getta
Kacperski Henryk 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Kacperski Jan 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Kacprowski Władysław 16.06.1944 Gęsia
Kacprzak Henryk 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kacpura Antoni 16.10.1942 Rembertów; Pelcowizna; Marki; Szczęsliwice; Mszczonowska
Kaczmara Stanisław 16.06.1944 Gęsia
Kaczmarczyk Stanisław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kaczmarek Ksawery 16.10.1942 Rembertów; Pelcowizna; Marki; Szczęsliwice; Mszczonowska
Kaczmarski Lech 28.02.1944 ruiny getta
Kaczor Zdzisław 16.10.1942 Rembertów; Pelcowizna; Marki; Szczęsliwice; Mszczonowska
Kaczyński Antoni 29.05.1943 Gęsia
Kaczyński Józef 29.05.1943 Gęsia
Kaczyński Tadeusz 28.02.1944 ruiny getta
Kadłubowski Czesław 28.02.1944 ruiny getta
Kadzikiewicz Józef 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kaim Marian 29.05.1943 Gęsia
Kaleńska Weronika 29.05.1943 Gęsia
Kaleński Gustaw 29.05.1943 Gęsia
Kalinowska Irena 3.02.1944 ruiny getta
Kalinowski Jerzy 29.05.1943 Gęsia
Kalisz Henryk 2.12.1943 Nowy Świat 64
Kalusińska Krystyna 3.02.1944 ruiny getta
Kałowski Józef 30.11.1943 Solec
Kamieński Henryk 20.12.1943 Wolska 77
Kamiński Jerzy 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kamiński Józef 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kamiński Kazimierz 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kamiński Krzysztof Antoni 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kamiński Ludwik 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kamiński Stanisław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kamoła Antoni Adam 16.06.1944 Gęsia
Kania Juliusz 16.10.1942 Rembertów; Pelcowizna; Marki; Szczęsliwice; Mszczonowska
Kania Mieczysław 21.01.1944 ruiny getta
Kański Mieczysław 7.12.1943 ruiny Getta
Kaperski Jan 16.06.1944 Gęsia
Kapke Stanisław 29.05.1943 Gęsia
Kaprowski Filip 31.12.1943 Towarowa
Kapuściński Edmund 9.12.1943 Wola; Okęcie
Kapuściński Stefan 29.05.1943 Gęsia
Karasiewicz Zofia 27.06.1944 ruiny getta
Karolak Eugeniusz 17.11.1943 Kopińska lub Białołęcka
Karpiński Tadeusz 29.05.1943 Gęsia
Karski Jan Władysław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Karwacki Jerzy 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Karwowski Stanisław 29.05.1943 Gęsia
Karwowski Wacław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kawka Franciszek 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kazanka Stefan 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Kazimierowski Franciszek 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kądzałkiewicz Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kądziela Julian 24.11.1943 Radzymińska lub Belwederska
Keck Michał 2.12.1943 Nowy Świat 64
Kempiński Józef 29.05.1943 Gęsia
Kempiński Tadeusz 29.05.1943 Gęsia
Kendzierawski Bogusław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kędzierski Czesław 29.05.1943 Gęsia
Kędzierski Piotr 29.05.1943 Gęsia
Kędziora Józef 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kędziora Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kielak Leon 26.10.1943 Leszno
Kieres Adam 9.12.1943 Wola; Okęcie
Kiliańczak Władysław 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Kirchmayer Wanda 29.03.1944 ruiny getta
Kirszensztajn Andrzej 22.10.1943 Młynarska
Klaser (Klazer) Zofia 29.05.1943 Gęsia
Kleczyński Zbigniew 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kleszczyński Jan 28.02.1944 ruiny getta
Klimek Feliks 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Klimek Jan 28.02.1944 ruiny getta
Klimkiewicz Józef 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Klimkiewicz Józef 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Klimowicz Wiesław 24.11.1943 Radzymińska lub Belwederska
Klobetek Konrad 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Kłobuszewski Ignacy 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kłos Zygmunt 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Knabit Aleksander 31.12.1943 Towarowa
Knera Władysław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kobyliński Jan 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kobyłecki Roch 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Koch Konstanty 9.12.1943 Wola; Okęcie
Kochacki Edmund 30.10.1943 Towarowa
Kochański Roman 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kodera Zygmunt 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kojer Alfred 7.05.1943 Dzielna
Kokoszko Witold 16.10.1942 Rembertów; Pelcowizna; Marki; Szczęsliwice; Mszczonowska
Kolbuk Antoni 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kolbuk Stanisław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kolempa Józef 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Koliński Jan 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Koliński Ludwik 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kolski Stanisław 7.05.1943 Dzielna
Kołaciński Eugeniusz Józef 16.06.1944 Gęsia
Kołaczyński Jerzy 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kołakowski Jerzy 29.05.1943 Gęsia
Kołakowski Zygmunt 29.05.1943 Gęsia
Kołodziej 25.01.1944 ruiny getta
Kołodziejski Czesław 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kołodziejski Kazimierz 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kołodzińska Alicja 18.05.1944 Nowolipki
Kołodzińska Jadwiga 18.05.1944 Nowolipki
Kołodzińska Maria 18.05.1944 Nowolipki
Kołtun Czesław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Komornicki Józef 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Komorowski Tadeusz 7.12.1943 ruiny Getta
Konaszewski Wacław 29.05.1943 Gęsia
Kondej Paweł 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Konieczny Feliks 9.12.1943 Wola; Okęcie
Konieczny Feliks 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Konieczny Józef 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Konopacka I 3.03.1944 ruiny getta
Konopacka II 3.03.1944 ruiny getta
Konopacka III 3.03.1944 ruiny getta
Końca Franciszek 29.05.1943 Gęsia
Kopczyński Wacław 29.05.1943 Gęsia
Kopczyński Walery 29.05.1943 Gęsia
Kopulski Wiesław Adolf 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kopyściński Jan 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kopyściński Piotr (ur. 1892) 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kopyściński Piotr (ur. 1923) 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Koraszewski Władysław 29.05.1943 Gęsia
Kordel Kazimierz 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kordon Henryk 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kordowiecki Karol 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kordus Ireneusz 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kordylewski Gwidon 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Korecki Tadeusz 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Korneli Ryszard 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Korniluk Stefan 29.05.1943 Gęsia
Korona Jan 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Korpalski Stefan 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Korsak 29.05.1943 Gęsia
Korwin-Piotrowski Edward 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Korzanecki Kazimierz 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Korzanecki Wiktor 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Korzeniak Bronisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Korzuchowski Kazimierz 29.05.1943 Gęsia
Koske Józef 29.05.1943 Gęsia
Kossakowski Czesław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kostecki Hieronim 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kostecki Stanisław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kostrzewa Stanisław 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Kostrzewska Eugenia 11.02.1944 ruiny getta
Kostrzewski Mieczysław 28.02.1944 ruiny getta
Kostrzewski Tadeusz 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Koszarski Adam 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Koszelew Kazimierz 29.05.1943 Gęsia
Koszewski Marian Marceli 11.02.1944 Leszno
Koszutski Jan 29.05.1943 Gęsia
Koś Jan 29.05.1943 Gęsia
Kościelski Franciszek 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kościelski Tadeusz 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kościński Jan 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kościuch Wacław 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kot Sławomir 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kotarbiński Mieczysław 29.05.1943 Gęsia
Kotas Jan 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Kotlarewski Eugeniusz 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kotlarewski Teaklist 30.11.1943 Solec
Kotowicz Jerzy Teofil 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Kotowski Henryk 29.05.1943 Gęsia
Kotowski Józef 29.05.1943 Gęsia
Kotwicki Władysław 28.02.1944 ruiny getta
Kowaiik Wacław 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kowalczewska Helena 29.05.1943 Gęsia
Kowalczyk Aleksander 28.02.1944 ruiny getta
Kowalczyk Franciszek 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kowalczyk Jan 29.05.1943 Gęsia
Kowalczyk Jan 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Kowalczyk Mieczysław Marian. 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Kowalczyk Stanisław 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Kowalczyk Stanisław 28.02.1944 ruiny getta
Kowalewski Bolesław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kowalewski Edward 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Kowalik Władysław 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kowalski Antoni 24.11.1943 Radzymińska lub Belwederska
Kowalski Antoni 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kowalski Bernard 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kowalski Edward 31.12.1943 Towarowa
Kowalski Eugeniusz 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kowalski Feliks 17.11.1943 Kopińska lub Białołęcka
Kowalski Ignacy 29.05.1943 Gęsia
Kowalski Jan 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kowalski Kazimierz 29.05.1943 Gęsia
Kowalski Marian 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kowalski Rudolf 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kowalski Stanisław 23.10.1943 Wał Miedzeszyński
Kowalski Stanisław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kowalski Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kowalski Stefan 29.05.1943 Gęsia
Kowalski Władysław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kowalski Władysław 11.02.1944 Leszno
Kowalski Wojciech 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kownacka I 3.03.1944 ruiny getta
Kownacka II 3.03.1944 ruiny getta
Koza Stanisław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kozera Mieczysław 30.11.1943 Solec
Kozera Zofia 29.03.1944 ruiny getta
Kozieracki Lech 29.05.1943 Gęsia
Kozłowski Bolesław 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Kozłowski Bolesław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kozłowski Czesław 28.02.1944 ruiny getta
Kozłowski Janusz 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kozłowski Jerzy 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kozłowski Jerzy Andrzej 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Kozłowski Konstantyn 16.06.1944 Gęsia
Kozłowski Ryszard 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Kozłowski Teodor 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kozłowski Władysław 29.05.1943 Gęsia
Kozłowski Zygmunt 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kozubski Stefan Karol 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Koźlak Stanisław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Koźlak Zdzisław 7.12.1943 ruiny Getta
Krajdener Lech 29.05.1943 Gęsia
Krajewska Anna 29.03.1944 ruiny getta
Krajewski Bogdan 29.05.1943 Gęsia
Krajewski Tadeusz 20.12.1943 Wolska 77
Krajewski Zdzisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Krakowiak Józef 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Krassowski Władysław 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Krawczyk Aleksander 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Krejzler Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kropczyński Leonard 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Krotlińska Alina 30.11.1943 Solec
Krotlińska Stanisława 30.11.1943 Solec
Krotlińska Zofia 30.11.1943 Solec
Królik Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Królikowski Leonard 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Królikowski Zbigniew 16.06.1944 Gęsia
Krucz Stefan 9.12.1943 Wola; Okęcie
Kruppa Lucjan 28.01.1944 Al.. Jerozolimskie 31; ruiny getta
Krygier Kazimierz 11.02.1944 Leszno
Kryński Kazimierz Jerzy 17.11.1943 Kopińska lub Białołęcka
Krysakowski Stanisław 29.05.1943 Gęsia
Kryska Zbigniew 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Kryszczyński Mieczysław 29.05.1943 Gęsia
Kryśkiewicz Stanisław 29.05.1943 Gęsia
Krzemiński Eugeniusz 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Krzemiński Józef 31.12.1943 Towarowa
Krzesiński Janusz 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Krzewski Kazimierz 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Krzewski Zygmunt 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Krzycholik Feliks 16.06.1944 Gęsia
Krzyżaniak Ryszard 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Krzyżewski Maciej 29.05.1943 Gęsia
Książek Zygmunt 21.01.1944 ruiny getta
Kubacki Stanisław 22.10.1943 Młynarska
Kuberska Jadwiga 3.02.1944 ruiny getta
Kuberska Janina 3.02.1944 ruiny getta
Kuberska Maria 3.02.1944 ruiny getta
Kubiak Jadwiga 26.07.1944 ruiny getta
Kubiczek Dorota 18.05.1944 Nowolipki
Kubieszczyk Franciszek 29.05.1943 Gęsia
Kuc Zdzisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kucharski Stanisław 24.11.1943 Radzymińska lub Belwederska
Kuchta Antoni 31.12.1943 Towarowa
Kuckowski Zygmunt 30.11.1943 Solec
Kuczyński Bolesław 3.12.1943 Puławska 13 i 21/23
Kujawiński Jan 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kujawiński Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kukalski Roman 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Kukalski Wacław 23.12.1943 Górczewska róg Płockiej
Kukawski Władysław 16.06.1944 Gęsia
Kulik Roman 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kulikowska Maria 29.05.1943 Gęsia
Kuliszewski Kazimierz 20.12.1943 Wolska 77
Kułakowska Rozalia 29.03.1944 ruiny getta
Kułakowski Jan 30.11.1943 Solec
Kułakowski Józef (ur. 1913) 30.11.1943 Solec
Kułakowski Józef (ur. 1920) 30.11.1943 Solec
Kułakowski Stanisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kunicki Henryk 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta
Kurczab Roman 29.05.1943 Gęsia
Kustowski Stanisław 29.05.1943 Gęsia
Kuśmierski Antoni 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Kuźma Tadeusz 23.01.1944 Kilińskiego róg Długiej
Kuźmiński Józef 28.02.1944 ruiny getta
Kwaśniewska Helena 29.05.1943 Gęsia
Kwaśniewska Krystyna 27.06.1944 ruiny getta
Kwiatkowski Eugeniusz 7.12.1943 ruiny Getta
Kwiatkowski Franciszek 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Kwiatkowski Henryk 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kwiatkowski Jan 2.12.1943 Nowy Świat 64
Kwiatkowski Jerzy 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Kwiatkowski Jerzy 2.12.1943 Nowy Świat 64
Kwiatkowski Leon 9.11.1943 Wawelska lub Płocka
Kwiatkowski Marian 12.11.1943 Nowy Świat 49 lub Kępna lub Wolska
Kwiatkowski Marian 11.02.1944 Leszno
Kwiecień Jan 29.05.1943 Gęsia
Kwieciński Zdzisław 11 - 14.12.1943 Wierzbowa; Bonifraterska; Nowolipki
Kwieciński Zygmunt 13.01.1944 Górczewska; ruiny getta

 

        <-- POPRZEDNIA                                                                                                                              DALEJ -->

powrót do strony początkowej

 

Lista więźniów opracowana została na podstawie książki „Pawiak. Więzienie Gestapo. Kronika 1939-1944” autorstwa Reginy Domańskiej (wyd. Książka i Wiedza, Warszawa 1978), przez Janusza Stankiewicza, ... 

Zapraszam także na stronę główną - www.stankiewicze.com

Opracowana w okresie lipiec/sierpień 2006 r. ® WSZELKIE PRAWA ZASTRZEZONE